Сонник Оса в будинку 😴 наснилася, до чого сниться Оса в будинку уві сні бачити

Наявність ос в будинку сонник визначає як можливих гостей або одного важливого і дорогого гостя. Можливий приїзд далеких родичів або друзів здалеку. Приїзд дорогих гостей ознаменується необхідністю вирішувати безліч дрібних питань і приготувань.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Оса в будинку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Оса в будинку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон із четверга на п’ятницю.Спочатку була одна на кухні, я її чи то вбила, толі вигнала в вікно, потім з’явилося ще дві, їх вигнала рушником у вікно і швидко закрила.Виходить вигнала з дому на вулицю.Ос всього було три.Зі мною був молодший син.Було неприємне відчуття страху і небезпеки.

Оси в будинку, їх мало, одна сиділа на мені але не вжалила, я відганяла ос.У будинку тепло і сонячно. Були ще люди, ми розмовляли.

Мені наснилося що я була у себе вдома, була сонячна погода, був відкритий балкон в кімнаті світло&# 8230; і бачу на моїй футболці прилипли три оси але вони не були вже живі і бачу навколо літають другии але не багато&# 8230; я розмахіваю руками щоб вони пішли геть &# 8230; страху не були жодного, вони падають у воду і бачу їх уже мертвими&# 8230; оси були великими, десь в три рази більше чим вони є.

У будинку в Раптом звідки то виходили оси і лазили під ру голову під плаття мені і моїй доньці але не кусали був просто сильний страх

Я лежала на ліжку зі своєю сестрою і біля неї лежав мій хлопець, ми з ним зараз в сварці можна сказати, потім я його покликала він прийшов до мене, обійняв і тут почала літати оса, я їх дуже боюся, а хлопець почав як прикладатися типу що я їх так боюся, не давав сховатися в ковдру, а я до істерика вже кричала, ще там була мама, вони її не могли вбити ніяк, вона просто літала. Потім вона начебто зникла, а разом з нею ще літала величезна, типу Шершень, і в кінця сну я лежу на спині цей мертвий шершень летить звідкись зі стелі, я прям бачу його тіло, не встигаю ухилитися і він падає мені спину, я скачують на підлогу, в такий істериці рукою його чіпаю щоб струсити, відчуваю його тіло. Мені було дуже страшно і прокинулася я схлипуючи

Дивлячись на стелю побачила кілька ос і комах, на питання звідки вони могли взятися припустила що могли з’явитися з дірок у стелі, думка а раптом щас полізу з пилососом, щоб нікого не покусали а там рій, з переляку пооснулась

Снилося багато ос в будинку які кружляли над головою і Жужа але їх з’їли дві маленькі красиві пташки! відчувала спокій.

Наснилося що в будинку павук середньої як тарантул величини. Він в павутині зловив і з’їв маленьку осу, потім цей павук перетворився у велику осу. Вона летіла в мою сторону. Але я пішла від неї начебто. Вона не хотіла вкусити, просто летіла в мою сторону обережно.

Оси були в колишньої общаге. Хоча я навіть не впевнений, що це оси так як вони були великі і билися між собою. Він забарвлення у них був явно як у ос

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ