До чого сниться 😴 Жінка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жінка що означає

До чого сниться Жінка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жінка уві сні по 48 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жінка» по 48 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

американський сонник

Жінка – жіноча енергія; ваша внутрішня жінка.

англійська сонник

Для чоловіка сон, в якому він доглядає за старою жінкою, а вона відповідає йому взаємністю – дуже сприятливий знак, що передвіщає успіх у мирських справах і одруження на прекрасної молодої жінки; у нього будуть чарівні діти, і він буде дуже щасливий.

Дитячий сонник

Жінка – в цьому образі ти бачиш образ твоєї душі.

Якщо жінка красива і охайна – значить, ти себе відчуваєш добре.

Якщо ж вона більше схожа на відьму – задайся питанням: ця чорна, похмура і мерзенна – моя душа?

Ісландський сонник

Жінку побачити – до сумної втрати одного.

італійський сонник

Стара жінка – Cимвол, що означає занепадництво, фінальну крапку, зупинку, регрес, вмирання. Цей образ є безперечно негативним, що символізує про здійснення вампіричні захоплення на шкоду суб’єкту.

місячний сонник

Жінку голу бачити – шкідливу брехня почути; простоволосу – хвороба.

Малий Велесов сонник

Жінка – плітки, хвороба; цілувати – хвороба, плітки; цілувати незнайому – гроші; молода, красива – любов, радість, задоволення; з відром – до прибутку; б’ються – хвороба, сварка, пиятика, переживання; розпатлана – не до добра, хвороба; розгнівана – буря; багато жінок – зрада коханої людини; вагітна – вести; потворна – біда, сварка; чорнява – плітки; коса – брехня; гола – брехня, хвороба, засмучення; без волосся – голод, хвороби; в чорному – смерть; снігова баба – любовний лист.

міфологічний сонник

Ідеальна жінка (як архетип) – асоціації: ніжність, вірність, емоційність, чутливість, слабкість, витонченість, жіночність, довірливість, краса, стрункість, м’якість. Виступає як символ вдалою долі, обраниці чоловіки, любові і творчого успіху – музи.

мусульманський сонник

Якщо хто побачить жінку похилого віку в образі молодої, і до того ж в настрої життєрадісному – справи його влаштуються згідно бажанням його серця; а якщо побачить її з похмурим обличчям – буде обмежений у засобах до життя, і дістануться на частку його засмучення і потреба

Новітній сонник

Жінка – до невдачі, особливо, якщо вона буде йти з порожньою сумкою, кошиком та ін.

Незнайома – провал тієї справи, яку ви почали; з розпатланим волоссям, оголена – до хвороби; перебувати в інтимному контакті – до незадоволеності статевим життям; дуже стара – ви потребуєте поради бабусі або матері; легкої поведінки – до розтрати, матеріальної втрати; хвора, за якою ви доглядаєте – до здоров’я (одужання, якщо хворієте); різного віку – сон-повідомлення: можливе одночасне захворювання декількома хворобами.

Новий сонник 1918 р.

Жінка чорнява – плітки; задивлятися на жінку – обман з боку друзів; стара – склоки; цілувати незнайомку – до грошей; нагая – засмучення, хвороба; потворна – біда, сварка; лежати між двома жінками (для чоловіка) – поправка справ і здоров’я; для заміжньої жінки – великий клопіт; лежати з вагітною жінкою – приємні надії; спати з мертвої – припинення чогось там.

російський сонник

Жінка – віщує хвороби; стара – втрати; чорнява – до пліток; красива молода зі світлим волоссям – хороші новини.

сімейний сонник

Жінки – сняться до інтриг. Сперечатися з жінкою навіть уві сні марно: якщо вам це приснилося, значить наяву вас перехитрити і розбудують ваші плани.

Побачили уві сні брюнетку з блакитними очима і кирпатим носом – в реальному житті вам краще вчасно вийти з боротьби, навіть якщо у вас були всі шанси на перемогу.

Приснилася жінка з карими очима і римським носом – знайте, що вас можуть лестощами залучити до небезпечну авантюру.
Блондинка сниться до приємних занять і вражень.

Слов’янський сонник

Жінка – до хвороби.

Снотолкователь

Побачити уві сні – означає хворобу, бачити багатьох жінок предзнаменует докори сумління; чути жіночий голос – віщує зміну місця; бачити жінку-брюнетку – віщує небезпечну хворобу; якщо вона має довге і красиве волосся – це значить вигоду, честь і гучну славу; бачити жінку-блондинку хворому – віщує смерть, а здоровому – спростування будь-якої наклепу і придбання несподіваною вигоди; бачити жінку білу яйцем укладеним – віщує звільнення, хворому лікування, а здоровому – несподівану вигоду; жінку бачити чорну обличчям або смагляву – віщує легку хвороба протягом декількох днів; вагітну бачити – знаменує звістка; бачити жінку красиву обличчям для чоловіка – є знак радості, задоволення і здоров’я; а для жінки – знак ревнощів, сварки, пліткою і пересудів; бачити жінку незнайому – віщує несподівана звістка; бачити жінку косу – значить шкідливу брехня.

сучасний сонник

Жінка молода і красива – радість і задоволення, стара – плітки, нудьга, депресія; незнайома – неприємності в справах, навчанні для дівчат, юнаків – сварка з коханою людиною.

Сни, в яких Ви побачили жінок – пророкують інтриги.

Сперечатися уві сні з жінкою – означає, що наяву Вас хтось перехитрить або зіб’є з толку.

Якщо Вам приснилася кирпата брюнетка з блакитними очима – готуйтеся, що Вам доведеться зійти з дистанції у самого фінішу.

Побачена уві сні кароока жінка з римським носом – пророкує, що Вас залучать до небезпечні справи.

Якщо її волосся каштанове або темно-рудого кольору – у Вашому житті з’являться подив і занепокоєння.

Блондинки уві сні – знак того, що всі Ваші справи будуть приємними, вдалими і відповідають Вашим схильностям.

Бачити себе заміжніми – означає для молодої дівчини зміну в житті, вигідну пропозицію на роботі або в навчанні, весела пригода.

Бачити себе вдовою – закликає Вас не приймати те, що відбувається так близько до серця, тому що зараз Ви дуже вразливі.

Бачити себе багатодітною матір’ю – констатує, що Ви переповнені бажанням піклуватися про кого-небудь, витратити свою енергію.

Бачити себе без обручки – попереджає, що Вам належить авантюрне пригода, спокуса близькості з людиною, який Вам давно подобається.

Бачити себе втомленою – говорить про те, що Ви будете неприємно здивовані проступками дітей; на Вас обрушиться маса клопоту і неприємностей.

сонник 2012

Жінка не в еротичному сновидінні – відображення Жіночого початку.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви бачите жінок – часто є передвістям пліток; багато красивих дівчат – до багатства, розкоші, прибутку; б’ються жінки – знак душевної дисгармонії, що втікають – передвістя змін в житті, майбутнього доленосного рішення.

Бачити уві сні молоду оголену дівчину – до даремним бажанням; довговолосу – на щастя; з розпатланим волоссям – до неприємностей; лису жінку – до презирства, зневаги вашою думкою; ненафарбовані і неохайну – до лестощів; брати її на руки – до сварки; цілувати – до майбутнього виграшу або прибутку.

Цілувати в сні жінку похилого віку – до сварки між подружжям.

Поступитися уві сні жінці своє місце в транспорті – значить, наяву ви піддастеся на чиюсь прийом.

Для жінки побачити себе уві сні потворної – передвістя сімейної сварки з її вини.

Для чоловіка лежати уві сні між двома жінками – до удачі в справах і поліпшенню здоров’я, з вагітною – до приємних і багатообіцяючим надіям.

Опинитися уві сні чоловікові в жіночому суспільстві – значить, навколо вас розводять плітки, намагаються вас зганьбити.

сонник майбутнього

Жінка незнайома, якщо вона красива, молода – це до благополуччя, радості; якщо стара, потворна – до пліток, тузі і печалі.

Сонник для закоханих

Якщо вам сняться жінки – стережіться інтриг, які затьмарять ваші стосунки з коханою.

сонник Гришиной

Жінку, заманюють, кокетувати бачити – спустошеність душі відчувати.

Зухвало себе провідну, нахабно тебе роздивляються, що качає стегнами, якщо вона брюнетка – хвороба, якщо руда – розбрати.

Продажну жінку бачити – неприємність через нечесну людину; жінці – невірність / користь від твого життєвого досвіду, знання людей.

Група жінок різного віку – одноманітність, духовний розвиток.

Кілька жінок різних на перехресті бачити – розлад волі і почуття.

Жіноча громада в помітних дивних нарядах – шабаш думок і ідей, розлад, який не можна привести до гармонії.

П’яних жінок бачити – марно прагнути проникнути в деякі таємниці.

Панічно біжать – наближається важливий в твоєму житті або в твоєму розвитку момент; певний поріг.

Забіяк – не було спокою ані в душі, ні в твоєму оточенні.

Танцюючих разом або в одноманітних одязі йдуть – гармонія внутрішнього життя, яка веде до успіху.

Проганяють одну – близько час, коли ти досягнеш згоди з самим собою, кінець хвилювань і тривог / якийсь фінал.

Скам’янілих в нерухомості бачити – ти отримаєш можливість «стати над собою»; відчуття, що ти спостерігаєш за своєю душевною життям з великої висоти.

Стара жінка – хвороба / життєві небезпеки / твої роздуми про смерть.

Добра стара жінка – вірна захисниця / підозри не виправдаються.

Стара діва – твій будинок або твоя сім’я заподіюють тобі страждання / образ твоєї черствості.

Сонник для всієї родини

Якщо вам приснилася стара жінка – чекайте пліток і прикрощів.

Бачити уві сні красиву молоду жінку – на радість і нових придбань, причому не тільки матеріальним. Вагітна жінка, побачена уві сні, означає, що вам потрібно остерігатися наклепів і неприємностей.

Якщо ви бачите себе вагітної – це віщує приємні звістки.

Бачити жінку в люті – означає незаслужену образу.

Якщо вам приснилася сварка з жінкою – це означає, що ваші плани будуть розгадані і вас випередять в їх здійсненні.

Якщо присниться вам жінка має темне волосся і блакитні очі – віщує вашу слабкість і небажання боротися за близьку вже перемогу: ви відступите від боротьби в той момент, коли фортеця готова буде здатися.

Сон, в якому ви бачите блондинку – означає, що в майбутньому ви знайдете собі заняття до душі, яке буде відповідати вашим інтересам і не буде віднімати занадто багато часу.

Сонник для стерви

Жінка молода і красива – радість і задоволення; стара і негарна – печаль, неприємні розмови.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Образ жінки уві сні – символізує сферу ваших почуттів і емоцій, а настрій жінки – відображає те, в якому стані у вас знаходиться ця сфера і до чого це може вас привести.

Чоловікові спілкуватися уві сні з привітними, спокійними жінками – знак того, що його почуття знаходяться в гармонії і найближчим часом його справи обіцяють йти добре в самих різних сферах.

Будь-які неприємності, пов’язані з жінками, для чоловіка – є попередженням про те, що його емоції і почуття знаходяться в безладді, погрожуючи йому безліччю неприємностей і нервовими зривами.

Жінці побачити уві сні незнайомих жінок, якщо вони налаштовані дружелюбно і викликають симпатію – може передвіщати успішне здійснення якихось задумів.

Байдужі або холодні жінки в жіночих снах – застереження про можливі інтриги або плітках.

Сперечатися з жінкою уві сні як чоловікам, так і жінкам – віщує непорозуміння і розлад планів.

сонник Здоров’я

Бачити красиву жінку для чоловіка – означає сексуальну незадоволеність. Для жінки – негативні емоції, пов’язані з прихованим почуттям ревнощів.

Бачити жінку з прекрасними, довгими, доглянутими волоссям – до здоров’я; під чорною вуаллю – до важкої хвороби; бачити вагітну або з дитиною – до позитивних емоцій в сімейному житті; чорняву жінку з карими очима або багатьох жінці (жіночий колектив) – до конфліктної стресовій ситуації і негативним емоціям.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Якщо ви бачите уві сні добру, ласкаву жінку, яка говорить з вами, всім своїм виглядом висловлюючи своє розташування, і ви відчуваєте, як від неї буквально виходить світло доброти – це до наближення великого обману, який переверне вам все життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Побачити уві сні дуже добру жінку, яка буквально всім готова допомогти порадою і справою – до хвороби матері.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Добра жінка – ви тягнете до добра, але навколо бачите тільки зло.

сонник Копалінского

Жінка – до зради, зради, зради, вагітна жінка – до добрих новин.

Сонник Мартина Задеки

Жінку бачити в потворному вигляді – сварка; з розпатланим волоссям – небезпека; а хворому – труднощі одужання.

Сонник медіума міс Хассе

Жінку молиться – хороші часи; вагітну – радість; жінок в чоловічому костюмі – переживати хвилини пристрасті; збори жінок – прикрість; жінку цілувати – заробити багато грошей; чорняву – плітки; з довгими гарними волоссям – здоров’я; розмовляти з незнайомкою – зав’язати знайомство; жінку з дитиною – сімейне щастя; стару – склоки; рудоволосу – нетривка любов; задивлятися на жінку – обманюють тебе приятелі; сміється – великі радості; під чорним або білим вуаль – смерть; молоду – ще більше допустиш нерозважливих речей; взагалі бачити приємну жінку – мати щастя; цілувати – радість; взяти – розумна домашнє життя; зустріти жінку уві сні – мати вдалий день.

сонник Міллера

Бачити уві сні жінок – віщує інтриги.

Сперечатися з жінкою – значить, що вас перехитрити і розбудують ваші плани.

Бачити брюнетку з блакитними очима і кирпатим носом – говорить дуже виразно про ваш вихід з боротьби, де у вас були шанси на перемогу.

Якщо жінка з коричневими очима і римським носом – вас можуть лестощами залучити до небезпечну спекуляцію, гру на біржі.

Якщо у неї золотисто-каштанові, темно-руде або червонувато-коричневе волосся і прямий ніс – такий сон передвіщає вам додаткові труднощі і занепокоєння.

Якщо вона блондинка – у вас будуть тільки приємні і відповідають вашим схильностям заняття.

Сонник сучасної жінки

Поява жінок уві сні – передвіщає інтриги.

Якщо уві сні ви сперечалися з жінкою – хтось перехитрить вас, розбудовуючи ваші плани.

сонник Соломона

Жінку голу – сварка; з розпатланим волоссям – небезпека.

сонник Мандрівника

Жінка незнайома – трактується в залежності від привабливості і зовнішнього вигляду і поведінки.

Для чоловіка, якщо молода або середніх років – стан його основної діяльності та загальний хід справ; форма інтуїції.

Якщо літня – материнський, що страхує, що захищає аспект впливів, подій.

Для жінки – прихований, несвідомий аспект жіночого «я», вона сама, якщо жінка молода; почуття суперництва, ревнощів, заздрості.

Гола – погані справи (для чоловіка); почуття безпорадності, вразливості, уразливості (для жінки).

Бачити вагітну – неприємності, затримки в справах.

Під чорною вуаллю – до печалі, жалоби, розлуки; смерті.

сонник Таро

Жінка з арфою – чудо, відпочинок від проблем і турбот.

сонник Федоровской

Опинитися уві сні наодинці з жінкою – до успіху в справах, причому чим жінка симпатичніше, тим більше успіх.

Уві сні ви пестите жінку – вам належить велика сварка.

Якщо вам приснилося, що ви зустріли оголену жінку – ви дізнаєтеся новини, які принесуть великі зміни на краще.

Зустріти розпатлану жінку – до хвороби.

Вам приснилося, що ви зустріли жінку з бородою – незабаром вас щось сильно налякає.

Сон, в якому ви стали свідком жіночої сварки – скоро вам піднесуть приємний подарунок.

Уві сні ви бачили, як жінка годує дитину грудьми – вас чекає солідний заробіток.

Якщо ви чоловік, але вам приснилося, що ви жінка – вас очікує безчестя.

сонник Фрейда

Неясна жіноча фігура для жінки – найчастіше символізує наявність сексуальної конкурентки або суперниці. Можливо, що це тільки плід вашої ревнивої фантазії.

Для чоловіка такий сон – символізує неясні сексуальні бажання або просто сигналізує організму про необхідність сексуальної розрядки.

сонник Цветкова

Жінка чорнява – плітки; стара – склоки; задивлятися на жінку – обман з боку друзів; цілувати незнайомку – до грошей; нагая – засмучення, хвороба; стара, потворна – сварка, біда; молода, незнайома – для жінки – неприємність; для чоловіка – спокуса в справах.

сонник Шиллера

Жінку молоду, красиву – радість і задоволення; стару, потворну – плітки, туга і печаль.

середньовічний сонник

Бачити жінок – до тривог

Брати заміж жінку – до тривог.

Жінка в прикрасах – до кращих часів.

Побачити жінку з розпущеним волоссям – до спокусі або втрати чогось, а згідно з іншим думку, це віщує довге життя.

Побачити жінку, яка лежала з іншою жінкою – віщує недугу.

французький сонник

Якщо вам приснилася жінка в храмі – сон передвіщає вам незабаром розраду і душевний спокій.

Якщо ж вона знаходиться в будинку, кімнатах, – то цей сон є ознака нових планів, важливих змін у долі.

Якщо вам сниться кокетлива, що сміється жінка – цей сон означає недовговічну радість чи підступність, плітки, заздрість.

Якщо уві сні ви бачили злісну, похмуру або страждає жінку – то сон пророкує, що ви повинні бути старанними, старанні та спритні. Тоді вас чекає удача.

Якщо уві сні ви купуєте коштовності для жінки – вас чекає успіх, удача в справах, збільшення статків.

Красива жінка – сниться до любові, молода – віщує доброту, блондинка – обіцяє багатство, а брюнетка – обіцяє платонічну любов або добру дружбу.

Якщо вам сниться безліч танцюючих красивих жінок – цей сон пророкує брехня і шахрайство, з якими ви зустрінетеся в життя.

Якщо ви бачите уві сні жіночі руки – сон передвіщає суєтні клопоти, марне занепокоєння.

Якщо ж вам сняться усміхнені, гарненькі жінки – вас чекає коротка радість і потім довгий падіння.

Тлумачний словник сновидінь

Жінку криву бачити – хвороба; лежати з вагітною жінкою – приємні надії; спати з мертвої – припинення турбот; голу бачити – брехня.

Український сонник

Вагітна жінка бачить синицю уві сні – будете мати дівчинку, солов’я – хлопця.

Якщо вагітна жінка бродить по воді, особливо, якщо повінь – пологи будуть благополучні. Перед пологами також присниться, що в будинку світанок, або рій бджіл прилетів і сідає на голову.

Якщо господар або господиня впіймають уві сні павука, окуня, карася, голуба, селезня – у них народиться хлопчик, а якщо зловлять жабу, плотву, щуку, голубку, качку, взагалі пташку, миша – буде дівчинка.

Стара жінка – хвороба.

Цілувати жінку – хвороба, плітки; бачити з дитиною на руках – криза, клопоти; бачити розпатлану – слабкість, розгнівану – буря, бути між жінками – зрада, таємниці.

циганський сонник

Жінка красива – успіх в любові і (або) бізнесі. Усвідомлення своїх помилок.

езотеричний сонник

Жінка як знайома, так і незнайома – в темному одязі допомогу в звершеннях з тонкого світу.

У світлому – прояснитися в голові, найкращий час для рішень.

Дружньо налаштована – допомагає, бере участь бійся суперниці, втершегося в довіру.

Врагиню – заважає, псує добра подруга, прийми її порада.

У ліжку з жінкою – до бійки, якщо сниться чоловікові, до сварки, якщо жінці.

З чоловіком – сексуальні проблеми у чоловіка, до заздрості і ревнощів у жінки.

Миє підлогу в світлому – викиньте зайвий сміття з голови, промийте мізки.

У темному – події будуть доленосними і принесуть позитивний результат.

еротичний сонник

Якщо вам приснилася жінка, знайома чи ні – сон символізує сильне сексуальне бажання, яке ви захочете задовольнити в несподіваною, невідповідною для цього обстановці або ж з людиною, якого ви не знали раніше. Крім того, цей сон – може передвіщати несподіване образу з боку людини, з яким ви перебуваєте в інтимних відносинах.

онлайн сонник

Образ жінки, як правило, виражає ніжність, вірність, відкриті емоції, чуйність і крихкість. Іноді символізує долю і любов в сновидінні чоловіки.

Якщо жінка не знайома вам – будете вести справи, пов’язані з грошима.

Приснилася вагітна – дізнаєтеся новина.

Годує малюка грудьми уві сні – зможете багато заробити.

Якщо жінка похмура – ви будете жити в злиднях і бідності.

Для хворої такий сон – розвиток хвороби.

Оголена жінка, по сонніку- знак того, що вам зашкодить чиясь брехня.

Вона уві сні злиться – чекайте неприємностей від негоди.

Голос жінки чути – ви зміните місця проживання.

Фліртує – вас здолає спустошення.

Якщо поводиться зухвало брюнетка – хтось захворіє, руда – не уникнути конфлікту.

Жіночі руки, які вам снилися – натяк на те, що ви будете метушитися.

Вона налаштована до вас добре – ваша суперниця намагається з вами зблизитися.

Бачили уві сні, що пестите її – переживете серйозний конфлікт.

Суперечка з жінкою – хтось вирішить вас запитати.

Доглядати за прихворіла, як свідчить сонник – знак того, що ви підете на поправку, якщо хворі.

Цілуватися з жінкою – вас будуть засмучувати плітки.

Поруч з вагітною лягти уві сні – ви будете окрилені новими надіями.

Наснилося, що задивилися на жінку – друзі можуть зрадити.

Прикраси для неї купувати – чекайте успіхів у всіх сферах.

Снилося, що жінка в храмі – ви знайдете заспокоєння і підтримку.

У домашніх покоях – ви будете планувати зміни в житті.

Літня жінка снилася – ви прийдете до фінальної точки траєкторії, прогрес припиниться.

Старенька добра до вас – ви будете під захистом.

Сни, в яких має значення зовнішність жінки

До чого сниться красива і доглянута жінка? Цей образ – відображення гарного самопочуття і впевненості в собі.

Пошарпана – ви можете захворіти.

Неприваблива жінка снилася – вас чекають проблеми.

Якщо на ній прикраси – настануть сприятливі часи.

Наснилося, що волосся жінки розпущені – ви будете жити довго.

Волосся її каштанового кольору – щось почне вас турбувати.

Блакитноока брюнетка з кирпатим носом уві сні – краще відмовтеся від протистояння, навіть якщо впевнені в успіху.

Кароока жінка з римським носом – хтось обманним шляхом заманить вас в небезпечну справу.

Блондинка, за сонником – натяк на те, що ви чудово проведете час.

Смаглява – ви будете вболівати, але не серйозно.

Брюнетка снилася – будете об’єктом пліток.

Якщо жінка коса – вас можуть оббрехати.

Лиса снилася – можете захворіти.

До чого сниться жінка, яка одягнена в чорне – смерть наздожене когось близького.

На ній чорна вуаль – щось вас засмутить.

Наснилося, що жінка миє підлогу і світлому одязі – вас чекає напруженість у відносини і заздрість.

Темної – важливі події закладуть фундамент майбутніх результатів.

Наснилося, що з’являється жінка з довгим волоссям – тривалої подорож, яке буде багато корисної інформації, новими знаннями, необхідним для вас досвідом і послужить відпочинком для душі і тіла.

У сновидінні було багато жінок – той, кого любите, може вас зрадити.

Якщо вони були різного віку – відображення духовного прогресу.

Прогулянка в такій компанії снилася – сон обіцяє вам сімейну сварку.

Бачили безліч жінок в різних вбраннях – ви не можете зібратися з думками.

Дами красиві і сміються – радості ваші будуть не довгими, ви розчаруєтеся.

П’яні наснилися – ви даремно намагаєтеся дізнатися те, що приховано.

Жінки біжать в паніці – скоро ви пройдете через переломний момент.

Б’ються – ви будете постійно конфліктувати.

До чого сниться сон, в якому танцюють жінки – ви прийдете до гармонії в житті.

Дві жінки лежать поруч – можете захворіти.

Чоловікові сон, в якому він лежить між ними – говорить про те, що справи почнуть налагоджуватися.

Жінці заміжньої – належить поклопотатися.

Кілька одну проганяють уві сні – скоро ви прийдете до єдності думок і цілей.

Як свідчить сонник, чоловікові стати жінкою – натяк на те, що хтось його зганьбить.

Бородата наснилася – ви переживете переляк.

Якщо жінка скам’яніла уві сні – ви здатні піднятися над своїми слабостями.

Вони на перехресті стояли – ви не зможете контролювати емоції.

Бійка жінок, яку ви бачили уві сні – говорить про те, що ви будете переживати через конфлікт.

Їй місце в транспорті поступатися – ви поведете на прийом.

Секс з жінкою бачили – ви не задоволені своїм особистим життям.

Приснилася стара в образі молодої дівчини при тому в настрої – все трапиться так як ви задумали.

З відром жінка – ви отримаєте прибуток.

Жінка легкої поведінки наснилася – ви підете на зайві витрати.

Одружитися з нею – будете хвилюватися про щось.

З мертвої спати – щось у вашому житті завершиться.

У жінки була арфа в руках – ви зможете віддалитися від переживань.

Бути з красунею наодинці – ознака успіху.

Чоловікові доглядати за літньою жінкою, яка відповідає взаємністю – сон говорить про те, що він доб’ється успіху і буде щасливий у шлюбі.

Жінка в чорному – вас не зупинятимуть невеликі проблеми і перешкоди на шляху досягнення мети. Ви сповнені сил і енергії, намагаєтеся не засмучуватися через дрібниці.

Красива гола жінка – вам буде виявлено повагу, ви будете купатися в почестях, станете відомою людиною.

Неприваблива гола жінка сниться – відчувати незручне почуття наяву, можливо, вам доведеться червоніти за вчинок, досконалий не так давно.

Тікати від жінки – велика сума грошей, вигідна угода або вже не очікувана надбавка до зарплати. Також існує можливість того, що вам віддадуть гроші, взяті в борг, які ви вже не сподівалися отримати назад.

Повна жінка уві сні – вдалі фінансові вкладення принесуть небувалий дохід. Благополуччя і процвітання чекають вас.

Зла жінка – до недобрим подій. Хтось водить вас за ніс, видає неправдиву інформацію за правду.

Сива жінка – ви послухаєте порада мудрої жінки. З друзями чекають дрібні негаразди.

Жінка, блондинка уві сні – душевні посиденьки з друзями, домашнє свято, атмосфера спокою та безтурботності.

Сниться сліпа жінка – доведеться робити складний вибір: вірити пліткам і обмовам або в щирість друга.

Лиса жінка – дружина пред’явить свої претензії щодо вас. Постарайтеся уникнути скандалів і безпредметною лайки.

Стара жінка – вибирайте вже вторований шлях розвитку, не варто зараз вигадувати щось нове, братися за сумнівні підприємства.

Незнайома жінка – доведеться вирішувати грошове питання, який виявиться не таким простим, яким здавався на початку. Однак серйозний підхід до справи, ваша рішучість і віра в успіх, зроблять свою справу.

Наснилося, що приходить жінка в білому – вдасться познайомитися з милим і товариською людиною в найближчому майбутньому.

Знайома жінка – значущий вплив варто чекати від персони, яка раптово з’явиться на вашому життєвому шляху. Вона вплине на подальшу долю задуманого вами проекту.

Жінка з дитиною – ідилія будинку, чуйні і ніжні відносини між подружжям. Можливі хороші вести здалеку.

Літня жінка – сварки і непорозуміння з рідними, словесні перепалки через побутових дрібниць. Постарайтеся бути більш стриманими.

Багато жінок – чуттєві і проникливі відносини між коханими, повернення пристрасті до подружжя, які вже багато років разом.

П’яна жінка – ті зусилля, які ви докладаєте, щоб домогтися бажаного буду марні. Навряд чи кінцевий результат вас порадує.

Годує жінка, за твердженням сонника – вдало одружитися або вийти заміж по великій любові.

Товста жінка – додаткові витрати, непотрібні покупки для чоловіка. Косметичні процедури або народження дитини – для жінок.

Руда жінка – доля подарує вам шанс виконати своє бажання, не пропустіть цю можливість.

Наснилася Жінка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жінка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилася ніч. На землі повзе сріблястий скорпіон, а його обганяє чорна маленька пташка з яскраво червоно-синьої головою. Вона стрибає на мене по землі, я від неї відмахувався, потім раптом намагаюся зловити, але не виходить. Звідкись з’являється незнайома жінка в темному і мені простягає руки, наче спіймала цю птицю і намагається мені її віддати. Я простягаю руки беру, а в руках у мене порожньо, хоча розумію, що в них щось є. А жінка мені каже: &# 171; тільки нікому не кажи&# 187;.

вагітна, знайома, молода жінка в чорному одязі, з довгими, чорними, кучерявим волоссям, яку постійно нудить і вона намагається втекти від мене, коли я хочу поговорити з нею або допомогти.

Наснилася мама хлопця вона цілувала мене в щоку

наснилося, як я бачу що в печі (або щось схоже на грубку) горить жінка.Я дуже добре розумію що жінка мені знайома, але хто, не пам’ятаю.Вона намагається вибратися з вогню але я їй цього не даю зробити.Я розумію що це жахливо робити але я обкладаю її вугіллям, що горить і знаю точно що так потрібно, щоб вона згоріла.Це потрібно і для неї і для нас.Було відчуття що ми в компанії, але компанію уві сні я не бачив.

на території (ділянка земельна) старої роботи побачив жінку працюючу, нахилившись на землю, начебто прибирає засмічений траву, але оголена, без трусів.

Привіт, допоможіть будь ласка побачила зі сні як чоловік привів іншу жінку додому, і пояснює мені що ми розлучаємося. До чого це

у мене вже другий день сниться жінка і мій хлопець вона завжди поруч з ним я не можу зрозуміти вона доглянута красива ще маленька дитина дівчинка з ними

приснилася дуже висока і худа жінка в чорному одязі, вона давила руками мені на груди в області серця і питала: -Боляче тобі або зробити ще болючіше?

Мені наснилися дві жінки.Одна моя подруга, росли разом зі школи, а друга її матір-но якої вже немає в живих.Ми зустрілися в магазині, я була адміністратором і вони купували печиво, сумки були повні, просили мене, щоб я замовила для них печиво, яке вони люблять, я прийняла їх прохання.Як витлумачити цей сон, допоможіть будь ласка.

я бачила дівчину яка гналася за мною і при цьому вона весь час кричала я не могла відірватися від неї. Так вона була блондинка з довгими і тонкими волоссям.

мені наснилася я спочатку сиділа на зупинці чекала автобус і сидячи на зупинці я залізла в кишеню до себе а у мене виявилася дрібниця в кишені і я не сіла в автобус потім я виявилося на поминках було багато родичів ну поминки не були занадто сумні моя колишня зовиця теж була там я їй допомагала готувати потім я пішла в кімнату що б переодягнутися в гарний одяг кімната була старою ну дуже красивою меблями ну на стінках шпалери були старі порвание ну в цій кімнаті мені було дуже добре до ніби я з згадувала минуле а це кімната була мого двоюрідного брата коли він одружився і мені наснилася його мама ну вона давно померла я їй посміхалася і вона мені а в інший з Тороні була кімната зовсім стара ну я навіть не стало в неї в ходити

сон як кіно!За відчуттями приємно-хвилююче, я мущина неодружений сниться мені молдавсько можливо несоверщеннолетняя все не дуже чітко але можливо що, був секс потім растованіе, весь час десь поруч її батьки але як би сильно не втручаються растованіе вокзал както все напружене вона ворожить з ворожкою щодо вагітності потім знову зустріч хочу жениться на ній прокинувся

Ми посварилися з дівчиною, і потім я її побачив уві сні.Вона просто йшла від мене не повертаючись, було темно і я більше нічого не бачив

Дівчина блондинка з короткою стрижкою сидячи зверху на колінах намагалася забрати маленький ключик який я тримав в зубах своїм ротиком без допомоги рук. Після вона поклала руки на мої плечі і стала просто цілувати. Я взяв її за талію і опустив руки майже за попу. Зробив їй комплімент про фігуру і задзвенів будильник.
До чого все це?

ВІТАЮ! уві сні мене обіймає сива в чорному довгому платті жінка начебто як мама мого батька і в той же час ніби не вона. але обіймала мене з такою ніжністю ніби вона на мене нудьгує.до чого такий сон?

я бачила чоловіків молодих в лазні начебто там був бардак бруд і вони пили що не бачила.потім були люди у дворі потім поліцейський і женчіни родички в будинку.

Мені вранці в 5утра снитися -я приїхала в село і кого то привезла до ворожки.але її не знайшла .Побачивши незнайому жінку, я запитала, а чи знає вона де в цьому селі можна най ти ворожку?Жінка повернулася в будинок і взявши звідти що то повела мене по вулиці.Ми спустилися з прігорочке до кладбещю і вона посадила мене за столик біля могили і почала щось говорити.Але я сказала, це маячня, тому що я і сама це все дізнатися в інтернеті.Тут звідкись з’явилися дві женщіри і одна з них, що по -старше каже-я тобі скажу, що ти вийдеш заміж за італійця і здохнеш від наркотика.Я начитав кричати -не хочу у мене є чоловік і я не колюсь.А вона все твердить ти здохнеш від наркотика!З жахом я прокинулася.

Доброго дня
моєму братові наснилася я без лівої руки, що це означає?
а ще йому уві сні наші батьки сказали щоб він мені про це не нагадував, а він і не знав про що, в підсумку я входжу в кімнату і він від шоку прокинувся)
Дякую вам

мені снилося багато дівчат в положенні.я стояла на гірці спуск плавний ніби під ногами був лід і було слизько.я подавала руку дівчатам в положенні щоб вони могли забратися на гору&# 8230;..деякі падали але я намагалася допомогти всіма силами

немолода рудоволоса жінка з нею маленька дівчинка років 5 -6 з величезними дуже темними очима . жінка розмовляла зі мною в вимогливому тоні і при цьому мене немов струмом ударило не було сил поворухнутися.потім вони пішли я закрила за ними двері а коли прийшла на кухню там сиділа інша дівчинка і сказала що вони ніколи не дозволять що у нас була зв’язок так в квартирі була відключена зв’язок не можливо було навіть подзвонити

здасвуйте я в сні побачив що моя дружина мені змінити з хлопцям з Каторі ми живемо в одному квартирі якщо чесно я рівнівій я Рівного дружину до цього хлопця але унего теж їсть дружина вони теж живуть місці снами в одній квартирі просто я помітив коли дружина розмовляє з цим хлопцям передамной вони дивляться очі в очі як Бутт вони близькі друзя насправді вони познокоміліс 3 місяці тому незнаю Кароче не подобається як вони один на одного дивляться і разгаварівают що скажіть !! спосибо .

Мені приснився сон в якому, були дві знайомі мені не приємні молоді жінки. Вони спали на різних ліжках.

Жінки різні снилися, в красивих сукнях і по кілька, інтиму уві сні не було, у мене то новий одяг, то старі шорти порвание наснилися, назад жінки і кілька уві сні їх.

в мій будинок прийшло 6 жінок казашек яких я навіть не знаю вони накривали стіл їжею яку принесли з собою

Я побачила уві сні бредуть по курній дорозі стару з гаками. Вона була була одягнена в старе пальто, рас топтати черевики, в хустці. Дуже повільно, шаркоющімі кроками йшла самотньо. Я бачила її зі спини. були сутінки. Ніяких дерев, неба. Тільки порожня дорога і ця йде в далечінь старенька. А потім я зрозуміла, що це я.

мені снилася жінка близько тунелю з водою, собака яка кидалася на мене, а потім перетворилася в барана, потім та ж жінка мене злегка постригати, а подивившись в дзеркало побачила, що півголови лиса ніби у мене лисина

Мені наснилося, що жінка лежала з яйцями в яких були діти було близько 10 штук одне яйце вона завжди тримала в руці.Я взяла його і пішла на болкон потім почуєте какойто шум в кімнаті, жінка була наче в паніці і шукала яйце я прийшла і віддала її його.Вона тримала його в руці і стиснула до такої міри що воно почало трескатся.Явихватіла у неї його і відчула що воно дуже гаряче і почала на нього дихати невеликий уламок все таки впав і я побачила як невелика трубочка з тулилася і знову розслабитися я чомусь відразу подумала що воно дихає і продовжила свої дії.Незабаром я прокинулася

Здраствуйте. Мені наснилося що, я заходжу в кімнату (в спальню), і на ліжку лежить моя бабуся&# 8230; вагітна! Я до неї підійшла, доторкнулася до живота і поштовх&# 8230; Як на яву. Підкажіть будь ласка, що може означати цей сон. І ще (якщо це важливо) в лютому цього року я народила дитину.Мертвого.

Привіт, на жаль не записала детально. Але три яскравих уривка, та. Зв’язок з ними я відчувала як стирається гумкою досить швидко. Чітко бачила полисадник з підстриженим ніхко чагарником і лавкою біля під’їзду. такі як у хрущовок. Земля дуже чиста, доглянуто. І раптом велика суха гілка. Я її підняла, зламала руками на три частини і сховала акуратно між чагарником і лавкою. пішла далі. Зламана гілка гармонійно залишилася лежати. Потім Кімната з ліжком середнього розміру порожня. Але начебто я дивлюся з боку і знаю, що я тут і це моє. Все одного кольору мерехтливого зеленого димчасто білого . Всі доглянуто і чисто, заправлено в ліжко і простирадло, і підодіяльник з ковдрою, подушка Попереду стіна, збоку. Все одного кольору, на зразок свічка, але я її швидше відчуваю, чим бачу. Начебто думка, що я лежу в лікарні. У третьому фрагменті я в під’їзді, піднімаюся. Сидять три жінки, прості, чисті, яскраві, як ніби бог в трьох іпостясях. Я схиляюся їм прямо в ноги, стопи, бачу чітко бетонну підлогу сходи. Молю про проханні з великим почуттям. Мене суворо цінують і прошают. Після сну прокинулася з думкою, слава богу, все буде добре. Що це означає, які випробування готує мені доля, а від чого позбавила. До чого треба бути готовим і терпіти. Заздалегідь дякую.

Сниться мені, що я в іншій країні, в місці, де живуть дуже багаті люди. Їх будинки прекрасні, через ковані огорожі видно у дворах цих будинків сади, статуї &# 8212; ляльки ручної роботи. Жінки, які проживають там не поспішаючи прогулюються по вулиці. Вони шикарно одягнені, але основний колір одягу &# 8212; чорний. Одяг, як за старих часів &# 8212; капелюхи, вуалі. Мені вони здаються якимись сумними і нещасними, незважаючи на всю їх розкішне життя.
Я сиджу на дивані, і якась величезна собака облизує моє обличчя. Мені це подобається. Коли вона відбігає, я бачу, що це не вівчарка, а якась велика, довгонога біла (типу мисливської) собака, одягнена в рожевий комбінезон.
Далі я знову гуляю по вулицях цього міста і радію, коли десь пробігає вже знайома мені собака. Ця собака додає в моє відчуття цього міста якусь радість і жвавість, тому як там життя тече якось чинно і скошено&# 8230;

Привіт мене звуть Айгер. Цей сон мені приснився вперше. Таке відчуття стояла прям над головою і дивилася на мене. До цього 4 місяці мучилась введеннями як тільки лягаю спати так бачу біля дверей що вона стоїть і дивиться жнеш на була одягнена в чорне волосся чорне похилений вперед.

здрастуйте, Таня! Справа в тому, що чітко запам’ятала, що вагітна і була здивована, т.до. мені вже 54г триває вже понад є вже 2 внука і я вже років 15 як і вагітнію. але в моєму сні дізнавшись таку новину залишилася спокійною

Я уві сні бачила мертву жінку&# 8217; вона мені дала порожнє відро і сказала наповнити відро картоплею і роздати нужденним

жінка стара, то чи мама, чи то дружина, мого чоловік, нехочет щоб він був зі мною, вона змагається сомной, аж до того чтоона хоче моєї смерті

Мені 11 років, я не знаю до чого обіцяє цей сон, так ось: Я стою в якійсь натовпі, де багато жінок.Вони намагаються мене наврочити, то чхають, то кашляють на мене, але я ухилятися.І тут я бачу чорняву стареньку з чорними очима, на ній все чорне, вона про себе що то говорить, але я не почула що вона говорила.А далі я прокинулася, тому що сон був страшним, я не захотіла бачити продовження.

Наснилася бабуся на сусідньому балконі, яка намагається перелізти до мене на балкон. Далі вона перетворюється в молдавсько жінку, а потім мою маму&# 8230;

Привіт я бачив дуже красиву жінку голу у себе вдома, але я просто дивився на неї і лежав поруч з нею навколо було багато людей, я до неї намагався доторкнутися але вона не дозволяла, вона була жінкою іншої людини, але уві сні до неї ніхто не торкався і вона прикривала груди . Навколо були мої друзі і ми сиділи обговорювали як витягнути машину з штрафстоянка)

жінка з дитиною дуже схожі на ікону Божої матері покривають себе покривалом на якому є хрест і як ніби від цього хреста починають горіти. у них в очах було дуже видно біль.

Жінка стоїть з двома дітьми радісна з посмішкою на обличчі кликала чоловіка, при цьому підтримуючи живіт рукою показували, що вона вагітна

Наснилося що знаходимося в чиємусь будинку, у ванні, оголені.
Вона сиділа на корточках, прикривалася руками, я теж сидів навпочіпки, прикриваючись, потім взяв душ і мені в очі потрапила вода.

сон був наче на яву відкриваю очі і біля ліжка сидить дівчина років 25 блондинка з кучерявим волоссям і дивиться на мене і посміхається

Я побачила уві сні знайому женщину. Вона йшла з гарним молодим мужчиной. Вони улібалісь і били Щасливе, а я забігла на перед, щоб подивитися з ким вона йде! Ета жінка в житті давно розведена

уві сні їхала на машині і збила чоловіка і жінку. Жінка налаштована була вороже, але все одно пішла, а чоловік навпаки мені назустріч пішов&# 8230;.

Уві сні я побачив свою жінку (їй 43 роки) з якої живу в цивільному шлюбі 2 роки. Але уві сні вона була молодою &# 8212; років 18 дівчиною &# 8212; красивою веселою. Я був наче з нею але потім з’явився інший чоловік і її погляд як мені здавалося уві сні був на нього більш привітний. Ще в кімнаті знаходився якийсь маленький хлопчик і весь час дивився на нас. А на печі був якийсь малюнок &# 8212; як ми всі сприймали що це теж дитина. І ніби як моя жінка з тим чоловіком знали того хто зображений на малюнку і щось про нього говорили&# 8230;. Я засмутився але потім подумав (все це теж відбувалося уві сні) що раз він їй миліше то нехай буде так як вона хоче. Я вийшов з дому на вулицю а там працівники якісь чоловіки копали город і робили грядки. Вони зробили три грядки але я їм сказав що вирівнюйте і робіть заново бо нас четверо а ви зробили всього лише три.

мені сьогодні наснилася жінка з дитиною, яка шукала адресу, але його насправді не існує, коли я їй шукала цю адресу, вона була з дівчинкою, трохи вони почекали на лавки, і потім, пішли, засмучені, що це може бути

Наснилося, що на мене пильно дивиться жінка після 40 з чорними очима і пронизливим поглядом. Дивиться і не відводить погляду, поки я сама не перестаю дивитися на неї. вона мене чогось шукає, і я впевнена, що хоче наврочити або навести порчу. мені страшно (уві сні, естессно) і я не знаю куди мені від неї подітися, і не зрозумію вона так на мене озлоблена.

моя померла мама каже подумки візьми цю собачку красива така я теж думаю взяти але вона йде і тут йде жінка в чорному хіджабі і схопила мене я кричу, Мама а вона здивувалася рот розкрила до чого?

Вітаю. мені наснилася жінка 36 років, я її добре знаю. Ми з нею розмовляли про чоловіка який пішов від мами до неї.

це було страшно&# 8230; жінка дивилася такими звірячими очима і сказала що цього робити не варто і потім я уві сні втрачав свідомість

Здраствуйте! Спочатку сон був якийсь мутний ну вобщем там було багато моїх знайомих друзів і не доброжилателей і багато людей яких я взагалі не знаю і живих і немає все знаходилися в одному великому залі одні трималися Зарук і просто ходили колами інші просто стояли сиділи за столиками деякі навіть стояли в ряди ніби в очеріді за чимось. Я спочатку за кимось всьовремя бігла не знаю за ким ніби по лабіринту але потім зупинилася коли побачила своево двох річного Племяники який стояв сам серед якихось речей я взєли ево на руки і ми опинилися вже в залі в місці з усіма людьми ми сивіли за столом він у мене на руках заснув біля мене сиділи дві якісь дівчата старше 25 років вічно сміялися чомусь між собою а поруч какаето жінка 40-45 років добре виглядала не худа нормальна і красива коли я сней говорілв мені було спокійно на душі але через час вона решила йти і запитала мене чи не хочу я її провести до дверей я встала і пішла племяш спав у мене на руках потім комне підійшла моя сестра і забрала у мене племяша ето її син він прокинувся і посміхнувся мені я пішла до дверей з етой жінкою двері були дуже велика красива наче какаето брама вона сказала мені ників не слухати особено теж двох дівчат що сиділи поруч біля нас потім вона запитала чи не хочу лія її обійняти на просщаніе я її обняла і мені стало так лехко на душі як ніколи таке міроудотвореніе потім я обернулася назад і побачила свою сестру з Племяники вони посміхалися а коли я обернулася назат ктой жінці вона вже йшла при етом скажала щоб я неково не слухала. [email&# 160; protected]

подія уві сні зустріч випускників-школярів (приїхали всі хто живе далеко, кого я дуже давно не бачила (мабуть сумую за ним), сон яскравий, теплий, застілля веселощі, всім весело, (у нас був дружний клас), і в кінці перед тим як прокинутися, перед нами будівлю з воротами відкритими, заходили по черзі (там провісниця сидить), будівля одноповерхова (чи то гараж, або комору, за розміром не більш гаража), біля стіни лавочка, там жінка ведунья сидить, приємна жінка, я порада була її побачити, посоділа мене польову руку від себе, руку на голову поклала і каже вийдеш заміж за риива, (я не зрозуміла з першого разу, що вона сказала і пререспросіла), він а відповідь вийдеш заміж за рудого. І тут сон обривається, я в розлученні, дочка 3 роки, зустрічаюся з молодою людиною він чорненький

Все відбувалося в общаге як я пам’ятаю був з другом потім він просив чогось не робити не пам’ятаю чого і я це зробив у мене схопив серце почав задихатися довго довго потім прийшла жінка худа і Вагітна здається але у неї живіт був большрй а зовні не дуже красива один пропав повз до дверей і тут двері відчинилися а там чоловік з головою леопарда жовтого чорного забарвлення мені стало краще

Ми просто гуляли з моєю дуже доброї знайомої, і про що то балакали, як раптом вона раптово заснула, і мені довелося нести її на руках поки вона спала, я хотів віднести її до себе додому, так як я жив поблизу, але шлях чомусь то здавався довше звичайного, і так начебто я навіть трохи втомлювався, але все-одно ніс її (от тільки не пам’ятаю доніс я її, або це було уві сні уяву того, як я її залагоджую акуратно спати)

в будинку були люди і я почула стук, вийшла на вулицю а в задні двері стукали я підійшла подивилася в щілину а там жінка вся начорно йшла кудись

Вітаю. мені приснився сон-літо ми з донькою йдемо а на зустріч нам колишня дружина мого брата з собачкою. більше нічого

вийшла в передпокій господиня квартири коштує втрачена яка та жінка строго говорить пальцем загрожує ще раз в під’їзді Накуру в міліцію заяву напишу. прокинулася в шоці.

ніч. Стара жінка. Мабуть, продавала цибулю. кореянка. Я вийшла у двір приватного будинку. За огорожею вона прибирає подвір’я. Я прошу 1 кг. лука продати. А сама чекаю чоловіка. Дивлюся на хвіртку. Раптом з’являється ще одна стара. Засмучуються про кохання. І тут дзвінок на телефон. І одна показує мені телефон. друга говорить &# 8212; там любов.

я їду в автобусі, незнайомій жінці стає погано.Я намагаюся їй допомогти вийти з автобуса, але вона така важка велика, мені важко її втримати.Автобус не чекаючи нашого виходу рушає і ми сней застряємо в дверях, але я її все одно тримаю, і утримую, автобус гальмує і ми успішно звільняємося від дверей які нас затиснули.Сон переривається і я не пам’ятаю що далі.

здраствуйте!!снилося сегоддня під ранок, мій колишній чоловік з яким ми розійшлись рік тому і він повернувся до колишньої дружини, снилося мені що я приїхала до них в гості і там я грала з ідевочкой потім приїхала мама його і тітка була і брат хлопець уві сні потім ми сіли вечеряти і він почав свою дружину при мен цоловать і роздевать а я почала сукні і пішла, і виявилася десь в парку і там було багато маленьких діток

ТРИ жінки сидять НАДІВАНЕ знімаючи ДИТИНА СКОЛЯСКОЮ СПИТЬ КОЛЕСА КОЛЯСКИ закрутити ШІПІННЯ ШІРШІНЯ НА КОЛІНАХ ПРІПОВЗЛА ДО ДВЕРЕЙ ВІДКРІЛІ ДВЕРІ ТІ ШІПІННЯ кружляє І СТІКНУЛОСЯ У ДВЕРІ А ТІ ЖІНКИ розмовляю сидить на ДІВАНІ

Мені наснилося що я спочатку займався сексом із заміжньою жінкою, потім схопив її за попу. Така жінка існує. І це моя сусідка. До чого б?

Бачила уві сні жінку, подругу моєї померлої мами.не бачила цю жінку 12 років. І ось, вона як би стоїть у нас в передпокої з ножем в крові.А на соле лежить записка від мами.Вона написала, що бійся Оксанку (так звуть цю жінку)

я БАЧИЛА ЖІНКУ ЯКА ЯК МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ відбирають МОЮ УДАЧУ.ЯК БИ посилає на МЕНЕ СИЛИ ЩОБ У МЕНЕ не йшла У СПРАВАХ.АЛЕ Я захищав і штовхнув ЇЇ. Подумки переконуючи себе ЩО У НЕЇ ЦЕ НЕ ВИЙДЕ.СОН БУВ ВРОДЕ ЖАХУ.

ми сиділи скемта мужина вона повз на пройшла і унас попросила їжу а я дав і вона поблогодаріла і я Ушол ана скозала дай Бох вам успіхи кричала

здраствуйте.сон такий.сниться жінка в чорній накидці знайома.її натовп стародавніх людей намагається спалити на багатті.я весь час намагаюся її врятувати.починаю стріляти з автомата відмовляє зброю.гранатомет не стріляє.намагаюся витягти з піхов чим руки не слухаються.з диким зусиллям все таки висмикую чим.і прокидаюся.ну і хто поруч ті теж прокидаються!тому що кричу в цей момент!як то став заважати мені цей сон.

Наснилося, як красива дівчина на роботі до мене приставала. У приміщенні були не тільки ми в двоем. Груди і живіт був оголений і вона до мене горнулася і пестила. Після чого мені довелося відповісти їй, парою взаємних поцілунків. Було відчуття що хтось повинен зайти і треба зав’язувати з цією справою&# 8230;
Я одружена. За гороскопом я діва.

Вітаю! Мені приснився сон, в якому я перебуваю в своїй квартирі, на балконі знаходиться стара баба, вся в чорному, я з нею розмовляла через балконні двері, але коли я намагалася зайти до неї на балкон вона не пускала мене лаялася, я відчувала як вона мене штовхає, і у неї були чорні очі, чисто чорні зіниць не було, при цьому вона перебувала на балконі моєї квартири.

Зі мною ходила жінка поліцейський з незрозумілим ключем, яким їй треба було зробити кодовий замок на сейфі. Вона була попереду мене зліва.

Нібито коханка чоловіка народила. Заходжу в рід зал не бачу її. Перед тим як заходити кинула молоток. Потім бачу чоловіка біля її ліжка. Вона лежить. немовля нібито дівчинка. А вона (коханка) така маленька як трирічна . Поруч сидить її подружка. Звертаюся до неї мило. Вона не відповідає, на кшталт їй погано.

Привіт Тетяна мені потрібна допомога, відразу після мого народження моєї мами стала приходити в снах жінка в темному одязі і довгим темним волоссям, обличчя не видно, але вона ніби приходить на допомогу, коли моїй мамі вона потрібна або коли мама не може вирішити що то , вона не радить поганого навпаки попереджає про біди, мені цікаво чи пов’язана ця жінка зі мною чи ні? і чи може вона в принципі зробити що щось погане мамі.

Наснилися 2 мертві голі жінки &# 8230; Одна доросла&# 8230; інша молода..Відбувалося це в лісі&# 8230; Лежали вони на траві&# 8230; Доросла жінка була прикрита з боку грудей&# 8230; наполовину&# 8230;

в мечеті імам читав лекцію, жінка молилася чи свекруха, то чи сваха, не зрозуміла. молилася щоб я народила дитину. Хоча я маю сина.

здрастуй, до мого друга уві сні приходить бабуся то вона заподіює йому біль то говорить погані речі (про смерть) і це вже близько тижня що йому робити ?

снитися що я уві сні хочу купити м’ясо мені показують шматок м’яса з холодильника він темний як заморожений, а потім пропонують купити свіжу . Появляється жінка м’ясник яка заріже женнщіну на м’ясо добровільно з її згоди. Уві сні я бачу двох жінок усміхнених і чоловіка мертвого, потім я йду бачу бабусю свою покійну і це все присходит унее будинку, ана зайшла в залу де разрізалі жінку і вийшла сильно розтроєння.Я сама цього не чого не бачила постояла біля дверей і пішла сміливості забракло зайти.Потім підійшла до бабусі з костачкамі риби запитала куди викинути вона сказала почекай і я прокинулася.

Сниться не перший раз що мене обіймає красива незнайомка, з чорними довгими, красивими волоссям . Низенького зросту з гарною фігурою. бере мене за руки і цілує. очі або зелені або сині.

здрастуйте, мене звуть Ніна мені 65 років і я сьогодні уві сні побачила вагітну жінку мого віку і вона сказала що буде народжувати, будь ласка поясніть мені це?

Я побачила себе дворічної дівчинкою, а потім старою жінкою: сивий, в сильних зморшках (багато), стара &# 171; я&# 187; була спокійною без слідів хвороби, сон був виразний

Мій померлий чоловік з’явився в будинку. Там був ми з сином. Він вхопив мене за руку і посміхаючись повів в іншу кімнату. А там ліжко &# 8212; порожній, брудної, без простирадла. І раптом з’явилася величезна жінка &# 8212; моя стара знайома. Вона була блондинкою з модною зачіскою. Я кинула чоловіка і пішла поздороватся. потім прокинулася.

Загалом у мене сни зазвичай фантазійні, що захотів щось наснилося. Загалом я тікав з будівлі міністерства оборони). Але в якийсь момент я помітив що з’явилося те, що я випадково подумав. Червона доріжка. Я вирішив втекти на увазі. Дивлюся коштує дівчина самотня. Я беру її за руку і йду) потім вона без моєї волі почала говорити зі мною. Це мене здивувало. А що найдивніше я запам’ятав її душу. Ніби вона була давно мені знайома, але не міг пригадати хто це. Говорила вона слова іноді ті, які зовсім я не знав і зустрічав вперше. Наприклад поняття інфантильний чоловік. Після я все слухав але розмова не запам’ятав. Я почав втрачати контроль. Я їй це говорю. Ти про що мовляв. Значить я втратив контроль в зимовому лісі який не захотів. Що це може бути?

Жінка в образі птаха палаюча строкатими квітами і каже у тебе народилася дочка я говорю так вона каже вона позавчора помре!

Я в своїй квартирі, в своєму ліжку лежала. На частку секунди побачила жінку в чорному довгому платті, вона віддалялася від мене довгим темним коридором, а в кінці був світло. Потім вона зникла, я почала уві сні задихатися, і розуміла уві сні, що не можу прокинутися. Задихалася ще більше, мені здалося, що прокинулася, але немає. Страх назад повернувся, назад задихаюся і нарешті в реальності прийшла в себе. До сих пір не можу прийти в себе. Сон мене турбує, в душі сум’яття. Допоможіть з трактуванням, будь ласка.

бачив уві сні свою молоду колегу по роботі. уві сні ми були разом, я її проводжав додому по розбитій дорозі, навіть переносив через вибоїни на руках

Мені наснилася дівчина з моєї групи, яка вже дуже давно подобалася, але так і не наважився так щоб з нею зустрічатися. Нещодавно зустрічався з іншою дівчиною, тривалий період, і бувало що ця дівчина (що наснилася цієї ночі) снилася з дня на день.. і гуляли з нею по доріжці з піску, посеред океану, при заході, було і так що були в університеті в аудиторії, де парти стали ліжками, а вона сама проявляючи ініціативу лізла цілуватися, багато ласок, і взагалі райський сон.. сьогодні був постапокаліптичний сон, про те як моє місто було зруйноване, а я з якимись людьми пішов експедицією з цього ж міста.. не пам’ятаю цих деталей, знаю що ми цю дівчину зустріли.. назву її Катя, вона &# 8212; геймер. Ми йшли через місто з зруйнованої будівлі, і дійшли до її будинку, який був в тіні іншого будинку, чорний такий, і сам по собі не чіпатимуть, і ми зайшли всередину, де я йшов попереду і ліхтариком оглядав все.. тут же йшли ми коридорами, де було багато дверей, ніодна не була відкрита, крім останньої, в який був комьютер, включений і в якому була відкрита Каті сторінка, я відразу зрозумів що це її кімната, і я відразу ценічно побіг до комп’ютера, ніби хотів дістатися до інформації про неї, тут же коли забіг вона спробувала обійти мене але я перший увійшов і дрерь за мною закрилася&# 8230; я сів за стіл, і в один момент комп’ютер розтанув в повітрі, а за ним, з іншого боку столу сиділа Катя, вона пильно дивилася в очі, і стіл здавався все коротше а вона ближче&# 8230; через кілька миттєвостей я вже стою над сидить Катею, зі спини, хоча здавалося на оборот, що вона була ззаду і щось шепотіла, ніби змушувала робити те що було далі. Далі я опустився до шиї її і почав сам щось питати, але не до ждавших відповіді не знаю як, поцілував її в шию, вона відразу почала мені лягати на коліна, потроху опускаючись, поки вона не лягла повністю, але потім я зрозумів що сиджу за білим як сніг столом, дивлюся як вона лежить на ньому, вона дивиться з усмішкою в очі і тримає мене за голову опускаючи до себе примушуючи її цілувати, а я й не пручалася&# 8230; потім стіл, стілець і все що було навколо розсіюється а я вже над нею граюся з її тілом, і з незрозумілих причин її голова вже була знову у мене на колінах, вона напівгола, я вдивляюся в її тіло, воно здається ідеальним, я починаю легко торкатися, від чого вона починає хапати мене за руки, а її тіло все в мурашках починає тремтіти, мені це подобалося, і їй ніби теж&# 8230; потім вона трошки залізла вище і села на коліна і почала цілувати шию, було чуство що йшло до сексу, але потім мене розбудили і все перервалося
П.З.: Не буду заперечувати що останнім часом нічого не було у мене + розлучився з дівчиною 2 місяці тому, і до цих пір прив’язаний до неї, хоч і схоже що майже не люблю, але іноді засмучуюся. Катя &# 8212; мені подобається, і кілька разів було так що зустрічалися погляд і вона бувало на секунд 5-10 пильно дивилася, хоча більше уваги вона не приділяє. таки справи

Наснилося БАГАТО МОЛОДИХ ВАГІТНИХ ДІВЧАТ з темним волоссям ДИВИЛИСЯ НА МЕНЕ ЧЕРЕЗ СКЛО.

Привіт, як раз в цей ніч я лаявся з улюбленому мною чоловіком: він ВАСН бурчав на мене точно не пам’ятаю але що та розповідав, після цього я як би хотіла зайти в дитячий сад, і в один я там бачу багато дитей, і цей діти як би дорослі були і грали з м’ячиком.І в один з зади ктота мене покликала я обернувся і побачила одну з невисоким ростам жінку, і вона сомной привіталася і каже: ви мене впізнали? я на неї дивлюся як та знайома і думала що може вона травня якась однокласниця каторой може ми сней недовго навчалися, ну як би 1-2класс вчилися.І кажу їй яке та ім’я вона посміхнулася і сказала немає мене як та вона своє ім’я назвала я не пам’ятаю вже. Ось і думаю чому я побачила не знайому жінку. Дякую заздалегідь!

мені вже кілька разів сниться одна і таж молода дівчина з білим волоссям вона йде попереду мене, а я її не можу наздогнати і мені здається що я її знаю дуже давно. і як би я швидко не йшла вона всерівно в переди.

мій колишній хлопець намагався знову спокусити мене уві сні, я відчувала потяг до нього, а й боялася, насторожувалася щоб не бути обманутою. і все ж слідувала за ним. В результаті ми опинилися в приміщення куди прийшла його нинішня подруга, і я зрозуміла що він спеціально заманив мене сюди щоб зустрітися з нею. І вся моя любовна історія була всього лише для того, щоб заманити мене в їхні стосунки, т.е. він вибрав мене для неї. І я дивлюся на неї, а вона красива. Чітко бачу її обличчя: темне волосся гладко заколоті, темні брови і яскраві губи. начебто як дивлюся їй в очі і думаю що вона красива і не така вже небезпечна для мене.

наснилося. Я стою на піщаному обриві і бачу що на гору до мене на велосипеді піднімається руда дівчина, я її впізнаю. Це одна з моїх колишніх . Я збігаю по обриву на зустріч до неї і міцно обіймаю . цілу її в шию . Вона дуже красива я говорю її що я її люблю і вона мені теж каже що любить мене. Потім вокзал ми у військовій формі з нею сходами з поїзда, нас зустрічає моя мама. Я кажу мамі, що її звуть Іра і ми з нею одружимося. Уві сні я відчував що саме ця дівчина, та, яку я люблю.

Вітаю. )) Мені наснилася вагітна жінка (незнайомка), у неї був величезний живіт, я ніби зверху на ньому лежала!! мені було не страшно, я розглядала її живіт, питала, мовляв не штовхається чи вона (дівчинка)&# 8230; потім раптово я побачила в животі обриси дитинку, вона ніби хотіла вирватися!! на цьому сон припинився&# 8230;. це було пару днів назад&# 8230;.)) Ще підкажіть будь ласка, другу ніч сняться мертві люди&# 8230; вчора приснився знайомий (колега), як ніби він просто ходив у нас по квартирі, мовчки..туди сюди&# 8230;. сьогодні приснився (не можу згадати хто) здалося мертва людина, незнайомий, теж ходив по нашій квартирі, і почав розкидати свої нутрощі в різні боки&# 8230;.було моторошно&# 8230; кров&# 8230; сон яскравий, кольоровий чтоли&# 8230; мовчки з нами не розмовляв&# 8230;

Зі мною розмовляла стара сива жінка. Гладила мене по животу кілька разів, несподівано виникла сильна біль, але потім ця біль також несподівано зникла. А Стара жінка сказала &# 171; тепер все буде добре&# 187; і їй відразу стало погано, вона захотіла прилягти і відпочити.&# 187; Я сильно від цього втомилася&# 187; її слова.

мені наснилося як мене цілує незнайома літня жінка, але при цьому вона була чорнява .

я бачила жінку, страшну, жахливу, але я її обличчя не бачила, її волосся закрили обличчя. Її руки і ноги були білими, вона була як мертва, я побачивши її не змогла ні кричати, ні розмовляти, взагалі нічого не могла зробити, я страшенно боялася. Вона мені наближалася. Вона мені снилася 3 дні поспіль, а так, я ще пам’ятаю рік тому теж приснилася.

На зустріч йде жінка в сукні блакитному, русяве волосся трохи нижче плечей, зелені очі, правильні риси обличчя, яскрава, висока. Вітається і сон обривається.

приснилася дружина колишнього хлопця, вона оцінила мої фото в соц мережі, ми з нею не говорили, я її просто бачила, ніякого негативу, в житті не знайома з нею, бачила її на фото просто) просто на ранок хвилювання

сниться незнайома жінка в якості колеги по-роботі, допущення нею по-роботі помилки, але в її робочому журналі бачу в місці допущення помилки свій почерк, снилася ще знайома жінка-адвокат, яку я їй рекомендую і знайомлю незнайому колегу
з нею для захисту її інтересів у суді через цю помилку. Ще уві сні у цій незнайомій колеги в квартирі я перебуваю, бачу своє там улюблене вихідний чорне плаття і чорний піджак, немов дав їй поносити тимчасово. Ще снилася собака, вона не кусалася.

я з якимось хлопчиком робив покупки він мені допомагав &# 8212; потім він залишив покупки будинку і побіг кудись гуляти я пішов до його мамі і на колінах попросив повернути мені куплене вона з небажанням принесла мені пакет з печивом і м’ясом потім пакет з одягом тобто сорочки штани і ще що то і пішла за велосипедом все

Я з сестрою в Казані &# 8212; розумію, що в Казані, а тут є такий будинок, який типу архітектурний університет, але в Казані такого немає насправді. І я говорю Поліні піти туди. Ми заходимо, там кілька людей, якісь фортепіано, бабусі і там ми зустрічаємо жінку темноволосу.

У нас в саду є мертве велике дерево, його ніхто не прибирає, і ось там сиділа сова, вона сідала на землю потім знову злітала, я була з Однорічною братиком і з подругою, там була дуууже страшна жінка, потім подруга сказала &# 171; яка вона страшна, це диявол&# 187; і вона з дуже злим обличчям підійшла до нас і хотіла мене вдарити, у мене на руках був братик, коли я крикнула &# 171; дитина!&# 187 ;, вона заплакала і пішла

Дівчина перелізла через балкон (6 поверх) танцювала в білій нічній сорочці з простирадлом за спиною біля мого ліжка, потім стрибнула мені на груди і душила мене. Дівчина молода, красива, пшеничні волосся до плечей, вінок з різнокольорових квітів живих на голові. Подивившись з ніжною посмішкою на мого сплячого чоловіка вона засичала на мене. Мене скував страх, я не могла говорити і кричати, тільки мукала і била рукою чоловіка, намагаючись розбудити. Прокинувшись відчула біль в шиї і грудей

Іду на роботу, дорога дуже слизько, не можу самостійно йти, мені допомагає якась та дівчина, как-будто ми разом працюємо. Доходимо до роботи, а там нам говорять, що ми запізнилися, Благаючи, вмовляємо табельниця, що слизько ледве-ледве дійшли і вона нас пропускає. Причому ми з цією дівчиною йшли вниз.

Вітаю. мені приснився сон в якому була моя суперниця (недавно хлопець розлучився зі мною через неї) вона наснилася мені сміється в його будинку. що це може означати? ще уві сні був якийсь голос який мені говорив продати кільце.

мені снилася жінка вона була гола і сказала що я не вступлю на вищий університет. коротше було проблема з документами

Уві сні приснився великий будинок.Не знаю чий будинок, але двох поверховий.Коли піднято на другому поверсі брат займався сексом з снах.А на першому поверсі другої брат спав дружиною у брата дружина була гола в одних трусах спала

Мені наснилася жінка кароока з темним волоссям, розшукувала мене на прохання знайомої людини, погляд у неї не була добра навіть злий. я зробила вигляд що це не я і постаралася по скоріше не помітно втекти.

Бачила уві сні приміщення, схоже на коридор, круглої форми. Три двері в квартири. З однієї виходжу я, а там дві молоді жінки з малятком, років двох. Вона все поривалася втекти. У однієї молодої жінки в руках кульок цукерок, льодяники. Вона мені каже, що десь тут їх купили, і хотіла їх обміняти. Я кажу, що не знаю, хто продає кофет. Вона стукає в двері, виходить сусідка, але дівчина дивиться на мене, хоча говорить з сусідкою, раптом малятко виривається і тікає в сусідську квартиру, третю. Забагато в неї, я побігла заней. Квартира велика світла, малятко визирає з-за дверей і посміхається. Дуже гарненька дівчинка. Я стою посеред кімнати, залитої світлом і прокидаюся.

на площі скупчення людей похилого міцних жінок в білих хустках, блузках, спідницях, стоять і чекають коли відкриють магазин, хочуть купити тканини. виявляють невдоволення рівнем життя.

Дбрий день! Мені наснилася моя мама, яка була абсолютно голою і просила мене її підмити, а поруч зі мною стояв мій чоловік.

приснилася красива струнка жінка в сукні по фігурі з красивими білими волоссям, зібраним у зачіску і в ній я дізналася свою свекруху, яка у віці і погано себе почуває.

Мені наснилася незнайома молода жінка з великими чорними очима вона якось ліцимерно посміхнулася і сказала що я ще повернуся.

Бачила уві сні жінку в поганому вигляді.Те і є погано одягнена недоглянута і не доброзичливо дивилася на мене і мого улюбленого . І вроди б я бачила в ній колишню дружину мого чоловіка .А потім вона впала на підлогу раптово і померла. і перетворилася її голова в скелет. Цей сон я бачила з четверга на п’ятницю

Я впав у яму, до мене підійшла блондинка запропонувала допомогу &# 8212; я погодився. Вона була дуже красива &# 8212; найголовніше зовнішність здавалася дуже простий, але в той же час просто шикарною. Вона подала мені свою руку і витягла мене звідти. Саме витягнула. Потім ми пішли разом я обійняв її за талію йдучи з правого боку. Я сказав їй &# 171; А ти все-таки дуже красива&# 8230;!&# 187; Тут вона схопила мене за руки. Притиснула спиною до якоїсь спортивної білої машини. Прибрала мої руки. Доторкнулась руками до обличчя. обняла. І дуже пристрасно поцілувала. Через деякий час я прокинувся.

я сиділа на дівчині і била її вона мене і пальцем не торкнула, я б’ю її кулаками, зламала їй ніс, дивлюся і думаю що я зробила думаю про себе стоп а остоновіться не можу, потім кажу в слух стоп і встаю з неї, і прокидаюся!!

в кружечку сиділи молоді жінки все дітьми на руках, а я проходила повз них з коляскою і вони мене обговорювали, але я відчувала себе на висоті

періодично сниться жінка з якою ми в смітті 8 років востаннє уві сні підійшла з розмовою про примирення раніше така не було після я пішов до себе дамою з думками що Дагон мене. А вдома мене чекав щеня породистої вівчарки з червоною хусткою в місце нашийника

Вітаю!моїй мамі приснився сон що прийшла в будинок сусідська бабуся (нині покійна, померла влітку цього року) і мама її виштовхувала з дому а та вийшовши на вулицю началв кричати комусь йди йди звідси, тут нема чого робити!і мама прокинулася.до чого це?

Вітаю! Побачив уві сні дівчину, брюнетку, з коротким волоссям, може бути каре. Ми були в парку, темніло, можливо була північ, тепла літня ніч. Вона сиділа на лавці, посміхалася і щось розповідала. Я чомусь вирішив почати танцювати (займався танцями), вона здивовано дивиться на мене і з захопленням говорить, що це круто. Деталі майже забулися вже. Я бачив її обличчя, але вже не пам’ятаю. Я відчував, як порожнеча в душі наповнюється. Коли я доторкнувся до її обличчя і збирався щось сказати, я мабуть прокинувся&# 8230;

Я перебувала в кафе, а за сусіднім столиком сиділа жінка, яка пильно за мною спостерігала і я розуміла, що вона пов’язана з моїм чоловіком. Вона була дуже непоказна. Несподівано для самої себе я встала і підійшла до її столика. Я сказала, що йому не потрібна ні вона ні я.Після цього вона розплакалася. Потім я їхала в автобусі і зі мною поруч сиділа дуже симпатична блондинка. Я почала розмову про своє молоду людину і вона раптом знову розплакалася, Я намагалася її втішити. Мені дуже її було шкода. і в цей момент я звернула увагу на кількість дітей в цьому автобусі, Вони всі були в ластовинні і на кожного падав сонячний промінь

Сон був як продовження іншого сну.
Почну з першого.
Все в сірому кольорі.селище.не мій.йду кудись вниз.я розгублений..була собака, у дворі .огорожа сіткою.там хлопчик зі свинячою головою або щось схоже.як ніби хворів.потім, не пам’ятаю звідки взялася жінка, як пьная, що не охайна.і до мене, я відштовхнув її.напевно сильно. На мене дивилася інша дівчина з дитиною на ру ках, ідевочка її поруч стояла, теж не зовсім охайні.мене лякав її погляд і я поспішив від них.у мене поісутствовал страх. Я був скутий, не міг прокинутися..
другий сон. Спускаюся далі вниз.знову бачу і собоку і хворого хлопчика. Я біг від тієї жінки яку штовхнув.вона залишилася лежати на дорозі.і відчував погоню.рвонувся в відчинені двері. (Вона одна була брудно блакитного кольору. Жінка з дітьми перегородила мені дорогу.я в іншу, на вулиці, типу кинуті магазини.вона зайшла за мною, я боявся, хотів прокинутися, вона схопила мене під руку і підняла до стелі, кажучи; навіщо ти вдарив або побив ту жінку? .
Як її дочка підбігла ззаду і сильно мене щіпнула в район нирки, якраз де у мене є жировик.було мені боляче. І ледве як я прокинувся.
Ось так ось Тетяна. Мон був 20хвилин тому.

Я завжди лягаю на правий бік, так що моя спина не лежить на площині.
Спочатку я уві сні відчув, що я вперся в чужу спину, я злякався від несподіванки але відчував уві сні сильне бажання &# 171; поспати&# 187; і спина мені здалася знайомою і чому то жіночої напевно тому що приємна була &# 128521;
Потім я уві сні звісив праву руку з дивана а сам ліг на живіт, як тільки я закінчив ці дії я відчув її руку на своєму лівому плечі і в той же час другу її руку яка схопила мою праву яку вона лизнула что-ли як кішка від зап’ястя до середини долоні, я стривожився від такого і почав вдивлятися в темряву. Мені здалося що вона поруч лежить з лівого боку, в приміщення було темно але я розрізняв що я був накритий пледом і там поруч зі мною була як би &# 171; гірка&# 187;. Я зняв з себе плед правою рукою але була темрява і поспішив до вікна і скрикнув &# 171; стій не йди&# 187; відкрив фіранки, побачив свій двір але з чужого будинку з чужої квартири я обернувся в кімнаті нікого не було, тоді я вирішив увійти в сусідню кімнату. Там сидів лисий мужик, в шкіряних у старій &# 171; секції&# 187; совдепівської він відкрив одну з секції та сидів навпроти, як я зрозумів вибирав що випити з алкоголю на дверцятах цій секції лежав пістолет Беретта. Я у нього швидко запитав &# 171; Що я і хто я?&# 187; на що він мені так регочу відповів &# 171; не знаю&# 187; і сон закінчився.

мені наснилося, що я повзаю по підлозі і знаходжу золоті і прості сережки, збираю я і віддаю своєї подруги, і подруга той же починає збирати. потім з’являється Пожела женчіна бачу її ноги, вона сидить і я вшити з подругою під її ногами збираю ще сережки, сережки різні, я їй теж віддаю, а вона відбирає просту бюжетерію, а золото віддає нам. я прокидаюся отнехваткі повітря.

Приходжу до себе додому а моя жінка займається сексом з іншим і поруч інша оголена жінка а потім пропонують зайнятися сексом всім разом я спочатку відмовляюся моя жінка образилася і потім я погодився і сказав щоб вона покликала їх і вона покликала їх потім я прокинувся.

вона просто сама відкрила як то двері в квартиру і зайшла з дитиною на руках..в темних кольорах особи не видно бардовая Хустського на голові

Мені наснилося що жінка з чоловіком скандалять, все це відбувається на кухні.А я в будинку на проти стою на балконі і чую їх розмову.а потім я йду в кімнату лягаю спати і цей чоловік приходить до мене.

жінка сидить навпочіпки підходжу до неі вона перетворюється в темну густу масу яка прагне накрити мене,

Мені наснилася моя колишня невістка дуже худенька, в красивому платті, з дуже красивою короткою стрижкою. Хоча насправді вона повна і з довгим волоссям.

Я була в іншому місті . була ніч . Будинки були високі і яскраво обіцялися . Жінка, блондинка з короткою стрижкою чимось мені допомагала . Дала мені якийсь незвичайний костюм . Ми довго про щось говорили . Потім вона відвезла мене по нічному місту додому .ця будівля не було поході на мій справжній будинок, але я була впевнена що це і є моє місце проживання . Спочатку вона везла мене по широким вулиця а потім ми згорнули на вузькі дворові . Потім вона попрощалося зі мною і сказала що завтра ми знову побачимося .

Мою матір вела якась жінка, зі спокійним виразом обличчя. Сон був безбарвним, не можу сказати якого кольору був плащ.

Мою матір вела за руку якась жінка. Вона була зі спокійним виразом обличчя

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ