Сонник отруїли Отрутою 😴 приснився, до чого сниться отруїли Отрутою уві сні бачити

Якщо приснилося, що отруїли отрутою – остерігайтеся зради і брехні. Удар буде отримано від близької людини, який ніколи не викликав сумнівів. Це може бути кращий друг або кохана людина. Таке сновидіння також попереджає про те, що вами майстерно маніпулюють. Проаналізуйте добре свої недавні рішення. Чи дійсно ви їх взяли самостійно, а не під впливом зовнішнього впливу.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився отруїли Отрутою, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться отруїли Отрутою уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося що поруч зі мною сидить не знайомий чоловік і відмочувати м’ясо в отруті, ми плануємо отруїти лисицю. Я виставляю лоток з м’ясом до себе у двір і крізь щілину в дверях дивлюся на вулицю. Відволікаюся від спостереження, а коли знову дивлюся на лоток то бачу що до нього збіглися наші коти (у мене 3 кота, один старший білий кіт, кішка і кішечка від кішки якої до року), я відкриваю двері і виганяю їх&# 8230; Знову спостерігаю крізь щілину, відволікаюся, а коли знову починаю дивитися в щілину, то виявляю що лотка на колишньому місці немає. Відкриваю двері дивлюся, а лоток потягли трохи в сторону і білий кіт їсть м’ясо. виганяю його. Розумію що швидше за все він якусь кількість з’їв, так само припускаю що молода кішечка теж з’їла якусь кількість, кішку (та що постарше) я уві сні не бачив&# 8230; Заходжу в будинок, починаю швидко шукати свій мобільний, щоб зателефонувати ветеринара і запитати як їх врятувати, що б не отруїлися. В цей час я відволікаюся і бачу маленьку кішку в ванній кімнаті яка задньою лапою тому загрібає лапою (як коти загрібають землю або пісок після туалету) прямо по плитці, припускаю що їй вже погано&# 8230; Потім бачу вбігає повз мене в будинок білого кота, який забігає на кухню, застрибує на стілець і лягає на ньому (на стільці лежала газета). Припускаю що йому могло теж поплохеть і таким чином він прийшов до мене що б я йому, можливо, допоміг. Я прокидаюся&# 8230;
Допоможіть будь ласка розтлумачити сон.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ