Сонник отримати СМС 😴 приснилося, до чого сниться отримати СМС уві сні бачити

Наснилося, що вам прийшло смс – відбудеться події, після яких ваше життя потече іншим руслом, все стане зовсім по-іншому.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося отримати СМС, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться отримати СМС уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що отримала від колишнього коханого смску, зміст наступне: &# 171; Він поцікавився.&# 187; А я, не зрозумівши сенсу про кого і про що мова, відповіла йому смской:&# 187; що поцікавився?&# 187; І ще подумала, ось відповім йому таким питанням і все більше писати не буду. Сон приснився на п’ятницю

мені наснилася ніби я сиджу в товаристві свого коханого і своєї подруги за столом і в цей момент мені приходить смс від мого колишнього хлопця з освідченням у коханні і поцілунок, з яким я перебуваю в даний момент в поганих відносинах, слідом я бачу пропущені дзвінок від нього ж і слідом смс від нього ж з образливим текстом, слідом у мене переривається сон і я бачу як нинішній мій коханий мені відкриває двері автомобіля для того що б я вийшла з нього.

Мені приснився сон з вівторка на середу.Мені прийшла смс від мого однокласника .Там було написано підемо гуляти після школи, або коли тобі зручно? Що міг означати цей сон.І ще це сообшеніе прийшло мені від одного мого хлопця.Що це означає? Скажіть будь ласка.

Вітання)
Снилося що од людини якого дуже люблю, ну не знаю почуваєш він щось до мене чи ні, швидше за все немає, коли в останній раз бачились то не дуже добре порозумілися, І все робили один одному на зло не могли знайти спільної теми для розговоров , Тепер рідко спілкуємося не так як раніше, дітьми ми були не розлий вода, оскільки мами наші подруги, а потім всьо пропало, перервалася якась невидима зв’язок&# 8230;.ну і тепер не дуже дорослі
А ось поповоду сну: якийсь празник швидше за все мій ДР (він буде 2 травня) мені подарували телефон, але цим карта чомусь стояла в телефони мами.І ось вечір, гості поки не розійшлись і ми базікали, і тут раптом мама каже: -Ти знаєш, В&# 8230; написав смс що б ти вийшла нема на двір, а що б пішла з ним погуляти, там якісь квіти, Він вірний опятть запал на тебе))
Потім маленькі діти усюди, потім я сиджу в машині і думаю про нього взєли новий телефон вставила сім карту, і читаю смс, там було багато він перпісивался з кимось але я не розуміла про що мова, і ще появляється силует він щось говорить. ну я ось сплю і нічого не розумію все начебто на яву.Ми не спілкуємося і я як би намагаюся утримати чуства і тут сон, ще він снився перед 8 березня, на 8 і він мені написав, Як ви думаєте може бути він про мене думав?Або ето какой то знак?

Наснилося, що прийшло смс від колишнього коханого, де він просить зустрітися. Наяву з ним розмовляла тиждень тому. Підкажіть будь ласка, до чого це?

Вітаю. мені приснився такий сон: я прокинулася вранці і виявила, що мені прийшло повідомлення від мого хлопця. я була втішена, але коли відкрила його там було написано &# 171; навколо мене труться 12 дівчат&# 187; я не встигаю щось відповісти і він пише всякі неприємні речі, з тексту я зрозуміла, що не потрібна йому. ще запам’ятала одне повідомлення &# 171; мені набридло їсти, пити всяку хрень, спати з усякою хренью&# 187; я задала питання: &# 187; ти мене вважаєш хренью?&# 187; відповіді не послідувало, але пішли інші повідомлення. я була дуже засмучена, прочитавши все це. в реальному житті у нас теж все не дуже добре

Мені наснилося що на мій телефон прийшло смс про нарахування грошей і навіть я пам’ятаю скільки було написано &# 8212; 2000 гривень і що то близько 50 гривень, тобто 2050.

просто наснилося що отримав смс тільки воно не мені було адресовано, але прийшло як би на мій телефон, і розмова торкався мене в посланні

Привіт, мені приснився сон що я отримала смс від людини який в даний час помер ((був двадцятий день какк її вже немає) смс уві сні я прочитати не сіогла тільки бачила на телефоні від кого вона прийшла (бачила її прізвище)

Пишу ще раз. Сьогодні мені приснилося, що мій коханець, який поїхав у відпустку, пише мені смс, що він нібито перетинає якусь межу. Потім бачу фото його дружини два рази в інтернеті, вона підписана &# 8212; це моя дружина.

Сон снився в понеділок під ранок)
Сниться мені, що мені прийшла смс на мій мобільний телефон і там пише: Нова пошта: і номер декларації) Як би прийшла смс що моя посилка вже в місті) Щоб це могло означати ? спасибі за відповідь на перед)

Уві сні мені наснилося повідомлення від колишнього хлопця зі словами &# 171; привіт жан&# 187; . З цим хлопцем ми зустрічалися півроку.

мені подобається дуже хлопець і ми з ним кілька днів не бачилися і не листувалися і ось буквально я його вчора побачила.І уві сні приснилося багато смс і він сильно хотів би я їх прочитала! Він спершу відповів мені а соц мережах а потім він багато надіслав на телефон смс, я спала з за це я не могла прочитати, І він сильно злився,

Доброго дня, Тетяно!
Сьогодні мені приснився &# 171; каламутний&# 187; сон. Мутний, він тому, що я майже нічого вже не пам’ятаю з нього.Але я запам’ятала чомусь одну річ, що я зустрілася з чоловіком якого люблю, села до нього в машину, ми спілкувалися, але йому терміново треба було їхати, трохи пізніше я написала йому &# 171; Ну ти приїдеш до мене?&# 187; на що він відповів &# 171; Немає&# 187;
Що б це могло означати?

Мені наснилося що я отримала смс від людини, з пропозицією зустрічатися, але в житті ми нібито в сварці.І ми не зустрічалися.І не спілкуємося.

Вітаю! Приснився сон, в якому я отримала від коханої людини спочатку 4-ре, потім ще смс В сумі &# 8212; 9-ять. І я прокинулася. Дивлюся на дисплей свого телефону і бачу, як змінюється кількість увійшли смс з 4 на 9. і я прокинулася

Вітаю! Мені сьогодні наснилося, що мені прийшло смс від колишнього хлопця. Він написав 8 повідомлень, з яких лише 5 були читаються (3 смски &# 8212; посилання на сторінку в соц мережі, ці смски були білими, т.е. не видно було посилань, але я пройшла по ним). Смски були короткими, з помилками (НЕ граматичними), і відразу в наступній смске він виправляв помилки попередньої. Він писав мені про свою нову дівчину, сказав, що я повинна знати. Якось боязко сформулював повідомлення. Я відповіла, що дуже порада за нього. Все, сон скінчився. Що б це могло означати?

приснився сон то що сиджу як би за столом з хлопцем яким добре спілкуюся я йому дуже подобаюся в житті, так ось сидимо за столом я, його колишня наречена, його мама, тато, сестра, він, моя подруга мій братик. Сидимо їмо розмовляємо і раптом я починаю відчувати пильні погляд його колишньої невістки спрямований на мене дуже пильний погляд, і так ось я на неї глянула вона відвела погляд і почала їсти далі, тут заходить розмова і його сестра каже хочу підняти тост за майбутнього чоловіка і дружину за швидку їх весілля і тут його колишня невістка каже що не весілля вони розлучилися і вказує на мене, далі хтось що то сказав вона не стрималася з образою втекла, хлопець цей втік в слід за нею, потім сидячи за столом мені приходить образливе смс від сестри цієї нареченої, пізніше покинувши це місце я опинилася в школі в якому то класі і на цьому мене розбудив будильник і я прокинулася. Чи можна дізнатися до чого цей сон?

Вітаю! в моєму житті є чоловік з яким раніше зустрічалася і до якого до цих пір відчуваю почуття. три тижні тому ми з ним посварилися і остаточно розлучилися. мені наснилося що я читаю смс від нього. він задає мені питання &# 171; І все? І ніхто нічого не буде робити?&# 187;. Але сам звук від приходу смс я не чула. просто тримала телефон в руках і читала смс.

мені наснилося що я отримав смс від коханої з якою зараз в сварці в смс був вірш; далі я бачив себе нв білому коні що я вбивав змію

Читала отримане СМС. У ньому повідомлялося що то розповідний, т.е. Типу ви зараховані або ви є.. і далі курсивом написано вишивка&# 8230;

Вітаю! У мене багато років не взаємна любов. Живемо в різних країнах. Сьогодні приснилося, що цей хлопець надіслав мені СМС, (хоча в реалі не спілкуємося) з текстом &# 171; Привіт. Прости, що не відповідав тобі.&# 187; що б це могло означати?

Мені наснилося що мій хлопець написав мені смс що приїде через два дні хоча він знаходиться в іншій країні і вже точно не скоро приїде з фінансових причин. Уві сні я дуже була схвильована про щаслива!!

я перша йому написала але наяву а відповідь отримала уві сні що написано було я не пам’ятаю розмиті слова

Прийшов спочатку смс про те що дівчина (автор смс) зробила аборт, з якої я навіть не спав в реальному житті, але уві сні: ніби це у нас з нею було. Пізніше від неї приходить друга смс, що дитина коли народився перед смертю і сміявся і плакав.

Прийшов смс від улюбленого. У змісті щось схоже на &# 171; ти моя радість, тільки ти мені потрібна і т.п.&# 187; хоча в реальності ми з ним в дуже великій сварці.

Я йду по парку, раптом приходити СМС на телефон від мого друга, я точно не пам’ятаю що там було написано, але що то приємне і важливе

я отримала 2 смс повідомлення від молодої людини. 1 він питає я дзвонила йому. 2 &# 8212; сука відповідай. Я у тра була в шоці. До чого все це .

наснилося какбудто брат моєго бив хлопця написав мені смс&# 8230; смс було такого смислу * приїжджай до нас додому чтоби привітати брата з днем ​​народження, а потім потрібно ще поговорити з мамою, і ти скоро адже станеш дружиною брата *&# 8230;..А В МОГО який бився І ПРАВДА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БУДЕ В ПОНЕДІЛОК 28 ЧИСЛА&# 8230;.А ЕТОТ СОН які я бачив ВЧОРА БУВ ЯК НІБИ БИ В ЕТОТ понеділок КОЛИ У НЬОГО І БУДЕ ДІЙСНО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Вітаю! Я бачила уві сні неначе мій колишній чоловік став вороною, прилетів на віконце прсел і почав каркати, потім я його вигнала і почала його бити палицею, потім він полетів.Я дуже переживаю за мене і за сім’ю, до чого такий сон?спасибі!

Я посварився з коханою дівчиною. Вона ігнорує мене не відповідає на смс і дзвінки. Сьогодні вночі наснився сон мені прийшло смс на мобільний телефон від неї з текстом &# 171; я повертаюся&# 187;

здрастуйте мені приснилося, що мій хлопець написав колишній своїй дівчині смс ку мовляв давай сходимо на драйв разом

смс прийшло від сина мого улюбленого з яким немає зв’язку більше місяця .але текст не була розбірливий тільки зрозуміла 1 слово прости&# 8230;&# 8230;&# 8230;.а вперед я намагалася дізнатися через сина що сталося але відповіді немає.

Снилося, що прийшло смс повідомлення від дівчини, яка дуже подобається, але є деякі розбіжності. У тексті повідомлення було написано: Ключ
І на цьому сон різко обривається, і Я прокидаюся

Мені приснився сон: я хлопець просто дружу з дівчиною Елів (і насправді ми з нею дружимо) вона мені писала смс з погрозами розправитися, але уві сні я її не бачив, отримував полько смс і якщо мені не зраджує пам’ять їх було 2

зо три не діли тому помер чоловік. кілька днів тому уві сні отримала від нього смс:&# 187; забери мене звідси&# 187; всі

Привіт, хочу звернутися до вас з приводу тлумачення мого сну! Я з коханим посварилася і дуже переживаю! І тут з суботи на неділю мені снитися, що я отримую від нього смс на телефон і читаю, а там повна відмова і що ми повинні розійтися&# 8230;.не пам’ятаю все в точності, але суть&# 8230; прокинулася в холодному поту, в смутку й печалі! Скажіть, що робити і чого очікувати на яву! Заздалегідь дякую!

Zdravstvuyte. Mne prisnilos cto ptiwlo sms, ne poduwe ot celoveka s kotorim vcera posorilas,,

ми з хлопцем посварилися і приснився сон що він надсилає смс а там написано, виходь за мене заміж тобі на роздуми 4 дня

Мені прийшло СМС від людини, який мені подобається, але через переадресацію. У ньому повідомлялося, що якась дівчина Ольга народила.

мені наснилося, що колишній хлопець написав у соціальній мережі &# 171; привіт моя лапа * &# 187; і що любить, він так на мене говорив під час відносин, &# 171; лапа-це лапочка&# 187 ;, але я просила, що б так не називав мене

Вітаю. Мене звуть Орхан. я сьогодні вранці приблизно до 6 чісов побачив сон. там мені моя колишня дівчина з яким я розлучився вже майже рік пише на фесбуке. хоча її реально там немає на фейсбуці. уві сні вона мені пише смску &# 171; ти можеш відповідати на моє запитання питанням? &# 187; на що це намікает? зазделегідь дякую.

Прийшов см з смс від коханої людини, цю людину я чекаю більше року, але в ньому нічого не написано, воно порожнє
Це до чого? ??

приснився сон від хлопця, з яким ми як би разом 6 місяців, але він не хоче оголошувати, що ми пара, не бачилися з ним уже 3 тижні, 2 тижні він хворів, і зараз нічого не пише, а сон приснився такий: що від нього приходить повідомлення &# 171; НУ ЩО ЯК ТИ ТАМ?&# 187; що це означає.

НАСТАВ КІЛЬКА СМС НА ТЕЛЕФОН ВІД ЛЮБИМОГО ЛЮДИНИ ДЕ ВІН ПИШЕ ЩО ЇДЕ НА РОБОТУ В ІНШУ КРАЇНУ, НА ЯВУ МИ ЖИВЕМО В РІЗНИХ КРАЇНАХ

Доброго дня!
Мені наснилося, що мені написала повідомлення дівчина, яка живе з цивільним чоловіком і у них двоє малюків. У нас була сильна любов, дуже сильна!
Приблизно таке:
&# 171; Привіт, як справи? Я ось сиділа і згадала тебе. Знаєш я ще люблю тебе, але хотіла б дізнатися ти мене ще любиш? У нас все добре, малюки ростуть. Вже вміють посміхатися, іноді я думаю, що вони тебе пам’ятають, пам’ятають коли були в животику, пам’ятають твій голос&# 187;.
І я уві сні їй написав про себе і додав, що ти прекрасно знаєш, що я дуже сильно тебе люблю, і що обіцяв що буду любити тебе все життя.
Ось такий от сон, до чого він мені наснився?

наснилося що я довго чекала свого хлопця так як у нас була запланована зустріч але потім прийшла смска від хлопця тільки там була які цифри я непоняла цієї смкі і злякалася і прокинулася

Вітаю!Це було навесні, оскільки світило яскраве сонце. Я гуляла на вулиці з моєю подругою Оленою Кіпер. Ми ходили по дворах і вільно говорили, вона мені розповідала про свого хлопця. Раптом зайшли в незнайому мені місцевість і побачили чорношкірого хлопчика нашого віку.Вона потім пояснила, що це її хлопець з друзями.Вона пішла з ним привітатися і обійнятися, а мені в цей момент прийшло смс від мами.Потім ще одне.Я їй хотіла відповісти, але в цей момент прийшла Олена без дружка свого.Я сказала щось на зразок цього:&# 187; У тебе що всі хлопці чорні будуть?&# 187; -, на що вона тільки знизала плечима і нічого не відповіла.Потім я прокинулася.
P.S. Я навіть не знаю чому сказала саме так Олені.Взагалі у неї купа хлопців і все білошкірі.Зустрічаються і малолітки &# 8212; пару раз.Може бути це майбутнє.

Мені наснилося то що мені прийшло смс на телефон в соціальну мережу Вконтакте від хлопця, який мені подобається і коли я прочитала це повідомлення, в ньому було визнання в любові

наснилося що колишня дівчина написала смс через однокласники але не пам’ятаю що там було написано

Мені приходить смс повідомлення на телефон від мами мого хлопця: &# 171; 14 числа у нього засідання в залі суду, і його можуть посадити в тюрму на 10 років&# 187;. Я йду плачу, в голові крутиться число 14. Потім різко змінюється картинка, я опиняюся в художній школі, розглядаю малюнки геометричних фігур, чітко бачу об’ємний куля, всі починають малювати, і я в тому числі, але не можу зосередитися і в голові все та ж цифра, 14. Я кидаю листки на підлогу, і різко опиняюся в іншому місті, блукаю по вулицях, і не можу зорієнтуватися.

Постійно сниться що я отримую смс на телефон від улюбленого в якому він говорить пише що не може додзвонитися до мене і бачу пропущені дзвінки від нього уві сні на телефоні

Мені наснилося, що мені пише смс хлопець з яким ми недавно познайомилися, не пам’ятаю що саме писав але я посміхалася, були теплі спогади

З того що я пам’ятаю, мені прийшла звичайна смска від дорогого мені людини, тексту я не пам’ятаю, але пам’ятаю що була порада цій смс

Мені коханець надіслав смс зі словом груди я просто дуже чекаю від нього повідомлення а він мовчить може це щось значить зарання спасибі

Мені наснилося що я йду з подружкою по прогону і мені на телефон приходить смс від хлопця якого я люблю і я відповідаю на цю смс а через дек, олхько м енут мені пріходется ще несколшько листів.ш

вообщем було все так. Я отримала смс сидячи на ганку школи і була не погода, отримала смс з таким текстом: від вчителя математики що як би я не займаюся ії погано себе увазі, а від своєї улюбленій вчительці я отримала смс такого типу: дуже погано займається, не намагається. після всього цього я поїхала на машині темно синього кольору і на нас їхали 5 фур і ми полетіли в кувети.

Уві сні отримала смс від колишнього молодої людини. У повідомленні він написав привіт і поцілунок, питав як у мене справи, називав на ім’я

Уві сні отримала смс від чоловіка колишнього залицяльника . Були сердечка багато і смайлик плаче
До статті сниться не перший раз, кілька разів але різні, то справшівпет як я, то знає пунктуації багато осик або вигукуючи знак ,

Вітаю! Наснилося, що прийшла смс від колишнього хлопця такого змісту: привіт! Чим займаєшся? Як справи? Підкажіть, будь ласка, до чого цей сон?

Мені наснилося смс від мого колишнього я хотіла прочитати його але воно було розмитим. З колишнім розтане ми місяць тому і я так і не понила любить від мене досі чи ні так як він міг плакати і сумувати за мене то на наступний день говорити що не любить&# 8230; Але мені вже пофіг на нього у мене новий люблячий хлопець. Але все рівно сон цікавий особливо чому від нього і чому розмито.

Приснився сон що написав колишній смс, розлучилися більше місяця, смс прийшло на телефон Надя, я в машині, і все я прокинулася.

Прийшло повідомлення від хорошого друга, якого я люблю вже давно. Повідомлення прийшло на телефон і я точно пам’ятаю зміст. Воно було ось таким: я написала як справи? Він: готую матеріали про інтимні пригода моєї дружини в міліцію. Рік пацюка ніяк не закінчиться, сподіваюся це останній чим в спину від близької людини. Я відповіла. Він: що незрозумілого? Потім ми ще відправляли якісь повідомлення, але я не пам’ятаю. Почуття з яким я читала смс здивування, а потім чомусь полегшення.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ