До чого сниться 😴 Зносини уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зносини що означає

До чого сниться Зносини:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зносини уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зносини» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Малий Велесов сонник

Зносини любовне мати – перешкоди; бачити – затримки в справах.

Наснилося Зносини, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зносини уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився сон в яких я займаюся любов’ю з моїм хлопцем колегою, пам’ятаю погляд його такий глибокий і після поцілунки, ну а після злягання нібито він до мене охолов і захотів піти, а я ось сумні. повертаюся в ліжку в сторону, а там вікно і крізь нього бачу подругу, пам’ятаю вона в червоному, вона мене не бачить і зникає.Я залишаюся в якомусь незрозумілому стані, молода людина не йде, але і не дивиться на мене Сон обривається. Тетяна, якщо можете пояснити будь ласка що цей сон означає.

Мені наснилося що я стала чоловіком і стала спати з усіма жінками і мені це подобалося тільки їх чоловіки весь час заважали мені до чого це сниться

Мені наснилося, що я сиджу вдома і прийшов якийсь красивий високий брюнет. Ми почали займатися сексом і тут я розумію, що він кінчати і він спокійний. Я в паніці говорю про це, а він каже нічого страшного, мовляв дитини хочу. Гаразд, ми далі займалися, мені дуже сподобалося. І тут! Заходить мама і я гола тікаю в свою кімнату, стримуючи рукою білу рідину, щоб вона не побачила. Хлопець був майже одягнений і стояв. Мама підійшла до мене і сиділа, але думаю здогадалася. трохи забруднилася. На другий день я вже жила у нього. Але відчувала що не любить мене і він спілкується з ким то. В кінці кінці начебто плакала і думала вагітна я чи ні.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ