Сонник Отруїтися 😴 приснилося, до чого сниться Отруїтися уві сні бачити

За сонником, отруїти кого-то – значить виявитися безсилим перед сформованими негативними обставинами.

Кого отруїли в вашому сні?

Наснилося вас отруїли ▼

Вас отруїли – остерігайтеся тих ворогів, які вже підібралися до вас досить близько.

Чим отруїлися уві сні?

Сниться отруїлися зіпсованої їжею ▼

Снилося, що отруїлися зіпсованої їжею – будьте готові до того, що доведеться відмовитися від пропозиції піти в гості або на побачення.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Отруїтися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Отруїтися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. з п’ятниці на суботу мені наснилося, що я сиділа в кафе з мамою мого хлопця. до нас підійшов якийсь чоловік, і сказав мені: &# 171; ти сама все знаєш&# 187;. І після цього віддав матері мого МЧ келих, вміст якого вона випила, і отруїлася. до чого це?

У компанії з друзями відпочивали на шашликах. Не зрозуміло з якої причини я і ще пару людей отруїлися. Кілька залишилося лежати на тому місці де і сиділи, а я і залишилися отруєння бродили по лісі шукаючи вихід. Події відбувалося восени, листя була яскравою.

Наснилося що я на відстані від мами дізнаюся від сестри що мама отруїлася як ніколи, розповідала як вона їй дзвонила і мама розповіла подробиці наскільки їй погано, я сказала що треба бігти купувати якісь ліки, вона сказала що думаєш немає сенсу і вона не витримає, я прокинулася в жаху від такого сну, дивлюся на час &# 8212; 6:30 ранку, до чого це допоможіть будь ласка

Вітаю!В реальному житті я листуюся з чоловіком з сайту знайомств і ми повинні незабаром зустрітися, а приснилося мені, що мій колишній чоловік бився з цією людиною, а потім його (чоловіка з сайту) отруїли, як не пам’ятаю, але був як то причетний колишній чоловік, я дуже плакала уві сні

Бачу я отруєна отрутою, мені погано, починаю шукати номер телефону свого знайомого доктора, за сумісництвом мого улюбленого, не можу знайти, шукала всюди, номера немає, я починаю шукати його візитку, її немає, ні в одному телефоні номер знайти не можу, у мене паніка.Я пішла погуляти на берег річки, мені стало краще.

сон як я пам’ятаю: приходжу додому, вдома гості (люди мені не відомі), в моїй кімнаті якась жінка пропонує випити чаю (?). Я сідаю за комп’ютер, п’ю, а під час цього чую, як вона розмовляє по телефону і її фразу &# 171; да їх теж отруїла&# 187;. Розумію що випив отруєний чай! Іду до матері, кажу що отруєний, питаю назву протиотрути, вона мені каже назва, і я йду в аптеку. Іду по снігу, тиняюся, падаю на перехожих. Заходжу в аптеку, купую протиотруту. Назад їжу чомусь на трамваї. У трамваї чую розповідь тієї ж отруйниці (коли йду на голос бачу те саме обличчя, яке запропонувало чай). Побачивши мене, вона відразу замокает. Далі вже вдома я, намагаюся випити капсулу з протиотрутою. Під час глотка, капсула у мене застряє в горлі, на цьому моменті я прокидаюся.

Наснилося мені, що я з одним (я вагітна) і якоюсь жінкою в ролі нашого охоронця постійно втікали від якоїсь банди, угруповання, явних недоброзичливців.І нам постійно доводилося ховатися в брудних громадських туалетах, в яких мене нудило безперервно від неприємного запаху і обстановки.Сон нічим не закінчився, прокинулася, а ми все ще тікали.

Ми з донькою (немає і року) були у мами. Доча щось прокидається начебто ртуті я її забрала і почала збирати цю речовину. Зайшла в ванну помити руки і побачила як у мене шкіра буквально злазить з особи. я пішла швидше прибирати залишки і покликала батьків. прийшов тато (він 7 років як помер) я спершу не зрозуміла, потім стала дуже сильно його обіймати, скучила і говорити що люблю. Прокинулася радісна що побачила тата. До цього він жодного разу не снився.

Вітаю! Сьогодні вночі 28.03 приснилося, що ми на банкеті, і, раптом мого чоловіка вирвало чимось сірим, як рідкий цемент, він впав на підлогу і став спати. Все різко дивляться на мене, і раптом, я розумію, що і я хочу в туалет, біжу в туалет і там починається пронос і блювота тим же речовиною. Потім відкривають двері моя мама і дочка, я говорю вийдіть, раптом, це заразно. всі.

жінка пригостила отруєної їжею. я є не стала віддала кішкам вони теж не стали їсти. отруєну їжу викінунула

Наснилося отруєння моїх батьків і родичів! Що саме вони труїлися в кожному кімнаті закривалися рушником а я дуже злякалася що саме відбувається, але я не отруювала!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ