Сонник Орхідея 😴 наснилася, до чого сниться Орхідея уві сні бачити

Якщо хочете дізнатися, до чого сниться орхідея, зверніться до сонником. Трактування даного символу зводиться до кардинальних змін у житті. Які очікуються зміни, залежить тільки від сюжету бачення.

Вирощувати орхідею – навчитеся правильно оцінювати ситуацію, спокійно приймаючи необхідні рішення. Зрізати або зривати квіти – швидке здійснення заповітної мрії.

Як виглядала орхідея в вашому сні?

Де перебувала орхідея коли ви побачили її уві сні?

Сниться орхідея в горщику ▼

Приснився сон, в якому добре запам’ятали розкішну орхідею в горщику – бачення уособлює удачу в будь-якій справі, яке буде розпочато зараз. Використовуйте всі доступні способи, і результат не змусить себе довго чекати.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Орхідея, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Орхідея уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сниться мені сон, ніби я з якимось чоловіком приходжу в квіткових магазинах (Чоловік далекий від мого ідеали і дуже багатий, але здається я з ним ледь знайома) до нас виходить продавец- дівчина і починає пропонувати всякі різні квіти, але чоловік запитує саме орхідею, вона показує її нам, вона шалено красива і притому сам квітка дуже великий, я таких ніколи не бачила, він навіть бальшое схожий на схрещених лілії і орхідеї (до речі, це мої найулюбленіші квіти 1-орхідеї, 2-лілії), але поки я розглядаю квітка вона намагається нав’язати йому троянди, він говорить, що троянди не потрібні, нам потрібна саме орхідея, але вона не успокаевает і наполягає на трояндах. мене це навіть почало дратувати трохи) і тут я піднімаю очі і бачу, що з полиць, на яких сьоят квіти (а їх дуже багато) тече вода, як водоспад і це так красиво. я говорю, так у вас же потоп і тут продавець, яка сама цього не помічала, починає кидатися в паніці. а далі я не пам’ятаю))

Ольга, то, що він дарував вам орхідею, швидше за все, говорить про те, що ви можете від нього екзотичний і рідкісний подарунок.

Сьогодні приснилося, що мій керівник і ще кілька незнайомих чоловіків заносять в кабінет (напевно це приймальня, де моє робоче місце) дуже багато орхідей. У горщиках, букетами і просто оберемками. вони дуже красиві, але запаху не відчуваю. але чомусь я нервую.Одна квітка межчіна ламав нечаяно, а я намагаюся його реанімувати&# 8230;

Неймовірно, але всю ніч уві сні на кухонному столі я займалася пересадкою квітучої білим кольором орхідеї. Причому, готуючи для неї новий грунт, я брала запашне тісто і укладала його так, ніби намагаючись звити гніздо для квітки, а всередину рясно насипала як не дивно святкову кутю, при цьому найбільше в каші було родзинок і зерен маку. Дуже переживала за квітка, адже пересадка під час цвітіння дуже небезпечна, але чомусь я була впевнена в тому, що так буде краще. Маячня якась! Або це може щось означати? Сон приснився на неділю. Я &# 8212; лев. Допоможіть розібратися. спасибі!

Ваше сновидіння, в якому ви були зайняті пересадкою орхідеї, швидше за все, говорить про те, що ви можете найближчим часом почати жити розкішно.

Мені дуже рідко взагалі сняться квіти. але тут наснилося.як абсолютно не знайомий мені чоловік дарує мені букет з Фіолетових орхідей і ще якихось квітів.але які вони були я не запам’ятала.т.до. орхідеї були надзвичайно великі і яскраві і упаковані в красиву.на мою рожеву папір! Що б це могло означати?

Я зазвичай дуже багато снів бачу. Кілька днів тому, мені приснився сон в якому я бачила орхідею, але згадала я його тільки сьогодні, коли поливала справжню орхідею на віконці в моїй кімнаті&# 8230; Насправді, у цій рхідеі залишився тільки один листочок&# 8230; а наснилася вона мені зовсім по-іншому, я побачила нові листочки і свіжі бутони і кілька розпустилися циетков&# 8230; я так зраділа побаченому, і думала уві сні &# 171; Треба ж, був всього один листочок, який я думала вже не виживе, і ось вона знову цвіте!&# 8230;&# 187;
Враження від сну залишилися дуже приємні, сподіваюся цей сон віщує тільки хороше 🙂

Те, що ви в своєму сні бачили цю квітку, швидше за все, говорить про те, що ви ви можете в майбутньому пережити щось особливе.

ВО СНЕ Я несла ЩОСЬ ТИПУ коромисла, АЛЕ з одним гачком, НА ГАЧКУ висів невеликий діжці В ЯКІЙ ЗРОСТАЛИ ОРХИДЕИ, ВОНИ БУЛИ незвичайні кольори І ЗРОСТАЛИ НЕ В ГОРУ ЯК ЗАВЖДИ, А звисає &# 8230; ЦЕ БУЛИ НЕЗВИЧНІ КВІТИ&# 8230; Я носили їх ДОДОМУ.

Бачила ніби я у великому будинку і там працює Пожела садівник, який брав саме ще не розпустилися орхідей і залишав тільки бутони (ніжно рожевого кольору). Як він прикрасив весь будинок саме бутонами, великими красивими, які ось-ось розпустяться. Вони лежали в круглих вазах, на перилах ними був прикрашений весь будинок до свята. Одна квітка він дав мені. Я тримала його в руках, дивилась на нього і було дуже добре і спокійною.

Те, що в вашому сні було це рослина, найімовірніше, говорить про те, що ви незабаром переживете щось незвичайне.

Вітаю. У мене вдома є біла орхідея, вона практично завжди цвіте, але квіток не багато. І ось наснилася мені вона, квітуча, тільки квіток на ній дуже багато, як ніколи не було, я її розглядаю, задоволена, бачу, що крім квітів, на ній зав’язалося дуже багато бутонів, і начебто навіть ще одна гілочка з’явилася і теж в бутонах. Подумала, яка краса, і зі стількома бутонами вона триватиме дуже-дуже довго.

Таке сновидіння, швидше за все, висловлює своїм змістом те, наскільки ви зараз творчо налаштовані.

Вітаю)
Уві сні я була разом зі своїм коханим хлопцем, він стояв поруч, а я збирала букет з орхідей, зривала їх, їх було дуже багато, різних сортів. Уві сні я чітко знала, що букет збираю для мами. Хотілося порадувати її чимось незвичайним, а тут раптом трапилася така нагода.

Мені наснилася моя біла орхідея зі стеблом без квітів, але на ньому виріс новий відросток. Що це означає?

А мені наснилося, що я вагітна і типу вже в лікарні з переймами збираюся народжувати, і раптом вирішила вийти, відкриваю двері, а там хороша погода і ціле поле орхідей квітучих, красотища&# 8230;

Мені наснилося, що нібито мені робили урочисту зачіску і вона повинна була бути прикрашена орхідеями. Ось як ніби я розмовляю з майстром і дивлюся на стіл, а він весь заставлений вазами з орхідеями різних кольорів і розмірів. Було дуже красиво.

Сьогодні приснився сон: заходжу в спальню і бачу, що у нас на підвіконні стоїть просто море орхідей, всяких різних. І кожна по кілька квітучих стріл має. Потім виглядаю у вікно, а за вікном дерево з величезними квітами орхідеї. І пам’ятаю, що до когось зайшла в гості чи і там теж одні орхідеї. Вже яка я задоволена була 🙂 Впевнена, що до чогось хорошого наснилися;)

сниться сон. Прийшла я до подруги в гості. І бачу у неї дуже багато квітучих орхідей. Квіти заповнюють всю кімнату. Стільки орхідей відразу я ніколи не бачила. Але це настільки красиво. І все орхідеї бордового кольору, тільки різних відтінків. Я стою серед всієї цієї краси як зачарована, а навколо мене бігають, веселяться подругіни діти (2 дівчинки). Потім я прокинулася. Що це може означати? Причому подруга моя взагалі не любить розводити квіти. Є у неї якийсь один квітка, та й той хтось подарував.

Вітаю! Мені приснився сон, що на клумбі організації, де я працюю хтось посадив дуже багато (штук 70-100) орхідей, і на моїх очах вони всі розцвіли-це були білі, величезні квіти-чудове видовище. А ще з квітки орхідеї Оппа листок і хтось або я сама положіле мені його на голову, вийшло щось на кшталт фати (листок був величезний і вкрив мені всю голову).

Сьогодні приснилося, що хлопець який мені подобається, приніс мені в подарунок ніжно рожеву орхідею) Допоможіть розібратися, спасибі.

отримала я в подарунок величезний букет з білих оржідей&# 8230; але кинула його на асфальт і почала топтати і знищувати ці красиві квіти

мені наснилося, що я вдома розводжу орхідеї, і одна з них зацвіла, я уві сні показувала її але вона випадково зламалася, і я її поставила в воду

я їхала на якомусь транспорті і бачила на троутуаре квіти орхідеї у вигляді гілок, розставлених через рівні проміжки один зв іншому, вони були рожево-білі, таких гілок було не менше 5-ти

Мені наснилася орхідея, але вона була без квіток, одні лише стебла.Сон був з суботи на неділю, я розмовляла уві сні по телефону зі своїм колишнім хлопцем, і питаю, ти подарував мені її &# 8230; але вона перестала цвісти, зроби так щоб вона зацвіла. До чого може бути це. Що саме в реальному житті у мене є орхідея і вона не цвіте вже довгий час, після того як я розлучилася з цією людиною

Сниться мені сон, що моя орхідея, яка відцвіла в реальному житті і на цьому стеблі не повинно з’явиться більше квітів, раптом з’явилося нові квіти, дуже красиві і яскраві, але з’явилися вони раптово, я за нею доглядала і раптом вони виросли я дуже здивувалася і покликала моїх батьків на це подивитися

я снилася сестру, яка несла в руках орхідею.я запитала її звідки? вона сказала, що знайомий поїхав на море і дав їй позалицятися за квіткою.Орхідея була яскраво червоного кольору.

наснилося велике квітуче дерево орхідей (як ніби це орхідея дерево) я йшла до мами (вона живе в іншій країні). і побачила це дерево. місто дуже зелене серед сосен, перед будинками квітники з фіолетовими гіацинтами, але земля під снігом. сніг чистий, як ніби тільки що випав, як останній сніг пізньою весною. сонячно. Збиралася сфотографувати це дерево, розуміла, що це унікум не буває орхідей великих як дерево. красива дівчина йшла на зустріч з букетом орхідей

я йду по полю збираю гриби і бачу наземле кущ білих орхідей вони сильно пахли кокосом я зірвала одну квітку а він виявився з коренем&# 8217; мені дідусь покійний каже що це чудо в наших широтах орхідеї НЕ ростуть

я проїжджала по вулиці і в городі у у скоєно незнайомих побачила квітучу орхідею і полуницю червону таку соковиту [email&# 160; protected]

приснилася красива біла орхідея з великими квітами Беламі, яка стояла на підвіконні и на неї світило солнишко.сон класний але є одне але, що я тримаю її в руках дивлюся і бачу красивие веті але листя трохи рівялі від того що на неї потрапляло солнишко, і думаю треба прибрати в темний куточок щоб сонце так не світило і на етом я прокинулася

Приснився великий сад, в якому були тільки якісь невідомі дерева, причому на них були тільки дуже великі квіти і не було листя. Знайомих дерев не було, крім кількох, які були як дерево-орхідея. Самі квіти на деревах були дуже великі (розміром з долоню), щільного рожевого або рожево-бузкового кольору росли вони між собою дуже густо. В саду приємно і свіжо пахло. Моєму здивуванню і захопленню від побаченого не було меж!
У мене на голові була якась висока зачіска з підібраними волоссям і плетена капелюх від сонця і я дуже хотіла сфотографуватися з цим деревом (воно росло в центрі саду), зйомка не відбулася-розбудили.

квітка, за яким я довго і ретельно доглядала вирвали з горщика, поламали листя і встромили в іншу землю, в грунт який не підходить для цієї квітки, я дуже засмутилася і розсердилася і стала кричати і бити цю людину і виганяти його з мого дому.це була моя родичка, з якої я вже давно не спілкуюся.

Гуляючи по якому те селу побачила на одній з вулиць великі букети різноманітних орхідей, в основному кольорових &# 8212; в відрах, як ніби виставлені на продаж. я їх не купила, але з’явилося бажання вкрасти, я постаралася запам’ятати місце і вулицю щоб повернутися туди знову, щоб ніхто не побачив. У ланное час в активному пошуку роботи, може це взаімосвязаео?

Уві сні коханий чоловік прийшовши в ресторан подарував білу орхідею не мені а суперниці яка чомусь сиділа зі мною, коли він дарував у нього були такі винуваті очі&# 8230;

наснилася квітуча орхідея, вона розцвіла у мене на вікні (у мене є вдома орхідеї) і квіти такі красиві і великі були). я дуже здивувалася і зраділа.

Я купила уві сні надзвичайно красиву білу орхідею. Дуже красива і вся усипана квітами пересаджені в незвичайний красивий горщик білий)))))))))))))

на моїй грядці яка поросла високою травою, виросли великі кущі білої королівської лілії і.. білі орхідеї того ж зростання&# 8230;.я дуже дивуюся і відкриваю вікно до сусідки в її квартиру і розповідаю їй про те, що хочу забрати цю клумбу назад

Мені наснилися дві величезні орхідеї в горщиках, дуже красиві, багато квітів, дуже багато, самі орхідеї були як дерева, гіллясті, пелюстки двокольорові-яскраво-рожеві переходять у жовтий, стебла здорові, блискучі, і все шукала, де б відірвати дитинку, щоб посадити собі, хоча я не квіткарка і ніколи цим не займалася, дитинку я не знайшла, але сон залишив дуже хороше враження)))

як би хотіла орхідею подарувати жінці, але раптом гілка, на якій було багато квітів зламалася і я вирішила її зберегти, сподіваючись, що не зів’яне.

Сон про моє заміжжя, я весь час поруч з новим чоловіком, він високий, підтягнутий, кучерявий (наяву я замужем) переїжджаю з ним в нову квартиру, їду кудись, а потім він мені дарує величезний букет бордових в цяточку орхідей.

Вітаю!сон полягав в тому, що ми з чоловіком зайшли в приміщення начебто магазин, а там море орхідей різних відтінків моєму захопленню не було меж!і чоловік дарував мені їх!орхідеї були живі в горщиках!в житті орхідея мій улюблений квітка!чоловік дарує мені їх просто без приводу, щоб зробити приємно!і вчора у нас була річниця вінчання!і приснився цей красивий сон!

подарував знайомий маленький букет орхідей, тільки гілочки з квітками були в капсулі, без листя, темно фіолетового кольору, цей букетик був несподіваним і я його довго і близько розглядала, поруч стояли ще дві жінки, їм подарував по букету троянд червоних, а я здивувалася і трошки образилася, чому їм троянди а мені орхідею, а потім думаю адже орхідея найкрасивіший і незвичайний квітка, і стала його розглядати.

Вітаю. Уві сні я бігла по ринку, дуже поспішала кудись. І проходячи повз квітковий ряду побачила орхідею в горщику (наяву давно хочу собі таку), ніжно бузкового кольору. І не замислюючись купила її, потім йшла не поспішаючи і розглядала кожну пелюстку

Мені наснилося квітуче дерево з орхідеями. Я уві сні просто цим деревом захоплювалася. Це мої улюблені квіти.

Уві сні я виходила заміж за свого чоловіка повторно, але вже в іншій сукні і з іншим букетом, при цьому нас розписувала моя мама чомусь. Було 3 букета моїх, один з різних квітів, але я не пам’ятаю які, букет Ромашек дуже красивий і пухнастий і найчастіше у себе в руках бачила букет з орхідей кольору фуксії. а потім все гуляли в якому то лісі за дуже великим столом і там були всі мої друзі з якими я вже не спілкуюся досить довго

наснилася квітуча орхідея. У мене є така на вікні, але уві сні приснилося що на ній почали з’являтися і розпускатися величезна кількість красивих і яскравих, барвистих квіток, уві сні я була дуже здивована тим, що відбувається

Привіт Тетяна) Мені наснилася гілочка красивою рожево-білої орхідеї в горщику.Ця квітка є у мене вдома, але не квітучий (одну квіточку тільки) Мені хотілося б дізнатися, щоб це значило?спасибі.

Привіт, приснилося що у мене орхідеї зацвіли пишними квітами, і багато бутонів ще нераспустившихся, але ось ось мають.

купувала орхідею або бузкову або червону, але як купила вона почала все листочки опускати до землі, а я намагалася підв’язати їх

Снилося що я йшла через поле, і побачила не великий оберемок зростаючих в землі різнокольорових орхідей. Я всіх до єдиної вирвала щоб помістити у себе вдома їх в горщики. Поклала їх на багажник велосипеда, і поспішала додому, тому що вони починали вже трохи засихати без ґрунту і без води.

Стояла біла орхідея, красива і добре квітуча. Я і моя колега з роботи (будучи вагітною в реальному житті) дивилися на неї і я розповідала їй про те, що у мене вони не цвітуть. У орхідеї була квітка ромашки поруч і колега сказала, що це батько цих квіток. Що тому вони і цвітуть, що ромашка батько, які то листя-нянька. Потім вона сказала, що у неї після цвітіння з’явилася пуповина, ніби підказувала, що треба зробити, щоб завагітніти. (Уві сні вона теж була вагітна на тому ж терміні, що і в житті). У реальному житті у мене не цвітуть орхідеї. А біла орхідея є у моєї мами, яку я постійно захоплююся. Може це сон приснився за останніми думкам? думала про орхідеї і наснилася, але тоді причому тут пуповина і вагітність на яку мені натякнула колега?

йшла в магазин, виявилася в кафе, підходжу до столика там мене чекають кілька чоловіків і бачу букет у свого місця за столиком. запитала від кого, сказали від колишнього чоловіка. Букет з великою орхідеї фіолетово-рожевого кольору з 2 трояндами і ще якісь квіти були.

Доброго дня, Тетяно! Підкажіть, будь ласка, як трактувати сон. Моя подруга наснилася мені вагітної. При цьому в життя у неї вже є піврічний донька, і уві сні це була не та вагітність, а вже інша (вона так і сказала уві сні, що з чоловіком вирішили відразу ж завести поспіль ще одну дитину). Ця вагітна подруга подарувала мені горщик з квітучою орхідеєю (колір щось між рожевим і бузковим). Мої почуття при цьому &# 8212; приємне здивування.

я бачу білу яхту, кіт.відчалює від причалу.я не хочу за неї бігти вплав, вона сама дає задній хід і мене чекає.я забираюся на неї, проходжу всередину, люди готуються до якогось свята.я підходжу до незнайомого мені чоловіка, кот.стояв з різними букетами квітів і кажу: віддайте мені мій букет і він дає мені букет з фіолетових орхідей і там ще була зелена травичка.я забираю букет і прокидаюся.раніше мені такі квіти не снилися

Доброго дня, Тетяно. Мені сьогодні приснився дивний сон, в якому я бачила велику скляну посудину, який був наповнений насичено-жовтими квітами (схожі на кульбаби, але точно сказати не можу) і одна рожева орхідея. Плавали вони в кристально чистій воді. І хтось із моєї сім’ї (точно сказати не можу) опускав руки в цю посудину, піднімав їх і опускав назад. Розкажіть, будь ласка, що б це могло означати?

Мені наснилася яскраво-червона орхідея.. Я вийшла з дому і на ганку, на рівні очей висіла кругле, коричневе, волохате кашпо вона була наповнена яскраво червоними орхідеями і в тумані мій коханий чоловік, чиє ім’я я не перестаючи повторювала.

наснилося що мій хлопець з яким Ростана 2 дня назад, надіслав мені листівку зі словами &# 171; прости&# 187; і не в ній був живий квітка -одна орхідея

Квітучі живці орхідеї були зрізані, стояли в банку, некоториезавялі, а деякі дали коріння, орхідеї білі.Ми з сином їх садили в горщик.

как-будто я виходжу заміж і йду купувати квіти, а в цей час запрошений на весілля купує букет з білих троянд і в букеті попадається біла орхідея, потім продавець прибирає з букет орхідею

Завствуйте, я не пам’ятаю сну, але дуже запам’яталася яскрава фіолетова і трохи бордова орхідея. І мені стало цікаво що цей сон означає.

Добрий день, Тетяна! Снилася орхідея, і незвично багато бутонів.. Листя орхідеї зелені, бутони теж зеленого кольору.Цю орхідею я показувала брату. Він її фотографував.От і все.

я взяла букет в руки але він я знаю що подарований&# 8230;..і кажу, перед смертю мені тільки почав дарувати квіти

мені наснилося як несподівано розпустилася кімнатна орхідея, фіолетового кольору, на ній було багато квітів, хоча уві сні я відразу думала, що бутончікі подвяли, а потім дивлюся красива гілка квітів розпустилася, а потім наснилася покійна бабуся, я їй поставила запитання чи буду я з моїм улюбленим людиною, вона довго думала, а потім сказала: будете.Ось такий сон

я бачила кремовий орхідея, яку ми передавали з рук в руки з молодою людиною, вона дуже смачно пахла, я її віддала йому

наснилося, що чоловік з яким ми розлучилися, подарував орхідею (на яву мені орхідею подарував інший) і ще виправдовувався, пояснював чому захоплюється різними жінками&# 8230;.все відбувалося у ресепшна не те в готелі не те в якомусь салоні&# 8230;..

У мене три орхідеї будинку, але вони підсохли трохи, але живі.на одній навіть пішли вже нирки.так ось, уві сні мені наснилося що всі три орхідеї расвелі, на них було багато квітів. одна біла друга малинова, а третя біло-малинова&# 8230; і я цьому дуже зраділа. Щоб це могло означати?

Я чітко не пам’ятаю сон.Але один момент яскраво запечетлілся в моїй пам’яті. На підвіконні у мене розцвіла орхідея така красива, яскрава і незвично яскравого забарвлення.Але які саме кольори на жаль не пам’ятаю.

Поле величезних орхідей, фіолетового кольору. Але підійшовши ближче до квітів я побачила, що поруч з їх корінням лежать останки різних тварин, їм було приховано все поле.

Наснилася зростаюча в великому горщику величезна орхідея з великими білими квітами, яка росла і вилася по стіні і переходила навіть на стелю. Листя були соковиті, темно-зеленого кольору, а квіти білі з жовтою серцевиною. Уві сні я захоплювалася тим, що орхідея розцвіла і показувала її друзям.

Наснилося, що у мене в квартирі цвітуть багато красивих орхідей! Так воно і є насправді, але ось одна не цвіте вже давно&# 8230; і вона уві сні на моїх очах прям почала цвісти дуже швидко і красиво темно фіолетовим (хоча вона біла)

приснився сон що я придбала орхідеї білі і одна ніжно кремовий або розовитий точно не пам’ятаю і ще якісь інші але не орхідеї вони теж були в рожевих тонах я принесла їх додому але одна орхідея була з сортів карликових але біла орхідея була королівська велика і велика

Мені хтось зривав і віддавав великі густо квітучі гілки орхідей -білого і персикового кольору.А у мене росли в горщиках маленькі квіти орхідеї.

У мене в городі росли орхідеї і ми з ними фотографувалися, їх було дуже багато, але на них падала тінь від дерева

Уві сні я гуляла по великому і дорого обставленому дому, в біло кавових тонах, милуюся будинком і раптом повертаючись побачила своє відображення в довгій червоній сукні, витончено сидить на мені. Волосся було зібране на лівому плечі і прикрашені гілкою білих орхідей з плюс-мінус 5 квіток. Мені сподобалося те що я побачила, але відразу після цього я прокинулася. Сон був дуже реалестічним. Ось і зацікавилася до чого таке наснилося.

Вітаю! У мене є орхідея і у неї вилізли нові бутончики і залишилося ще дві квітки один з них вже ось ось відвалиться (інші опали). І сниться мені сон, що
тих квіток немає в з нових один розпустився майже. Уві сні я дуже зраділа.Підкажіть до чого це?

наснилося що мені подарували орхідею в горщику, вона цвіла, але не сильно, потім я несла її додому, загорнула в щось її від холоду, хоча на вулиці була весна, поки я її несла, а несла я її в рюкзаку, відламала гілку , білу на якій багато білих орхідей, хоча спочатку вона була рожево-жовтої, в результаті у мене залишилося в руках великий великий рожева квітка орхідеї, але потім він теж кудись зник, і орхідея зів’яла

наснилося, що саджанець орхідеї, який я вирощую, різко зріс до потужного квітки і його потрібно терміново пересадити у великий горщик

вишла заміж за іншого ніжно цілу дарують три хлопця по гілочці фіолетовою орхідеї виходить дуже красивий букет велике весілля в саду проданого бабусиного будинку в селі знаю що реально у мене є троє дітей і я йому повинна про них розповісти чоловік іноземець

Уві сні мене просять зібрати у завмерлого озера квіти. Я так думаю, що це орхідея. Вони схожі на них, мені так здалося. Але квіти знаходяться під льодом і для того щоб їх дістати. Мені потрібно зламати лід. Я ламаю лід ногами і рву квіти. Зібравши букет вони розквітають у мене на руках. Але я не пам’ятаю для чого я їх зірвала.

Привіт, мені наснилися орхідеї.У мене магазин квітів, серед них білі орхідеї, зриваю гілку з квітами і бачу як на їх місці ростуть і розпускаються нові ще більш білі.

Я бачила сад з дерев на яких росли орхідеї, на землі так само були орхідеї які обсипаються, дуже красиві, ніжні білі, рожеві квіти. Я хотіла сфотографуватися навіть біля них. І в цей час я кудись збиралася їхати, потрібно було йти далі. По відчуттю або туди, там де будуть теж такі дерева, або просто буде добре..точно не можу сказати.

Уві сні я відривала від Орхидей молоді відростки щоб їх посадити у себе! Складала їх в кишеню! Було багато різних квітів але найбільше Орхидей різнокольорових красивих з ніжним запахом!

Вітаю. Приснився сон про орхідею. Я бачу, що вона так розрослася і корінням і гілками і квіти теж з’явилися і все це мало не одну ніч. Квіти у орхідеї білі. Я її підтримувала уві сні її гілки і думала, чим їх підперти, тк вона розрослася сильно в сторону і я була дуже порада цьому уві сні. спасибі

мені наснилося, що я знайшла викинутих орхідею, посаджену в звичайну землю. На ній були 2 дітки.Я їх розділила і посадила в 2 вазона.Один дала своїй мамі, вона дуже хотіла мати орхідею.Далі нічого не пам’ятаю.

Снилася орхідея в горщику квіти були фіолетового кольору я її хотіла викинути але взявши горщик я побачила що листи почали відбивати і на них почали з’являтися коріння я склала всі листки в купку і на цьому сон закінчився

орхідея вся в бутонах в горщику .але ще не зацвіла, в квартирі у моєї знайомої, але начебто це мій подарунок, і гілки міцні і на них багато бутонів.

добрий вечір. снився незнайомий молодий чоловік, який розводив багато Архідам, але вони не були ще квітучими. з ним була уві сні інтимний зв’язок

здрастуйте Тетяна Сьогодні мені снилися таргани у мене на кухні потім я бачила великі красиві орхідеї ще мені дали досить багато 50 копійчаних монет темного металу і ще я піднімалася по сходах в старих капцях а потім знайшла у себе в сумці зовсім нові шльопанці але не одягла чомусь то їх.І все це за одну ніч-сьогодні.

Снилося, що я принесла подрузі 2 вазона з квітами орхідеї. Принесла їй на роботу.Але її в кабінеті не було, і я, в очікуванні її, висмикнула з коренем одну орхідею (їх чомусь в вазоні було 5 або 6 кольорів) і поклала собі в сумку. І це при всьому тому, що я квіти не дуже люблю. Потім я взяла другий вазон з орхідеями, там їх теж було багато, .але висмикнути ще не змогла, так як була суха земля. Я почала заливати їх водою, щоб ще висмикнути собі квітка орхідеї.

Снилося, що я принесла подрузі на роботу 2 вазона з квітами орхідеї. Але в вазонах їх було не по одній, як прийнято, а багато. І я висмикнула з одного вазона з коренем собі білу орхідею і поклала собі в сумку. І це при всьому тому, що я квіти не дуже люблю.

У мене вдома є орхідея, яка хвора і ніяк не розквітає. Так ось приснилося, що я подивилася на неї, а на ній є квіточки вже. Біла по середині з якимось раскрасом яскравим.

Привіт, мені сьогодні приснився дуже чіткий сон-я сама собі намагалася розхитати і вирвати зуб, потім я зрозуміла що його можна сильніше підчепити пальцями і він витягнув, що я і зробила, потім я кому то його показувала і говорила що я вдало його витягла без болю і ми його стали розглядати там на коні була кров і з боку він був гнилий!потім я побачила на вікні у мене нарешті струми расспустілась моя орхідея і я їй стала милуватися!

Мені пріснілість квітучі орхідеї, багато на одній гілці, деякі цвітуть, а деякі в бутонах.

Мені приснився сон, що я розводжу орхідеї білого кольору, один пелюстка впав, а інших було багато [email&# 160; protected]

Наснилося кілька квітучих орхідей штук 5 або 7. Різні: бузкові, фіолетові, яскраво синя. Всі шалено красиві

Доброго дня, Тетяно.наснилося що я сиджу вдома у свого хлопця і чекаю коли він приїде.будинку знаходиться його сім’я і моя мама, в очікуванні я бігаю з кімнати в кімнату і тримаю в руках телефон&# 8230; так само уві сні у нього вдома був мій колишній чоловік і я його виганяю що б він йшов&# 8230; він пішов а я переживала що вони зустрінуться на виході, але вони не зустрілися.далі приснилося що задзвонив телефон і він сказав що піднімається я чекаю його в передпокої чути голоси його друзів вони сміються і що то обговорюють і тут він заходить підходить до мене обіймає і з за спини дістає орхідею в горщику вона висока і вся прям в квітках фіолетового кольору&# 8230; потім він йде з друзями в під’їзд покурити а я йду в кімнаті і що то шукала в сумці потім до мене підійшла мама і каже що пора їхати додому, і я йду переодягатися

біла орхідея з великим коренем в горщику прозорому з чистою водою, я виймаю її з горщика отжимаю з кореня воду, корінь щільний але пористий світло коричневий, при цьому думаю, що пора квітка пересадити в землю.

Мені наснилося що мій коханий чоловік подарував мені блакитно-синю орхідею я на неї милувалася бо вона була всипала квітками

мені прісніломя як моя знайомиться повідоміла мені что вона вагітна, а такоже бачила у сні квітку орхудеї

Уві сні я вибирала орхідею для покупки. Був дуже великий вибір різноманітних за забарвленням орхідей

мені наснилося як я заплітаю на своє волосся орхідею кольору біло-сіренівого

перий сон &# 8212; мені подарували орхідею. другий, через 2 тижні у орхідеї був відросток з квітами а потім я виявила інший відросток з бутонами

наснилася.що на підвіконні розцвіла орхідея фіолетового кольору і ще на вікні стояла і біла орхідея&# 8230;

Вітаю! мені наснилася орхідея з надламаний гілкою яка була вся в бутонах, але ще не цвіла.Чи потрібно звернути увагу на такий сон?

я зривала з дерев орхідеї для дальшого їх розведення і на ринку купувала зів’ялу бузкову орху для її реанімації

наснилося що я з дерев зривала орхідеї для подальшого їх розведення, а потім на ринку купила бузкову орхідею &# 8212; зів’ялу для її реанімації

наснилося, що я з дерев зривала орхідеї для подальшого їх розведення, а потім на ринку купила бузкову орхідею &# 8212; зів’ялу, для її реанімації.

Я випливаю з озера на трохи піднесений берег. І бачу ціле поле орхідей. Вдихаю їх запах і просто насолоджуюся. Потім відвідує думка нарвати букет, але я розумію, що таку красу зривати &# 8212; це блюзнірство. Потім мені треба йти далі, і мені тиснути залишати це чарівне місце.

я проїжджала на машині повз красивих дерев орхідейних, білосніжних. прям алея з орхідей була. проїжджаючи, я дивилася чи немає там відростка і на одному з дерев побачила. але не зупинилася, і не зірвала, хоч бажання було велике (бо була на транспорті). до чого б це? зазвичай сни забуваю, але ці квіти я запам’ятала і тепер хочу придбати білу орхідею

Приснилася красива орхідея з багатьма квітками на підвіконні, я відкрив вікно і вітка з квітками впала вниз з 9 етажа на якому я живу.

мені прислів, что подарували 5 орхідей, подарунок від Чоловіка, орхідеї були без Цвітіння но дуже Великі гарні листки. коли я можу отріматі відповідь?

Мені наснилося що чоловік на знак своєї симпатії подарував мені неймовірних розмірів букет білих орхідей (орхідеї були величезні, яких в житті я не бачила і букет був величезний ледве в охабку містився), але я запах не відчувала, т.до. мені було колись він їх просто мені залишили, я довго думала де взяти такого розміру вазу під них, але більше я уві сні ці орхідеї не бачила і в вазу теж не поставила, сон перейшов в іншу його частину. Далі я сиджу за столиком в кафе з подружками і цей чоловік приєднується до нас за столик, каже мені купу компліментів, але я до нього ставлюся підозріло і не вірю в його слова. В тому плані він давно мене знає багато разів бачив, але жодного разу не звернув на мене увагу а тут ні з того ні з сього любов у нього прокинулася&# 8230;
P.S. Цього чоловіка я жодного разу в житті не бачила, я заміжня і в мене є дитина (може це вплине на тлумачення сну)

Спочатку лопаткою я збирала екстріменти, потім мені снилося, що я отримала велику суму грошей (віддали борг), мені в руки віддали пачку грошей, загорнуту в папір. які &# 8212; то молоді люди чоловічої статі мене оточували і підвіконні сновидіння, я стаю з вазою в руках, а в ній дуже красиві орхідеї, жовтувато-прозорі, ніби навіть з росою на них, і до мене приходять двоє хлопців і бачать, що мені їх подарували, розуміють, що це інший хлопець і зляться

Рідний дядько прилетів з Америки (там живе його дочка), весь засмаглий і подарував нам з мамою відросток орхідеї по-моєму білого кольору. Я поставила його в воду. Ще я шукала уві сні якусь маленьку дівчинку (ніби як свою дочку), потім наздоганяє її.

мені необхідно було купити орхідею. Я ходила по магазинам. На вулиці лежав невеличкий сніг. Потім суцвіття орхідеї було в моїх руках. І ще я відламати відросток орхідеї для того, щоб його посадити будинку. Квіти потрібні були для дочки на її заняття в університеті.

корінь орхідеї в горщику, залитий водою, я намагалася воду злити, щоб реанімувати квітка. Більше нічого не пам’ятаю.

у мене є орхідею вона довго не росцветала а на следуюій день я побачила у вікна спальні дуже великі квіти фіолетового кольору на ній

наснилося-бачу орхідею кольору фуксії-подружка попросила поділитися їй-но я сказала-нехай спочатку розростеться потім дам, і ще кофту вона у мене взяла-я не дуже була цьому порада

Приснився цілий парк квітучих дерев з великими білими квітами як лілії Я уві сні думала що це орхідеї. Я вирішила їх зірвати і фотографуватися в них

Моя орхідея без квітів випускає багато зеленого листя зовсім маленьких і побільше, я дивлюся на неї

Привіт, мені приснився сон з четверга на п’ятницю.. перед світанком. Ніби людина, яка мені подобається і вже не працює у нас, йде по кабінету на роботі і дарує всім подарунки в білих пакетах-майках. А коли наблизився до мого столу, витягнув з пакета шоколадні бутони Архідам 2 штуки фіолетового кольору, насиченого, з жовтою серцевинку. Це було так незвично&# 8230; шоколадні бутони, та ще й фіолетового кольору, та ще й 2 штуки однакові. Він простягнув їх мені, а я з таким захопленням дивилася на них, взяла, подякувала йому і тільки він присів поруч на стілець, щоб поговорити, я прокинулася&# 8230; Що можуть означати ці &# 171; шоколадні бутони орхідеї&# 187; фіолетового кольору? спасибі.

Багато орхідей в горщиках, схожі на фіалки розміром, коралового кольору.І ще інші квіти незвичайні, рідкісні.Довгий тонкий стовбур і на верху щось не зрозуміле.

Наснилося то що я уві сні подивилася на кімнатні квіти і коли підійшла до них і доторкнулася до однієї квітки, до другого вони всі почали ламатися, одна з квітів була орхідея

Привіт, мені приснився величезний букет різнокольорових шикарних орхідей. Але прийшовши додому я розумію, що букета немає. Пр готувала пиріг і вийшла на дорогу шукати квіти. Бачу, що квіти лежать на дорозі не оберемком, а по одній штуки . Довго йшла збираючи їх. І в підсумку доходу до будинку свого колишнього хлопця (я з ним розтануть 3-роки тому). А там увазі перед воротами його маму теж збирає квіти, тільки вже з боку його воріт. І вона питає.: Це ви потеоялі квіти? Я їй відповідаю: Так!. Вона мені у відповідь. : Я вам допоможу їх зібрати.
Після її слів, ворота відчинив мій колишній і вийшов до нас. На цьому я прокинулася. Буду вдячна Вам, якщо ви допоможете мені розтлумачити сон.

Вітаю! Уві сні я бачила, що йшла по вулиці в білій сукні. Дегь був сонячний і раптом в руках у мене з’явилися дві гілочки орхідеї. Одна була фіолетова, а інша біла з цяточками і я йшла з ними по вулиці. І потім з білої в цяточку відпало не стільки квітів.

Вітаю. Це був сон. Кімната чимось схожа на теплицю. На підвіконні стояло близько 3х горщиків з орхідеями. Всі орхідеї цвіли. 2 квітки сильні, а один маленький, з квітами на короткий ніжці. Сухенький, ось-ось помре. в теплиці я була з чоловіком, не знаю хто він. чорнявий. широкоплечий. Ми вибирали собі квіти. кожен собі. І уві сні цей чоловік з таким зарозумілістю відібрав собі кращі 2. ще й з глузуванням. Я забрала маленький квітка. Він був бузковий. Я знала точно була 100% впевненість що спасу його. На моєму квітці квіти були великі, а стебло маленький.

Купила орхідею в горщику і везла її додому на трамваї, при цьому відчувала страх від кількох людей, які говорили, що при її покупці потрібен паспорт. Зустріла старого хлопця (я його знаю в житті, але ніколи не спілкувалася) &# 8212; поруч з ним заспокоїлася. Ми з ним пішли до мене додому, тому, що однією входити було страшно (будинок не мій, але я в ньому жила. Будинок дуже старий і хлопець сказав, що в ньому є привиди). Я попросила його не йти, забрала ще дві мої орхідеї, деякі речі, щоб більше ніколи не повертатися в цей будинок. На вулиці було холодно, але я згодна була залишитися навіть на вулиці аби не повертатися в &# 171; свій&# 187; будинок, в якому я жила з колишнім хлопцем. І ми пішли вдвох звідти.

будинок! Я в гостях! Але чому то є кімната і вона як моя, там кущ величезний трьох метровий орхідеї вони ніжно бузкового кольору, і почуття що половина кімнати накрапає ​​дощик! Я гілочку орхідеї дарую хлопцеві, і в руках ще у мене квіти польові лопух і ще дрібні таке квітучі, що ростуть на луках і полях! Накритий стіл, я їм ! об’їлася! Все, що це означає! Прокинулася здається і виспалася і відпочила!

Молодий хлопець тримав букет жовтих Архідам і вибирав серед людей кому його віддати. Дуже яскраві квіти, повні бутони на товстих зелених стеблах. Я підійшла до цього хлопця і стала просити цей букет зі словами:&# 187; Віддай мені цей букет, він мені дуже потрібен&# 187;. Цей хлопець подивився на мене, ніби оцінюючи ситуацію дійсно мені потрібен цей букет і віддав його мені. Я тримала букет Архідам і захоплювалася його красою і пишністю, приділяючи особливу увагу тому, що букет був дуже свіжий, тупий, товстий. Великі зелені стебла і дуже яскраві жовті великі квіти на них.

Прокинулася підійшла до вікна, а Там розцвіло орхідей багато і густо, прокинулася з усмішкою щаслива. Дуже приємний сон був)))

Наснилося що мій син зламав цвітіння орхідеї.Я сильно на нього лаялася так як на її догляд пішло багато часу уві сні сказала пів року.Вона стояла на підвіконні.

У мені бачила багато розкішних орхідей, різних кольорів. Ними було прикрашене голови дівчат, в тому числі одна величезна орхідея фарбувала мою голову.

Доброго дня! Якийсь незрозумілій сон.Якби я з дочкою булу на заробітках, працював напевно на якомусь базарі, бо Розкладай одяг, потім я захотіла в туалет побігла, потім Вже десь нарвала 5 орхідей білих и мала подарувати ій дочці, бо якась жінка іі мала так Якби одружуваті, бо каже что дочка небрать шлюбу.Іот я так Якби мала дочці подаріті ЦІ орхідеі, якось так, более непамятаю, сон Якийсь заплутаній

перебуваю на узліссі.хочу в туалет по малій нужді, але навколо стільки квітучих орхідей. що я терплю і зриваю їх із зусиллям

Чоловік який Зустрів мене на вулиці хотів познайомитися але я відмовилася, після коли я прийшла додому він уже чекав мене там багато багато квітів і величезна кількість орхідей яких я точно запам’ятала в своєму сні)) він просто підійшов мене обняв і це було взаємно) так було приємно що він домагався і просто був поруч фізично і морально !

Наснилося, ніби в кімнаті цвіла величезна орхідея. Лягаю спати, а вранці встаю, дивлюся, а велика орхідея засохла

Добрий день мені приснився Мама посадила орхідей багато горщику на підвіконні вони все сиділи Бузковий Світло я говорю Господи так багато h&s нулся

Вітаю.Наснилося покійна жінка дуже хороша людина, і показує мені квітучий відросток орхідеї, він був таким гарним рожевого кольору, і сон був світлим .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ