До чого сниться 😴 Жировик уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жировик що означає

До чого сниться Жировик:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жировик уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жировик» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Лонго

Бачити уві сні жировики у себе на обличчі – в реальному житті вас дратує якісь дрібниці, боротися з якими у вас немає ні сил, ні бажання. Подумайте, а чи так треба з ними боротися? Так, ви так влаштовані, що робите все скрупульозно і вас можна назвати педантом. Просто не звертайте на дрібниці уваги – і проблема перестане існувати.

Бачити уві сні жировики на обличчі у кого-то – ви нетерпимі до чужих недоліків. Себе ви вважаєте «безкрилим ангелом», у якого просто не може бути ніяких вад. Щонайменші вади у інших роблять вас уїдливим і злим по відношенню до людей. Тож не дивно, що у вас так мало друзів.

Позбавлятися уві сні від жировик – в реальному житті ви намагаєтеся вирішити якусь проблему, але робите це так погано і так невміло, що вона ще довгий час буде вам докучати і псувати життя. Може бути, варто попросити допомоги у близьких?

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Виявити у себе на тілі жировик – до онкологічних захворювань.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Бачити на тілі жировик – до причіпок начальства.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Виявити у себе на тілі жировик – до внутрішніх хвороб.

Приснився Жировик, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жировик уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Наснилося, що уві сні я сильно схудла (моя мрія), а дивлюся на ноги &# 8212; вище колін якісь прищі. починаю їх видавлювати, а з маленького прищічкі виходить багато жиру, близько 2 кг з кожного. я тисну, радіючи, що позбавляються від усього цього і розумію, що стану стрункою і красивою. уві сні так і вийшло. ще подумала. що ось звідки зайву вагу

Побачила на грудях як прищик, і почала видавлювати, дуже багато брудного видавила, врешті-решт видавила якийсь квітка жовтий великий

Уві сні, видавлювала з кисті рук з лівого боку жировики і прищі.при тому я паралельно розмовляла з батьком

наснилося що у мене на стопах ущільнився шкіра і почала відшаровуватися. я її почала знімати і виявила під нею кілька жировиків в капсулах. всі ці жировики я благополучно видалила і відчула величезне полегшення, змогла спокійно встати на ноги. потім побачила батька який давно помер, він стояв біля будинку який ми купуємо і каже: ти мене в будинок то пустиш. і я прокинулася

Дуууже великий жировик і я його видавлювала. У діаметрі близько 3 см. Дотиснула і навіть дірки не залишилося

Наснилися жировики на лівій нозі і один у вигляді квітки на правій стороні живота в районі печінки вранці в середу

На тілі видавити сама собі величезний білий жировик. Безболісно і без крові. Він залишився у мене на правій руці. Два сантиметри в довжину і в діаметрі сантиметр.

Я видалити У СЕБЕ 2 ВЕЛИЧЕЗНИХ жировик БЕЗ КРОВІ натиснув і вони вискочити І ВОНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНІ З ВЕЛИКОЇ ВОЛОСЬКИЙ ОРЕХ ТІЛЬКИ ПЛОСКІ ЯК Інжир.

Мені наснилося как_будто я ходжу по якомусь ринку навіть не ринок а одноповерхових спанієль в якому багато магазинів і продається там, я точно не пам’ятаю, але по відчуттях, щось дивне.Не те що в звичайних магазинах.Все це проходить на легкому веселощі, як буд то я випивала .Потім я вийшла звідти знаючи що у мене повинен бути хтось ще зі мною..я обертаюся і бачу свого покійного друга, але не усвідомлюю що він покійний.Ми з ним весело обійматися і йдемо по вулиці як в селищах.дорога грунтоваяВесь колір сну в сірих фарбах Ми приходимо як я розумію до його родича в какой то старі дерев’яний будинок.Там я бачила його знесенню якої по телефону дзвонила моя двоюрідний сестра і питала де я, на що їй відповіли що я тут і зі мною все добре.Ми всі навісні. Потім я обнархіва що у мене з жировика які знаходиться біля скроні, а він у мене насправді є, тече кров.Я йду кудись типу в ванну до раковини і дивлюся в дзеркало, а він неначе прорвався.Я не пам’ятаю точно чим і як я його відрізала але пам’ятаю що він лежить в раковині і в цей момент заходить мій чоловік, теж не тверезий.Я йому кажу, вгадай що це, він говорить жировик твій.І я радісна йому говорюля, я все таки позбулася нього.Куди подівся мій покійний друг я не зрозуміла

Чи не в тверезим стані я йду по вулиці з якогось незрозумілого магазину, знаючи що зі мною хто ще повинен бути.Я обертаюся і чекаю коли мене наздожене мій покійний друг і однокласник.Ми обіймаємось і в обнімку йдемо по вулиці кудись до нього.Все в сірих барвах.Приходимо в старий дерев’яний будинок до його родичів. Там його невістки дзвонить моя двоюрдная сестра і питає де я.Їй відповідають що я у них і все добре.Потім я торкаюся до жировика на голові а з нього текет кров.Я йду в ванну до дзеркала і бачу що жировик висить як порожній мішок.Я не пам’ятаю як я його різала але побачила його в раковині.У цей момент входить мій теж не тверезий чоловік і я йому показую, що я нарешті позбулася нього.Жировик на голові біля скроні насправді у мене є.

Наснилося, що сиджу на пляжі і бачу якийсь горбик у себе на коліні.Я натиснула на нього і звідти вийшов шматок білої маси.Ні крові, ні болю не було, але стрижень був великий.

Уві сні під волоссям на голові побачила величезний жировик на маківці. Я заглянула всередину нього, він був білого кольору і з ворсинками. Було неприємно це все споглядати. Що може це означати? Наперед дякую!

Видавила чорну крапку біля носа, а з нього тонкої стрічкою видавлюється жир довгою стрічкою, на кінчику це стрічки чорна точка. Я тисну, а він все виділяється, вийшла стрічка близько 5-6 см.

Вітаю. Мені наснилося що я двома руками тримаю своє обличчя за підборіддя і трохи стиснувши його, з усіх боків на обличчі почали вилазити білі вугри дліненькіе, як стручки (мертві). Повитерав їх, то на деяких місцях залишилися кров’яні цяткі. При цьому мені стало як би легше і добре. спасибі за відповідь.

Жировик на животі видавлюється і з нього оч довга паличка світлого колір, сантиметрів на 20, а далі жировик перетворюється фурункулом і з нього виходить гній світлого кольору

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ