До чого сниться 😴 Злодій уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Злодій що означає

До чого сниться Злодій:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Злодій уві сні по 30 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Злодій» по 30 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Злодій у вашому сні – застерігає, що ви можете втратити чиєсь довіру, повагу в суспільстві. Можливо, ви користуєтеся забороненими прийомами.

Злодія бачити, ловити – обман, сварки.

англійська сонник

Бачити уві сні злодіїв – поганий знак, що означає прийдешні прикрощі та втрати.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні ви бачите себе злодієм – це до серйозній біді!

Якщо ви збираєтеся щось вкрасти – до хвороби. Однак будьте впевнені: вам судилося видужати!

Малий Велесов сонник

Злодій – любов або заміжжя (дівчині) / небезпека, ворожнеча, втрата клопоти; багато злодіїв – розчарування; вкрав тебе – бути в друзях; злодій краде в будинку – добре / обман; самому красти – успіх у справі / бідність, приниження, печаль, невдача; що крадеш – того і не буде; зловлять на цьому – удача / перешкоди, зрада; ловити злодія – сімейна сварка; вночі ходить по двору – пожежа.

Новітній сонник

Бачити себе злодієм – станете співучасником брудної справи; ловити – до непорозуміння.

психоаналітичний сонник

Злодій-зломщик – тінь. Або в сновидіннях жінки її Анимус. Індивід незмінно намагається не допустити приходу названого гостя, але одного разу він входить (після зміни позиції в свідомості). У наступних сновидіннях непроханий гість може бути вигнаний.

Вигнання незваного гостя – символіка вказує на те, що індивіду необхідно усвідомити щось зі свого несвідомого, яке було результатом негативного впливу Інших, наприклад, результати ідентифікації. З цим новим розумінням приходить потенціал зрілості, який може змінити власне життя.

Непроханий гість нападає і (або) гвалтує молоду жінку – необхідність завоювання нової щаблі у взаєминах з чоловіками. Щоб бути готовою до цього, слід бути незалежною.

Непроханий гість нападає і (або) гвалтує заміжню жінку – потреба в більш задоволених статеві взаємини з чоловіком, для чого вона повинна створити необхідну напругу в подружніх стосунках (уявна зрада).

сучасний сонник

Побачити уві сні, що Ви злодій і за Вами женуться поліцейські – означає, що Вас чекають неприємні зміни в справах і Ваші відносини з людьми погіршаться.

Якщо ж уві сні Ви переслідуєте злодія – Ви отримаєте верх над своїми ворогами.

Побачити уві сні кишенькового злодія – пророкує, що вороги зуміють стурбувати Вас і заподіяти Вам шкоду.

Якщо молодій жінці сниться, що її обікрали – вона стане об’єктом чиєїсь заздрості і злоби і через цих інтриг може втратити повагу свого друга, якщо не прислухається до свого внутрішнього голосу.

Якщо ж уві сні вона сама очищає кишені у інших – наяву своїм грубою поведінкою вона накличе на себе невдоволення одного.

сонник 2012

Злодій – відображення процесу обкрадання, обкрадання (самого себе в тому числі).

Сонник XXI століття

Побачити уві сні злодія – вас чекають клопоти, для дівчини – швидке заміжжя.

Кишеньковий злодій – застереження: хтось намагається нашкодити вам.

Приснився вам злодій, тихо пробирається в будинок – означає вашу впевненість у собі і успіх в справах.

Якщо вам приснилося, що вас пограбували – наяву ви дізнаєтеся, хто ваші недоброзичливці і які їхні плани; для дівчини такий сон – може бути передвістям чиєїсь злості і заздрості.

Якщо вас уві сні обікрали по-крупному, не залишивши практично нічого – хороший сон, він обіцяє вам сприятливі угоди, вдалі договори.

Якщо вам приснилося, що ви щось украли – такий сон може бути застереженням: вам не варто ризикувати наяву, так як це може призвести до втрати або збитків.

Красти в людному місці – до банкрутства, у себе вкрасти – до програшу або занепадам в справах.

Крадене уві сні купувати – означає, що наяву вам вдасться домогтися будь-чиєї прихильності.

сонник Лонго

Побачити уві сні крадеться злодія – на роботі у вас буде в порядку. Подібний сон пов’язаний перш за все з вашою професійною діяльністю. У вас як би відкриється друге дихання, хоча і настане так званий критичний момент, коли буде здаватися, що ще чуть-чуть, і ви просто помрете від напруги і втоми. Вся справа в тому, що на роботі у вас настав важкий період. Варто напружитися, і ви з гордістю і задоволенням станете пожинати плоди своїх зусиль.

Якщо у вашому сні ви самі були злодієм – значить, вам нарешті вдасться вирішити проблему, над якою ви б’єтеся вже давно. Вихід зі складної ситуації буде несподіваним, вірне рішення запропонує вам хтось із ваших друзів. Від вас потрібні терпіння і увагу до чужої думки, тому що саме «з боку» ви отримаєте цінну інформацію.

Спійманий злодій – вам слід остерігатися приймати занадто поспішні рішення, тому що, хоч на перший погляд вони і здаються вірними, насправді принесуть тільки шкоду. У вашому положенні потрібно обдумувати кожен крок, тоді ви легко досягнете успіху. Чим серйозніше ви поставитеся до проблеми, яку потрібно вирішити, тим краще. Можливо навіть, що в даний момент вам варто не проявляти активність, а почекати: можливо, ситуація вирішиться сама собою.

Тікає злодій, якого ви з якоїсь причини допомагаєте сховатися – знак того, що ви дуже м’яка людина і схильні у всьому знаходити насамперед щось хороше. Це дуже гарна якість, але іноді воно може пошкодити вам. Варто зняти «рожеві окуляри» і не бути таким наївним. Буде набагато краще, якщо ви подивитеся на світ більш реально і виважено, навчитеся бачити речі такими, якими вони є.

сонник Гришиной

Злодія – несподіваний успіх в справах, прибуток.

Спійманого злодія – благополуччя.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви бачите злодія, який забирається в вашу квартиру – це означає, що помилки, вчинені вами в минулому, не дадуть вам спокою, поки ви їх не виправите. В іншому випадку вам загрожують великі неприємності.

Якщо ви уві сні зловили злодія – це означає, що на даному життєвому етапі ви в стані «згорнути будь-які гори» .

Якщо ви не пропустіть своїх можливостей – вас чекає успіх як у справах, так і в особистому житті.

Якщо ви побачили уві сні злодія, що вкрав у вас щось дуже цінне – це означає, що у вашому оточенні з’явилася людина, яка вас обманює. Вам належить виявити обманщика, в іншому випадку ваші благополуччя і спокій будуть порушені.

Побачити уві сні покупку краденої речі – означає, що хтось намагається привласнити щось, що належить вам. Можливо, розкриється таємниця, яку ви так довго і ретельно зберігали.

Якщо уві сні ви бачите себе сищиком, який знаходить викрадену злодієм річ ​​- це означає, що в реальному житті ви знайдете те, чого вам так не вистачало.

Сон також – обіцяє достаток і благополуччя, якими будуть винагороджені ваші труди.

Злодієм бачити саму себе – знак душевних мук і переживань. У вашому житті з’явиться ряд складнощів, які все ж будуть дозволені.

Бачити уві сні тікає злодія – віщує пошук виходів із заплутаних ситуацій, які ви не в силах знайти. Тільки що, здавалося б, знайдене рішення буде постійно від вас вислизати.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Ловити злодія – до небезпеки, бачити, як злодій краде – влізти в дурне діло.

сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви злодій і вас переслідує поліція – це значить, що вас чекає невдача в справах і ваші стосунки з оточуючими погіршаться.

Якщо уві сні ви самі женіться за злодієм або зловили його – значить ви здолаєте своїх ворогів.

Якщо уві сні вас переслідують нічні грабіжники – це віщує і наяву ускладнення відносин з вашими противниками. Такий сон попереджає вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми.

Якщо уві сні пограбований ваш будинок або місце роботи – це означає, що доля потребує від вас мужності і твердості у відстоюванні ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні злодія – до небезпеки, втрати і ворожнечі, багато злодіїв – придбання, успіх у справах.

Якщо молодій дівчині приснилося, що її обікрали в транспорті або магазині – значить, наяву вона може втратити повагу свого друга, якщо не буде тримати в секреті їх відносини, бо її щастя може легко стати об’єктом заздрості і злоби.

Якщо сниться, ніби ви женіться за злодієм або хапаєте його – наяву здолаєте протистоять вам сили. Якщо уві сні ви уявляєте себе в ролі злодія – то в реальності засмутить свого обранця негідною поведінкою або вчинком.

Якщо вас застали на місці злочину, коли ви виносили речі з чужої квартири – вас неминуче чекає невдача в справах і ускладнення відносин з оточуючими.

Якщо уві сні вас переслідують грабіжники – наяву будьте обережні, особливо з незнайомими людьми. Також можете очікувати ускладнення відносин з противниками ваших переконань.

Якщо вам приснилося, що злодії обчистили вашу квартиру або кабінет – це віщує серйозні випробування наяву: вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб утриматися від необдуманого кроку.

Сонник Симона Кананіта

сонник Соломона

Злодій – небезпека, втрата, ворожнеча.

сонник Мандрівника

Злодій – шанувальник, для жінки.

Бути обкраденим – вдала угода і відносини.

Крадіжка (вас обкрадають) – має, нерідко буквальний сенс, але вкрадуть, скоріше, не гроші або речі, а можуть вкрасти ідеї, авторські права тощо.

сонник Федоровской

Зустріти уві сні людини, якого ви вважаєте злодієм – до любовного листа.

Якщо вам приснилося, що ви самі у кого-то что-то вкрали – вас чекає загальне визнання.

Сон, в якому ви зловили і побили злодія – означає: в самий найближчий час ваші справи підуть успішно.

Вам приснилося, що хтось із ваших близьких був викритий в крадіжці – скоро хтось із ваших близьких може отримати спадок.

Уві сні ви були присутні при тому, як хтось був викритий в крадіжці – знайте: доля сприяє вам.

сонник Шеремінской

Якщо злодій уже вам знаком або є реальним вашим коханим – то ваша вже існуюча зв’язок може бути розірвана або піддасться осуду з боку близьких вам людей.

сонник Цветкова

Злодій – шанувальник (для жінок); в будинку – обман; переслідувати – сімейні сварки; багато – розчарування.

сонник Езопа

Злодій – навряд чи це слово викликає у вашій підсвідомості приємні спогади. Образ злодія представляється як щось темне і неприємне.

Якщо у вашому сні з’явився цей символ – не поспішайте ховати цінні речі і встановлювати нові замки на двері, тому що в сновидінні цей символ може мати кілька значень. За старих часів вважалося, що частина провини за крадіжку переходить на того, хто вводить людей в спокусу своєю нехлюйством.

Сон, в якому ви побачили, як в ваш будинок пробирається злодій – означає, що наяву ви допустили непрощенну помилку, яка обійдеться вам дуже дорого.

Побачити уві сні, як ви зловили злодія – знак того, що в реальному житті ви зробите все можливе для того, щоб не упустити шанс.

Бачити уві сні, як злодій вкрав у вас особисту і цінну для вас річ – означає, що наяву вас обманюють і ваше особисте благополуччя знаходиться під загрозою.

Бачити уві сні, як вам пропонують купити вкрадену річ – поганий знак. Хтось спробує скористатися вашим особистим і таємним.

Сон, в якому ви знайшли вкрадену злодієм річ ​​- символізує добробут і достаток, створені вашим особистим працею.

Якщо уві сні ви побачили себе злодієм – це обіцяє вам проблеми і душевні переживання.

середньовічний сонник

Побачити злодіїв – це віщує близьке благо.

Тлумачний словник сновидінь

Злодія впіймали – благополучне усунення клопіткої справи.

Український сонник

Злодій – перед заміжжям сняться злодії.

універсальний сонник

Куди в вашому сні проник злодій? У ваш будинок, в ваш офіс або в будинок друзів? – це буде свідчити про те, в яку частину вашого життя вторгається чужа людина. Подумайте, хто був злодієм уві сні і що це за людина?

Злодій у вашому сні має якісь особливості? Як ви до нього ставитеся? Уві сні ви безпорадні, змушені сидіти тихо і спостерігати за злодієм? – це говорить про те, що так само безпорадні ви і в реальному житті в спробі захистити її від вторгнення в неї чужу людину. Можливо, вам слід попрацювати над своєю самооцінкою. Можливо, ви дозволяєте іншим вторгатися в свій простір, так як вважаєте, що вони розумніші і рішучіше, чим ви.

циганський сонник

Злодій – сумнівні фінансові відносини. Перевірте, чи не загрожує небезпека вашим вкладенням.

езотеричний сонник

Якщо він щось поцупив – розлука з кимось принесе вам прибуток.

Людини, що живе крадіжкою, як правило – до неприємностей і турбот.

еротичний сонник

Якщо ви крадете що-небудь у сні – це означає, що вами керує пристрасть, яка не знаходить своєї реалізації, вам щось заважає. Можливо, ви самотні і давно мрієте зав’язати близькі стосунки з ким-небудь. На жаль, в найближчому майбутньому зміни в особистому житті не передбачаються.

онлайн сонник

За сонником, злодій – це символ того, що своєю нечесною грою ви можете нажити собі недоброзичливців і підірвати свою репутацію.

Якщо уві сні він проникає у ваше житло – наяву у вас немає приводу сумніватися у власних силах.

Сниться, що ви його виганяєте – вам потрібно розібратися у власних думках, чиїсь слова глибоко засіли у вашій підсвідомості.

Наснилося, що злодій від вас тікає – ви надто добрі і дивіться на світ крізь рожеві окуляри.

Спіймати його уві сні – будьте більш розважливі і далекоглядні, інакше наживете собі проблем.

Сон, в якому ви його наздоганяєте – обіцяє вам перемогу над усіма вашими недоброзичливцями.

Якщо вам сниться, що ви самі стали злодієм – вас чекає удача, але вона швидко відвернеться від вас.

Наснилося, що ваші родичі зайнялися цим непорядним ремеслом – їх чекає несподіване матеріально збагачення.

Були свідком викриття злодія уві сні – ви перебуваєте під заступництвом Вищих сил.

Якщо ви знайшли те, що у вас вкрали – ваші старання будуть винагороджені.

Сниться зловити злодія – ваша щиросердність і благі помисли можуть бути використані проти вас, не дайте себе обдурити.

Злодії в домі – хтось із близьких родичів приховує щось від інших.

Приснився Злодій, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Злодій уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
Мені приснився наступний сон: я повертаюся до свого автомобіля і розумію, що я його не тут залишав, т.е його викрали. Я сів в автомобіль і почув, що хтось дістає заправний пістолет з бензобака (це все відбувалося на АЗС). Я вибігаю з машини і починаю бити цю людину, так як розумію що це злодій. Він пропонує мені гроші, щоб я не викликав міліцію, але мені здалося мало. Він сказав почекати, а потім і зовсім кудись пропав. Потім я поїхав в гуртожиток, поки сходив в кімнату, виходжу, а машини під під’їздом немає. Вона виявилася трохи далі, вона виглядала по-іншому, дізнався я її за реєстраційними знаками. І я прокинувся.
Заранее спасибо за тлумачення!

Вітаю!Мені наснилося, що я чітко бачив злодія в законі.Просто бачив людини і все.Він не робив ніяких дій.Ось весь сон.спасибі.

Пролунав дзвінок у квартирі, я підходжу, дивлюся у вічко &# 8212; там молода дівчина з русявим волоссям, набагато схожа на мою знайому, з якою у мене роман. Я питаю &# 8212; що потрібно, відповідь не виразний, але тим не менше я відкриваю і запускаю в квартиру, а там ще і чоловік з валізою. Я розумію, що це грабіжники. Намагаюся збагнути, які цінності є в будинку і як щось приховати. Чоловік каже, що потрібні всі цінності. Звертає увагу на ноутбук, я не пручаючись прошу скинути базу на флешку, дівчина щось запитує, я пояснюю, дзвонить будильник і я прокидаюся.
Що все це означає? Наснилося в суботу вранці.

я була одна вдома чистила в кімнаті стелю що то взятий вийшла з кімнати а по дому сліди брудному взутті і розбитий горщик з квіткою я пішла тихо по сліду з дому вибігала жінка на мою я її зловила або упустила я не пам’ятаю

племінниця чоловіка краде відро суниці з городу я її ловлю і забираю, лаю, їмо з відра з моєю мамою лаю що зібрала навіть зелену, що витоптпла все грядки&# 8230; біжить свекруха піднімається в гору на дорогу і сідає в кабіну трактора трактор летить до нас під ноги в кювет свекруха біжить в гору і спускається вже по залізних сходах вниз їй приходить на допомогу племінниця і допомагає спуститися&# 8230;

Прийшов додому, а на ліжку побачив невисокого зросту людини, який не намагався сховатися, спав. Помітив, що пропав холодильник. Схопив його в оберемок, став трясти, перевернув догори ногами і став бити головою в підлогу, намагаючись не вбити. А він ніяк не говорив, хто з ним був, де холодильник, що ще вкрадено. Хтось з боку, здається, жінка, стримувала мене словами, щоб не допустити вбивства. Наче все. До речі, другий сон в зв’язку з квартирою. У першому, увійшовши в будинок, помітив, що хтось самовільно зробив перестановки.

Наснилося, що у нас з чоловіком злодій вкрав прямо з пальців наші обручки, я своє повернула відразу, а чоловік побіг за злодієм. сон переривався.

Я побачила злодій як заліз через паркан і увійшов в будинок я за ним він мене побачила став тікати але його сусіди зловили.

Мені наснилося, що я жила вдома у подруги, але подруга не знала про це. Її не було в місті. І в день від’їзду я вирішила перевірити кімнату подруги, а там виявилося дуже багато гарних суконь і туфель. Я не втрималася і просто забрала з собою ті речі, які мені сподобалися найбільше. До чого такий сон?

снився вантажівка, пропонували підвезти мене і мою дівчину, там був і брат він схвалив послугу, снилася подруга моєї дівчини і хлопець подруги, все відбувалося вночі, потім був злодій, і пельмені хто продавав ручної ліпки, чи то коляска то чи ліжечко була дитяча

Стрибнув у вікно з першого поверху і погнався за злодієм і наздогнав його. ледве втік тому, що черевики були без шнурків

Вітаю! Мені снилося ніби я сиджу вдома. Це було вночі, і я була зовсім одна&# 8230;. Я буд то виходжу в передпокій і бачу відчинені вхідні двері, хоча я знаю на верняка що я закривала на ключ її. і тут мою увагу привертає тінь в сусідній кімнаті, і я бачу чоловіка років 36 лисуватого, він що то крав. що то шукав і дуже поспішав. Яким чином у мене виявився в руці чим кухонний. чоловік помітивши мене поквапився вибігти з будинку. уві сні я дуже хотіла кричати, покликати на допомогу, але я не кричала а хрипіла. і від страху не могла навіть рушити

мені наснилася натовп злодіїв &# 8212; молодих людей дівчата та хлопці. У світлі каганця перебували в моїй квартирі. я увійшла і запитала Що ви хочете. Вони побігли я за ними. Зловила дівчину молоду питаю ви що хочете, Вона відповідає ми думали ти багата хотіли обікрасти а у тебе нічого немає і ми нічого не взяли.

уві сні я бачила що я сплю, і прокинулася від звуку, пішла в спальню бачу що в кватирку виліз чоловік але він був не один, виявилося що вони були цигани їх було на вулиці багато чоловіки жінки діти, одного з них зловили, хотіли викликати поліцію але вони все самі повернули навіть з лишком і жінка мені ворожила, потім я прокинулася.

коли я ходила по квартирі був уже вечір, мені здається не особливо темно було&# 8230; побачила злодія, але він нічого не взяв у нього були такі чорні очі як у демона або диявола чи що, я його намагалася вивести з квартири у мене це вийшло, але він мене поранив у руку ножем, там де пальці, ніби не сильно, але крові було дуже багато і ще на мені була куртка зимова я її забруднила коли знімала, кров’ю, мамі теж такий сон приснився про мене, але там крові не було

Мені сниться, що я лежу в квартирі, на підлозі, роздягнена. Раптом залазить злодій. Я спочатку не можу піднятися, тому що немає одягу. Потім він запитує де цінні речі, знаходить якісь картки, типу банківських і починає з них вирізати чіпи. Я розумію, що вони не представляють ніякої цінності і намагаюся його не відволікати від цього, а сама шукаю спосіб як його затримати Далі я вже переходжу в усвідомлене сосоянии, натискаю на тривожну кнопку, приїжджає міліція.

у мене в маршрутці витягнули гаманець з 2 500 і картками .я викрила злодія і зі сльозами благаю його повернути гроші а він каже що вже передав їх пособник.мама мене втішає

Я прийшов до себе додому і заглянув у вікно. У кімнаті бігає злодій і покладає речі у великий мішок. Побачивши, що я на нього дивлюся, він почав мені посміхатися у відповідь. Він розуміє: ти мене побоюєшся, мене не зачепиш і нічого мені злодієві не зробиш.

злодій вкрав лиштви від новий двері і змився, я його побачила він стояв на першому поверсі, ми живемо на другому, і я почала гатити в нього горщики з квітами

нічого особливого, у нас було свято в нашій кімнаті, потім все тільки пішли з кімнати, а я доубірала зі столу, як я побачила людину що стоїть за вікном, я розумію, що він чекав зручного моменту, щоб проникнути в житло і він настав. Він починає лізти у вікно, я його кричачи:&# 187; Саня!&# 187; (мій чоловік), намагаюся притиснути вікном, але він все одно прослизає і пройшовшись по ліжку намагається пройти далі в квартиру. Далі я прокинулася в страху, що чужа людина все таки проник в наш будинок.

Доброго дня.
Наснилося що я закриваю двері і бачу як з іншого боку намагаються відкрити або закрити двері&# 8230; і раптом двері відкривши і виходить. злодій. їх було двоє чи троє всього. побачивши нас &# 8230; він закриває двері&# 8230; я повинен звідкись вискакувати до квартири і кричу визівіте міліцію&# 8230; злодії&# 8230; ось.. але як ніби вони там залишаються&# 8230;.

Хотіла дати милостиню, але мужековатая жінка намагалася забрати все, отримавши відмову я сіла в автобус. Вона з’явилася поруч і спробувала вкрасти з кишені, але була викрита мною і я її витіснила з авто, потім вона бігла з себеподобних за автобусом і я опинившись стояла на задньому бампері ногами відбивалася від них. Піймавши мене за ногу і намагаючись мене поцупити з авто. Я тримаючись руками, вільною ногою відбивалася від них

Знала що в будинок проникли злодії чула як ходять, але обличчя не бачила бо уві сні боялася увійти в будинок стояла на вулиці. Дуже сильно собака гавкала у дворі.

коли я пішла на вулицю ну і я була на роликах я каталася з друзями і мені сильно захотілося пити я поїхала додому приїжджає синя машина стара і там вилазіет мужик він йде до моїх дверей намагається відкрити двері я не звертаючи увагу захажу додому і сон перервався і сново начелся заходить жінка і все повернула планшет і т. д. а ті злодії поїхали

Привіт, я з суботи на неділю бачив як до нас додому увірвалися злодії, хотіли вбити батьки, я прикрив його і крикнув стріляйте в мене, не треба в батька, потім так вийшло, що я вдарив одного з них і схопив рушницю і вбив усіх цих трьох злодіїв, що це може означати?

Доброго дня. Наснилося, що я вкрала лакдля нігтів у знайомої. була спіймана. багато сліз уві сні. плакали батьки. спасибі

Вітаю Вас мені приснився сон, нібито я їхав на своїй машині в місто, і на дорозі стояли люди і голосували я не хотів їх підбирати, але зупинився.. Поруч ще машина зупинилася, вона підібрала але не всіх, виходить все таки в мою машину теж сіли, 3 або 4 осіб, серед них була одна молода дівчина&# 8230; і нібито цей день був Днем Росії, свято. ми їхали по дорозі, і раптом я з цією дівчиною виявилися на велісопеде і котилися з гірки вниз десь була рівна дорога&# 8230;. Потім нібито я виявився на машині з Братом, і він водив машину і я виходить він спереду був а я ззаду водив&# 8230;. і нас зупинили менти&# 8230;. брат і мої права віддав і свої&# 8230;. я пішов до менту щоб взяти права він відразу не віддав, і сказав: почекай ща допишу, а писав він чек якийсь, але не штраф&# 8230;.. потім він повернув мені права і брата і мої&# 8230; Але коли він зупинив нас, по мимо він ще і зупинив іншу машину, там були злодії в законі які сміялися, боролися за них, чи то п’яні деякі були&# 8230;.. З повагою Самвел! Спасибі)))

Я вийшла від сусідніх дверей і спілкувалася по телефону. Побачила, що моя двері в квартиру відкрита, я підійшла до дверей і закрила її. мамі по телефону говорю, що двері чомусь відкрита, вона мені сказала її на ключ закрити. Я відкриваю двері в квартиру, щоб взяти ключі і бачу там чоловіка і розумію що це злодій&# 8230; починаю кричати і тікаю в інші сусідні двері починаю стукати і просити допомоги але там не відкрили і я тікаю на вулицю. біля під’їзду була машина, начебто синього кольору якась іномарка, а за нею підвал де сидів 2 чоловік і побачивши що я в паніці дістав пістолет і направив на мене. я повернулася до нього спиною і почала втікати але він зробив 2 постріли мені в спину вони били ближче до боку правого боку. я впала на осфальд і прокинулася

Перше кохання вкрала телефон у великому приміщенні при яскравому світлі, потім ще 1 дівчина вкрала як би друга історія, обох р аскусіл телефони свої не знайшов, розбив їх телефони завдав шкоди їх здоров’ю досить тяужкій, якимось чином, не пам’ятаю щоб бив їх прям, зразок від телефону осколками порізалися, потім приїхали менти пов’язали і відвезли на 2106 по дорозі я прокинувся

я зі свого подругою Анею вийшла з магазину на вулиці було години 8 9 як з нею пішли додому тільки як ми вийшли з люкса це магазин за нами йшов дядько мені відразу стало страшно в душі а не в сні потім яговорю ане за якою стежкою підемо вона говорить пішли в перед так швидше ми пішли вже майже біля будинку але до нас подшодят два якби молодих якби старі дядьків я точно знаю то що вони лисі а найголовніше по
чому то я їх знала і коли вони нас взяли я навіть не виривалася а просто лежала у нього на руках і ще у мене був шанс у бігти але я це не з робила мені страшно це буде на яву

здрастуйте я бачив сон як в мій будинок заходить злодії через вікно але я буваю слабкий вяласть у мене і я кричу але мене ніхто не чув, а дружина була на кухні дружина приходить і виганяє їх. потім знову дружина йде вони знову заходять поруч дочка буває у мене але коли вони на дочку бачать я від нервів кричу дружини ім’я і прокидаються

Уві сні довго бігала за злодієм, який вкрав у мене гаманець в минулому (по відчуттях), в результаті зловила, виявився хлопчиком і в підсумку мені стало його дуже шкода

я підійшла до вікна і виявила, що через кватирку проліз чоловік, він оглядав кімнату і говорив про те, що можна винести з квартири. я його схопила за шию, що то сказала&# 8230;. а потім прокинулася

Злодій, нездоровий, бомжуватого вигляду, витягнув з кишені моєї куртки ключі від машини. Я зловив його, бив деякий час, але недостатньо сильно і ключ так і не забрав назад, щось мені заважало. При цьому поряд були мої знайомі, що вони робили &# 8212; не пам’ятаю.

ми спали зі своїм покійним батьком на ліжку, була ніч мені здалося, що хтось щось хоче проникнути в будинок через вікно, я придивився і побачив людину в попелясто-сірою одязі, він сидів біля вікна, батько сказав нехай залізе-ми його накриємо , я не витримав і злякав його і прокинувся в жаху, вірніше розбудила дружина

Здраствуйте! мені наснилося що я вийшла в кухню і туди вийшов чоловік з моєї кімнати я його не бачила він до мене доторкнувся і я вибігла і прокинулася потім перевернула подушку і знову лягла спати мені наснилося: я була вдома потім якимось чином з’явилася якась жінка попросила показати дорогу а я збиралася кудись це було вночі ми з нею йдемо в огорожі відчиняються двері огорожі і я бачу млатшего брата своєї кращої подруги йому 12 років я чомусь сильно лякаюся і прокидаюся міняю подушку і знову лягаю спати і мені сниться що хтось стукає до мене в кімнату в вікно а потім якимось чином рука у мене в кімнаті я не зрозуміла чи то вона тягнулася до мене толі ця людина хотіла проникнути до мене в кімнату я прокинулася і дуже сильно боялася лягати спати я пішла в іншу кімнату щоб спати не одна в кімнаті мені знову щось наснилася я дуже сильно злякалася але цей сон вже не пам’ятаю дайте відповідь будь ласка

я сплю, чую на балконі якийсь шум, пішла подивитися, а там двоє мужиків тримають дівчину, а вона все скидає вниз, що є на балконі, нові подушки на старі поміняла.

Я і моя молодша сестра їхали на ліфті з вікном (Я в цьому житті боюся все, що перебувати в моєму під’їзді), ми побачили як наша бабуся заходила в під’їзд, ми відкрили їй двері і пустили її, через деякий час зрозуміли, що не закрили загальні двері, я вийшла її закрити і мені стрельнули в руку, але я не відчувала болю, повз мене прошмигнула дівчинка з бантиком на голові і пишним платтям, її мама (як я зрозуміла), була повненький і середнього віку, у неї на витягнутих руках був пістолет, вони увійшли в кімнату, моя бабуся прикрила рот дівчинці і відвела її в іншу кімнату, я вихопила пістолет з рук, відкинула його і сіла на матір, під руками у мене був пінцет для вищипування брів, я проткнула їй руку і вона заспокоїлася. Сон переривається, я прокинулася дуже перелякана.

Злодії зламали двоє дверей начебто вночі зайшли людини чотири один був зчепилися обматать шию мамі і задушили я була з дитиною він плакав я благала їх брати що їм потрібно і не чіпати нас вони мені поставили укол в ногу і я нібито вирубалася так само з дитиною на руках і прокинулася в жаху

Раніше ми жили в селищі і у нас була корова, і ось уві сні злодії крали корову з двома теляти, і пограбували весь будинок. У будинку все було розкидано.

у мене є не близький друг який живе в Волгограді в гуртожитку, я приїхав в волгоград у своїх справах і вирішив відвідати друга коли я пришол до нього він почав мене відволікати а злодій (корманнік) взяв мій телефон і побіг я подивився по Кормань телефону немає і побіг за ним гогда він тікав по колідору з моїм другом він навіщо то зняв кришку телефону і кунул на тумбочку (не пам’ятаю як наздогнав але забрав телефон і кришку від телефону і ни тумбочці лежали 2 телефони напевно їхні і я їх теж забрав у знак компенсації.

Мені наснилося, що я поїхала в технікум, а молодша сестра в школу і я що то залишила вдома і подзвонила мамі, вона бере трубку і говорить, що прийшли якісь незнайомі люди і закрили її в кімнаті, а самі сидять в іншій кімнаті і голосно слухають музику. Я приходжу додому, бачу, що в моїй кімнаті горить світло і голосно грає музика. Я піднялася тихо відкрила двері вхідні та зайшла в квартиру . Двері в мою кімнату була закрита і там саме сиділи ці люди . Ми з молодшою ​​сестрою відкрили маму і втекли. Потім повернулися вранці, в квартирі нікого не було, лише все разброшено і безлад повний.

до мене в кімнату несподівано забіг переляканий батько і запитав чи був хто в домі, я відповіла що нічого не чула і коли зайшла в свою кімнату то побачила за зановеской спрятовшегося муежчіну, і покликала батька і тут я прокинулася

Привіт, сон приснився ніби злодій (жінка) залізла в мою машину і вкрала сумочку, це все відбувалося на моїх очах, я почала бігти за нею кричала про допомогу перехожих, але не хто і в сторону мою не подивився.
Пробігши пристойну відстань, я зловила її, почала бити і в підсумку я її вбила, за тим уві сні карала себе за її смерть.

Мені наснилися злодії, їх було троє, вони легко зайшли в будинок де були тільки я і моя молодша сестра, я якимось чином схитрувати закрила кімнатну двері і ми з сестрою втекли через вікно до сусідів, там викликали поліцію, а коли повернулися в будинок там була повна розруха, все розбито зіпсований, стіни навіть без шпалер, руїни всюди. Потім один із злодіїв наставив на мене пістолет, але поліцейський врятував, убивши його раніше, чим той мене.І в підсумку їх схопили, а я прокинулася від того що плачу сильно, через те, що від будинку практично нічого не залишилося&# 8230;.
мій емейл [email&# 160; protected]

уві сні вночі в квартиру в якій я спав почув що хтось пробіраеться&# 8230; зрозумів що це злодій&# 8230; включив скрізь світло і побачив в передпокої як ховається злодій (силует)&# 8230;.я втік в іншу кімнату, закричав і прокинувся&# 8230;

Зима я що то купую у стоїть на вулиці бабусі раптово помічаю що мені в кишеню поліз якийсь хлопець я зловив його за руку і скрутив йому руки за спину уклавши на землю обличчям в низ потім ми опинилися в поліції і натовп людей кричали на мене мовляв що я не правду кажу але в підсумку злодій визнав провину при цих людях .

Доброго дня!
Наснилося що в під’їзді мене стрімко наздоганяє злодій. І я добровільно віддаю йому мобільний телефон, після чого злодій не поспішаючи йде. А я виявляю, що велика сума грошей в моїй сумці залишилася не зворушена.

двері в будинку підійшла закрила на всі замки чую покашлювання заглядаю в кімнату там чужа людина і ріже склорізом у вікні квадратний отвір і чути звук різання скла закричала і вибігла і прокинулася

Уві сні я йшла повз свого будинку і побачила, що хтось залазить у вікно, але не моєї квартири, тому я спочатку почала сумніватися, але потім покликала на допомогу.його схопили.

продовження згадала. далі я вирушила ловити злодія, точніше злодіїв. Цих злодіїв було багато. (8-10) людина. приблизно. Дуже явний сон багато деталей ясно пам’ятаю.

У МЕНЕ МАМА У В’ЯЗНИЦІ І МЕНІ СНИТЬСЯ ЩО Я ЖИВУ НА БЕРЕЗІ МОРЯ В двоповерховому будинку МАМА ЗАЛАЗЕЕТ В ВІКНО ДРУГОГО етоже ЯК ВОР В ЧОРНОМУ Я біжу в НИЗ До БАБУСІ А ТАМ МАМА В кольорове плаття ПОТІМ МИ ПІШЛИ ГУЛЯТЬ ТАМ ГУЛЯЛИ СОБАКИ ВОНА МЕНЕ ЛЕДЬ НЕ укусів

Відчинила двері власної квартири, молодий хлопець буквально зі сходового майданчика увірвався до мене додому, я спочатку хотіла закрити різко двері, але потім віддалася ситуації і не стала закривати двері! Він увірвався в мій будинок і я опинилася на сходовому майданчику, а він в моєму будинку! Далі я думала як його зловити через балкон, вийшовши на вулицю або через двері дочекатися!?

Здраствуйте, взагалі сон приснився постукали 3 молодих людини, я їм відкрив, вони щось запитували нібито коли нікого не буде вдома, я їх не знав, я сказав у мене мама завжди вдома, вони взагалі щось сказали і стали йти, квартира в якій мені снився сон не схожа на мою, але уві сні вона була моєю. Вони відійшли на 5 метрів і в моєму підсвідомості згадалося, що цей сон мені снився раніше це були ті злодії, Ну я крикнув: &# 171; стояти, суки, пацани сюди (ну своїм друзям) ми на них побігли, і сон обірвався, я прокинувся

Наснилося, що мій чоловік грабіжник. Його спіймали але відпустили. І все одно він вдруге пішов грабувати туди ж. Я теж пішла з ним і брала участь і квапила його. Крали важливі документи в якому то установі.вдало виїхали з на граблів нам.

Наснилося, як я переїжджаю з свого маленького міста в Москву, не зрозуміло як я там опиняюся в клубі, в правій кишені штанів у мене лежать як пам’ятаю 15-14 тисяч. Танцюючи, я відчуваю як до мене в кишеню лізе злодій. Я розвертаюся він встигає витягнути гроші, я б’ю його він падає і всі гроші розлітаються по танцпол, я починаю збирати їх, при цьому не дорахувався пари тисяч гривень. У цей момент я прокинувся від будильника. Сон вклинився в мою пам’ять і ось вже 2 дні не дає мені спокою

Злодій вночі заліз в квартиру через балкон. Чоловік його виганяє а він знову лізе в квартирую І так кілька разів. Потім я прокинулася. А коли заснула знову, то знову приснилося те ж саме.Сон приснився під ранок. 18.01.14

я поверталася або зі школи, або з магазину, носно мені та дорога по якій я завжди йду на автобус до школи
зупиняють мене 2 чоловіків
-віддавайте мені всі гроші що є
ну я віддаю по скільки знаю що ні оточила
вони обертаються до інших, і відпускають всі гроші, я думаю чи бігти або забирати гроші, спочатку хапаю, потім відпускаю всьо (не знаю від куди все єті гроші у мене взялися, але там була велика сума)
і я біжу&# 8230;..
-допоможіть (кричить)
Ловлю за якусь дівчинку, і кажу
побігли, а то я вовсем не можу сама бігти
ми довго бігли (але дорога була близьким до будинку,)
але уві сні здалася довга
добігши я запитала як вона ВК підписана
а довше щось інше було
але не пам’ятаю

Я заходжу до мами в магазин, її за прилавком немає, а переді мною молодий чоловік вибрав момент, що каса без нагляду, перевалився за прилавок і хоче дістати з каси грошей, з першого разу у нього не виходить і він вистачає, що перше під руку підвернеться -пакетік з кавою, тоді я, а я стою у нього за спиною, хапаю його в шию і починаю бити і виштовхують його з магазину, пакетик з кавою я у нього теж забрала. При цьому в магазині було досить людей, але на то, що він краде ніхто уваги не звертав і як мені здалося з просто байдужості до того, що відбувається, а не через те що не бачать.

йшла повз зупинки і побачила свого чоловіка сплячого на лавочці. З нього зняли куртку, я побігла наздоганяти, наздогнала і забрала куртку.

Вітаю. Уві сні я зловила за руку злодія, який ліз в мою кишеню. І сказала йому, що знала про його наміри. він виправдовувався. і відійшов.

Мені наснилося как-будто я прибираю в домі мою вікна і підійшла до одного з вікон а в ньому були відкручені все болтики як би хтось намагався в будинок проникнути але щось його злякало або він не встиг і в цей момент проїжджав на тракторі злодій він побачив мене і зрозумів що я здогадалася що це він

Мені приснився злодій намагався проникнути в квартиру я викликав поліцію
вони не приїхали
але злодій тікав від мене ну не тікав але як ток я сказав хто ви втік до чого це

Вітаю!
Мені приснився сон: я з не байдужою мені дівчиною спускаюся по спіральних сходах якого більшого магазина, вона йде позаду мене через одну людину (жінку середнього віку (мені не знайома)). Раптом ця жінка хапає мене за руку і каже не голосно що мою подругу намагаються пограбувати. Я дивлюся на подругу, а в цей момент до неї в сумочку засунула руку дуже літня жінка (бабуся (мені не знайома)). Я схопив цю бабусю за руку, але з сумочки вона нічого не дістала. Стою, тримаю цю бабусю за дві руки (дуже сильно стискаючи їх) і питаю:&# 187; Навіщо вона це зробила і т.д.(Використовуючи не цензурну мова)&# 187;. На що вона мені відповіла:&# 187; Роби що повинен&# 187 ;, після чого я скинув її зі сходів через перила (висота метра 2). На цьому моменті сон закінчився. Як розуміти цей сон? І чому в образі злодія стара жінка? Заздалегідь дякую!

мені наснилося, що я спала і прокинулася від того, що на балкон хтось забрався, я почала його лякати, що викличу поліцію.він спочатку злякався, втік, потім знову повернувся.чоловік був корейської зовнішності в чорному одязі

У мене уві сні був злодій я був маленький потім я посматрел в уві сні на двері а там не кого немає.
А потім через деякий час мені приснився сон що той злодій одягнений в куртку моєї бабусі і я підійшов до нього і начитав про що то роспрашівать а він Залісся на дошки і втік і забіг до хати і закречал злодій злодій але хтось нелбротіл увагу

Мені наснилася що я сиджу в якомусь темному місці швидше за все на концерті або на перегляді фільму з подругою. І в один дивлюся немає сумки обертаюся і мені молодий чоловік подають сумку, але подруга каже мені подивися все-ли на місці я дивлюся, а не телефону і грошей немає. Я ловлю злодія він чинить опір потім я кличу когось не пам’ятаю кого. І начебто в кінці він мені все-таки віддає гроші і телефон.

Доброго дня! Мені приснився сон: Іду я по вулиці з сумкою в руці, і відчуваю що мою сумку хочуть зірвати, обертаюся, бачу злодія, який намагається вирвати у мене з рук сумку, але йому це не вдається, і він тікає. Хотілося б знати, тлумачення цього сну.

Привіт, толком пояснити не зможу бо половину сну не пам’ятаю або не знаю як описати!Я сиділа на лавочці залишила свою сумку і пакет і відійшла а сомной на лавці сидів мужщина, я відійшла на 2 хвилини поварачівается а він вистачає сумку і не поспішаючи йде, я за ним давай виривати її він не дають намагається забрати телефон у мене я кричу людя мене чують але не допомагають він на руки взяв і втік кудись я кричала кричала билася мені вдалося втекти але він все одно забрав речі і чомусь за мною гнався.

Вітаю. Сон: я йду в магазин і тримаю дитини свого на руках і відчуваю як у мене з кишені витягли гроші. Дивлюся а це мій найкращий друг. Я його наздоганяю і лаюся на нього і забираю свої гроші назад.

Сьогодні приснився сон як якісь постійно різні люди намагалися зламати вхідні двері в квартиру, а я тримала з силою щоб замок не про крутився і двері не відчинялися і постійно дивилася в око, в кінці сну запам’ятала що в під’їзді зібралося сотні людей і в основному були особи жінок я дивилася на них через вічко.

Вітаю! Снилося, що в моєму городі я побачила людей, що копають мій картопля, коли я покликала їх, вони з відрами кинулися бігти, т.е. я бачила їх спини. Пам’ятаю своє растройство, що залишилася без врожаю, але коли я підійшла ближче, виявилося, що вони встигли лише викопати, але не винести, і весь урожай лежав невеликими купками. Картопля чистий і рівний. І другий сон за ніч: Коли я вийшла в сад, виявилося, що хтось вирвав всі мої квіти, була гола земля, все квітники були порожні. Я стала пальцем перевіряти, чи залишилися в землі бульби, цибулини. Земля була хороша, пухка, як після дощу, але не в’язка, а трохи волога. І в землі були бульби і цибулини. це радувало. Як не дивно, але чомусь після сну не було якихось негативних емоцій, а навпаки, як полегшення что-ли якийсь.

Мені два рази снився приблизно однаковий сон. Що я в квартирі у своїх батьків і в цю квартиру при мені забираються злодії. Перший раз обстановка була похмура, що не заправлена ​​ліжко, що кишать комахи всюди, яких я лякалася, дуже багато на ліжку, крім цього в квартирі перебували моя близька подруга з чоловіком, двері в квартиру була закрита і в неї зайшли двоє людей, я розуміла під сні, що це злодії, їх вигнав чоловік моєї подруги. Другий сон приснився вчора, та ж квартира моїх батьків, але вже теплі фарби, затишно, тепло, світло, двері в квартиру замкнені зсередини, зовні її НЕ відкриєш, я розумію що за дверима злодій, але я не боюся, тому що двері замкнені, але тим не менше злодій зайшов в квартиру я так і не зрозуміла як.

Розбивши скло, лізла жінка-злодій через вікно. Побачивши мене, втекла по сніжному лісі (!) За вікном квартири. Потім через деякий час знову повертається, але на цей раз я вже ловлю її міцно за руку і погрожую їй великим чорним кухонним ножем.

доброї ночі Тетяна! віщі сни мені знятися рідко але влучно. Допоможіть розібратися. &# 187; я йшла додому до мене причепився страшний немолодий мужик схожий на цигана або чаклуна. заговорив мені зуби і я привела його додому, коли я зрозуміла що зробила відкрила двері і почала кликати сусідів на допомогу він втік і вкрав ключ від будинку. Місяць тому мені снився схожий сон, там була відьма на мітлі

Мені наснилося, що в моєму будинку пролунав дзвінок.Я підійшла до хвіртки, щоб відкрити двері, там стояли чоловік і жінка (я не знаю хто це був).Вони попросили, щоб я покликала мою бабусю, але я відразу зрозуміла, що вони хотіли її обікрасти.Я схопила жінку за горло і задушила її.А чоловікові в живіт встромила ножа.Потім мене почали розшукувати за вбивство.Я була в бігах&# 8230;

Уві сні хлопець злодій втік за жінкою, хотів відібрати у неї сумку. Ми сиділи з хлопцем, я попросила його їй допомогти але він не пішов. Вона кричачи зникла за будинками

Бачила уві сні, що за дверима стоять злодії, намагаються проникнути в будинок. Намагаюся міцніше закрити замки. У цей момент до мене підходить мій померлий батько. Але до цього я бачила його в ліжку зі своїм живим чоловіком. батько голий. Злодії в будинок не проникли. Після цього я прокинулася.

Сьогодні приснилося, що я відпочиваю за кордоном, все добре, але під час обіду мене обваровивают. Я наздогнала злодія і змогла розплатитися за їжу.

наснилося, що три злодія були в будинку, одного я зарізала кухонним ножем, на якому залишилася кров. І їм же я зібралася вбивати інших. Але в цей момент прокинулася.

Сон з вівторка на середу. Жінка вкрала у мене строкатий хустку, який дуже мені дорогий (подарунок від моїх однокласників). Я кинулася за нею в погоню, наздогнала. Вона кинула мій хустку на землю. Коли я до нього підійшла, він був розідраний на клаптики.

Наснилося як вори- 2 чоловіки увірвалися до мене додому і вкрали не пам’ятаю що, я втекла і вони погналися начебто за мною, але втекли в інший бік

Я перебуваю на роботі в салоні краси і бачу як до вікна підбігає чоловік в чорному (в масці, але очі я вібела) він намагається відкрити вікно і проникнути до нас в приміщення, але моя колега трохи рріоткрив вікно сказала йому:&# 187; йди звідси&# 187; він подивився мені прямо в очі, потім зістрибнув і пішов!

опис сну
Я, з якоюсь людиною, на самоскиді, під’їхав до будівлі. Будівля схоже на клуб. Він вийшов з машини і пішов у цю будівлю. Я залишився лежати в кузові, цього самоскида. Раптом я бачу, напівтемряві, якісь дві голі дупи, які, щось шукають в кузові. Я намагаюся, щось крикнути, але у мене не виходить. В кінці я закричав і в цей момент прокинувся.

наснилося що я посварилася з колегою по роботі. і після сварки на роботу забігли 3 людини в Макском, але вони не очікували, що я буду не одна а нас буде багато людей. вони забарилися &# 8212; обстановка загострилася … до них підійшов чоловік з проханням зняти маски і я прокинулася

мені наснилося що я бачила як злодії зайшли в будинок до сусідів, а коли у всіх питали я не сказала що я бачила хто злодій

мені приснився старий будинок, вночі коли ми спали в іншій кімнаті почувся шурхіт і хто то відкривши вікно через решітку що то бере з подакольніка. поднела фіранку і побачила злодія злодій налякав і втік.

Був сонячний літній день.все відбувалося біля того місця де жила в дитинстві але будинок був інший.і біля будинку росла береза. Злодій заліз по березі і хотів залізти у вікно.я його побачила і він мене. Я зробила вигляд що дзвоню в міліцію. Він сліз і пішов у напрямку до мене.

Гуляв по ТЦ зустрів дівчину у якої намагалися відняти сумку (більше було схоже на перетягування каната), підійшов я, почав розмовляти з їх головним, він на мою думку виявився людиною з честю, сказав щоб я побив всіх їх, але поодинці, в результаті я переміг і дівчину захистив

Вітаю! Мене звуть Ольга. Це було вночі у дворі нашого будинку будинок приватний, чоловік вказав мені на вікно і побачила як за вікном промайнула тінь. Чи не знайомий чоловік сів в глибині двору на лавку закурив, силует був трохи видно, уві сні ми прийняли його за злодія, чоловік недогадивался але я предпологаются хто це може бути. Він спокійно сидів курив сигарету як ніби чогось вичікуючи, ми спостерігали через вікно. Чоловік відкрив двері і викликав його до себе, ця людина різко виявився у нас на порозі. ЧОЛОВІК ХОТІВ ЙОГО заламали А СТАЛОСЯ НАВПАКИ ця людина завдав удар поголів’я і заламав руки чоловікові ключі від всього зажадав . дуже різко з’явилися сусід і батько сусіда і тоді вже скрутили цю людину

Вітаю. Я уві сні вийшов за вугіллям вночі і обернувся. Дивлюся хто заходить через двері в будинок і закриває двері. Я біжу до дверей і не встигаю. двері закриваються.

не кожен день, але періодоческі сниться, що я перебуваю вдома вночі, іноді 1, але сьогодні був з батьком, і я розумію що на вулиці якийсь чоловік / маніяк / грабіжник / вбивця, який намагається всіляко потрапити в будинок, і я в темряві бачу іноді як промелькает його силует, але хто / що це я побачити не можу, і я прям чітко чую шуми, бачу передвеженіе, стуки та інші стрьомні звуки, і все це відбувається при місячному світлі, і ось сьогодні єдиний раз я коротше відкрив двері, погнався за ним, але воно / він втекло в дірку в паркані

Злодій втік за мною по падезду але я майже встигла зачинити двері він її затримав там було 2 двері одна на майданчики інша в будинок вже ось він на майданчики затримав я його штовхнула по руках і встигла забігти додому,

Тетяна, здрастуйте
Мені наснилася моя машина в якій були вкрадені всі нутрощі машини (сам механізм) залишився тільки корпус машини. Злодії стояли поруч і посміхалися навіть не намагаючись втекти. спасибі

Здраствуйте. Мені приснився сон, какбудто в мій будинок забралися злодії, через вікно. Я була вдома з дочью. Відразу набрала чоловікові, але він трубки не брав. Коли мене побачили злодії, вони почали втікати. Двох я зловила, била, потім дізналася, що вони знайшли під ліжком золото, я здивувалася, так як у мене його зроду не було. Потім вийшло так, що і ці два втекли і я дізналася, що вкрали гроші які ми збирали і речі (ось і все

Наче заходжу додому, а двері не закриті на ключ і так два рази. А на наступний раз заходжу додому а там жінка і розумію що вона злодійка, але не бачу що у мене щось украли, а просто знаю що вона злодійка, і я починаю її бити ножем.

Повернувшись до будинку виявила, що невідомий пробрався в будинок. Він розбив скляні двері на веранді і зайшов в будинок.Забрав золоті прикраси, конкретно золотий перстень. Відсував подружню величезну непідйомну ліжко. Я металася по будинку і знаходила підтвердження зниклих речей. Зітхнула з полегшенням, що злодій залишив ноутбук з важливою інформацією. Злилася на собаку, який не захистила будинок. Прокинулася з думкою, що я передчувала це пограбування.Я не зазнала шоку, т.до. була практично впевнена, що це зробив старший син.

злодій пробрався в мою кімнату і забрав ноутбук, далі мені чомусь довелося ховатися від нього і навіть зміниться зовні і він прийшов вдруге далі не пам’ятаю .

зловив в автобусі кишенькового злодія який вкрав гаманець побив його і забрав собі всі його гроші

Злодій змусив мене зняти золото і віддати йому, а після порізав мені обличчя лезом, але крові не було.

Я бачу себе зверху.У передпокої чую, хтось складає речі.Бачу його зі спини в червоній кофті.Не можу встати або крикнути .
другий сон. Висить силуетне ніжно рожеве плаття, короткий рукав, горло стійка, довжина сукні коліно.Думаю, навіщо купила, якщо не одягну цю красу.

все в будинку розбите, цінні речі блакитні вази. в будинок увірвалися злодії я намагаюся щось налагодити не виходить.

На мене по дорозі напали 3 злодія. 2 з них втекли, а третій вкрав у мене золоте кільце

я заходжу у двір до бабусі в селі, і розумію що двері відкриті вхідні! собаки гавкають і бачу як через паркан перестрибують хлопці! поруч зі мною 3 собаки і я стою і вони мене захищені і гавкають! і тут багато хлопців здалося через забору і вони почали вже нахабно йти в будинок

Доброго дня!
Наснилося, що сидимо в кафе з хлопцем, а на стілець, де стояла моя сумка присів чоловік без голови. Я подумала, що це якийсь жарт і через час зрозуміла, що він поліз в мою сумку. Я повинен звідкись вискакувати до сумки, хапаю її, вспотукаюсь, падаю, але не змогла його наздогнати

Я стояла за барною стійкою пила каву, поруч зі мною був знайомий чоловік. З іншого боку були незнайомі хлопці, потім я повертаюся і бачу, що він вкрав мою сумку і йде з моєї сумкою. Я наздоганяю його, він мені віддає мою сумку, я сподіваюся на те що чоловік який був зі мною потримає його, а його немає. Поки я відкриваю свій гаманець, щоб подивитися чи все на місці, злодій збігає. І в гаманці немає грошей і кредитної карти, він все таки мене обікрав.

Мені сниться, що в моїй квартирі в передпокої біля шафи варто крапають в речах чужа людина і я знаю що це &# 187; злодій&# 187; . Потім я йду в спальню і бачу свою маму, чоловіка у них в руках ножиці і вони із задоволенням стоять і ріжуть щось в клапті . Я кажу що ви робите вони відповідають, що вони ріжуть щоб йому &# 171; злодієві &# 187; нічого не дісталося . До чого це ?

я був в своєму сні в саду і двері будинку були зачинені на ключ і коли я був в саду я почув какоіто звук і помітив у вікні що в будинку хтось та є я сказав своїм батькам і брату що в будинку хтось є ми пішли до дверей ми потягнули ручку двері вона була відкрита від замка ми тихо зайшли в будинок і побачили що злодій сів у крісло і накинув на себе веші щоб його не помітили а ми коли зайшли в будинок ми його помітили і тоді мої брат вдарив його по ледцу і все на це мої сон закінчився

Я бачила уві сні, що нібито я підходжу до свого під’їзду з подругою, підходить ізнеоткуда чоловік років 45-50 і намагається дуже довго вирвати у мене сумку за її ремінець. При цьому ні моя подруга, ні люди сидять на лавочці ніяк не реагували, я дуже голосно причалу імена батьків і просто:&# 187; МАМА, тато . &# 187;.
Мені якось вдається вирвати ремінець ручки з рук злодія і забігти швидко в під’їзд, але звичайно ж подруга зі мною зайшла, ми піднімаємося, на другому поверсі з вікна вилізли ті хлопці, які сиділи на лавочці, і найголовніше&# 8230; стояв мій колишній коханий чоловік, я мигцем у нього запитала:&# 187; ти що тут робиш?&# 187 ;, і хихикала
Далі зовсім не пам’ятаю
Мене дуже насторожив цей сон!!
Допоможіть розібратися !

Сниться що злодії заходять в квартиру, але мені вдається відібрати у них відмички і ключі різні&# 8230;. Потім я вибігаю щоб замкнути загальні двері перед квартирами але замок зламаний, злодії назад і відбирають у мене свої ключі потім 1 злодій заходить в ліфт але я встигла потрапити в ліфт і забрала ключі і бігом в квартиру свою і закрила всі замки

Доброго дня, Тетяно! Приснився сон, що зі знайомою їхала в автобусі. Я сиділа біля віконця, а вона чомусь стояла далеко від мене. За кілька хвилин до того, як сісти в автобус купила своїм дітям одяг з головними уборами та фрукти, поклала все в пакет. Сиджу в автобусі і до мене нахиляється дівчина дуже красива східної зовнішності і починає говорити: &# 171; Ти мене не впізнаєш? Ми вже бачились з тобою&# 187; Я все заперечую, і тут до неї приєднується молодий чоловік років 35. Вони мені кажуть, що обікрали мене і вказують на пакет. Я заглядаю в пакет.а там порожньо, все що куплено дітям зникло. Я починаю кричати, а вони сміятися. Звідкись вискакувати до знайомої, вказую на них і кричу на весь автобус, що вони злодії. Вона притискає до себе сумку, при цьому перевіряє, що у неї все ціле. Злодії сміються, а ми виходимо з автобуса&# 8230;&# 8230; і я перебігаю через дорогу на іншу зупинку. На цьому прокинулася. Прокинулася і стала як то хвилюватися.

У будинку де я жила в дитинстві, мені приснився злодій який заліз у вікно і вкрав у мене золото, потім другий заліз, але ні чого не вкрав&# 8230;.з першим я розлучилася мирно..другий сам изчез&# 8230;.я подумала, що у мене вкрали ще й гроші&# 8230; але гроші виявилися на місці&# 8230; купюри були десятками Радянськими&# 8230; багато..я їх перерахувала

наснилося що до мене лізуть 2 людини намагаються відкрити двері я її тримаю але вони все ж відкриваю я дзвоню в поліцію і прокидаюся

Я прокидаюся і чую що хтось вдирається в двері. Я підходжу до дверей і вона відкривається&# 8230; Злодій бачити мене (мені 9 років) і тікає на перший поверх. Він був в масці.Через кілька секунд він біжить на мене! Я закриваю двері і кричу * ТУТ ВООР допомагаючи * я заходжу в спальню батьків там нікого&# 8230; У спальню дідуся, теж нікого. Я відкриваю двері і цей чоловік стоїть з поглядом як псіхований. Він біжить на третій поверх і потім біжить на мене накидається і потім я прокидаюся..

Мені наснилася, що я перебуваю у себе вдома і злодії вимагають від нас де все коштовності їх була двоє з ножем

ніч.Іду по квартирі. Сестра і покійна мама сплять. Бачу прочинені вхідні двері. Вибігаю бачу незнайомого чоловіка. він тікає. Я з думками, що напевно він злодій і щось вкрав біжу за ним. Чи не наздоганяю. Думаю треба йти в поліцію.

Наснилося у сні що у мене з городу вкрали полуницю і курячі яйця, я зловила злодіїв це були діти

Я добирався додому, з недавно купленим телефоном, і у мене була думка що його можуть вкрасти (не знаю чому).Я доїхав до магазину і вийшов біля нього, в нього не заходив, і тут до мене підбігає мужик і дістає з моєї кишені телефон і спокійно не поспішаючи, йде до маршрутці, в той час як оточуючим пофіг на мої прохання помоч.Я пішов за злодієм і сіл з ним в транспорт.Там через якийсь час я попросив про допомогу поруч стежать мущину і вони відібрали у нього мій телефон і віддали мені, потім він зник кудись, а маршрутка під’їхала до мого дому.Я вийшов і як не в чому не бувало пішов додому.

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснився сон: Вийшла я з кухні в зал і бачу: чоловік (узбек) дуже маленького зросту і худорлявий стоїть біля кабінету. Я його схопила, стала перевіряти його сумку і виявила свою золотий ланцюжок-ниточку і ще якийсь виріб чи золоте, то чи срібне. Коштовності я у нього забрала, а його вигнала. До чого це?

Доброго дня! Приїхав додому побачив, що відкриті двері на терасу. У будинку розкидані речі, нічого не пропало.Пішов шукати лиходія.Будинок великий, проходячи по кімнатах опинився в приміщенні де жінки займалися виробничими роботами.Задав питання: чи не бачили вони стороннього? Відповіли, тільки що була дівчина, яка сказала вона заблукала в цьому величезному будинку і не може вибратися.Побачив молоду дівчину коротка стрижка, колір волосся червоно-рудий.Пішов за нею .дівчина пропала. На подвір’ї нікого немає. Ворота, хвіртка, гараж закриті.прокинувся.

Темний час доби, коли можна тільки розрізнити силуети на мене почав насуватися чоловік (худорлявий, невисокий в червоному пальто, злісний але не урод) підморгував і посміхався, він хотів витягти у мене з кишені телефон.А телефон мій (як в реальному житті-чорний з червоним дуже старенький і дешевий).Я тікала і кликала на допомогу, В оточенні були одні чоловіки, який то хлопець дав мені свій телефон подзвонити в поліцію.Потім я опинилася в поліцейській дільниці, в вікно на мене дивилося три поліцейський, потім вони мене били я втекла, вони наздоганяли і питали у людей.Я залізла на якусь іржаву залізну альтанку, на якій я ледве трималася, вона дуже хиталася, мене ніхто не здав і мене не знайшли.

Лежу вдома на ліжку, бачу, що наближаються злодіїв і починаю кричати, кликати на допомогу маму, навіть прокинувшись продовжую кричати

мені наснилося що я ловлю злодія, дія відбувалася в армійській їдальні а злодій як Бутт б був з роботи (армія була більше 20 років тому), злодій приходив до їдальні а я його чекав (він не з наших робочих)

Мені наснилася мама (померла). Ми з нею ховали цінні речі від грабіжників, які повинні були прийти. Все відбувалося в квартирі, яку я продала після її смерті. Були ще сусіди, причому вони теж уже не живуть в тій хаті. Сон був тривожним. У квартиру без попиту заходили сусіди, ми майже всі ховали (кільця золоті спеціально залишили на увазі, щоб не злити грабіжників), не могли закрити вхідні двері. Нас попередили, що повинні прийти грабіжники, але уві сні вони не з’явилися.

Неначе залишив машину і почали красти зняли колеса капот і я почала шукати злодіїв у дворі я їх знайшов вони були заховані в іншій машині до чого це сниться

Я сплю, раптом чую як хтось стукає в двері, через хвилин 10 хто то дротом або чимось ще починає відкривати вхідні двері, я повинен звідкись вискакувати, намагаюся засунути назад замок, але він уже відкрив, я дивлюся прямо на нього, який щось не російський чоловік, в руках що то залізне і він говорить &# 171; тихіше, тихіше&# 187 ;, я намагаюся втекти в кімнату, беру телефон, але чомусь не можу згадати як з мобільного викликати рятувальників, обертаюся, а він за спиною, я закричала і прокинулася. Приснився сон сьогодні, з вівторка на середу.

Було темно і пізно, я йшла додому, підійшовши ближче до під’їзду у мене стало погане передчуття і я не хотіла заходити в будинок, з рогу виїхала машина . Я почала бігти, але до мене доїхала машина, в ній було багато мужиків, вони намагалися мене вкрасти, я почала голосно кликати маму, тим часом мама сиділа в ресторані, звідки я і йшла додому, я кричала з усією силою, мама мене почула, а ці злодії так скажемо не діяли, вони не вийшли з машини, не вдарили і все в цьому роді, до мене на допомогу прийшло підлогу ресторану, а вони швидко поїхали, і в кінці мене не вкрали, прийшовши на допомогу були багато, але мами там не виявилося.

Мені приснився злодій який обікрав сауну 2 рази. У перший раз він поцупив 1600, в другій 1606, але я уві сні була зі своїм татом і ми зловили цього злодія, але до цього тато уві сні вже знав цього злодія він був його другом, але коли злодій знову пограбував сауну тоді злодій став ворогом тата, але коли тато зловив цього злодія вони злодій і тато стали знову друзями.

Вітаю! Уві сні на пальцях моїх рук були кільця, імовірно срібні, незвестно якимось предметом вколов мене в ліву груди (я його почувстовала) і прокинулася

Плавала уві сні з покійною мамою . Вона попереду а я за нею. Потім я з нею каталася на атракціоні. А потім в будинок покійної бабусі заліз злодій номи його прогнали

Наснилося що ми з чоловіком спимо і я чую як відкривається вхідні двері говорю що б він пішов подивився, він спочатку отглварівался а потім вийшов в коридор і зловив дівчину за руку

я незаміжня дівчина мені днем ​​приснився сон злодії з людини хочуть вкрасти у мене сумку &# 8216; це було в якомусь приміщенні

Ночувала вчора в квартирі у подруги. Заснула, Приснився сон: я прокидаюся і бачу, як в кімнаті стоїть невідомий мені чоловік, розумію, що це злодій. Страх, нерозуміння, що робити. Пильно вдивляємося один одному в очі. І тут він по-немногу відходить назад маленькими кроками, я в цей час теж повільно встаю з ліжка. Він розгортається і починає бігти, я біжу за ним, піймала за руку, але він вирвався і втік, я не змогла його наздогнати. У квартирі все ціле, нічого вкрасти він не встиг, або ж навіть не збирався, як мені здалося. Після цього відразу прокинулася.

Мені наснилося, мене не було вдома, йду я додому.. бачу бабуся сидить моя на лавочці,, потхожу до неї, а далі не пам’ятаю, пам’ятаю що вже вдома, коли була мама у ванній, він харчувався безшумно залізти, я подивилася і побачила його, я провернула ключ що б він не зміг зайти, я сказала мамі що він там стоїть, вона сказала І не відкриєш, я сказала що провернула ключ.
Потім я подивилася у вічко і він почав йти, спускатися по сходах в низ.. я сказала мамі що я його запам’ятала, він був приблизно 1,70, худий, у нього форма голови яйця, він був в курточці. Нібито рокез у нього був&# 8230;
Ти все..

Сусідка наснилася і каже Марина приїде додому (я у від’їзді) а то я з злодіями йду по дорозі, хіба мало що.

Мені наснилося як злодій залізає через вікно, а я живу на 15 поверсі, я повинен звідкись вискакувати й стикаються його, він падає і вмирає. Це повторюється кілька разів, і кожного разу новий злодій.

Уві сні в нашому будинку були злодії вони пішли в мою кімнату а там була моя подруга, злодій тримав пістолет в мою подругу і мало не стріляв а потім я прокинулася

Вітаю! Моєму близького друга приснився сон про мене, як ніби-то він мені зателефонував, а я йому розповідаю що мене обікрали. Поцупили якісь документи&# 8230;! До чого це?

Нерідко сниться один і той же. Я проникаю в будинку сусідів і пересуваюся по їх домівках без найменшого почуття небезпеки. Причому в різні будинки, але коли я відчуваю, що господарі наближаються, просто йду звідти і часто виходжу просто крізь стіну. Ні сорому або сумнівів в своїх вчинках уві сні немає. У своєму житті ТАКОГО НЕ ПР Землю.

Я з мамою вийшла з ліфта, ми йшли по коридору і виходить злодій (з татуюваннями в білій майці але при цьому була помаранчева капелюх і вона не сильно закривала його обличчя) я не зрозуміла від куди він взявся але йшов начебто до іншої квартири після того як ми з мамою підійшли до наших дверей, злодій опинився позаду мене і мовчки чекав поки мама відкриє двері після чого я прокинулася

У мене в натовпі вкрали мою сумочку, а гаманець без грошей залишився у мене в руках, я знайшла злодія-це була маленька дівчинка, яка до того моменту вже її продала і пропонувала віддати мені виручені гроші це були десяти рублеві монети, але я їх не взяла.

Я сиділа в будинку, як до мене почали вриватися злодії. Вони зайшли, как-будто не побачивши мене і пішли красти речі з будинку. Було багато чоловіків і одна дівчина. Я стала говорити їм, хто вони і навіщо прийшли, на що мені відповіла дівчина, щоб я замовкла. Звичайно, я мовчати не стала, почала Руна на них нецензурною лайкою, на що ця дівчина приставила до мене пістолет. У той момент, я подумала, що в мене вистрельнут, але я цього не боялася, так як мене багато разів вбивали уві сні. Я вже приготувалася, як хлопець (теж злодій), сказав, що щось типо: «не чіпай цю малолітку»
Далі я не пам’ятаю, що сталося, але в кінці сну, додому прийшли мої батьки, і я їм розповіла, що мене намагалися вбити.

Мені наснилося що мене намагаються обікрасти, і дуже багато раз таке сниться, трохи страшно, але саме сьогодні наснилося нібито мене краде рудий хлопчик, і безглуздий, навіть більше хлопець чим хлопчик

Мені наснилося, що я з сім’єю лягли спати в якому то величезному приміщенні, схоже як на вокзал. Людей дуже багато! І тут я ніби почула що хтось поліз за моїми грошима і документами! Цигани в коло мене потім. І все

Я доглядаю за величезним будинком і замічаю що у дворі хтось є, хочу вигнать, але немогу сказати ні слова, кілька разів, а раніше снилося дуже часто що наді мною хтось стоїть поки я сплю і я починаю кричати але немогу вимовити жодного словп

Мені снилося що я йду по місту, на собі відчуваю погляд, сумку чомусь починаю тримати міцніше. Проходить хлопець і намагається вирвати з рук сумку але я її втримала. Сумка була чорна.

Доброго дня.Наснилося, що з прабабусею побачили чоловіка і показали де наш будинок.потім нам сказали що це злодій, але він стежив уві сні за будинком.за вікнами.що це може означати?

Я вийшла закрити ворота на вулиці після чого пришол Папа але я знала що це не він так як він прийшов без машини а ворота я тільки що закрила. Потім я сиджу з ним на дивані ну по спілкуванню типу нормальний. І приходить тато і типу говорить
Так я знаю він вчора 1000тг просив. Сильно схожі да ?

Але всім начебто було без різниці що сидів злодій

Наснилося, що у дворі ходив чоловік з візком.Я його помітила і замкнула двері.Він став двері ламати.В результаті у нього не вийшло з дверима, він взяв з гаража якісь дві коробки, занурив на візок і пішов.В результаті виявилося, що я його как-будто знаю

Я вагітна дівчина, батьки були в ніч на роботу (так і в житті є), я залишилася вдома з братом, до нас в квартиру заліз злодій зі зброєю, я дуже злякалася, розуміючи що брат може врятуватися сказала стрибати з 1 поверху, в будинку їх 2. І з речами і взуттям моєї і його про всяк випадок. У підсумку я дуже хотіла крикнути на допомогу в вікно, але чомусь не могла кричати&# 8230; (Але я все таки що то кричала уві сні, брат розбудив і заспокоїв, потім я знову заснула і продовження сну почалося) якимось чином мені теж разом з братом вдалося вистрибнути з вікна та й ще одягнутися, далі ми почали прозванивать знайомим але ніхто не брав трубку, від нас живе Бабуся і дідусь метрів 1000-1500 ми вирішили бігти до них, по ходу дій я викликала ментів, але як і що було далі не пам’ятаю.

Вітаю! Мені наснилося що я подорожую цілою групою. Ми навіщо то стали лізти на дуже високі сходи, деякі сиділи і боялися лізти, а я лізла все вище і вище. В зубах у мене був гаманець, він великий (в реальному житті, гаманець мій іншого кольору. І в один момент він випадає. Я дивлюся вниз і до нього підходить якийсь хлопчик і тікає. Я дуже голосно кричала щоб його наздогнали, за ним побіг якийсь хлопець. Я його не знаю в житті. Потім я збираюся йти вниз, але сходинки напіврозвалені. Мені дають планшет де кнопка вийти. Я тисну на неї і опиняюся в лікарні (я лежала в ній на яву) я бігаю за цим хлопчиком і наздоганяю його, б’ю і кричу на нього.

Я йшла додому, на мене вибігла собака, а потім з’явився її господар, дістав зброю, вистрілив у повітря і сказав, щоб я віддала все цінне

Я бачу злодія кожен день який колись до мене додому увірвався і я його кожен день бачу але не пам’ятаю що саме робить вчора пам’ятаю як він просто додому зайшов і сидів зі мною і викликав охорону і вони приїхали він по дому бігав його зловили і сказали що його злодійство не доведемо

Спочатку чути було стукіт, в очку нікого не було, коли вдруге пролунав звук стояв чоловік з чорною вязоной маскою на обличчі, потім прокинулася

Була ніч, я не спала і раптом почула що наша собачка за воротами залишилася я вийшла, щоб відкрити йому двері і завести його, але собачка заходила додому потім я побачила, що їде машина я ще раз покликала собачку вона все одно не заходила а машина їхала в нашу сторону, я злякалася закрила двері і через маленьку щілину дивилася, пройдуть вони або зупиняться, але вони зупинилися біля нашого будинку. Я швидко побігла в будинок, сиділа тихо а потім взяла два ножа на всякий випадок, а вони щось брали, потім я побачила одного грабіжника це був чоловік у білій майці

я ночувала у бабусі, і вночі мені захо телось в туалет, я вийшла на вулицю і побачила злодія, він почав тікати, я спочатку за ним, потім зайшла в будинок, і хвилин через п’ять знову вийшла на подвір’я, іду в туалет, і бачу в туалеті злодія, в сумі я його закрила в туалеті

Злодій пробрався в будинок, через вікно. Я стала тікати.. Їх виявляється троє. Втекла в свою кімнату, намагалася закрити двері. Вони ломилися в кімнату.. Я схопила цінності. закрила двері. потім прокинулася. зазнала страх.

мені снилося, що аферисти хочуть відібрати у мене квартиру, в якій ми живемо і прикриваються тим, що мій чоловік її вже продав їм давно. і намагаються виселити мене з квартири. Я дуже пручалася і начебто дала їм зрозуміти, що не піду звідси. А їх афера з боргом давно нікого не цікавить, оскільки мій чоловік в реальному житті давно вже помер.

Мені 15, але уві сні я бачила народження своєї дитини. Пологи були дуже і дуже легкі. Народився хлопчик, я дуже його по любила. Потім нізвідки не візьмись з’явився чоловік і з ним ще хтось і вони можна сказати вкрали мою дитину, і молодшу однорічну сестру. І відвезли в ліс, але я їх знайшла і обох дітей забрала. Повернулася у двір, а там зима, холодно. Дуже багато дітей катаються з гірки і навіть снилася сусідка яка ходила і бігала, але в житті вона погано ходить. Потім я піднімаюся по гірці вгору і бачу або кукурудзяне поле, або не великий ділянку з кукурудзою. заходжу додому. Мій син спить, я йду в кімнату до тітки, і натикаюся на приховані красиві шафи з сукнями і новим одягом, але раптом йде її чоловік, я злякалася і втекла. А він мені каже &# 171; пішли збирати урожай&# 187 ;, тобто кукурудзу. &# 187; просто поки немає грошей, поїмо то, що зберемо&# 187; я подумала &# 171; Як це, які шафи і речі, а грошей немає&# 187; і все прокинулася. І ще коли останній раз бачила дитину свого уві сні, то ніби підріс і йому вже місяців 5-6. А уві сні йшли події в два дня.

Уві сні я в іншій квартирі, теж на першому поверсі, в вікно подивилася, потім всі пішли з дому, а коли я повернулася перша, відкривала двері і звідти вибіг хлопчик-хуліган (з групи мого сина в дитячому садку), я його спіймала і затягла назад в квартиру, з’явилася мама і ми почали його общарівать і моя права рука потягнулася в його носок і витягла червону купюру в 50000 гривень)))

Мені приснився сон в якому мене звинувачували в крадіжці
Чи не давали піти, насильно утримували і просили показати всі свої речі
хоча я нічого не брала

Мені наснилося, що я залишилася в будинку який осталость в спадок чоловікові з яким я живу від його батьків. Поки нікого крім мене не було, вранці в моя присутність приїхали якісь = то бандити з метою пограбування. Я їх дуже боялася, але нічого зробити не могла. Уві сні бачила легке порушення порядку і страшні думки про те, що я скажу в разі підозри на мене, якщо раптом мені не повірять, що я до цього не причетна.

Сниться, як їжу в ліфті і сусіди кажуть, як їх тільки що пограбували. їдемо вниз. Виходимо і відкриваються стінки ліфта вилазять злодії.Після тікаю від грабіжників.

Доброго дня! Допоможіть розтлумачити.
Уві сні мене вжалила оса.Я змахнула її з руки, але жало залишилося.Укус був під великим пальцем правої руки із зовнішнього боку долоні.Я витягла жало лівою рукою і з моєї рани стали блискавично вилітати цілий рій комах. Спочатку це були такі ж оси, штук 20, потім такого ж розміру схожі на ос комахи, але з більш твердим тілом і більш широкі, а потім щось у вигляді молі.Всі комахи були великими.Весь цей час поки вони вилітали, я намагалася виштовхнути їх сама якнайшвидше (вони до ранки під шкірою ворушилися), я кричала, може навіть плакала.Бачила лікарів, вони стояли і не допомагали мені, а тільки посміхалися поблажливо якось.Рука була синюшна, вени роздуті і дика біль.
Чим закінчився сон не пам’ятаю. Мені тут же став снитися новий&# 8230;
Ніби якісь солдати в’єтнамці або китайці намагаються мене врятувати, виводять мене з молодшою ​​дитиною в якийсь передбанник, і перебуваючи там, я бачу у вікно як починається пожежа прямо за стінкою! Горять два балона гуми.Я кричу солдатам щоб загасили, вони гасять, попіл летить на нас.Особливо моєму синочкові в обличчя, в очі.Я бачу це і сама встаю спиною до подій, а до дитини обличчям і закриваю його від цього всього.нас рятують.
Ці два сну мені снилися з чт на пт, з 21 на 22 червня 2018.А сьогодні з 22 на 23 червня, мені наснилося, що я прийшла до дантиста лікувати зуби, а це виявилися шахраї, вони не вміли лікувати зуби, а обкрадали людей.Медсестра, нібито, навіщо-то пішла мене проводжати і намагалася взяти мене за руку, щоб я не втекла, при цьому постійно мене намагалася відвернути, щоб приспати мою пильність, а сама вона була в змові з циганками.І ці циганки постійно проходили повз мене, намагаючись витягнути гаманець з моєї сумки.Але я зрозуміла їх задумку, мені стало зрозуміло що тут щось не те і я змогла піти від них.Я задержалалсь на зупинці, де були люди і вони від мене відчепилися.Ось такі дивні сни мені сняться в останні кілька днів.
А ще&# 8230; за кілька днів до цих снів мені наснилося що якась дівчина причаровує мого чоловіка.Мені снилося як вона це робить, сам ритуал (хоч я зовсім далека від цього в реальному житті).Але уві сні я пішла до неї додому і серйозно з нею поговорила, пригрозивши їй, що якщо вона буде продовжувати думати про нього, то я її задушу.жах взагалі.У реальному житті у нас з чоловіком все прекрасно, живемо дуща в душу 16 років вже.Ніяких походів наліво не було і немає ні з його, ні з мого боку. ДО ЧОГО ВСЕ ЦІ СНИ? Вони ще й сняться один за іншим&# 8230;

Мені наснилося, що я була вдома з хлопцями і тут несподівано покликала мене мама в іншу кімнату, каже мені страшно, відкриває двері і показує мені двох людей, що стоять в кімнаті.Потім я закриваю двері і харчуюся придумати як нам втекти з дому.мене переповнював страх і я прокинулася

я в концерті була присутня потім я бачила як моя сестричка вкрала всіляко речей. потім ми пішли і я бачила сніг теплий погода сніг пластівці великий але очееень красивий

Невістку двоюрдного брата крала гроші з мого гаманця .Я її застала і заставіда повернути пригрозив що всім розкажу.вона повернула.

у мого батька було день народження з його сестрою були: батько, його сестра, мама, друг і аніматор. Я побачила як він витягали у мами телефон (Айфон 10) я закричала (не вийшло) що він краде на мене не звернули увагу, так повторювалося рази 3-4 і я сказала що ще раз я викличу поліцію. Він почав гру одягнув на всіх рукавички, сказав зняти, я залізла під стіл бачу він підбирає кільця з рукавичок, я зупинила його і побіг на кухню там стояла моя подруга і поліція, на них гавкала моя собака. Я незнаю заарештували його чи ні, тому що я розплакалася і кинулася до тата (На цьому сон закінчився)

Мені наснилися злодії які намагалися проникнути в будинок і намагалися відкрити двері і Як би я не намагалася її закрити все одно не виходило

Я сиділа вдома і дивилась шоу. Мені подзвонив тато і попросив принести ковдри. Вони вже були упаковані в дорожню сумку. Я вже збиралася виходити, як помітила, що вхідні двері відкриті навстіж. Я пройшла по квартирі і побачила в спальні злодійку, яка діставала з тумбочки гроші. Я її зловила і схопила за горло

Я сиділа вдома і дивилась шоу. Мені подзвонив тато і попросив принести ковдри. Вони вже були упаковані в дорожню сумку. Я вже збиралася виходити, як помітила, що вхідні двері відкриті навстіж. Я пройшла по квартирі і побачила в спальні злодійку, яка діставала гроші з тумбочки. Я зловила її і схопила за горло

спочатку я була у лікаря, збиралася робити пластику обличчя. лікар змалював лінію навколо моєї особи. попросив мою мед карту, я пішла її шукати до якихось людям, в какой то будинок, де я залишила пакет з гаманцем, телефоном і мед картою. ці люди спочатку не пускали мене, я все таки увійшла, стала.сама шукати свій пакет. потім мужик мене підняв, хотів повісити, а хтось інший кинувся на нього, заступився за мене, не дав мене вбити. всі. я прокинулась.

Привіт, мені наснилося, що я була вдома одна (чекала всю сім’ю), продзвенів дзвінок у двері, я відкрила, а там був якийсь чоловік. Я зрозуміла, що це був грабіжник і побігла в квартиру, чоловік почав мене бити і душити .далі я прокинулася .

Вітаю. Мені приснився сон в якому я їхав на трамваї було досить людей це був вечір але досить ясно ще. І до мене підходять два мужика. Я не знаю навіщо починають зі мною розмовляти, і тут я помічаю що у мене з кишені шортів випадає телефон на сидіння а мужик прикриває його долонькою але я помітив і повернув телефон, потім намагався і рюкзак прикрасити але я і його відвоював а потім що то крикнув мовляв ще раз зачепиш мене бути непереливки. І я пішов. Буду дуже вам вдячний. Водолій 04.02.1999

Снилося, що вночі обікрали гараж, зняли дах, ворота.Вийшовши з чоловіком на вулицю вранці побачили, що від гаража залишилися стіни, все залізо зняли, в середину не заходили

У магазині, були злодії і крали косметику, я викликала поліцію і вони не пручаючись, віддали вкрадене і стали чекати поліцію далі, не тікаючи .

Доброго дня. Два дні поспіль сняться Сірано сни. Вчора було два сну: Спочатку якийсь чоловік за мною доглядав, не дивлячись на мої прохання не робити цього, тому що я заміжня. А потім, через якийсь час (я проводила сина в школу і знову лягла), бачила на небі планети, побудовані по колу і знаки зодіаку під кожною. Відразу стала шукати знак раку (у мене син -рак). Небо було синьо-фіолетове, як зовсім перед заходом. А в інших місцях по небу пливли кораблі (морські), білі, як хмари, тобто тільки їх зображення, без конкретики.Я ходила по вулиці, мене нічого особливо не дивувало, було відчуття буденності. Тільки невелика здивування, коли планети стали з’являтися, а так-нічого особливого.
А сьогодні теж два сну: спочатку знайома чоловіка по роботі сиділа з нами за столом, говорила без угаву на професійні теми, ми з чоловіком мовчали. Зрідка вона заштовхує мені в закритий рот великі листи салату і зелені.
А потім снилося, що в квартиру, де нібито ми з чоловіком живемо (насправді наша реальна квартира виглядає по іншому) спокійно заходить злодій, свінчівая все замки з дверей. За словами чоловіка у нього в руці пістолет, але я нічого не бачу, тільки обриси чогось, то чи просто руки, то чи руки з чимось в ній. І все. Потім чоловік каже, що змушений був віддати йому всі гроші. Це мене не засмутило, а трохи здивувало. Але він сказав, що у нього адже зброя була. Сильних емоцій не було. Майже всі спокійно, тільки легке здивування. А потім бачу багато людей, чоловіків, які обговорюють злодія, який проник і до них. Злодія я бачила, але такої людини не знаю, звичайний чоловік.

Мене подстепегі і хотіли годуватися в мій будинок коли я відкрила двері чоловік з дитиною стали тягнути двері мій батько допомагав не пустити їх додому а я стала кричати на все горло

Познайомилася зі злочинцем, і стала частиною злочину уві сні і ми бігли від поліції, спочатку нас було 2 людини потім з’явився хтось 3 чоловік, ми на подив його теж знали

Прям до мене в будинок заліз злодій і я його бив сокирою по голові спочатку один Залісся і я його побив по голові а потім також інший

Здраствуйте, мені приснився хлопець, який увірвався в квартиру &# 8212; вирвав двері, коли я була там з подругами, мені невідомими, злодій кинув якусь газову штуку в передпокій і сказав виходити, а сам він залишиться тут, я запитала що ви будете тут красти, він сказав &# 8212; як вийде, я почала шукати гроші і золото, непомітно забирала, в кінці кінців ми залишилися з цим злодієм &# 8212; влаштували вечірку, прийшла дівчина злодія, приревнувала злодія до мене, потім з’явилося багато дівчат, яким не вистачало столових приладів &# 8212; я шукала їх, щоб пригостити своїх гостей))))

Уві сні я спала.Прокинулося через шереху, ніби хтось відкриває двері.Подивилася у вікно а з паралельної даху хто дивиться в моє вікно.Він оченььвнімательно дивився ніби знав що я тут.Я замовкаючи продалжал дивитися через штори.Але раптом штор з вітер відкрилася і він посміхнувся і побачивши мене побіг в мою сторону у мене був страх

Доброго дня, Тетяно . Сьогодні вночі мені Прокинься, як я сиділа на скутері з телефоном в руках. До мене підійшов чоловік з дитиною . У дитини був в руках пакет (для того, щоб покласти туди мої цінні речі) і наручники. Чоловік, підійшовши ближче, закрив мені однією рукою рот, а другий робити щось зі скутером . Дитина мене взяв на руку . Незабаром, чоловік відкрив мені рот, і почав кудись вести . Я кричала, але перші 2 рази не змогла . Третій раз я крикнула і прокинулася від свого крику . Підкажіть мені . Я дуже злякалась . Заздалегідь дякую .

Я дівчина. Мені 18 років. Уві сні я побачила трьох злодіїв . Він стягнули всі що було в гаражі потім увірвалися в будинок. Я була одна вдома. Вони угражает мені пістолетом, я почала дзвонити дідусеві, але він не взяв трубку . Але злодії все таки пішли, я запам’ятала їх машину і номер. Маленька біла машина . номер &# 171; 0419&# 187; .

Добрий день, приснилося що дружина пограбувала мій будинок, і я її споймать і зняв на камеру, було все як в реальному житті, будинок був яскравий

У жінки вкрали гаманець і телефон вона кричала допоможіть злодій я намагався відібрати у нього гаманець сон був ніби чорно.білий хоча це не точно

Відкриваючи свою квартиру, я відчула що там хтось є. Другі двері не стала відкривати, побоялася. Немогла додзвониться поліції. У підсумку вони вибігли і я за двома бігла вниз по сходи і сфотографував а одного на телефон. Зайшовши додому, я виявила пропажу не всіх грошей.

Мені приснився злодій і що я його виганяла, як тільки він вийшов з дому що у дворі багато було котів і вони всі розбіглися, і що злодій сам мене боявся..

Мені приснився злодій. Він порпався в моїй тумбочці. Це була моя кімната. Злодій був весь в чорному з маскою. Я чула як він порпався. Звук був наче пребірают листи в файлах. Я насилу відкрила очі і не могла поворухнутися. Коли я все таки змогла відкрити одне око і ворухнутися. Злодій туту ж схопився і зарядив пістолет. Я слишела як він його зарядив. Я прикинулася сплячою. І сон закінчився. Я прокинулась. І все моє тіло ніби покрилося електрикою

Сон Приснився в стадії не глибоке сну. Я взагалі здивована такій сцені, так як із злодієм в житті не зустрічалася.
Сон був кілька секунд і довів до тремтіння.
На роботі сидимо, стоять зі мною жінка і двоє наших чоловіків.
Заходить чоловік в чорному, спочатку без маски, а потім коли ми звернули на нього увагу, натягує в секунду маску чорну довгасту. І сам він кремезний.
І в ту секунду ми все розуміємо що це злодій, він швидко нападає на жінку і починає бити її, чоловіки на нього кидаються рознімати. Осіб співробітників не видно.
Мої дії, я опускаю очі в підлогу, мені страшно і я виходжу з кімнати, розумію, що потрібно когось покликати на допомогу але начебто заніміла.
І все, прокидаюся наяву, вся в тремтіння.

Мені наснилося, що я зупинилася з батьками і тіткою біля парковки одній території, де знаходиться водоспад.Тітка пішла, а я з батьками залишилася в машині.Поруч я нами стояла така ж машина, як у нас, у неї був відкритий багажник.Усередині нього по-моєму були картини, накриті білим полотном.З іншого боку нашої машини був кювет, там лежали велосипеди.Потім я подивилася назад і побачила, як злодіїв, які пограбували машину їдуть на велосипедах по якомусь не знайомій мені ангару.Батьки мені кажуть, точно не пам’ятаю, що ось так вони машину пограбували.І я початку спостерігати за злодіями.Вони не виїжджали, а каталися по ангару, тк він був під ухилом на горбі.Я ходила туди сюди, стежила за ними, ховалася за ангаром, а батьки в той час ходили навколо машини і щось робили.І потім я бачу, що грабіжники побачили батьків і те, що я за ними стежу.Через секунду я дивлюся туди ж і вони зникають.Я біжу на переднє сидіння автомобіля і кричу батькам, що потрібно їхати.А вони крутили викруткою якусь штуку на задньому сидінні.У мене була паніка.Машина включається кнопкою і тому я багато разів тикала в неї, машина то включалася, то вимикалася.Нарешті я завела машину.Я хотіла знайти кнопку, де закриваються двері, але не могла знайти.І мама натиснула на цю кнопку зі спокійним обличчям, простягнувши руку з заднього сидіння.Я включила задню швидкість і різко здала назад.І я побачила цих грабіжників на велосипеді, точніше одного, він не закрив обличчя.Як тільки я його побачила, він різко закрив обличчя синім шарфом.Злодій був схожий на одного мого знайомого, але це був не він.Навіть уві сні я подумала, що це він.І я почала виїжджати.Я їхала дуже швидко, не гальмувала на поворотах.Потім я прокинулася

1) сидимо ми з бабусею п’ємо чай і йде злодій він прямо біля дверей йде на кухню я його б’ю кажу що він не пройде йому все одно. 2) Крч граю я вдома в кампьюдахтер і злодії йдуть я їх б’ю їм все одно потім я звалив просто з дому 3) ну щось було теж я їх бив їм все одно. 3 СНА.

Уві сні я йшла по вулиці і зустріла дитей, ми йшли разом по дуже мені знайомою дорогою. Потім я як би згорнула на свою вулицю і вміння виявилася коляска з дитиною маленьким. Я розвернулася і побачила як ко-мені біжать діти. Я подивившись в коляску побачила, що дитина весь брудний. Я взяла його і пішла в будинок, що б його умити. Але коли я увійшла в двір побачила що будинок відкритий, увійшовши туди я побачила двох молодих людей. Один іншому сказав підемо поговоримо. І вони пішли в гараж, горах теж був відкритий і там стояла велика машина. В цей час я стояла і чекала коли вони підуть. Потім я запитала &# 171; довго мені чекати &# 171;. Вони посміхнулися і через двері вийшов ще один чоловік з бородою. А потім я прокинулася.

Приснився злодій втілювати якимось співробітником . Він був з перукою під довге волосся і солодший. Він обікрав сусідів по дріб’язку і мене намагався але побачивши стривожених сусідів зрозуміла що це злодій і він зрозумівши що його розкрили втік знявши перуку і пальто але якось фантастично і уві сні зрозуміла що це сон . Далі снився вже інший сон

Мені сниться що я сплю у мами вдома, чую шурхіт за вікном і відразу розумію що хтось намагається проникнути в будинок через вікно, чому то я в ВОСН була впевнена що він прийшов убити мене &# 8230;.прокинулася мама я їй говорила що б вела себе тихо, потім спроби влізти у вікно припинилися, але з’явилися біля вхідних дверей хтось намагався відкрити замок &# 8230; я не пам’ятаю чому але я потім бачу цю людину сидить за столом на кухні і я наливаю йому чай &# 8230; це чоловік з вусами &# 8230; потім він пішов в темряву на вулицю і я дивилася йому вслід і чомусь панітіческі боялася його &# 8230;.прокинулася а цей страх не покидав мене ще деякий час

ніч ..глибока я сплю з дітьми і чую відчиняються двері . Дуже моторошно стає я відчуваю що наближається хтось ззаду &# 8230; дихання чужу людину наводить жах . Я відкрила очі і бачу перед моїм обличчям молодого хлопця в кепці і я прокинулася &# 8230;

Уві сні старий знайомий чоловік краде речі у магазині хотіла запитати що ти робиш? (Думала тато або сестричка) не пам’ятаю продовження! Що це означає?

Приснився злодій який поки я спав прийшов в мою квартиру розібравши замок . Я запитав його що він тут робить він сказав що було відкрито і він зайшов до якоїсь своєї знакмой що б що то забрати

Я входжу в Ходна двері і бачу злодія з речами який виходить з кімнати, а дуже швидко його помічаю, розгортаються, захлопую двері і закриваю на ключ, який вже був в замку

Приїжджаю в офіс, дивлюся змінені замки на нові блискуче з золотими вставками, в офісі купа народу, всі що то роблять, я питаю у кого-то з присутніх, що відбувається він говорить що зловили злодія, питаю, де він, мені показують на підлозі пов’язаного хлопця, неприємно як але далі він виявився хорошим, навіть почав нам допомагати, правда пов’язаний (не знаю як у нього це виходило &# 128518;)

Я вийшла з дому і побачила 4 людини крадуть елеутроінструмент з горища.Коли вони мене побачили, один з них став викладати з великою чорною сумки салатовий бензокосарки і поклав її на землю.обличчя одного
злодія я побачила.Це була людина 38-40 років, з аккурвтной борідкою.Чорні ворота у двір були широко розкриті.Я закричала батькові, що б він викликав міліцію і злодії втекли.При цьому вони не видали жодного звуку.

Була пара, яка на протіженіі декількох років була пріступнікамі. У них народився син і дочка, і вони закинули це справи, коли синові й доньці виповнилося по 14 років, вони знову почали красти і якщо потрібно вбивати . Като раз близько їх нього вдома були співробітники поліції зі зброєю . І вони зловили батьків і дітей, але діти змогли втекти і їх забрав їх ній дядько в інше місто .

виявила уві сні злодіїв в квартирі і захопила їх і викликала міліцію. Але як виявилося я була в квартирі навпроти свого, а в своїй побачила зламані замки

Мені снився сон як гном вночі краде у моєї бабусі з під подушки любов в нашому роду

Дивний сон до чого б він був може хто підкаже

Адже і в правду на особистому не щастить

Приходила знайома і хотіла забрати велосипед, а його не виявилося.З передпокою вкрали велосипед, двері були не зачинені. Потім злодій сховався в передпокої в одязі і напав засунув в рот таблетку, дуже переживала що в будинку був син, а я нічого не могла зробити.

Злодій хотів увірватися в будинок Ноя не пустила його держав двері руками. Після я відкрила двері і в сусідній кімнаті злодій перерізав мого чоловіка але він залишився живий. І він каже візьми дітей і швидше тікайте. І ми з дітьми втекли

Побачила уві сні як три злодія пробралися і маніпулювали мною, щоб я виконувала їхні забаганки бо у одного з них був чим.
Я ставила їм телек, приносила чай і т д

Уві сні купила кільце собі, гарне, з білого золота і три камінчика маленьких на ньому &# 8230; одягла &# 8230; стояла перед проїжджою частиною поїздів і підійшов злодій, вимагав кільце &# 8230; я зняла і віддала &# 8230; не засмутилася, вирішила що сьогодні могла купити кільце то і куплю знову при можливості &# 8230;.згадала, що коли то у мене вкрали ланцюжка і я теж не засмутилася &# 128522; що це значить ?

Привіт, допоможіть розтлумачити. Мені дуже тривожно. Наснилося, що ми з чоловіком з вікна спостерігаємо, що злодії (їх двоє чи троє) намагаються перелізти через паркан. Я чомусь бачу їх сповзли труси за * опе. І зовсім не бачу осіб. Коли я тимчасово відходжу в іншу кімнату, то бачу ноги (щиколотки) з обгорнутих в штору людей. Чую впізнаваний голос, який говорить, що ми самі знаємо хто він і навіщо прийшов. Я дізналася людини по голосу, але так і не побачила обличчя. Ще хотіла відзначити, що чоловік ніби виходив на балкон і намагався чимось облити їх і кілька крапель на кшталт потрапило на мене, але уві сні я була в порядку. Прокинулася від страху і тривоги. Все було натурально ніби насправді. До слова сказати (балкона у нас немає). Ще бачила, як у чоловіка в кишені змістився пульт від сигналізації, яку мабуть планували використовувати і відключити сигналізацію. Час доби: начебто ніч, але можна було розгледіти злодіїв на паркані. Будинки: дуже темно було. Іноді включали світло уві сні. Спасибі, що прочитали. Чекаю вашої відповіді.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ