Сонник Оса кусає 😴 наснилася, до чого сниться Оса кусає уві сні бачити

Наснилося, що покусали оси – слід бути уважним і не допускати до себе заздрісників, які бажають нашкодити, зробити погано або заподіяти біль.

Жалячі оси виступають символом ворогів, бажаючих зганьбити ваше ім’я будь-що не стало. Проявіть пильність і зібраність.

В яку частину тіла вас вкусила оса уві сні?

Оса вкусила за руку уві сні ▼

Сниться, як оса жалить за руку – суперники будуть будувати підступи, бажаючи розірвати ваші відносини з другою половинкою. Сновидіння може виступати символом розриву відносин з коханою. Укус оси ототожнюється з заздрістю суперниці в любові.

Де вас вкусила оса уві сні?

Оса вкусила на кладовищі уві сні ▼

Наснилося, що на кладовищі вкусила оса – перешкоди і підступи, які чинили вашими конкурентами і ворогами, не матимуть успіху. Благополучне вирішення проблем, незважаючи на підступні інтриги і проблеми.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Оса кусає, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Оса кусає уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно. коротко &# 8212; кішечку вкусила оса, кішка запішала і змахнула лапою осу. спасибі.

Оси всюди приследовать мене аж не міг укрится від них жаліілі мене в спину. Я бігав від них ховався але без корисно. Деяких вдалося вбити

Гуляв я по полю, це була зима,
І знайшов то білий або зелений м’ячик для бейсболу,
Потім перебивало це все звук від бджола, побачив Бджолу, Осу І якогось такого дивного шкідника, і вони почали прилітати і кусати за ліву ногу, це було боляче і я якимось дивом вигнав їх.

Мене вкусила вона за ногу, і залишила там свій хвостик, мені намагалися її витягнути але мені було дуже боляче і я плакала і кричала на весь будинок

Вітаю. Мені наснилося, що я хочу доторкнутися до дитини який стояв біля дитячого садка і за це мене покусали оси в обличчя, вони прям застрягає своїм жалом в шкірі, це було дуже боляче.

Я з кузиною сидимо на кухні і розмовляємо, бачимо в кімнаті 4-5 ос і кузина говорить &# 171; ось зараз тебе вкусить&# 187;. Потім мені на плече сідає одна оса, повністю обходить навколо шиї і кусає в неї близько потилиці

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ