До чого сниться 😴 Зростання уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зростання що означає

До чого сниться Зріст:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зростання уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Рост» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Зростання уві сні – символізує соціальний статус людини. Те, яким він бачить себе в очах інших.

Бути низьким – до збитку, невдалим взаєминам з партнерами.

мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні, що зростання його вище звичайного – значить, смерть його близька.

Якщо хто побачить, що він росту відповідного (пропорційного) – це до значення в суспільстві і до почестей.

Якщо хто побачить себе дуже малим на зріст – це до безчестя і приниження.

російський сонник

Бачити себе високим уві сні – до великої печалі; бачити себе маленького росту – бути захищеним.

сонник Гришиной

Зростання мати більше або менше звичайного – чекають зміни в твоєму соціальному становищі, переміщення по службі.

Бути надзвичайно високим – здоровому: до збитку / хворому: до одужання.

Китайський сонник

Бачиш себе бровами врівень з іншою людиною – буде підвищення по службі.

сонник Мандрівника

Зростання чогось – прогрес в будь-якої діяльності; посилення будь-якого почуття, бажання, пристрасті.

сонник Шеремінской

Дуже високий чоловік, ростом з велетня – може означати ваші гіпертрофовані риси характеру: самовпевненість, самозакоханість і т.д.

Зустріти велетня – випробувати страх, сумнів; дати відсіч – до успіху; вбити – піднесення в житті.

Стати велетнем – небезпека божевілля.

Карлик – може означати приниження, боягузтво, невміння себе захистити, прагнення уникнути ризику.

езотеричний сонник

Зростання високий – події, пов’язані з обставинами сну збудуться дуже скоро.

Низький – виконання сну затягнеться майже на місяць.

Приснився Зростання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зростання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я вище своєї сестри на голову, хоча в звичайному житті навпаки: вона дуже висока, а я маленька на зріст. У звичайному житті ми з сестрою взагалі не спілкуємося (в сварці вже два роки). Вона уві сні дуже переживала і плакала, що я її переросла. А ще на тому місці, де ми зустрілися лежала величезна змія, швидше за пітон, який мирно спав. І я допомогла сестрі через нього переступити.

зі мною поруч йшов молодий чоловік чоловік дуже високого зросту і обіймав за талію, посміхаючись дивився на мене

Підійшла до дзеркала і побачила своє відображення в повний зріст, дуже високою набагато більшим, чим є і чомусь з обличчям дівчинки коли мені було років шість. Я довго дивилася здивовано на відображення, ми посміхнулися і я зібралася йти, але відображення пішло на трохи раніше, і у мене не було відображення якийсь час. дзеркало було в школі, в кіт я вчилася.

у людини який мені подобається те чи зменшився зростання, на зразок того, я дивлюся на нього і не впізнаю його, він це. адже в житті він високого зросту

Мені приснився сон, що людина якого я давно знаю, і він не великого росту, був на багато вище мене, дивився на мене як на ліліпута. Що це могло означати?

Вітаю! мені 3 дні тому зробили операцію, сьогодні приснився дивний сон, ніби я підійшла до дзеркала, а в відображенні побачила себе, але без грудей невисокого зросту, в якомусь тілесного кольору, боді

приснився хлопець&# 8230; мій улюблений хлопець&# 8230; давно не бачилися&# 8230; снитися що я підходжу, обіймаю і кажу&# 8230;&# 187; мій..&# 187;&# 8230; а он не твій&# 8230; я кажу сідай &# 8230; ми підходимо до дивану&# 8230;.а він нижчий за мене ростом&# 8230; я здивувалася&# 8230; в життя він вищий за мене&# 8230;.ми сідаємо на диван..я йому довго обьясняю що він не правий&# 8230; і він погодився зі мною.

бачила себе відразу нормального росту, а потім коли танцювала зі знайомим, була дуже висого зростання (великого розміру в порівнянні з ним), він при цьому (по відчуттях) був нормального росту

Я 11.07.2014 вночі бачила сон що я вище своїх друзів, ну як вище їхнього зростання, а насправді я нижче їх і у мене невелике зростання, до чого цей сон?

Вітаю!
Мені наснилося, що я ганяюся за своїм котом в якомусь будинку, щоб зловити його і віднести своєму колишньому хлопцю, з яким ми розлучилися тиждень тому (бо кіт уві сні ніби як його був). Кот заліз на якусь гілку, я його зняла з неї, він вирвався і знову на неї забрався, а гілка страшна така, суха, зростає якось криво і чіпляється чи за віконну раму, то чи за якийсь перекриття. Так ось, я підібралася ближче до гілки вдруге, щоб кота зняти, взяла кота на руки, стала поправляти гілку, щоб вона не в раму росла, і тільки я її поправила, як гілка почала швидко-швидко рости, стала зеленою і гнучкою , перетворилася в чарівний бобове стебло. Так, важливий нюанс: коли я доторкнулася до гілки, щоб її виправити, я відчула напругу в рослині, що йому, бідному, дуже заважала ця рама, і як тільки я на сантиметр поправила гілочку, вона немов заново народилася. Цей чарівний стебло підняв нас з котом (кіт у мене на руках залишився) на кілька поверхів уверх буквально за півхвилини. Я і злякалася і захопилася одночасно. Злякалася, бо стебло був дуже гнучкий і не особливо міцний і нас почало похитувати в повітрі. Через якийсь час (не пам’ятаю: може це за хвилину трапилося, а може нам довелося трохи почекати) стебло почав спускатися вниз, тобто він як би почав зменшуватися в розмірах, але при цьому ставати сильнішим і міцним, і в підсумку він спустив нас з котом трохи нижче, чим ми були, але не в самий низ, а де-то посередині, і, так як стебло став міцний, нам на ньому було дуже комфортно і ми змогли спокійно з нього зійти і продовжити свій шлях до власника кота уві сні,
Ось такий незвичайний сон,

Я не пам’ятаю весь сон, тільки пам’ятаю що як би говорила досведанье одному чоловікові, а після хотіла сказати іншому, але він був маленького зросту і я як би обняла його і сказала Досвіданія.і пам’ятаю що я була як би над ним.

приснився чиновник, дуже високого зросту, приблизно, 4,5 метра, в брюках і білій сорочці, в краватці, молодий&# 8230; я подала якийсь запит на документи, і він сказав, що будуть через тиждень&# 8230;

мені наснилося що знакомий мені хлопець сказав що ти зовсім не підросла&# 8230; я відповіла що більше не зростання у мене зріст як у моєї мами&# 8230;. що це означає??

Доброї ночі.
Вчора, т.е. з п’ятниці на суботу мені приснився такий сон: ніби я стою на перехресті в коротенькій кофтині, . Наче я без трусиків. У мене перехожі запитують, як їм пройти до якогось дому. Я рукою показую на цей будинок. Начебто цей будинок в глибині мікрарайона, а я такого високого зросту, що бачу ці будинки з висока. Будинки мікрорайна мені нижче коліна, і дахи будинків бачу з висока, і рукою показую на дах потрібного будинку. Люди мене поблогодарілі, і пішли. На наступному перехресті стояв регулювальник з паличкою, і мені посміхався. Я коли показувала будинок трохи нагіналась, але начебто нито не помітив що я без трусиків, нічого не було видно, і по хорошому погляду поставити я це зрозуміла. Потім я опинилася біля цих будинків. Це був приватний сектор. Я як і раніше дуже висока і бачу, що відбувається в будинку. Потім начебто я всередині будинку. Там зі мною радяться. Дві дівчини вагітні, і мами у мене запитують, що раз дівчата вагітні, а їм немає 18 років, чи повинні їх шлюб зареєструвати. Я кажу, що начебто так, а там не знаю. Начебто в цьому будинку багато дівчат і хлопців і я серед них про що то розмовляю.
Заранее спасибо за тлумачення.

я не пам’ятаю свої сни практично, не сняться, а якщо пам’ятаю то уривками що або дуже важливе і не звичайне.пам’ятаю що була уві сні дуже висока і якось це було весело, ми всі обіймалися (маю введу сім’ю) і всім було весело що я така висока, рази в 2 більше звичайного, мій зріст 161см, ніколи не комплексувала, пам’ятаю тільки свої думки-&# 171; отож як високі люди бачать світ з висоти&# 187;))) навіть звичні речі виглядали інакше.

травня дочка виросла але обличчям така ж і ще вдома нові телефони желтога кольору

я бачила себе поруч з подругою. Вона була набагато вища за мене і я цього дивувалася. Шукала цього причину. І, по-моєму, хотіла дістати до неї, як би дорости.

Вітаю! приснився знайомий, якого я зустріла уві сні і він був дуже дуже високого зросту, хоча в житті середнього зросту, зустрілися, був радий бачити мене, обнялися і все

Доброго дня!
Уві сні мене обіймали знайомі і незнайомі люди і вони були значно вищий за мене.
По відношенню до них, я відчувала себе карликом.
До чого цей сон?
спасибі.

Я був в кімнаті до мене зайшли мама і 2 дядька потім я вийшов на болкон а там стояв на сходах дуже високий пожежний як велетень

Мені наснився сон. Я перебуваю в будинку колишньої коханки чоловіка, наголошую що то з гостями і бачу її вона нижче мене зростом, по пояс (в житті вище) і босоніж з величезними ступнями 45 розміру. Варто з своєю дитиною і дивиться на мене. Дуже запам’яталися її губи, яскраво яскраво червоні. Допоможіть розшифрувати сон. З неділі на понеділок.

уві сні стою біля свого столу комп’ютерного. домашнього. і він дуже високим здається, уві сні думаю що це здається, так як був у дівчини, і у неї все нижче. але пізніше помічаю що я нижче свого звичайного росту. і чому то стою розкладаю ювілейні монети.

Снилося, що я зі своїм хлопцем, через якогось чаклунства, стали зростом близько 5 см.

Я приїхала до мами в село. І перед в’їздом у село побудували величезні монументи, обсаджені червоними квітами. Я вийшла там, щоб ближче подивитися і тут підходить моя мама. Вона дуже низького зросту і дуже красиво нафарбована, з укладанням. Вона мені щось говорить, а я її перебиваю, питаю чому вона така низька

Привіт мені приснилося що моя двоюрідна сестра з якою ми давно не бачилися дуже сильно виросла і стала дуже високою хоча посравнению зі мною вона дуже худа і маленька.Ми сней були в школі я не пам’ятаю що було далі&# 8230;

Вітаю! Якщо це безкоштовно то допоможіть з цим. уві сні я як би згинався-розгинався (роблять коли спина затікає) і раптом відчуваю себе зростом нижче, десь на 10-15 см. Поруч люди близькі, хто точно не пам’ятаю

Привіт, мені снився сон що я вище своїх друзів, але насправді я нижче ростом. До чого цей сон?

Я була на роботі і ми стояли поруч з директором і ми розмовляли з нею і в цей час я почала зростати в зростання і стала вище директора по зростанню.а у неї 182 десь

Мені приснився сьогодні знайомий чоловік в білому одязі, в білій взуття і найголовніше він став вищим на зріст.

Наснилося, що чоловік змінює мене сантиметром і каже мій зріст він відповідає справжньому моєму зростанню

Уві сні була подруга з довгими і кучерявим волоссям (в житті у неї короткі і прямі) спочатку її зростання було менше мого а після того як ми обнялися вона стала вище мене

Привіт, приснився сон, що мій улюблений нижче мене на сантиметрів 30 хоча насправді він наяву вище мене на півголови до чого б це?

Мені наснилося, що мій друг, який мені дуже подобається, був вище, чим зазвичай&# 8230;.подробиць я не пам’ятаю&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.я, він, моя подруга і ще якісь люди&# 8230; ми всі стояли і розмовляли, а він був вище, чим зазвичай

Приснився колишній друг коли він прийшов до мене зі своєю подругою, то він сильно зменшився в зростанні.Перед цим я йому повідомила, що у мене є інша людина і він сильно психував з цього приводу.

наснилася начальниця високого зросту і пропонувала мені нові туфлі але я сказала вони у мене є, але малі

Я бачив дівчину маленьково зростання як я я теж не Большова зростання отже какбутоби. Я сней стрічать цілуюся до чого це

вітання! Уві сні була дівчина, що зі мною гуляла і при цьому вона була вища за мене приблизно на підлогу голови, ну мені так здавалося. по-час прогулянки вона соромилася цього а я в свою чергу їй пояснював, що мовляв це не перешкода і мені це не заважає і якщо я встану на носочки, то ти цілком і не висока. От якось так!

Вітаю! Тетяна. Мені наснилося, що я гуляю з дівчиною, яка мені подобається, але при цьому вона вище ростом.

Доброго дня! уві сні я бачив що мої друзі які в реальному житті нижче мене зростом, уві сні були на багато вищий за мене, це я помітив, коли я проходив повз, в якомусь коридорі, де вони стояли і спілкувалися .

Снився людина яка подобається, я перед ним вибачалася, боялася його побачити і була вище нього, він був низьким

Привіт мені приснилося що я став високим а ще дівчина іншої національності ми їхали з нею на машині вона привезла до себе додому.будинки були її батьки та родичі вона хотіла купити будинок і питала мене про це.

Я чекаю хлопчика з армії, сьогодні мені приснилося як ми з ним зустрілися, він обійняв і покружляв мене, далі ми дуже довго гуляли й бігали по лісі, я відчувала неймовірно приємні почуття, але в житті молода людина вище за мене зростом, а уві сні був нижче мене

Прbснілось що я номально зростання а мої знайомі менше мене стали і вони попросили мене що то з полиці дістати а я говарю ви що самі не можете дивлюся а вони маленькі

Привіт, мені наснилися мої подруги з інституту, як ми щось відзначається, і підірвали гучну хлопавку з конфеті, і після гучного я почала різко зростати і стала вище всіх, найвища з подруг мені стала по груди або по пояс

Мені приснився мій колишній молодий чоловік, тільки він був худее і набагато вище ростом, чим в житті, я підійшла до нього привітатися, ми були раді зустрічі, він мене підняв на руки, а я весь цей час думала, який же він високий і дивувалася цим фактом.

Я стала дуже високою і стала вище людини який мені подобається.У ньому у мене розбився мій телефон мало не в дребізгі

Приносився, що я зустріла колишню однокласницю з її мамою.Була я на одному рівні з її мамою і з людьми, які були поруч.Потім повернулася до однокласниці, вона була дуже маленька на зріст, я сказала &# 171; яка маленька ти, гарненька&# 187;. Але потім мені прийшло усвідомлення, що вона занадто маленька на зріст, і відчуття з’явилося, що хворіє.І присіла навпочіпки, що б її обійняти.Сон чомусь не дає спокою.До чого це?

Вітаю і намагаюся поцілувати наречену чюмужчіни, якого люблю, але вона вище звичайного, а я набагато нижче і не можу до неї дотягнуться. Всі персонажі реальні в життя.

Цей сон був за участю мене і мого хлопця, тільки я чомусь була нормальних розмірів (тобто як звичайна людина), а він, так би мовити, &# 171; в зменшеному варіанті&# 187;. Що б це могло означати?

я йшла по вулиці зустріла знайомого він в житті набагато вищий за мене але уві сні я була вище його і це його здивувало і він ще грав в телефоні

Наснилося, що я високого зросту і стою в якійсь касі і бачу людину і він мені здається маленьким.

Мені сниться вже 2 або 3 день як я відлітаю, при чому місця розташовані як в маршрутці, і коли я відлітаю триматися нема за що, і тільки 1 раз я ніби злетіла і падала в повітрі, потім я прокинулася о 5:05 ранку. Буду порада дуже за тлумачення.

Мені наснилося що я захворів країною хворобою і ти стаєш крихким і нижче і в школі з’являються проблеми.

Бачила уві сні начаоьніка, зменшеного до розміру п’яти сантиметрів. Він прийшов в гості, а у мене були друзі. Пам’ятаю, що він ходив по квартирі і ми, люди нормального росту, навколо нього натовпом. І я попереджала всіх бути обережніше, мовляв, не наступите випадково.

Треба сказати, що начальник мій дійсно маленького росту і щуплий, але це якось не кидається в очі, тому що він розумний і привабливий і не комплексує з цього приводу.

Приснився успошій дідусь, уві сні я дуже раділа, побігла його обіймати і не надала значення того, що оне не був схожий на себе. А кау прокинулася зрозуміла це. У житті він був високим з нерусскойм зовнішністю, а уві сні був якимось маленьким і несхожим на себе.

Я йшла куди-то і відчувала що мій зріст ставати вище (в житті у мене маленький ріст, і я завжди хотіла бути вище)

Ми з моїм хлопцем їхали до табору (я дівчинка), коли ми туди приїхали я побачила, що там ще є друг мого хлопця, і коли ми встали поруч, я помітила, що я їх вище, хоча насправді це не так, я набагато нижче, чим вони

Я увидил як я плавно виріс з 160 до 179 мій реальний зріст 160 а ещо за мною бігла кокая то авчарка (сабака)

Привіт мені приснився сон моєї коханої дівчини ми з нею зібралися скоро піти гуляти і вночі мені приснилося що вона приїхала до мене їй 14 років зі своєю дитиною про якого я не знав я її завів до себе додому ми сіли на диван я хотів її поцілувати але вона різко встала ну і я встав і тут вона мені по пояс я здивувався думав що за чорт зі мною відбувається.
Скажіть будь ласка до чого це все?)

Мені наснилося як я росту і стаю більше своїх друзів, я чув уві сні що у мене зріст 2 метри. Я говорив що хочу ще вирости.

Крч, зайшов я в магазин з другом, потім заходить велика людина метра 2.5, ця людина з який я був раніше кращими друзями потім не дружили 3 роки потім я його побив і були на те причини. Він заходить такий великий, на ньому немає особи, він весь чорний, я проти нього такий низьких і я його боявся, і він каже я тобі не помстився але я більше тебе. дуже моторошно стало .

Я була дуже висока, вище чим всі інші.. Ще уві сні хтось але не пам’ятаю хто був змін мені чомусь здавалося що це я була вагітна але це було тільки почуття але живота не бачила ось уві сні ще й сестра була вагітна, а так деталі більше не пам’ятаю знаю тільки що я дуже переживала і відчувала себе погано через зростання мені було страшно але я не розумію чому..

Вітаю! Моя сестра зараз працює в іншому місті одна. І сьогодні мені приснився сон в якому &# 171; сестра стала вище ростом&# 187;&# 8230; Так як я хвилююся за неї, хотів би знати. спасибі заздалегідь !

Привіт, мені приснилося, що хтось говорив при мені про те, що мій зріст близько 1.8 м і тому двометровий потрібно замовляти, я так розуміла, що мова йде про труну, хоча таке слова не вимовлялося, але я розуміла, що мова йде саме про гробі. Я в розмові участі не брала, залишалася байдужою і хто ці люди теж не знаю. Прокинулася в жаху.

Мій сон був насправді дивним.
Я була в своїй темній школі, де замість сходових клітин були ліфти. Коли я з подругою заходила в нього, мене під час &# 171; підняття наверх / вниз * двері ліфта ставали чорною дірою і постійно затягувало мене, при тому, що інші, хто був в цьому ліфті, цього не помічали. Але в основному, ми зазвичай доїжджаємо до свого поверху і йдемо на урок. Судячи з того, що Географія була першою, це понеділок. Якщо судити по моєму особистому житті, то я закохана в нашого молодого Географа, але уві сні він проявив себе з поганої сторони, що стало мене насторожувати.
Коли ми вийшли на вулицю, наші хлопчики грали або в футбол, або в хованки (що теж дивно), при цьому, коли я проходила повз, я чомусь як мінімум, була на голову вище і йшла як на підборах, хоча я була в сандалях. Ця річ мене теж насторожила.
Потім я опинилася в якійсь лікарні (або дещо інше темне будівлю з зеленими стінами в коридорі). І знову в ліфті.. але на цей раз з подругою з іншої школи, з якою ми дружимо близько 8-9 років (тобто більше, чим з однокласниками), вона теж нічого не бачила, але притягувало мене сильніше, а коли я приїхала на поверх, подруги вже не було.. і я блукала в тій будівлі, поки не прокинулася.
Мене ще трохи лякав той факт, що протягом цього блукання у мене злипалися очі, особливо правий і я боялася, що під кінець осліпну, також було на уроці Географії, де кабінет був більш кольоровим, з помаранчевим відливом, але парти стояли горизонтально, з’єднавшись. Також, ми чомусь замість контурних карт здавали робочі зошити з математики за 3 клас.
І так, сон снився сьогодні вранці (ранок п’ятниці), близько 9 ранку, коли я заснула (ночами прокидаюся) і прокинулася в 11 (не знаю, чи має це значення).
У мене було досить дивних снів, це це мабуть єдиний, який я хотіла б розтлумачити на даний момент. Заздалегідь, велике спасибі!

Пам’ятаю людей, най вимірювали зріст. Підійшла моя черга, мені ск що иой зріст 159, я була впевнена що вище стала, підійшла ін КТР виміряла мене і ск що 161, пам’ятаю біль в голові, тиснули на мене КГД вимірювали зріст мій. Уаета були сірі чорні блакитні (небо, одяг, люди)

Уві сні танцювала з чоловіком повільний танець і мені було дуже незручно, так як він був нижче мене, як Міша Галустян)

Було навколо багато людей і мої знайомі були вищі за мене. Ми стояли спілкувалися, посміхалися. Ще наснилися соколи, вони сиділи в вантажному поїзді

Уві сні я спілкувалася зі знайомою молодою жінкою, в житті вона вища за мене ростом. Вона посміхаючись, приобійняла мене. Її чоловік був неподалік, побачивши це, він стривожений, як ніби я могла їй нашкодити, підійшов до нас. Я щоб заспокоїти його, обняла їх обох, посміхаючись. Як би кажучи: дурниці все це&# 8230; І тут я розумію, що вони значно вищий за мене, я їм по пахви. Я не відчувала, що я стала нижче ростом, і здивувалася, як не помічала раніше, які вони високі

Приснився людина, яка дуже подобається, але мені з ним ніколи раніше не бачилися, і тут ми побачилися, він був високим, таким як я і уявляла, але після ми опинилися в іншому місці, і він раптово змінив зовнішність і став дуже низьким, на кшталт був вони не він

Я днем ​​думаю про зростання як би вирости. І мені приснилося що я витягнулася в зростанні. Чи означає що наяву я виросту.

Приснився чоловік з яким ми зараз в розлученні. І він нижчий на багато мене ростом був. На початку він по пояс оголеними був, в штанях. Він йшов назустріч мені в якомусь незнайомому приміщенні. Я його при наближенні обняла. Він десь по пояс був. Ми знову розійшлися. З боку дивлячись на нього я сказала подрузі що якось &# 171; стрьомно&# 187; мені тепер він здається. Потім він уже одягнений був. Знімав куртку, а я побачила на плечі на сорочці розпоротий шов. І подумала, &# 187; що і позалицятися не кому за ним&# 187;. Уві сні не розмовляли з ним. Більше як би я на відстані на нього дивилася. Були якісь люди поруч, але я їх не знала.

У мене доросла дочка-35років, а наснилася вона мені підлітком.І начебто за 1 день вона виросла вище мене на цілу голову.Худенька і дуже високаяю.До чого це?

Привіт, я на днях повинна поїхати до коханої, але мені приснився дивний сон то що хлопець мій став вище і я була в край здивована і щаслива що це могло б означати?

Ми здаємо іспити в 3 школі.Коли я закінчила, намагалася вийти, Чому то там була Маса і бабуся Таня і АБиК і вчителі Хогвартса.
Коли я здала я хотіла наздогнати Катю, але вона вже пішла, тоді я побачила і наздогнала Світла.Хотіла разом піти, але вона не могла.Коли я вийшла, я побачила пацанів з нашої школи, щось обговорюють, я подумала: ну ось, вони знову не дізнаються, що у мене є друзі&# 8230; Але вони якось дивно себе повели.(Посміхнулися і від чогось розійшлися) Раптом хтось різко вискочив як Халк і (вони стояли на розі доріжки на траві) застрибнув на траву яка поруч зі школою) Я відсахнулася від нього до хлопчаків. ЦЕ БУВ ЕГОР.Ми з ним відійшли від хлопчаків, і я намагалася усвідомити побачене, і щось нормальне вимовити.Він вищий за мене мало не на 3 голови!З ним я відчувала себе 5тілеткой!Він вирішив мене покатати!Я вчепилася і міцно-міцно його обіймала, так як мені було страшнувато, але я згадала, що це Єгор і що боятися не треба.І потім, я нудьгувала.Я йому сказала, що хочу завжди спілкуватися, не так з перервою таким, а завжди, щоб хоч раз в тиждень зідзвонювалися по Скайпу і розмовляли і бачилися якомога частіше.Він стоячи позаду обіймаючи мене схилився наді мною, лицем до лиця і поцілував в носик:&# 187; Ти така маленька!Це так мило!&# 187;
-Я, я хочу показати тобі як змінилося місто поки тебе не було.
-Ну давай)
Ми стояли на вимкненому фонтані, і я показала йому на ВІТ.-Там нічого змінилося, краще пішли за на сріблянку&# 8230;.

Мені снилося що я була досить високою і красивою, обличчя було моє таке ж як і зараз. милувалася я собою перед дзеркалом&# 128569; Була одягнена в спортивний. Сон снився начебто або з понеділка на вівторок або з тижня на понеділок

Приснився сон, в якому я побачила хлопця який мені подобається, він був меншого зростання чим насправді, і я була здивована цим..до чого б це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ