Сонник Орати 😴 приснилося, до чого сниться Орати уві сні бачити

Чи займаєтесь оранкою якогось поля – будете нагороджені за всі свої праці, вас можуть навіть підвищити на роботу, або намітиться прогрес у відносинах з вашим коханим.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Орати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Орати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я був за плугом і розорював поле на рівні борозни, а слідом тут же з’являлися паростки..вже не знаю чого, напевно пшениці.

Навколо селища їздив трактор і за ним борозна зорана, ми з моєю приятелькою бігли слідом за ним, далеко.

Мені наснилося поле . як ніби я повинен його зорати на тракторі . Коли я його починав орати я осозновал, що я толком не вмію керувати трактором і трактор частенько провалювався в орик . Але я починав все заново . Ще уві сні до мене прийшла моя знайома з якою я розмовляв на цьому полі . Поруч так само було свявещенное поховання якийсь принцеси я так подумки розумів що це принцеса північних наородов Чукотки не знаю чому . боковим зором я бачив тільки її мумію сидить на вівтарі .

будинок, де ми жили раніше, років 20 тому, котедж на два господаря, і буду дивитися з вікна, сусід оре трактором землю і НАНУ смужку захопив, я чоловікові кажу йди йому заплати, щоб він наш город зорав, він заводить до хати жінку, нібито з якою зустрічався і раніше і мовчить, я почала її лаяти, приходить сусід, ця жінка його дружина, я йому почала говорити про них, він мені відповідає, що мій чоловік продав йому землю за 5 тисяч і на ці гроші ми можемо нічого не роблячи, купити картоплю, потім під ранок я на роботі підлогу мила, молоко попила, чоловік на милицях

Бачив як сусід оре землю на невеликому тракторі!ця земля реально існує, але вона вже давно закинута!

Я на кораблі, і потрапила в шторм, де бачу як, на мене, ллються тони води, і летять скла, я не порізалась, потім багато людей, плавають, і шукають, свої речі, і я теж

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ