До чого сниться 😴 Зомбі уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зомбі що означає

До чого сниться Зомбі:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зомбі уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зомбі» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

міфологічний сонник

Зомбі (жвавий мрець в культі вуду з метою виконання певних завдань від чаклуна) – символ примусового вторгнення в психіку сплячого, так зване «зомбування»; власні старі ожилі шкідливі «механічні» звички, негативні почуття і спонукання.

онлайн сонник

Зомбі – це знак того, що ваші давні гріхи знову дають про себе знати, також це може означати, що хтось намагається маніпулювати вашою свідомістю.

Вбити зомбі – дозволити всі накопичені проблеми і побачити шляхи для виходу із заплутаних ситуацій.

Приснився Зомбі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зомбі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я тікала від зомбі

Привіт, бачила уві сні вампіра і не одного, але просто зазвичай я свої сни не пам’ятаю, чи просто їх не бачу, а в цей раз все було чітко. Сниться мені, що я в якомусь будинку, я на кухні, і зі мною 4 ре чол (помоему бабуся, її дочка, дочкин чоловік, і донька дочки), все якесь сіре, я знаю, що всі люди на вулиці вже заражені , і ось цю жінку (бабусі, доп Вале) приносять щось (що не пам’ятаю) і вона пробує це, ми всі починаємо кричати не роби цього, воно заражене, але вже пізно. Тут її дочка дає їй чим і каже убий себе і починається якийсь абсурд, бабуся жартує, типу чим засовує між рукою і тулубом вдаючи, що себе вбиває, потім каже &# 171; да ладно, я пожартувала&# 187; ховає чим за спину теж жартома, тут її починає вернути, вона починає перетворюватися в вампіра, а я беру маленький чим (тільки чим був знайомий мені в цьому сні, т до я цим ножем зазвичай вдома ковбасу ріжу) і йду на балкон (а&# 8230; двері на балконі ще такі ж як у мене вдома на Болк) закриваю щільно двері а ці всі жартують на домною &# 171; ну ти як завжди&# 187; &# 171; хах, я так і думала, улибаються я пригинають на болконе, щоб з вулиці мене ніхто не побачив, на сусідньому болконе бачу мущину, поруч з ним ще чол (не бачила) мущина, якого бачила чтот каже, я не знаючи зомбі він чи ні, я ще нижче сідаю, за яким то рослиною в вазоні на балконі, дивлюся на кухню через скло вправлене в двері на балконі (велика частина болкона двері зі скла) і спостерігаю картину: мущина вже теж вампір, він питаеться вкусити свою дружину за палець, а вона впирається, він стягує зубами кільце з її пальця, але її зачепити ще не зміг, випльовує це кільце і знову тягнеться до її руки, він уже в мм від її руки, і я відвертаюсь (не можу на це дивитися) НЕ знаю скок часу пройшло, по відчуттях кілька секунд, я повертаюся, і бачу: на кухні вже все заражені йдуть сюди, до мене на балкон і тягнуть в цей час до мене свої руки, я шалено налякана, понемаю, що все, виходу немає, і я прокидаюся. Це було о 7 годині ранку, заснути ще раз не змогла, я так була перепуганна уві сні, що коли прокинулося, було важко дихати. І що це може означати?

До чого зомбі взагалі сняться

часто сняться натовпу зомбі, які полюють за мною і за моїми рідними і знайомими

ну це аааще, я в своёс сні сплю, а потім їх тіні зомбі вибігають, я думала що це в реалі, потім як прокинулася а це виявляється сон, це ппц, якщо чесно Про.Про&# 187;

Два зомбі приследовать мене але я встигла зачинити двері перед ними на ключ і пішла

ВОСН зомбі за мною гнався а я від нього весь сон питалас втекти або сховатися і я дуже ВОСН його боялася

мені наснилося, що за мною

мені приснився сон, в якому, спочатку я намагалася вистрілити в зомбі, але без успіху, почала тікати, і зліва була кімната, в якій я вирішила сховатися, і тут же побачила повненькі хлопця, як мені здалося, він був з біьліей, і залишився зі мною, незабаром він навіть захистив мене від одного зомбі, це була дівчина, і він толі звернув їй шию, толи задушив, і тут зайшла інша дівчина, чоловік, обурилася тому, що цей хлопець накоїв, і пішла, незабаром, навпаки я побачила двері в іншу кімнату, і поспішила сховатися там, і якимось чином, зі мною поруч вже була дівчинка років 9, я поспішила закрити двері, пересунула до дверей первфй шафа і тумбочку, потім заметелі, що в кімнаті є вікно, але вело воно нема на вулицю, а в коридор, на цьому про зомбі сон скінчився, я запам’ятала одну особливість, зомбі бачили, коли я рухаюся, від мене йшов величезний світ, коли я ворушилася, прошу поясніть мій сон!!

Сон був коротким.Кілька зомбі намагалися мене вбити, прокинулася від страху і довго не могла заснути.Телевізор не дивлюся.закохана.Допоможіть розібратися.

Вітаю.Пріслнілось, що я намагаюся врятуватися від зомбі. іні всюди. ми намагаємося втекти, сховатися і т.п. Ще я знаю, що якщо зробити вигляд і справді перестати їх боятися, то вони не чіпатимуть. У підсумку я намагаюся боротися і не реагувати на них. Вони підходять, я намагаюся НЕ боятться і вони йдуть. Потім коли знову у мене паніка, то вони наближаються. І так майже евсь сон. Майже всіх людей вбили, багатьох з моєї компанії, так як ніхто не робив як я гоовріла. До чого цей сон?

Мені снилося багато страшилок. Я напишу найстрашніші. 1. Мені снився сон що я стала знаменитою співачкою в кімнат у мене охоронці я прикинулася мертвою вони нічого не зробили а відразу вирішили поховати я встала і сказала що жива але вони не здалися і вирішили мене все ж поховати в результаті як би я не тікала мене спіймали, зв’язали, поклали в труну і поховали. 2. Мені сниться мій рідний дім гуртожиток я дивлюся у вікно а там ціла купа зомбі я побігла на 1-ий поверх а там барикади
зробили у двері і седят люди зі зброєю ми з друзями побігли за їжею все було бессплатно але раптом нізвідки не візміть прийшли зомбі і тут прибіг мій старший брат і начил наш захищати на цьому уві сні я втратила свідомість прокинулася дивлюся новий комп’ютер подивилася у вікно а там зомбі перетворилися в людей. А на асфальті написано &# 171; ось герой усього світу&# 187; і фотографія брата я зрозуміла що він помер.

Велика хвиля піднялася над містом і все затопило, але потім вода пішла в океан. але на проти мого будинку вже не було магазину будинку помінялися місцями через повінь. в моєму будинку в залі лежали уламки даху, хоч залу насправді у нас немає, на місці залу у нас великий магазин, але я побачила будинок в минулому, який він був до будівництва. і ось дзвонить телефон а за ним повідомляють почалася епідемія зомбі візьміть батьків і, а далі я не чую, потім я перепитую вони повторюють один раз я знову не чую потім вони кажуть раз ви не чуєте нас тоді просто замкніть всі двері і вікна і залишайтеся вдома я розумію що десь почалася епідемія зомбі, і вона доходить до нас, я прошу будь то намагаюся пояснити йому англійською американця закрити наш магазин і знайти машину. руху це життя і я намагаюся вмовити всіх бігти.

Доброго дня, Тетяно. Мені снилося, що уві сні на нас нападали зомбі.Вони лізли через вікна, намагалися увійти через двері, що ведуть на балкон. Ми з сином відстрілювалися від них з рушниці, рубали їх сокирою, з якого капала кров. Потім у вікна до нас лізли діти, кажучи, що вони сироти та просили нас захистити від зомбі.

ОСТАННІМ ЧАСОМ МЕНІ СНЯТЬСЯ СНИ. Який передбачали МАЮ ЖИТТЯ. МЕНЕ ЦЕ ХВИЛЮЄ. Мені наснилося МОЛОКО І Я розтане З ДРУЖИНОЮ РІВНЕ ЧЕРЕЗ ДОБУ. СТАЛИ СНИТЬСЯ СНИ ЧАСТО. ПО НЕ ВОЛІ Я став загострювати НА НИХ УВАГИ ТАК ЯК БАГАТО ЯКІ СНИ СТАЛИ збуваються. АЛЕ ЦЕЙ СОН СТАВ МЕНЕ БЕСПОКОИТЬ. Мені снився БАГАТО Замбія ЯКІ АТОКАВАЛІ ЛЮДЕЙ МИ сховалися на какойто БАЗІ, БАГАТО ЛЮДЕЙ НЕ ВСТИГЛИ ТУДИ забіг і МИ СЛУХАЛИ НАЙЖАХЛИВІШІ крик гине людей&# 8230;. ТАМ БУВ МІЙ ДРУГ МІЙ ТЁСКА ОН ЗБИРАВСЯ ЙТИ НА ружу ЩОБ Спост РОДИНУ.

Ми з друзями кудись їхали на автобусі. Серед них була людина, яка мені подобався, і я йому подобаюся. (Ми не зустрічались). Під час поїздки ми один з одним загравали. Він більше показував свої почуття, а я їх приховувала.
Потім ми вийшли на вулицю. була ніч. Я пішла до річки, а там було багато людей. Це були зомбі з хробаками в очах. Вони гналися за мною, а я бігла і ховалася від них. Своїх друзів я після не бачила.

У порожній кімнаті 4 двері (як в супермаркеті, автоматично відкриваються) розташовані навпроти один одного. Як тільки входжу (повністю чорний простір) і переношуся в таку ж кімнату тільки з зомбі, відразу намагаюся втекти. Потім якась жінка теж потрапляє в кімнату і теж саме, тільки зомбі нападає різко і відкидає жінку в стіну з жахливими криками, тут я прокидаюся.

Мені снилися незнайомі люди, але по їх дивним жестам я зрозуміла, що вони мертві (як в кіно, зомбі), це був незнайомий будинок&# 8230; я зайшла у ванну, в ванні плавав втоплений немовля, хлопчик&# 8230; (Я злякалася, але потім переляк минув залишилося здивування)., потім я зайшла до їдальні&# 8230; Вона була дуже світла, в ній були діти Вони були дивні 3 дівчинки, років 5-8, одна з них прибирала з особи кріп і щось говорила Я усвідомила, що вони не живі і намагалася втекти з дому&# 8230;. Мене став переслідувати незнайомий чоловік (теж зомбі) Він намагався мене насильно поцілувати&# 8230;.В цілому сон був недержавний&# 8230; Відчуття світлого, сонячного дня&# 8230;&# 8230;. І цей &# 171; переслідувач&# 187; був блондин з короткою стрижкою, кульгавий на праву ногу (стопа була забинтована брудним бинтом), але одягнені були ці люди-роботи в чистий одяг&# 8230;..

Мені наснилося ніби я і моя сім’я потрапила в світ зомбі там було наше місто, наша вулиця, а одне місце було щось вигляді комори де зберігається їжа ми там її брали як запас.Ми сховалися як ніби за сценою на великому, не надто високому виступі.Потім до нас підійшли зомбі примари, а маленька дівчинка сказала що вони не є небезпечними і шкоди не заподіють.Потім через не стільки хвилин вона зникла і з’явилися зомбі і ми втекли.Картинка раптом перімінілась і я якимось чином опинилася на вишці.Я там просто сиділа і дивилася як пожирають людей.Я злізла потім з’явилися рейки і він пропав як ніби я померла.

Вообщем сон, я замотаний в плете з якими то людьми виходимо в коридор а на нас йдуть зомбі і монстри, монстри і шипамі больма як літаючі їжачки я сховався батогів і сіл біля стіни після того як монстри вбили тих людей і мене проткнули шипамі, потім я вже маленький хлопчик тікаю з якогось будинку де на мене йдуть зомбі, коли втік я згадав що хто то в будівлю залишився, і по біг назад, забіг на задній двір і прітоілся, потім заліз на дах і знайшов там рушницю, після цього я начял вбивати зомбі всіх підряд йдучи по коридору і монстрів теж, після цього пролунав будильник і я пішов на роботу, цілий день про цей сон думаю.

йшов з сім’єю (дружина і син) знаючи тривогу уві сні, що чогось потрібно боятися, (місто і місце не знайоме), незабаром нас наздогнало (приєдналося) пару хлопців, дружина і син пішли вперед в темне приміщення (уві сні здавалося – воно безпечне) – і ми туди йшли як раптом попереду йде хлопець закричав (крик, плач, стогін) і ми удвох з хлопцем зрозуміли-що тут зомбі-як раптом він (їхав попереду до приміщення-а там темно) навскач з землі (укушений зомбі) і побіг на нас, Ми побігли з хлопцем назад від нього але чомусь я дуже повільно біг і мене зомбі наздогнав і вкусив за шию-я зрозумів що я стану зомбі і більше ніколи не побачу свою сім’ю, т, до, сам стану зомбі (відчувалася фіз.біль і ВТРАТА рідних) і ще музика була уві сні схожа на РОК-но красива (хоча таку я не слухаю) СОН тривав близько години -проснулся відразу після укусу і печалі, Дякую за увагу хотілося б дізнатися щоб це значило?

здоаствуйте ну в загальному сон сніся півтора року тому схожий я в якомусь приміщенні з какіміто людми і на нас здійснюють набіги якісь позаземні тварі після чого людей стало більше дуже багато в цьому будинку і таке відчуття ось вони були нормальні виходжу з кімнати а там все зомбовані ще і ці тварюки я почав їх рубати мечем защещая своїх залишився зі мною людей я їх незнаю але десь бачив ми намагаємося втекти з будівлі нам вдалось це ми знайшли машину інші її намагалися завести і їх приследовать а я поліз відкривати ворота щоб виїхати . на цьому в цей раз сон закінчився а півтора роки тому етоже точнісінько снилося але крім цих тварюк і тоді у мене була зброя я захищався від цих зомбі мені в той раз вдалося відкрити варота і ми виїхали звідти це окозался толі інститут толі завод і ми різко потрапили в місто там було все в порядку але після того як ми виїхали місто стало порожніти і погороду шарахатися зомбі тоді сон закінчився тим що ми добролісь до військових і нас не пускали до них на базу все ось такі сни і я прокидаюся в холодному поту допоможіть пожауйста розібратися в чому справа

Доброго дня !мені часто сняться сни що я тікаю від зомбі або ще від когось сьогодні мені приснився сон що я смаленькім дитиною на руках тікала від зомбі по місту був день уві сні ще були люди але гналися тільки за мною я зупинилася на перехресті і залізла в квартиру потаму-що мені там повинні були гроші і почала лазити по шефонерам шукати гроші але не знайшла тут несподівано повернулися 2 дівчини і я сховалася мене не знайшли

в загальному було щось типо зомбі-аппокалипсис, ми боролися з ними, з цими зомбі. вони нас атакували, поїдали і перетворювали ніби як в себе. після я отримав травму, відчув як вмираю, темрява..і як перезавантаження &# 8212; я знову ожив. ніби як один з них, але я міг стримувати голод, ніби як вампір &# 8212; хотілося чогось, але я міг стримати голод. повернувся до своїх, потрібно було кудись йти (не пам’ятаю) &# 8212; тут я закусив з людиною, чето ми з ним не поділили, і тут виявилося що моя сила зросла в рази і я вбив його, як в состоятніі афекту все сталося) далі нічого такого і майже все. спасибі!

Перший сон мені приснився що я тікаю від зомбі з якимись дівчатами і чоловік ками зі школи, потім різко я в невідомому місці в бетоном будівлі з чоловіком і у нього був автомат і за нами по черзі гналися зомбі.Другий сон я не пам’ятаю, але точно пам’ятаю що він мені снився і теж з зомбі.А третій сон я була теж з чоловіком і він мені був чоловіком, у нас був якийсь новий будинок з дверима і вікнами, але без замків і ми там намагалися здолати їх але ніяк не могли я вийшла на вулицю (у нас будинок був на березі з іншими будинками, але навпаки річка і там міст дерев’яний і там теж були вдома) так от коли я вийшла надруга березі було дуже багато мерців я побігла в будинок села на кухню і потім різко змінилося на те що я намагалася здобути двері від них, а відразу прокинулася.Ось мої 3 сну майже через день сняться, будь ласка поясніть мої сни.Мені всього 14 років.

Мені наснилося, як я і подруга їдемо в якийсь санаторій, щоб врятуватися від зомбі, але тільки нас з нею не пустили туди рід прдедлогом, що ми заражені, ми повернулися в автобус, але там було двоє дітей (зомбі) дівчинка і хлопчик , дівчинці було близько 5-6 років, хлопчикові 8-9 років, у них були повністю чорні очі разом з білками подруга злякалася і сховалася за мене, коли зомбі почали нападати, я вбила хлопчика, а дівчинку не встигла, вона мене вкусила і тільки після цього я ще вбила, подоуге я сказала:&# 171; Ти повинна жити, я підсаджу тебе і ти перелізеш через паркан&# 171; вона сказала:&# 171; Добре.Але як же ти ?&# 171; і на те, як я підняла її і вона перелізла сон обірвався, продзвенів будильник і я пішла в школу . І взагалі мені дуже часто знятися сни про зомбі до чого б це?

Доброго дня, Тетяно ! Мені снилося, як я і моя подруга їдемо на автобусі в санаторій, щоб врятуватися від зомбі на деякий час . Нас із подругою не пускають в санаторій рід приводом, що ми з нею заражені, хоч це і не було так . Ми повертаємося в автобус, але там нас чекали вже два зомбі, але це були діти (дівчинка і хлопчик).Дівчинці років 5-6, хлопчикові 8-9, у них були повністю чорні очі (білок).Подруга сховалася за мене, я вбила хлопчика, а дівчинка встигла мене вкусити перш, чим я ще вбила, по скільки я була заражена, я допомогла подрузі перелізти через паркан, щоб та вижила і потім мій сон обірвався.

Настає ніч, і в небі з’являється промінь &# 171; Червоний&# 187; і прокидаються &# 171; Зомбі&# 187 ;, і я починаю бігати по колу, і це повторюється багато разів, як я бігаю навколо
і повторюється як мене ловить &# 171; Зомбі&# 187; але я вириваюся від нього, і повторяється це раз 5-6.

Привіт Шановні Експерти сайту Felomena.com! Прошу вибачення, але я погано пам’ятаю подробиці свого сну, але ось що я знаю точно, і в чому моя проблема:
1. Мені досить часто (за моїми мірками) сняться сни про зомбі-апокаліпсис (раз в 1-2 тижні).
2. Багато сни схожі з якихось моментах.
3. У цих снах я веду себе наполовину усвідомлено (поступаю як вважаю правильним, але уві сні я дурніший чим в реальності).
4. Майже всі ці сни починаються з того, що я щось роблю у себе вдома, всі мої близькі поруч, все добре, але тут починаються недобрі передчуття, зомбі-апокаліпсис повільно починається, і мені чомусь здається, що якщо я ляжу спати ( уві сні!) То все буде добре, що зомбі-апокаліпсис всього лише галюцинація, сон. Але чому то я не лягаю, тут приходять зомбі багатьох з нас з’їдають, я начебто залишаюся в живих, але тут я опиняюся яким небудь хлопцем на вулиці або в будівлі (не має значення) і починаю оборонятися від зомбі. Замітка: нікого з оточуючих після переміщення в іншу людину я не знаю.
5. У багатьох снах я приблизно в середині сновидіння прикидаюся зомбі з яким-небудь іншому, але нас завжди потім виявляють, і ми біжимо.
6. В кінці сну я зазвичай переходжу в ще чиє то тіло, і залишаюся один на один з зомбі, ось найбільше запам’ятався мені момент в кінці крайнього сну про зомбі: я (старий пенсіонер) балакаю зі своєю дружиною (старою бабою) в якомусь басейні імітує водойма часу динозаврів, з усякими роботами-динозаврами, плаваючими там. Спочатку все було нормально, але потім я почав просити свою дружину йти скоріше, але вона несла якусь нісенітницю, а потім набросілать на мене, але я втік від неї. Потім я досить довго бігав від неї, потім забіг на другий поверх бетонного будинку, вона за мною, я вниз, сховався за першим-ліпшим кутом, але вона висунулася з страшною посмішкою, я знову від неї побіг, завернув за ріг, побачив залізні двері без ручки, зрозумів що мені кінець, але коли почув зомбі, вдарив її в шию ногою в стрибку, але як то невдало, як я зрозумів вона повинна була мене вкусити, але я прокинувся.
Ще раз вибачте мене за узагальненість в оповіданні, сподіваюся, що ви відповісте на мій запит.

З повагою,
Олександр

Наснилася толі болхніца толі школа кагбудто спочатку сну все добре патом я почала помічати що щось не те і вирішила збежать але не змогла мене поімалі лікарі і нассілу віднесли мене в ізолятор там мені поставили нассілу укол в руку в м’яз потім я все таки втекла але не одна а з сдевочкоі. Ніби я повинна була її врятувати і ми йшли виявилися на околиці в пустирі в пустелі. Там я знайшла магазин але в магазині нікого не було і йдемо а нам назустріч люди придивилася а це зомбі ну і я швидко забігла в магазин посадила дівчину на ліжко а сама пішла шукати чим прибити зомбі захажу дивлюся а там зомбі сидить і на мене так дивиться і ніби хоче сказати і показує на дівчинку ну і я злякалася і круглим пластмасові предметом відрізаю йому.голову. але інші зомбі вони їх не було. І ми пішли щ. потім. Мені приснився другоі сон ми прийшли домо і я що б защет її. Звернулася до одного а він виявився чоловіком вампірші і він її не любив і її в наслідок я вбила колом. Але вона була такои маленькоі. Ще школа наснилася і я фотографувалася і в прозрачноі і желтоі кофтині топі було. Ось і весь сон. Зелень в школі приснилася.

Мені наснилося як я була в якомусь будинку і там були зомбі мені довелося тікати від них і шукати предмет чим їх вбити потім я втекла в іншу кімнату і там було троє дверей я спробувала їх все утримувати але зомбі все одно прорвалися раптом з’явилися в цій кімнаті люди і вони допомогли мені їх вбити потім я як то з’явилася у себе вдома там була моя сім’я мама тато і брат там теж були зомбі ми всіх їх вбили і я їм сказала щоб вони збиралися щоб ми виїхали з країни але дивно було те що коли я подивилася на вулицю ніяких зомбі не було потім ми збирали все речі я зателефонувала бабусі дідусем і сказала їм збиратися потім ми поїхали за ними і коли вони зібралися ми всі поїхали якщо чесно то я думала що нам зустрінуться зомбі але нікого не було по дорозі і ще я збирала все ножі щоб якщо що їх відразу застосувати
мені ще що то снилося але я не пам’ятаю що

мені наснилися зомбі, як ніби я в селі і їх там багато, я тримаю двері закритою а одна з них легко пройшла всередину двері виявилися знятої з петель. Потім ми як то від них позбулися не пам’ятаю як, але у мене виявилася в руках якась баночка і там було пару хробаків які могли заразити людей в зомбі, я бачу велику водойму і кидаю цю банку туди після чого я спостерігаю за тим як великі риби кити, акули перетворилися на зомбі. І я з жахом думаю &# 8212; Що я наробила?

Доброго дня. Здається це були не зовсім зомбі. Точно неживі істоти. Вони нападали на мене і ще на людей, які перебували зі мною в будинку. Єдиний спосіб проти них була гаряча вода, якою їх потрібно було обливати. Ще уві сні була присутня якась жінка. Вона була красива, але начебто теж нежива. В ногах у неї знаходився невеликий басейн, де лежало два тіла чоловіка і жінки в однакових позах навпроти один одного.

наснилося, що ми в магазині (я не одна, а з великою групою людей, однокласників і знайомих) закриваємося від зомбі.керувала процесом я (закрити двері і тд. ). Але через двері вони стали прориватися.
Я стала пересувати меблі і забиратися вище, подавала цю ідею іншим.

Мені наснилося, що по всій вулиці ходять зомбі.. А ми з мамою, намагаємося від них втекти. Потім, сон різко змінюється, і ми опиняємося десь на море. Я бачу свого друга, який в свою чергу дивимося на мене. На цьому сон обривається.

мені наснилося, що я з сестрою, племінницею і чоловіком поїхала на машині в інше місто. все було дуже похмурим. дороги і будинки були зруйновані. всюди був хаос. люди від чого то бігли.було дуже страшно. я повертаюся до сестри і кажу. &# 8212; ти ж знала, що тут так, навіщо ти нас сюди привезла, так ще й дитину з собою взяла, як ти могла? що ти за мати? а вона з посмішкою, мол-все буде добре, нічого не трапиться! потім ми починаємо від чогось тікати. і раптом на мене виходить розлючений лев і хоче напасти.з початок йде дуже повільно на мене, я задкую назад.потім він все швидше й швидше починає бігти. я беру якийсь предмет і суну йому в пащу, щоб він не вбив мене.ми боремося. я беру камінь і біля мене вже пантера чорна, я ударяю каменем її по голові, не хочу її вбивати і плачу, але вбити потрібно.і я ударяю і вдаряю, з голови у неї кров і я вбила її. потім люди як зомбі, ми з сестрою, племінницею і чоловіком ховаємося в приміщенні.всюди небезпека. ми відкриваємо двері за дверима, а там то людина зомбі, то кошеня зомбі і мені здається що тут я вже була і все це бачила. і знаю що мене чекає за кожними дверима. потім ми вибігаємо на вулицю і натовпу нормальних людей біжать до нас у пошуках укриття. і я прокинулася. сон був майже чорно-білим і була ніч

Я стою з молодшою ​​сестрою недолеко від мене зомбі зомбі взяв ввіли я теж взяв вила потім підійшов до нього і вбив його

Ну вообщем я залишилася в школі і двері були назамок нікого не було.У мене була какаето книжка з місіями які вели мене до виходу і до ключа.я намагалася знайти леснецу або ліфт але немає удача мені не повернулась.Раптом побачать зомбі і побігла по спуску.поруч зі мною лежали кілька ножов на підлозі зомбі їх взяло і початок метати в мене.Вони в мене не потрапили.Впали на підлогу і я їх підібрала і вбила зомбі.Нпшда всі входи виходди а ось ключа не знайшла.Села в ліфт там де було купа крові і раптом нізвідки не візьмись етіх тварюк був натовп в моєму ліфті.я не знаю як вони опинилися в ліфті.І сново ж я їх убила.Вийшла з ліфта і бачу був уже день і двері відкрила технічка.і тут же я не знаю як опинилася на 2 поверсі зі своїми приятелями вони теж вбивали зомбі.я пішла висушити волосся і тут прийшли ну не знаю какбудто мені не приємний і я з ними начитав сперечатися.Але насамом справ вреале я нікого з них не знаю. Вся школа була в моєму сні колишня всмисле онаа була такаяже як і в реальному життє крім ліфта.

Спочатку я була вдома з мамою в хорошому доброму настрої, прийшла знайома (в житті я її не знаю) і запросила мене провести вечір з її братами в дружньому ставленні, перед тим як дати відповідь я їй почала задавати навідні запитання, тут вона раптово вибігла на вулицю і почала плакати. Я спробувала заспокоїти свою знайомою, але вона закриваючи обличчя своє руками відвернулася від мене. Я її початку скликати в будинок, оскільки відчула небезпеку&# 8230; прийшли два індіанця і одна індіянка, вони хотіли забрати мою юну знайому, але я встала у них на шляху. Я вирішила спершу розібратися хто вони і не є небезпечними вони, В результаті у нас почалася легка боротьба на енергетичному рівні. Через витягнуті руки свої я випускала енергію свою &# 8212; таким способом виштовхуючи цих індіанців на безпечне для нас відстань. Була ніч і мені довелося віддалиться додому. однією. Оскільки це дівчина, знайома &# 8212; приманкою була, а сама вона погана. Вона на початковому рівні зла, її поки почали тільки відчувати. Вдома я перебирала якісь речі разом із двоюрідною сестрою. Вона ласа на речі. Мама цим часом прибирання зробила, в будинку ставало все затишніше. Був ранок, мені дуже важливо було знайти цих зомбі, які ще вчора були юними нормальними людьми, вони грабували і вбивали людей, а також перетворювали деяких в зомбі. Я вирішила це зупинити і одночасно забрати у них то що вони в мене забрали (що відняли, не знаю. ніби як книга мені потрібна була). Серед них був хлопець молодий, сліпий, теж зомбі, він знав що я з добрими намірами прийшла і тому беззаперечно почав допомагати мені. Він дав мені одяг спеціальну, для прийняття вигляду зомбі, і ми вдвох почали вичікувати відповідний момент. Я вирішила спершу забрати те що вони в мене забрали і в той же час зрозуміти як їх можна знищити. Поки група зомбі викидали труп людський, ми підкралися ближче до бази їх так би мовити. В цей час до нас несподівано підійшла одна з них, дівчина-зомбі (блондинка). Я була для них ворог номер один, тому моє завдання було бути не впізнаним. Блондинка мене мало не розкусила погладжуючи моє волосся&# 8230; але! тут вона видає фразу що у мене зачіска інша, а значить мене не впізнали&# 8230; і я прокинулася. Не встигла я довести справу до кінця.

Привіт, сьогодні наснилася кохана дівчина в чорно-біле сні, і вона була ніби як зомбі і хотіла вбити мене, до чого це?

привіт) мені приснилося що в моєму місті почався зомбі апокаліпсис, і мені довелося з ними боротися що б захистити своїх рідних. P.S. за ніч я прокидалася раз 5 напевно, але коли засинала знову йшло продовження сну, це нормально?

зомбі вони стежили охоче за мною !!вся вулиця і навіть діти я рубай сокирою голови і руки було моторошно як у фільмі.

Я вийшов з дому погуляти з друзями&# 8230; Все було спокійно, можна сказати як звичайний день. Нічого підозрілого я не бачив, але пізніше, обертаючись назад&# 8230; Я побачив натовп бігти людей, які кричали:&# 187; Допоможіть!&# 187; Мої друзі теж обернулися назад, і ми побачили як один чоловік поїдає іншого. Загалом так, я говорив друзям, що потрібно бігти далі, т.до. ми не могли допомогти тій людині, Але один з друзів залишився дивитися на те, як до тієї людини, якого поїдали, приєдналися ще пару людей.. Я не міг повірити своїм очам, але обшукавши свої кишені я знайшов пістолет. І я почав стріляти в тих людей, щоб як то допомогти, хто гине.. Я йому допоміг, але він був на межі смерті. І вже до мене дійшла думка, що це зомбі апокаліпсис. Я втік на місце, де мій брат з друзями сидів, і розмовляв.. Я підійшов до нього, а позаду нього була пробка (машини заблокували шлях до проїзду). Далі я не пам’ятаю, що сталося.

сиділи на березі якогось обриву в якому то будиночку або бункері не пам’ятаю, там був брат і найкраща подруга і ще пару знайомих і не знайомих людей розповідали історії і тд, потім хтось із незнайомців вирішив сходити скупатися пішов через хвилин 5 було чути стукіт в стіну я був як би і в компанії а так само бачив все, що відбувається він з води вилетів як ніби його кинули і вдарився об цей бункер де сиділи, всі вийшли побачили його у нього була тільки Садина на голові затягли його в бункер посадили біля багаття почали розпитувати але він нічого не відповіли лиш сидів і дивився на вогонь, потім кожен за одним почали виходити скупатися крім мене передостанній пішов брат, так само удар і його садимо біля багаття їхній вигляд подоба одна нормальні але що то не так, потім подруга її не було хвилин 10 15 я вийшов на вулицю там ноч і місяць світить побачив її стоїть на краю підійшов і запитав що з тобою, вона розвернулася і у відповідь вдаючи що плаче стала Извеняюсь за все сварки що у нас були але ці вибачення виявилися брехнею так як коли я подивився їй в очі там блестнул відтінок зеленого я зробив крок назад і запитав що у неї з очима вона стала посміхатися і хотіла зістрибнути посмішка була зловісною я підійшов і став міцно тримати її вона зі мною стрибнула як ніби вона супер герой стрибок був досить сильний в воду так само як і всі після чого я виплив на берег а вона вже була в бункіре після вони всі встали і пішли куди то я йшов за ними вони перемовлялися але я не розумів їх після з’явилася інша картина ми десь на вулиці брат сидить в кріслі і вигляд у нього наче він щас помре весь сушений зелений і не розуміє подруга стоїть і сміється з рештою я підійшов до одному з інших людей вони були теж як зомбі запитав що тут відбувається він не звернув уваги вони танцювали але не підпускали мене не до подруги ні до брата, після чого я відійшов по палити і побачив незнайомого чоловіка запитав про той обрив, на це питання він відповів мені що там колись утанул дівчинка 10ти років, після побачив картину як ніби у великій колбі або що було не пам’ятаю але що то зі скла сидить бабуся дуже страшна вона кинулася на мене і я прокинувся, допоможіть будь ласка розібратися в цьому сні..

Доброго дня. Сон був більше схожий на якусь екшен гру) все відбувалося в приміщенні з великою кількістю кімнат. Спочатку я цих зомбі вбивав, потім зустрів людину на вулиці. Сон різко змінився чомусь на вулицю. На цій вулиці людина намагалася лазером чи спалити чи щось випалити на місяці. Потім я йому запропонував допомогу і місяць стала бетонної плитою (вже ми знову в приміщенні якому підвальному) на стелі при випалюванні якого почала текти вода. потім різко почав наступати світанок, промені сонця якого почали проявляється через якусь дірку в бетонних стінах

Я всю ніч від них відбивалася. Вони лізли по сходах я перебувала в будинку.Будинки схожі на хатини.Рятувала дітей їх було багато, але були і дорослі люди. Мені потрібно було дістатися до певного місця де нам могли надати допомогу. Перебіжками з одного будинку до іншого я пробиралася до потрібного місця.Але по моєму не досягла його-прокинулася

я з кимось із близьких тікала від зомбі, намагалася сховатися в якихось темних приміщеннях, намагалася закрити всі можливі лазівки для їх проникнення, але вони вперто переслідували, лізли, що називається в усі щілини. Я дуже боялася за себе і за того, хто був поруч зі мною

Дуже яскраво і чітко бачу зомбі, вони нападають, я завжди від них можу відбитися і найчастіше без проблем і навіть із задоволенням їх вбиваю, в хід йдуть палиці, сокири, навіть щось типу списи. Ми з людьми ховаємося будинку, баррікадіруем вхід, навіть вікна забивали, але коли вони прориваються, я з легкістю з ними справляюся. Часто оточують мене, начебто і бігти нікуди, але я все ж іду на пролом, або хтось випадково виявляється ряом і в підсумку перед пробудженням я перемагаю.

У великому будинку, з безліччю кімнат, грає в гру група людей. Одна група вночі стає зомбі і намагається вбити людей. Коли настає день, всі двері відкриваються і зомбі виявляються друзями і ми до вечора проводимо час разом, потім знову темніє і все ховаються. Враження дуже реалістичні, як ніби гра в пінбол. Я ставилася до групи людей. Як розтлумачити сон?

Доброго дня. Мені наснилося, що я і моя сім’я (чоловік і дитина), знаходимося в своїй квартирі і там ночами з’являються зомбі-тварини, які мирно сплять і в цей час їх потрібно було знищувати інакше вони напали б на нас, при цьому їх потрібно було спочатку заколоти або вдарити, щоб вони стали менш рухливими (бо коли я до них наближалася, вони схоплювалися) а після цього нанести невелику кількість фосфору (його чомусь потрібно було знаходити всередині телевізора, серед схем і плат і він був у вигляді пасти ) на їхнє тіло (в будь-якому місці), тоді вони будуть знищені. А потім уві сні настав день (вдень зомбі не було), ми з сім’єю були на кухні і тут завалюються два зомбі-людини і запитують звідки у мене фосфор, а у мене його залишилося зовсім мало. Я кажу їм що я їх зараз знищу, вдаряю одного толі ножем, чи то сокирою і кидаю в нього залишки фосфору, а він сміється на це і говорить, що цього недостатньо для того щоб вбити його і попрямував до мене. Мене охопив дикий жах і паніка і я сама собі уві сні починаю говорити &# 171; прокинься&# 187; і я прокинулася з відчуттям повного страху. До слова фільми про зомбі терпіти не можу і ніколи не дивлюся, не можу зрозуміти що все це марення значить і звідки це взагалі в моїй свідомості. Сподіваюся Ви допоможете розібратися. Заздалегідь дякую.

Я був у брати будинки і мені приснився що це мій будинок я мився в душі і пошошел за речами заглянув в шафу а від туди полізли зомбі я побіг до зали вони заміною один поліз на мене хотів вкусити але я встигнути отопнуть його і інших я теж намагався отпінивать і мені було дуже страшно

ну незнаю, він починається з того моменту як закончіля, але була епідемія, зараження, зомбі, спочатку це охопило школу, потім весь район, але сьогодні мені сніісь знову вони але не так сташно био дивитися, хто то буде він жити, і ми сховалися в метро, ​​в поїзді, і спали там, коротше все заплутано, багато не пригадаю

снилося, що ми з чоловіком тікаємо від зомбі, тікаючи, ми загубилися, потім весь сон шукала його, відповідно тікаючи від зомбі&# 8230;.в кінці сну знайшла його, живого і неушкодженого і прокинулася

Мені наснилися зомбі і я їх перемагала вони били як ностаящіе люди, вони були одягнені в блакитний светр і білі штани схоже на морський стиль і вони боялися яблочново сиропу.

сниться, що я ховаюся від зомбі.ховаюся в якихось приміщеннях, сараях.сильний страх.їх дуже багато.зі мною мої діти

У цьому сні я був у себе в будинку і в будинку було 3 зомбі і один з них помітив мене і підійшов до-мені але я закрився в кімнаті . Але цей зомбі почав відкривати двері я намагався тримати але він встиг зайти і я почав йому відривати пальці щоб він не зміг відкрити двері я навіть зубами відривав їх .

Мені наснилося.що до моїх друзів підійшов зомбі і налякав їх, а потім я прокинулася. Коли я знову заснула, то прокинулася на якомусь полі в кропиві, побачивши якогось чоловіка я побігла за ним&# 8230; всі

бачила свого чоловіка (коханця) уві сні у вигляді зомбі в своїй кімнаті, він вів себе нав’язливо видавав страшні нечленороздільні звуки, всі його рухи були як у зомбі в кіно, я намагалася його видворити або заховати, але врешті-решт побачила його в ліжку прям піді мною (там де зберігаються постіль) бачила сон вже понад тиждень тому але не можу заспокоїтися

ми з донькою тікали від зомбі було дуже страшно нам
,мій чоловік зістрибнули через вікно і потім вони кудись поділися не пам’ятаю, було літо

уві сні ми з донькою новонародженої тікали від зомбі і втекли на кшталт, а чоловік з сином стрибнули через віконце син наш вдарився у що то не пам’ятаю

Рано вранці я прокинувся, подивився у вікно і побачив, як 10-15 зомбі (як з half-life 2 (давно не грав в цю гру) ломилися в мій під’їзд. У мене було багато зброї . Пізніше я вирішив відкрити вікно, щоб кинути гранату (вона була зібрана з лего). Граната не вибухнула, т.до там не була прив’язана якась мотузка.Поки вікно було відкрито, в нього, як би залетіла біла кішка, але вона була як 4-х місячний кошеня. Вона почала нападати на мене, але отримала відсіч і залізла під диван. Відразу ж вирішила вистрибнути на мене і вчепитися, але, на щастя, під диваном сидів мій кіт і в момент стрибка напав на неї.Я схопив кішку за горло і вистрілив з обріза. На моїй руці залишився, як би опік, але я в себе не потрапив.Потім у мене закінчилися патрони, і зомбі прорвалися в будинок.Я сховався в кімнаті і, перед тим як прокинутися, подивився у вікно.Я побачив дитячу коляску (в ній не було дитини), а фон став сірим, навколо літали круки . всі)

ну вчора мені пріснісось що ми в якомусь магазині ітам все в крав а поза вчора мені наснилося що зомбі вони всюди я прикидалася що я теж зомбі але коли я чтонібуть зделую нетак вони накидаються а давно я вбила своїх рідних щоб вони думали що я справжній зомбі мені сняться зомбі вже 6 месецев

Мені наснилося, що я &# 8212; зомбі, блукаю по березі, а потім і по дну озера, дихаю на повні груди і дивуюся, що вода не потрапляє в легені, збираю дрібні гроші на дні. бачу навколо кілька таких же, як я.На березі в ногу вчепився кішка-зомбі, я розриваю їй лапи, щоб відчепити, але шкура на місці, т.е. я відчуваю, як її плоть під шкірою я розірвала&# 8230; тоді вона заспокоїлася і просто мене відпустила, їй було не боляче. Ніколи раніше нічого подібного не снилося

я і 3 мої колишні однокласниці приїхали в якийсь будинок, там били мої знайомі яких я дано не бачила, мої супутниці з ними ладили.а ось я чомусь немає, далі ми з цими дівчатками біжимо до машини вже від зомбі, поки бігли з’явилася будівля полліклінікі, я навіщо то забігла в будівлю і попалася в пастку зомбі, забігла в отдного з палат, закрилася, підійшла до вікна і зрозуміла що перебуваю на першому поверсі, час доби було або пізній вечір чи ніч, час року раз у раз чергувався, то зима, то осінь, то весна рання, я вистрибнула з вікна і розумію що вже день, коротше бігу до машини, поки добігла настала ніч, звідкись вискакувати там девченки мої сидять.застрибую в машину, ми їдемо, а в голові фрази, зомбі всюди і полюють вони саме на вас, потім ми вийшли з машини і бігом побігли.вони нас стали наганяти, один з них, причому це була жінка зомбі, схопила мене за руку, але я відбилася, вона не встигла завдати мені шкоди, далі я пам’ятаю тільки заправку і все

Вітаю!Вночі наснився сон напад левів людожерів, втратила доньку шукала і знайшла сестру в дитинстві ще ходила з ножем напав на чоловіка зомбі.до чого все це

Мені приснився зомбі апокаліпсис і я всмисле вижили створили надежноеубежіще, і одного разу блукаючи по місту з метою видобутку їжі я на штовхнулася на трьох хлопчаків які врятувалися і далі продовжують рятуватися від зомбі, але один з них не захотів йти зі мною в притулок і я хвилювалася про ньому.

не дивлюся ні фільмів жахів ні зомбі не чого . На даний момент 40 років . Сниться сон де я перебуваю в своїй школі коли мені 12 років, з’являється зомбі починає заражати всіх, я тікаю від нього закриваюсь в кімнаті з іншими вони стукають і на цьому сон обривається .

спочатку снилася листування з молодою людиною (один), ми з ним до цього посварилися . після ми з друзями зустрілися в під’їзді і пішли на нашу школу. і тут почалося:
люди почали перетворюватися в зомбі, ми від них тікали, билися з ними .
в результаті залишилася тільки я . (Найцікавіше, що дорослі зомбі шалено боялися дітей &# 8212; зомбі. діти були розумнішими, сильніше)
в кінцевому підсумку, я майже дійшла до виходь і сон закінчився .

Мені наснилося; що була місцевість у вигляді скель (але не вся. Були й кам’яні рівнини або що то типо плитки, але з каменю). У цьому сні зі мною було кілька людей чоловічої молодого статі. Один з цих хлопців мені дуже подобався, але я його на вербу не знаю, і не зустрічала. Потім, я не пам’ятаю від куди з’явилися зомбі. Я тікала від них, але в підсумку я впала і вони почали мене кусати (пам’ятаю укус на спині, по середині хребта і на нозі (ікрі)). І помну, що коли вони стали мене кусати, той хлопець, який мені подобається, почав їх отпінивать від мене. Більше нічого не пам’ятаю.

мені зараз 10 років скоро 11 і мені приснилося як ми з моїм старшим братом Дімою йому 26 років прийшли з прогулянки. У під’їзді було темно. Ми зайшли в будинок і на нас понеслася натовп зомбі! Ми почали бити їх чим попало, але незабаром чого попало не було і ми побігли з під’їзду до Діми в машину і далеко виїхали! Фу-у-у-у-у-х.

почалося все з того що я був на базі вчених а на нашу планету насувалася інша і повинна була її знищити (величезна) і що б цього уникнути нам (команді вчених) необхідно полетіти на місяць і &# 8230; толі підірвати її чи ще щось зробити і тоді все було б добре, але мене з собою не взяли полетіли без мене закривши мене в кабіні машини і залишили під охоронною звірів (лев і ще хто то) я плакав намагався вибратися мені було дуже погано від того що я нічого не можу зробити (не можу допомогти виконати місію з порятунку землі) але тварини мені не давали. потім прийшов як я зрозумів мій товариш якого теж залишили толі за мною наглядати то чи ще для чого він запропонував мені розважитися. я погодився. він повів тварин . що б розслабитися ми з ним тікали від зомбі я тікав від зомбі у військовій формі і касці у нас це дуже віртуозно виходило (як паркурщики були) тому страху не було. закінчивши, я знову опинився в кабіні машини і став спостерігати за рухом величезної планети але рухалася вона вже на місяць і тих хто полетів рятувати світ (це була місія в один кінець, але дуже мені було погано від того що мене не взяли, навіть до сих пір, минуло хвилин 30 як я прокинувся) і тут з’явилася дівчина за вікном авто я знаю її але ми не бачилися і не спілкувалися років 10 це була дочка сусідки зверху. вона намагалася заспокоїти мене але внутрішнє состоянее моє привести в порядок говорила так приємно повільно красиво але про звичайні речі (як справи і таке інше) потім я її перервав і став спостерігати за що відбувається на небі (в космосі) планета рухалася на місяць і вчені теж наближалися до місяця потім я зрозумів що кінець ось ось настане але не для мене і нашої планети а для вчених я опустив голову і заплакав я відчував що все буде добре що ми залишилися живі але не ті хто врятував нас. і знову впав у такий смуток що навіть зараз пишу вам а сам плакати хочу. заздалегідь велике спасибі за вашу працю.

мені нерідко але завжди сниться сон
ми опиняємося зі своєю сім’єю нібито в якомусь занедбаному будинку великому, ходимо ну чому теня я була тільки з бабусею завжди так, ми заходимо в різних кімнатах я вбиваю зомбі, я не знаю ми потім в самому кінці зустрічаємося з усією родиною і йдемо з цієї будівлі допоможіть що означає

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ