До чого сниться 😴 Знахар уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Знахар що означає

До чого сниться Знахар:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Знахар уві сні по 10 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Знахар» по 10 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Бачити знахаря – знак того, що ти будеш стривожена своєю хворобою, тобі можуть не допомогти і не традиційні методи лікування.

Наснилося, що ти звертався до знахарськими рецептами – якась біда доведе тебе до хвороби.

міфологічний сонник

Знахар (цілитель-травник) – надії на одужання не здійснено; посвята в цілительство.

Новітній сонник

Займатися знахарством – наявність виражених здібностей, що дозволяють займатися окультними науками професійно.

Якщо себе бачите знахарем – то можете займатися нетрадиційними методами лікування.

сімейний сонник

Якщо вам сниться, що ви приймаєте якийсь знахарська зілля – значить ви станете болісно вразливі.

Наснилося, що читаєте уві сні рекомендацію по застосуванню зілля – остерігайтеся своїх компаньйонів.

сучасний сонник

Сон, в якому Ви побачили знахаря – пророкує, що Ви будете стривожені через свою хворобу і безрезультатного лікування.

Якщо Вам присниться, що Ви приймаєте знахарська ліки – в реальному житті якась біда доведе Вас до хвороби і Вам, щоб позбутися від цього стану, слід з головою піти в роботу.

Читати інструкцію до ліків – пророкує, що невдачливі компаньйони доставлять Вам неприємності.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви побачили себе на прийомі у знахаря – то такий сон обіцяє вам поліпшення вашого фінансового становища і успіхи в справах.

Користуватися уві сні послугами інших представників народної медицини – значить, що наяву ви зможете обійти своїх конкурентів або перемогти ворогів.

Самому готувати уві сні зілля (заварювати лікарські трави) або допомагати в цьому знахаря – передвістя поліпшення вашого стану в суспільстві, отримання нової посади, досягнення в чомусь хороших результатів.

сонник Гришиной

З знахарем говорити – болючою підозрілістю страждати.

Він зілля варить – ти сам створиш собі нові хвороби через зайвої уваги до свого здоров’я.

Дає тобі пити – спокій і впевненість – кращі твої ліки.

Заговорює з тобою – оманливе одужання, хвороба може поновитися.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Образ знахаря уві сні – знак того, що проблеми, з якими ви зіткнулися або зіткнетеся найближчим часом, можуть привести вас в крайнє збентеження. Сон застерігає вас від необачних кроків і неперевірених рецептів.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви звертаєтеся за допомогою до знахарів – свідчить про те, що під враженням потряс вас горя ви станете сприймати все навколишнє в чорному світлі і тільки турбота рідних і дбайливе ставлення до вас друзів допоможуть вам мало-помалу прийти в норму.

Бачити себе в сні знахаркою, що лікує людські тіла і душі – наяву опинитеся в полоні ілюзій, які принесуть вам чимало шкоди в любовному плані, тому намагайтеся дивитися на життя реально.

Сонник Симона Кананіта

Знахар – обман, хвороба

Приснився Знахар, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Знахар уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

приснилася бабка-знахарка яка мен напуває всякими відварами, потім помочник робить укол у больщой палець на нозі

мені сниться, що потайки від мене чоловік лікує сина (син здоровий) я начебто
сплю але все це бачу, коли чоловік виходить з кімнати знахарка мене розбудила і попросила слину на аналіз, я насилу знайшла слину і дала їй в маленькій ємності.Потім вона сказала вам трьом треба по пити чай для дорослих по 7 тисяч гривень, для дитини 6 тисяч гривень одна пачка, чай називався толі Зелінського чи зеліногорского.

наснилася мені жінка, яка зняла з мене порчу, але при цьому вона сказала що з тебе псування зійшла, але залишилася на ногах.вона з мене її снала і сказала що тепер я здорова.заздалегідь дякую

наснилося що я зі своєю бабусею перебуваю в якійсь селі, і мене кличе бабця не знайома завела до себе в будинок і сказала, такі слова: &# 171; попередити хочу, чекають тебе проблеми, поїдеш з начальником куди то й трапиться щось погане, потім сказала що хвора спина у мене і почала щось читати, і натискати пальцями на спині в лівій стороні було боляче, а в правій немає&# 187;&# 8230; і я прокинулася, сенс в тому що я не працюю до чого б це раптом мені ось таке наснилося, не розумію&# 8230; але спина насправді у мене іноді болить&# 8230; будь ласка поясніть до чого мені ця бабулька наснилася, заранее спасибо!

наснилася бабка ворожка, ніби я сиджу в аудиторії з 5-7 чоловік не пам’ятаю точно, і заходить вона. Дивиться по аудиторії ніби когось шукає, і побачивши мене показує на мене типу знайшла те що шукала, вона хоче мені щось сказати і я розумію що це щось дуже важливе (чуствую тривогу сильну) і хочу це почути, але їй як буд -то щось не дає слова каверкаются вона сильно страждає намагаючись мені щось сказати але нічого не виходить ону мугикает крекчет і потім пропадає, або сон на щось переключився (але я прокидаюся і розумію що це щось дуже важливе, то що я довгий час хотів би дізнатися дуже важливо для мене&# 8230;

Вітаю!
Наснилося, що йду по місту (осінь, сльота), повинна зустрітися з батьком і сестрою &# 8212; зразок їдемо від знайомих. Всі речі я чомусь залишила там, включаючи сумку з гаманцем. Назустріч мені йде бабулька, схожа на сільську (а в большом городе здається, що вона бомжиха). Вона бере мене за лівий мізинець і веде за собою. Я чиню опір. Вона відпускає мене і каже &# 8212; ну, йди, куди тільки підеш? В той труну, який тобі інші будують, або в той, який ти сама собі побудувала? Я розумію, що вона хоче мені допомогти і йду з нею. Кажу, що грошей у мене немає з собою, вона відповідає &# 8212; і не треба, потім якщо захочеш віддячити &# 8212; знайдеш мене. Приводить мене в якесь приміщення, схоже чи то на баню, то чи на громадський туалет, там її всі знають, чемно вітаються. ми сідаємо в кутку і вона каже, що на мені псування, страшна, запитує &# 8212; чи є у мене знайомі, які можуть допомогти мені зробити відповідну псування. Я відповідаю &# 8212; немає. Вона довго думає, потім каже &# 8212; добре, я зроблю тобі &# 171; дужку&# 187 ;, щось малює на листку, потім я записую якась змова (не запам’ятала). Вона каже, що відійде ненадовго і щоб я чекала. Я чекала дуже довго, потім згадала, що мене чекають батько і сестра і вирішила піти. вийшла &# 8212; і не пам’ятаю куди йти. Запитала у якогось чоловіка назва потрібної мені вулиці (щось на зразок Друга Омська), він мене повів з якихось лабіринтах&# 8230; Не пам’ятаю, як опинилася вдома &# 8212; в маленькій двокімнатній квартирці (наяву у всієї родини великі троячки), виходить сестра і лає мене &# 8212; мовляв, ми тебе втратили, чому не подзвонила? Я кажу &# 8212; телефон в сумці залишився&# 8230; І розумію, то могла з чужого зателефонувати (номер сестри пам’ятаю напам’ять), але не здогадалася&# 8230;
Ось такий сон&# 8230; До чого?
спасибі.

я з чоловіком приїхала в незнайоме місце, і ми з ним сваримося.я з близькою подругою і її онукою йду гуляти по околицях.Бачу стоїть Дої як каплиця і заходжу в нього.Подруга відмовляється йти зі мною, але йду в цей будинок. в будинку зустрічаю жінку яка виходить з кімнати і дякує за зцілення. За тим я в ходу в цю кімнату.Бачу стару бабусю, вона сидить на стільці між двома ліжками.Особи толком не бачу, але розумію, що вона стара, навіть запах старості.Вона садить мене на ліжко і каже, щоб я не чого не боялася. На ліжках лежить світла простирадло, клейонка, не велика подушечка і ляльки у вигляді пупсів. бере мене за руку, мене починає вивертати, я плачу. укладає в цю постіль.потім я прокидаюся, від того, що відчуваю її старі губи і вона в мене вдмухує повітря. мені стає легко, легко. я сідаю на ліжко, і мені каже: &# 171; ти вчора відзначала сороколетія, навіщо ти брала цю дівчинку,&# 187; я розумію, що вона говорить про внучку моєї подруги. але справа в тому, що першого січня у тата було день народження йому виповнилося 65 років і я думаю про це ювілеї і відповідаю, що цієї дівчинки не було. Тоді вона каже, що мені зроблено на попільничку. Я виходжу в коридор там стоїть мій чоловік, я прошу полікувати його, вона каже, що у неї немає часу, а мені потрібно сходити в церкву і набрати дві трьох літрових банки церковної води. Що куди, я поспішаю нам з чоловіком до неї потрібно буде їздити ще дві суботи, і при наступному її відвідування нам потрібно буде превізді яйця і ще що то але я не пам’ятаю що.коли я сказала, що ми здалеку вона погодилася полікувати чоловіка і я прокинулася. Сон бачила з п’ятниці на суботу з 2-го на 3-го січня. прошу допоможіть, на душі дуже погано&# 8230; [email&# 160; protected]

Я разом зі знахаркою приймала хворих дітей і надавала їм свою допомогу як досвідчений лікар, але це було вночі десь в будинку за містом

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ