До чого сниться 😴 Жебракувати уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жебракувати що

До чого сниться Жебракувати:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жебракувати уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жебракувати» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Жебракувати – до спроби придбати нові знання; якщо все проходить успішно, то і навчання (самоосвіта) теж буде відповідати вашим цілям і навпаки.

сонник Федоровской

Жебракувати уві сні – передвіщає здійснене відплата за гріхи, вчинені в молодості.

Наснилося Жебракувати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жебракувати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося як я з хлопцем (незнайомим) гуляю по больнце. він зайшов до лікаря а я чекала в коридорі (з огляду на те що він нічим не хворів. сам розповів. просто хотів щось з’ясувати). Мені медсестра сунула якісь таблетки. Потім ми спускалися сходами з п’ятого поверху. але на першому поверсі було замкнено і нам довелося підніматися на другий поверх і спукаться іншими сходами. Ми вийшли з лікарні і він запропонував прокотитися на його машині. але я сіла в машину свого молодого чоловіка. перед тим як сісти мені довелося прибирати лід з переднього сидіння і підстелити пакет (льоду було дуже багато). Перед тим як я постелила пакет на сидіння. я витрусила з нього огірки на заднє сидіння (вони були порізані). Після чого до нас в машину підсіли троє дівчат. ми розмовляли. сміялися. Заїхали на тротуарні доріжки і ховалися від поліції. В результаті заїхали в тупик де їздять потяги. ми довго там простояли і дивилися як повз нас проносяться ці самі поїзда. Яким чином до нас підсів мій знайомий і сів за кермо. Ми виїхали з глухого кута і повернулися на дорогу. Далі цей знайомий мені запропонував вийти з машини і я пішла пішки (найдивніше що ми каталися по Москві. а опинилися в Архангельську). Я йшла повз театр і зайшла туди. здала куртку в гардероб і походила подивилася що там і як (просто обійшла його зсередини). Вийшла я вже без куртки. але помітила це не відразу. гуляю. гуляю і бачу як на вікні другого поверху в будинку стукає кролик. а в сусідньому вікні кіт. І тут я помітила що я без куртки. хотіла подзвонити своєму хлопцеві. але зарядка на телефоні села. Я вирішила повернутися і зустріла ще одного знайомого. ми розговорилися. прийшли до нього (це вже в Бєлгороді) він пригостив мене спрайтом і ми вирішили сходити погуляти і зайти в театр забрати мою куртку. В кишені я знайшла номерок з театру під номером 6. Я взула взуття і поки я накидали желетку. цей знайомий намагався відкрити беззвучно двері (щоб мама не почула). Ми вийшли. але його мама покликала його і я втекла на другий поверх і сховалася за драбину. Він вийшов через хвилину з випрати білизною і раптом сходи перетворилася в залізну і мене легко можна було помітити. тоді він підійшов і нібито випадково переді мною впустив купу білизни. зверху лежали кольорові лівчік. Його мама мене помітила і запитала хто це. він відповів що познайомився з дівчиною. яку звуть Наташа. Вона підійшла до мене і впізнала мене (ми були раніше знайомі). Вона почала питати як я живу. я їй все розповіла. що з чоловіком я розлучилася. що ми з сином (маленьким) знімаємо ліжко місце в общажітіі. що грошей немає. в садок дитину не беруть. І тут вона з кишені халата дістає 5000. кличе сусідів і розповідає мою історію. всі допомагають і фінансів і продуктами (хто чим може). Далі я опиняюся в районній адміністрації і прошу допомоги вже у них. мені допомагали хто чим міг. На цьому мій сон закінчився.

Мені приснився сон, що я сиджу на якийсь вулиці, де дуже багато людей арабів, або схожою національності. Було два ряди де сиділи жебраки, я теж села до них, потім тим кому дали гроші вони пішли, і виходить, що я просунулася вперед. Звідки то у мене в руках з’явилося купу грошей і поставила з в шапку переді мною і на проти мене сидів хлопчик який теж жебракував і хотів як то мене обдурити, так ми сиділи жебракував, але ні хто мені гроші не дав, хоча у мене там була ціла купа, а звідки?ось і весь такий не зрозуміло сон.

Наснилося що я йду по вулиці, порожній, майже нікого, така погода як на вулиці в осінній період з вітром і холодком, і я типу як то чи жебракував чи що не пам’ятаю, пам’ятаю що був &# 171; нужденним&# 187; і в результаті у мене в руках спочатку чи то 10 грн виявилося чи то відразу 30, що то типу того.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ