До чого сниться 😴 Жаліти уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жаліти що означає

До чого сниться Жаліти:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жаліти уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жаліти» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

езотеричний сонник

Жаліти про щось – ви і наяву пошкодуєте, що прийняли участь у чомусь.

Людей – хтось віддячить вам чорною невдячністю.

Тварин – до поїздки, подорожі, переселенню.

Наснилося Жаліти, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жаліти уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося що, мій молодий чоловік мене шкодує як дитину .

Наснилася дівчинка, їй було років 7, я була не одна, спочатку ми йшли разом, я вела її за руку, потім ми її чомусь залишили і майже вже пішли, але мені стало її шкода і я повернулася за нею і стала жаліти, обіймати і забрала собою

Вітаю . Мені наснилася моя мама яка померла 3 місяці тому. Мені вона снилася живий. Іду в торговому центрі з подругою і бачу маму мою сидить на лавочці. Я кажу їй, дивись там мама моя і підходжу до мами і кажу їй: Любименькая, миленька моя, гарненька. Як же я можу тебе кинути, адже ти моя єдина. Шкодую її і цілу маму свою. Вона хвора снилася. Взяла я маму на руки і несла і плакала я. Ніби ми вдома вже і мама каже мені.: Не треба носити на руках у мене дуже сильні гнійні виділеніе зараз поллються. І тут починає витікати з неї мені на ліву руки і обличчя. Я витираюся і кажу їй, нічого страшного. Сажу її на ліжко а від піхви її випадає шматки м’яса і вона ніби не розуміє вже нічого і бере все це і їсть. М’ясо без крові було. Я прокинулася від сну підлогу першого ночі. Так моторошно було.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ