До чого сниться 😴 Знаменитість уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Знаменитість що означає

До чого сниться Знаменитість:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Знаменитість уві сні по 9 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Знаменитість» по 9 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Сон, в якому ти знайомишся або спілкуєшся зі знаменитістю – означає: тобі буде серйозна розмова з шефом, результатом бесіди може стати як підвищення по службі, так і звільнення.

Наснилося, що ти надаєш будь-яку допомогу знаменитості – значить, ти виявилася в ситуації, яка не дозволяє тобі реалізувати свій потенціал.

сучасний сонник

Якщо Ви уві сні випадково зустрілися зі знаменитістю – це віщує серйозна розмова з начальством з приводу Вашого просування по службі.

Якщо у Вас йде відверта розмова зі знаменитістю – Ви самотні й замкнуті, не бажаєте нікому довіряти свої таємниці і радитися у важкий момент.

Якщо Ви приходите на допомогу знаменитості – Вам здається, що Ваші здібності не затребувані і Ви нікому не приносите користі.

Якщо у Вас було побачення зі знаменитістю – Ви бажаєте досягти справжнього успіху і не розмінюватися на дрібниці.

сонник 2012

Знаменитість – відображення тих цінностей і того способу, які властиві конкретній знаменитості.

Сонник XXI століття

Побачити уві сні знаменитого або дуже відомої людини – знак того, що вас скоро можуть підвищити на посаді або перевести на більш високооплачувану роботу.

Побачити уві сні видатного вченого – значить, що, приймаючи відповідальні рішення, слід проявити обачність, іноді зовнішність буває оманлива.

Побачити уві сні або спілкуватися з популярної поп-зіркою – означає, що вас чекає поліпшення фінансового становища, брати у неї автограф – ви зможете досягти приголомшливих результатів або отримати дуже великий прибуток.

Бути уві сні на прийомі або банкеті серед великої кількості знаменитих особистостей – знак того, що ви зможете зробити блискучу кар’єру або несподівано отримати заповітну посаду.

Сонник для всієї родини

Спілкуватися уві сні зі знаменитістю – значить, що вам доведеться присвятити себе безплідним клопотам.

Бачити знаменитого актора або співака, брати у нього автограф – вами зацікавиться впливова людина, можливий кар’єрний ріст. Але при цьому вам загрожує розлад з сім’єю.

Якщо ви бачите себе в ролі знаменитості, вас впізнають на вулиці – в найближчому майбутньому ви сильно постраждаєте від переоцінки власних можливостей.

Сонник Девіда Лоффа

У міру того як засоби масової інформації створюють ідеалізовані образи відомих людей, останні стають частими гостями наших сновидінь: ми представляємо, що «знаємо» деяких знаменитостей, тому вони і приходять до нас уві сні.

Поява уві сні поп-зірки – зазвичай це пов’язано з бажанням подружитися чи завести роман. А ще таким чином може проявлятися наше прагнення показати, що і ми не ликом шиті. Часом ми вживаємося в образ зірки і тоді відчуваємо себе причетними до її успіху і популярності.

Ще один варіант самому стати зіркою, як чудово виступати на сцені з іншими знаменитостями, та ще й прославитися при цьому – така популярність вказує на вашу обдарованість в певній галузі або підштовхує до досягнення більш високих життєвих цілей. Звичайно, потрібно робити знижку на велику кількість інформаційних повідомлень про життя зірок. Це часто зводить їх поява в наших сновидіннях до простого підтвердження факту їх існування.

сонник Мандрівника

Знамениті люди, поп-зірки (співаки, політики, художники) – наші потенційні можливості і сили; покажчики прогресуючого руху, розвитку.

Бути самому відомим – до ганьби, безчестя, втрати авторитету.

Знаменитості (ті, які померли наяву) – хворобливі переживання, дискомфортні внутрішні стану; зміна погоди.

універсальний сонник

У світі не так вже й багато людей, які не бажають (або потай не бажають) дочекатися своїх п’яти хвилин слави. Ми надаємо величезне значення популярності. Тільки тому, що деякі люди можуть прочитати біжать рядки перед камерою, заспівати пісеньку або вміло вести м’яч, вони автоматично стають обожненими.

Хто є знаменитістю в вашому сні, що він або вона для вас уособлюють: зразок фізичної майстерності, розумових здібностей або сексуальності? – можливо, саме цього вам бракує в житті? Ви вірите в те, що володієте такими ж талантами, просто ви ще не відкрита зірка? Ви забуваєте про все, коли бачите знаменитість? Вам дуже не вистачає досвіду, ви не впевнений в собі і недорікуватий чоловік? Можливо, ваш сон символізує упущену можливість: наприклад, ви могли б досягти чогось значного, якби не були таким боязким?

Як виглядає знаменитість у вашому сні, як ви до неї ставитеся? Якщо не звертати увагу на імідж, знаменитий чоловік схожий на сусідського хлопця, балакучого і нічим не примітного? Або ця знаменитість тримає себе як справжня зірка? – а як тримайте себе ви?

Уві сні ви бачили зорю-одноденку або кого-то дійсно талановитого, чия популярність тільки зростає з роками? Ви вважаєте себе дійсно талановитим?

Уві сні знаменитість вас ігнорує або звертає на вас увагу? Ця людина ставиться до вас, як до рівного, як до бажаного гостя, або звертається з вами як з пройдисвітом? У вас близькі стосунки з цією людиною, або ви спілкуєтеся у справі – це допоможе вам зрозуміти, наскільки реально для вас стати знаменитістю.

онлайн сонник

Згідно сонником, знаменитість – є уособленням якогось життєвого ідеалу дл вас.

Ви раптово зіткнулися з нею віч-на-віч – вам належить досить важлива розмова в кабінеті вашого керівника, від якої буде залежати ваш кар’єрний ріст.

Наснилося рандеву зі знаменитістю – ви поставили перед собою дійсно значущу і важливу мету, і ніщо не зіб’є вас з наміченого шляху.

Вона підписує вам портрет на пам’ять – досягнете грандіозного успіху або помітно розбагатієте.

Бесіда зі знаменитістю – віщує вам збільшення вашого матеріального благополуччя.

Наснилася Знаменитість, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Знаменитість уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що я підмінюю адміністратора в готелі. Зустрічаю делегацію з Кіркоровим. Він заповнює якийсь бланк і ставить підпис. Потім запрошує мене пройтися. Ми гуляємо по вулиці, їмо слойки і розмовляємо. Коли присіли відпочити, він дістав з кишені коробочку з кільцем з діамантом і зробив мені пропозицію. Одягнув мені кільце на палець і сказав, що яким би не було моє рішення, кільце все одно залишиться мені. Я сказала, що подумаю, бо вже заміжня і в мене троє дітей.
Я дійсно зможемо і троє діток, але з чоловіком не живу.
Підкажіть до чого сон, будь ласка. Таких чітких і яскравих раніше не бачила.

Ксенія, ну і що цікаво, сталося у вас в житті після такого сну. Сьогодні Кіркоров приснився мені. І уві сні він знайомив мене зі своїми знайомими, представляв мене як свою наречену. до чого б це?

Наснилася поп-зірка у мене вдома, знаменитість давала мені поради так само вдома у мене було багато шин і гантель, він попросив щоб я їх йому віддав і я віддав.Потім уві сні на мене лаялася мама за те що я їх віддав.

Скажіть будь ласка, що означає бачити уві сні Аллу Пугачову .

Мені наснилося двійнята Алли Пугаечевой в білому одязі. І я перебувала в їхньому будинку. І було ще багато людей ми кудись збиралися. З Аллою і Максимом я не спілкувалася але бачила їх.

Уві сні гуляли по місту, ходили в магазин за криветки.Потім пішли в гості до моєї подруги з відомим ресторатором Миколою Тищенко.Він мені говорив що я йому дуже сподобалася, давав мені совєти з приводу моєї зовнішності і піднімав самооцінку.Хотів зайнятися зі мною сексом, але я не здалася тримала себе в руках, хоча сама теж етого хотіла&# 8230;

Сьогодні мені сниться такий сон, ніби в якому то великому залі йде концерт, виступали зірки, потім один з відомих осіб пройшовся по залу і підійшов саме до мене, бере мене за руку і веде на сцену запрошує потанцювати)))

я бачила уві сні свого улюбленого актора. уві сні ми були закохані в один одного

Вітаю. В мої сни постійно вторгається один і той-же відомий співак, повторюючи що любить мене і, що я буду тільки його.
Ще один сон пов’язаний з цим відомою людиною, переслідує мене протягом 6 ти років. Ось його опис. Мені постійно сниться, що я цілуюся з ним і при цьому я відчуваю відчуття, ніби мене реально цілує ця людина. А в реальному житті у мене немає хлопця.
Допоможіть будь ласка зрозуміти значення сну.

Мені приснився Віталій Кличко. Він мене виділив з натовпу людей, бачила його очі і він спокушав мене.

Вітаю ! Роз’ясніть будь ласка мій сон. Мені наснилася співачка Валерія. Я бачила її роздає автограф. Я зважилася підійти і заговорити з нею, але вона по початку не реагувала на мої запитання. Але потім повернулася до мене і за говорила зі мною, І розмова була таким простими на легке, як ніби я її давно знаю. Я стала говорити їй, що вона дуже схожа на мою зовицю (насправді маленьке схожість є). і в кінці я запросила її сходити зі мною в кіно, при цьому думаючи, що у мене в гаманці всього 200 гривень і чи вистачить це? але ми все одно пішли.

мені наснилася Маша Малиновська і вона мені показувала свою квартиру

Танцювати із зіркою.

Я входжу в кімнату, там я бачу свого кумира (співака) він виглядає як звичайний хлопець.Я з ним веду розговор.(Про його кар’єрі, таланті ітд) Потім йому дзвонить телефон, він бере трубку.А там його одногрупник дзвонить (вони обидва з популярної групи).він до речі теж мій кумир.Я хвилюючись прошу його щоб сказав що його фанатка з ним поруч.Він віддає мені трубку, але я не розумію його мову (а з попереднім спілкувалася на своїй мові).Я віддаю назад трубку, і прошу перевести що він говорить.Він через кілька хвилин говорить, що він дуже радий))

Сьогодні мені наснилося, що я йшла разом з фанатками Джонні Деппа (актор) зустрічати його. Коли я побачила його, я вистрибнула у вікно, називаючи своє ім’я та прізвище. Потім я бачила його на пляжі біля великого будинку. Він був з помічником. Лжал на піску біля моря. Його фанатки стояли ногами в воді і намагалися привлеч його увагу, але він їх не помічав. Я ходила перед ним в красивому платті. Він дивився на мене і через мить ми разом лежали на піску.Його помошнику не подобалося, що я лежу разом з Деппом. Уві сні все мовчали і я теж.

Сьогодні мені наснилося, що я йшла разом з фанатками Джонні Деппа (актор) зустрічати його. Коли я побачила його, я вистрибнула у вікно, називаючи своє ім’я та прізвище. Потім я бачила його на пляжі біля великого будинку. Він був з помічником. Лжал на піску біля моря. Поруч був ліс. Його фанатки стояли ногами в воді і намагалися привлеч його увагу, але він їх не помічав. Я ходила перед ним в красивому платті. Він дивився на мене і через мить ми разом лежали на піску.Його помошнику не подобалося, що я лежу разом з Деппом. Уві сні все мовчали і я теж.

мене Майкл Джексон обійняв))))

а мені приснився Генрі Кевіллі-я з ним цілувалася) сон був наче якийсь фільм, але все як по справжньому&# 8230; він був такий барвистий і цікавий, що я подумую написати книгу) ось як)

а мені приснився бибер: D&# 8230;&# 8230;&# 8230;.ніби він на мою маму і сестру працює

скажіть що означає сон де я в сльозах радості обіймаю майкла Джексона?

Наснилося у сні що я плаваю в басейні з Кріштіану Роналду і Іриною Шейк!А потім він зробив мені якусь допомогу (не пам’ятаю яку!)

Доброго дня!3 листопада приснився сон, ніби-то познайомилася з Дімою Біланом в маршрутці &# 128578; Потім він приїхав до мене додому і запросив на побачення. Сказати, що я була у нестямі від радості &# 8212; нічого не сказати, хоча зовні свою радість не дуже сильно проявляла. Спілкування відбувалося на рівних, але я все ж ставилася до нього як до ідола) Чи може такий сон передвіщати просування в навчанні, кар’єрі? До музики не маю ні найменшого відношення, вчуся в галузі лінгвістики &# 128578;

Мені снився мій улюблений актор Елайджа Вуд і він мені снився що я його цілувала, обіймала, стежила за його красою і здоров’ям, вчила його в’язати.

Привіт, мені наснилося, що я відома і знаменита, але в це не вірю. Мене скрізь зустрічають, вітають багато людей, а я як зашуганний кролик, як ніби цього не може бути.

над морем ніби як на мосту.. з тою в натовпі молоді.. дивлюся на корабель.. дуже синя вода.. і кілька борошниста, переді мною темні перила.. міст випукляй і я стою на найвищій точці, раптом відчуваю ззаду погляд.. обертаюся.. на мене дивиться Алла Пугачова, ми одягнені однаково.. морського кольору балахони і хутряний комір .. вона дивиться на мене і я розумію без слів що вона запитує, чому я не виконую її пісню? починає підказуючи мені співати.. я підхоплюю, і люди розступаються, дивляться на мене, і хоча виходить тихо, і сама Пугачова замовкає, всі здивовано спостерігають за мною, а у мене кайф і вітер, я насолоджуюся свободою..

я на мосту над морем в красивому блакитному балахоні з хутром милуюся кораблем.. раптом відчуваю погляд і обертаюся.. до мене підходить Алла Пугачова і в очах її читається питання, чому ти не співаєш мої пісні? і вона починає мені підспівувати.. я підхоплюю, вона замовкає.. у мене виходить тихо але люди завмерли і розступилися.. сон приснився в неділю ввечері.

Мені наснився сон? що я з знаменитістю жила в одному будинку. була любов. Снилася велике ліжко. У цьому сні зі мною був мій дорослий син, але його поселили не в будинку, а в хліві з домашньої скотиною. Там я його знайшла, коли йшла з дому. Він спав серед маленьких поросят. Були й інші тварини.

я обіймала чи Кіркорова чи Малахова і хвилювалася через те що нас фоткати а я в плаття і в мене не голені ноги були &# 128512;

Бачила уві сні спочатку Василину з давай одружимося, сказала їй &# 187; візьміть мене до себе на передачу, я вивчу нумерологію і буду людям по цифрам говорити&# 187 ;, вона нічого не відповіла, далі я стала волосся завивати і до мене підійшов Путін, взяв мене за руку і повів від всіх в іншу кімнату, виніс червону папку і став показувати розпису, кажучи &# 187; ось розпис Єльцина-як президента, а ось нижче моя, а ось ще нижче скоро поставлю знову&# 187;. Я розуміла, що він хотів мені сподобатися, але я думала піти мені від туди чи ні, потім продзвонив будильник

Приснився марення, але хороший) Відразу кажу, я не фанатка Гаррі Поттера!
Наснилося, що я повинна була грати роль в Гаррі Поттера, але познайомилася з актором граючим роль Мелфоя, мені він дуже сподобався, ми почали спілкуватися і в кінці кінців провели час, що залишився уві сні разом, фліртували, добре в загальному провели час, потім сиділи у нього вдома.базікали і прийшли його батьки і він познайомив мене з ними, відбувалося в дрібному ще дуже багато всього, але згадати вже не можу, але пам’ятаю, що в цьому сні мені було дуже добре!
Якщо це має значення, то я зустрічаюся з хлопцем майже 3 роки, але відносини як у всіх, ссорімс, миримося, нічого грандіозного.

Снився актор який приїхав в моє місто, я брала участь в змаганнях з бігу (бігло 3 людини). Потім уривками снилася коло однокласників грають в м’яч (підкидають його в верх). В кінці сну моя однокласниця сказала: -Нехай вони тебе удочерять вони давно хочуть дочку.
Я не розумію до чого тут це все? Будь ласка допоможіть.

якщо я на ніч слухаю пісні знаменитості, то уві сні знаменитість зі мною розмовляє, уві сні я перебуваю зі знаменитістю в дружніх відносинах хоча це чоловік.

Здравствуйте, меня зовут Ирина і мені тут приснився сон, то що я зустріла Юлію Липницький (що дуже дивно) і ми з нею дуже довго балакали, фотографувалися і я пам’ятаю, що ми обнялися. Більше нічого не пам’ятаю. Заздалегідь дякую!

Я йшла по вулиці і зустріла камерон диаз, вона радісно помахала мені і вона була в темних окулярах. Я не відразу її впізнала, потоп обернулася і закричала &# 171; Камерон!&# 187 ;, вона теж обернулася і помахала мені. Уві сні я була дуже здивована що зустріла її, адже це майже неможливо що до нашого міста може приїхати така знаменитість.

Карочє нібито я малюю майкла Джексона олівцем і я все намалювала крім очі одного я багато разів малювала і стерпіла самі знаєте як виходить коли багато переш і він мені в думках каже намалюй мені це око і я буду все бачити і я питаю як?і раптом на папері загарался риса помаранчева на оці і я обвожу її і все потім я кажу йому спасибі і мама мене розбудила

Мені наснилося, що з моєї квартири в Таганрозі (сама я живу вже в Спб), переїхала мама і чомусь здала її моїм сусідам по комуналці. Здавши їм одну кімнату, а я живу в іншій.Тут я чую, як моя подруга, кото зайшла до мене в гості, кому то грубіянить, я пішла на кухню, виявилося не вона грубила, а якась дивна дівчинка років 7, максимум, яка живе на кухні. Мама їй кухню здала. Так ось на кухні я зустріла відому театральну особистість і по скільки я поступаю до нього в цьому році, я обняла його, заметушилася, почала пропонувати чай, вечеря, сніданок, в загальному все, що можна гостям, він заусміхався, сказав, що не очікував такого теплого прийому. Я запитала, як пройшла його прем’єра Гамлета в його майстерні, на що він відповів, що четвертого курсу не вистачає дисципліни і старої такого гарту. потім, я сказала, що буду до нього надходити і що не робити, він запитав чи давно я хочу..і потім сказав:&# 187; твоє природний початок тобі і допоможе&# 187;.

мені сниться іспанська співачка і актриса вже другу ніч поспіль що вона приходить до мене додому і ми вільно спілкуємося англійською але дуже рідко як би просто живемо разом

Доброго дня. Мені наснилося, що я розмовляю з Дмитром Малековим. Хоча я не слухаю його пісні. Рівне до нього ставлюся і зовсім про нього не думаю ніколи. До чого цей сон?

Сьогодні 24 квітня вночі я поїхала з Аленом Делоном! приголомшливий сон!! Я в довгому м’якому плащі з капюшоном їду зі старого будинку, який наяву згорів. Без сумок тільки з грошима в кишенях. І тут з’являється Він! Приблизно в тому віці як зараз я. Шалено красивий і пристрасний. Звучить прекрасна музика. У нас поцілунки його ласки дуже наполегливі. І раптом у мене в голові-це ж Ален Делон!! Треба привести себе в порядок. Я прошу висадити мене біля його роботи і планую вечерю білизна і вечір)) приголомшливе післясмак.. Сьогодні він на моїй заставці. До чого б цей сон

Наснилося, що розмовляю з улюбленим виконавцем, розглядаємо і обговорюємо мої фотографії, про щось розмовляємо.

Вітаю! Мене звати Ксенія. Мені як то снилась одна рок зірка і він йшов на мене і співав свої пісні. Ми були тільки в двоем і на якому то поле . Було дуже темно. Я хочу знати що це означає!

Вітаю. наснилася мені Мерилін Монро. Тісна компанія чоловіків, все сірі, чорні, а вона одна серед них немов світиться. посміхається, сміється, закинувши голову, волосся пишні, плаття біле, легке. Протягом всього сну, як тільки дивилася на її обличчя &# 8212; бачила себе.

Співак, зізнався в любові мені!Чітко виражений сон, ми гуляли по вулицях, по магазинам, він купив мені кільце! Слова які він виголосив &# 187; Я тебе по справжньому люблю, ніколи нікого не любив&# 187; &# 171; Ти моя любов&# 187;

я стояла біля дзеркала в червоному короткому платті, волосся були скручені в кучері, в відображенні я бачила не себе, а актрису, але поруч зі мною стояла якраз ця актриса з тією ж зачіскою, але в іншому червоній сукні.

проходив в незнайомому мені будівлі де багато людей там я зустрів Олексія Долматова він подарував мені диск і ми попрощалися

Вітаю! Мені приснився Філіп Кіркоров (він мені подобається). Начебто він хотів таємно призначити мені побачення. Був уві сні дуже гарний, також чітко пам’ятаю тембр його голосу.

Бачила уві сні актрису і співачку Наталію Орейро, ми обіймалися з нею і фотографувалися, ще дівчина яка фотографувала нас, розлючено кинула мені мій телефон, показавши цим, що не хоче нас фотографувати, а потім я розмовляла з Наталією Орейро, і пізніше розумію що говорю не з нею, а з якоюсь дівчиною блондинкою з некрасивими зубами, і вона видає себе за Наталію Орейро, і кажу їй, ви ж не вона, Наталія Орейро зовсім інша, вона красива, і добра.І про себе думаю, цікаво які будуть фотографії, з Наталією Орейро або з цією блондинкою, яка видає себе за неї? І тут мені дають конверт з фотками і я прокидаюся&# 8230;.

співачка Крістіна Саркісян дала мені свій автограф, я її попросила що б вона його на 2 ім’я написала моє і кращої подруги, я хотіла з нею сфотографуватися але вона сказала що втомилася і відмовилася

Вітаю!) Мені сьогодні наснилося що я заміж виходила.А я взагалі не знаю свого чоловіка і таж незнайома (уві сні).До чого це?

Сьогодні вранці я снилася що я з коханкою Йен Сомерхолдер (з серіалу Щоденники вампіра) я побачила його відразу бігала до нього міцно обнімалися і довго цілувалися, моя подруга заздрить. Що означає? Дійсно мені більше подобається Стефан (Пол Уеслі) теж з серіалу Щоденники вампіра, чому такі сни? Що значить сон?

Мені приснився Джаред Падалекі. Актор, який знімається в &# 171; надприродне&# 187;. Я спілкувалася, розмовляла з ним&# 8230; іноді доже обіймала його, Я так само уві сні була присутня на його весіллі. Підкажіть до чого це&# 8230;

Наснилося, що до нас в школу прийшла переможниця євробачення, і я з нею розмовляла, на іноземній мові, ми розмовляли і я від радості заплакала. потім ми домовилися коли буде концерт в Мінську, хах ми обов’язково сфотографуємося)))

Привіт Тетяна Міллер! Мені щоночі сниться сон про магію, знаменитість серед всіх людей і при цьому я пантера! Я допомагаю народу від нещастя, з’являюся несподівано і в темряві. Я вмію літати. Мені дав ці здібності Бог. Цей сон прийшов до мене різко посеред іншого. Я народилася в джунглях, але мене взяв в учні Бог. Мені було 12 років, коли я починала бути знаменитою серед людей. Пізніше мені стало 16 років і мені всю цю історію розповів Ісус.
Ось такий сон мені сниться щоночі і я не можу перестати його дивитися.

Сьогодні мені наснилися актори з серіалу &# 171; Фізрук&# 187;. Одуван дав мені п’ять. З Хомою ми поцілувалися в щічку і обнялися, Псі мені холодно і негативно відповів &# 171; Привіт&# 187; я до нього навіть підходити не стала, а до решти я хотіла підійти, ну вони були зайняті. Це було в моєму місті.

Уві сні бачив зорю кіборспорта; геймера
Ми спілкувалися по скайпу, він мені чимось допомагав, вирішував проблеми на комп’ютері. Після чого він сказав відкрити щось. Він сказав: Відкрий ПП. Я не зрозумів що це значить, і він нібито образився і вимкнувся в скайпі. Після цього я прокидаюся.

Була закрита вечірка в будинку Дмитра Нагієва, ми з моєю родиною виявилися у нього вдома. Інтер’єр був досить старовинний, кольору все такі теплі: червоні, жовті, білі, золоті. І вийшло так, що ми опинилися з ним в його спальні, розмовляли про все, він обіймав мене, справа наближалася до ліжка, але ми не переспали, він лише поцілував мене. Пам’ятаю у що він був одягнений: на ньому був червоний, яскравий халат. обличчя таке ж, як і є насправді. Ще пам’ятаю, що я діставала якийсь кільце з тумбочки. Був величезний букет білих троянд.Що означає цей сон?

Мені наснилася знаменитість: Сергій місцевий. Мене з ним фотола подруга на телефон. А коли я дивилася фотографії, їх не було.

Наснилося, ніби я прийшла на якесь свято. Там багато нарядно одягнених людей. Мені показують, куди я повинна встати. Я встаю. Поруч зі мною високий брюнет середньої статури. Я чітко знаю, що він прийшов на це свято з дівчиною, але чомусь пильно дивиться на мене. І ще я впевнена в тому, що він відома людина.

Я спілкувалася з Ніккі Мінаж, вона похвалила мене і сказала що якщо я хочу таку попу як у неї, то її потрібно підкачати, а потім вона мені дала автограф, і весь цей час я була з мамою

Наснилася актриса, яка мені подобається. Вона чекала на станції або поїзд або літак, я з нею спілкувався а потім попросив автограф. Вона мені відмовила і я написав своє прізвище на листку, потім прокинувся.Перед цим сном снився ринок.

Мені наснилося, що я лежу з кимось в лікарні, мене відвідав Микола Басков. Він сидить біля мого ліжка і ми їмо морозиво, і чийсь голос з боку говорить, що ми сподобалися Баскову.

Приснився покійна знаменитість Курт Кобейн. Стояли в звичайному російською дворі і розмовляли про музику, я задавав йому запитання &# 171; як він так співає&# 187; і тому подібні питання. Потім він пішов до себе додому, а я пішов до себе і довго добирався до квартири по під’їзду.

Мені сниться як я з батьками пішов на концерт. в залі був одна популярна в інтернеті обличчя (ім’я говорити не буду). потім, як пам’ятаю, я заснув на концерті, і прокинувся коли зал був порожній, і той популярна людина з інтернету (йому 16 років до речі) почав говорити, що він мене до мого будинку відведе сам, і батьки мене чекають. коли ми вийшли із залу, він почав зі мною розмовляти на теми з інтернету, які присутні у нього в інтернеті. я не встиг відповісти, як сон закінчився через різке звуку в кімнаті.

Я гуляла по торговому центру з Мерілін Менсон, ми ходили по магазинах, зайшли в кафе, а потім я дала йому свій номер телефону, і Мерілін дав мені автограф.

Привіт Тетяна Міллер! Мене звуть Наташа, мені 17 років. Уві сні я побачила знаменитостей, якими я не захоплююся, або навіть не знаю. Ці знаменитості жили у мене вдома (на кшталт готелю), спілкувалися. Вони молоді знаменитості, приблизно як я. Що це може означати? Підкажіть будь ласка)

Ну я йшла додому, і біля магазину побачила Артема Лоїка (це репер)) Я почала з ним розмовляти і фотографуватися)) Його дівчина приревнувала його до мене і закатала істерику)) Він її кинув і пішов мене проводжати додому, а вона поїхала з яким то іншим хлопцем)) Коли Тема мене провів додому, він сказав чи не хочу я його познайомити зі своїми батьками і я погодилася..Ми прийшли. у мене йому все сподобалося і він вирішив зі мною жити і ось-ось одружується на мені)) Потім ми поцілувалися і він так красиво посміхнувся мені..і я прокинулася)))

Мені приснився мій улюблений співак, він трохи старший за мене. Я від нього без розуму, він мені моторошно подобається! Уві сні я зустріла його ми сфотографувалися, потім він поцілував мене в щоку (він часто так фотографується з фанатами), потім ми довго дивилися один одному в очі. Я почала його цілувати, думала що він відштовхне, але йому це сподобалося! Потім я різко прокинулася. Мені дуже цікаво дізнатися, що означає мій сон 🙂

Привіт, відразу скажу мій кумир на ім’я Найл Хоран. Справа була так: мені в цьому сні 15 років, я прийшла в нову школу. Там був Найл і ще один соліст його групи. Був урок біології. Учитель намалював на дошці рослина такого напевно не існує і викликала мене до дошки (вона не сказала що мені треба зробити). Я сказала що у мене з цією темою погано. Я сказала Гаррі Стайлс (ще один соліст групи) що з біології у мене 5 а по цій темі 3. Потім Гаррі відкинувся на спинку стільця, і на мене дивився Найл. Я підморгнула йому, він посміхнувся. власне все. Мене звуть Марго, до побачення, за раніше спасибі.

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився Путін&# 8230; уві сні він сміявся приколювався ну в загальному Воля дурня був одягнений в яскраво жовтий піджак. я був уві сні спостерігачем і з ним не спілкувався

мені снився Кріштіану Роналду він віз мене в його крутий чорній машині за вікном лив дощ все було сіре він Кріштіану дивився на дорогу і іноді поглядав на мене

Мені снилося, що я повернулася з молодшою ​​сестрою (якої в мене немає) і матір’ю (уві сні її обличчя не показувалося, але я відчувала, що вона є) в колишній двір, але в новий будинок. Хоча в житті я не живу тут, а цей двір знаходиться поруч з моєю школою. На вулиці я зустрічаю двох своїх найкращих друзів. Чому то вони були в образі моїх кумирів (гітариста і співака в моїй улюбленій групі) вони були нетрадиційної орієнтації. Я просто це відчувала. Але зі співаком у мене була якась таємниця, тому відносини в нашій трійці були натягнуті. Було таке відчуття, що я не бачила співака довше, чим гітариста. Пам’ятаю, що коли зустрічала їх, співака не обняла, а гітариста ще й поцілувала в щоку і сказала, що у нього щетина. Після сну було неприємне відчуття. Наче я щось втратила, нібито чогось стало не вистачати.

До нас в місто на виступ приїхала леді Гага, я стояла біля сцени. потім якимось чином я опинилася за лаштунками, охоронець мене пропустив. ми з нею познайомилися, вона запросила мене на чашечку чаю і ми з нею довго розговарівалі, вообщем ми з нею подружилися . потім їй довелося отехать додому переодягнутися, у мене теж з’явилися свої справи, мені потрібно було знайти свою подругу.і найшла але був натовп людей і вона мене не помітила, потім я знову почала шукати леді Гагу і прокинулася

мені наснилося що я прийшла додому і там стояли багато багато лімузинів я зайшла дамою а там багато багато знаменитостей вони розмовляли розмовляли а моя сестра розмовляла з Джонні Деппом а я спочатку не знала що робити але потім я побачила ДЖ.До.Роулінг я знизала їй руку потім пішла розмовляти з Еммою Уотсон але ми говорили російською чому?Коли я сней говорила я когбудто розмовляю з рідною людиною і ми з нею один одного добре знаємо потім я попросила у неї автограф і раптом все відразу почали мені давати автограф і свої номери телефонів і всі вони говорили російською

Уві сні я приміряла кілька нових пальто, вони сиділи на мені добре, але мені все-одно не сподобалися і я їх не купила. Під час примірки в магазин зайшов Філіп Кіркоров з якимось чоловіком, вони жваво про щось розмовляли. Вони пройшлися по магазину і вийшли. Я тільки дивилася на нього, усміхалася і нічого не говорила.

Мені з понеділка на неділю приснився мій найулюбленіший знаменитий чоловік. Harry Styles. Я пам’ятаю що саме він мені снився 5 ночей поспіль. Це було давно. Так ось мені приснилося що він приїхав до Мінська. Тільки він один, без групи. Я його побачила недалеко від свого будинку. У мене відняло мову. Він запитав как не странно російською: що сталося? Я запитала: ти по російськи говориш. Він: ну да. Я: почекай мене 5 хвилин, я скоро прийду. Я побігла додому за листком і ручкою, фотопоратом, і листом яке я йому писала дня 3-4 назад. Як знала що він приїде. Я побігла до нього, попросила автогроф, сфотографувалася, віддала йому лист і сказала щоб він пізніше це прочитав. Він сказав: добре)) Він міцно поцілував мене в щічку і я заплакала від щастя.. він запитав: ти чого плачеш? Я сказала що я не вірю своєму щастю&# 8230; Він: я теж&# 8230; Я: а ти то чого?? Він: я знайшов ту людину з яким проведу все своє життя&# 8230; Я ще сильніше заплакала, і обняла його.. І він сказав: пішли прогуляємося. І я прокинулася вся в сльозах. Я цей сон назавжди запам’ятаю&# 8230; Тетяна, скажіть будь ласка до чого мені такий сон приснився?)

Мені наснилося, що в моє місто приїхав мій кумир. Для мене це було несподіванкою. Ми з ним добре проводили час: гуляли, сміялися, веселилися. За відчуттями було зрозуміло, що ми з ним дуже близькі.

Якщо знаєте, є такий півец Святослав вакарчук. І мені приснилося що. Я прорвалася з фан зони і ми з ним розмовляли дуже відверто але потім я чекала поки він прийде знову що б. Взяти номер телефону і афтогроф, але прокинулася (

Купа американських акторів приїхали до мене додому і пили чай з моїми батьками, спілкувалися як ніби дружать все життя

Мені наснилося, що я йду по вулиці і зустрічаю свого улюбленого співака. Він сидів на стільчику з гітарою в руках. Він грав на ній і співав. У житті він дуже популярний, у нього багато фанатів. Не знаю чому він уві сні був саме на вулиці і грав на гітарі. Коли я до нього підійшла, він заговорив зі мною. Було відчуття ніби ми довго знайомі. Він знав моє ім’я. Це було начебто вночі. Були вогні ліхтарів, реклам.. Нічний Сеул в загальному. Після того як ми розговорилися, він мене поцілував. Я відповіла на поцілунок. Цей невинний поцілунок переріс у більш пристрасний і вульгарний поцілунок. Цілувалися ми довго. Потім з’явилися якісь люди і почали, щось вимагати від Джонгхёна. Ці люди явно були недружелюбні. Потім вони дістали пістолети і я схопила Джонг за руку і ми побігли куди подалі від цих людей. Коли ми втекли від них, ми довго сміялися. Це був більше істеричний сміх. Потім ми обнялися, і він так посміхнувся. Його усмішка була настільки щирою, красивою. І він знову мене поцілував. Так ніжно цілував, що просто голову зносить. І були такі відчуття, ніби я в житті з ним цілуюся, а не уві сні.
Снився мені Кім Джонгхён. Мембер групи SHINee.
Сниться мені як я з ним цілуюся вже не перший раз.
Ще я в нього шалено закохана. Може з цього мені і сняться такі сни?

Загалом, сон почався з того що я заходжу в кімнату, в своєму будинку, і там зупинився Джаред Лето.У кімнаті була велика ліжко з білим покривалом і комод, на якому стояло дуже багато упаковок з духами, і всі вони були чорними.Далі я пішла до виходу зі свого будинку, але двері були підперті валізами і кріслами, я трохи прочинила двері, і за нею було чоловік 8 людей, це фанати Джареда.Я запитала &# 171; Що ви хочете?&# 187;, вони:&# 187; Джаред, кімната, дайте пройти будь ласка&# 187;, мене хтось покликав ззаду і сказав &# 171; Що ти там робиш?&# 187;, я &# 171; нічого.&# 187;.я зайшла у ванну кімнату і подивилася на полицю, там дійсно стояли речі Літо.І схоже на цьому все.сон скінчився.

Спочатку приснилася метушня через невідомих обставин в якомусь невеликому американському містечку (були їх типові маленькі будиночки і часто на них зустрічалися прапори США). Потім люди розбіглися і залишилася невелика група, я вів їх через густий, але світлий ліс і ми прийшли до берега, тони сну похолоднішали: небо сіре і затягнуте хмарами. Раптом на небі з’явилася шалена спалах &# 8212; метеорит. Він довго летів і впав за кілометрів 5-7 від нас, причому у мене самого не було ніякого побоювання і емоцій, та й сам він нас не зачепив. Раптово настати ранок раннє і я бачу як до мене підходить знаменитість &# 8212; Меган Фокс, нібито, прийшла прощатися, спочатку були обійми, а потім дуже довгий і чуттєвий поцілунок. Тона сну були дуже теплими в той час. Після, я опиняюся в школі, де проводжу досвід разом з класом. Знаменитість була поруч зі мною. пробудження. кінець.

я бачила уві сні свого кумира.Він мені снився багато разів. Але цей сон був особливим. Я випадкова зустріла його. І ми почали розмовляти. Ми гуляли по стежці. Потім він обійняв мене, я його теж. А потім я прокинулася, і мені була дуже приємно бачити такий сон.

Я гуляла з друзями, ми виявилися в парку. Там побачили тренера збірної Німеччини з футболу. Спочатку я його побачила, але не надала цьому значення, потім побачили друзі. Навколо нього зібрався натовп, всі фотографувалися. Я теж опинилася поруч з ним, хоча особливих емоцій у мене не було. Потім ми обнялися, щоб сфотографуватися, перед нами виявилася купа фотографів, як на червоній доріжці, навколо були ще люди, світило сонце, зелені дерева. Він якось притиснув мене до себе і сказав, що я йому сподобалася. Всі сміялися, посміхалися і фотографували нас. Мені було приємно. Спочатку, коли ми тільки зустрілися з друзями, була ніч і були темні кольори, а в парку був сонячний теплий день. До цього тренеру я абсолютно байдужа, зовсім про нього не думала. Прочитала, що знаменитості сняться до успіху на роботі, я зараз якраз в пошуках роботи.

Їх було два.
У першому у мене з одним знаменитим співаком народився син. був захід. Ми в світлому одязі. Він стоїть за моєю спиною, я підходжу кнашему красивому синові і граю з ним, малюк посміхається. А знаменитість обіймає ззаду.
У другому мені я зустріла ще одного співака, він був хорошим знайомим першого. Ми стояли на сцені. Зал не висвітлювався, але я бачила слухачів. Все було спокійно, а ми зі співаком співали.

вчора вночі мені приснився хлопець. він є сином відомого футболіста. уві сні ми спілкувалися, про що розмовляли точно не пам’ятаю. підкажіть що означає такий сон?

Мені наснилася моя школа, де я вчилася. Я пам’ятаю, що була одягнена в синє пальто, туфлі-човники. Я ходила в школі як по подіуму. Я розмовляла з відомим співаком.

приснився відомий репер світового масштабу, як ніби я хотіла з ним сфотографуватися а він поцілував мене і я відчувала цей поцілунок і всередині подумала а як же його дружина?

я усвідомила раптово уві сні, що мені роблять дуже приємно мовою внизу живота і при цьому з таким задоволенням, що я здивувалася, (здається, що це не повинно бути приємно чоловікові), мене переконують в зворотному і не хочуть відриватися від цього заняття, намагаючись дати зрозуміти мені, що це свого роду радість яку у мене просять дати. я не можу до кінця в це повірити, але радість даю, а чом би й ні &# 128578; ми знаходимося у ванній, нам добре і ось він піднімає голову, досить облизуючись, і я розумію, що це відомий ведучий, але в житті мені він н дуже нравітсяю уві сні у мене подвійне відчуття, я начебто починаю усвідомлювати, який він обладнаний чоловік , який ніжний і чуйний і мені подобається все, що він робить зі мною. сказати що я здивована буде дуже мало. я в афіге.але стримана, він говорить, що те, що він зараз зробив, незрівняне задоволення і я розумію, що хочу відповісти йому тим же, починаю шукати рукою його член по водою і дивлюся на його реакцію. раптом починаю відчувати незручність, що він про мене зараз подумає, і при цьому починаю рукою водити туди-сюди. він отримує удовольсівіе, а я намагаюся зверху сісти і чуствую проникнення з таким азартом, з таким задоволенням, у нього обличчя злегка здивоване, як мені здається, і яка отримує удоврльствіе.. і я прокинулася

Вітаю! Мені наснилося сьогодні як я розмовляю з однією відомою КВНщіца. Вона бажає мені успіху, ми з нею вибираємо музику для виступу наших команд. Потім приходить капітан її команди КВН, розповідає про їхній успіх.

мені снилося що я цілувалася з незнайомим хлопцем, ми з ним таємно зустрічалися і він був схожий на мого улюбленого актора, потім він загинув, потонув в річці і уві сні я дуже сильно плакала, поясніть, будь ласка, що це означає.

Мені наснилася зустріч з артистом лейбла Black star inc. Леваном Горозія більш відомим як l&# 8217; one.
Ми були в якомусь залі він йшов на зустріч мені я побачила його і запитала як його справи він відповів що відмінно я побажала йому здоров’я і він відповів мені тим же і пішов далі а потім я зупинила його сказавши що я вас знаю і обняла і він відповів мені тим же він сказав що дуже любить мене радий що я його впізнала ми стояли обнявшись близько 2 хвилин я попросила у нього автограф знайшла папір і він залишив мені його автограф ми посиділи.
З ним ще близько півгодини потім я почала шукати на дивані де ми сиділи його автограф і в підсумку прокинулася і написала вам
До цього сну я протягом 3 днів як ніколи була впевнена що я зустрінуся з цією зіркою точно може навіть буду працювати з ним або в їх лейблі
Заранее спасибо вам за відповідь буду дуже порада якщо я дізнаюся відповідь на це питання до чого це приснилося

Мені наснилося, що я вийшла заміж за цю людину і народила від нього дитину. Сни про цю людину сняться мені вже не в перший раз.

Є така відеоблоггерша знаменита, звуть Саша Спілберг. І мені вона наснилася уві сні, типу, що ми з нею подруги, вона запросила мене до себе на день народження, ми грали, веселилися, там були інші віжеоблоггери.

Я як то виявилася на концерті улюбленої групи One Direction, я співала і танцювала, а потім якимось чином, напевно мене взяли за руку і потягнули на сцену, переді мною було дуже багато людей, як на стадіоні. Ми почали співати не їх пісню, а пісню групи One Republic. Ми так само танцювали на сцені, але коли закінчили співати всі хлопці пішли за сцену, а я дуже хотіла обійняти їх, і побачила що Гаррі Стайлс йшов останнім, я підбігла до нього і запитала чи можу я обійняти його, на що він підійшов до мене ближче і міцно обняв і поки ми обіймалися я поцілувала його в щічку і він зробив так само. Уві сні я
це дуже сильно відчула. (Насправді мені подобається Найл Хоран)
Потім я вже точно не пам’ятаю, все дуже різко змінилося і я опинилася у Найла будинку, він готувався до дня народження свого брата, і у нього вдома був його однорічний племінник Тео. Він попросив мене підібрати йому що-небудь одягнути, Я почала підбирати, коли я підібрала він на мене подивився і сказав спасибі.Все це виглядало, що ми вже зустрічаємося. Ще сказав що начебто і я повинна прийти на день народження, і що він буде там чекати мене. (Я чітко пам’ятаю його обличчя, хоча зазвичай в снах у мене такого немає)
Що було далі я вже не пам’ятаю, але я виявилася в будівлі, де повинен був пройти концерт, він проходив у нас в місті в Караганді, я ще весь час дивувалася, як вони можуть виступати у нас в місті, це неймовірно. Я бродила по цій будівлі і шукала Найла, він сказав що він десь там. Він залишив у мене якісь ключі, і я повинна була віддати їх. Всі дивилися на мене коли я його кликала, я бігала по поверхах, забігала в сам концертний зал, коли я хотіла спуститися до сцени, моя подруга сиділа на 2-му ряду і запитала, сиджу я теж на 2-му, але я її навіть не слухала, і пішла шукати далі, я знала що ці ключі Найлу дуже терміново потрібні. Я вибігла в хол будівлі, і там на 3 поверсі як то виявився аеропорт, я почала підніматися, але і там Найла не виявилося. Я стала стояти і чекати його в холі, і ось я побачила що він спускався по сходах, я швидко підбігла до нього, і він злегка посміхнувся, я віддала йому ключі, і він сказав що довго їх шукав, і подякував мені. І таке відчуття що я як би працювала у всій їх компанії, після того концерту, і коли я одягала Тео, я почала помічати, що подобаюся йому.
в цьому сні іноді просто прослизали кадри, що він мене обіймає і цілує, але це як 25 кадр, а потім продовжується сон, потім знову такі кадри і знову сон.
Я не пам’ятаю почався тоді концерт чи ні, але я вже прокинулася&# 8230;
Допоможіть мені&# 8230; це вперше такий сон, і я дуже хочу дізнатися що він означає!

Я стала знаменитою і познайомилася з кумиром.Ми сним стали хорошими друзями і потім закохалися одне в одного!

Приснився Антон Антипов з серіалу &# 171; Молодіжка&# 187;. Серіал дивилася давно. Цей герой ніколи особливо не залучав. Тобто, хочу сказати, що свіжих вражень не було. Уві сні, я сподобалася цій молодій людині. (Не знаю, як його звуть в життя). Але він снився саме як реальна людина, актор, а не як герой серіалу. Уві сні, ми зустрічалися, все було дуже романтично. Прокинулася з хорошим настроєм.
Згадала як познайомилися.
Хлопці з серіалу приїхали до нашого міста, зустріч з фанатами і тд.
Героя мого сну відразу оточила юрба дівчат, а я стояла в сторонці, чекала подругу чи&# 8230; І тут він звернув на мене увагу і підійшов. Вирвав 14 сторінку зі свого паспорта (нібито все одно його міняти потрібно) і поставив автограф)) потім я йому залишала номер телефону на серветці. Далі ми зустрічалися. Було все добре))
P.S. я недавно 1,5 місяці тому) розлучилася з хлопцем. Уже заспокоїлася)) все добре)) Був не мій чоловік..
а ще, це мені потрібно міняти паспорт))

мені вже кілька разів сниться один і той же співак і актор. спочатку він мені наснився так, як ніби ми з ним зустрілися в поїзді, мило побалакали про щось і він пішов. а сьогодні приснилося, що ми з ним зустрілися у родичів, я його трохи соромилася, але ми поговорили про щось і я прокинулася&# 8230;

Mne prisnilas znamenitaya molodaya muzikalnaya gruppa, i oni ostonavilis v gostinice, a ya uznala, i prishla k nim poobshatsya, a oni mnenya vpustili i horosho somnoi obshalis nam bilo veselo onai prosili menya ne uhodit i ya ponravilas solistu gruppi, i ya emu nappisala elektronnuu po4tu 4tobi mi obshalis dalshe on mne tozhe o4en nravilsya!

У загальному, я прокидаюся у себе вдома, чую дивні звуки, що доноситься з кухні.Я пішла подивитися, що там відбувається.А там Іван Ургант смажить яєчню.Я, звичайно ж, здивувалася, і через це я нічого не змогла сказати. Він мене, звичайно, помітив і зі мною привітався. Раптом почувся дзвінок у двері.Я пішла її відкривати.Відкриваю, на порозі стоїть мій тато з сумками (ймовірно повернувся з магазину).Папа побачив нашого гостя і був також сильно вражений.сон скінчився.Не розумію, що це означає.

Наснилося, що біля дороги я встречаб Кіркорова з його мабуть пасією (незнайома обличчя). І я йому пояснюю, що якщо він приїхав в нашу країну (я з іншої країни), то він обов’язково повинен відвідати одне місце і докладно розповіла, що там треба зробити. На вулиці в той час був пізній вечір (було темно, Норель улечние ліхтарі). Вот такой вот незрозумілий сон&# 8230; До чого б це?

Ми пішли з мамою на якийсь концерт, і я побачила там симпатичного співака. Але ось що було дивно, до нього ніхто не приставав з автографами або можна з вами зробити фото. І я кричу мама мама, це ж Зейн Малік і він сам підходить. І встав він спочатку з маминого боку щоб сфотографуватися, а я потім його відводжу до мене і міцно обіймаю за талію. І прокидаюся.

Мені наснилася знаменитість (серега лин) .Ми з ним пішли на концерт.Ми куди то почали йти і раптом і з нами поруч йшла дівчина. я пукнула і він ушол від мене. Далі він почав всім раздовать автограф .Потім я не знаю навіщо мені наснилася дівчина, яка розтроєння і куди то тікає.

Я спілкувалася з відомою людиною, ми з ним разом подорожували кудись, потім чомусь я відстала і він пішов вперед. Я знала куди він прямує і тому легко наздогнала його. Навколо нього було багато дівчат, але вважав за краще він спілкуватися зі мною. Коли я його наздогнала &# 8212; ми стали танцювати. Він запитав мене чому я відстала, я відповіла що все це підступи твоїх фанаток. Він мені не повірив, але ми продовжили танцювати, а коли було вже зовсім темно &# 8212; лягли разом спати.

наснилося, що я йду по місту, зустрічаю англійську принцесу Кейт, вона одягнена в шорти і футболку-забарвлення тільняшки, і проходячи мімо- вона у мене попросила грошей загять, я їй дала 5 тисч гривень &# 8212; яскрава такий папірець &# 8212; новенька, вона сказала ввечері поверне. ми сней виявилися в одному готелі. Увечері вона мені повернула гроші. І ми подружилися. Потім я прокинулася. Що б це могло означати?

Мені наснилося, що я бачу Льва Лещенко, Винокура і ще якихось відомих людей зі старшого покоління зірок. Але обіймалася я тільки з Левом Лещенко. Дуже радісно і міцно.

я бачила уві сні Гаррі Стайлс і групу я сиділа і ми обідали раптом я грала з кучерями гаррі і поцілувала його потім ми йшли в дитячій садок потім в якийсь будинок і все

Я ходжу в якомусь холі, там багато народу, якесь торжество, але люди не знамениті, і раптом я випадково бачу в натовпі за піаніно Павлу Волю.Я так здивувалася, що він там робив на такий простий вечірці.Він подивився на мене секунд 4 і став далі грати на піаніно.Я подумала який же він все-таки проста людина і зовсім не зазнається, прийшов і спілкується з простими людьми.Почуття уві сні різке здивування, типу &# 171; ну треба ж&# 187;

мені наснилася супер-модель, дуже відома обличчя. Ми були в аеропорту і я привітала її з днем ​​народження, вона здивовано відповіла спасибі&# 8230; потім по пошті мені приходить букет червоних троянд від цієї моделі, їй дуже сподобалося, що я проявила до неї увагу.

Мені часто сниться жириновский в цьому сні він, як правило, стоїть вище і щось говорить мені. Приснився покійний Абдулов, ми сиділи з ним за столом, і з-за сусіднього столика він покликав Ярмольника і щось вони мені обидва говорили. путин снився три рази в перший раз ми їхали з ним в машині і я щось йому говорила, а він слухав. другий раз снилося, що ми Ідумею з ним по вулиці по сторонам стоять люди і махають йому, і кричать &# 8212; ура, а я думаю, дурні, что-ли навіщо вони йому надають такі знаки внімаанія. втретє СНІЛС, як я з ним займалася любов’ю (але не сам акт, а відчуття сну) потім він мені каже кудись поїхати, а я відповідаю, що у мене немає квартири, вже 20 років я знімаю її. через два дні після цього приснився Собянін я йому теж говорила, що у мене немає квартири, через день снився наш префект, який щось говорив стоїть поряд зі мною людині &# 8212; типу &# 8212; це кримінал, вам потрібно через рік-півтора, а потім подивився на мене і почав щось говорити, сон скінчився. тепер знову снився префект &# 8212; обганяє мене повертається і каже &# 8212; здрастуйте, я йому відповідаю &# 8212; здрастуйте анатолий николаевич, ви такий дімократічний.

В житті я не є прихильницею Павла Волі, так деякі передачі можу подивитися, посміятися. мені приснився сон, що я перебуваю в його тусовці і ми весело і невимушено спілкуємося як друзі і з його друзями теж.
Напередодні цього сну мені приснився більш шокуючий сон, в якому приснився великий чорний тарган, розміром майже з середню собаку. мені посадили його дуже міцно на праве плече і зняти його можливості від заціпеніння у мене не було і я прокинулася.
Проаналізуйте.будь ласка, мої сни.
спасибі

З другом зустріли в якомусь незрозумілому місці (місце, яке я зміг би описати тільки уві сні) американського репера Method Man`а (Метод Мена). Познайомилися, закурили по сигареті і пішли в якийсь павільйон, по дорозі туди спілкувалися. Прийшовши почали випивати, веселитися стоячи біля того самого павільйону.

мені часто сняться знамениті люди. різні. актори. спортсмени. співаки. політики. Ось і вже 2 дні поспіль сняться знамениті люди. Сьогодні приснився знаменитий плавець Італії

Мені прісної знаменитість і ми з ним лежали на ліжку і розмовляли про бо всім що можна, я його навіть в деяких випадках дуже навіть розуміла, я обшаться з ним так як ніби спілкуюся з ним вічність, він канадець, але живе в Америці він дуже багатий

Доброго дня, Тетяно. З одного боку може це і здасться смішним, але мені вже не в перший раз сниться Володимир Кличко. Ми з ним спілкуємося на рівних, як друзі, на будь-які теми. Сни дуже чітко не розпливчасті. У цих снах я відчуваю себе веселою щасливою і безтурботною. Потім наяву я розумію що такого в моєму житті ніколи не відбудеться. Ми ж з ніім різні люди, хто він і хто я&# 8230;. Коли це сон приснився мені в перший раз я не звернула увагу, але коли це вже був третій сон, мене це зацікавило, з чим це пов’язано, до чого все сниться.

Мене звуть Олена мені 13 років, я дуже люблю рок.А особливо Адама Ламберта.Після цього сну, я навіть не знаю що робити, начебто просто сон, але все таки для мене він що то значить. Вообщем, мені приснився Адам Ламберт.Навіть не тільки він, разом з групою Квін.Я їхала на якусь екскурсію, і коли автобус зробив зупинку, нам дали 2 години вільного часу.Поблизу був невеликий гіпермаркет.Я зайшла туди.Походила по всіх поверхах, заглянула в кожен павельон, і мені залишалося подивитися ще один повельyoн, нажаль двері його була закрита, збираючись йти так і не розгадати таємницю того повельyoна я готувалася піти, але тут двері відкрив він, Адам Ламберт.Скажу відверто він мені дуже подобається:) Вообщем виявилося що в цьому повёльyoне сиділа група Квін.Потім ми пішли всі разом гуляти.Я вже забула про екскурсію, вообщем автобус пішов, а на його місці стояла порідіння і віддала мені гроші за екскурсію і речі мої. Ми далі пішли гуляти.Вообщем в кінці прогулянки Адам зрозумів що я йому подобаюся, а я зрозуміла що він мені подобається і в пристрасному поцілунку він став моїм хлопцем.Що все це означає, поясніть будь ласка 🙂

Снився відомий актор, дуже мені подобається, розмовляв зі мною, на різних мовах, і на російській і англійською і данською навіть (він датчанин), давар автограф

Zdrastvuyte, mne snilsya son gde ya na vayne i zashishal ludey a kogda zakonchil eto, umerli ludi., navernoye umer i blizkiy nash celovek ne videl ya yevo na sne, prishli mnogie nashi rodstveniki, i prishol znamenitaya v Rasii i ne tolko Alla Pugachova u skazal mayemu atcu cto ya nastayashiy artist, pomni eto&# 8230;.ochen xatelos znat cto eto znachit

У нас був день міста, і в якому то кафе був концерт мого улюбленого виконавця, я зайшла туди з подругою і встала біля бару, через кілька хвилин до мене підійшов мій кумир і почав демонструвати що то у себе на телефоні, а навіщо почав приставати до мені, але так щоб це ніхто не бачив, але тут я його зупинила і задала питання про те, коли буде ще концерт&# 8230; і слідом же прокинулася

Вітаю ! мені приснився сон, що я спілкувалася зі знаменитою людиною, було дуже багато людей в якомусь залі, і я чомусь села до знаменитого людині і він був не проти того, що я село з ним &# 8230; ) до чого це ?

здрастуй Таня!бачила уві сні свято-репетицію перед днем ​​народження Пугачової.а ще на цьому святі танцювала вальс з Лисенкова з сам собі режисер.а ще більших і добрих собак у нього на повідку.а ще я думала який наряд одягнути на день народження.

минулого четверга (з ср-на-чт) приснилася знаменитість з якою я спілкувався на її мові і вона мене підтримала в чомусь. суть бесіди просто не пам’ятаю.і поїхала далі

побачила уві сні Йена Сомерхалдер, він дав мені автограф, зробив тимчасову тату при чому за 5 хвилин, я два рази поцілувала його в щоку.що це означає?і я не фанатка його.

мені дуже часто сниться джастин бибер як ніби у нас роман він мене сильно любить і я його ми співаємо разом я його рятую як ніби він мало не потонув але я вчасно встигла він мене поцілував ми з ним разом вибиралися з труднощів нас фотографували і як ніби він намагається мене знайти в житті вони уві сні і головне коли він мені сниці я про нього не думаю я низнаю до чого це підкажіть це буває часто

Раптово я зустрічаю голлівудську зірку &# 8212; Роберта Паттінсона.Я ні коли не захоплювалася його творчістю але щось в ньому мене притягувало.І тут я зустрічаю його і він начнінает зі мною розмовляти.Я не вірю в те що бачу його.Пізніше бесіда переростає у щось більше чим просто розмова.Я явно привернула його увагу і все вказувало на те що він виявився полонений мною.

Мені кілька днів сниться, що я перебуваю в поході і зі мною там завжди відбувається, що щось незрозуміле, то я зустрічаюся зі знаменитими людьми, то я там знаходжуся з класом, це дуже дивно

я грала сцену з Гаррі Поттером, тобто я стояла прям поруч з ним і розмовляла . а в кінці він мене обняв і посміхнувся .що це означає?

Непомню яким чином я потрапив на зйомки фізрука))) і познайомився з Нагієвим ми з ним скорефанілісь і після поїхали кататися на гелінвагене))) каталися довго і в той вечір я врятував йому життя, після наступного дня я приїхав на зйомки і він подарував мені гелінтваген))) незнаю що до чого але ось як є

Сон був про те, що я стану популярною людиною, це розповіла мені бабуся уві сні (бабуся знаменитості), я ніби як знімала відео і вони вже мали популярність, про що я і розповідала бабусі. Дія відбувалася в її маленькій темній квартирі.На що вона сказала: &# 171; Ось бачиш, талановиті люди знайдуть свою дорогу&# 187;.Щось на кшталт цього.

Мені наснилося&# 8230; ніби я опинилася на Кубані і в мене ніби там друг живе&# 8230; і ми з ним прибирали його урожай з городу&# 8230; при цьому у нього склалася складна ситуація і я йому радила бігти і ховатися&# 8230;.. До цього мені наснилася Ольга Бузова&# 8230;.я у неї брала автограф і ми дуже мило розмовляли і обмінювалися телефонами&# 8230;.і про себе я думала- ось на даремно я думаю про москву&# 8230; треба переїжджати))))) Ось такий насичений сон у мене..

Приснився відомий співак, він цілком ймовірно приїхав в гості до сусідів, я зраділа, привіталася. Потім бачила знайомого але це було не зовсім ясно уві сні. Бачила, що народила дитину, і ще одну сусідку в дорогій машині. Що вчуся в столичному університеті.

Я знайомилася з нею, ми довго розмовляли. Я часто сказала що не хочу щоб це був останній раз я побачу її. Я була така щаслива і уві сні в той момент полюбила її больще. Я фотографувалася з нею і пішла кудись і коли повернулася вона вже поїхала. Вона моя найулюбленіша співачка, я люблю її вже 7 років але перший раз бачу її уві сні

сниться ніби я разом з Дімою Біланом фліртуємо лежимо в ліжку до чого б це начебто не думаєш про нього а сниться вже не в перший раз такий сон

Снився Володимир Кличко когбуто я йому сильно нраілась і він мені теж, але я спочатку смущалас а потім зрозуміла що він серйозно і ми цілувалися довго і ніжна.І він так на мене дивився з захопленням і довірою, такий теплий погляд. Я повірити не моглачто я йому подобаюся. Я була дуже счастлівоя!!

мені наснилося що моя Другорядна половинка це знаменитий співак якого я дуже люблю.і він ставитися до мене дуже добре.ми з ним така красива пара.що це означає?

я живу в Казахстані, є у нас молодий знаменитий співак, але якщо чесно він мені так собі&# 8230;&# 8230;&# 8230;. навіть не подобався, але пісні хороші. на ніч 02.11.2014года мені прям як ніби по справжньому снитися що ми десь в аулі чи точно не пам’ятаю але так не хоче мене відпускати цілує обіймає нічого більш&# 8230;&# 8230;.. і я відчуваю від нього таке тепло&# 8230;&# 8230;&# 8230;.. так приємно&# 8230;&# 8230;&# 8230;.. так цілується&# 8230;&# 8230;&# 8230;. як мені подобається))) хочу дізнатися до чого цю раптом.

Привіт приснився сон де я обіймалася і дуже часто прріжімалась до Алли Пугачової, така була щаслива.Трохи пізніше уявляв сон з мікрофоном.Так як я сама музикою займаюся.Мені прийшла пошта конверт, открваю, а там мікрофон від Ганни Герман.Я в нео заспівала і голос прям так полився, просто принадність.

Я бачила мого старого знайомого перший раз в моєму житті, з ким я вчилася в одній студії і зараз він популярний артист.Уві сні він мене відвіз незнайоме місце де далі потрібно було пішки йти .Зупинив машину, і попросив щоб я одягла тапочки, а у мене в пакеті не було своїх, сестра одалжіла свої . Він був з другом і ми піднімалися як ніби на гору . І потім я пам’ятаю що виявилася там де був батут але з залізними пружинами, одна дівчина намагалася але не виходила у неї стрибати на батуті, а я пораділа побачивши батут, зняла тапочки і стрибала на ньому. Потім пам’ятаю що там була жінка, з ким ми сиділи Їсть я горіхи, і очищала від шкірки для цієї жінки теж, і вона повернулася до цього хлопця (до знаменитості) і сказала, ,, краще б ти її вибрав, а не ту . І після цього я зрозуміла, що це жінка його мати, яка незадоволена була вибором свого сина. Він потім проводжав мене додому і обійняв мене сильно, я його теж, але не хотів мене відпускати, предлогал бути поруч і може навіть стати його дружиною, але я то відчувала, що він любить іншу і не факт, що забуде про неї, я відмовилася від його пропозиції . Потім до мене додому з пакетами прийшов мій колишній, якого я до сих пір люблю.Одягнений був у чорні штани, сорочка чорна і білий піджак.Я хотіла обійняти його, він теж, але не обняв, йому подзвонили він зняв білий піджак залишив у мене і вийшов в чорному .При виході зайшов мій знайомий, який работет там де я працюю, він прийшов за папірцем якийсь по роботі . більше нічого не пам’ятаю.

Сьогодні вранці після ранкової молитви заснула і бачу сон я в гостях у співачки Валерії навколо її діти бігають я їх обіймаю пещу і Пригожин там але потім кудись поїхав у справах а ми з Валерією розмовляємо і я їй кажу&# 187; Моя покійна мама дуже тебе любила і мені завжди говорила ось сильна жінка Валерія не боялася труднощів і ще й народила дітей&# 187; Валерія мене слухала і підтверджувала потім познайомила мене зі своєю покоївкою (та мені не сподобалася на обличчя не приємна обличчя) я гралася з її дітьми і забігла в зал а там карусель і ми каталися а навколо були новорічні ялинки потім я помітила що віконні рами не склопакети і я запитала Валерію чому ви не перед в власний великий будинок? Вона відповіла поки не виходить і тому в квартирі живемо. Потім прийшли якісь мужики в гості я далі не пам’ятаю&# 8230; дякую заздалегідь мій е-майл: [email&# 160; protected]

Ми зустрілися з нею, вона була зі своєю рідною сестрою і ми всі разом пішли до моєї колишньої школі, ну щас я в коледжі навчаюсь! І проходили проходили по школі і мене визволити вчителька, я пішла до неї і так і прокинулася! Просто дуже хочу, щоб вона приїхала до нашого міста, що вона мені наснилася навіть))))

Ми з нею зустрілися, вона була зі своєю рідною сестрою, потім ми пішли всі разом в мою колишню школу, ну щас я вже в коледжі навчаюсь, ми антологія по школі, потім мене викликала вчителька і так я і прокинулася! Я просто дуже при дуже. Очу, щоб вона приїхала до нашого міста, що вона мені вже наснилася))))

Мені приснився Микита Михалков. Я фліртувала з ним і навіть цілувалася. Ми літали разом відриваючись від землі. Потім він запропонував мені походити по поверхні води у якогось озера, але я відмовилася щоб не зіпсувати нові чоботи.

Мені сьогодні приснився Андрій Шавель та Ярослав Косухін я точно не зрозуміла але вони жили в моїй кварітіру я почала з ними говорити ну типо &# 171; Містик і Лагерра додайте мене вк в друзі&# 187; вони мені сказали те що вони мене заблокували. Ярослав Косухін не надто зі мною говорив а Андрій Шавель розмовляв зі мною.У цьому сні була мама але вона виглядала як їх фанатка. їх хотіла вигнати господиня квартира.Дивно але господар квартири чоловік&# 8230; пізніше я прокинулася через кота і відразу ж лягла спати . Уві сні в моїй кварттіри не було але їх речі куртка і так далі були я подумала вони поїхали у справах.Я сіла за ноутбук і вирішила запитати його друга де він живе він відповів мені що живе в Егорьевске як і я.Все і я прокинулася думаючи що це значить допоможіть будь ласка.

Я приїхала зі своїми однокласниками в Москву на Олімпіаду по якомусь предмету. Поки всі готувалися я непомітно втекла з залу і пішла гуляти по Москві так як була там в перші. Я пішла гуляти до червоної площі. Біля неї я зустріла Влада Соколовського і Діму Бікбаєва &# 8212; це кумири моєї найкращої подруги Саші. Ну Саші поруч не було і я вирішила взяти у Влада автограф знаючи що Саша буде шалено щаслива. Підійшовши я Владу я попросила автограф, але він відмовився так як у них була Фотосесія. так як я вперта я вирішила не відступати і попросила ще раз він відмовився. Тоді я підійшла до Діми і попросила автограф у нього, але він теж відмовився. Я ще раз підійшла до Влада і попросила востаннє але він сказав немає. Я розвернулася заплакала і пішла геть від цього місця. Ну не пройшла і пару метрів як мене наздогнав Влад схопив за плече і повернув до себе. Він сказав що дасть мені автограф. Я дістала картку на якій був він і на задній частині він залишив свій автограф.Він запитав потрібно мені що небудь ще, але я відповіла що це все мені більше не чого не потрібно. Він посміхнувся і пішов до своєї групи. Я обрадовшісь пішла в до своїх друзів що б ні хто не встиг ще помітити що мене немає. всі!

Мені приснився Гаррі Стайлс) ми сиділи на зупинці, потім я встала і покликала його за собою, він не встав, потім встав і пішов вперед мене, я його наздогнала, потім ми чмок, потім погуляли, потім він пішов, а в мене з танка вистрілили)

мені наснилося що ми цілуємося і все таое він був багатий і ми з ним летіли на сомалете в місці потім ми гуляли по пустелі

Наснилася Пугачова, Галкін, Кіркоров, прийшли до мене додому, щедрий стіл, веселощі, враження, що ми старі друзі, Прилетіли до мене на вертольоті.

Я лежав на ліжку З K-POP Айдол ІЗ ГРУПИ bLOCKB І МИ грати в онлайн гру ПРО РИБКУ І ЗА НЕЇ АКУЛА плив &# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; ПОТІМ ЯК НІБИ ЦЕ АКУЛА вилізли З екрану з Я ЇЇ ПОЧАТКУ РІЗАТИ І ПОТІМ ВОНА ЯК ТО ПЕРЕТВОРИЛАСЯ МІЙ КОТА Я ПОДОШЛА СЕСТРІ і покласти КОТА НА Порого ДВЕРІ І ПОЧАТКУ ПЛАКАТИ І ВО СНЕ І НАЯВУ

наснилося, що була будівля і я там ходила мені треба було вибратися з нього і там дракон був він був великий і своєю головою руйнував всі входи до яких я підбігала&# 8230; потім перемістилася кудись і ось -> була будівля на воді і на ньому були гойдалки потрібно було гойдатися через воду (виходить проплисти під будівлею) і не попастися дракону&# 8230; і ось там була співачка якій пощастило і вона не попалася дракону&# 8230;

мені наснилося, що я Майкл Джексон)) я танцювала, як він, рухалася і ін. тобто я була не собою, а Джексон)) сон досить тривалий, відчуття від сну приємні, але подробиць особливо не запам’ятала)

Мені наснилося, що я зустрічаюся з Ніком Джонасом. Я ніколи не була фанаткою братів Джонас і давно не згадувала про них. Тільки в дитинстві дивилася серіал з ними. А тут такий сон, нібито я співаю з ними на сцені, а потім Нік пропонує мені зустрічатися. Що це могло б означати?

мені наснилася що ми були з Сашею Спілберг вона була сувора і добра коли як, мені в ноутбуці закачала програму для монтування видио, потім ми поїхали від них, була зима,

Спочатку мені снилася лісова галявина, на якій було багато кішок з кошенятами. Вони не нявчали, просто як би лежали по всій галявині (живі). Потім я опинилася на краю обриву, і з нього спостерігала, як хлопчики полізли в воду, і один з них почав тонути. Я кричала їм, щоб вони вилізли з води. Потім я опинилася в своїй школі і там побачила одного дуже відомого людини. Я з ним невимушено поговорила, і він натякнув на побачення. Потім мене розлютили і я розбила склянку. Потім у мене задзвонив телефон &# 8212; мені дзвонила мама. Я з нею поговорила і почала дзвонити кудись ще. Потім я прокинулася.

Там були мої друзі і до нас в місто приїхала Анастасія Шпагіна ну сподіваюся ви знаєте що це дівчинка знаменита як жива лялька. Але чому то це була і вона і не вона в один і той же час. Я живу в Арзамасі і у нас є соборна площа і від неї відходить така гора в верх але не дуже велика і ми слідували за нею я не встигла її обійняти. А ще мені снився хлопчик ну мій друг який мені подобається і начебто я на нього розлютилася. А потім взагалі маячня я прийшла то в школу то це був табір коротше я опинилася в душі з подругою але я її теж нібито знаю але зовні це була не моя подруга.

ми стояла поруч зі знаменитістю, спілкувалися я як би з ним зустрічалася потім Снел у нього окуляри і під ними були ще одні окуляри я засміялася

Мені наснилося, що мені вже 16 і я зустрічаюся з американською зіркою з бойз бенду One Direction Ліамом Пейном. Ми зустрілися на площі в місті Сочі (власне я звідти родом), потім я помітила маму, яка мене шукала, я обняла Ліама і швидко забігла в ближнє будівлю, мама мене не помітила, потім я тут же вибігла і побігла прямо до неї назустріч, вона зраділа, що знайшла мене, а я попросила у неї вибачення за те, що не прідупреділа, що я поїду в місто. Трохи пізніше, десь через годину, мені прийшла смска від тата, і він знав про Ліам, він написав, що знає чому я не сказала мамі і поїхала в місто, але не вилаяв. На наступний день мені приснилося, як я знову обіймала Ліама, а він був цьому радий і притискав ще міцніше.

Мені наснилося, що я стою, розмовляю з артистом Філіпом Кіркоровим. Як буд-то ми з ним вибираємо щось в магазині. Точно не пам’ятаю коли він приснився, здається в ніч з першого на друге січня. До цього концерти і його виступи не дивилася, навіть не думала про нього. розмовляли з ним на рівних, т.е.,буд-то б ми давно знаємо один одного. розмова була спокійною, без емоцій. Філліп Кіркоров був одягнений в щось світле (бежеве), камзол на ньому був что-ли. У що була одягнена я, не пам’ятаю.

Доброго дня, Тетяно! В ніч з 06 на 07 мені наснилася дитяча іграшка, вона була у мене під попереком і заважала мені спати, я довго мучився але не прокидався, потім чий то голос розбудив мене словами:&# 187; якщо тобі заважає ця іграшка, може тоді тобі потрібно прокинутися&# 187; і я тут же прокинувся

Я стою в незнайомому місці і прилітає літак. З літака виходить Ariana Grande. Вона спокійно починає вести зі мною бесіду. Раптом підбігають люди в чорних окулярах і забирають її, я починаю заступати, вони забирають і мене. Ми тікаємо від цих людей, найвищий будинок, ми починаємо стрибати по балконах. Ariana, починає співати і намагається навчити мене, але у мене не виходить.

Ну насправді він знаменитість, не є моїм кумиром&# 8230; просто напевно симпатичний для мене&# 8230; Снився він вже не вперше але снилися різні сни.В основному теплі&# 8230; на цей раз теж був теплий сон, ми обіймалися, цілувалися, все це відбувалося у мене вдома, батьки були не проти нього.Навпаки підтримували моє бажання бути з ним!) Ну ми разом спали, але я не пригадаю що б у нас був сексуальний зв’язок уві сні.

Мені снилося як я прийшла працювати в дитячий табір, але там була досить велика проблема, там був старий амбар в якому жив павук..і з цим павуком познайомив мене мій брат..виявилося, чт цей павук виявився Джаред Лето..Джаред покликав ея до себе, ми з ним гуляли, тільки чомусь уві сні я була зовсім гола, а потім він мене поцілував і ми пішли в цей комору і останнє, що я від нього почула це визнання в любові і все&# 8230;.я прокинулась..

Уві сні я їхав в дорогій машині (здається це був лімузин) зі своїм кумиром. У житті ця людина страшний бабій і в нашій машині було багато дівчат, ми розмовляли, я здається тримав в руках одну з його книг, а потім я назвав свій вік і він дуже здивувався. І тут ми їдемо і він каже, що буде одружується (але при його способі життя він іще не скоро про таке буде думати). Потім я прокинувся.

я приїхала в Москву оселилася в готелі і попросила знаменитого людини показати мені місто він погодився я його розцілувала

багато людей.сидимо на пагорбі і хочемо сфоткати.але хто то проходить або голова чьято заважає але всетаки нас сфоткали

я бачила аллу пугачевуб, і вона мені каже &# 171; Каракоз&# 187; хоча мене звуть по іншому.і я втекла від неї.це все відбувалося в якомусь будівель.здається був концерт.

У мене в гостях був Кіркоров, їв чебуреки тут же приготовлені я відчувала його збентеження і у мене в будинку була жінка дуже доглянута він дивився на неї мені здавалося що він дивиться на неї шукає риси матері крадькома, а так поводився дуже просто без зарозумілості, і дозволив обійняти як старша сестра може обійняти брата

Мені приснився соліст групи Мачете. Він був, щось на зразок ангела. виконував бажання. Дуже мені допомагав. Я була для нього ніби підтримкою, він був наче в якійсь складній ситуації. Середину я не пам’ятаю. Пам’ятаю, що він намагався приховати від мене, що він ангел, але я про це знала. В кінці він приніс подарунок для мене і когось близького для мене. Мені він подарував сноуборд, сказав, що його залишили біля будинку з запискою для мене. В кінці я його обняла, сказала, що знаю, що це подарунок від нього, він відмовлявся, але потім погодився. Я сказала, що він найкращий, він просто обійняв мене у відповідь.

мені снилося як ніби я у себе вдома але не в тому будинку в якому живу зараз. У мене за накритим круглим столом сидять знамениті люди. хто то нині живий а хто то вже помер. Наприклад я точно пам’ятаю що був Андрій Миронов з мамою, а з живих лідер групи нещасний випадок Олексій Кортнєв. і ми сидимо їмо п’ємо так добре розмовляємо жарти сміх. слухаємо музику на вінілових пластинках.

Мені наснилася Евеліна Хромченко.Я її побачила в якомусь торговому центрі, я не очікувала її побачити і я дуже зраділа.Я їй говорила, що я її велика шанувальниця.У ТЦ було світло і яскраво, вона мені посміхалася.

В одному мені мені наснилася і собака і знаменитість ми з нею гуляли розмовляли і т.д. Потім я проводила її до будинку і за мною ходила собака, вона гавкає на мене огризалася майже вкусила я взяла палицю лежить поруч і почала її відлякувати, вона тікала і вдавалася знову&# 8230; Далі я взяла сокиру або молоток лежить на землі і махали їм&# 8230;.

мені наснилася група ОПЕН КІДС. З ними я і моя сестра поїхали кудись потім я і моя сестра вийшли з машини і пішли додому переодягатися а ОПЕН КІДС до нас постукали в двері запитали чи довго ми будемо ми сказали що немає що зараз ми вийдемо потім я прокинулася

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені наснилося кілька незнайомих мені людей. Один з них був Дмитро Нагієв) Нібито ці люди разом з Нагієвим намагалися вирішити мою проблему. І вирішили. До чого цей сон, якщо можливо зрозуміти? Заздалегідь дякую!

Сон полягав в тому, що я приймала у себе в будинку поп-виконавця та ми якось опинилися в ліжку, він чіпав мою щоку і дивився&# 8230; було відчуття реальності, але в той же час деякий відторгнення, складалося відчуття зйомок кліпу&# 8230;

бачила уві сні Пугачову і Кіркорова я з ними спілкувалася как-будто знала їх багато років і ще мені в цю ніч приснився наш президент как-будто його ховали

Мені приснився актор який знімається в уральських пельменях і в реальних пацанів Сергій Єршов то що він був у нас я з ним пофотографувався і що то він мені допоміг зробити а що не пам’ятаю що то на мою пов’язано з деревом !

Добрий день, мені снилося знаменитість!Мама з нею дуже добре спілкувалася, ця знаменитість зізналася в любові мамі&# 8230; вони тацевалі!Що це означає?

Вітаю! Мені приснився сон що я в якомусь парку зустрів знаменитого людини він знімає видио на you tube і він популярний. Ми з ним гуляли по парку і дружно спілкувалися, потім ми зустріли красиву дівчину і ми з нею одні далі пішли. Потім мене мамаіразбуділа і все закінчилося).

Мені снився хлопець якщо знаєте Микита Ломакін (Учасник шоу &# 8212; Х-фактор 4) Раніше він ніколи не снився. Наснилося що я була в сестри рідної хати. Я була на вулиці біля двору на дорозі. Потім все було несподівано. Він звідки узявся і підійшов. Він не знав хто я і імені не знав. Він запитав а чому ти одна на вулиці.Я відповіла просто нудно. Потім пройшло напевно один метр і він підійшов і обійняв. і ми трошки пройшли потім я пішла як то до сестри в квартиру. Я їй кажу Ніііііна ти не повіриш. Микита&# 8230;..Микита&# 8230; Вона каже: Каоко? я говорю: Лоооомакін. Вона швидко одяглася ми вийшли він сидів на лавці. ми фоткати. Він дав свій мобільний номер і сказав: Дівчатка, зателефонуйте мені вранці. Я буду на заводі (Часто говода так називається) Я сказала добре . Так як я там живу. Він сказав а я буду в кафешці співати, приходьте. Ну і на цьому я прокинулася.

Мені дуже сильно подобається Мерілін Менсон, вночі мені приснилося що я дзвонила йому але він не відповідав а що сталося потім я не пам’ятаю мені здається що потім він відповів мені і ми кудись пішли.

мені наснилося що я зустрів марення пита і Анжеліна Джолі у ескалатора.про що ми говорили точно не пам’ятаю.у нього були хороші годинники і я йому про це сказав.а в кінці коли вони ступили на ескалатор він підморгнувши мені і з няв годинник кинув їх мені в руки

Мені снилася відома поп-зірка, приємна бесіда, близький контакт з ним, йому я подарувала троянду і проводила на дуже дивний літак

Мені приснився Діма Білан, ми сиділи в кафе разом і він щось наспівував.Далі все кудись зникло і бачу хлопця який мені подобається можна так сказати і він до мене не рівно дихає ми стояли біля моря і він мені дуже сильно посміхався.
а сьогодні наснилося.що я купувала в супермаркеті яйця курячі..
а ще якось снилося що я того ж хлопця взяла за руку а вона була страшно гаряча я ще раз взяла його руку вона все ще була гарячою..тоді я йому сказала тебе що температура жар..він відповів ..ось чому ти мене чіпаєш ..а мені тебе помацати не можна

Вітаю! сьогодні я бачив кілька снів, пов’язаних одна з одною. в одному спостерігав за величезним летять дирижаблем, дивувався звідки він в нашому місті, він був червоного кольору, дуже великий, що закриває все небо. в іншому сні бачив Марію Шарапову, поняття не маю чому. я дуже люблю грати в теніс. але один момент &# 8212; ми з нею займалися сексом уві сні)). не знаю до чого це))

Я прийшла в гості до однієї з актрис, але вона вже зовсім стара була, була осінь. Будинок її напівзруйнований, точніше є тільки стать і частина стіни біля якої стояло ліжко. Була осінь і багато листя. На холодильнику була скляна ваза для фруктів бузковий кольори, прозора. Я її довго мила і відтирала від бруду і пилу в залізній раковині, як в дуже старих будинках. До кінця сну я її відмила. Протягом всього сну ми розмовляли про життя і не сумує старості. Мені хотілося довше побути в гостях, то. До. Було відчуття, що їй самотньо.

Мені наснилася група M-band.Я була на дачі, вони проїжджали повз, зупинились, змий дядько запитав скільки коштує їх концерт, Владислав Рамм І сказав що вони дадуть безкоштовний концерт, якщо ми їх нагодуємо і дамо відпочити в нашому домі.Я дістала там кожного, сфотографувалася з кожним, і взяла автограф. Влад вийшов, і я за ним, я попросила його сфотографуватися зі мною, сфотографувалися, але обличчя у нього було незадоволене, я відповіла, що йому соромно мати фотку зі мною?Він відповів що просто заснув, і поцілував у щоку.потім обійняв. Дав автограф, і свій номер.Я уточнила чи не знають його номер інші фанатки? Він відповів що немає.Обняв мене знову.І ми дуже довго розмовляли.

Вітаю !
Я зовсім не пам’ятаю як почався сон. нібито я &# 8212; співачка групи ВІА ГРА, а інших дівчат немає, тільки я одна, і я буду незабаром співати. Я одягнена в темні джинси і чорну блузу, а зверху одягаю ще якийсь костюм (не пригадаю точно, начебто, яскравий) . Я заплітаю собі косу. Мені немає в чому виходити на сцену, а я бачу через відчинені двері безліч людей. Я перебуваю в гримерці, вона як балкон, і зробивши крок це стає сценою, людей дуже багато, вони дивляться на мене, щось говорять. Вони чекають виступи. Я чую пісню, радісну, запальну яку співають жінки, дівчата. У гримерку заходить колишня учасниця проекту ДОМ-2, дивиться на мене, щось мені показує, розповідає. У мене немає взуття, моя стара взуття не підходить для виступу.якщо точніше. Я стою, шукаю взуття, приміряю некрасиву, а цю дівчина Еліна начебто, дістає туфлі каже:&# 187; Тридцять чотири&# 187; Я відповідаю : &# 187; що?&# 187;
&# 187; Розмір у мене 34&# 8243;. А у мене 36-37 розмір ноги, і я кажу їй про це, а вона з таїмо видом, мовляв, справа твоє в чому йти на сцену.. Я втискується ногу в туфлі, вони рвуться з ззаду, але цього не помітно. Я питаю у цій Еліни, мовляв, скільки коштуватиме ремонт або покупка нових туфель, а вона і говори: &# 187; 20 тис.руб.&# 187; Я замовкла, і вирішила зробити вигляд, що я не одягала її туфлі. Я добре співаю в житті, але уві сні мій голос почав зриватися причому, дуже сильно. Зайшов Костянтин Меладзе, і сказав, що я буду у нього в групі. Я була одягнена незграбно, але на мені був якийсь костюм, тому, все було нормально. Дивний сон, снітcя вперше, а сни мої, зазвичай збуваються.

У моєму сні у мене була так звана подруга яку я в житті не знаю. Так ось як то виявилося так що ми йшли ввечері в лікарню бо у мене зламана нога . Поки ми йшли, подруга помітила популярного блогера, і ми побігли до нього. Мипросілі з сфотографуватися, але він не погоджувався, ми просили автографи але він їх не давав. Врешті-решт він пішов, а я стала плакати, так як цю людину я дуже люблю і зустріти його було величезним подарунком, але у мене навіть не було фото з ним на пам’ять . Прийшовши в лікарню, я зустріла ще якихось подруг . Ми їм розповіли про цей випадок . Я не пам’ятаю що далі було, але пам’ятаю тільки те, що я дуже сильно засмутилася з цього приводу.

Мені приснився сон як знаменитість Йен Сомерхолдер і Ніна Добрев які живуть в Америці виявилися в Миколаєві. Я гуляли з друзями і побачили ми їх підбігли просили автограф і сфотографуватися . Потім як то все закінчився і и з знаенітостямі були в магазині вже з їхньому двома дітьми і купували одяг. І всі почали говорити як один з дітей схожий на Йена Сомерхолдера. І так весь час. А ще говорили як їй далося його спокусити. Але виховувала дітей Моїй подружки мама Віка Богданець.

Останнім часом почали снитися сни (майже кожен день) про близьких, тісних, дуже теплих і дружніх відносинах зі знаменитостями першої величини-до чого б це? І відчуття при цьому уві сні дуже тепле і хороше, і що я навіть маю більшу вагомість-вони самі до мене тягнуться.Сьогодні наприклад приснилася Алла Борисівна з Христиною-підійшли-поцілували, я поцікавилася їхніми справами (відчуття уві сні как-будто ми одна сім’я), потім ми разом ходили але на мене більше звертали уваги. І в цю ж ніч наснилася подруга, яка демонструвала мені свої по 9 пальців на ногах. Раніше снився Філіп в ранньому весняному саду-на деревах ще немає листя-вони голі, але зате на них вже висять стиглі яблука (зелено-жовтого кольору). І він вірно і віддано довго чекав мене, поки я збиралася, а потім я познайомила його (з уже правда покійними) мамою і тіткою-яка його сильно любила. Потім снилася Юлія Володимирівна Т.-ми з нею запалювали свічки на цвинтарі (правда з нею і з Філіпом мені доводилося стикатися і в реальному житті так вийшло що вони мене обіймали, а Філіп за квіти навіть поцілував, але це було оочень давно, він тоді навіть ще не був одружений на Аллі ) Цікаво до чого це все сниться?

я гуляла на своїй шкільній площядка не далеко від мене гуляла група MBAND потім вони вийшли зі шкільної площядка я побігла за ними сказала привіт взагалі ми почали об’щяться з Микитою Кіоссе (учасник групи) ми йшли шив і раптом що щось трапилося ми попалися в лікарню потім на з виписали і ми пішли в кафе там я встреціла подругу ми в Троєм начял розмову потім подбугает моя однокласниця я хоче сфоткати з Микитою Кіоссе я з подругою захищаємо Микиту і Микита мені каже я люблю тебе маючи на увазі що б я врятувала його від моїй однокласниці я йому відповідаю я теж тебе люблю СИЛЬНО на цьому мій сон пріривается

Вітаю.
часто сняться сни зі знаменитостями, деякі з них вже не живі. сни різні, іноді співаємо разом, іноді я знаменитий з ними, іноді душевно розмовляємо. можете підказати, що це означає? нерідко запам’ятовується музика, я потім по пробудженню її записую (музикант).

До нас з мамою прехал родсвенікі, у подруги мами був син мій улюблений актор.Уві сні він був актором.Я була старше чим я є зараз в житті я підліток.але уві сні я була дорослою.З ним у нас була симпатія, і він зізнався мені в цьому.першим. Після цього, вранці, він поїхав до себе в місто, на проби в кінно мені про це не сказав.Він не брав трубку, паралельно я бачила що він був разстроен нашим разставаніем.Я знайшла гео, але не пам’ятаю як, тільки пам’ятаю що ми з мамою приїхали до німу, він був дуже радий, і взяв мене за руку потім обійняв.Я заплакла потім він сказав я тебе не відпущу ніколи.

мені третій день поспіль сниться наш президент Назарбаєв і мій генеральний директор. уві сні вони обидва до мене добре ставляться, в перший день президент зі мною зустрівся, щоб вислухати моє прохання, нібито мій син вчиться на 2м курсі ВНЗ, звідки не роблю превод в інший ВУЗ, а я прошу перевести сина в інший ВУЗ і він ставить свій підпис на дозвіл, а ректор здивований і говорить, що це єдиний такий випадок. всі три дні сина я беру участь в оргкомітеті з президентом і шефом своїм. третій день сну &# 8212; дощ, приємний теплий, чекаємо президента, мій шеф, втомлений, я йому пропоную відпочити, він погоджується, якщо в мою спальню, типу мій будинок поруч, я його проводжаю в свою спальню, співробітники здивовані, моя спальня виявляється таким шикарним, багатою, потім коридор мого будинку стає широкою, багато обставленій і президент приїжджає до мене додому, привітно зі мною вітається, що це означає? спасибі!

Мене звуть Алеся Вакарчук.
Мені 12 років.
Я фанатка &# 171; В гостях у Frosta&# 187; на YouTude
У нього 2 000 000 передплатника.
І я зустріла його уві сні.Як би я опинилася на стільці, там де вони знімали відео.Я уві сні не здивувалася, когбутдо я його бачила вже багато. раз

Доброго дня, Тетяно! все дуже не звичайно в моїх снах відбувається, ось сьогодні бачила себе в обличчі попо зірки Наташі Корльова що ..але в принципі про неї і не думала зовсім і по телеку не дивилася і не чула давно її творчості, але мені подобається її пісні раніше молодше віком звичайно її слухала.

вже не перший раз сниться чужа квартира (але я в ній господиня), приходять гості, серед них Сергій і Міхаель (група Otto Dix).при зустрічі обіймаємось. я спілкуюся з Міхаелем дуже дружньо, балакаємо, на цьому сон зазвичай закінчується.

Снився японський співак SANA. Він, як відомо, любить фанатів з країн СНД, був в Україні, Росії та ще багато де. У нього є офіційна сторінка в Російській соціально мережі. Якось я спілкувалася з ним, по-англійськи, зовсім небагато. Він рідко відповідає. Я &# 8212; чайлдфрі, т. е. не бажаю мати дітей. Уві сні ми стояли у дворі будинку мого батька, що живе не зі мною, погода була осіняючи. Він говорив, при тому по-російськи, що для сім’ї добре б і дітей. Як пам’ятаю, уві сні він і я були парою.

Я зі своєю подругою сиділа за столом, ми обговорювали якогось чоловіка на ім’я Теодор, а потім зайшла розмова про мого чоловіка, і ним виявився Лев Миколайович Толстой.

Мені сниться, що я випадково зустрілася з відомою людиною, ймовірно поїздка в автобусі, пізніше якась кімната, я переодягаюся і він випадково і несподівано заходить. Я соромлюся і він виходить, але знову заглядає через шторку і я його цілу злегка. Він йде. Пізніше він лежить в цій же кімнаті на вузькому ліжку під ковдрою і дивиться на мене з бажанням. Мені це подобається і в обох грайливий настрій і є бажання сексуального контакту. Він натяком делікатно пропонує здійснити, то чого ми обидва хочемо. Але мене зупиняє щось. Він зайнята людина йому треба їхати, а я не встигаю зібрати речі. Та й сумніви ще є. Відбувається якийсь розмова з іншими людьми у нього, з якого я розумінню і підтверджую, що наша зустріч відбудеться, він відкладає справи і залишається, пояснюючи своїм супутникам що є така службова необхідність. Я прокинулась :). Буду вдячна, Вам Тетяна, якщо допоможете зрозуміти сенс, для мене це дуже важливо.

Мені наснилося ніби я спілкуюся зі знаменитістю і ми вже давно один одного знаємо, такі теплі стосунки. Після першого сну мені майже кожен раз сняться знаменитості, частіше блогери Ютьюб

мені наснилося, що з мене вилазять глисти і черв’яки, прямо з мого тіла. Але потім я опинилася в новій квартирі, і ми з чоловіком там робимо ремонт. І ще в цій квартирі був з нами дуже відомий артист, до якого я відчуваю ніжні почуття.

здрастуйте, мені приснилося що я зі знаменитостями сідаю в автобус. спочатку я їх зустрічаю біля дверей і заходимо разом з ними. я з ними не розмовляла. зі мною була ще подруга.

Я гуляла уві сні за ручку зі Львом Аксельродом (фіналіст музичного проекту Голос Діти) А потім різко почала розповідати це все моїй подрузі, а ще був сон, що я повинна була співати на сцені, але мені не дали вчити пісню і я не виступила у час концерту я перейшла за іншу кулісу і там стояв Лев Аксельрод, і Лев мені сниться вже як 4 дні!

МЕНІ ВЖЕ 3 РАЗ СНИТЬСЯ МІЙ КУМИР-Ільшата Шабан. ВІН ТАНЦОР. І В КОЖНОМУ СНІ Я перебуваю У НЬОГО НА МАЙСТЕР-КЛАСАХ. Я МРІЮ В ЖИВУ ПОБАЧИТИ ЙОГО АЛЕ НЕМАЄ МОЖЛИВОСТІ.

Привіт, мені сьогодні вночі приснилася знаменита актриса і співачка &# 8212; Дженіфер Лопес . Ніби вона приїхала до нас додому, що б відпочити і провести спокійно час . При цьому, вона дуже потребувала моєму спілкуванні і підтримки, і весь час просила бути з нею поруч . Потім ми вийшли на вулицю, прогулятися по її прохання . Гуляли, розмовляли, сміялися &# 8230; було чудово &# 8230; вона говорила про свою кар’єру і успіх &# 8230; була дуже милою і доброю і говорила що мені такого життя не вистачає &# 8230; що вона дуже б хотіла що б я теж була знаменитою як вона &# 8230; я тільки хотіла запитати, як домогтися цього і як правильно йти &# 8230; але різко прокинулася через будильника &# 8230;

піднімалася на високий поріг і він обвалився але я втрималася на самій верхній сходинці і кликала на допомогу

Наснилося багато зірок. Спочатку Кеті Пері і Аура Діон (співачки), вони у загальному співали, зустрілися випадково, також вони зустрічалися з моїми батьками. Потім було зустрічі з кіноакторами казахстанськими і однієї актрисою (ведуча), їх особливо я не знаю, навіть їхні імена не знаю, але вони досить добре відомі, після зустрічався з Тілом Швайгер німецьким актором, була якийсь заходи де ми всі зібралися, я з ними фотографувався і з не якими з них розмовляв.

Доброго дня, Тетяно! Я сама люблю дуже розгадувати сни, але буває так, що деякі з них, розгадати складно. Ось і сьогодні приснився дивний сон. Приснився мені Майкл Джексон, що лежить в багнюці, на проржавілої втоптаної в бруд машині. У коло було темно, але через стіни сірого будинку, проглядався його силует бездиханний. Я підбігла до нього і почала протирати обличчя від бруду долонями, обіймаючи його і цілуючи. Коли я його підняла на ноги, ми знову обнялися з ним і він пішов. На вулиці стало ясно, перед очима стояли машини в ряд, чи не більше семи машин, вони були без скла, блідо жовті, що поржавіли. До мене підійшов незнайомець і сказав, але ж Майкл Джексон приїжджав до нас в Гомель. Я здивувалася і сказала, що цього не може бути, тому як він приїжджав В Москву, а в Білорусію він навряд чи б приїхав&# 8230;.Після цього він побіг в сторону куди пішов сам Джексон і я була здивована, що не тільки він один в ту сторону кинувся, але і багато інших молодих хлопців. Після, я опинилася в якомусь будинку, де сиділи молоді дівчата і шили яскраво жовті труси, з воланчиками. Одна з дівчат сказала &# 171; Ну не виходить у мене це шити&# 187; і заплакала. Я стала заспокоювати її і сказала, що у неї все вийде і стала допомагати їй&# 8230; Після чого знову перенеслася в свій район, де допомагала Майклу встати на ноги. Але його я більше не бачила. Лише тільки яскраве сонце і плитку стару під ногами і раптом, я лякаюся уві сні. (У мене під будинком, наяву росте красива біла бузок), а уві сні я вже бачу, що її недбало прибрали з того місця і поклали на землю стару плитку. Я встигла лише прокричати, втікши за трактором, поверніть бузок&# 8230;. Так закінчився мій сон. Маячня повна, але якщо розібратися, може він, щось значить?([Email&# 160; protected])

Доброго дня! Я сплю дуже міцно і снів не бачу взагалі, тільки коли щось дуже важливе. Вчора я перед сном прогулялася по річці і ми ще пожартували, що присниться сон, а я і кажу &# 8212; ага з четверга на п’ятницю, та ще й віщі)) Посміялися і розійшлися. сниться сон &# 8212; Верховна порада України, зал засідань, говорить президент України &# 8212; Петро Порошенко &# 8212; А тепер щодо кадрових змін 0- хочу Вам представити дуже молодого, можна сказати юного фахівця, але це моє саме вдале рішення &# 8212; зустрічайте &# 8212; Ольга Клочко &# 8212; юна, але шалено впевнена і здатна молода дівчина, яка в свої 25 років знає п’ять мов, працювала на керівних посадах і завжди і від усіх отримує, то, що потрібно. Тут виходжу я &# 8212; теж штовхаю слово. Сон кольоровий, точні кольору залу Верховної поради. Я про цю тему навіть не думала і думок подібних не було&# 8230;&# 8230;..Мило [email&# 160; protected]

мені вже 2 дні поспіль сняться знаменитості, 1 Діма Власкин, 2 Макс Корж, Діма мені просто дам автограф, ну а з Максом було ціле пригода, я його побачила і познайомилася він дав автограф і за нами хтось погнався, ми відірвалися він знайшов в кишені листок і ручку, але ручка не писала, потім я дала свою і вона записала, ми пішли до нього додому і я вийшла йшла моя тітка була не дуже темно.я сказала що я запізнилася, а вона сказала немає не запізнилася і я прокинулася

Детально: пили &# 8212; я, друг, яка то еше дівчина і пам’ятаю що Кім Кардаш’ян. фоткати з ким, потім десь поросходілісь, на наступний день, Кім як то високо себе високо поставила, і ми трохи трохи не посварилися.

Нещодавно я побачила у цього знаменитого співака фотографію в інстанрамме з його колишньою дівчиною.І в цей же день (ніч) мені наснився сон, що ми з ним побачилися, как-будто вже кілька років знайомі..Мило розмовляли і тут він каже, що вони з цієї його колишньої вирішили одружитися, але про мене він буде пам’ятати завжди, буде допомагати коли необхідно..Я плакала, потім на наступній день він мені дзвонить і питає як у мене справи..Ми знову зустрілися, видно було уві сні, що він переживає за мене..приїхала його &# 171; дружина&# 187; майбутня і було таке відчуття, що він не хоче цього&# 8230; І коли я дивлюся його кліпи, (вже не уві сні) мені чомусь десь всередині здається, що ми якісь близькі один одному, або будемо близькими..а коли я в перший раз побачила його на ютуб, у мене було таке відчуття, що я з ним все життя знайома&# 8230; що це таке?

Вітаю! Мені наснилося, ніби я зустрічаюся з Пашею Сердюк (Зірка серіалу Ранетки), до чого це?

Якщо ви знаєте Фроста з ютуба Конан такий.Він мені прісної великому будинку вкотором є баня будинок весь з дерево підлогу з піку і все це відбувалося в грі майнкрафт. Спершу я поївши в домеменя прегласілі в баню фрост чказал що коліна розчепірив йди від Цуда я ушол а далі ні пам’ятає.

Я не дуже пам’ятаю цей сон. Пам’ятаю тільки, що я розмовляла зі своїм улюбленим співаком Єгором Крідом, фотографувалася з ним, ми сміялися. Більше я, на жаль, не пригадую, так як швидко забуваю сни. Але деякі дуже пам’ятаю. Мені вже 3 рази снився цей співак, але в різних снах. Тоесть по різному.Я дуже хочу знати, чому він мені сниться. Я думала, тому що дуже багато думаю про нього, співаю його пісні кожен день, дивлюся відео&# 8230;..Але хотілося б, щоб це означало незабаром подружитися з ним! Чекаю вашої відповіді.

Я познайомилася з Катею КЛЕП, ми з нього знімали відео і нам було дуже весело. І у мене було таке відчуття, що ми давно вже дружимо

я бачила цієї ночі уві сні, ніби до нас в місто приїхала відома співачка і мені тільки вдалося з нею сфотографіроватся за межами сцени.

Вітаю! Мене звуть Вікторія. Мені рідко сняться сни&# 8230; але сьогодні мені наснилися знаменитості. Я не хочу сказати, що все це обов’язково має сенс, деякі &# 171; персонажі&# 187; і моменти здалися мені дуже дивними, але все таки&# 8230; можливо це дійсно щось значить. У першій частині сну був присутній відомий діджей Кельвін Харріс&# 8230; але мене це не дуже дивує, так як буквально вчора по тв показували його кліп, я уважно дивилася і підспівувала. Можливо тому моя підсвідомість і видало таку картину. Але мене вразило те, що в моєму сні він сидів на дивані, я сиділа поруч з ним&# 8230; і раптом я почала цілувати його в шию, він почав стогнати&# 8230; (Такого я зовсім не очікувала і до сих пір не можу зрозуміти до чого це). Вранці мені було трошки не по собі&# 8230; але це не важливо. На цьому сон не закінчився, я виявилася зовсім в іншій кімнаті. Мені нагадало це один з кабінетів моєї школи. За столом клас. керівника сиділа відома співачка Бейонсе &# 8230; зі своїм чоловіком (до чого ж дивно). Мене вразило те, що я єдина була здивована, мені відразу захотілося з ними сфотографуватися і.т.д&# 8230; , А решта (це були мої однокласники) не звертали уваги. Я спробувала зробити фото на свій телефон, але він ніяк не хотів працювати нормально (телефон був дійсно мій, він не модний і не крутий і з ним часто таке буває), тому я попросила айфон у своєї подруги Діани, який робив чудові фото. Мені вдалося сфотографуватися з Бейонсе і її чоловіком, після цього я просто сіла за свою парту. Я попросила Діану терміново скинути мені ці фотографії, але вона сказала &# 171; пф, не сподівайся&# 187;. Діана мені подобається, у нас з нею хороші відносини і я точно знаю, що вона б зі мною так в реально

Мені наснилося ніби я доглядаю за цією людиною, ніби закохана в нього, а він в мене, хоча різниця велика у віці, ще ця людина недавно помер. здається в травні, також уві сні є сцена ревнощів, його дружина (хоча у нього є лише фіктивний шлюб наяву) ревнує мене до нього, що &# 8212; то таке.

Доброго дня, Тетяно!Мені наснилося, що я заміжня за відомою людиною і у нас повна ідилія, ми любимо один одного.Також приснилося, що ми десь відпочиваємо, а він готував в ресторані і наснилася ця їжа.Коли ми з ним спробували зайти в ресторан, де нам приготували столик, то двері скляні, з працею відкривалися, ми спробували зайти, але спочатку йому затисло руку, було дуже небезпечно, але все ж я постаралася дуже швидко пройти і пройшла.

Мені приснився Турчинський, він мене підняв над собою (незадоволений), кинув з усієї сили на підлогу, в цей момент не могла прокинутися, потім встала ледве як

Мені наснилося, що я після школи пішла на концерт Сергія Лазарєва.Він співав і танцював, я сиділа і спостерігала за ним.Потім він спустився в зал для глядачів для фотографування.Я підійшла до нього, він сказав, що знає мене (хоча це не так).Він обняв мене і ми пішли в хол, що б там сфоткати.І по дорозі ми почали розмовляти.Ми сфоткали, і він сказав, що ще з ним зустрінемося.І все, я прокинулася.

мені 11 років, я живу в Португалії, мені наснилася Настя Каменських, вона мені дала якийсь малюнок, а я попросила автогроф, я сней розмовляла. По русски пишу погано

Вітаю! Мені приснився сон, ніби я цілуюся зі знаменитістю! Раніше мені нічого такого не снилося. Допоможіть будь ласка зрозуміти до чого це приснилося.

Мені сьогодні наснилося Жанна Фріске, вона знімалася в якомусь кліпі і співала, а вранці дізнаюся що вона померла (Що це означає?

Я приїхала в своє місто і мені зустрівся Джастін Бібер.Там ми фотографувалися але було темно і не вийшло не однієї нормальної фотографії.Потім я попросила купити їй плаття .Він погодився, але нажаль не було підходящого для мене сукні.Потім він запропонував мені полетіти на вертольоті в його будинок .І там мені він сказав що його бояться нормально і він не та людина яка мені потрібна .Потім він мене поцілував і я прокинулася .

Приснився уві сні Басков (ніколи ні про які знаменитостей я не думаю і не є фанатом) ходили під ручку і пропонував вийти заміж. Було легко і приємно. До чого таке сниться?

Я була в своєму старому школі і зустріла колишніх друзів і в класі був один знаменитість з групи EXO. Я в сні не була в шоці, я спілкувалася з ним і дивилася його зошит,

Вчора мені приснився Ліам Пейн з One Direction, він збирався робити пропозицію своїй дівчині, якої не існує. Насправді в житті у нього інша дівчина. А сьогодні мені приснився сон, де група One Direction виступає в якомусь таборі і я з ними на сцені. Правда я бачила тільки Гаррі Стайлса.

Приснився великий світлий затишний будинок, там був Гуф (відомий репер) я стежу за його життя в соц.мережах так як мій хлопець на нього дуже схожий просто одна обличчя. Навіть не знаю спілкувалися ми з ним уві сні як коханці цікаво до чого це&# 8230; досі думаю про цей сон, він приніс мені багато приємних відчуттів

Вітаю! Мені наснилося що я в школі зустрілася зі знаменитістю це представник чоловічої статі і мою подругу! Я відчувала його руки уві сні!

Привіт Тетяна, 17 червня (середа) мені наснився сон, правда я не пам’ятаю його початок, але я пам’ятаю що якимось чином я і мої кумири (група mband навряд чи ви знаєте їх) виявилися за моїм кухонним столом, ми грали в карти. Після чого я пішла у ванну кімнату і через маленький прохід нагадує вентиляцію я якимось чином опинилася на вулиці і навіть не в тому районі в якому я живу. Тим часом хлопці повинні були їхати тк. приїхали на гастролі. Я йшла по вулиці дуже похмура, тому що я їх дуже любила, вони для мене все! І тут я побачила, вони йдуть через дорогу від мене і бачать мене. Власне, я зраділа і побігла до них. Зазвичай я не така мила і я не можу обійняти або сказати якомусь людині і навіть батькам що я їх люблю, але тут я побігла і обняла одного з учасників групи і сказала, що вони багато значать для мене, далі підійшла і обняла тільки трьох , а останнього я ціную найбільше, ну і як будь-яка дівчинка, божеволію. Я сказала йому щось на кшталт:&# 187; я мріяла про це півжиття напевно, якщо чесно я дуже хвилююся&# 187 ;, а потім обняла його дуже сильно і серце забилося бистроооооо, а решта йому підказували і як би говорили: &# 171, не кажи дурниць, поцілунок її в щічку&# 187 ;, але цього не сталося. Після всього цього ми всі просто пішли по тратуаре в одну сторону, я пішла додому, а вони в незрозумілому напрямку.
Все ніби нічого, але до цього мені приснився ще один сон з ними, приблизно 5-9 червня (точну дату не пам’ятаю).
Загалом початок я теж не пам’ятаю, але ми були на вулиці, вона була схожа на джунглі або ж який-небудь тропічний ліс, але це була жива вулиця і туди їздили відпочивати, ця вулиця знаходиться біля мого будинку і може тому так все склалося. Ми з мбенд поїхали відпочивати саме туди, ми веселилися і ходили по цим &# 171; джунглях&# 187 ;, а машину залишили біля дороги. Найбільше я розмовляла з тим хлопцем, якого я обняла дуже сильно в моєму минулому сні.
На наступний ранок ми прокинулися, а машини не було, була лише записка. Якимось чином я зрозуміла що це моя подружка (яка живе в іншій країні, але просто раніше вона розповідала про них, вона до них байдужа, зате уві сні вона була просто сумашедший фанаткою як і я в житті) вона залишила записку я не пам’ятаю якого змісту вона була. Ми вирушили на пошуки, незабаром машину знайшли і забрали (вже був вечір)
На 3 день &# 171; мій улюбленець&# 187; з групи повинен був їхати. Я з подружками ходила у дворі і коли дізналася це побігла до нього в під’їзд, але коли я побачила там купу його фанаток, які були старші за мене на 3-4 роки і загравали з ним просто &# 171; тягли&# 187; його за собою, але йому було все одно. Я покликала його він відразу побачив мене, ми поздаровался і одна фанатка &# 171; потягла&# 187; його в квартиру і поцілувала його. Я трохи засмутилася, але постаралася не надавати цьому значення (що у мене виходило з трудом), я пішла до подружок і в той час з під’їзду вийшли всі фанатки і почали розповідати мені про поцілунок. Я дуже сильно розридалася, я не хотіла щоб він їхав, я просто настільки сильно плакала і навіть ледве повзла по землі від горя, такі емоції, я люблю його. Чомусь багато хто мене бачив, робили вигляд що не помічають мене і просто проходили повз. На цьому моменті я прокинулася. Ви не уявляєте наскільки сильно я ридала і &# 171; ридала&# 187; це ще мало сказанно, я істерії.
Не знаю чому так, але то що я люблю їх сильно це правда. Напевно як і будь-яка фанатка, я б хотіла зустрічатися з тим, хто був для мене важливіше всіх, але я розумію що це просто нереально, ну по-перше тому, що він супер зірка, а я дівчинка з маленького містечка і по друге йому на даний момент 17, а мені 12. Думаючи про це я просто наганяю тугу, але повертаюся в реальність і живу моментом.
До речі дивно ще те, що останнім часом мені сняться мої заповітні мрії. Наприклад ось ці 2 і ще дві, одна про блогерство, що дуже зараз популярно, а головне я вже більш популярна у снах, а також співачка, сцена, з чим я хочу пов’язати життя.
Підкажіть будь ласка що це все означає, буду дуже вдячна.

я спілкуюся зі знаменитістю, він дає мені квиток в кіно.потім я його цілую в щоку, обіймаю, потім я заплакала, він мене заспокоїв і теж обійняв

Приблизно о першій годині дня я заснула, і мені приснився концерт улюбленої групи, після концерту я пішла до них в гримерку, ми поспілкувалися, і поїхали на їх машині в ресторан, сам ресторан був оформлений в червоному кольорі. Після ресторану ми поїхали до них додому, подробиць не пам’ятаю, Потім я пішла на вулицю, і познайомилася з дівчиною, мого віку, яка була дуже схожа на мою подругу, ми з нею погуляли по Москві, і потім я прокинулася.

Ми з моєю подругою, потрапили в минуле. Сиділи на березі. На містку, який знаходився далеко від нас, були ті туфлі. Вона сказала мені піти за ними. але тут..З паралельного містка, Встав Курт Кобейн. Я трохи злякалася. І підпливла до нього. села поруч.І..заплакала. Я не вірила своїм очам. Я обняла його. Розповіла йому, про го дочки, якою вона виросте. розповіла..Що він покінчить з життям. Але він не повірив. лише посміхнувся.
Що це може означати?

снився вокаліст групи &# 171; Психея&# 187; ми вели себе як-ніби були друзями&# 8230; він приїхав в моє місто з концертом, жив в якомусь старому будинку

Привіт, мені приснилося що я зустрілася зі знаменитим класичним музикантом, ми зустрілися на концерті і почали довго спілкуватися, потім я вийшла за нього заміж, хоча не бачила церемонію одруження, але я знала що я одружена з ним. я була дуже щаслива уві сні, здавалося що це все наяву, а не сон. І мені всього 17 років, про заміжжя і не думала.

Мені приснився Джастін Бібер і це вже не перший раз, в цьому сні було все так. Я зі своїми друзями сивіли в кімнаті, перед нами сидів Джастін, я в той момент хотіла йому сподобається що б він звернув на мене увагу.Він що говорив (я вже не пам’ятаю що), я сиділа в телефоні мені хто то писав в інстаграме, Джастін почав мені говорити залиш телефон, все залишили телефони ну я поставила телефон, потім мій друг видалили повідомлення яке мені написали.Потім я пам’ятаю як ми опинилися біля стільця Джастін там сидів, все Готель з ним свотатся і я начіла підходити і питати як здолати багато фотографій, одна подружна мені відповіла, але я почемк та так і не зделала фото.Джастін похвалили мою взуття та скзал я знайду тебе (розмовляв він російською), потім ми всі опинилися в машині і наш водій впав за машину, я і мої друзь про Джастіна не пам’ятаю здається він був чи ні, ну водія не було і я говори сядте хто то за кермо не хто не хоче ну потім машина впала в річку або озеро і ми все винурналі і я знову зі своїм телефоном, де мій телефон кричала я Джастін Був на берег кажись потім хтось дав мій телефон мені і він весь мокрий і я плакати початку і сказала мені батьки за телефон вб’ють.Все ось такий сон)

У моєму сні я побачила своїх кумирів, тобто знаменитостей.Спочатку ми сиділи на лавочці біля річки, а потім вони запросили мене до себе додому, я природно погодилася. Ми поїхали в Америку, ну до них додому, на синьому старому фургоні. У цьому домі стояли поруч, вони були з коричневого цегли. Так як мої герої, тобто куміри- це герої серіалу, то в моєму сні, вони були не героями серіалу, а вони жили своїм реальним життям, ну з дружинами і дітьми, все як у них в реальному житті. Ну ось ми приїхали, і один з героїв дав мені свою маленьку собаку, щоб я її вигуляла. Так забула сказати, вони зі мною розмовляли російською, а так в моєму сні все говорили англійською.Ну ось, я пішла вигулювати собаку, я ходила з нею по якому те мосту і березі річки, потім я зустріла двох дівчаток, вони теж говорили англійською, я поговорила з ними і вони проводили мене до будинку моїх кумирів.Коли вони побачили ці будинки, то почали захоплюватися, що це будинки Вінчестерів (це герої серіалу &# 187; Надприродне&# 187;) І хотіли увійти в будинок Джареда, чию собаку я вигулювала, потім вийшов Дженсен і насварив мене, за те що тут знаходяться ці дівчинки, він був злий, я почала виправдовуватися що я просила їх піти (насправді так і було ), але вони не слухали мене, Дженсен забрав собаку і відвів її в будинок. Я відправила дівчаток додому. Потім я увійшла в будинок і там сиділа на стільці дружина Джареда, вона посміхнулася мені і сказала привіт, російською, але з американським акцентом. Я теж їй посміхнулася. А Джаред тим часом, розкладав посуд на стіл, ми збиралися вечеряти. Так, ще за столом сидів старший син Джареда, потім підійшов молодший. А потім Дженсен, роздав нам якісь картки, і сказав нам що там зашифровано ім’я ресторану, в якому лежать наші подарунки, далі прийшла до нас дружина Дженсена з його донькою.Ми стали їсти і одночасно відгадувати ім’я ресторану&# 8230; На цьому мій сон обривається. Я буду вам дуже вдячна, якщо ви мені розтлумачите цей заплутаний сон. Заздалегідь дякую.

Мені подобається один виконавець і у мене визріла одна ідея пов’язана з ним, і ось вона мені сниться.Мені сниться, що він у мене вдома і я прошу його поспілкуватися зі мною, він охоче погоджується і я веду його в свою кімнату, ми з ним разнакомілісь і я починаю показувати подарунки, які я йому приготувала, але що щось пішло не так, через деякий час на його місці сидів зовсім інша людина, а з ним я вже говорила по телефону, але потім і з ним обривається зв’язок і після цього до мене заходить мама і починає говорити, що вічно суну носа куди не треба, що у мене все одно нічого не вийде, адже він то зірка, а я ніхто, я починаю їй говорити, що вона завжди мені все забороняла і ніколи не вірила в мене, що вона до всього категорично ставиться.Пізніше я бачу обьевленіе з його концертом в моє місто, але розумію, що через цю сварки я його пропустила або не пропустила, адже на його оф.сайті написано, що ніяких концертів поки не заплановано.

я гуляла біля речькі вона була довга і в різні боки розходилася і там купалися друзі Білла Kaulitz, потім я пішла купатися з ними, а потім на водному скутері приїхав Білл і він покликав мене до себе і я залізла на скутер і він мене на ньому катав , коли я сіла я міцна обіймала Білла і він був не проти, потім мене покликав тато він був з другом мені сказали що вистачити купатися і посадили на покривало сохнути, і Біллу не сподобалося що мене забрали але через годину я попросилася знову купатися і мене відпустили і я поїхала на своєму скутері до Білла і кОЛИ я пРИЇХАЛА мені сказали Ч ТО Білл не далеко від Цуда на мото гонках, і попросили мене сезде забрати його я поїхала на машині, я приїхала до нього і забрала, коли ми приїхали НАЗА на річку він мене обняв і я прокинулася.

Доброго Вам часу доби!
Мені приснився Микола Тищенко як чоловік, з яким у мене починаються відносини. Було це неначе в даний час, однак у дворі будинку, в якому я виросла і який був проданий майже десять років тому. Також біля мене були мої родичі, з якими я вже також тривалий час не спілкуюся. Уві сні я прямо яскраво відчувала пристрасть і закоханість, хоча я ніколи не думала про це чоловікові і навіть і при перегляді телепередач з Миколою, я ніколи йому особливо не симпатизувала. Підкажіть, будь ласка, що може означати такий сон? спасибі.

Мені наснилося, як я сиджу за дзеркальним столиком разом з колишньою поп-зіркою діснея (Майлі Сайрус), але вона була одягнена як Ханна Монтана, ще з нами сидів Фелікс (PewDiePie), Фелікс був знаменитістю в інтернеті, ми розмовляли про різні речі, і зайшла розмова про дівчину Фелікса (Марции), я говорила Феліксу, яка Марція мила, і що я дуже хотіла б з нею познайомитися. Ми пішли додому до Фелікса, де нас чекала Марція, Ханна Монтана пішла до себе додому. Поговоривши з ними, я обняла знаменитостей і попросила зробити з ними фотографію, Коли я прийшла додому, я хотіла викласти ці фотографії в соціальну мережу, але вони всі були розмазані. Пізніше я заходжу в мережу, де бачу як сам Фелікс виклав фотографії зі мною і Марція. Ось і весь сон.

Дуже відома людина шукав зошит, я допомагала, але не знала конкретно, що шукати.Потім він наблизить ялина але сказав назва і я знайшла і подала йому, він підтвердив, що вона

Доброго дня, Тетяно!
Скажіть будь ласка до чого сниться такий сон? Мені снилося цієї ночі тобто з суботи на неділю, що я перебуваю в установі куди я повинен скоро піти на роботу, я ищю там свою дівчину яка працює там і я спершу зустрічаю там відомого боксера чемпіона світу Мігеля Котто (помоему я його побачив уві сні потомучто я вчора дивився його відео боїв перед тим як лягти спати) і я прошу у нього позичити його майку щоб він мені повзаімствовал поки я ненайду свою і щоб мені було чим прикритися будучи обнажонним по пояс, неповністю, а по пояс, він відразу дав мені свою майку щоб я надів і потім я немогу знайти його щоб повернути його майку, коли я вже в своїх вещях знайшов що надіти на себе і прикрити верх свій. Потім я зустрічаю свою жінку там, яка зраділа побачивши мене. Але Мігеля я так і неувідел більше щоб повернути йому його майку.
До чого б це все снилося Тетян??
СПОСИБО Вам величезне взаранее за відповідь. Тетян тільки будь ласка як є скажіть мені, я нетакою людина який засмутитися або злякається чого то в житті, фактично я давно вже мертвий і особливо нічому неудівлюсь або злякаюсь в життя.
Дай Бог Вам ВСЬОГО саміті НАЙКРАЩОГО Вам і Вашій родині!

Вітаю! все починається з того, що я шукаю для себе квартиру в іншому місті, далі я опиняюся поруч з якимось святом, багато людей, я стояла вибирала: поїхати додому, т.до. вже треба було додому і залишитися на цьому святі, я вибрала друге, села на пісочок, а вода така чиста, глибока, вітер так обдуває, я зняла чому то одну босоніжки, а другий і немає. далі побачила знаменитість (чоловік) він одошел ми познайомилися, спілкувалися. потім як то вже опинилися вдома, все так же триває свято, я пішла в душ так як була мокрою і забрудненої, знаменитість спала, і я відчувала погляд його. потім все таки мені потрібно було додому, ми постояли біля вікна, він обійняв мене за плечі, і я пішла, вийшла взяла якісь балки, пакет, і пішла по дорозі, перейшла дорогу, а з вікна він мені махає, і я помахала, було на душі так тяжко чомусь, він був такий реальний, як ніби він реально був.

Мені наснилося, що дуже відома людина &# 8212; мій зведений брат, і у нас з ним досить теплі відносини. Так само в цьому сні ми разом справляли Новий рік великою компанією друзів.

Вітаю! Сьогодні мені вперше приснився сон зі знаменитістю. Загалом, справа була було так: я була в якомусь кафе (не в Росії) з подругою, але вона кудись відійшла, а я залишилася стояти в черзі за напоями. Коли я отримала дві склянки, я пішла в зал, де знаходяться столики і за одним з них помітила Гаррі Стайлса. Він сидів один і щось робив в телефоні. Я дуже здивувалася, типу: &# 171; Що він тут робить&# 187 ;, але я підійшла. Гаррі злякався і почав просити не фотографувати його і не постить це в інтернет. Я сказала, що я не така і не буду цього робити, якщо він дозволить мені підсісти до нього. Він переглянувся зі своїм охоронцем за сусіднім столиком, і я, не чекаючи відповіді, поставила склянки на стіл і сіла навпроти нього. Потім я простягнула руку і представилася, він теж, я відповіла, що і так його знаю. Гаррі сказав, що моя подруга підійшла до нього точно так же, як я, а потім кудись поїхала з його другом. Ми з ним трохи поговорили ні про що, і все. Я прокинулась.

Мені наснилася Саша Спілберг..я приїхала до неї на фан зустріч і після цього вона запросила мене до себе додому і снилася мені вона 2 рази ці два сну були обсолютно схожі вона завжди мені подобалася я її фанатка

Кім Кардашьян подарувала моїй родині будинок за те що коли то в Єгипті родичі нашої сім’ї врятували її чоловіка і дитини, а ще був уривок про те як вона познайомилася зі своїм чоловіком.Вона тонула, її врятував він

Вітаю. Мені приснився Олександр Сєров &# 8212; він співав для мене, правда, яка це була пісня, не пам’ятаю.

Вітаю!
Мені приснився сон, зі знаменитістю і саме з Лолітою Мілявської, це була дача, схожа на дачу моїх родичів, було багато людей, може людина 7, і в цьому кол-ве людина так само був мій тато, потім я піднялася наверх, мені було сумно, і піднявся хлопець почав щось говорити не багато приставати, але відразу відстав і я попросила покликати Лоліту, і він сказав що &# 187; у Лоліти погане плаття але груди нічого&# 187 ;, я не зрозуміла цього&# 8230; і піднялася Лоліта і ми почали розмову, лежачи на ліжку і я просила у неї поради з приводу відносин до людей які мене оточують і в це питання я мала на увазі хлопця який був зі мною в кімнаті раніше, тому що уві сні я сказала їй що у мене був знімальний день і мабуть цей хлопець знімався зі мною, я питала як мені поводитися на наступних зйомках, потім побачила машину іграшкову, яка виїхала і я побачила якусь підслуховуючу рацію, я її зламала, Лоліта була в шоці, потім я стала розглядати машину шукаючи ще що-небудь типу цього, пояснюючи тим що&# 187; я як раз хотіла піти до відділу, який розслідує такі речі, вона здивувалася і в її здивування була похвала, я поступила на юриста, може через це у мене такий інтерес пішов після того як я зламала рацію, але Лоліта про це не знала .. &# 8230; ми поговорили, вона пішла і впала&# 8230; на ній було червоній сукні і туфлі сині, чи не на високих підборах, кімната в якій я була, була велика..

Я точно пам’ятаю, що була в своїй кімнаті. Я вже хотіла лягти спати як мені задзвонив телефон. Як тільки я прийняла дзвінок, то почула знайомий голос і корейську мову. До мене відразу дійшло, що це мій улюблений співак, що хоче зі мною поговорити. Я відразу побігла за зошитом по корейській мові і хотіла йому, що то сказати. У деяких моментах він сміявся, а в інших ми просто тихо сивіли. Дзвінок був не довгим і ми попрощалися. Потім я далі пам’ятаю, що побігла до батьків все їм розповісти, але вони бурхливо обговорювали свої справи. На цьому мій сон закінчився і я прокинулася. Що це все означає?

Мені приснився в першу ніч блогер з моєї школи (Negativ312), що ми зустрічаємося.Він ніби знаменитість нашого селища.На наступний день приснився Совергон, це інший блогер тільки він живе в іншому місті.І він набагато популярніша чим Negativ312.І у нього є галочка в Вк.Снилося що Совергон і його друг в моїй школі а ми сидимо і розмовляємо.На наступну ніч наснилося що ми зустрічаємося з Совергоном.Ці сни щось означають або я просто багато думаю про нього.Т.до. Совергона я дивлюся але я не одна з його Фанаток які хочуть за нього заміж.Мені просто подобаються його відео, але я і не проти побачиться з ним&# 8230; Воот.Якось так(

Дитині Приснився відеоблогер і він у нього ночівал а цей відеоблогер живе в Японії вони розмовляли і потім коли моя дитина почав відлітати він попросив у нього автограф і він йому дав.

Мені дуже подобатися один актор .І він мені наснився)) Ми з ним гуляли дуже часто.Ми хотіли заявити на публіку що ми разом, він він відмовився.Він сказав що я з простої сім’ї, а він нібито знаменитість, і тому на публіку не треба.Але я йому ніби як йому подобаюся .Але а потім сказав мені він, що я його побачу в наступному році знову .Це не може означати що я його в реальності побачу?

Доброго дня, Тетяно. Мій сон був надзвичайно яскравим і кольоровим. У ньому Майкл Дуглас у віці близько 50 з якоюсь жінкою, з якою явно глибокі почуття і це не персонажі фільму, а саме реальні люди. Я зі своїм чоловіком, якого бачу смутно і ми просто гуляємо по місту, здається в штатах, займаємося шопінгом (я не люблю шопінг &# 128578; ). Жінка Майкла Дугласа показує мені свої туфлі на корковій платформі темно-сірі кольори з закритим носиком і здається з мереживного матеріалу &# 8212; які мені дуже подобаються і кидаються в очі &# 8212; і посміхаючись дуже розташоване до мене, каже:&# 187; вони коштували всього 3-4 євро&# 187;. Чому євро, якщо ми в Штатах &# 8212; промайнуло у мене уві сні. Дуглас теж посміхається і ми дві прекрасні люблячі пари йдемо по вулиці де гучне рух і багато магазинів. Дуглас в червоному жилеті і капелюсі. Його жінка в яскравому, але не пам’ятаю квітів, плаття нижче колена6 але досить відвертій. вона брюнетка. Я блондинка і нам з нею дуже радосно від любові нажіх обранців. До чого цей сон?Буду дуже вдячна за ваше тлумачення мого сну. З повагою, Маріанна

Вітаю. Мені наснилася Алла Костромічева. Ми з нею спілкувалися, сиділи в кафе, я взяла у неї автограф, і вона подарувала мені якусь річ, дуже для неї цінну..

Мені приснився Філліп Кіркоров. Як буду то ми з ним брали участь в шоу, чи то танці, то чи фігурне катання. Шоу закінчилося і він зібрався їхати. Я плакала, не хотіла його відпускати. Він подарував мені золотий ланцюжок і одягнув на мене. ми цілувалися.

Уві сні Увійшла в кімнату Мерилін Монро американська перша леді Жаклін Кеннеді і просила дуже люб’язним тоном Мерилін Монро яка лежала на ліжку, щоб оствала її чоловіка президента кеннеді в спокої або хоча б не народила дітей але, тут з’являється дівчинка блондинка років п’яти і начебто є донькою Мерилін від кеннеді і Жаклін гірко обіймає Мерилін схоже вони подруги Жаклін знала про все але і одночасно шкодувала мерлин

Здравствуйте, меня зовут Аскер. Позавчора уві сні я бачив що я у нас в будинку робить ремонт в кімнаті один мужик і Кріштіану Роналду . Друзі як дізнавшись що він у нас працюють вони просили щоб я взяв для них автограф . Брат говорив незважаючи на те, що він найкращий гравець світу з футболу він ще й так підробляє . Підкажіть будь ласка до чого це все ?

Ну так вийшло що я потрапила в велике приміщення і була одна пізніше співак йшов зі своїми помічниками і підійшов до мене, після величезна кількість фанатів забігають в це приміщення . Ми з ним піднялися на сцену і він мене поцілував при всіх, а потім я опинилася за межами цієї будівлі

Наснилася група МБЕНД, снилося, що вони приїхали до мене додому, я побачила їх з вікна, вони мені махали руками просили вийти, а я швидко швидко пішла привести себе в порядок і не дочекавшись мого виходу в будинок увійшов один з них, а саме Владислав , ми з ним розмовляли, забувши про тих трьох інших, що чекали зовні. раптово поруч з нами виявилася якась дівчина, вона його поцілувала в губи, його це трохи вивело з себе і він сказав, звертаючись до мене, що не любить і не терпить таке. вході нашої бесіди я так само дізналася, що він не любить пафос і вульгарність, також його доброту і простоту душі, думала про те, як сильно помилялася, вважаючи його зарозумілим і аморальним. Він хотів мене поцілувати, але передумав, бо не захотів мене обдурити. я так і не вийшла, вони поїхали у справах.

Ну сон так начіла я йшла в 8 клас потім я прокинулася уві сні і я пішла Гула з Єгором Крідом ми подімалісь на леснице і раптом уві сні будінік і я забоялися злизати з сходи Єгор Крід мене снала і все

Мені наснилося, що я сиджу на дитячому поравозе і до мене зі спини підходить знаменитий співак з групи MBAND його ім’я і прізвище Микита Кіоссе. Він каже мені привіт і я в розгубленості теж вимовляю привіт. Потім Микита підняв мене на руки і став кружляти навколо поравозіка кажучи, що він на мене сильно нудьгував. Далі ми встетіть його друзів з групи. кінець сну

було це, сиділи ми на футбольному полі дивіться футбол поруч прийшли сіли група мбенд підсів до мене Микита Кіоссе сиділи він робив компліменти матч закінчується і ми з 2 подругами йдемо вони за нами йшли ми зайшли в якусь готель там був кімнати блок ми заселилися туди, а хлопці попросили у адміністратора що б до нас зселілі і вони заселилися потім Микита Кіоссе ми сиділи в окремій комноте ми з ним почали ніби жартівливо гратися і він під час гри мене поцілував ми з ним довго цілувалися а подруги побачили і почали ображатися на мене &# 8230; на ранок мені потрібно було з подругами їхати в своє місто але никита мене не відпускав і ми лежали на ліжку і цілувалися в.. і все таки я поїхала в місто він мене Нагель і через котрі не час приїхав до мене

Це був корейський k-poper, він мені дуже подобається. Уві сні він приїхав до мене додому не пам’ятаю і він йшов я його з зади обняла і мені було дуже приємно, потім він зі своєю всією групою на більшій стенді дали автограф я була дуже порада цьому. І то що я його обіймала було кілька разів так. Ще ми про щось говори але це не чула.

У цю ніч мені наснилася: осіняючи холодна ніч&# 8230; я стою з подругами і бачу Владислава Рамма (чомусь був в тонкій білій футболці). Він мені сказав &# 171; Привіт Маш). Ну що навчилася кататися на велосипеді?&# 187; а я промовчала села на велосипед і поїхала в інший кінець села. Мені мої найкращі подруги щось мені кричали але я не зрозуміла що.Всі. Що це означає?

Снилося що я яскрава дівчина в гарному оточенні і був молодий чоловік який був закоханий в мене і я в нього закохана, і як то я хотіла врятувати його і довелося знайти двійника і в підсумку він побачив мене справжню . Потім реальність змінилася і мені снилися відносини з добре пізнаваним молодою людиною

Доброго дня.
20 жовтня приснився сон. Він був яскравий.
Все почалося з того що я йшла по вулиці потім переді мною виник світлофор і перехід.Підходячи ближче я побачила свого кумира, він переходив дорогу.
Після того як він перейшов дорогу він зупинився біля світлофора і стояв до того моменту поки я не підійшла до нього.Коли я підійшла ближче він рушив далі в мою сторону і широко посміхався.Я дуже зраділа йому, уві сні було відчуття радості і щастя&# 8230; Він говорив на Англійському я його розуміла і намагалася щось говорити йому у відповідь.У підсумку ми пішли гуляти, він всюди ходив за мною слідом.Ми з ним розмовляли.Потім я позваний своїм друзям що б ми зустрілися, але я не особливо пам’ятаю ту розмову.В середині сну ми вже були на набережній, виднілося море але воно було як то далеко, і там були кораблі, багато кораблів, нібито до свята вони там були.
Потім я їхала в тролейбусі разом з ним, я пам’ятаю як я сиділа на початку тролейбуса а він стояв в кінці але потім він взяв свою сумку і підійшов ближче, і встав біля мене, дивлячись на мене, але через окуляри.За вікном виднілися яскраві кольори осені, дерева, пагорби які всі були різних кольорів листя.І де то далеко на горизонті було море, йому воно подобалося, і він сказав &# 171; Якби у нас в країні було б таке&# 187;.Це було сказано російською.У підсумку я б дуже хотіла знати що це все означає.Сон був теплий і яскравий і залишив хороше враження.

З четверга на п’ятницю мені приснився сон як мені подзвонив актор (Сергій Светлаков) і запросив мене до себе в гості і назвав адресу свій, що означає цей сон??

З вівторка на середу наснилося, ніби я перебуваю на концерті Сергія Лазарєва. Але приміщення більше схоже на філармонію, чим на концертний зал. Уві сні була я, моя подруга і знайома по роботі. Так само я там зустріла однокласниць, з якими ніколи не спілкувалася. Коли почався концерт, ми встали зі своїх місць і почали танцювати і підспівувати. А потім перемістилися в інший зал, де Сергій співав тільки для мене, подруги і знайомої по роботі. Він подивився на мене і почав співати пісню тільки для мене. І я побачила, які у нього гарні очі. А потім ми раптово все перемістилися знову в інший зал. І звідкись початку доноситися музика німецької групи.

З вівторка на середу мені наснилося, ніби я, моя подруга і колега по роботі пішли на концерт Сергія Лазарєва. Але приміщення більше схоже на філармонію, чим на концертний зал. Коли він заспівав, ми встали зі своїх місць і почали танцювати і підспівувати. А потім перейшли в інший зал. Там Сергій співав для нас трьох. Потім він подивився мені в очі і продовжив співати, але вже тільки для мене. У цей момент я помітила, що у нього незвичайного кольору очі &# 8212; світло карі з чорними точками і смужками.
А потім ми знову перейшли в інший зал, і там вже звучала пісня німецької рок групи.
В реальності я ніколи не була на концерті Сергія Лазарєва. А подруга і колега по роботі взагалі його не люблять.

Приснився актор (Федер Бондарчук), уві сні я викликав таксі під’їхала машина, сидів за кермом він, ми довго каталися після чого я йому дав гроші в 200 грн він відмовився брати, але я йому все ж таки їх дав. розмовляли на серйозні теми але не пам’ятаю які.

Снився секс зі знаменитим співаком, який на яву помер (розбився на машині). Уві сні секс був з обопільної згоди, приємний. Зривалися від чоловіка. Співак дав свою машину. Я на ній поїхала&# 8230;.

Уві сні знаменитий політик був у нас гостях, пив чай. І запитав, чому я не читала недавно вийшла книгу

Мені наснилося, що одна відома танцівниця і її мама одягають мене, кажучи слова схвалення в шикарний костюм для сцени (до речі, цей костюм я вже придбала у цій же танцівниці)&# 8230;. До чого б цей сон? костюм чорного кольору весь в стразах Сваровськи &# 8212; шикарнейший&# 8230;

Наснилася Пугачова, познайомилися на якомусь заході
, поставилася до мене привітно, мені було приємно спілкуватися з нею запрошувала мене з собою на вечірку, запитала мене чи є у мене наряд, я сказала, що у мене тільки офісний костюм є, в магазині запропонувала мені вибрати сукню і оплатила мою покупку.

Дуже відома співачка обняла мене уві сні і я спочатку заплакала, а потім мені так стало добре. Вона мене гладила по спині і говорила, що я ще зовсім дитина. Хоча мені вже за 40. Але і вона мені годиться в матері.

Уві сні я танцювала з знаменитістю. Актором який мені колись сподобався, але вчора я про нього не думала і взагалі фільм з ним я дивилася дуже давно.

мені наснилося що я була на якомусь курорті і там познайомилася з відомим репером. в якому то кафе ми з ним оченята пристрасно поцілувалися. потім були якісь дуже романтичні моменти.

Вітаю.мені інтереснопочему мені наснилася Лорак я з нею лежала розмовляла фотографіровалась_?

Мені симпатичний один учасник з шоу &# 171; Танці на ТНТ&# 187;, мені наснилися 3 дівчини, з якими він найкраще спілкувався або спілкується зараз, вони йшли недалеко від мене, я подивилася на них один раз, ми усміхалися одне одному, потім ми з ними заговорили, вони дуже ввічливо зі мною спілкувалися, как-будто ми з ними давно знайомі.

Вітаю!
Уві сні я вкрала кінь не зі злих переконань, а заради задоволення прокотитися на ній. Мала намір вернуть’. Кінь був рудий з білими підпалинами, блискучий і доглянутий. Маючи намір сховатися, я навмисно зіштовхнула нас з моста і попала в болото, нас врятували. У другому сні я була знаменитістю, мене представляли, як нову ведучу. Був великий банкет і багато знаменитих людей, які нам аплодували.

Мені снився сон я вчилася в школі і раптом там пішли улюблені співаки та співачки вони йшли по сходах і потім був концерт ми там всі були і раділи !

Вітаю
Не пам’ятаю точно коли, але мені приснився знаменитий DJ &# 8212; Diplo. Я листувалася з ним в фейсбуці. Коли я прокинулася, я була без сумніву порада, хоча це був всього лише сон. Допоможіть розтлумачити мені, до чого приснився цей сон.

Мені наснилося що я була вдома у Тамари Іллівни Синявської. Ми розмовляли дивилися фото а потім ми обнялися

Наснилося, що я прийшов в університет свій, а там в натовпі футболіст Андрій Шевченко. Зібрав людей, що б розіграти кутовий удар. Я відійшов в сторонці так як не особливо сильний в футболі. Але він сказав, що б я став разом з усіма, і завжди подавав з кута саме на мене, перші 2 рази (по-моєму) було погано дуже, а потім я непогано вдарив так що і Шева здивувався. Після цього в холі універу я почав помічати зірок українського шоу-бізнесу, підходив до них вітався і дивувався, що вони тут роблять. А вони тільки посміхалися і просто спілкувалися на звичайні теми)

я їду в автобусі з татом і потрапляю в Москву причому за хвилин 20, і відразу опиняюся в торговому центрі з відеоблогером Юлією Пушман. Вона зі своїм хлопцем Фарою. Потім Фара якось перейшов до мого тата, а я залишилася з Юлею. І у мене уві сні просто був шок, я ходжу сней по магазинам. Ну як то так

Був в Кремлі. Спілкувався з Путіним, як з хорошим знайомим. Був вражений тим, який він насправді добрий і душевна людина. Відчував себе поруч з ним дуже добре. І коли ми з ним сиділи на дивані, я сказав йому: &# 171; Ніколи б не подумав, що ви такий приємний чоловік!&# 187; А він мені: &# 171; А з чого ти думав інакше?&# 187; кажу: &# 171; Ну, по телевізору про вас багато поганого говорять&# 187;. А він раптом став дуже суворим на кілька секунд і сказав: &# 171; Так не дивися телевізор. Навіщо ти його дивишся?&# 187; І тут же прибрав суворе вираз обличчя. А потім він пішов, і я довго шукав його по Кремлю з жінкою, яка здавалася мені його дружиною. В кінці начебто побачив його, але прокинувся.

Мені приснився знаменитий чоловік . Але він був знаменитий в минулому, і він мене чогось вчив, готував

Мені наснилася знаменитість точніше хлопець з популярної групи. Уві сні ми з ним гуляли, розмовляли, і особливо грали в сніжки.Вели себе як пара. У моєму сні присутні теплі тони. До чого цей сон приведе, що він означає.

Привіт, мій сон правда трішки дивний. Я бачила уві сні свого кумира. Правда він був вампіром, і ми любили один одного))) і він кусав тільки мене, я добровільно погоджувалася і після укусу я вмирала, але назад воскресала .коли він прийшов останній раз він прийшов до мене додому і я побоялася що він зачепить моїх рідних і я сказала щоб він їх не чіпав і щоб вкусив мене, але він не вкусив мене. Я мабуть дуже любила його, що аж розплакалася)) і зараз у мене дивні почуття, так як я його раніше бачила уві сні і тоді також ми любили один одного.

я бачила уві сні осінь відому співачку, вона була одягнена в яскраво червоне з голови до ніг, вона заспівала і ми удвох розплакалися кажучи що вона так чудово заспівала, у рас біля ніг була собака я її погладити, похвалілаб а поруч були моя собака ис 2ма щенят, я щенят взагалі взяла на руки, пестячи говорила які вони красиві

Наснилося що я розговарівала з знаменитим співаком, і був ещо какойто співак, не пригадую точно., я розговарівала з ним у батьків в будинку, був уже вечір, так як ето було на потемках, і іщо я розговарівала з своїм братом по телефоні, він десь гуляв і не хотів повертатися додому.

Я знала, що в цьому магазині є Івангай. Я туди пішла і почала його шукати, попутно включаючи інстаграм. Я його знайшла по голосу, по скільки він голосно говорив. Я до нього підійшла, він був дуже високий у порівнянні зі мною, спочатку навіть не впізнала. Він повернувся і сказав:&# 187; Дівчинка, ти іздіваешься&# 187;? Я йому відповіла: &# 171; Так&# 187;. Поруч з ним ще стояв Лололошка, ми зробили Селфі і я пішла.

я познайомилася з Банжаміном Ласнером і ми бігали по одному магазину нашого міста, він бігав і крічял щось англійською і ось він підбіг до бутіку де працювала моя подруга яка зрозуміла що він говорить і тоді він заговорив по-російському і втік тоді я побігла за ним і на вулиці я побачила Микиту Кіоссе і Артема Піндюру. я підбіг до Артему і схопила його за руку, він намагався вирватися, але я не опускала після цього я крикнула &# 171; дивіться Микита Кіоссе &# 187; і всі кинулися на нього.ось все це закінчилося я відпустила Артема і попросила вибачення прощала руку і у нього окозался вивих я сказала що б він перемотав руку еластичним бинтом і пішла дамою. на наступний ранок я прийшла до них і запитала Артема чому він не пере бинтував руку він промовчав я показала як це робиться і зняла після чого поклала бинт на стіл він дістав мій гіпс і ми почали розмовляти
&# 8212; яка в тебе була рука маленька
&# 8212; да уж це мій перший гіпс
після чого він дістав знімок руки на знімку була дата 12.11.2013 . Ми з ним заботалісь Артем запропонував залишитися мені у них на ночівлю я погодилася всю ніч я дивилася фільми з Микитою на ранок у них був концерт я сиділа у них і прибрала вони повернулися і ми скаженіли граючи в бій подушками я ночувала у них 2 дня потім вони повинні були виїхати т я пішла додому&# 8230;&# 8230; на цьому мій сон перервався

мені приснився дуже знаменита людина він стояв в метрах 10 навколо нього була натовп людей і намагалася сфотографуватися з ним, я хотів поздаровался з ним і теж сфоткати але людей було дуже багато, тоді я вирішив що повинен потрапити до нього .я рішуче пішов і натовп почав розходитися створюючи мені прохід .він був радий мене бачити ми Сіел і спілкувалися як друзі, натовп не звертала на нас увагу, але потім я попросив його сфоткати він мовчав, юрба кудадто зникла, і ми з ним почали тікати НЕ швидко не повільно незная откого біжимо і хто це і куди біжимо, через кілька зданих сон перервався, а так ця людина коли ми сним спілкувалися сидів в моєму дворі старого будинку з якого я переїхав і було темно як сутінки

Я йду по вулиці з відомим реп виконавцем Денисом Василенко, Джонібой, він пообіцяв дати мені автограф, потім ми зустрілися з його молодшим братом і каталися з гірок, а після цього пішли на його концерти, також він на мене образився, але пробачив.

Я була в гостях у відеоблогерші Каті Адушкін. Ми з нею як то відразу стали кращими подругами. Вона запропонувала зняти відео разом, я погодилася. Я теж відеоблогер, але мій канал не успішний. Ми готувалися до відео, потім я прокинулася.

був разом зі своїм улюбленим виконавцем і він спілкувався тільки зі мною хоч в округ було багато людей

На початку мого сну фігурували дві знамениті моделі. Я прийшла на іспит, а вони проводили реєстрацію. Одна них-Кара була дуже веселою і сміялася з моїх жартів. інша &# 8212; Барбара &# 8212; вела себе зі мною як з подругою. Ми обнімалися і весело базікали, розважалися. Потім я пішла здавати іспит, але тут вже починається друга частина сну. Сон снився з середи на четвер (7 січня). А моделі ці взагалі мої кумири.

Сновидіння я ВОСН знаменитий і всім великими грошима допомагають сомной Путін пропонує мені стати Мером

Доброго дня!Мені снився президент Путін . Я сдідел на конференції і задавав йому запитання, а потім він підійшов особисто до мене сів на проти на стіл і мені на вухо розповів анекдот смішний, ми разом посміялися і я прокинувся .

Я бачила уві сні популярну, молоду співачку. Вона запросила мене до себе додому, у неї такий величезний, красивий будинок, якісно побудований, я ходжу по дому і захоплююся. Мені так сподобався її будинок. Але меблі в будинку була старкувата, і не підходила до такого сучасного дому. Ми сиділи у неї в кімнаті, розмовляли і виявилося що ми вчилися в одному і тому ж університеті, але в різних роках.
У неї в кімнаті був безлад: речі валялися і т. д. І я думаю невже не можна прибрати зробити прибирання. Її мама, жінка середнього віку задоволена сувора, займалася домашніми справами і в який &# 8212; то момент вона сказала їй йти до себе додому. У неї є своя квартира, наскільки я зрозуміла і вона заміжня, і в той момент вона була в сварці з чоловіком, але це мої припущення уві сні. від такої сон.

Вітаю! Снилася співачка Ані Лорак! Вона мій кумир! Вона була в якійсь кімнаті я заходила ще не знав її ! Ми з нею познайомилися і я їй сподобалася. ми здружилися. Вона була в моєму місті! І я не знала що у неї концерт в моєму місті. Потім приїхав Філіп Кіркоров ми мило спілкувалися! Я фоткалась з Ані Лорак! Ми сміялися. Потім ми лягли і обнялися! Ще було парочку людей ну вони потім зникли! Ми Ані Лорак поїхали до мене додому вона сказала що ще в магазин заїдемо.

на початку сну мені робили манікюр, потім мені зателефонувала колишня подруга і попросила піти з нею, їй треба було щось купити, я прийшла до неї додому нікого не було, потім я якось перемістилася в ресторан, і поруч зі мною сиділа Селена Гомез (т.е знаменитість) і я потім з нею розмовляла, і потім вона зникла, я у всіх питала де вона, мені відповіли що вона пішла, що на неї нахлинули якісь старі спогади через мене.

Здраствуйте!Мені приснився такий сон уві сні бачу 2 відомих півец одна з них нібито моя жінка а мені друга робить мінет в відсутності моєї жінки а потім моя женьщина в кінці бачить або дізнається про це і збирається виїхати з дому а я прошу другий залишитися так як вона сподобалася мені вона відповіла що це не красиво якщо вона хоче виїхати то і я поїду! Що цей сон означає спасибі за раніше

Мені наснилося що мою дочку піднімає ногами вгору дуже відомий співак. І начебто вона збирається за одного хлопця заміж, а цей співак усюди з нею ходить

до мене в місто приїхали знаменитості, і мені потрібно було з одним з них переспати, але виявилося що у мене місячні і я не змогла це зробити, вообщем я все рівно з ним обіймалася і все таке, фоткалась, все було відмінно!

Наснилося, що я співала з популярною групою Віагра, я співала замість однієї солістки групи.

Вітаю! Я давно читаю ваш сонник і завжди знаходила потрібні тлумачення, але сьогоднішній сон я так і не зрозуміла. Мені наснилося, що я беру участь в якомусь дуже відомому новому проекті-конкурсі, так як я займаюся музикою, співаю, конкурс безпосередньо пов’язаний з цією діяльністю. Конкурс проходив в Америці, і моїми конкурентами були дуже знамениті там виконавці. Звичайно, вони не сприймали всерйоз якесь дівчисько з російського села і хтось навіть намагався наді мною познущатися. Але єдиною людиною, хто мені допомагав стати впевненіше і твердіше серед цих акул, була співачка Jessie J. Вона спілкувалася зі мною на рівних, пояснювала багато важливих речей, які допомагали мені &# 171; виживати&# 187; і битися. У підсумку, несподівано для всіх-всіх-всіх, я зайняла перше місце! Ніхто не вірив, тепер все дивилися на мене серйозно і побоювалися. Знаєте, для мене цей сон дуже дивний. Я ніколи не переживала, мене не зачіпало, що мене не сприймають всерйоз інші люди. Я хочу стати знаменитою і навчитися бути більш досконалий для того, але хто цього не хоче?) Я давно не слухала Jessie J, я поняття не маю, чому саме вона вирішила стати моїм другом уві сні і моїм учителем, але я дуже поважаю її талант і захоплююся їй, як особистістю. Поясніть, будь ласка, що означає мій сон? Спасибі)

я спілкувалася з людьми в соціальній мережі інтернету, він теж там були присутні на своїй сторінці. Я лайкнули його фото і він мені відписав і додав мене в друзі

Мені приснився Стас П’єха, була зима на скільки я пам’ятаю, ми танцювали з ним танець, відчуття буд то було свято якийсь, начебто новий рік, він був у мене вдома, і сам прегласіл на танець, я закохана була уві сні таке тепле почуття , а він так кружляв так танцював зі мною, після чого ми пішли в кімнату займатися любов’ю вже були в ліжку роздягнені, двері замкнули, але його друг постійно стукав смикав за ручку і в оконцовке виламав двері і нам довелося встати далі все як то мутно було і в скоре я прокинулася&# 8230;.ось до чого цей незрозумілий і соромітний для мене сон (адже у мене є молодий чоловік, і ми 4 роки вже разом&# 8230;)?

Привіт, мені приснилося що моя подруга (з якої я вчора поссорлісаь) дочка Віри Брежнєвої

Я бачила Аллу Пугачову. Вона в чорній сукні співала зі сцени і співала погано, писклявим тонким голосом. Мені не сподобалося її виконання і я прокинулася

мені снилося що у мене любовні, гарні відносини з Авраамом Руссо, він любить мене а я його. він дарує мені золоті прикраси.

Вітаю. Мені наснилася з четверга на п’ятницю дівчина (знаменитість), яка мене цілувала. Ми з нею жартували. Вона постійно сміялася. Тільки, коли я намагався їй відповісти поцілунком, їй чомусь було огидно

приснився Ф.Кіркоров в ролі мого чоловіка і я доглядала за ним і проводжала кудись, а тут раптом приїхав мій колишній і я подумала, що запізнився він, у мене інший тепер Філіп, але колишній зразок мене і не побачив, а я дуже хотіла щоб він дізнався, що я не одна .Весь сон був емоційний, як насправді .чіткий ЗАРАНЕЕ СПАСИБІ

Мені наснилося, що я сідаю в машину до знаменитостей. Ми вже були знайомі. Ми розмовляли як близькі подруги. До чого це?

Вітаю. Мені снилася любов і відносини з дуже відомим молодим чоловіком, на 7 років молодший за мене. Цілу ніч снилося, що ми разом, в одній квартирі моєї бабусі, розмовляємо, обіймаємось, дуже приємні відчуття залишив після цього сон.

Я сиділа на уроці російської мови потім нашу школу начлі отаковать. Звідки не візьмись з’явився Дракон і врятував нашу школу, йому допомагав Єгор Крід. Вони врятували нашу школу, а потім Єгор Крід почав раздовать автографи ну я природно взяла. Потім коли він распісовался на моєму особистому щоденнику я почала просто вигадувати мелрдію. А потім він у мене запитав Що римується з буквою &# 171; ж&# 187; я почала придумувати. Потім він заспівав якусь нову пісню склали за той час як ми пішли до мене додому. Мені не терпілося познайомити його з моєю родиною

Я сиділа в автобусі і до мене випадково підсіла пара хлопців. Вони виявилися дуже знаменитими хлопцями з рок-групи. У нас зав’язалася розмова і вони запропонували стати голосом групи. Я, звичайно, погодилася. Вони сказали, що їм пора. Я попросила зробити фото. Але вони вже попрощалися і стояли зовні автобуса. Я помахала їм рукою і поїхала далі. В очікуванні чогось грандіозного, в очікуванні слави і популярності

Повний сон я не пам’ятаю, тільки обривками. Прокидаюся в ліжку, яка стоїть на балконі, якщо не помиляюся в готелі на річці. Підходжу до перил і дивлюся на світанок, поруч зі мною з’являється людина, співак. Ми з ним про щось заговорили і сміялися. Порожнеча, потім я опинилася у себе в квартирі, разом з цією людиною. У квартирі тим часом були батьки. Коли я переодягнулася, я вийшла і пішла на кухню. Хлопець стояв біля плити і готував, потім знову порожнеча. Я опиняюся в школі, в якій я ніколи не була, але кілька вчителів знала. На уроці технології. Потім прийшла вчителька з фізкультури, хтось став говорити про її дітей, про неї і співака. Я вибігла, пробігла по коридорах, зайшла в кабінет. Поклала свої речі і пішла до виходу. Біля дверей лежали книги, а на одній з них, був стікер. На ньому було написано, щось про весілля співака і його молодої нареченої, про інститут в який вона хоче вступати і ще щось. Я вийшла, пройшла знову по коридорах і зайшла в якусь кімнату. Це була та веранда з готелю. На ліжку сидів цей же чоловік, а поруч стояла люлька. Ми знову підійшли до поручнів і стали про щось говорити. знову порожнеча. Ми йдемо за руку по стежці, швидше за все в парку. А далі я прокинулася.

сняться знаменитості такі як Павло воля, кр роналдо, ибрагимович, адам індієвий 2 рази за місяць снився, актори сняться і всіх я пригощаю їжею або вони мене пригощають їжею.цими людьми я не марю і не марю тими видами діяльності чим вони займаються.до чого такі сни?

наснилося що я з індійським знаменитим актором закрутила роман..Я втратила свою золотий ланцюжок у воді, потім знайшла і почала одягати на нього різні біжутерії.Ще ми купалися на каналі і я боялася стрибати на воду, але в підсумку стрибнула

Мені наснилася що мені ворожили по руці.І сказали що буду знамініта можливо як актриса навіть буква а була на руці.Потім вона сказала одна дитина і що ещ про чоловіків точно вже не пам’ятаю&# 8230; Що це означає?

Мені приснився Максим Галкін, як ніби я у них в орендованому будинку, чому то Максим не очікується починає до мене горнутися і питаеться перейди до сексу, але я весь час укланяюсь від нього (мені не зручно, від того що я начебто неготова) нам потім завадили, і він пригощає мене булочками солодкими

Сниться, ніби я знаменитість, з довгими нарощеними, білявим волоссям, перебуваю в школі, і йду в кабінет

Обшаться з знаменітрстью, приїхав до нас і гостив у нас.і доглядав ща мною

Мені приснився сон, в якому були присутні один знаменитий російський актор і поп-зірка, відома по всьому світу. Уві сні вони були моїми одногрупниками в університеті. Але дія відбувалася більше в гуртожитку, в якому я живу. З поп-зіркою ми не спілкувалися, я просто бачила його на заняттях, а з актором ми трохи поговорили в гуртожитку. Не пам’ятаю про що була розмова, нічого серйозного. Я не часто з ним спілкувалася, тому що у нього була там дівчина. Що це може означати?

Спочатку я зі своїм хлопцем збиралася кудись поїхати, ми речі складали і в машині довго розмовляли і сміялися. Потім, коли їхали на вокзал, він мене поцілував на повній швидкості авто. А вже на вокзалі мені приснився знаметнітий рок-музикант Джаред Лето. Він дав мені автограф спочатку на папері, а потім розписався на шиї. Ще я з ним кілька разів сфотографувати і вся ситуація відбувалася в темний час доби.

Наснилося, що приїхали знамениті танцюристи і я танцювала з ними в головній ролі. Під час репетицій я розмовляла з партнером, він був добрим, товариським, красивим. Також у коло було багато знаменитих танцюристів. Всі танцюристи були дуже добрі до мене, також були і інші дівчата, які могли з ними танцювати і спілкуватися, але вони були зі мною.

Мені наснилася співачка Birdy, її пісні мене дуже надихають. Уві сні ми зустрілися на якійсь площі. Я попросила її автограф, і почала з нею спілкуватися. Після розмови, вона взяла мене за руку і повела в машину, в якій ми їхали за великим мосту. Потім ми зупинилися біля &# 171; казкового лісу&# 187 ;, там були дві дороги які вели в страшний випаленої ліс і дрімучий казковий ліс. Ми вирішили піти в казковий ліс. Підіймаючись на гору, (я запам’ятала бруд, і природно мені було дуже незручно підніматися), ми побачили фонтан, а потім раптово з’явився місто. Всю дорогу ми про щось розмовляли (незважаючи на те, що вона англійська співачка, ми спілкувалися російською мовою). Побачивши місто, ми відразу виявилися у мене вдома (скоріше це був не мій будинок, а щось дивне) вона зайшла до мене в кімнату і почала говорити про свої турах по Європі. Потім з’явилася моя знайома, яка теж питала у Birdy присутні в її піснях будь-які слова, крім англійських. Вона відповіла: &# 171; Так, є і на ісландською мовою&# 187; (Ісландія моя улюблена країна). З точністю написати не можу, так як більшість стерлося з моєї пам’яті (незважаючи на те, що пишу я це вранці). Наостанок вона мені сказала тихо, з пошепки: &# 171; наступного літа я полечу в Ірландію&# 187 ;, і я чомусь була порада, хоч і підсвідомо думала, що &# 171; чому ж Ірландія?&# 187;. У самому сні вона постійно посміхалася, розповідала мені про своє життя, сон був теплим, і на тлі самого сну я помічала часті заходи (жовто-помаранчеве небо)

Я точно його не пам’ятаю.Пам’ятаю тільки, що мені хтось подзвонив, я якимось дивним чином зрозуміла, що це був знаменитий співак, і він сказав лише пару фраз:&# 187; Знайди мене. Я знаю, ти зможеш&# 187; Все.

Уже другий день поспіль сниться, що в любовних відносинах зі знаменитістю. Але при цьому в 1 і в 2 день люди були різні і &# 171; сценарії&# 187; сну теж були різними.

Моя сім’я була на вулиці і раптом приїжджає велика машина.Від туди виходить Алла Пугачова і запрошує нас усіх до неї в гості.Ми сідаємо і їдемо.

Мені наснилося, що я розмовляю і постійно прошу її зі мною сфотографуватися, тому що вона знаменитість.

сьогодні мені приснилося що яя приїхав в гості до летсплейщіку
Роману Філіпчінко під ніком Лололошка

сьогодні наснилося, що я задружіться з Нікосом Сафроновим, ми обіймалися і були теплі відносини

мені приснився секс зі знаменитістю. Один з улюблених турецьких акторів, сон неначе справжній і ми там коханці..А ще приблизно тиждень тому мені снився один відомий український телеведучий (та ж історія, страсно поцілунки і тд і тп)&# 8230; Що це означає?

Мені наснилося, що я була на пляжі, там були мої друзі і знаменитий футболіст Кріштіану Роналду (мій улюблений футболіст), ми з ним спілкувалися, потім грали в естафети.Було весело і красиво, потім я попросила з ним сфотографуватися, але мій телефон чомусь не фоткал, я попоросіла у подруги, а й той не фоткал. Потім він сказав, що йому пора йти.. За кілька днів до цього мені наснилося, що я в парку зустріла В.Путіна і сказала йому, що я його поважаю. Але і тоді у нас не получілосьс ним фоткаться бо мій телефон знову не фотографував.До чого б це?спасибі

мені снилося, що я в Ізраїлі на відпочинку і спілкуюся зі Жванецьким М.М. і Задорновим М.Н. на банкеті, до чого б це?

Сиджу я на лавці, яка стоїть на дитячому майданчику.(На волошку) Я чогось чекаю і раптом з’являється моя улюблена співачка Наргиз Закірова! Ми з нею про щось говорили, а потім їй треба було йти. І як то відразу я у себе вдома виявилася, а вона потім пішла непомітно. Можете відповісти до чого мені приснився такий сон ?

Сон: я спілкуюся з Аллою Пугачовою та беру у неї інтерв’ю. Вона мені наснилася вперше. а також я бачу їй долоню добре. Червона долонька з чіткими лініями. Я попросила дати руку, мовляв, я поворожу вам. Я сказала: що нічого поганого говорити не буду, тільки гляну. В реалі я дійсно гадаю по руці і дійсно беру інтерв’ю у відомих (хоч і не в широких масах) людей. Що мене здивувало &# 8212; що саме Алла Пугачова приснилася. Раніше мені часто снилися знаменитості, Володимир Путін, з яким я була на одній нозі. А також мій улюблений вже померлий Янковський. Він брав мене за руку. Або ми просто розмовляли. А Пугачова &# 8212; це взагалі не мій фаворит, хоча я її глибоко поважаю за працездатність і просунутість. І талант. Співаю її пісні. Майже всі пісні можу заспівати під караоке. Взагалі мені сни сняться часто &# 8212; майже щоночі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ