До чого сниться 😴 Жалість уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жалість що означає

До чого сниться Жалість:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жалість уві сні по 9 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Жалість» по 9 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Виявляти по відношенню до кого-небудь жалість – означає, що у вашому будинку повинен бути дитина, а якщо такий вже є, то заведіть тварина (кішку, собаку, хом’ячка і ін.).

сонник 2012

Жалість до себе – відображення відсутності прагнення поліпшити своє життя.

До іншого – необхідність проявити милосердя.

Сонник для стерви

Жалість – тебе чекають повагу, любов і обожнювання з боку коханого або чоловіка, а також добре ставлення оточуючих людей за твою доброту, сердечне ставлення і милосердя.

Жаліти і заспокоювати уві сні розсердженого людини – ти віддаси свої сили і знання для користі суспільства та інших людей.

Жалість уві сні до самої себе – ти розберешся в своїх почуттях і зрозумієш, як треба діяти в подальшому.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви уві сні бачите, як хтось &# 171; тисне на жалість&# 187; – готуйтеся до непоправної втрати.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Відчувати уві сні до кого-небудь жалість – до дрібної сварки в сім’ї.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви шкодуєте когось – наяву віщує, що ви відчуєте розчарування в тому, хто ще вчора був вам подобається і доріг, а став нудний і нестерпний.

Жаліти уві сні про втрату власності або хороших друзів – віщує наяву безліч душевних переживань і боротьбу з власними недоліками.

Якщо уві сні вас шкодують в біді родичі – це до хвороби.

Шкодує вас незнайома людина – віщує відмінні перспективи і повне взаєморозуміння партнерів, а також повний мир і злагоду в родині.

сонник Мандрівника

універсальний сонник

Якщо ви відчуваєте жалість до себе – значить, ви потураєте своїм слабкостям і шкодуєте себе за свої невдачі. Чому ви відчуваєте до себе уві сні жалість? Чому ви шукаєте співчуття?

Наснилася Жалість, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жалість уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

бачила себе уві сні вагітної. підбігла жінка і радісно запитала дівчинка чи буде, почувши, що буде хлопчик, її обличчя змінилося
, ніби відповідь її розчарував. потім виявилося, що я зовсім не вагітна. дивний сон. до сих пір осад

сьогодні наснилося, ніби я відчуваю жалість до людини і в цьому ж сні у мене пішли місячні, насправді ж їх зараз у мене немає

снилося як б’ють колишнього молодої людини і я йду від того місця де це відбувається побиття&# 8230; але в цей момент перебувала поруч зі мною моя подруга і радить повернутися до нього припинити це все і я обертаюся і йду назад в те місце де б’ють мого колишнього хлопця&# 8230; Підходжу прошу зупинитися
і мене слухають його кривдники, а його я піднімаю з землі і допомагаю піднятися на ноги&# 8230;.і в цей момент відчувала почуття провини перед ним і було навіть як то шкода його&# 8230; До йому б це таке наснилося.

Здраствуйте! Мені зовсім недавно приснився сон, і ось сам сон: Стояла холодна зима, мої бабуся і дідусь поїхали дідусеві робити операцію, у них є два тварин це собака &# 171; Річа&# 187; і кіт &# 171; Тимоша&# 187; . Минуло 5 днів після їх від’їзду, і я що то задумалась і запитала маму: А хто доглядає за тваринами? У перед вона відповіла мені з подивом: одні, я запитала: як це одні? Хто їх годує? У відповідь вона промовчала&# 8230; І як то швидко час пролетів, я опинилася у себе на кухні, там я побачила ісхудощавого Тимошу, після того як я йому наклала поїсти, відкрила двері балкона і побачила там Річу, у нього очі були все восполённие, білі, садна на лапках, голові (мабуть сильно стукав, щоб його почули) теж дуже худий, я його побачать мені на душі стало боляче і всхлинулі сльози, після цього я прийшла в комноту до мами і тітки і накричав на них: Чому ви за ними не слідами? Як так можна? Вони ж частина нашої родини, на що вони сказали: Навіщо ти випустила їх, хай би там сиділи. Я забрала Річу і Тимошу обернула їх в теплий плед, взяла їм поїсти, і зовсім не думаючи про себе (йшла роздягнена) пішла з дому.Після я зайшла в якийсь під’їзд, села біля батарет, тварини заснули, а я сиділа і плакала.

Я кудись ішла,, чи не я.Я була якимось персонажем, але відчувала що я не людина.Я відчувала що повинна кудись прийти, але по дорозі (в якому щось гарне залі) я зустріла дівчинку в красивому платті.Я чомусь відчула жалість до неї, і запитала що сталося.Вона сказала що у неї що &# 8212; Щось на зразок проблем в навчанні.Потім я почала їй допомагати (це сталося швидко я непоняла чому конкретно я допомогла) Але потім ми з нею дуже здружилися.Мене переповнювала радість.(Ще я пам’ятаю що там було вікно де були дерева.І все було красиво у вікні.) А, я згадала що на початку сну я була якимось тваринам, і навколо мене теж були тварини (запам’яталася мені тільки чорно біла кішка). Далі я не пам’ятаю. І сьогодні мені приснився ще якийсь маревний сон = _ =, страшний. Я начебто мала кому допомогти, і перемогти демона.Мені показали як це зробити.Я повинна була правою рукою зробити коло як би над головою, і щоб демон був теж в цьому колі.І ще я повинна була щось сказати.Я пам’ятаю що уві сні пам’ятала що повинна сказати, але зараз взагалі не пам’ятаю.(До цього було що то ще але я не пам’ятаю. просто чуствую що до цього було що то ще.) Потім я зі страхом увійшла ВТУ кімнату і села на якийсь диван.Він був красивим з барвистими квітами.На зразок того кольору який був в залі в тому сні.(Тому я розповідаю і цей сон).
Я відчула що позаду з’явився демон.(Він був повністю чорним, чорний хлопчик, можна так сказати, я не про Афро &# 8212; американців -_-). Я зробила коло і що то хрипко сказала.Потім я зрозуміла що це не спрацювало і швидко побігла.Незнаю чому але я відчувала ВЕЛИЧЕЗНУ злість цього демона, і тому мені було ще страшніше. Я навіть не могла озирнутися, але відчувала що він мене наздоганяє.Потім я з жахом відчула як він швидко і злобно хоче мене схопити.і при цьому я відчула що у нього кілька рук!(При цьому я відчула що ця швидкість і жорсткість була з просто небаченої злістю) Після того як я відчула це, то прокинулася.)

колишня дівчина шкодує мене уві сні
розлучилися з нею недавно, я ще трохи переживаю
намагаюся не думати про це, та й себе не шкодую, чому ж тоді кажуть, що мені шкода себе

мені снився мій однокласник і моя молодша сестра..з сестричкою ми сиділи на ліжку, потім, я дивлюся на коліно сестри, а вона все червона, я пішла на однокласника, вдарила його з усієї сили він дивився на мене таким жалюгідним виглядом&# 8230; я простягнула руку до його обличчя..він отшагнул і зник

мені наснилося що дівчина з якою я на даний момент не розговаріваю
плаче і шкодує що відвернулася від мене
Що це означає?

Я бачив коробочку з обручками і ми з якою дівчиною обмінялися ними, але одягнув я кільце на вказівний палець. Потім я пам’ятаю руду кішку в крові і я її втішав

Мені наснилося як я спіткнулася і впала з невеликої гори точніше падала шкереберть, поруч був хлопець він мене спіймав і сказав ти чого малятко моя я його обняла за плечі і ми лежали вдвох.це мій хлопець.

у мене померла бабуся. дуже близький і рідний мені людина. 9ти днів ще не було. Сьогодні наснилися якісь незнайомі мені люди, які шкодували мене, співчували, говорили яке у мене горе. Негативних емоцій не отримувала уві сні, спала міцно, прокинулась сама

уві сні була чия то душа в кошеня, я його взяла на руки і у нього зламалися лапки, я почала бігати по ветерінарке і лаятися так як операція була платною і у мене не було таких засобів, потім я відразу прокинулася.

Мені снився мій колишній друг. Ми з ним давно не бачилися і не спілкувалися. Уві сні, Начебто, все йшло добре без усяких несподіванок, але в один момент щось сталося, я притулилася до його грудей, і він почав мене жаліти і заспокоювати.

P.S. сьогодні мене написав його друг і сказав, що той питав про мене.
Мені навіть здалося, що це якось пов’язано між собою.
спасибі.

Уві сні я шкодувала свого 19-ти річного сина. Притискала ксебе і навіть носила на руках.

снилося як я шкодую дитини, яка навчається або живе в інтернаті або в гуртожитку в якому живу я я взяла його за щічку він взяял мою руку і плакл і я теж плакала разом з ним

Я бігла і впала, встала і зі сльозами села на диванчик в школі, а мій друг, у якого є дівчина почав мене жаліти, обіймати, раптом це побачив його кращий друг і сказав, що все розповість його дівчині

Я йшла по вулиці, а мені на зустріч йшов мій колишній, у нього (нетипово) були довге світле волосся, заяложений спортивний костюм (так само нетиповий для нього, насправді він завжди дуже акуратний і віддає перевагу класиці в житті), ми з ним перетинаємося і він намагається сховатися під капюшоном, але я його зупиняю, давши зрозуміти, що &# 171; ми вже не діти&# 187;. Далі чомусь ми з ним йдемо до нього в гості і там мене охоплює почуття жалості, так як виникло відчуття, що він трохи поїхав головою, який то трохи неадекватний, так само він мені розповів, що допомагає одній дівчині суіцідніце морально, але відчувається інший підтекст, ніби вона в нього закохана і намагається з ним будувати відносини, тому як в моїй присутності він говорив з нею по телефону і заспокоював Її, сказавши на прощання &# 171; добраніч&# 187;. І все. Сон із четверга на п’ятницю. Що це може означати?

Привіт, допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Я була в офісі на своїй роботі. Переставляла книги на самих верхніх полицях і стояла на драбині. Я впала і вдарилася шиєю об підлогу. До мене підійшов і почав мене жаліти, гладити по шиї і голові мій дуже дорогий мені чоловік. Він одружений. Насправді. Підкажіть будь ласка що це означає.

Чутки що хлопець який подобається почав зустрічатися з дівчиною і все навколо аплодують і проявляють жалість до мене

Мені наснилося де я раніше вчилася. Я кинула навчання. В тут, я чомусь прийшла на навчання, навіть не заплативши за неї. Я ходила на пари, вчилася, спілкувалася з усіма. Розуміла, що я вже відрахована, але продовжувала ходити. Подумала що потім поговорю з детектором і відновлюсь. Раніше мені снилася школа кілька разів. Те що я ходжу вчиться в школу, і там теж хочу відновитися і продовжувати навчання

Уві сні посоріть з дівчиною, далі вона прийшла до мене у нас сталася близькість після чого вона поїхала на червоній машині, приїхавши через деякий час повідомила про вагітність і показала тест

Я гуляв уві сні зі своїм другом, з яким не дуже так спілкуюся, по місту. Ми йшли вже на зупинку, щоб поїхати додому, але він зустрів свою маму з сестрою і з ними розговорився. Я відійшов. Пізніше, я дивлюся, його немає. Він пішов по підземному переходу, я побачив його шапку, слідував за ним. Коли зайшов в підземку, то нічого і нікого не було, крім одних дверей, в яку я зайшов. (І там уже мутно. Чи то клуб, чи то ресторан, щось таке.) Але там його не було. Тоді я поїхав додому. приїхав. Побачив, що інші мої друзі гуляють, ну я і пішов до них.
Час годин 7 вечора. темно. Дивлюся, він стоїть і розмовляє. Ми підійшли ще з одним моїм другом. Другий почав кидати сніжками в того, кого я втратив в місті, можна так сказати. Я йому почав говорити, що &# 171; Досить, у нього буде обмороження&# 187 ;, але він не зупинявся. Тоді я взяв штовхнув його, і струсив з першого сніг. Під снігом я побачив очі, вони були жалібні. Він вирішив піднятися на дах, покликавши мене з собою. На даху було на подив світло. Я побачив, що він виглядає так само як і його очі-жалібно. Я задав якесь питання, а він лише тільки щось пробубонів&# 8230;

Стою біля дороги я і мій хлопець. Раптом у нього загоряється рука, він її загасив, але вона вся була в опіку. Не дивлячись на це він проводжав мене додому і я йду в обнімку з ним і шкодую, мовляв &# 171; Бідолаха, дісталося тобі&# 187;. Все б нічого, але у мене немає хлопця

Колишній сидів поруч зі мною і гладив мене по голові, я запитала навіщо він це робить, він відповів тому що мені тебе шкода

Мені наснилося, що я йшла по вулиці, і увиде чоловіка, він був попелиці напідпитку або щось такого плану, мені його стало дуже шкода, я хотіла допомогти йому, але людина з яким я йшла, не дав цього зробити, потім я знову побачила іншого чоловіка і до нього я вже підійшла, але мені знову не дали допомогти, і ось весь сон мені снилися чоловіки яких мені шкода, і типу я уві сні плакала

Спочатку я дуже сильно побив людину, з лютою ненавистю до нього, потім бачив, як мама говорила, що він зараз дуже хворий і я почав плакати і жалкувати про те, що побив того людини. Після всього цього, так само зі сльозами на очах я попросив вибачення у того чоловіка і сказав, що допоможу йому і ми помирилися

Уже вдруге сняться майже однакові сни, уві сні дитина дуже худенький, змучений, сиджу з подругою в іншій кімнаті з її дитиною і бачу як мій колишній хлопець качає мого сина, уві сні відчуваю неймовірну жалість до дитини, і хочу кинути дитини

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ