До чого сниться 😴 Жадана, бажаний уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Жадана, бажаний

До чого сниться Жадана, бажаний:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Жадана, бажаний уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Бажана, бажаний» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Бажана, бажаний – так буде і в реальному житті: досягнете любові цікавить вас людини.

Наснилося Жадана, бажаний, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Жадана, бажаний уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я з подругою в незнайомому місці, де багато людей.Це місце імовірно-для відпочинку та розваг.Подруги не виявилося поруч зі мною ..і я відчуваю увагу незнайомого молодого брюнета.Він веде себе уважно і лагідно.Робить приємний сюрприз у вигляді подарованих мені двох чашок.Чашки без ручок.На них зображені сюжети з моєї і його життя.Сюжети мені частково пізнавані.Потім він зникає&# 8230;
З’являється через деякий час так само несподівано, як і зник.Підійшовши через спини, загортає мене в світлий однотонний простирадло і кудись несе
..
знову зникає&# 8230;
Я його чекаю в надії на продовження&# 8230;
Він з’являється (вірніше я знаю, що це він), але не схожий на самого себе.Тепер он лисуватий блондин, дуже блідий, негарний, але не чужий.
Знову кудись іде і йдучи у мене на очах перетворюється в колишнього, тільки з густою чорною бородою.
Прокинулася відпочила і в хорошому настрої.
Якщо підкажете, що б це значило, буду дуже вдячна

мені приснився молодий чоловік якого я чекаю і люблю, але з яким не можемо бути разом. Уві сні я його бачила в компанії друзів у сусідів в будинку на проти, і все чекала коли він зайде до мене. До кінця сну, бажане все таки сталося, ми з ним спілкувалися і я прокинулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ