До чого сниться 😴 Жах уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жах що означає

До чого сниться Жах:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жах уві сні по 7 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жах» по 7 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Жахнутися – належить таємне випробування вашої вірності.

російський сонник

Жахатися – несподівані і незвичайні новини.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Відчувати уві сні жах – той, хто живе далеко від вас, але в чиїх жилах тече ваша кров, потрапить в жахливу ситуацію, про що ви згодом дізнаєтесь.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Жах – до зустрічі з небезпечним людиною.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Жах – до таємного страху.

сонник Мандрівника

Жах – відрізняється від сонного кошмару і переживається не в фазі сновидінь; вказує на пригнічену в минулому серйозну психічну травму, що вимагає окремої духовної, психотерапевтичної опрацювання.

онлайн сонник

Зазнали жах – незабаром дізнаєтеся щось таке, що повалить вас в шок.

Приснився Жах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жах уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю)
все починається з того, що я начебто в ноут відкриваю відео, але ще ніби й е знаю що це. потім природно усвідомлюю що це фільм. і починаю дивитися. не пам’ятаю чи було якесь передчуття не добра чи ні..розумію походу вже, що це страхи якісь, але вимикати не поспішаю.продовжую дивитися. в результаті я виходжу як діючий персонаж. я ніби йду кудись. навколо темно. тільки вогники на всі боки. таке відчуття, що після то чи пожежі..в загальному що то там сталося.от цікаво стало і продовжую дивитися.йду. потім фрагменти спілкування інших людей.про що не пам’ятаю.я чи то йду чи бігу вже.все так же прямо, в страшній не приємно темряві. задушливий таке повітря.і тут розумію що йду по знайомій мені вулиці мого міста, поблизу від моєї школи.темно. так само. але тепер хоч дорога і рівна, але на ній вода. і потім розумію, що йде дощ.все брудно я мокра.бачу, як ззаду підсвічують фари і мене тут же обливає водою і майже відносить за кут я чіпляюся за трубу і плачу.що мене ніхто не любить.потім різко все змінюється.і я як би вже виходить на місці призначення.не знаю як описати..ось йде спуск.саме з боку кімнати. бачу сходи, виходить прийшла звідти.виявляється весь цей час я тягла в руці якийсь шнурок з металевим коцом.і як пригадую перед тим як почати шлях я бачила мужика, він був в халаті мед-м і з ким розмовляв.(Діалог природно не пам’ятаю) але сенс приблизно такий, що якщо я не встигну то типу все..кінець капут або щось в цьому роді.
за сходами виходить напрочуд йде не кімната, а різка межа темряви-це печера, між печерою і світлим ділянкою де поки я, тече якась вода. я знімаю наконечник і кидаю цей шнурок гумовий (він досить довгий, як мотузка) на ту сторону і розумію різко що мені потрібно скоріше забиратися. тому що там що то є. я в паніці біжу до сходів і намагаюся піднятися, бачу жіноче тіло щільні ноги тобто, це як би я.бачу себе з боку. але тільки ноги.вони перед очима.я начебто різко погладшала.а сходи виявилася не переборною на підйом.занадто високі щаблі..або я занадто слабка і важка.перед очима трохи збоку зліва, бачу як сходи на другий поверх, тобто продовження. але я не йду туди я користуюся їй тільки як перилами, намагаюся забратися.мені потрібно в двері.потім різкий епізод з печерою.типу усвідомлення що там невідома і страшна до смерті срань і усвідомлення того що все. це кінець.аааа я поки піднімалася побачила флешку на сходинці.ось як в фотік вставляється або в телефон.з чим саме вона пов’язана згадати не можу.але чітко пам’ятаю, що подумала:&# 187; все зрозуміло.цієї флешкою ​​повинна була бути я.&# 187; і означало це те, що мені і не дали б вийти.мене туди послали з мета щоб я і не поверталася. може звіру згодувати..не знаю.а потім я прокидаюся.що це означає?Зараз моторошно якось..

Привіт мене турбує один страшний сон.Ми з друзями любимо жартувати і мені подруга сказала що якщо в першій годині ночі зайти у ванну і глянути в дзеркало то можна побачити людину або що то в цьому начебто.Я і вирішив перевірити чи так це я дивився близько 1-2 хвилин десь з початок у мене стали очі міняти світло на жовтий потім підлогу особи по темніла і на інший половинки особи з’явилася чи то дівчинка чи жінка я думав просто уява але коли ліг спати мені наснилася це дівчинка і снитися вже близько 2 днів і все говорить підійди до мене я в перший день думав що випадковість але далі мені ставало страшно подскожіте з чим це може бути пов’язано.Зазделегідь дякую.

Добрий день, Тетяна. В тому то і справа, що я не пам’ятаю сон, я прокинулася від ЖАХУ! І не відразу прийшла до тями, не відразу зрозуміла, що це сон. Але жах я зазнала не особистий якийсь, жах від апокаліпсису, що то типу цього&# 8230;
З повагою, Ольга

Вітаю! Уві сні я відчула почуття страху. У дзеркалі я побачила своє обличчя. З щоки повільно вилазила світла личинка.

Вітаю! Ну там було, то що я бачу смерть якихось людей, але начебто вони мої друзі, але потім це сутність біжить за мною, але хтось показує мені дорогу до виходу, і хтось біжить, але позаду мене.

сплю дуже погано, сни сняться часто, страшні жахливі, наяву не придумаєш,: ходила по кладовищу серед могил, зустріла шкільного друга, він давно помер, його батько похований у нас на кладовищі, ми прибираємо разом могилу пам’ятник його величезний, і один каже, що купити багато вінків, і тут лунає дикий крик крик, я оглядаюся і бачу маленьких дітей, які розкопують горбки і знаходять там трупики дітей маленьких, я в жаху кричу, страх і прокидаюся&# 8230; я веду щоденники снів, вірю, збуваються, особливо на погане&# 8230;

Мені наснилося ніби я зі своєю подругою ходжу по будівлі і вона відкриває двері з яких висовуються страшні істоти, мені було страшно і я кричала, також з цього сні був присутній молодий чоловік, який мені подобається, він мені посміхався і розмовляв зі мною.

місце: офіс де працюю. навколо колеги. в одній з кімнат з стелі висить гак, він наскрізь проткнута в людини (область плеча). він висить на гаку немов труп, обличчя страшне, понівечене як з фільму жахів. я намагаюся зняти його звідти тикаючи палицями. він при кожному дотику прокидається і лякає. Дуже тяжко мені було прокинутися, мукала уві сні, дуже страшно було.

Мені приснився жах ! Жінка з Голоби очима і з чорними волоссям бо то б вона в мій квартирі за дверима і вона нагинається і я чую Її дихання і потім вона різко визирає з під двері і я просто на нею дивлюся і вона на мене дивиться

Бачила жахливий чудовисько вилазили з ліжка, кутів у вигляді щупалцев без голови і тягнулося до мене, я почала розбризкувати святу воду і шепотіти Отче наш, начебто допомогло, воно мене не задушила, і я прокинулася . Це був такий страх, я рідко бачу сни, а якщо бачу, ток так чітко як наяву на самого справи і потім живу цілий день як в продовженні, господи як страшно що це віщий сон

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ