Сонник Оракул 😴 приснився, до чого сниться Оракул уві сні бачити

Снилося, що спілкувалися з оракулом – значить, ви зможете домогтися того, до чого прагнете.

Бути оракулом – значить, ви берете на себе занадто багато, ваші плани можуть зазнати краху.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Оракул, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Оракул уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

бачити себе у весільній сукні з чорним волоссям веселу готується до реєстрації і загубитися шукати де повинні реєструвати при цьому боятися, що ні датут дозволу на реєстрацію

Зубний біль, можливо, покарання за первородний гріх відкушування.

Не можеш написати розповідь? Пиши роман про те, як важко написати розповідь.

наснилося що мій колишній хлопець який помер був дуже злий на мене і не підходив уві сні, а марнотратом коли я почала відходити він підійшов до мене. потім я опинилася в найбільшій будівлі майже одна, підійшов незнайомий чоловік і обняв мене, він був дуже приємний і мені було дуже добре з ним. стояли обіймалися.

бачила уві сні кішок, не пам’ятаю що вони робили, але бачити бачила їх. Потім розмовляла з оракулом він мені що то говорив але не пам’ятаю що

Я опинилася в якомусь селі, і один чоловік сказав мені йти до Оракл (як Оракл скаже, так і буде, але підтекст був у визначенні для нього дружини, або його жінки). Я пішла шукати оракла, (одягнена я була в легкий тонкий халат поверх одягу, який був вишитий гарними дорогоцінними каменями, кольору від золотого до коричневого). Мені вказали на поле з туалетними дерев’яними кабінками (як на дачах), підходячи до них я не побачила оракла, і пройшла дуже близько уздовж кабінок, дивлячись далі в поле. І раптом, з під кабінки мене щось почало тягнути вниз за край халата. Я почала відсмикнути халат, він порвався і шматок залишився в руці, яка мене тягнула знизу, я дуже злякалася. Виявилося що під кабінкою в ямі сиділа дівчина з золотистими кучерявим волоссям і блакитними очима, досить приємної зовнішності. Побачивши її, я заспокоїлася, а вона дивлячись мені в очі сказала що я добра, трохи хитра (і ще щось типу &# 171; впевнена&# 187 ;, але я не запам’ятала). Я припустила що це і є Оракул. Вона дала мені в руку жменю каменів і веліла віддати чоловікові, який мене відправив до неї, (на самому початку сну). Камені, як дорогоцінні, але не відшліфовані, були трохи в пилу, але я пам’ятаю кольору, вони були темні і глибокі, насичені: фіолетовий, смарагдовий, синій&# 8230;. Я прокинулася і не донесла камені до того чоловіка. Підкажіть що це може означати? спасибі.

добрий вечір! Зараз з чоловіком живемо окремо. Сон: снитися квартира в якій ми жили разом, (зараз я живу в ній одна-на яву). І раптом я приходжу в квартиру і бачу що немає деяких речей..телевізора&# 8230; і якась чужа меблі у мене в квартирі, на підлозі стоять сумки з фотографіями..на них жінка-уві сні я розумію, що приходив чоловік і забрав телевізор і спеціально приніс ці сумки з фото&# 8230;..Я уві сні плачу і розумію що ми остаточно розлучаємося&# 8230;&# 8230;.
Питання: до чого цей сон? спасибі

Я прийшла до сліпий бабусі, у якої Аракул, я бачила що показував Аракул картинки, карту, очі блакитні як небо, гральні кубики, як в нарди, бачила ще одну жінку, астролога, яка теж намагалася зрозуміти і давала поради, одне я зрозуміла, що мені сказали від того чого хочу я і як в це вірю, то від всесвіту і получешь

Є змова проти сусіда алкоголіка? Всі інші методи не допомагають. А кримінальна відповідальність, як би не наш метод.

Ваш гороскоп хоч раз збувався?Як багатьом людям наполегливо, щиро не хочеться бути самостійними. Я начитався за своє життя багато різних гороскопів, самі неправдиві зустрічалися в АЗЕТ, якими бабусі в кіосках торгують!

Що значить масонський знак G. А в Google одна суцільна буква G. Є якісь припущення хто такий Серьога Брін в Гуглі? Чи не масон чи?

У Сонне я відла палі рукава обох ани таки Чухи шелхі і паказала їх пачиму ани токіе ні хто не відповів мені

Уві сні на мене одягли старовинні одягу, довга сукня на Подолі з червоною вишивкою та на рукавах, а поверх сукні светлорозового накидка, на голові як у черниць спочатку білі шати, а зверху рожеве, обличчя намазали якийсь білої маззю і в руці був скляний куля і мені сказали що я оракул, там були ще такі жінки і вони співали пісні.

Мені наснилося я одружився і в моєму весіллі була стара і вона щось робила з рисом потім вона запитала яку долю ви б хотіли я казав не бідну і не багату а моя сказала багатства потім пам’ятаю що я їй грошей дав а вона наполегливо не хотіла брати але взяла

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ