Сонник отримати Лист 😴 приснилося, до чого сниться отримати Лист уві сні бачити

Отримати лист уві сні – такий сюжет нагадує про деякі давніх неприємні події, які ви марно намагаєтеся забути. Але всупереч цьому бажанню, наслідки минулих дій досі впливають на ваше життя і поведінку.

Від кого отримали лист уві сні?

Наснилося, що отримали лист від знайомого ▼

Сон, в якому отримуєте лист від знайомого, тлумачиться як несподівана зустріч з одним або швидке отримання звісток про нього. Якщо ви отримуєте і читаєте його послання, то давні дружні зв’язки з людиною слабшають.

Сниться, що отримуєте лист від померлого ▼

Якщо сниться, що отримали лист від померлого, значить вас попереджають, що є велика ймовірність прийняти рішення, яке не принесе очікуваних результатів. Щоб не потрапити в халепу, постарайтеся згадати поради в посланні і наслідувати їм.

Сон про лист від покійної бабусі ▼

До чого сниться лист від покійної бабусі? Померлі родичі завжди хочуть попередити про що-небудь, піклуючись про близьких після своєї смерті. Мабуть, небезпека і неприємності підстерігають вас. Необхідно згадати розмову з бабусею, про що вона просила, застерігала.

Яке лист ви отримали уві сні?

Отримати багато листів уві сні ▼

За сонником Феломени, отримати багато листів значить, що важлива інформація, яку з нетерпінням чекаєте, надійде не скоро. Не отримавши звістки вчасно, ви будете сильно розчаровані, відчуєте себе самотнім, нікому не потрібним.

Наснилося, що отримали лист в конверті ▼

Наснилося, що отримали лист в конверті? Вам відкриється якась сімейна таємниця, секрет. Можливо, вдасться отримати доступ до важливих ділових паперів або документів.

Якщо конверт привидівся новим, чистим – звістки будуть тільки приємними, радісними. Брудний, зім’ятий конверт обіцяє вам клопоти, тривогу і неприємності.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося отримати Лист, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться отримати Лист уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

здрастуйте, заходжу додому, але в двері не стукала. а стукіт чула, трохи було страшно, відкрив двері син, був дуже засмучений від письма, хоча не читав його. витягнув його з кишені. знаю, що лист від свекрухи, її немає в живих. він його рвав. я тільки запитала яким числом відправлено, сказав 15. останнім часом часто сняться числівники. спасибі. і

бачила лист лежить в поштовій скриньці.на ліфті піднялася в квартиру за ключами і взяла лист з ящика назад піднялася і увійшла в квартиру при цьому в квартирі бачила і розмовляла з мамою (якої немає в живих). я прокинулася, але лист так і не распічатала, і не впізнала, що в ньому.

Наснилося лист в подарунковому красивому конверті з сердечками, замість тексту там були просто зафарбовані клітини чорним кольором, як бут то зашифрований і намальована масть пікей, конверт мені сказала забрати матір і була дуже тевожна.

Наснилося, що померлий незнайомий мені чоловік передає мені лист від мого померлого дідуся, якого я дуже любила. Лист знаходилося в книзі, лист в конверті, чисте і біле. Прочитати повністю не встигла, пам’ятаю тільки фразу про прибирання і творчий безлад. До чого це? p.s. Тиждень тому була на могилі у цього самого дідуся

Наснилося, в руках тримаю лист не в конверті, на листку жовтуватого паперу, навіть старе якесь &# 8212; від покійної бабусі, яка померла 20 років тому, намагаюся його прочитати і не можу, тільки одне слово зрозуміла в голові &# 8212; куля, а потім начебто як мені на думку спадає, що це молитви, лист не прочитала і прокинулася &# 8212; було легко і не страшно.

я прийшла додому, на вулиці світло, тепло, чисте ясне небо, багато зелені і квітів все дуже реально і в теперішньому часі. я в красивому, яскравому сарафані, мене просто обволікає ніжне щастя, дістаю з поштової скриньки багато різних товстих, великих листів, об’ємних пакетів пакетів.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Мені наснилося лист. У цьому сні було, мій колишній тримає конверт, там було вказано моє ім’я, а лист прийшов від моєї матері, в ньому вказана інформація про родичів, і відбувалося це у мене на моїй знімання квартири, в кімнаті було світло.

Мою честь ЦЕ ЛЯКАЄ І сильно напружує, Т.До. Я НЕ ДАВНО ПЕРЕЇХАЛА У СПБ, І ХОЧУ ЗАБУТИ СВОЮ МИНУЛОЇ ЖИТТЯ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ ХОЧУ НАЙТИ СВОЇХ РІДНИХ.У МЕНЕ Є ЩЕ ПИТАННЯ, каму Я ЇХ МОЖУ ПОСТАВИТИ ?ДАТА НАРОДЖЕННЯ 17 МАРТА1997.

Отримала лист від померлого дідуся (а він зник в 19970 на своє ім’я, але листи я не читала. На душі була тривога.

Вітаю! До чого наснилося, що у мене в будинку був померлий батько. Раптом до нас прийшов дільничний і дає мені дві іграшкові машинки і лист в конверті адресований моєму батькові. Ми відкрили конверт і прочитали звинувачення батьку в крадіжці якогось вікно-рами. Я віддала в руки татові покійному цей лист. І сказала, що це не правди, помилка, мій батько не міг таке зробити. І поруч чоловік стояв і старша рідна сестра. всі мовчали.

Чорна кішка в незнайомому будинку помацала мене лапкою (покликала) і вручив мені лист яке тримала в роті

Вітаю! У мене помер мій рідний близький мені, кохана людина. 18февраля цього року вже ось скоро пів року&# 8230;.мені снилося сьогодні вночі що я повинна була довести своїй подрузі або самій собі що він живий, я довго довго шукала мого друга але так і не знайшла, то чи я була в його під’їзді на поверсі на сходах там де він постійно курив, як я знаю.Так ось я зайшла до нього на поверх в під’їзді котрому він жив, там був лист залишено їм в це листі було написано що &# 171; Я поїхав і більше ніколи сюди не повернуся не чекай мене, не сумуй, і не страждай у тебе все буде добре. я знаю як ти страждаєш&# 8230;.&# 187; і було написано на кінці листка від Дениса&# 8230;
а на початку листка було написано для Ані&# 8230;.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ