Сонник оскільки Скло в роті 😴 приснилося, до чого сниться оскільки Скло в роті уві сні бачити

Якщо вам приснилися осколки скла в роті – запасіться терпінням і зберіть всю свою волю в кулак, так як гряде дуже довга низка проблем і різного роду неприємностей.

Якщо осколок дуже гострий і сильно впився в м’які тканини – це свідчить про те, що ви занадто різко висловлюєтеся останнім часом, це може сильно образити оточуючих, і в майбутньому ви залишитеся самотніми.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися оскільки Скло в роті, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться оскільки Скло в роті уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні у мене була скляна трубка для збору крові (довга така на неї ще надягають грушу щоб з пальця висмоктувати кров і виливати на пробірку) в роті, раптом я її відкусила і багато скла вийшло різко в роті в горлі я від страху почала все водою НЕ полаская прибирати, істерії на початку після заспокоїлася, поруч був чоловік, здавалося моя рідна другий брат начебто, після у дзеркало стоячи я розкрила рот по ширше а у мене ще виходити початок то дрібні то великі скла а в кінці навіть пластмасовий посуд яку я перед сном в наяву мила. У цю ніч я прокидалася раз п’ять, переживала за одну людину він не відповідав на мої дзвінки, боюся що трапилося з ним&# 8230;.

здраствуйте! Мені наснилося що я їду в маленькій машині, і відчуваю що у мене повний рот осколків.І я їх викинула.

Доброго дня.детально не можу передати, так як сон зазвичай не можливо згадати цілком, але пам’ятаю точно то, як намагалася виплюнути з рота осколки скла.при чому це дія я повторювала раз 7-8 і в положенні спершись на лікті, і в бігу.Мені дуже важко було звільнити ротову порожнину від маленьких осколків, хоча довго намагаючись у мене вийшло-я їх виплевивала акуратно, то вони були в формі більше нагадує кульки, то просто як дощ-розліталися в різні боки.Хочу зазначити, що колір осколків в основному був срібний, а скоріше нагадував осколки від розбитого дзеркала.

Взубах верхніхзастряло прозоре стеклоя воно заважає я його виплюнула по осколках в відро біле але після шукала що заважає вже відчувала що нічого не заважає і мовою шукала дірку в зубі лівому верхньому але ненашла після була в ліфта натискаю на кнопку14а він в низ їде яопять14он знову вниз так рпза три але всетаки подняласьпотом двері сусід лаяв що я двері йому подряпала вхідні каже дивись пляма жовте а далі не пам’ятаю.

Стою перед дзеркалом дивлюся в нього і знаходжу у себе в роті осколок маленький але товстий. І голку зламану увіткнути в мову.я витягла голку і осколок, думала про те як я не відчула все це у себе в роті.потім взяла скло засунула знову врот щоб зрозуміти як я не відчула те що воно лежала у мене в роті і непорезалась, що не проковтнула.і знову ж таки швидше витягла з зо рота.була перелякана коли все це побачила уві сні

Ми з сестрою і померлої бабусею моєму вікно в спальні в будинку у бабусі. Бабуся миє зверху, а ми знизу. Вікна дуже пилові. Вони ніби не розбиті, але у мене в роті дуже багато осколків. Я їх ввплевиваю, але вони не випльовуються. І я переживаю, щоб осколки не пропали бабусі і сестрі.

Сьогодні мені наснилося, що я потрапила в аварію і у мене в роті були осколки скла які я виплевивала разом з кров’ю. це єдині травми під час аварії. все було ціле крім осколків скла, які я з кров’ю виплевивала багато разів і не могла позбутися від них. був вечір, але ще не темно. і зелена трава навколо. що саме завдало мені цю травму я не бачила. зелене поле, стовп електричний і я стою з повним ротом осколків скла і крові в роті, від яких намагаюся позбутися спльовуючи на траву.

Уві сні у мене в роті були осколки і вони вписалися в лісі різали і була кров але болю я не відчувала потім я змогла все скло разом з кров’ю

Знерухомлених руки і ноги, нібито я карапкаюсь по скелі або дереву, і не можу допомогти собі, витягнути з рота, великі осколки битого скла. Крові не бачив, але страшно було, відчував рану .

Пила з келиха вино, келих ненавмисно трескаеться в цей час я не звертаю уваги починаю пити з нього, образовиваеться дрібні і великі осколки в роті, дрібні осколки випльовує а великі виймаю з рота .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ