До чого сниться 😴 Жнець уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жнець що означає

До чого сниться Жнець:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жнець уві сні по 7 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жнець» по 7 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Малий Велесов сонник

Женці – успіх, удача.

сучасний сонник

Коли ви бачите уві сні женців за роботою – це означає успіх і достаток.

Якщо ж перед ними висохла стерня, що обіцяє неврожай – значить, результати вашої роботи будуть зведені нанівець.

Бачити уві сні порожнє поле – означає, що ваше успіх буде порушено якимось бентежить подією.

Бачити уві сні зламану жатку – означає втрату роботи і розчарування в родині.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні женців – до врожаю.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Жнець – вісник смерті.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні женця – до багатого врожаю зернових.

Сонник Симона Кананіта

Женці – успіх, прибуток майна.

сонник Шиллера

Женці – успіх, удача, володіння великим майном.

Приснився Жнець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жнець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

літо мій двір навколо діти і ми ховаємося від кокой то загрози і я бачу перед собою женця але він перетворюється в старого ченця які нас переслідує а коли я дізнаюся для чого ми потрібні я в жаху намагаюся прокинуться але не можу ми потрібні для експеременту для бесмертності і на мені це виходить

Я і мої друзі спускалися в глиб лісу. потім з гірки прокотилися прямо в блакитне, красиве озеро під світлом місяця. озеро змило всіх комах з мого одягу. далі була сварка з друзями і весь цей час поруч зі мною стояв хлопець з сірими волоссям і гарними очима. це і був жнець. моїй подрузі стало погано і ми відвезли її до лікарні, але коли я туди прибула близько її ліжка сидів той самий жнець і говорив, що мою подругу треба вбити, тому що вона занадто багато знає, що може мені зашкодити. я вмовила женця це не робити.

мені снилося що якась сутність сказала що я через 10 років стану женців вона була з різним кольором очей

Я продавала всяке барахло, Жнець купив барахла на 2100р з копійками 100 з копійками віддав, 2000р немає, хоча поки їх &# 171; шукав&# 187; показав всю свою готівку, якої було при достатньо. Після говорив знаю чи я хто він такий. Я забрала його капелюх, завдяки якій він ставав невидимим, і сказала, що знаю хто він, але неотпущу поки не заплатить, т к у мене немає грошей за нього розплачуватися.

Темна кімната навколо не кого і раптом я бачу перед собою стару в рясі і з нею ще одна людина з маскою на обличчі я проходжу повз них і в слудуешее мить стою вже на дорозі мужик міняє колесо на машині після я забрав його машину і ось я знову в тій темній кімнаті бачу стару в рясі і в чорній масці людини я проходжу повз але стара бере мене за руку і задає питання навіщо так живеш і я прокинувся

Ми просто гуляли з ним як друзі, його звали Рен, він не говорив свого ІМЕНІ, я просто звідки то знала його і все. на наші плечі нізвідки візьмися звалилася маленька дівчинка, і довелося її тягти з собою&# 8230; Ми все йшли в кіно, і коли добиралися грали з життям двох хлопчаків грають в парку на дереві, ми вбили їх одним клацанням, це зробив він, але я все-лише під грала йому, і мені стало шкода і сумно й я попросила його стерти мені пам’ять, але коли він її стер у мене було таке відчуття ніби це вже було, і бруд від цих спогадів залишилися на моїй мушлі пам’яті. Коли ми дійшли до кіно, ми не знайшли саме цього кіно в сінематіке, ПТМ що я незнаю назву! Ми вийшли, хотіли піти в інше місце, і він почав говорити що вже знайомий зі мною, давно, був тут, знав мене, я в нерозумінні питала ошпарений де, що, коли, як? Але він всього лише відповів що хто то був в мені раніше, хто то вселявся в мене раніше&# 8230; І тут підбігає та дівчинка, яка нещодавно прийшла до тями і я говорю називати мене мамою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ