Сонник оскільки Скло 😴 приснилося, до чого сниться оскільки Скло уві сні бачити

Наснилися осколки скла, – не варто розпорошуватися на дрібниці. Сконцентруйте свою увагу на чомусь дійсно в даний момент важливому, на проблемах, вирішення яких має першорядне значення.

Якщо бачили, що збираєте осколки скла, значить незабаром ваше життя наповнить ряд дрібних проблем і турбот, які будуть заважати здійсненню планів.

Осколки скла були в роті? Швидше за все, гряде чорна смуга. Безліч неприємностей очікують вас на кожному кроці. Зберіться з силами і постарайтеся здолати їх.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися оскільки Скло, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться оскільки Скло уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

проковтнув випадково уві сні розбите скло від автомобіля, а потім пішов і виблював!

Точно не пам&# 8217; ятаю.. Альо у сні всі мене ненавіділі по незрозумілій прічіні. Кидатися великими осколками скла у мене, друзі в цею годину підрімувалі. Сон не БУВ кольоровий точно не пам’ятаю можливо з холодними віддіткамі. Такоже Втрата цноти и ходила кровоточила. Що це может значіті? Такоже усі особливі вороги були замасковані в інші облікі других Незнайома мені людей. Сон цею пріснівся Щойно. Вілізала на гору з піска, но кріпку. Спочатку просила допомоги в однієї дівчини, вона подала руку но не потягнув мене, потім в Іншої &# 8212; та допомогла.

Привіт) Я бачила &# 128564; Іду я додому і бачу оскільки під ногами і ще падають зверху, потім я від них бігаю на хто то їх кидає на мене я бігала дуже багато поки не знайшла притулок, осколок було дуже багато! Я від страху і від холоду прокинулася &# 8230; До чого б це??

В руках раптово тріснула красива тарілка. Потім відчула, що в оці щось заважає. Підійшла до дзеркала, побачила що в око потрапив шматочок від тарілки, стала його діставати і за маленький край витягла з ока величезний шматок від тієї тарілки, крові і болю не було. відчула полегшення.

прибирала акуратно осколки тонкого скла з лавочки у дворі. Бабусі нашого двору заходили в чию то квартиру, лягали на диван, він провалювався вниз і ці бабусі падали, я опиняюся в підвалі і бачу, як ці бабусі займаються любов’ю з чортом і дуже задоволені цим.Тут поруч я займаюся любов’ю зі своїм знайомим хлопцем і мені теж дуже приємно.Тут чорт сідає навпочіпки і випускає сперму на підлогу і каже, що у нього сперма будинку жовтого кольору, а тут завжди червона

Привіт, заснув буквально хвилин на 20-30 наснилося:
Скло під нігтем на руці, без крові.Я його дістав.без болісно .

Сон вже не пам’ятаю, але пам’ятаю яскравий Момент. У моєму коллежде, де я вчуся, одногрупниця (з нею в хороших відносинах, але так більше нейтрально, дуже рідко заг) вона була по-звірячому зла, і Виламавшись чи з двері чи то з вікна шматок стелка квадрат рівний. За тим почала мене відкидати шматочками, потрапляла на боки, обличчя, руки і ще там було. Я намагалася втекти, але вона переслідувала, і таке відчуття що мені не дуже хотілося то і тікати. Уві сні дуже чітко відчувала біль, навіть прокинулася з нею. Останнім що пам’ятаю було те, що я розглядаю свої рани, в яких шматки скла, вони були маленькі. Потім я викликала сама собі швидку. спасибі.

Мій улюблений порізав мені обличчя склом. Вона все в шрамах і я витягаю звідти осколки скла. Я бачу своє обличчя воно все в шрамах і мені боляче діставати ці осколки

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ