До чого сниться 😴 Злом уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Злом що означає

До чого сниться Злом:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Злом уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Злом» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Людини, який побачив уві сні злом – попереду чекають любовні пригоди.

Якщо уві сні приміщення, що належить вам, було зламано – найближчим часом вам доведеться серйозно зайнятися своїм здоров’ям.

Якщо ж при цьому нічого не пропало – такий сон попереджає вас про небезпеку.

Приснився Злом, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Злом уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

сниться ніби зламали двері, але нічого не взяли.тільки простирадло на підлозі лежить.

Неодноразово сниться сон, що вночі я прокидаюся від того, що хтось ходить по квартирі. Я від страху боюся поворухнутися. Я прокидаюся, але боюся відкрити очі, мені вже наяву чутися кроки і шарудіння. А недавно приснився сон, що в мою квартиру увірвалися двоє молодих хлопців, розгромили квартиру, я лежала і боялася навіть зітхнути. Коли вони пішли, я Подя і стала оглядати квартиру. всюди розгром, у ванній знятий унітаз, зірвані підлоги, двері вхідні розламані.Я виглядаю у під’їзд, а там сліди пожежі, стіни і двері сусідніх квартир в слідах кіптяви. Цінного з квартири не пропало, я беру телефон і хочу зателефонувати в поліцію, але бачу, що в під’їзд заходять якісь люди і боюся видати якийсь звук. Я прокинулася, але знову боюся наяву відкрити очі, боячись, що це був не сон.

До чого може снитися: дивлюся у вічко, бачу сусіда і в будинок впускаю незваних гостей (молоді чоловіки), а вони починають все грабувати&# 8230; засмутилася дуже, не очікувала такого.

здрастуйте, снилося, що в мою квартиру намагаються відкрити, вони відкривають я закриваю&# 8230;.в результаті я не дала їм зайти.Вони пішли
спасибі

уві сні прокинулася .а у мене в квартирі розбиті вхідні та міжкімнатні двері.а одна кімната в дивно розбитому стані.

Підходжу до квартири, а двері відкриті (ключами).Я заходжу а там все перевернуто, але нічого не вкрадено.І це було 2 рази за ніч снилося.

Доброго дня, Тетяно! Мене звати Марина. Мені наснилося, що автомобіль набираючи швидкість їде у напрямку до дверей мого будинку (в реальності я живу в квартирі), я закриваю двері на замок, але автомобіль врізається в неї, потім здає назад і знову на швидкості врізається в двері і так багато разів, як ніби хоче вибити двері будинку, двері дерев’яні, починає трохи бовтатися. У автомобіля нічого не виходить і він їде. Причому автомобіль без водія &# 8212; порожній.

Вітаю!приснився шум в квартирі, я відкриваю міжкімнатні двері і бачу що вхідні двері відчинені і в ній немає замка, там просто дірка.Подивилась і побачила, що немає вішалки і одягу і взуття.Кричу чоловікові викликай міліцію, а він каже, що це зробив його син (від першого шлюбу).Я заходжу назад в кімнату, а там дві кішки.Одна біла і худа, а інша товста чорна і лінива (більше схожий на маминого кота в життя).Біла початку шипіти на мене, я її подушкою пару раз стукнула і вона втекла&# 8230;..

Я сиділа в залі і дивилася телевізор, як раптом чую, що в двері мені стукають. Я подивилася у вічко і побачила кілька стоять бабусь. Мені здається, вони побачили те, що я подивилася на них, адже коли видно наш відкритий вічко із зворотного боку, то видно світло. Вони почали роботу. Мама і тато говорили мені нікому не відкривати ці двері, ось я і не відкривала навіть людям, що збирають підписи. Я не знаю, як вони зробили це, але, вони просто зробили мої двері&# 8230; неробочий. Я підійшла до дверей, щоб перевірити, чи закрита вона (я вже давно так роблю, це звичка) і сильно здивувалася, коли мою ручку стали сильно смикати. Але ж у мене такий замок, що ручку потрібно смикнути вгору, щоб двері були зачинені. Так ось. Вони привели в неробочий стан мої двері і другий замок. Я сильно злякалася, побігла в кімнату і сховалася в шафу. Бабусі увійшли і дуже грубим голосом, може бути це був і чоловік, сказав мені: &# 171; Я знаю про тебе. Ти-Влада, школярка, недавно перейшла в * секретна інформація * клас. Я часто їду з тобою в автобусі. Прийшов час розплати, вилазь, свиня&# 187;. На цьому сон обірвався.

сон почався з того що йду я з товаришем по роботі (ми електромонтажники)
по дорозі він краде де то дрібниця (як мені здалося і мені це не сподобалося, але я виду не подав) заходимо в якусь будівлю. піднімаємося на останній поверх, товариш дістав шуруповерт і почав викручувати шурупи з дверей однієї квартири я розумію що це грабіж і мені захотілося в цьому не брати участь я з пускаюсь назад вниз через цей час я побачив пару знайомих (вони теж з роботи) я розумію що через мене здогадаються хто грабував кв. піднімаюся назад сказати хороший зав’язуй інакше погано все скінчиться, але то що я побачив повалило мене в шок. з тієї кв спускалися змученого і хворобливого вигляду дуже худі але з великою головою на вигляд як семирічні діти істоти. я питаю товариша що ти твориш? і він мені пояснює що їх вирощують на органи і що він не може цього допустити, я повинен звідкись вискакувати до одного з них і бачу що це істота більш менш розумно (у нього ще був хрест на лобі), і думаю варто допомагати чи ні і вирішую допомогти. спускаюся вниз. на вулиці стоїть машина типу маршрутки набита цими істотами, я сідаю за кермо (прав нету) починаю тихенько рух і бачу таку картину бігає купу народу всюди поліція, а перед капотом машини встав директор нашого заввода і не пускає далі. мені стає страшно я розумію, що якщо я не здамся то мене посадять і все пропали ці дітки. в моїй голові відбувається швидкий моральний діалог і я наважуюсь йти до кінця. з великим страхом в душі я знову починаю рух, до мене підбігають різні люди і штовхають капот машини. мені тиснути їх не хотілося і доводилося так вирулювати що руки скручувалися. потім стали ставити машини на шляху і довелося їх таранити, перша друга третя і моя машина глухне.
ну думаю це кінець для всіх нас і тут мою свідомість піднімається вище і бачу таку картину аварія моєї машини купу народу, поліції і хто за кого не зрозуміло. мою свідомість тихенько пливе в бік я бачу сарай, а в ньому себе сховав в сіні. потім він (я) одягає маску і спостерігає з боку. подія різко переноситься в інше місце. перед домною стоять двоє людей нагадують ченців ззаду них приблизно 12 дітей років 12 з хрестами на лобах. до мене доходить що це ті самі істоти
на мене приходить велике полегшення і один * монах * каже що скоро прийде ще один з червоним хрестом і я прокинувся.
p.s не знаю чому але було чітке поняття що ці 12 з чорними хрестами
дуже розумні і розумні, а той хто прийде з червоним буде володіти магічними здібностями. спс за прочитання.

Відкриваю з чоловіком двері своєї квартири (у вхідних дверей відсутні врізні замки), а на сходовій клітці стоять три мужика -злодій

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ