Сонник отримати Квартиру 😴 наснилася, до чого сниться отримати Квартиру уві сні бачити

Наснилося, що отримали квартиру – незважаючи на звалилися на вас труднощі, неприємності вийде здійснити задумане, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Отримати квартиру похмурого вигляду – доведеться докласти чимало зусиль для отримання результатів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося отримати Квартиру, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться отримати Квартиру уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

ми отримали нову квартиру і зібрали речі для переїзду, потім я увійшла в новий багатоквартирний будинок і мене вів чоловік по коридору мимо закритих дверей з номерами, гадаючи, що з них моя, вибравши одну я увійшла неї, зі мною був якийсь хлопець, квартира мені сподобалася, нові меблі, холодильник, стіл і стільці, ліжко.Я Виель той сон раніше.

Я ОТРИМАЛА НОВУ КВАРТИРУ В НОВОМУ ЩЕ ЗОВСІМ НЕ заселення БАГАТО поверховому будинку.ОБЛАШТУВАННЯ КВАРТИРИ мене не влаштовує, ПЛАНУВАННЯ ТЕЖ.

Я отримала квартиру, дві кімнати (для мене і сина), великий коридор. Великі вікна. З кухні виходить двері на чорну сходи (подумала, що тут можна курити). Квартира схожа на сталінку. Стеля білий з яскраво блакитний ліпниною. А в основному квартира без обробки, потрібно робити ремонт. Але я все одно порада.

Більше 20 років тому я працював на керівній партійній роботі. А вночі наснився сон, що мені вирішено виділити квартиру, і колишній третій секретар, жінка, благодушно і без опору підтримує рішення видати мені квартиру. У той час, коли я працював, у мене була квартира і мені не було необхідності її отримувати. Але квартиру уві сні мені видався не впорядковану, а в простому, але застарий будинку. Я задумався і не захотів йти в цю квартиру. У цьому ж сні я побачив багато своїх колишніх колег по роботі. email: [email&# 160; protected]

отримали з чоловіком квартиру, ніби як в новому багатоповерховому будинку, кілька кімнат, але квартира страшна, брудна, повно різних комах, навіть ніби як жаба по стіні стрибала, але чоловік її розчавив, дуже страшні підлоги з різних шматків лінолеуму, оглядаючи квартиру я думала що як похабно зроблений ремонт, що робочі (будівельники) по крали хороші матеріали, а зі старих б / у зробили ремонт, і що нам потрібно буде все переробляти, ще начебто в кімнатах було багато ліжок порожніх односпальні&# 8230;&# 8230; дуже неприємне відчуття після сну.

Наснилося що отримала квпртіру, я увійшла в квартиру світлу велику і була порада що нарешті отримала квартиру

мені прснілся сон що МОУ чоловік отримав квартиру і в квартиру була зелена розсада для лгорода дуже хороша. я дивилася квартиру.але чоловіка в ній не бачила

Чоловік і дорослі дочки проводжають мене на відпочинок, я їхати не хочу, приїжджаємо на вокзал. я кажу. що забула купальник, а сама думаю, куди я поїду, якщо у мене немає путівки, а вони цього не знають.

наснилося що йду вгору по сходах білим і теплим каредором і тримаю кульок цукру в руці . Коли піднялася на вгору тоді відкрила двері в нову квартиру, світлу і вже обставлену меблями і раззулась.

Наснилося, що подарували велику 1 квартиру, на 1 поверсі в хорошому районі Москви, поруч з метро. І я не знаю що з нею робити. Ремонт і жити в ній або здавати. Коли прокинулася вирішила що робити, а це був сон. [email&# 160; protected]

Мені наснилося, що мені виділили квартиру в іншому місті, в новому восьмиповерховому будинку на п’ятому поверсі, на дверях квартири була табличка з моїм прізвищем і ім’ям та по батькові. коли я зайшла в квартиру виявилося .що мій чоловік вже перевіз в неї наші меблі, квартира дуже велика і я ходила і оглядала її, також в ній була моя невістка.На стінах були звичайні шпалери і вона радила мені не поспішати, робити потихеньку ремонт і з часом поміняти меблі. Мені дуже подобалося, що в квартирі був великий закруглений балкон, але я все ходила і вивчала квартиру, потім прокинулася. потм заснула знову і наснилося, що я знову заходжу по сходах в цей будинок, в ліфт велика черга і я подумала, що п’ятий поверх і можна піднятися по сходах

Привіт, мені приснилося, що ми з моїм хлопцем (реальний мій хлопець) уві сні заселилися в нашу квартиру. Він мені каже, що її потрібно меблювати, зробити ремонт. До чого це все?

Мені приснився сон, що я отримала квартиру в Москві.Дуже велику за площею, але там був невеликий безлад і стояла якась меблі.У квартирі було неприбрано .І знаходилися якісь люди.мені незнайомі.Були звивисті коридори.

у мене в життя є найкраща подруга і я отримала квартиру разом з нею в одному будинку і в одному під’їзді тільки на різних поверхах я на 9 а вона на 4

мені наснилося що я закриваю на ключ двері квартири яку я отримала по державну програму. я давно стою в черзі і зараз вирішується дійде до мене черга чи ні

Наснилося, що на якомусь зібранні оголосили, що мені виділяється квартира (назвали дівоче прізвище і ім’я), . Квартира як нібито в висотному будинку, трикімнатна непогана, я звичайно була задоволена.

мені наснилося що моїй родині виделелі квартиру ну її віддають знакомаму а мені показують іншу в літку будинку тільки з іншого боку

здрастуйте, сниться вдруге що отримала квартиру вірніше опиняюся в ній відчуваю себе нормально радію вона приємний ощещ.викликає..

ми з співробітницею стоїмо на подвір’ї а тут підходять вручають нам ключі від квартир в новому будинку і ведуть дивитися.Квартира мені сподобалася але я весь час сумніваюся чи немає тут помилки.але мене все переконують все правильно це ваша квартира. Ми когось ще чекаємо що то нам повинні ще сказати .Ми з подругою піднімаємося в квартиру і я лягаю спати і весь час прокидаюся ніби як і питаю це правда що це моя квартира і мені підтверджують.Даето ваша квартира.А ще я прокидаюся від того що в квартиру заходять якісь люди і дивляться її з цього я запитую моя чи це квартира.Я навіть уві сні вже починаю планувати як я її буду обживати.

моя подруга подарувала мені кімнату в комуналку я зайшла там був ремонт і стара меблі і у мене на очі сльози що у мене є трощачи))

зайшли в під’їзд не похмура, так як сон не кольоровий, ніби як чоловік був зі мною, нам сказали піднімайтеся ваша квартира на сьомому поверсі, точно пам’ятаю, нова.

З дочкою розглядаємо незвичайної планування квартиру, було таке відчуття, що люди просто вийшли звідти, пам’ятаю, що був копм і дочка села перед ним, а прокинулася від моїх слів, що невже це МОЯ квартира і від радості!

Мені наснилося, що ми з чоловіком отримали квартиру в старому будинку, але квартира дуже затишна, вся обставлена ​​меблями і завішана килимами, на підлогах теж лежать килими, до нас в гості прийшов друг чоловіка, я йому показую цю квартиру і виявляю ще знаходжу нові кімнати , теж обставлені меблями і килимами.

Доброго дня, Тетяно.Стою у величезній черзі за ключем від нової квартири у великому будинку, черга підходить, мені його дають, квартира 92, поверх 6, під’їзд 3, піднімаюся на ліфті, відкриваю своїм ключем, а там виявилася кімната на підселення з сусідами і з видом на захід сонця, я обурююся, що квартира не однокімнатна і йду просити, що б поміняли ключ

З чоловіком виявилися в новій квартирі, вона наша, але не подобатися її розташування, планування, вимітала віником сміття трохи.Спілкувалася з дівчинкою і хлопчиком.Відчувала якусь розгубленість від цієї квартири.

Сон ніби я стою в якому то будинку в черзі на отримання квартири.А роздає ці квартири людина яка вже помер трохи більше року тому.Серед людей які стоять переді мною не знаю нікого тільки одну жінку.Вона зайшла в кабінет і більше звідти не вийшла.Отримала вона квартиру чи ні я толком і не знаю.Але тільки після неї ця людина що роздавав ніби пішов.Раптом в натовпі шумок що він зараз вийде до нас і дасть ще кільком людям.я захвилювалася що ж мені сказати щоб отримати квартиру.Людина цей вийшов але до мене не підійшов, а підійшов до незнайомого мені чоловіка, Той прошепотів що то йому на вухо.все я прокинулася з жахливим почуття занепокоєння.

уві сні мені пропонують в’їхати в квартиру однокімнатну на вибір . В одній стоять меблі і зал довгий, але я вибрала квартиру з кімнатами квадратними без обстановки зі світлими шпалерами, малюнка на шпалерах не пам’ятаю.

Новий будинок, не бачу але знаю, на 4 поверсі, короїдом як в малосімейку і квартири на ліво і на право. Я вибираю собі 2х кімнатну, тому що нас двоє (я і син) . Запропонували подивитися однокімнатну . Кімната велика, з хорошою обстановкою, але лише одна. Я повертаюся в ту що вибрала перед цим, то ж добре обставлена. За кімнаті бігає миша я її ловлю і викидаю у вікно, бачу як вона розбивається. Сідаю на стілець і заспокоююсь, на кінець то у мене є своє житло.

Наснилася будівництво, було кілька недобудованих будинків і в одному з них я повинна від роботи отримати житло, і уві сні думаю, що коли отримаю, я продам, своє і куплю в іншому місці

мені наснилося що мені з подругою дали нову кімнату&# 8230; схоже на гуртожиток але окрема&# 8230; в ній погано закривалося вікно &# 8230; але нам хтось підказав як його закрити щоб ніхто не заліз&# 8230; пам’ятаю що я була задоволена що все вирішилося ..і все

Вітаю! Мені приснився сон в неділю вранці, який мене і розбудив. Мені наснилося що я їду кудись і бачу будівництво де будують багато багатоповерхових житлових будинків. і я побачила що біля будівництва варто багатоквартирний будинок і в ньому є продуктовий магазин. я зайшла в нього і купила щось з продуктів (але не пам’ятаю що купила). Потім вийшла і пішла в уже побудований будинок де саме моя 2-кімнатна квартира знаходиться на останньому поверсі. Стіни теплі пастельних тонів. Кухня велика, є балкон. Де відразу думка прийшла що треба посадити квіти. Квартири чистенька, відразу завозь меблі і живи.. Вийшовши на вулицю з під’їзду, знову прийшла думка, що треба завезти землю і посадити квіти і дерева, для благоустрою&# 8230;

Наснилося що ми вдвох з чоловіком дивимося квартиру і нам в ній так добре і комфортно, хоч вона і маленька і не дуже світла, але ми так радіємо і плануємо, що і де поставимо і який зробимо ремонт, і так мені було радісно уві сні

Сьогодні уві сні я отримала в замін нібито старої моєї квартири нову, двох кімнатну, а реально у мене трьох кімнатна. Уві сні квартира на першому поверсі і я обтягала балкон червоною плівкою, балконів було 2.І дуже сильно лаялася, що моя дочка залишила стінку і спальний гарнітур в старій квартирі.

Отримав нову квартиру, світла велика, уві сні подумав що є ще одна кв, принесли ще одяг від одного (помер 3 роки тому). Подивилися з дружиною на квартиру і подумав що треба робити ремонт під себе.

Мені приснився сон, що я входжу в свою квартиру, яка знаходиться чомусь в дерев’яному будинку. А так як я чекаю кватири, будучи черговиком, я прокинулася дуже задоволена, задоволена.

Мені сниться як мені дзвонять на мобільний телефон і кажуть, що сьогодні я повинна приїхати подивитися квартиру, яку мені дадуть.

Вітаю! В реальності я недавно влаштувалася на роботу. Уві сні ніби так і є. Я отримую шести кімнат квартиру. У новому цегляному будинку. Все було пісочного теплого відтінку. Про себе думаю. Я тільки місяць як влаштувалася. Ось отримала у власність нову квартиру. Потім увійшла в квартиру. Вона була вже з меблями з усіма атрибутами але не нова. Ходила по квартирі все перевіряла. Скільки тут кімнат?! Меблі була темна. Сам будинок і стіни в квартирі були теплого пісочного кольору. Квартира перебувала теж десь на 5-6 поверхах. Я весь сон ходила то біля цього будинку, то піднімалася в квартиру.

наснилося, що отримав корпоративну квартиру. світла двох поверхова. навіть є покоївка. ми з дружиною обстежуємо квартиру і чітко пам’ятаю, що говорю дружині мовляв нехай розбираються покоївки. ось такий сон.

Я перебуваю в незнайомій квартирі і сусідка квартири говорить, що на мене її переписали, вишибали намагаються зламати двері і відібрати її, ми знаходимо компроміс з якимсь чоловіком, він згуртовує мені 1 тис і я можу забрати частину техніки і дає відстрочки все вивести, квартира стара , захаращена.

Наснилося що мені і всій моїй родині (сестрі з сім’єю і мамі з її чоловіком) дали квартиру.Квартира дуже велика, красива і простора.Але мені кімнати не дісталося своєї, так як я ходила і думала, а де ж я буду жити зі своїм хлопцем.ми тільки зустрічаємося&# 8230; але сон мене порадував що буде своя квартира.

мені часто сниться, що у мене є можливість отримати ще квартиру або мене вже включили в списки на отримання квартири. У цю ніч я конкретно побачила номер будинку &# 8212; цифру 109 і ця квартира на верхньому поверсі до красивої великою лоджією. Я хочу повідомити про переїзд своїм ніби живим батькам і своїй сестрі

наснилося ніби зі своєю коханою дівчиною заселилися в квартиру, 2 кімнати здається, шукали кота або кішку щоб перша зайшла, і сперечалися з цього приводу

З п’ятниці на суботу спала погано, т.до. лягла в 2 год ночі, а потім не могла заснути. Під ранок сниться: я на колишній роботі беруть участь в жеребкуванні в отриманні квартири. В житті я пенсіонерка, і нічого подібного не чекаю. Уві сні витягаю жереб з 14 або 15 поверхом. Розчарована і починаю вмовляти організатора (мила дівчина з ОК) поміняти мені на нижче, так як я живу зараз на 12. (Це дійсно так), а я боюся висоти, у мене часто паморочиться в голові, і я, мовляв, принесу довідку про це. Юля після умовлянь погоджується і записує мені 3й поверх. обіцяю винагороду. Потім, сиджу в кімнатці з цими людьми і переодягаюся, безсоромно оголивши груди.Збори припиняє якась жінка, вказуючи

Наснилося що повинні дати квартиру. Зібрали народ і ми чекали коли приїдуть міська влада для видачі ключів

Доброго дня! мені снилося що ми-я і моя мама отримали квартиру. Ніби як однокімнатну, але запам’ятався саме балкон великий просторий. і можна з нього зробити якийсь сад, трохи зелені було живої в горщиках і ще виразний фрагмент отримання ключів від квартири, вони були у мене в руках і усвідомлення того що це здорово і радість, Будинок небув в новостройке- це була сталінка, трохи пошарпаним свиду , але чітко розумілося уві сні що буду робити ремонт.

отримана нова квартира і вся якась чиста світла але недобудована.
стіни з пінопласту ледве стоять. Велике бажання повернутися в інше місто
в стару добру і світлу квартиру

Привіт, мені приснилося, що ми з чоловіком отримали квартиру, але вона не нова, а стара.Кімната була і кухня світлі, а в кімнаті було багато диванів.

уві сні отримав багато кімнатну простору квартиру на першому етаже з двома з двома балконами і з двома виходами на вулицю

мені Седна прснілось що я отримала квартиру я дійсно як сирота повинна отримати квартиру і сьогодні я її бачила я така була щаслива тільки на яву у мене немає квартири і мені не дають квартири

бачила уві сні новий мікро район де дали нову квартиру а коли знайшла квартиру .вона виявилася зайнята .мене грубо виставили навіть пам’ятаю номер квартири 18

уві сні мені дали маленьку без ремонту квартиру, я спочатку засмутилася, а потім подумала-нічого страшного відремонтувати і буде добре, зате своя .

Наснилося, що мій батько першим стоїть в черзі на отримання квартири, а ми з мамою відмовляємося від неї.

Доброго дня, Тетяно!Мені наснилося, що я отримала квартиру, але саму квартиру я не бачила, уві сні я була дуже щаслива.Ще я бачила, що взяла на руки собаку велику красиву і сказала їй, що вона тепер буде жити зі мною, ми з нею збиралися йти на автобус, який нас чекав, щоб відвезти на квартиру, але я прокинулася.розтлумачте будь-ласка!

в середу на четвер мені приснилося що я отримую квартиру чоловік мені її звільняє 3 поверх а мені на са

Вітаю.Наснилося що якимось чином у мене з’явилася своя квартира.
Вона мені дуже сподобалася, була вся велика і простора ,
в ній було багато кімнат, але і бардак був.Наче від колишніх
жителів залишилися дещо які речі.Але я з задоволенням наводила
порядок.

я отримала квартиру на обмін ходила по кімнатах все розглядаються квартира була нова але в хорошому стані мені сподобалася

Наснилося що отримуємо з хлопцем квартиру чотирикімнатну велику світлу, без меблів, красиву.

Сьогодні приснилося, що мені дали квартиру в п-образному цегляному будинку, в квартиру я не заходила, потім з кимось пішли в інший під’їзд, в іншому крилі будинку і там нібито дали квартиру моїх батьків (батько живий, я з ним проживаю , а мама померла 10 років тому), поки ми стояли &# 8212; з під’їзду вийшов якийсь хлопчик і допоміг нам відкрити типу поштової скриньки, звідти вивалилися листи, ліки нібито адресовані колишнім мешканцям квартири, тут з під’їзду виходить мама і каже, що ті колишні мешканці кажуть, що ще якісь ліки повинні прийти. І все, більше нічого не бачила.

Велика восьмигранна кімната з великими стелями c вікнами зі старою обстановкою! Жити в ній не стала але всім з радістю показувала її!Уві сні була дуже задоволена

Вітаю! Я весь час думаю про квартирі, напевно тому і приснилося що нам повідомили про нову квартиру і приїхала машина з одним вантажником маленького росту-типу китайця, він став тягати нашу меблі в машину стіл, комод, стільці&# 8230; і раптом каже, давайте ми вас перевеземо ввечері, а зараз я перевезу кухню з іншої квартири, і раптом я задумалася що це обман, що наші меблі поїде в невідомо куди&# 8230; і прокинулася&# 8230;

Я з сім’єю отримала квартиру.Одна кімната на першому поверсі.Бачила сходинки на другий поверх.Мабуть там була ще кімната.І тапа підсобки де люди складали речі (ну як в підвалі для непотрібних речей кімнати.) Люди складали речі.В одній такій кімнаті кілька квартир.

Хто то говорить що мені дали 3-х кімн.квартиру але там ще живуть люди старі жителі і треба почекати Далі в 14 будинку на 3-му поверсі

Приснилося, що ПРИЙШЛИ ЛЮДИ І ПОКАЗАЛИ НІБИ ОРДЕР НА ОТРИМАННЯ КВАРТИРИ ДЛЯ ДОЧКИ, .САМУ КВАРТИРУ Я НЕ БАЧИЛА &# 8230; АЛЕ В ЦЕЙ ЧАС У МЕНЕ були пофарбовані ВОЛОССЯ В ЧОРНИЙ КОЛІР, і я збираюся змити ФАРБУ.

Мені снилося, що квартиру я отримала на роботі. Я сумніваюся &# 8212; адже зараз квартири вже &# 171; просто так&# 187; не отримують? Але квартири отримують практично всі співробітники &# 8212; щось на зразок премії. Нам видають ордери, там написано, що квартира повністю оброблена, з меблями, можна відразу в’їжджати. Ось такий сон&# 8230;

Снилося, що я отримала квартиру. Квартира була світла, простора. Вона була ніби на сходах, тобто я стояла на сходах коли відкривала двері. Зі мною була мама, вона і передала ключі від квартири, хоча квартиру отримувала від роботи.

Я як буто вже віддала частину грошей за будується трьох кімнатну квартиру і повинна отримати шикарну квартиру і я чекаю цю квартиру люди кажуть що пора вже здачі квартири але якісь проблеми але я думаю не важливо адже все одно рано чи пізно отримаємо

Сон про отримання квартири&# 8230; Чекаю отримання нової квартири, бачу як інші отримують, а я ні. Загалом там і не отримала

роздача квартири. Я отримую квартиру в новому відбудованому будинку.Квартіруполучают і мої родичі.Запам’ятала цифру 8

Привіт, сон, мені бабуся купила квартиру, насправді я цього чекаю, і ще був, я перепливла річку і просила у чоловіків мені помоч і вони дали долар однією купюрою

Привіт вода Мені наснилося просто-напросто ніби я отримую квартиру і заселяють в неї і живу там ось і мені цікаво з буде собою це сон чи ні вивчу Я квартиру на наступний рік

Мені наснилося, що мені видали квартиру квартира була порожня, чиста з недорогим ремонтом, я стояла на кухні і дивилася у вікно була похмура погода. Вийшовши на вулицю я цілеспрямовано пішла влаштовуватися на роботу де мене чекали (сама я працюю і мене все влаштовує). Потім я дала отруєну шоколадку молодий вагітній жінці на 6 місяці вагітності і у неї відійшли води, її відвезли в лікарню. (Така поведінка мені не допустимо, я навіть подумати не можу про такі речі а темболее зробити! Дитина у мене є, більше не треба.) До чого такий страшний сон?

Я отримала багато кімнатну квартиру в новобудові, з одного крана бігла вода, він був не справний, але я змогла її закрити. Снилася будівництво, великі багатоповерхівки.без вікон.

Привіт, мені приснився сон, що директор школи каже, артерпі скоро 31 числа ти будеш жити в своїй квартирі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ