До чого сниться 😴 Жувальна гумка, жуйка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні

До чого сниться Жувальна гумка, жуйка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жувальна гумка, жуйка уві сні по 11 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жувальна гумка, жуйка» по 11 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

кулінарний сонник

Жувати уві сні жувальну гумку – означає, що незабаром ваші справи опиняться в смузі застою.

Новітній сонник

Жуйка – марнослів’я, марні клопоти. Сон-застереження: терміново перевірте свої зуби у стоматолога.

сучасний сонник

Бачити уві сні людини, що жує жувальну гумку – до незаслуженого образи. Цей сон може також означати нечесну поведінку Вашого друга по відношенню до Вас.

Діловим людям такий сон – пророкує труднощі в переговорах та укладенні угод.

Наступити на жувальну гумку – бути втягнутим в нечесне справу.

Для жінки такий сон – означає, що вона довіриться шахраю.

Самому насолоджуватися смаком жувальної гумки – ви можете втратити друзів з-за своїх амбіцій.

Розтягувати жувальну гумку – віщує труднощі в просуванні Ваших справ.

Якщо жувальна гумка порвалася в той момент, коли Ви її розтягували – на шляху до завершення важливої ​​справи Ви зустрінете серйозну перешкоду.

Надувати уві сні бульбашки з жувальної гумки – означає тішити себе марними надіями, витрачати час даремно, не розумітися на реальний стан справ.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви жуєте жуйку – значить, вам належить випробувати велику неприязнь до колишнього друга.

Розтягувати жуйку, надувати з неї кулі – передвістя майбутнього застою в справах.

Бачити уві сні корову, що жує жуйку – означає, що пристрасті по цікавить вас скоро вляжуться, до вас повернеться впевненість в собі і душевний спокій.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні, як корова пережовує жуйку – до загибелі худоби.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні, як корова пережовує жуйку – у вас буде невдалий виступ на зборах.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Побачити, як корова жує жуйку – до мобілізації всіх сил, бо йде біда.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні жувальну гумку – значить наяву отримати заняття, яке крім як переливанням з пустого в порожнє і не назвеш.

Купувати чи жувати її уві сні – означає, що в найближчому майбутньому цілком можливо, що ваші справи прийдуть у занепад, якщо ви не звернете на них найсерйознішу увагу.

сонник Мандрівника

Жуйка, жувальна гумка – застій, тривалий прокручування події без результату.

сонник Федоровской

Якщо вам приснилася жувальна гумка – вас чекають порожні турботи.

Якщо вам приснилося, що ви купуєте або жуєте жувальну гумку – це означає, що незабаром ваші справи можуть прийти в занепад.

універсальний сонник

Жування жувальної гумки з точки зору здорового глузду – абсолютно марна діяльність: який сенс в тому, щоб жувати, коли не можеш проковтнути?

Жувальна гумка уві сні – є дивним символом: вона означає бажання що-небудь серйозно обміркувати. Можливо, у вашому житті щось вимагає обдумування?

Жування з відкритим або із закритим ротом – говорить про те, хочете ви чи ні, щоб інші люди бачили, що ви над чимось роздумуєте.

Якщо уві сні ви самі є жувальною гумкою, ви солодка і соковита або суха і несмачна? – це скаже про те, яке значення ви надаєте своїм словам.

Якщо уві сні ви бачите, як інша людина жує жувальну гумку, він представляється вам грубим і вульгарним або спокійним і зібраним? – це розповість про ваше ставлення до цієї людини.

Наснилася Жувальна гумка, жуйка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жувальна гумка, жуйка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Жуйка прилипла до волосся. Я її віддирати. Начебто відходить в одному місці, тільки з полегшенням зітхну, а тут вже в іншому місці теж жуйка (в волоссі) .

До чого сниться те, що ви бачите жуйку, заплутану в волоссі у себе на голові? Чекайте геніальних ідей, як вирішити проблему, що не дає вам спокою. У волоссі у іншої людини – в найближчі дні один підкаже вам шляхи вирішення ваших проблем.

Наснилося ніби намагаюся випленуть жуйку а її так багато вона прилипає до зубів я її дістаю руками і витягую з рота і витягую, і нарешті викидаю! До чого такий сон може бути?

Жуйка прилипає до зубів .я її дістаю витягую руками а її так багато ..я дуже багато разів уберают руками в результаті в руках зібралася жуйка в розміром кулак .

жевачка у мене в волоссі

Мені наснилося ніби хтось мені її приліпив на волосся.Я намагалася її прибрати, але вона була на потилиці і Я не могла дістати до неї.Потім вона сама поступово змилася.Хоча Я ходила і просила оточуючих її зістригти.

Куди то йшла, рукою хотіла поправити волосся і зрозуміла що в волоссі желвачков причому масивна, я віддалила кілька волосся від неї хотіла від стригти, але сон закінчився

Наснилося, що була в дьюті фрі і купила велику рожеву пачку жуйки і коли купувала жувала жуйку і її було дуже багато.Весь рот був заповнений нею .

я купила жувальну гумки великі нирки вони ще кислі пам’ятаю полуничний банановий і яблучний і були прості

Мені наснилося, що жуйка була приліплена до мого вуха і після того, як мене присоромили тим, що вона на мені, я її прибрала

Я була зі своєю подругою. У неї була сила-силенна жувальної гумки. Я взяла у неї дуже багато, прямо цілий пакет. В той момент я вже жувала жуйку. Але запхнула і те, що взяла у подруги.

тікала від двох маленьких цуценят, забігла в під’їзд будинку і піднялася на самий верхній поверх було дуже страшно так як сходи були без перил, зайшла в квартиру повну книг з англійської мови дуже затишна квартира, в роті була жуйка і вона прилипла до зубів так що було дуже незручно говорити, а я дуже хотіла поставити запитання господареві квартири. Вийшла назад на майданчик там було багатолюдно все дивилися на мене, я спустилася на сходи і коли підняла очі то ніби як сходи поміняла ракурс і я не могла потрапити назад тут мене знайшли ці два цуценя і чому то це було весело, сам факт того що вони мене знайшли в цій будівлі, господар квартири з книгами повів мене за собою і я піднялася назад на майданчик, як то виявилося що квартира поруч моя і на ручці цієї квартири лежали дві сигарети (хоча я не курю) на них напис &# 171; відносини&# 187; я взяла ці дві сигарети в руки і зайшла в квартиру

їхали в моїй машині, я за кермом. ззаду сиділи моя колишня дівчина і начебто її двоюрідна. колишня запропонувала жуйку. Я погодився, а вона жартома пропонує зі рота. але потім дала половину платівки

спочатку жувала . а потім ніяк не могла отлепить її від зубів, витягала великі шматки прожувати жуйки. а вона все ніяк не закінчувалася..

Весь час сниться один і той же сон! Наче я жую жуйку і не можу її виплюнути! Починаю руками витягати її з рота, а вона прилипла до зубів і не віддирається. Я її шматками витягую, а вона не кінчається. Що це означає?

Мені наснилося, що я несподівано в своїй кишені, яскраво чорного піджака, знайшла цілу упаковку жуйок і цього дуже зраділа

Привіт з п’ятниці на суботу приснився дивний сон, де все думки крутилися про жувальну гумку. Змісту сну не пам’ятаю, але коли прокинулася, було погане відчуття і думки &# 171; закінчилася жуйка&# 187 ;, було тривожно, весь ранок переслідувало навящево передчуття чогось поганого

Я спав і у мене була жувальна гумка дружина почала будити і жувальна гумка випадково потрапила їй у волосся

Мені наснилося, що я купила жевачку (з кропиви) і роздано її друзям. А мені не вистачило. Я пішла купити жуйку біля магазину. На вулиці було темно. Я побачила що закривається магазин, але я зайшла попросила жуйку (з кропиви) але мені безкоштовно ще пиріжок (на мою з м’ясом). Всі&# 8230;.потім я прокинулася&# 8230;

Доброго дня. Мені наснилося, ніби я йду по вулиці, праву руку кладу на волосся, волосся руде (такий колір коричнево-рудий), волосся гумкою затягнуті, і відчуваю жуйку вище гумки, і сплутати грудку волосся. я намагаюся витягти жуйку і на цьому більше не пам’ятаю. До чого цей сон?

Я стою високо на балконі без перил, однією рукою тримаюся за одвірок щоб не впасти, а інший намагаюся витягти з рота жуйку, її занадто багато і вона приклеїлася до зубів і до неба, я тягну її, вона рветься, я знову намагаюся але менше її не ставати. На балконі стояти стає небезпечно, він став якимось маленьким і кволим, але я не можу зайти всередину бо там люди, а я з повним ротом жуйки яка не зменшується незважаючи на мої зусилля&# 8230;

багато жуйки в роті і вона збільшується. я викидаю шматками, а вона все збільшується, віддирати з кров’ю, плююсь, навіть в горлі боляче, але так до кінця і не позбулася і прокинулася

Мені двічі снилося, що я веду урок (я вчитель), починаю пояснювати матеріал, а жуйка мені заважає. Я її тихенько дістаю, але вона знову з’являється. У якийсь момент це взагалі виявилися кісточки від фініків.

Доброго дня, Тетяно! мені дуже часто сниться сон що я жую жуйку і не можу витягнути її з рота. Що б це могло означати? спасибі!

мій чоловік уві сні жував мою улюблену жуйку в таємниці від мене її купив і коли я знайшла упаковку і запитала щоб взяти, він мені відмовив і сказав що він її купив тільки для себе

Вітаю! Мені наснилося то що до моїх волоссю прилипла жувальна гумка, але я зуміла прибрати з волосся, але з пучків волосся?

Мені сниться, що у мене повний рот жуйки, яку я хочу виплюнути, але у мене не виходить і я видирав її руками, то шматками то тягну її з рота. Дуже часто сниться цей сон.

Наснилося мені, що не можу виплюнути жевачку. Випльовувати, а її стає все більше і я можу придушити.

я була з батьком на якому то поле, де стрибають з парашутом, і хлопець який мені подобається кинув в мене жуйкою, після чого сів у машину, я підбігла до машини і дуже голосно крикнула його ім’я, він посміхався було дуже реалістично

снилося що купую жуйки а один знайомий чоловік не дає мені купити пачку розпакує то забере жуйки у мене
а я збираюся купити жуйки в дуже великій кількості
і при цьому всім на мене кричить мій батько

Я сиджу в кріслі у стоматолога і мені заглядає в рот жінка-стоматолог, приємної зовнішності, посміхається, говорить, що зуби білі, здорові, І щось там чистить, абсолютно без болю і страху. Я сиджу спокійно, теж начебто посміхаюся, наскільки це можливо. Потім вона повідомляє, що є невелика зовсім невеличка дірочка, але її можна закрити жуйкою. Нібито така спеціальна жуйка, вона в цю щілину потрапить, там маленька частинка залишиться, вона затвердіє і перетвориться в пломбу. дає мені цю жуйку, я жую, вона приємна така, солодка і біла.

Вітаю!
Я жувала жуйку, і куди то йшла хотіла викинути але воно прилипла в роті ледве отлепілі

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося що, мені знайома жінка пропонує жувальну гумку, але коли знайома простягає жевачку, жевачка падає на землю, і я не встигаю її взяти.

не можу витягнути жуйку з рота, тягну-тягну не витягну, задихаюся (не перший раз вже бачу цей сон)

Мені наснилася, що я витягла у себе з рота сіру масу, схожу на жуйку.

піднявся на ліфті на 11 поверх 9ти поверхового будинку, жую жувальну гумку білу. Бачу коридор, розмовляю з іншими людьми і бачу, як жевачка темніє і стає чорною.

Наснилося, як знайома приходила за жуйкою, поки я спала. Взяла і пішла

Привіт, мені приснився сон, що я попросила у хлопчика жевачку (вона була в пластинках) і він мені дав останню, а розкриваю її, а там цілих три (пластинки). Я беру одну і ділю її на навпіл. І віддаю хлопчикові 2 з половиною. І зустрічаю свою подругу. Що це означає? 11.08.16

Вітаю!
Мені снилося, що я жую жуйку, а вона величезна і липне до зубів. Починаю її виймати з рота, виймаю-виймаю, а вона не закінчується, противно прилипає до задніх зубах.
Я її довго так прибирала, потім прийшла до лікаря, вона мене посадила в ліфт, мене там вразило, я знову прибрала жуйку і вона прибрала вся.
Зі мною поруч уві сні була дівчинка, як друга пацієнтка. Лікар була приємною жінкою похилого віку.
дякую!

Я жувала жуйку велику
А есче снилося що я їхала з незнайомими порно і знайомими дівчатами в машині вони були п’яні і ми то с’езджалі з дорого то есче кудись врізалися, а вадітелі змінювалися, а есче я доторкнулася до члена хлопця який сидів поруч .

Наснилося, що жую жуйку, хочу її викинути, але не можу від неї позбутися, вона липне то до зубів, то до рук. Назустріч мені йдуть люди і мені незручно, що я вся заплуталася в жуйку

мені наснилося, що я застрягла в ліфті. Лежу на підлозі і боюся ворушитися, щоб ліфт не впав, кнопки запали, ліфт качает- страшно. Потім я оказваюсь між поверхами, я поповзом виповзаю успішно і опиняюся в дуже світлому приміщенні з біло-бежевим ковроліном. задоволена. Бачу до ліфта напраляющіе чоловік з дитиною &# 8212; хочу попередити його про те, що ліфт зламаний -небезпека!. але у мене повний рот жуйки і я не можу, ледь-ледь я її витащіла- попередила про небезпеку. Дивлюся в ліфт &# 8212; а там лежать мої чоботи, улюблені. хочу їх забрати, але боюся, що ліфт обірветься..

витягую з зуба жуйку за нею пучок волосся потім золотий ланцюжок потім прикраса з зеленого каменю

Мені наснилося що я принесла жуйки і поклала на стіл і показала їх хлопцю і сказало ось якщо що бери це нам

Привіт, бачила уві сні як людина, яка мене не долюблівает дав мені жувальну гумку, причому він сміявся, а я плакала.

В даний час з чоловіком в сварці. ми вінчані. Він хоче розлучитися зі мною. Пробували зачати дитину &# 8212; не вийшло. З вівторка на середу сьогодні приснився сон. Якесь приміщення, начебто в будинку, там басейн. Потім пам’ятаю бачила корову, яка купалася в басейні, прям плавала радісна.Потім чоловік з’явився, не пам’ятаю точно з чого почав говорити про рибу, судака, був радісним. Як я зрозуміла він щось мав на увазі гарне коли почав розмову. Потім пам’ятаю на чому то була жевачка, начебто він її став отлеплять, вона була м’яка і тягнулася, знімалася, потім я прокинулася. Ще пам’ятаю свій безіменний палець &# 8212; на ньому два кільця &# 8212; одне заручні-вінчальний, інше теж обручка, але він мені її дарував коли пропозиція робив, і вони сяяли. В реальному житті я так і ношу. А він в реальному житті зняв своє кільце, але точно не пам’ятаю, начебто уві сні він був зі своїм кільцем.

Я була школі там Лариса була з Тимофієм він мені теж подобається . Але в цьому сні був жирний так само там був Стас він теж подобається я підійшла до вчителя по фізрі там поруч стояв стас він жував жуйку коли я підійшла він випадково зажував моє волосся я сказала ауч він сказав будеш цукерку я сказала та й зобралися цукерку

Я стояв з дівчиною, запитав можна-ли її поцілувати вона сказала так, я почав цілувати і вона віддала мені в рот Солон жуйку.

У коробці лежить шматок жуйки і шматок чорної жувальної смоли. Жуйка біла великий шматок і тягнеться, але не липне, я розтягую її рукою. Тягну з неї стрічку. І ще чую запах смоли і жуйки в меремешку.

Наснилося, що мені пропонують простягаючи баночку з жувальною гумкою, а я відмовляюся, сама не жувала і той хто пропонував начебто не жував, я тільки руки бачила. А жуйка сама біла була

Наснилося, що колишній друг попросив викинути жуйку, яку жував. Віддав мені її в руки. Коли я її взяла, мені здалося, що вона дуже велика. Я спокійно пішла і викинула її у відро для Ведіо. Думаючи про те, що вона все ж давольно велика.

Привіт мені приснився сон, уві сні я жував велику грудку жуйок і не міг виплюнути, хоча під кінець сну все-таки виплюнув

Ну коротше я купувала пачку жуйки з братиком, він її порвав я купила ще одну після цього нічого не пам’ятаю

ми з друзями були в квартирі, і я завжди шукала жуйку, по чужим курточку, знайшла, і взяла собі 3 штучки і одну в рот

Я йду по дорозі, Весела, жую жуйку, розмовляю, раптом неприємне відчуття, бачу на жуйку волосся Кучок шоколадного кольору і то що мене здивувало я просто прибираю ці волосся і продовжую жувати далі, попадається колючка схожа на голку, коліт, я прибираю ЇЇ і знову потрапляє цей пучок волосся, прибираю, продовжую жувати далі &# 8230;.,&# 8230;&# 8230; В цей же день приснився сон інший, я дуже сильно образила дівчинку

Мені наснилося кілька упаковок з жуйками, всі вони були повернені задньою стороною, уві сні я спочатку здивувалася жуйкам, потім згадала випадок як я їх купувала

Привіт до чого сниці що я ходжу по магазину і раніше коли про довались разом жуйка з кальчо і я його хочу купити але не можу

Мені наснилося, що я жую дівчинку, а вона при цьому прилипання до зубів і її неможливо відрізнити. Таке буває стан коли в реальності жевачку жуєш дуже довго.
І порадьте, що потрібно зробити, щоб сон не став віщим!

Уві сні жуйка застрягла у мене в горлі, і мені друг радив її витягне блювотним рефлексом, я прямо тягнула жуйку і вона виходила, і так витягла жуйки обьем долоні 3 рази. До чого б це?

Уві сні мені хтось із знайомих поклав в сумку купу жувальної гуми з обгорткою love is. Обгортка жувальної гуми була різнобарвна, радувала око. Та й я виглядала радісною.

Що я приїхала до кума а у нього багато жувачок я брала їла він пригощав, приїхав у нього приватний будинок, потім глянула у вікно а там городи будинків немає, і квадрат і там ікони на вулиці з них чутно був Дзвони

Всім дарували подарунки, кому шоколадки в коробці, букет квітів, а мені подарували 3 пачки Хуба-Буби і я тоді образилася, що мені подарували жуйку, а всім квіточки і шоколадки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ