До чого сниться 😴 Зілля уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зілля що означає

До чого сниться Зілля:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зілля уві сні по 7 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зілля» за 7 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви читаєте інструкцію із застосування знахарського зілля – це означає, що коханий буде заважати вам в здійсненні ваших планів.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Варити уві сні приворотне зілля – до палкого кохання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Готувати уві сні приворотне зілля – залучити кого-то на свою сторону.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Готувати уві сні приворотне зілля – до вигідного нареченого.

Сонник медіума міс Хассе

Зілля (ліки) є або пити – довге життя.

Шукати зілля – прибуток.

Пахуче зілля – порожнеча.

Сушене зілля – потребуєш лікуванні.

Зілля (різні трави) – зазнати збитків.

Сонник від А до Я

Збирати уві сні зілля, т. е. лікарські трави – наяву віщує прибуток.

Готувати з зілля зілля – до порожнього заняття.

Сушити його – наяву доведеться звернутися до лікаря. Є свіже або пити відвар або настій з зілля – вам судилося буде довге життя.

Використовувати уві сні як ліки лікарські коріння зілля – означає наближення хвороби або важкого душевного стану.

Лікувати ліками і зіллям когось – знак того, що змушені будете пропустити званий обід або вечірку через термінових справ і надзвичайну зайнятість.

Сон, в якому ви збираєте і використовуєте як зілля іван-чай – передвіщає, що наяву дізнаєтеся про якийсь махінації, яка завдасть шкоди вашим комерційним інтересам.

М’ята – потрапите на дружню гулянку, займетеся цікавою справою, що відповідає вашій романтичної натурі.

Шавлія уві сні – говорить про те, що ваше ведення домашнього господарства відрізняє економія і ощадливість, для молодої дівчини – це знак запізнілого каяття.

Сонник Симона Кананіта

Різні трави – зазнати збитків.

Ліки є або пити – довге життя.

Шукати ліки – прибуток.

Пахуче зілля – порожнеча.

Сушене зілля – мати потребу в лікуванні.

Наснилося Зілля, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зілля уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

в розпочали ми приїхали в незрозуміле місце, потім там було дуже страшно і темно всюди були кістки людей . раптово обернувшись я побачила екстрасенса і вона змусила мене випити його . на ранок я прокинулася з хворим горлом і кашляла іноді не могла заснути через нього заснути

Мені наснилося що мені давала бабуся мого чоловіка що то в чарці і я зрозуміла що це щось на зразок зілля, воно було прозоре, листопад його я не випила, а випив мій чоловік який сидів поруч

Уві сні шукав трави для зілля управління реальністю
і знайшов їх
Але були противники з пошуку їх які слідами за мною

Мій чоловік уві сні бачив небіжчика, зачерпнув і випив зелене зілля для його (небіжчика) обробки, що це означає?

Наснилося що якась дівчина в котлі робила зель для мене, я підійшла до котла він стояд біля ліжка начебто, я залізла на ліжко і встала на протіав котла, дівчина в піалках дерев’яної зачерпнула мені це зілля, воно спочатку було блакитного кольору, я почала пити, вона говорить думай про те що б ти хотіла, я допила першу чашку, вона набрала вторлй раз але воно вже прямо на глозах у мене стало перетворюватися в молочну суміш і я знову почала пити ищ піала думаючи про те що я хочу

Сон покойниф свекор дав банку з зіллям з белиз троянд я його спробувала. Подивилася в банку а в ній замариновані білі закриті бутони від троянд. Ашла з мамою померлої. Потім пройшла по хиткому містку зробленому як колода і пройшла його.

Я заходжу в будинок до бабусі і дідуся. Але будинок мені не знайомий. будинок старий. Бабуся і дідусь кажуть що я тут буду жити і працювати. Вони виходять з кімнати. Я осіатріваюсь. Бачу ще один прохід до кімнати. Там по середині стоїть шафа а на крюмо різні флакончики (як від духів) я один відкриваю він сильно пахне, неприємний запах (як полин). У цей момент між мною і цим шафою вилазить дерев’яні грати. Але дірки великі руку туди можна про сунути. Але мене превлекает інший стару шафу. Я відкриваю один ящик і дістаю картку. Картка Кортона червоні вензелі по краях, там напис два рядки (не пам’ятаю що було написано, але пам’ятаю шрифт. У цей момент опудало сови оживає і летить на мене (сова вухата з жовтими очима) вона не відкриває рота але я чую що вона мені каже (думаєш що все так просто, ти помиляєшся. Що б тут жити потрібно бути своєї, потрібні здібності.) Я від переляку падаю на стілець чи крісло (на ньому купа білизни і що то ще (я дивлюся, а це троль (раніше були такі з різнокольоровими волоссям на олівці їх одягали). Між мною і совою встає якась жінка (я її знаю, але не пам’ятаю хто це) і заступається за мене. У цей момент я бачу чорна кішка і моя собака такса б’ються і бігають один за одним по колу (вони живі, але якісь маленькі. Я їх розбороняти, кішка виявляється звичайного розміру. Шерсть гладенька. Ця жінка каже що мені треба кудись йти, я питаю дозволив що то забрати. Жінка каже так забирай він твій талісман. Я беру того самого троля.і ось я опиняюся на вулиці. Перед собою я бачу чоловічу спину і поруч дівчину (знайома, але не пам’ятаю хто) а в руці цього троля. Він маленький і вміщується в лодоні. І у нього зелені волосся. Чоловічий голос говорить, що б я прив’язала свою таксу. Я починаю його прив’язувати і звертаю увагу, що ланцюг не наша. А з великими кільцями і металева. Собака починає від мене віддалятися і виявляється на пагорбі. У цей момент дівчина каже, акуратніше сдесь є вовки. Я помічаю як з лісу виходить дві собаки. Одна біла стара зла але собака. Це біла собака дивиться на мою таксу. Я біжу в гору по снігу, що б його врятувати. Мені кажуть кинути мою собаку, але я виривають одне з кілець на ланцюгу, беру собаку на Руки. І бачу як чоловік перестрибувати залізні ворота., а за ним другий собака (перетворилася на вовка) за ним. Я беру до воріт, вони перед мною розкриваються. За воротами я бачу сіру Пріор і купу кавказців, чурок, циган і дівчину вона в піжамі, хлопці предлогаю їй поїхати з ними. вона відмовляється. Я прокидаюся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ