До чого сниться 😴 Землетрус уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Землетрус що означає

До чого сниться Землетрус:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Землетрус уві сні по 36 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Землетрус» по 36 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Землетрус – символізує глобальні зміни, перегляд життєвих позицій. Може відображати емоційну катастрофу.

Стати свідком землетрусу – знак наближення небезпеки, важливої ​​звістки, нового етапу життя.

американський сонник

Землетрус – очікуються зміни.

англійська сонник

Землетрус – Сон про багато неприємностей: він обіцяє величезні втрати в комерції і важкі особисті втрати – розрив сімейних уз, серйозні сімейні розбіжності, кінець сімейного щастя. Це також знак грандіозних національних економічних лих і, можливо, війни. Помирає любов, починаються тяжкі серцеві страждання, якщо Ви, побачивши цей сон, що не зміцните свій дух перед прийдешніми бідами.

Ведичний сонник від Шрі Свамі Шивананда

Землетрус – такий сон говорить про наближення великих проблем, втрат в бізнесі, важких втрат і розставань. Ймовірно, сімейні узи будуть розірвані смертю, в сім’ї пануватиме атмосфера розбіжностей, почуття страху буде всюди, страждання і нещастя у всіх сферах життя.

східний сонник

Землетрус – сон попереджає про втрати, розвалі бізнесу або сім’ї.

італійський сонник

Землетрус – образ, що позначає стан тривоги, наближення чогось демонічного, може символізувати або руйнування, або коітальний оргазм.

За образом землетрусу – можуть ховатися почуття ворожості агресії, провини, ненависті, ситуація страху, покарання за скоєне, почуття загальної ненависті по відношенню до людства. У той же час цей образ може позначати бажання отримати сексуальне задоволення і страх у зв’язку з цим. Обставини, при яких стався землетрус, і характер веління людини і інших людей в такій ситуації несуть в собі більше значення для інтерпретації, чим сам по собі цей символ.

мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні землетрус – то його спіткає якесь лихо з боку царя тієї держави.

Новий сонник 1918 р.

психоаналітичний сонник

Землетруси – свідомість напередодні змін або зростання. Можливо, індивід переміщує фокус (егоїстичний) своєї уваги на себе, життя і дійсність. образ Тіні. Бажання отримати сексуальну насолоду і страх перед проявами сексуальності.

сімейний сонник

Землетрус – сниться до невдачі в підприємництві і заворушень в країні.

Снотолкователь

Трясіння землі – відчувати загрожує небезпекою як нам самим, так і нашому маєтку; якщо бачив сон знаходиться в службі, то цей віщує догану від начальства за його недогляд; якщо під час землетрусу попсується або зруйнується яку-небудь будівлю, то це віщує смерть будь-якої поважної особи.

сучасний сонник

Бачити або відчувати землетрус уві сні – означає невдачу в справах і великі лиха, викликані чварами і війнами між народами.

сонник 2012

Землетрус – відображення рішення кармічних завдань (також необхідність і / або можливість). Відображення можливості переписати Контракт (змінити Карму). Відображення ґрунтовних змін. Нагадування про можливість реального землетрусу.

Сонник XXI століття

Приснилося вам землетрус – знак того, що незабаром вас чекають великі зміни в особистому житті, на роботі або отримання дуже важливих новин або звісток.

сонник майбутнього

Землетрус – до зміни місця проживання.

сонник Гришиной

Землетрус – великі зміни в житті / важливі повороти.

Грандіозне землетрус, все миттєво стирає з лиця землі – ти перед новим етапом розвитку.

Сонник Деніз Лінн

Землетрус – це символ прийдешніх змін. Можливо, ці зміни потрясуть самі основи вашого істоти. Чи боїтеся ви потрясінь? Хоча зміни часом руйнують комфорт існування, вони завжди дають потенціал до зростання і новий досвід.

Сонник для всієї родини

Бачити уві сні землетрус – означає отримання якогось несподіваного звістки.

Якщо ви побачили уві сні зруйновані будинки і потріскану землю – то наяву ви несподівано отримаєте звістку звідкись здалеку.

Якщо ж уві сні ви перебуваєте в безпечному місці, але спостерігаєте за землетрусом – то звістка ви отримаєте не скоро.

Якщо вам сниться, що ви намагаєтеся сховатися від землетрусу – то наяву ви відчуваєте, що ваші справи не в порядку, але намагаєтеся відігнати від себе ці думки.

Якщо ж вам сниться, що ви рятуєтеся від землетрусу – то наяву ви спробуєте налагодити заплуталися справи і нормалізувати ситуацію.

У тому випадку, якщо ви бачите уві сні, що люди рятуються від землетрусу – значить хтось із ваших близьких потребує термінової допомоги.

Але якщо ви бачите уві сні, що під землю йдуть будинку або цілі міста, а ваш будинок при цьому не постраждав – то це знак того, що ваше сімейне щастя не зможуть затьмарити ніякі підступи ворогів.

Якщо вам сниться землетрус з понеділка на вівторок – то це попередження про можливі неприємності на службі.

Якщо ж ви бачите землетрус уві сні з середи на четвер – то наяву у вас буде велика сімейна сварка.

Якщо ж уві сні землетрус ви побачили з п’ятниці на суботу – то це попередження про те, що неприємності у вас будуть пов’язані з якимось вчинком, про який ви і самі вже забули. Вони, можливо, будуть такі серйозні, що поставлять під загрозу вашу кар’єру.

Якщо ж вам сниться землетрус з неділі на понеділок – то неприємна звістка ви отримаєте від жінки, з якою давно не бачилися.

Сонник для стерви

Землетрус – дрібні, але часті проблеми на службі. Побачити наслідки землетрусу &# 8212; швидкий переїзд в далекі, чужі краї.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Землетрус уві сні – це сигнал про те, що якісь проблеми породили в вашій душі надзвичайно небезпечна напруга. Такий сон означає, що, якщо вам не вдасться якось розрядити цю напругу, в вашому житті можуть відбутися серйозні неприємності, а можливо навіть і крах.

сонник Копалінского

Землетрус – загроза, попередження про небезпеку.

Сонник Мартина Задеки

Землетрус – новини, отримання чину; з руїнами – збиток, втрата.

Сонник медіума міс Хассе

Бачити або відчувати землетрус – бути мужнім проти ударів долі.

сонник Міллера

Побачити або відчути уві сні землетрус – означає невдачу в підприємництві і багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви відчуваєте землетрус – віщує важкі часи в підприємництві і всілякі напасті в силу об’єктивно сформованих обставин. Бачити уві сні зруйнований під час землетрусу місто – до бідності і голоду, відбудовувати його – будете веселі і щасливі.

Сонник Симона Кананіта

Бачити землетрус – переїзд в далекий край.

Відчувати землетрус – бути мужнім проти ударів долі.

Сонник сучасної жінки

Землетрус уві сні – передвіщає невдачу в підприємництві і багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

сонник Мандрівника

Землетрус – великі життєві зміни; психічний криза; небезпека, тяжке становище.

сонник Шеремінской

Землетрус – дуже поганий знак, що передвіщає несприятливий завершення справ, а також психічні хвороби.

сонник Юнга

Сновидіння про страшні природні катаклізми, таких, як землетрус – показують швидше фоновий зрушення его-стану, чим силу, спрямовану проти самого его сновидіння. Теоретично можливо, що такі сновидіння, на об’єктивному рівні, можуть представляти насуваються зміни в колективній ситуації, що, скажімо, виявив Юнг в снах, предзнаменовало першу світову війну. Однак, це малоймовірно, як вказував він сам в своєму інтерв’ю на Бі-Бі-Сі з Джоном Фріменом, оскільки сьогодні кожен з усією відповідальністю уявляє собі можливість світових катаклізм – природних або рукотворних; ясно, що подібні образи не компенсують колективні свідомі надії на мир і прогрес.

середньовічний сонник

Землетрус побачити – віщує або якесь лихо, яке спіткає це місце, або позбавлення чогось, або смерть не пізніше чим через рік.

французький сонник

Якщо вам приснилося землетрус – ваш сон віщує руйнування, втрати.

циганський сонник

Землетрус – ви дуже не впевнені в собі, і вам потрібно щось зробити, щоб отримати трохи довіри до себе.

езотеричний сонник

Землетрус – природні катаклізми в найближчому майбутньому.

Якщо ви стали жертвою землетрусу – то катаклізми торкнуться вас особисто.

еротичний сонник

Якщо уві сні ви піддалися землетрусу – швидше за все, це означає, що вас не влаштовують сформовані відносини з вашим партнером. Ви мрієте про зміни. Можливо, вас мучить якесь незадоволене бажання, потреби. Цей стан незадоволеності в кінці кінців неодмінно призведе до вибуху, сварці, скандалу, після якого ваш сексуальний партнер або перегляне своє ставлення до вас, або ви розлучитеся.

онлайн сонник

Згідно сонником, землетрус – застерігає про те, що ви будете відчувати серозні труднощі, як матеріального характеру, так і особистісного плану, не виключено, що назавжди розлучитеся з близькою людиною.

Якщо воно величезної сили і неймовірно руйнівний – зараз ви на порозі великих змін.

Ви намагаєтеся знайти безпечне місце під час землетрусу – ви розумієте, що зараз не зовсім все ладиться, але зберігаєте оптимістичний настрій.

Воно наздоганяє вас, а ви відходите – зараз ви всі свої сили направили на те, щоб розібратися з навалилися на вас проблемами.

Наснилося, що але завдало вам величезної шкоди – глобальні проблеми ви відчуєте, що називається, на власній шкурі.

Чи відчуваєте поштовхи під час землетрусу скластися не зовсім сприятлива ситуація для вашого бізнесу, будете відчувати фінансові труднощі.

Наснилося Землетрус, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Землетрус уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мене спіткало землетрус в ліфті з 2-ма знайомими, дуже сильне, нас перевертало, я відчував як зовні нас засинає, було два сильних поштовху&# 8230; дуже сильний землетрус. Дуже чутливе уві сні, навіть прокинувся&# 8230; Сон приснився з суботи на неділю&# 8230; Допоможіть розібратися. Заздалегідь дякую!

Я ходила з подругами по магазинах, як раптом нам подзвонили і сказали терміново прийти. Ми швидко побігли по сходах вниз, на вулиці було багато людей, ми йшли за високими заметах, я скотилася і виявилася по кісточки у воді, але пішла далі. По дорозі почали з’являтися перші руйнування: електрична опора впала на ринок, в дев’ятиповерхівки були відсутні цілі блоки. Підійшовши до свого будинку руйнувань не помітила, але коли обійшла його побачила дірки в будинку. Я опустила очі і побачила багато трупів покритих водою, в цей момент був поштовх. Я побігла до під’їзду, там люди сідали в ліфт, але я побоялася обриву троса і побігла по сходах. Будинки початку квапити батьків виходити на вулицю, але вони не поспішали, поки не почався новий поштовх. Стіни ходили ходором, панелі будинку начебто роз’їжджалися в різні боки. Ми вибігли на вулицю, там було багато людей і в цей момент я зрозуміла, що вдома залишилася трьох місячна дочка. На цьому сон обірвався.

Я не зрозуміла наяву був землетрус або мені наснилося.руйнувань немає.Просто я уві сні відчувала чутки і не могла встати з ліжка, не було сил прокинутися.Все швидко закінчилося, я так і не встала з ліжка і прокинулася лише вранці в прекрасному настрій.

я відчуваю рух земної кори (как-будто Крим &# 8212; це острів, і весь почав рухатися), я дивлюся на двір мами і обмірковую, які споруди не витримають і що можна буде потім поліпшити у дворі, якісь величезні дерева (одне з декількома сухими гілками) вирішила залишити, щоб була тінь. Потім я виводжу своїх рідних на територію без будівель, в магазині купую яблука й гриби, на вулиці звертаю увагу, що ми стоїмо під високою АКРК, неба не видно, і я перекладаю дітей в інше місце. бачимо літаючий вертоліт. руйнувань ніяких немає, ми повертаємося додому, проганяв чужих котів, і бачу, що в сусідський гараж залізла стара неприємного вигляду жебрачка, ми з кимось проганяв її.

Мені наснилося землетрус. Але ніяких картинок уві сні я не бачила. Просто мені здалося ніби почався землетрус і я прокинулася . Я його як нібито почула.

Земля коливалася хвилями, а потім прорвалася лава і трохи зачепила мене, але я встигла піднятися в безпечне місце

Іду з роботи, дзвінок на мій мобільний телефон, дзвонить син, каже мені що в вхідні двері хтось дзвонить подивися, це напевно його друзі, бачу свій будинок 2 поверхи над землею, а перші три як би в землю пішли.Дзвоню синові на мобільник, погано чути його, він говорить вхідні двері відкрити не може, я сказав нічого не роби жди меня.

Доброго дня! мені наснилося найвищий будинок в якому знаходилася я, і раптом в будівлі погасло світло, все стали кричати, я говорю нічого тут страшного зараз включать світло, мені відповіли що будинок може завалитися тому немає світла. І тут будинок почало крутити і я вилетіла в вікно. Після я опинилася поза будівлі, і бачила як воно звалилося. спасибі за відповідь.

трапилося землетрус.всі люди, хто в чому був вибігли на вулицю, я разом з дітьми і сестрою бігали по магазинах у пошуках речей, які можуть стати в нагоді. земля провалювалася під ногами.мені було страшно, але я все одно йшла.

землятресение . Виразно че увствую коливання землі . Зруйновані будівлі, падіння водонапірної башти, але мій будинок неушкоджений.

Руйнується багатоквартирний будинок ми на верхньому поверсі хапаємо близьких Бедімо в сусідній він теж починає руйнуватися біжимо з нього видно тріщини на стелях руйнуються перегородки

я сидів за столом і дивився у вікно. раптово, будинок, який знаходився за вікном, почав до мене наближатися. я бачив всіх мешканців того будинку. вони махали мені рукою. я ніби плив на великому кораблі. ні страху, ні дискомфорту не було. просто приємна дивина.
раптом мій будинок почав з тріском розгойдуватися. я обернувся в кімнату. там сиділи мої родичі: мама, тато, тітка і бабуся. я зрозумів, що це землетрус. ми на 6 поверсі. будинок завалиться. і згадуючи уроки ОБЖ, відправив всю сім’ю в ванну.
всі

приснився великий будинок. але він не мій. він належав родичам улюбленого мною людини. і мені сниться, що починається землетрус. з’являються на землі провали&# 8230; в яких видно лава. під сам будинок починає затікати вода і підніматися. я намагаюся всіх попередити про землетрус і прокидаюся

Наснилося що я стою на першому поверсі висотного будинку, і починають тремтіти скла, відчуваю сильні поштовхи, і починаю вибігати, бігу дуже швидко, вибігаю і бачу що будівля падає прямо на мене але я як то ухилилася, і ат сні розумію що у мене вдома одна дитина і як то з боку бачу що наша п’ятиповерхівка розривається прямо на 2 частини як би рветься по швах, і я біжу щоб забрати дитину, на цьому сон закінчився тому що я різко прокинулася.

Багатоповерховий будинок (я в ньому раніше жила) починає трясти і передчуття таке. що зараз зруйнується (страху великого немає при цьому) я ТакТнахожусь на 3-му поверсі, будинок руйнуватися почав з низу. Коли стихія вщухла я стала шукати сина і не могла знайти, тільки кішки були поруч і знайома женшина.

Сам по собі сон був дуже мінливий, різні події, обставини, гамма почуттів. Але цікавить останній момент перед пробудженням. Я проводив родича з квартири, але він забув сумку з фотоапаратом (професійний фотограф він), після цього я почав спостерігати як затряслася моя сумка на журнальному столі, і все що було на столі злегка затряслася. подумав &# 8212; мовляв здалося, так як трясти перестало, але підійшов ближче. І раптом знову затрясло, але вже сильніше, і в цей момент я усвідомив що трясеться весь багатоповерховий будинок. Я встав в дверях, Але будинок почав кренитися, і я почав падати, поки падав &# 8212; побачив кота який почав прокидатися в ліжку, і в вікно визначив по тому як плити будинки падають і будинок вже нахилившись падає, і заграла різка мелодія скрипки, від від якої стало страшно, до чого факт того, що відчув страх не через руйнування, а викликала його мелодія скрипки, яку запам’ятав, але ніде і ніколи не чув, тому що не є прихильником інструментальної музики. кінець сну.

Сон приснився з середи на четвер.Я перебуваю в місті.Просто стою і спостерігаю з боку.починається землетрусів.Чи не сильне.трохи трусить.Немає ні страху, ні тривоги.Бігти теж нікуди не хочеться.руйнувань немає. І так разів зо три.

Мені наснилося ніби поштовхи і будинок нахиляється, а на п’ятий сильний поштовх почалося невелике руйнування, вдома у себе були я, сестра і брат, коли почалися поштовхи. Потім прийшли батьки і моя хрещена, але вже були руйнування. Я сказав ходімо на вулицю, а вони сказали пізніше і залишилися. Будинки підлогу xоділ xодуном, що ось ось руxнет і стеля. Я вшел на вулицю, а там у некоториx сусідів балкони зруйновані і пріеxалі рятувальники і що то роблять, балкони тканинами закривають, що то зміцнюють. Все проісxоділо пізно ввечері. а далі не пам’ятаю. На мою я прокинувся.

Я бачила сон, ніби я в якомусь будинку з мужом і молодший дочкою. І раптом сильний землетрус і якесь велика голова з’являється. І я чоловікові кажу інші наші діти. Щось в цьому роді

Я перебуваю в будівлі з колегами на роботі! Ми розташовані на високому поверсі! Спочатку відчуваємо невеликий землетрус, а чергове дуже сильне, будівля наше сильно хитає і руйнується! І я разом з колегами падаємо

Мені наснилося, що я про своїм хлопцем перебуваю в житловому дворі. У дворі високі тополі, ми їмо китайську їжу, на ходу, я його обігнала метрів на десять. І тут початок страшно качати землю, і ми, щоб врятуватися (гойдало дуже сильно) взяли і лягли на землю і закрили голови руками. Було дуже страшно.

Я будинку, будинок одноповерховий зроблений з глини, колір стін про це говорить, і тут починає трясти, на стінах пішли тріщини, багато дрібних тріщин,
я кричу, це землетрус, треба тікати.. і все я більше нічого не пам’ятаю.

Я стою на вулиці.Навколо все захиталося і я розумію що це землетрус.Беру дочка за руку і ми відбігає в безпечне місце, подалі від будинків.

Доброго дня! Опис сну: Я бачу себе в гарному весільному платті. Тканина сукні, дуже дорога. Раптом плаття стає коротшим, але мене це не лякає. Потім якийсь чоловік мене дуже швидко виводить з дому. Виходжу з нього я вже в звичайному одязі. Обвалюється земля, а за нею і будинок. Ми йдемо в інший будинок. Там зустрічаю розлючений і скривджену на весь світ дівчину. Через це вона дуже агресивна. Але у мене виходить її переконати, що не все так погано і будуть люди яким вона дорога. Тут і цей будинок починає валиться. У мене чомусь думки що це початок війни. тільки я не розуміла чому руйнуються не тільки вдома, а й земля. Ми пішли до дому який нагадував замок. Там був сад і стосувалося все дуже міцним. Але я боялася що і він зруйнується. Я вирішив а злетіти що б подивитися. Я дуже часто літаю уві сні. Але раніше мені це дуже легко вдавалося. А зараз я доклала зусиль і не багато пролетівши, мало не впала. Потім я прокинулася.

Доброго дня, Тетяно.
На передодні приїзду моєї дівчини, мені приснився наступний сон: Страшне руйнівний землетрус. На щастя без людських жертв, але було зруйновано багато будівель.
з’явилися інопланетяни. Вони були досить доброзичливі. Вони створювали різні квіти в небі, я ніколи не бачив таких в реальному житті. Вони вмовляли мене полетіти разом з ними і обіцяли приголомшливу життя, але я відмовився.
Тоді вони поклали на мене безліч маленьких змійок і сказали, що завдяки їм я ніколи більше не буду хворіти.
Я повернувся додому, Мені відкрив мій і брат і сказав мені, що він зраджував мені з моєю дівчиною. Я не повірив. Моя дівчина в цей час гладила, я підійшов до неї і почув від неї те ж саме. В шоці я велів їм збирати свої речі і забиратися з дому. Прокинувся я зі страшною головним болем.

я точно не зрозуміла сон чи це простою підняла голову і вся кімната тряслася було відчуття що це сильне землятрясение я спала на другому поверсі і здавалося що кімната трясеться з боку в бік все було настільки живе що я подумала що було реальне землетрус. спасибі

Сильно розгойдувати багатоповерхове житлове будівля, в якому я жив.
Я збирав документи і коштовності в сумку. Родині сказав перебувати біля мене.

у нас в будинку було багато гостей, будинок був великий (але в реалі це не наш будинок, хоча уві сні так здавалося) ми щось святкували, всі раділи. І раптом почався землетрус, вона тривало довго, і було сильним. Всі стіни і стелі почали падати. Там була моя подруга, вона була в істериці, сильна істерика.(Перед землетрусом, їй прийшло смс, нібито буде землетрус виходь на вулицю, і ми на це не звертали увагу, але вона кудись втекла, і ось тоді все почалося, вона виявляється сиділа поруч з дверима і молилася) ми спочатку вибігли, на задній двір, бо мені здавалося, що я бачила попередній сон, нібито треба виходити в задній двір і все буде добре, але немає, там навпаки все швидше почало руйнуватися, але потім ми хотіли вибігти, через головні двері, але знову все падало. І було страшно.Через деякий час все закінчилося, і я раділа. уві сні у мене крутилося якась думка,: у нас в місті це постійно, і все одно ніхто не помре і все таке.:

будівлю, ніби як школи, університету. там я, і ще люди-там мій друг-он уже помер-но уві сні живий, потім почали руйнується стіни-й сипатися земля-я була над самою стелею, мене не засипало, страху як такого не було. тільки довелося повзати.
[email&# 160; protected]

землятресение з понеділка на вівторок.Зруйнувалося будівля офісу де я працюю, але встигли вибігти, а коли стояли раптом почула дзвін з церкви і спів хору і чітко бачила цей хор і батюшку і намагалася до нього підійти.

Будинки нових будинків руйнувалися і я сховалася під бетонну плиту ушкоджень у мене не було і ніяк не зачепило

Мені приснився палаючий багатоповерховий будинок, який несподівано став палаючим шафою в моїй кімнаті. Коли його загасили на дні шафи все ще були маленькі язики полум’я. Потім різко змінилася ситуація. Я їду в електричці з незнайомою дівчиною і на якійсь станції, вона говорить &# 187; Це твоя зупинка&# 187;. Вийшовши, я побачила густі кущі, пройшовши їх я потрапила на величезну площу, посередині якої був дуже великий басейн. При спілкуванні з незнайомими чоловіками, все почалося содрагаться і почалося сильне землетрус. На цьому мій сон перервався. Сни з пожежею сняться вже не вперше. трохи насторожує.

наснилося що я перебуваю в будівлі і воно починає валитися, я рятую маленького немовляти і вибігаю на вулицю, іду повз будинки а вони руйнуються і в вікнах на уламках я бачу безліч трупів. я боюся подзвонити мамі і дізнатися чи все з нею добре, тому що боюся що відповідь буде негативною, і мені повідомлять що її немає в живих. жахливий сон, не можу не як від нього відійти. ще й з четверга на п’ятницю.

ya chasto viju cunami..no ya ne viju konec..chto sluchaetca&# 8230;..viju zemletreseniye s volnimi&# 8230;.viju chto budet zemletreseniya i ya odna xachu bejat i neznayu kuda&# 8230; xachu spastis i ne znayu kak&# 8230;&# 8230;&# 8230;.mne strashno ya ne xachu vidit takie sni&# 8230;.i ya xachu znat pochemu ya viju takie sni. i chto delat chtob bolshe ne videt takie sni. spasiba chto pomogayete menya&# 8230;&# 8230;.

У неділю наснилося, що я сиджу з незнайомими людьми (на кшталт біля прохідної заводу), потім встаю і розумію, що втратила пакет (з речами, які жінка зазвичай бере з сабой виходячи в місто), шукаю пакет, але не можу знайти.
Потім бачу, то місце де сиділа (біля прохідної) з боку і земля під ним починає з’їжджати вниз і прохідна разрущающім.
У тому місці де я все спокійно, але я відчуваю прикрість від втрати пакета і прокидаюся.

мені наснилося, ніби ми з моїм хлопцем знаходимося вдома, і раптом почався землетрус. тк наяву в наших краях таке часто буває (короткочасні слабкі землетруси) то я не злякалася. спочатку воно було не сильним, але потім все сильніше і сильніше.прям все стало трстісь..було дуже страшно, потім трохи стало слабший і ми побігли на вулицю, на вулиці було теж багато людей які рятувалися від стихії. потім все припинилося. були вдома які частково зруйновані. більше не пам’ятаю.

Сниться що я в багатоповерховому будинку де то на 8 поверсі зі своїми близькими, начанается землетрусу будинок падає і я прокидаюся, снитися вже втретє.

землетрус. будинок світлий, білий, з великими вікнами. Починається землетрус або типу того. Будинок починає руйнувати великі сірі, круглі камені. Але я спокійна, трохи тривоги. Я спокійно стаю в найдальше вікно, в надії, що до мене каміння не дійдуть. Я прокинулась

Виходжу з роботи з моєю дитиною на руках (йому 6 років), на вулиці темно, вечір. Відчуваю починається землетрус, навколо багато собак, а я боюся що вони нас покусають, але обійшлося. Загалом сідаємо ми до кого то в машину і їдемо, я дивлюся на всі боки і думаю Слава Богу що ми вийшли з будівлі, а сама очима шукаю руйнування, але будинки стоять цілі. Потім їдемо далі, бачу стоять будинки напівзруйновані&# 8230; далі нічого не пам’ятаю&# 8230;

сиджу вдома; на столі стоять банки з консервованими овочами начнается брати їх а вони все починають розбиватися з’являється моя мама (вона давно померла) запитує що я роблю а я відповідаю що я не винна-це землетрус.Виходжу на вулицю через столом сидять люди і теж кажуть що -землетресеніеЯ входжу в будинок а будинок починає сповзати а недалеко море починаю від страху шукати вихід а двері все закриті; вирішую розбити вікно щоб спати Амне хлопець з дівчиною кажуть що ми вже під морською водою ; дивлюся у вікно і бачу чтому вже під Водолій ія собі кажу що все і нам невибраний причому дивуюся спокою молодих людей і поросипаюсь.всі.

Моя мама померла в 2011 році, але 7.10.2014 днем ​​вона мені наснилася. Я вийшла в магазин, і тут почався землетрус, земля прям під ногами розверзлася, і всередині тривала лава&# 8230;. На протилежному боці залишилися батьки малюків, я їх перекидала на ту сторону зі своєю&# 8230; було дуже страшно&# 8230; в цьому Зарс я не могла знайти свою дочку&# 8230;. Коли я прийшла додому, наш будинок НА2 половини розійшовся по довжині, мама була жива і навіть не зрозуміла нічого, трохи потім ще вразило і перестало. Я прокинулася від того що мене трясе від страху. Давно я бачила схожий сон, але будинок не Розхід на частини&# 8230;.

Я З ЧОЛОВІКОМ У ЯКОМУ ТО В ТОРГОВЕЛЬНОМУ ЦЕНТРІ РАПТОМ САМО БУДІВЛЯ СТАЛО повзти НАМ велів зняти ВЗУТТЯ ТА ЛЯГТИ НА ПОЛ АЛЕ Я ЧОМУ ТО НЕ лягли А СТОЯЛА І ВІДЧУВАЛА як руйнується БУДІВЛЯ І МИ спускатися вниз ВІДЧУТТЯ УЗВОЗУ ЯК У ліфті стіна руйнується Я ДИВЛЮСЯ ВНИЗ АЛЕ ТАМ НЕ ЗЕМЛЯ А ЦЕГЛЯНА викладки НІБИ ВОНА провалюється ВНИЗ АЛЕ ЗЕМЛІ Я ТАМ НЕ БАЧУ І РАПТОМ ВСЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ Я ШУКАЮ ЧОЛОВІКА А ВІН НА ПІДЛОЗІ лЕЖИТЬ І Я лякає ЩО ВІН пОМЕР АЛЕ ВІДРАЗУ ВІДКРИВАЄ ОЧІ І встає і НАС ПРОСЯТЬ вийдті НА ВУЛИЦЮ БЕЗ ВЗУТТЯ БУЛА Я ЧОЛОВІКА непомню У ВЗУТТЯ ЧИ НІ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ЧАСУ ПОКИ БУЛО землетруси Я ЗУСТРІЛА ПРОСТО ЗНАЙОМИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ В МОЄМУ ЖИТТІ НІЧОГО НЕЗНАЧАТ КОЛИ ТО НА ЯВУ Я З ЦИМИ ЛЮДЬМИ спілкуватися ОСКІЛЬКИ ЖИЛА У пОДРУГИ В ГУРТОЖИТОК ДО РЕЧІ Я ЗАРАЗ З НЕЮ ТЕЖ НЕ спілкуватися АЛЕ ВО СНЕ Я ЇЇ НЕ БАЧИЛА АЛЕ ХТО ТО ЩО ТО ПРО НЕЇ СКАЗАВ але подробиці НЕ ПОМНЮ І ОСЬ МИ ВИХОДИМО НА ВУЛИЦЮ І ДИВИМОСЯ НА НЕБО А ТАМ летить величезне ПЛАНЕТА АЛЕ ВОНА пролітають мимо ЗЕМЛІ І МИ РОЗУМІЄМО ЩО ІЗ ЗА НЕЇ БУЛО землетрусу І ЧИЙ ТО ГОЛОС СКАЗАВ ЩО ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ І МОЖЕ ПОВТОРИТИСЯ ЧЕРЕЗ 2 ДНІ Я ОСЬ прокинулася о ТАКОМУ сум’яття і РОЗПОВІЛА СОН СИНА ОН У МЕНЕ ЗВИЧАЙНО МАЛЕНЬКИЙ 9 РОКІВ!ОСЬ ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС!

Вітаю!Я з Криму, г.Сімферополя.Приснився сон такого змісту: я перебуваю на південному березі Криму, база відпочинку &# 171; Червоні вітрила&# 187; (в реальному житті я там проводила кожне літо, так як це було місце роботи мого батька, він керівник і профессоінальних будівельник, в цьому місці всюди гори), я поруч з хлопцем, його образ розмитий, але є чітка впевненість, що це мій чоловік (який є моїм чоловіком зараз, в реальному житті і живе і працює в Києві), ми відчуваємо землетрус, досить сильні поштовхи, але руйнувань немає, скелі не тріскаються і навколо нас нічого не руйнується, тільки ми з ним ховаємося більше від жінки за національністю татарка, у якій хвора дитина з како-то хворобою з температурою.

Я мої діти і чоловік сиділи в нашій квартирі . Я дуже добре чула гул землі, а потім почало сильно трясти і посипався стелю.ми побігли ховатися, я і дочка забігли в туалет .на цьому я прокинулася.Сон був дуже ясний, як ніби все було наяву.особливо я добре чула гул землі і дуже сильно трясло.

Мені наснилося НІБИ Я БУЛА В ШКОЛІ З МАМОЮ І СЕСТРОЮ І РАПТОМ ПОЧАЛОСЯ землетруси НА НАС хлинула ЦЕЛАЯ ХВИЛЯ вапном ми врятували АЛЕ ШКОЛА почала руйнувати і МИ ВІД ТУДИ вибіг і побіг додому

я увійшов в квартиру в пентхаусі. зайшов до кімнати, задзвеніли дверні дзвіночки я вийшов в коридор і подивився на люстру вона хиталася. потім квартира почала рухатися по даху, через деякий час будинок почав падати на бік. я полетів з великої висоти до зеленої землі і прокинувся.

Наснилося ніби поїхала з батьком в Барселону і там все так само як і в моєму місті&# 8230;&# 8230; тільки торговий центр інший (величезний)&# 8230; і раптом землетрус ми почали вибігати але тато спотикався постійно на сходах, однак не впав&# 8230;&# 8230; з землі сипалися іскри але ми вирішили вибігти на вулицю і бігти під дах іншого будинку&# 8230;.зверху спочатку були іскри типу зорепаду а потім посипалося каміння спочатку дрібні а потім великі, я почала їх ловити а вони майже невагомі&# 8230;.ну ось добігла я до будівлі. стала під дах а там стоїть молода людина і чомусь весь інший сон він був в ролі батька&# 8230;&# 8230; пізніше закінчилося все і ми сіли з ним в автобус а на дорозі така пробка що ні проїхати&# 8230;.приїхали кудись а на вулиці холодно дуже і мені хтось каже &# 171; це після землетрусу завжди так холодно&# 187;&# 8230;.на цьому сон закінчився

багатоповерхівка. я перебуваю всередині. НЕ висако, може навіть перший поверх. відчуваю як тіло тягне в одну сторону (секунд 3-5). туди охоплена і багатоповерхівка. Женшина показує вгору пальцем (бачив тільки руку). потім раптово тіло тягне в протилежний бік (миттєво). бачу як люди біжать в паніці (без звуку). потім раптово опиняюся в інший багатоповерхівці. такий же процес затяженій тіла. потім перед очима падає багато пилу, каменів (без звуку).

наснилося спочатку що я в своїй квартирі і почалося землітрясеніе. я відчувала його, вибігла. тут інша картина, ніч дощ усередині мене бігають блискавки, я відчуваю себе погано, намагаюся якось допомогти собі приходить думка що треба заземлитися, хапаю ліщина. біля під’їзду. починаю відчувати як блискавки йдуть в землю. і разом з ними моя сила. я слабну, відчуваю важко. погано з серцем. Йде дощ. сиро, ніч&# 8230;

Начебто я була у себе в квартирі і почало сильно трясти, чула скрегіт, тріск, як ламаються плити, але зовсім мій будинок не обрушився він як би накренився.І ми з мамою і моєю старшою дочкою встигли вибігти на вулицю.Там було дуже багато народу все бігли, поспішали, їхали на машинах.Потім я повернулася в будинок взяла теплі речі собі, мамі і дитині. І ми поїхали рятуватися. І побачили як сусіднє місто евакуюють, їх через річку на катерах перевозили на інший берег, там розбивали намети і т.п (але насправді ніякої річки у нас поблизу немає) і ми теж поїхали туди щоб нас перевезли на той берег.Але ось доїхали чи ні, не знаю, я прокинулася.Але уві сні прям чітко відчувало що трясе, все як наяву.

люди бігли, хто міг куди ховалися шукали притулок в зруйнованому будівлю бетонні стіни. близьких не бачила.
паровозик дитячий старовинний був у мене в руках красивий.

я була в своєму рідному селі, раптом відчула поштовхи, вибігла на вулицю, почула тріск в горі і ніби падав камінь, потім я побачила цей падаючий камінь з гори, він докотився до річки

вулиця, трясеться земля, але руйнувань не бачила, підсвідомо думка про те, що треба вивести дітей з дому на вулицю, ні паніки ні будь-яких людей не було

Землетрус, я перебуваю в будівлі, це багатоповерхівка. Чітко відчуваю як хитається земля, стіни розгойдуються і будинок водить на палях, відчуваю падіння будинку &# 171; на межі фолу&# 187 ;, і постійно сподіваюся що будинок все ж не впаде, а якщо і впаде щось не розсиплеться на дрібні фрагменти, а цілком коробкою впаде на землю, обійдеться без жертв. навколо теж нахиляються і тріщать други багатоповерхівки, бачу як вони гойдаються з величезною амплітудою &# 8230; але коштують&# 8230 ;, чітко пам’ятаю що підлоги в деяких квартирах в цих будинку практично повністю згнили&# 8230; вони дерев’яні, дивно а вдома панельні. Таке відчуття що це покинуті будинки, їх мешканці давно вже покинули свої будинки, але будинків так мало навколо. Уві сні я ні разу не бачив щоб він упав, так він сипітся його фрагменти відриваються шматками, будинок іноді дуже сильно Крін і розгортає на місці&# 8230; це дивно але будинок стоїть. подібні сни мені сняться з періодичністю раз в 6 місяців. перший сон з землятресением був перед першим шлюбом&# 8230; невдалим шлюбом, але там не було будинків, там був метрополітен, точніше частина підземного переходу НЕ межує з метрополітеном, земля здибилася, перевернула все догори ногами, і я виповз по сходах зовсім в іншій частині міста. більше цей сон мені не снився, протягом 3-х років я жив з дружиною, потім розлучення, струсу&# 8230; і ось останні 1,5-2 роки знову сни, але без метрополітену, будинку, самотні бляклі коливаються будинку, внезпность. Був один сон рік назад-я намагався вийти з такого будинку. будинок був величезний як мурашник, поверхи як кам’яні колодязі, йдуть в землю здається до самого ядра в глибину. відчуття муравейніка- гуртожитку, заплёвинние вузькі Під’їзди, і ЛІФТИ- ліфти вони живуть своїм життям, ходять вниз і вгору незалежно від того на яку клавішу ти будеш жати. Ліфти старі розвалюються того й гляди що ліфт обрвётся. а сьогодні знову сон, без ліфтів, без метро, ​​я в домі, потім поштовхи, будинок розгортає на місці, я чітко бачу що змінюється освітлення в вікнах, відчуваю розворот будинку&# 8230; сьогодні сон був коротким.

Мені наснилося, що я в чужій хаті, починається землетрус, стіни тріскаються, дах нахиляється, я боюся, що дах впаде, з’являється моя мама, закриває вікна, чим повертає дах в первісний стан.
В даний час я турбуюся про своє здоров’я, чекаю обстеження лікарів. Можливо такий сон від переживань і нервозності.

Привіт Тетяна, Сон такий у в якому то магазині з Рідними раптом починається землетрусу поштовхи дуже сильні ну ми стоїмо на ногах в безпечних місцях, пам’ятаю що намагався вибігти але батько зупинив сказав що за дверима задавить чим небудь, уві сні руйнувань не було, що це все означає підкажіть будь ласка. Якщо не утруднить відправте відповідь в контакт https: // vk.com / id277364707 заранее спасибо

Добрий вечір Тетяна. Мені щоночі сняться сни і за часту якесь стовпотворіння, завжди багато людей задіяно. Сьогодні снилося землетрус, але ледве-ледве відчутний і людина 5. спасибі.

я лежу в ліжку. починається зем-ие. все навколо (не пам’ятаю хто, здається мої діти і дружина) не знають що робити. Я чомусь дуже спокійний, хоча в житті дуже боюся землетря-ий. І бачу, що у нас вдома є місце, ставши під яке я впевнено можу себе відчувати. Я встаю під це місце і всіх кличу до себе, при цьому я абсолютно спокійний. І все починають до мене підходити. При цьому всі навколо &# 171; ходить ходуном&# 187; (Якщо Ви хоч раз були в будинку під час землетря-ия, ви зрозумієте мене). всі.

сон був в сірих тонах, зруйновані будівлі, вибиті стекла, після землетрусу. Діти вибігали зі шкіл і ховалися за стінами в зруйнованих будинках. в школі був брат, шукала його, потім знайшла. Снилися в цьому ж сні померлі батьки, мати і батько, я годувала їх пиріжками.мамі дісталося 2, а татові 3&# 8230; мамі з капустою, батькові з м’ясом і картоплею.

Я знаходився в п’ятиповерховому будинку на першому поверсі, поверх низький. Потім я вийшов через вікно на вулицю. Через деякий час я опинився в іншій будівлі навпроти п’ятиповерхового будинку, візуально приблизно на 8-9 поверсі і на моїх очах почалося землятрясение я бачив як земля рухалася, я це землятрясение не відчувається, будинок в якому я знаходився не трясся. Після цього п’ятиповерховий будинок на моїх очах раз руйнувався і впав на землю. Я якось дізнався, що в цьому будинку загинула моя двоюрідна сестра. Її трупа я не бачив.

Вітаю!Мені сьогодні наснилося землетрус в моїй школі, вся школа валилася і загинула одна вчителька, яка нас рятувала.

Сильний землетрус в рідних місцях. Картинка була кольорова, а більш сіруватого кольору, як в погану погоду, лише ще страшніше. Саме землетрус виглядало так, немов земля як масло, але при цьому були тріщини і руйнування. Я спостерігав його, але інші чомусь немає. [email&# 160; protected]

Мені наснилося, що я і ще одна дівчинка вдома у людини, який зарізав людину, але він наш знайомий, з нашого села.Мене ця дівчинка покликала до нього додому і ми шукали гроші, але нам треба було мало.Я знайшла 200 грн.Я стояла перед дзеркалом і мені зателефонувала мама, і сказала, щоб я прийшла додому, щоб вона подивилася як я одягнена.Я прокинулась

Наснилося землетрус, що хитається багатоповерховий будинок сусідній, і мій начебто теж. я вибігла з дому. і все стало добре, вдома отсановілісь, землетрус зупинилося

я з’явився у своєму будинку і відчував як ніби мене що то трясе, я побіг подивитися де моя родина вони всі лежали на ліжку і плакали а коли стався землетрус помер мій брат ,

Я стою в будинку і будинок починає трясти потім все стихло, я підійшла до вікна будинок почав нахилятися, я відійшла від вікна будинок вирівнявся була ніч і нічого видно не було.Я вийшла на вулицю і побачила в дали якесь освітлення.З освітлення піднялася місяць і рухалася дуже швидко по небу.

Я сиджу вдома і спостерігаю землетрус. Було кілька його хвиль. Причому при настанні кожної з хвиль різко змінювалася погода з сонячної і тихою на грім і блискавки, але без опадів. Поруч зі мною знаходиться мій молодий чоловік, але візуально він швидше десь миготить, мечеться, хоча його присутність я відчуваю постійно. Будинок здригається, але не руйнується. Навколо будинку так само не руйнуються, але після останньої хвилі землетрусу &# 8212; тріскається асфальт, причому досить помітно. На цьому сон закінчується.

сниться що я з дружиною перебував у багатоповерхівці лікарні і почало трясти і хитати будинок я пішов на вулицю а дружина з тещею залишилася та й будинок почав падати я кинувся до руїн але дружину побачив живу яка подімалась з цього сміття

наснилося що я на роботі, сиджу за довгим столом, збираємося святкувати новий рік. раптом будівля починає рухатися, всі біжать, я опинилася на вулиці і бачу як будинки падають, коли все закінчилося я біжу додому шукати своїх дітей і маму, плачу, а земля під ногами помаранчева і гаряча, не можу знайти дорогу, все навколо змінилося, чи не знаю куди йти, ридаю, страшно, вибігаю на розвилку доріг, а попереду вже сніг лежить, я думаю з якої ж дорозі мені треба бігти і прокинулася

Наснилося землетрус тріск стін в будинку.Намагаюся зібрати важливі речі, попередити сім’ю.Потім будинок падає, так як ми живемо на останньому поверсі-падіння до землі, але нічого не зруйнувалася.

Вітаю. я бачу сон-будинок починає коливатися (землетрус). потім падає стіна (вона падає як з гірки скотилася) і видно людей в кожній квартирі, вони дивляться і не знають, що робити.крутяться на місці. . я стою і думаю &# 8212; мій чоловік там. як він. Але повертаюся і виду його поруч, він подає мені два кільця і ​​підвіску і каже &# 8212; ти пішла і забула. я їх беру і радію землетрус закінчується.Але тут з’являється вагітна дівчина і щось готує поїсти.і я прокинулася. спасибі . що вислухали

мені наснилося землетрус в нашому місті. я була здивована і перелякана. була ніч, тряслися гори, летіло каміння. але я не постраждала. знайшла затишне місце.

ми стояли на мосту і треба було змінити на стовпі картинку велику таку знаєте вони ще в склі. у мене вириваеться собака і біжить через дорогу я за нею (у мене є собака будинку, але уві сні була не вона) я за неї боялася що вона потрапить під машину потім коли зловила її повернулася до мосту подивилася вдалину з моста а там такий гарний краєвид як на картинці повні листя дерева все листя різних квітка як дуже красива осінь. і тут я відчуваю якийсь поштовх, я починаю говорити що це не стррашно просто показати. потім ще один трохи сильніше все починають панікувати. і я розумію що це землетрус. але страху не який переживає, я думаю що він не сильний. і тут йде сильний поштовх міст валитися я хапаю подругу і ми падаємо в воду я відчуваю як нас придавлює і тягне вниз шматок моста обрушився на нас. я його намагаюся відштовхнути але він дуже великий, я як то тримаючи подругу починаю випливати. дуже довго я відчуваю як пливу відчуваю тяжкість води але не відчуваю що мені не вистачає повітря мені комфортно, ви виринає і води дуже багато. людей дістають з води. я пояснюю що мені треба доробити одну річ на мосту цю картинку. але все оточили наче карантин. і коли я подивилася на міст він був як звичайний не зламався. остання думка промайнула у мене в голові це родственики. чи все гаразд з ними. все ж було дуже велике землетрус.

дуже сильне землетрус.ніби нас рятували.ми перебували в висотному будинку і нас рятували, по черзі спускали вниз.коли припинялося землятресение, нікого не спускали вниз.це було схоже на кінець світу.ніби як ми перебували не в будинку, на якому -то узвишші.ніби нас внизу чекав кінець світу.земля розламувалася

Я їду в поїзді. поїзд зупиняється і кажуть, що ми потрапили в сейсмічну зону можливо землетрус. Але так в принципі я його не відчувала і не бачила. Я виходжу з купе і там вже зустрічаю своїх рідних.

На початку я бачу як я і мій старший брат про що то сперечаємося (поняття не маю про що). Бачачи себе з боку, видно як я поступово починаю злитися (терпіти ненавиджу злитися). Картинка чергується, то я бачу себе від 3-го, то від 1-го особи. а знаходимося ми в якомусь мені будівлі і таке відчуття що високо, поверсі не менш п’ятого. Потім я бачу себе від 1-го особи дивлюся на брата (злість вліт зникла, з’явилося почуття подиву і легкого не те що страху, а страх в перемішку з захопленням, таке відчуття переповнює мене лише коли я перебуваю на територій грози, обожнюю грозу). Мене почало злегка нудити, і злегка штормити (до мене відразу дійшло що це землетрус) і тут пішла хвиля, нас збило з ніг, ми різко підскочили і рвонули до дверей, коли я переступив поріг, я відразу опинився в іншому місці. що стало з братом, тим місцем в якому ми перебували і про що спорітлі, до сих пір для мене таємниця. Сон виглядав як би сірим, з тьмяними фарбами. І землетряска з минулого місця була не менше 6 балів, хоч у нас і вкрай рідко траплялися землетруси в життя, але не більше 4.5 балів, район такий.

Доброго дня. Мені наснилося, що я стою в лазні зі своїм маленьким сином на руках і з під ніг йде земля, почалася сильна землетрус, я розумію що в лазні безпечно, тому що вона міцна, але тут починає підніматися підлогу і опускатися стеля і я вибігаю з лазні. Потім я бачу як лежу на землі, притискаючи до грудей сина, а зірки починають збиратися в купу і стають якимись чорними, і тут вони починають падати (правда я бачила тільки одну падаючу зірку) мені стає страшно за синочка і я намагаюся його прикрити собою. Більше нічого не пам’ятаю. спасибі.

Наснилося відчуття землетрусу. Через деякий час дзвінок від одного з сусіднього будинку, що зруйнований 21-поверховий будинок, що я бігом повинен вибігати на вулицю. Я дуже швидко одягаюся беру документи, оргтехніку, шкарпетки запасні, у воемя збирання було відчуття хитання будинку. Але коли я вийшов на сходовий майданчик і пішов пішки хитання не було, по дорозі зустрів жінку красиву років 30-33, вона чекала маму коли вийде з квартири, я йшов далі в низ, вийшов на вулицю через незрозумілу двері якої раніше не було, місцевість невідома але схожа на будинок через дорогу в поле, при виході запам’ятав свіжу сіру фарбу і машину типу відкачування каналізації але вона займалася фарбуванням всього і дерев в тому числі в сірий колір, потім був мужик якийсь, після цього я якось потрапив в автобус сидів і їхав непомню куди, пам’ятаю були жінки і там вони розмовляли і грали, одна якою сумішшю розчиняла пластик білий і малювала з нього наскрізні отвори і ліпила руках я прокинувся, Заснув після їжі одягнений на ліжку з музикою десь о 23:00, прокинувся в 4 : 30 ранку з музикою, згадав уві сні при виході вимкнув комп’ютер а музика продовжувала грати я непонял чому так і пішов.

Наснилося що я в якомусь висотній будівлі схожому на установа типу лікарні Білі стіни, великі вікна, дуже світло. Раптом стала відчувати слабкі поштовхи, згадала, що треба встати в дверний отвір, я встала і взялася за ручку дверей, злегка відкривши її (двері), і знову відчуваю нові поштовхи, бачу як в сусідній кімнаті тріскається стіна і починає ця кімната как-будто падати, я в цей момент, розуміючи, що ця кімната впаде, відпускаю ручку двері, а сама залишаюся в будинку і кімнаті не зруйнованої.Якось відкололася та частина будівлі і ні пилу ні отвору я вже не бачила, тільки відчула страх, прокинулася звичайно в жаху і страху. І в цю-ж ніч дочка бачила мене уві сні, як -будто я купила собі своє житло (будинок або квартиру вона не пам’ятає) і хотіла показати дочки, але вона так і не дійшла подивитися мою покупку.

я перебуваю в своїй квартирі з сином в різних кімнатах, відбувається землетрус балів 4-5 руйнувань, я чую шум води в кухні, забігаю туди з сином і бачу, що впав холодильник з мікрохвильовкою, але не на підлогу, йому завадив стіл і мікрохвильова піч просто скотилася на край, ми їх встановили на місце, потім бачу, що зірвало шланги під краном в мийці і з труби по під мийкою біжить вода, закрила кран, вода перестала текти.

Наснилося, що починається землетрус.Я в цей час перебуваю у себе в будинку з покійною бабусею. Бабуся дуже злякалася і я її беру на руки і спускаюся на перший поверх будинку, укладаю на ліжко, обіймаю і заспокоюю. У цей час у двір нашого будинку приходять люди, знайомі і незнайомі, всі добряче випили. Я на них кричу і виганяю з двору.

Доброго дня! Сьогодні приснився сон &# 8212; гуляю містом, почався землетрус, почали виблискувати блискавки, я дуже боялася цих блискавок, що вони вдарять в мене, але тут прийшла мама з тіткою і я різко перестала боятися, ми сіли в трамвай і поїхали кудись.

Землетрус в моєму місті дитинства, там мої батьки.зруйнувалися будинки, в т.ч. батьків, ми шукали нове місце, я і мої діти і мої родичі. Все було в сірому кольорі. Все так мутно&# 8230; але ми не впадали у відчай..Я зараз з Ужем в друго країні..ми з ним поссорілісьсільно

перебувала в будинку приватному з сином мамою дочка була але я її не бачила .трясло будинок .підлоги підіймалися опускалися і спалахувало полум’я збирала речі знала що потрібно втекти на вулицю .Пам’ятаю зібрала необхідні речі одяг і документи на кшталт вийшли не пам’ятаю.Потім снилася лікарня я одна у мене з вухом проблема .Якось так.

Я перебуваю на багатоповерховій будівлі, і воно починає валитися, я намагаюся врятуватися і у мене це виходить.

Мені приснився померлий чоловік. він дзвонив мені по телефону, його було погано чути, я вкладала його спати на своїх руках, Він здавався мені живим, я чомусь чекала від нього грошей. А ще снилося землетрус, з землі йшли цівки диму і як ніби розчинялися будинку, я бігла від цього.

Я знаходився в квартирі батьків і почався землетрус, будинок сильно хитало, я запитав скільки балів, а хто то відповів, чтооколо8-10баллов.Будинок і всі будівлі залишилися цілими.Це відбувалося вночі.

Я моя сестра і подруга відправилися на острів, там ми повинні були перетнути портал і потрапити в інший світ, там ми гуляли, але раптом з’явилася величезна тріщина і земля почала провалюватися, моя в ході цих подій провалилася під землю і померла, мій телефон впав у цю щілину я полізла за ним і сама провалилася, носмогла вибратися. мама не відразу сказала, що сестри не жива, уві сні спочатку була зима, т.до. ми йшли в гори, а в іншому світі було слнечно і дуже красиво

З Чт на Пт снився сон. Їхав в маршрутному автобусі і раптом почався катаклізм, не знаю природний чи ні. Такого я ніколи не бачив і не читав. Чи не велика замлетрясенія в процесі якого виростали величезні крассная плити прозорі, схожі на лід, вони будувалися дуже швидко і до небес! багато з них падали і знову починали будуватися, це була як ланцюгова реакція. Ми не постраждали, але бачили цей жах. Було відчуття, що це відбувається по всій землі&# 8230; До цього снився такий же сон і ще два рази схожий, але там просто вилітали елементи будова, а в іншому &# 8212; руйнувалися будинки, як карткові будиночки. Може це в третю світову війну?

Знаходився в будівлі в високому, котрий нібито на роботі, в оточенні разнихілюдей, знайомих і незнайомих, коли почалися поштовхи я перший і відчув і побіг шукати безпечного місця під основним перекриттям, потім начебто, що то ще трухануло, але все цілі і не вредімие, зробила крок нормально, але будівля не впало.

був сильний землетрус, я намагався на вулиці сховатися але при цьому не бачив жодної живої душі, тільки будівлі. Вони тряслися але витримали.

снилося легке землетрус у мене вдома&# 8230; невеликі поштовхи і моя готовність до сильного землетрусу&# 8230; трохи похитати люстра і все&# 8230;

Уві сні я була зі своєю сім’єю. Земля йшла з під ніг у прірву. Свекруха була в цей час у своїй старій квартирі (зараз вона проживає з нами через хворобу) я їй телефонувала і казала що б вона збиралася. У квартирі я їй збирала її речі а в цей час все здригалася і за вікном утворився котлован з водою і сміттям. Були руйнування не великі в цьому будинку у сусідів. Після я бачила 3 ​​смерчу і мене вражали від них електричні рязрядов. Після я тікала від різних велетнів.

Просто приснилося що я в квартирі і почалося землетрус. Всі тряслося, згиналося, але не валилося. Жертв і руйнувань не бачив.

Кольоровий сон про землетруси під час вечірки, де були присутні багато людей, з якими більше немає контакту і діти яких постраждали.і колишній хлопець, який заспокоював мене.

ми сиділи спокійно раптово почався землетрус і тряслос вона довго нічого не руйнувалося але трясілос довго

Сьогодні мені приснилося землетрус. Я перебувала у себе в квартирі, в спальній кімнаті. У кімнаті я назоділась зі своєю мамою. У вікно я побачила, що в далеке хвилеподібно піднімається поверхню землі, і направляється в сторону нашого будинку. Ми живемо на 5-му поверсі. Побачивши хвилю, сказала мамі. Вона в свою чергу покликала мене в іншу частину кімнати. Хвиля пройшла, і частина будинку, з боку вікна нахилилася назовні, стіни потріскалися, але сама стіна не впала. Я дуже злякалася уві сні, т.до. раніше ні уві сні, ні наяву ніколи не бачила землетруси. Після чого я прокинулася

Привіт, мені 29 років. Бачила уві сні землетрус, відчувала поштовхи, страх за себе і доньку (їй 7 років). Знайшла її уві сні, і встала з нею в дверному отворі, щоб сховатися&# 8230; Потім бачила що у неї на спині алергія як кропив’янка&# 8230; Якось намагалася лікувати, потім поклала в ліжечко (хоча вона давно вже в ній не спить)&# 8230; Мені тривожно..(

Ми були вдома (живемо в п’ятиповерхівці). Раптом все навколо затремтіло, будинок почав руйнуватися, підлогу накренився. Я виглянула у вікно і побачила, що уздовж будинку почала утворюватися тріщина в землі, досить широка, сантиметрів 20. Я розумію, що нам необхідно терміново покинути квартиру, або всі загинемо. У мене мама інвалід, після інсульту, пересувається насилу. Папа теж не дуже то рухливий. Синові уві сні було років 5-6 (зараз йому 13). Я розумію, що не зможу всіх вивести. Взяла сина на руки, побігла на вулицю, поставила за розломом землі (уві сні здавалося, що там безпечно), сказала не підходити близько до краю, а якщо тріщина буде рости, то бігти від неї подалі. Я побігла назад за батьками. Пам’ятаю ще метушилася, обмірковувала, що мені потрібно взяти з собою в першу чергу (документи? одяг? їжу?). В результаті я вибігла з будинку тільки з кішкою на руках. Про батьків в той момент я вже не думала. Тут виявилося, що я вже не біля будинку, а десь в полі, і мені треба швидше відшукати сина, віддати йому його улюблену кішечку. А народ навколо бігає, метушиться, біжить кудись. Тут якийсь чоловік переді мною раптом падає на траву, закриває голову руками. Я дотримуюся його приклад. Кішку прикриваю своїм тілом (вона до цих пір зі мною), голову ховаю в траву, прикриваю руками, тому що розумію, що зараз станеться ядерний вибух. Спалах світла засліпила мене, я відчула жар. Починаю розуміти, що кішку я не вберегла, вона загинула&# 8230;. Сон приснився з четверга на п’ятницю. Чомусь чоловіка не було поруч, він взагалі мені рідко сниться&# 8230;

Я йшов по вулиці з батьком в селі і почалося землятрясение ми вже з ним попращалалісь і куди то забігли що воно припинилося

Сон про землетрус але без особливих руйнувань чомусь я буваю вдома або в здани там де я руйнувань не буває а просто тряска і багато води

Моя сім’я перебувала в квартирі і раптом все рід ногами зашевелілосб, ми сильно злякалися, якийсь час все ходило ходором, потім все припинилося, руйнувань не було

багато людей всюди руйнування все в паніці я чомусь вирішую на тромвайние шляху покласти дошки і Сожу на них людей

Вітаю! Два рази поспіль наснилося ніби я уві сні, вночі відчуваю землетрус, а прокинутися не можу. До чого б це? спасибі!

бачу з вікна навпроти будинок повіше мого ішатается ну думаю якщо там люди спокійно сплять то і я буду спати але коли я закріла очі то теж відчула що мене колішет

Привіт Татяна мене звуть Карен я Арменін.
прастая за граматику. СОН
я проежал на машині повз будинок нашого &# 171; висотка&# 187; сусіда побачив пригальмував поздароватся, потім через мик здригнулася земля і я побачив як наш будинок рушитца ну незвично.Ми жилі на 3 поверсі коли поверх начолі падати третій поверх наш теж зруйнувався а четертий вцілів.я кинувся туди і під уламки начитав шукати дружину і двох дітей і немогу знайти: (наче їх не було там ну я шукав без результатної .

наснилося землетрус. Я був удома, стояв, і підлогу похитнувся. Чи не розрушеній, ні чого.Все що я пам’ятаю, це пів похитнувся. Але потім, або до цього приснився ще один. Швидше це був апокаліпсис, я з командою людей ходив по місту, напевно був зруйнований, і знайшов паперові гроші, напевно в смітнику, мене підштовхували йти довше але я просто перебирав їх руками і приховував від інших,

Вітаю. Мені наснилося якесь старе триповерхова будівля, куди мене відправили виконати одне доручення. Яке саме &# 8212; погано пам’ятаю. І, поки я чекала чогось, несподівано затряслася люстра в холі, стіни помітно хиталися, а стать не стояв рівно. Я думала, що землетрус скоро закінчитися, тому нічого не робила, але все стало гірше. І я від страху просто лягла на підлогу, в той момент я не розуміла, що потрібно робити. закрила очей. І буквально відчула, як будівля повільно і незрозуміло, для мене, перевертається. І все зруйнувалося, але я не відчула якоїсь особливої ​​болю, я немов забулася, може знепритомніла, але далі я нічого не пам’ятаю. Через деякий час я виявила, що зі мною все в порядку, як ніби нічого й не було, виявилася в зовсім іншому місці, з іншими людьми. Це все сталося уві сні. Я буду дуже щаслива, якщо ви поясните мені значення цього сну. &# 128578;

Я стояла в квартирі, на 7 му поверсі.почалося землятрясение, я встала під косяк.через деякий час воно закінчилося, я начебто заспокоїлася але тривога залишилася.Потім мій поверх почав падати і я бачила себе з боку, на льоту я закрилася падаючим косяком і це мене врятувало.Через деякий час я побачила себе на дні чогось мабуть в руїнах подивилася на верх всюди були дерев’яні уламки.я кликала на допомогу але ніхто мене не чув.Потім я якось вибралася і коли я подивилася навколо то побачила що тільки обрушився той будинок в якому я перебувала. і причому тільки 7,6,5,4 поверхи.і навколо люди вели себе як ніби нічегоне сталося.Потім я уві сні розповідала етоттсон друзям.

після землетрус я і син питамся встати в будинку світло красиво.немає стіни.видно зруйновані будівлі але очен світлий день

наснилося землетрус. Дуже злякалася уві сні, але пошкоджень будинків
зовсім не було. Раптом на допомогу прийшов тато і повів мене, я прокинулася.Розшифруйте, будь ласка.

Уві сні я перебувала всередині старого магазину (таких зараз немає, можливо цей магазин з дитинства, коли я жила у бабусі в селі), стояла в черзі, в магазині дуже багато людей, пам’ятаю багато лотків з батонами, раптом мене покликала колишня колега, я стала обертатися і в цей момент почалася щось дивне, стіни і підлогу стали ходити ходуном все і я в тому числі впали, я впала а поруч чомусь сидів маленький дитина до мене спиною, я відчувала що практично падаю на нього і всіма силами пручалася щоб Не надаючи собою дитину, в ці хвилини я згадала про свій дитині нібито маленькому (син уже дорослий) і мамі і стала відчайдушно молитися&# 8230; і прокинулася.
сон приснився днем ​​сьогодні

мені наснилося землетрус разркшеній я не бачила 2-3 члена з сім’ї нас накрило якимось ящиком потихеньку потрясло трохи і все закінчилося

Привіт з наступаючим новим роком вас, я наче живу на високому поверсі і відбувається земяетресеніе але нічого не руйнуватися тільки тресется сильно потім начебто заспокоїлася ось ще пам’ятаю кв були великі вікна,

мені наснилося що навколо все валитися з неба все сипітся земля вся валитися все провальваіться

вчора вночі я бачив сон де був землетрус, я був в багатоповерховому, будинок, будинок на проти на очах розвалився після розвалився будинок де я був. Ті люди які були поруч не постраждали і я в тому числі.

я сиджу на балконі і відчуваю землетрус а з будинку навпроти випадають вікна і падають на людей і ранять їх я і моя сім’я збираємося і вибігаємо

сон про землетрус глобальному і пропості глибокої спостерігаю з далека врятувалася ощющение шоку

снилося що гойдається люстра, і земля як хвилі рухалася, я піднімала всіх своїх співробітників і виводила на вулицю, потім снилася моя сім’я, точно не пам’ятаю але щось пов’язане з донькою і підйомом на гору в гору

мені наснилося як я стояв в незнайомій мені квартирі один і раптом затремтіла посуд, закочалась люстра. я схопив сина і вибіг на вулицю а там багато людей які теж повибігали зі своїх осель. я відійшов від будівлі, сів на зелену траву і дивився як гойдається будівля. руйнувань не було. паніки на вулиці теж не було. і я прокинувся

Сон був як на яву приснилося, що спимо на тому місці як і завжди: я чоловік і маленький син . і тут я Арода відчуваю що поштовхи, але не можу прокинутися, чоловік прокидається і каже: землетрус начял і ми спокійно знову лягли, а потім так стало трясти, я намагаюся чоловікові щось сказати, але я не чую свого голосу, довго трусило. Таких руйнувань не було, тільки в акваріумі тріщина з’явилася&# 8230;.

Стався сильний землетрус, я побігли рятувати дітей, молодший лежав на лавці і не дихав, я зробила йому штучне дихання і він почав дихати, старша дочка була у свекрухи і вона сказала що вона померла, всю ніч знала дочка і плакала, дуже сильно

Я перебувала в приміщення і бачила як люстра хиталася і я відчувала землятресение

Мені наснилося землетрісеніе лаявся будинок в нутрі бігу в низ. Будинок впав я стаю отрехнувшісь від пилу

Снився сон що я в підвалі будинку і рочувствовал як початок сильно трясти будинок почав руйнуватися я був не один було багато людей ми почали бігти рятуватися багато людей розчавило я бачив багато крові і жаху в обличчі пам’ятаю ка забігу л на якусь круту гору але люди скативлісь з неї ззаду все валилося і їх розчавлює потім я все ж вибіг на вулицю і побачив що цей будинок був моєю колишньої дівчини я почав шукати її серед людей довго шукав бачив що будинок зруйнувався не до кінця залишився один поверх де вона і жила в результаті я зайшов на цей перший поверх і побачив її маму запитав де вона а вона сказала що з нею все в порядку вона поїхала мені було прикро що вона навіть не спробувала мене знайти хоча б зателефонувати я вийшов на вулицю десь лазив ходив зустрів якихось гопників які мене хотіли побити я зрозумів що бігти нікуди а з ними я не впораюся один напав на мене і почав душити я прикинувся що задихнувся вони відстали і пішли потім я підскочив і побіг вони помітили і гналися за мною але я все ж зміг втекти потім бачив багато якихось дурних аварій машин ходив по якимось брудним під’їздом вкрав пару взуття перевзувся тому як моя взуття була порвана від того що тікав під час землетрусу зустрів якихось знайомих про що то з ними говорив хоча на яву я їх не знаю

Наснилося бачила двір де я росла в дитинстві чотирьох поверхові будинки йде землетрус я в квартирі відчуваю землетрус дивлюся у вікно бачу що балкони будинків нахиляються вперед і назад я читаю молитву але нічого не руйнується все проходить

Вітаю. Мені приснився сон, ніби я зі своєю дівчиною дивлюся телевізор в квартирі, і раптом починається землетрус, такої сили, що сипалася штукатурка. Потім ми опиняємося на якийсь площі, ввечері і я бачу, як з неба падає вертоліт. Відбувається вибух, багато вогню. Далі мені сниться, що ми їдемо вже вдень в маршрутці на околиці якогось міста, і розуміємо що почалася війна. Я бачу як снаряди падають за пару км. від нас на кладовищі. Потім ми кудись біжимо, ховаємося, я зустрічаю двох своїх найкращих друзів, хоча їх має бути троє&# 8230; Ми всі разом кудись поспішаємо. Сон на етом обірвався

Мені наснилося землетрус ми спали і воно почалося ми почали одягатися ми це я травня братик і вже померла бабуся ми дуже налякали і я прокинулася руйнування не було.

кілька разів 3 або 4 рази поспіль спостерігаю землятресение уві сні навколо валитися все а я стою і мене просто розгойдує іноді відчувала страх а іноді немає. але мій будинок не рухнув

Я, мій чоловік і син знаходилися в квартирі, був вечір, горіло світло. І тут стався перший поштовху, ми захвилювалися але все припинилося, потім другий поштовх, я виглянула у вікно все спокійно і тут стався третій, ми стали збиратися. Я зібрала документи і ми стали готується до виходу і тут все припинилося. яч прокинулася

починається землетрус. Будинки повільно йдуть під землю. Будинок, в якому знаходиться моя внучка, повільно руйнується. Але я встигаю її забрати, вискочити з під’їзду, перша стрибаю через яму, а вона потрапляє в місиво, але я схопила її за руки і витягла. потім прокинулася.

наснилося землетрус.зруйновано зданініе.Колеги по роботі загинули.Я вижила, засипана землею

Бачив землетрус, руйнувалися будівлі. Я з мамою і сестрою встигли вибігти на вулицю. була паніка.

уві сні я бачив свій будинок я був всередині нього один потім почалися поштовхи я неповеріл вийшов на вулицю і побачив що все місто трисет і качає але почуття страху не відчував як і жертв

Уві сні бачила все готується до землетрусу, документи, гроші збирають. Всі кудись їдуть. Землетруси в усьому світі. А я вже в безопасносном місці. До речі навіть птиці, барани, собаки, кішки готується до землетрусу.

Два дивних сну наснилося сьогодні вночі. Перший, момент. Сутінки, не знаю, вечір, ранок або просто пассмурно, але як то все сіро і похмуро. що то типу саду, але я бачу одне дерево. Навколо цього дерева окопалися земля, і вона якась м’яка, чорна, пухка. і я як ніби випадково ногою провалилася в цю землю. здавалася там глибоко. і я пам’ятаю момоент, що я напівсидячи, напівлежачи на це землі витягаю ногу, вона вся в цій землі. і відчуття жаху, що я могла туди повністю впасти, і радості одночасно що врятувалася, і не прийняв Свою було що вимазалася вся.
другий сон, приснився напевно відразу після цього. я ніби в своєму будинку, уві сні мені здається що це мій будинок, в реальності немає. Так ось раптом раптово както дивно все починає йти обертом, стіни стелі і все як то розрізнено, незрозуміло що куди то один кут стелі вниз, інший в сторону, я втрачаю рівновагу, паморочиться голова і я не розумію що відбувається. я не пам’ятаю впала чи ні, але пам’ятаю, що проскочила думка, що це землетрус. (В реальному житті ніколи не переживала, не знаю як це). в жаху я дивлюся в око і бачу, що до половини вікон лежить земля, але така суха і шарами чи. потім я зрозуміла уві сні що це страшне землетрус сталося, і я не знаю що з моїми рідними. спочатку я подумала про сина, і вро де б я його побачила далеко, і все було добре, а потім я чомусь шукала маму, і начебто її теж знайшла і теж все було добре. але потім повернулося почуття що ніби сина я не знайшла, і що він десь з друзями був, і я не знаю чи все з ним добре, і розумію, що не зможу найближчим часом дізнатися.

Доброго дня, Тетяно. Я з подругою стою в черзі в кінотеатр у себе в місті, але це не будівля кінотеатру, а житловий будинок, який знаходиться в 100а метрах, мені кілька разів поспіль сниться і повторюється що ця будівля повністю впаде боком, зробити або попередити я не можу я просто відбігаю на відстань, коли я вже змирився що при наступному звернення я залишуся з усіма, але тут падає наша церква, яку неможливо побачити через будівель, але вона поруч і вона так само падає набік і повторюється що знову падає будівля і я знову відходжу і випиваю. У місті все ціле крім двох будівель.. Другий день поспіль сниться що зловив щуку, Якщо вчора це було руками і маленьку, то в цей раз на спінінг і велику, вночі.. Заздалегідь дякую

Бачу як починається землетрус і всією сім’єю тікаємо але в якому то будинку залишається мій брат (він помер у 2010 році)

Спершу бачила впали 2 будинки, т.е. 2 вежі. А потім 3 будинок схожий на мій. І звідти мені батько з якогось поверху кидає типу мого немовляти. Я його зловила і втекла з далі. Потім з сестричкою ходили. Віддала дитину їй потримати і у мене не було молока, щоб годувати дитину. І ми його годували з пляшечки. А потім до сестрички якась подруга прийшла і вони сиділи балакали і вона не хотіла дивитися за дитиною. Я її відправляла додому щоб вона документи з квартири витягла. А потім ніби ходжу сама збираю свої речі. А потім братик приїхав на машині і забирає нас до моєї подруги додому, і тут дзвонить це подруга і каже, щоб я взяла грошей, а то у неї теж чи то ні, то чи мало, а треба годувати дітей. а потім начебто малюк розплакався. далі не пам’ятаю вже.)

Мені наснилося що ми їхали з подругою в машині і вона каже ти відчувала що був землетрус я говорю немає і все весь сон

Привіт, поясніть мені будь ласка сон. наснилося землетрус. Уві сні я перебувала в будинку. На руках тримала дочь1,10 місяців, сидячи на ліжку. Було три поштовху, я їх відчувала. Після другого поштовху в будинок увійшов син, особи його не бачила, він чомусь був до мене спиною. Після стався третій поштовх і з ним з’явився гул у вухах, після я впустила з рук дочку. І прокинулася. Очущенія були не з приємних, как-будто відбувалося на яву. Але озирнувшись зрозуміла що мені це приснилося.

Привіт, приснилося що я тримаю на руках дитину і починається землетрус, воно було довгий і плавне, але не руйнівний

Уві сні була потресканая земля&# 8230; я вела людей в безпечні місця.дія відбувалася на моїй батьківщині

я була в будинку і раптом він затрясся і звалився я була на 9том поверсі будівлі повністю зруйнувалося але я залишилася без подряпини.Потім сон продовжився і я пішла в бібліотеку і після цього вже нічого не пам’ятаю що це могло означати?

Kolihalsia dom, mi vse spali, prosnulis, kvartira celaja verhnie etazi upali i sosednij dom toze. Posli kudato, vernulis, komnata pol razvalilsia no ne do konca.vesci sobirala s semjej i vse, prosnulas.

мені снився сон як я була в іншому місті, і раптом почався землетрус, земля почала розходиться, була величезна чорна прірва я бігла від туди по далі, я боялася впасти, у всіх людей була паніка, я прибігла в іншу частину міста і зайшла в будинок і все почалося заново, весь мій сон був похмурим за кольорами начебто не живим і мені було весь час страшно провалиться в цю прірву

Снилося землетрус, шаталіс стіни чоловік їх тримав, ми вийшли на вулицю і в мене мало не влучила блискавка і землетрус зупинилося, домна місці все живі

була ніч, я лежу на своєму ліжку, як би прокинулася і відчуваю як гойдається ліжко, чую дуже ясно голоси сусідів по сходовому майданчику, що вони голосно говорять, що потрібно збиратися швидко і спускатися, виходити з дому. я лежу і думаю, яка спека, а потрібно вставати і одягатися, а так не хочеться, і я як би провалююся в сон і засинаю. потім різко як би прокидаюся і будинок наш &# 8212; дев’ятиповерхівка дуже-дуже хитається, і я ще думаю, як він витримує цю качку і не руйнується і я знову провалююсь в сон. Вранці прокинулася і думаю, це була дійсність або сон, тому що все це було дуже чітко чутно і видно.

З чоловіком були в магазині через дорогу від нашого будинку, діти залишилися одні в квартирі. Затряслася будівля, вибігли на вулицю.Перша думка: Діти. Бачимо як наш будинок частково руйнуватися. Чоловік взяв мене за руку, сказавши що вже не врятуємо і ми втекли в інший бік.

Наснилося як під час землетрусу будинку йшли під землю, а на їх місце нові красивіші з’являлися. При цьому я була дуже налякана.

Приїхали ми з моєю подругою до неї додому . Розмовляємо про наші справи.Раптом будинок заворушився, затремтів і почав рухатися. Бачу за вікном кут сусіднього будинку наближається і врізається в наш. Стіна зруйнувалася і предмети прийшли в хаос. Я рятую собаку і шукаю дитини. дитина знайдений. Чоловік подруги пішов подивитися в чому справа і миттєво полагодив будинок. Вирушила я додому. Ця людина проводжає мене. Бачу перед собою величезні сходи до самого горизонту, а на ній дуже багато людей, хто спускається хто піднімається, а навколо гори води (чистої). І раптом ці сходи з людьми йде під воду, потім з’являється знову і знову йде, знову з’являється і йде вже назавжди. Не відчуваю страху, захоплює дух масштабність що відбувається і велич. Розумію що цим шляхом я не можу пройти, бо не вмію плавати, і прошу відвезти мене до тієї дорозі якої прийшла. Все я на ній. спокійно. прокидаюся
Тетяна допоможіть будь ласка розібратися в цьому сні. Сильно захопило велич видимого. Заздалегідь дякую Вам!

БАЧУ МАЛУ РІЧКУ, ХОЧУ ПЕРЕЙТИ ПО підвісний місток, чує ГОЛОС, оцінюють свою діяльність, БІЖИТЬ МУЖИК з тростиною І КРИЧИТЬ землетрус, ЗА НИМ ЛЮДИ ЙДУТЬ ПІД ЗЕМЛЮ, МУЖИК з тростиною намагаються ВИЖИТИ, за допомогою тростини ІШІТ ДЕ ЗЕМЛЯ потверділа, Я ТО, Ж ВІДЧУВ землетрусу, БАЧУ ЯК ЗЕМЛЯ обвалюється, З’ЯВЛЯЮТЬСЯ В ЗЕМЛІ КРУГЛІ ДІРИ, ХОЧУ ПЕРЕЙТИ ЧЕРЕЗ МОСТ, АЛЕ МОСТ обвалився на НАВАДНЁННУЮ глинистих РІЧКУ. НАВКОЛО МЕНЕ обвалюється ЗЕМЛЯ, АЛЕ СТОЯВ НА ТВЕРДОЇ ГРУНТУ. ПРОКИНУВСЯ ДИВЛЮСЯ НА ГОДИНИ 14-30.

За мною була величезна будівля схоже на стадіон, я йшов від нього і відчував дуже сильні земні точки, Трохи хитало, але я міцно стояв на ногах. Було відчуття, що з неба падає попіл або ж його вивергали тріщини в землі. Але все було сіре. При поштовхах земля провалювалася, Але було не страшно, я просто йшов вперед.

старий будинок двох поверховий дерев’яний належить знайомим я і дві мої родички зайшли туди спочатку не чого не було ну коли збиралися спускатися по сходах прямо на цих сходах почався землетрус !

mne presnilsa etoi nochu son zemletresenie gde razrushilis 2 riadom stoashix zdanie.k chemu eto?

сьогодні мені приснилося землятрясение, і мені здавалося то, що це реальність, уві сні поруч зі мною з рідних нікого не було, і я дуже хвилювалася за них, до чого це ?

Я йду на кухню і беру пляшку з водою, яка стоїть на столі, і я простягаючи руку, щоб взяти пляшку і тут починає все трястися навколо, я не зрозуміла в чому справа спочатку, і також намагаюся дотягнутися до пляшки, але вібрація посилюється, тисяча думок в голові літає&# 8230; але я все одно з великим зусиллям взяла цю пляшку з водою.і тут згадала що при земляітрясеніі потрібно перебувати в дверний отворі або лягти у ванну, сестру відправила у ванну, а сама стала в дверний отвір і все відразу припинилося

Доброго дня, Тетяно. мені приснився сон про землетрус. дуже барвистий, докладно розповідати немає бажання, але, що цікаво мене врятував старший син на трухлявих машині

я стояла на березі моря спостерігала як на іншому березі руйнуються будинки від землетряесенія

Доброго дня. Наснилося землетрус з водними потоками, але мене нікуди не зносила водою, на голову нічого не падало, я просто тікала і зустріла співробітницю вагітну (хоча у неї вже є дитина-8 місяців) і допомагала їй сховатися від усього цього, але шукала свою дочку ( хоча вона зі мною не живе, живе в іншій країні) і всіх питала про неї, чи бачили вони її &# 8230;. і тут я прокинулася. Спасибі, буду чекати Вашої тлумачення про моє сні, з середи на четвер.

Вітаю! Мене звати Артем.
Сьогодні вночі мені приснилося що я відчув досить потужний землетрус перебуваючи в приміщенні. Я встав в дверях і бачив як трясуться стіни і вигинаються двері.
Після цього зліва від мене з’явився зелений кактус. Він був з мій зріст розміром.
Від тряски він зламався навпіл і нутрощі його шипіли. Чого я дуже злякався.
Ось такий дивний сон&# 8230;
спасибі &# 128521;

уві сні я сплю і чувст подомной трясеться земля та я прокидаюся і бачу як тріскаються стіни моєї квартири. і як ніби я виходжу на вулицю, на вулиці ясне сонце і уламки стін мого будинку і я шукаю мою взуття і не знаходжу. пішла в чужих босоніжках. спочатку так злякалася, потім начебто все стало добре. вранці прокинулася від сильного болю в попереку.

Вітаю! Наснилося що сидимо з рідними в гостях і різко починається землетрус. Всі починають панікувати, я бачу що стоїть арка в будинку і я не можу до неї дістатися щоб сховатися під нею, мене тягне за комір назад моя невістка. І мене придавлює бетонний шматок і я лежу під нею і думаю як швидко приїдуть рятувальники&# 8230;

Я, з декількома людьми, начебто туристами, виявилася на природі в замкнутому прстранства.Вийти з цієї місцевості виявилося дуже важко, т.до.,всі шляхи виходу були відрізані стихією.Онако ми питалісісь знайти вихід .І тут я прокинулася.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що ми з сином і однієї знайомої були в кватири високоповерхових будинку. Раптово почало трясти.ми все почали переглядатися, кожен сподівався що здалося. Син виглянув з ванної просити: що це було? Але трясти початок сильніше, потім вже стало похитувати. Через секунду ми вже відчуваємо що кудись летимо . Я зрозуміла, що будівля падає. Було дуже страшно. де син? Тримається чи за що-небудь?ми гинемо??Я повторювала: Господи помилуй!Глсподі помилуй!&# 8230; Будівля впало. Я ціла і неушкоджена. кругом руїни. Величезні залізні машини розбирають завали.здивувалася: вже. Над собою бачу величезний залізний ніби як гачок. може зачепити. Мимоволі спадає на думку що це Китай.Дивуюся, але не до цього&# 8230; спішно встаю і відбігаю. Але це непросто. кругом завали. Перша думка: де син? Мати!-почуй його голос Обернулася: ось він. Йде до мене по завалах неушкоджений, неіспачканний, на повний зріст.в реално життя я ношу котакние лінзи (короткозорість).уві сні вдру я згадую, що там залишилися мої лінзи.маю намір повернутися. Син це бачить і каже, що він уже встиг взяти з собою все найважливіше і простягається до внутрішнього нагрудній кишені. Я розумію, що він має на увазі документи і ще якісь папери&# 8230; Але я хочу взяти лінзи.. Але ці величезні ковші, екскаватори&# 8230; прокинулася&# 8230; 3.30 ночі наскільки пам’ятаю&# 8230;
В реальності :
Ми з сином однієї професії, але працюємо в різних фірмах.
Живемо разом, в одній квартирі.,не на батьківщині.син не одружений.
У Китаї ніколи не була.
Допоможіть, будь ласка, зрозуміти сон.
Я не російська, тому можливо багато граматичних помилок. За це заздалегідь перепрошую &# 128578;
Дуже сподіваюся на відповідь. спасибі.

Ми в Троєм з друзями ми опинилися на машині, в ній вийшли з ладу три деталі пов’язані з колесами (чомусь); ми перевозили незаконний вантаж. Потім я опинився в освітній установі, і незабаром почався землетрус 3-5 балів за шкалою Ріхтера, я постарався вибігти на вулицю і застав вчительку, що палить з дорослими школярами. Мені вдалося вибігти на вулицю, там стояли інші школярі та я прокинувся.

Прийнятий що почалося землятрісеніе, все висотки, крани, і там ще був величезний еліватор почали падати. Всі люди бігли в гору що б врятуватися. І продзвенів будильник.

Здраствуйье. Сон наступний хочу вам рамсказать. Сниться мені землетрус. Все відбувається в старій квартирі на 6м поверсі, в кімнаті я і мама, з рідних в кварьіре ні кого. Ми відчули рух, будинок почав накдоняться з ним і меблі рухатися. Потім будинок різко нахиляється в ін сторону і лягає на землю. З мамою залишаємося живі, нам допомагають вибратися. Люди навколо не метушаться, чекають допомоги сидячи на валізах&# 8230;

Я була на святі ДР подруги Було дуже весело Він підходив до кінця Раптом початок все руйнується навколо Потім удома Всі бігли Потім кинулися в річку Я пливла і думала, як добре вміти плавати Це нас врятує На цьому все

Привіт, Мені снилося, що я в коком то поле біля автомогістрала зграю і в один ошущаю землятрясение і увидил що предмети навколо теж тресять і побачив що по близькості є автобусна зупинка і побіг туди. Там були люди і всі були налякані і всі спостерігали землятресение і раптом ми побачили сонячне затемнення і в цей момент птиці втратили контроль і впали з неба, деякі з них впали на нас. Після цього я увидил що в іншому боці небо знаходиться два місяці.

будівлю розгойдується, я всередині: падіння будівлі я неушкоджений вилажу допомагаю людям. До цього снилося подібне: будівля не падало. зараз завалилося

Доброго дня, Тетяно! мені снилося, що я сиджу на кухні (до речі інтер’єр кухні мого дитинства), відчуваю тряску-тремтіння. Дивлюся на вікна а по склі &# 8212; кола тремтячі як по воді. Я розумію, що це землетрус. Я пішла шукати маму, що б сказати.. і розумію, що це не землетрус а закінчився ремонт. І вже я з співробітниками виношу пакети зі сміттям а смітник пересунули далеко.. і ми йдемо з цими пакетами викидати лад сміття

Будівля, многоетажное, все йде добре, я пересуваючись до ліфта і раптом будівлю как-будто нахилилося в бік, за цей час втік з будівлі, на нього я не дивився, а втік в підземний перехід. І все, сон закінчився

Уві сні я бачила Землетересенія багато людей, зруйнувалися будинки ми все намагалися вижити як ніби було Кінець світу

землетрус з руйнуванням міста і розламують землею де все зникає в надрах землі. Схоже як з фільму &# 171; 2012&# 187;

Мені наснилося землетрус, і що ми з моїми батьками йшли босоніж, і що у нас зруйнувався наш будинок.І ще мені наснилося, що зі мною ходив якийсь хлопчик, а з ним начебто його сестра.

я вигляді сон як я з мамою нахожус в 6 поверховому будинку і він почав проваліватся подземлю саме до 6 поверху але ми виживаємо

Коли ми я і ще два незнайомих чоловіків забігли в якийсь чужий сарай як тільки закрили двері все почало шалено тресту було відчуття що я бачу кожну дощечку з чого був зроблений сарай, було страшно хтось запитав а чи витримає будівля, але нічого не розвалилося був якийсь теплий жовтий колір було трохи сіна всередині але тварин не було.потім все стихло і я не впевнена що це взагалі був землетрус, але ми знали коли бігли в сарай що потрібно сховатися десь.цей сарай начебто розшірілся що було видно промені сонця всередину сараю а потім все стало на місце так само швидко як і почалося, але трясло добряче

наснилося три поштовху землетрусу. перший &# 8212; просто похитав, другий поштовх &# 8212; сильніше потрясло, а з третім толчком- диван з’їхав з місця і покотився до стіни, я відштовхнулася ногами від стіни і від встав на місце. і все. уві сні була думка, зателефонувати мамі і запитати, як їй землетрус.

тресется. Починає валитися балкон і випадоет балконні двері. Збираємо речі з дочками.я виходжу і дивлюся на зруйнований бвлкон з зовні. Це перший поверх . Балкон був з колонами

Здравствуйте меня зовут Сергей.Наснилося що несподівано почав тріскатися асфальт і я почав з одним бігти в сторону цілу від розломів.Але не знаю чому я вирішив податися в зворотному напрямку, через розломи.В результаті вижило декілька чоловік.Але найголовніше що з тріщин під час землетрусу вилазила якась желатинова маса зеленого кольору і різнобарвна.Цікаво до чого це [email&# 160; protected]

в 5 поверховому будинку почалося землетрус воно було таким плавним як ніби будинок початок качати і він падає а ми на верхньому поверсі і цей поверх виявився на метр вище за землю і не зруйнувався, нижні поверхи було не видно взагалі, швидкі всюди стали приїжджати

Була в закладі, в якому закінчила вчитися кілька років тому, просто прийшла в гості, стояла з викладачами в коридорі, раптом почало сильно трясти, особливо тремтіли стіни (але після вони виглядали ніби нічого не сталося), я навіть упала, одна з усіх і каталася по підлозі.Потім піднялася і на прохання завуча почала бігати по аудиторіях і просити всіх евакуюватися.Сон був досить позитивний, ніхто не постраждав, я була страшенно порада бачити вчителів і допомогти всім дітям вийти.Коридори були темні, без світла і неприємного зеленого кольору.Але післясмак від сну лише позитивне.спасибі за допомогу!)

мені приснився сон про землетрус наче я перебуваю у себе в квартирі а потім мій будинок падає в прірву що це може бути ?

Мені наснилося що я у подруги вдома, я лягла спати, і там мені приснився сон, що я зламала арку (яка хиталася і видавала противний звук), і трапився поштовх.Моя подруга і її мама не панікували, а я прибігла до них з іншої кімнати, впала на коліна і сміялася, але потім будинок став нахилятися і ми стали падати.На цьому мій сон закінчився

З вікна я бачила дорогу, на одній стороні дороги почалася трясти земля і нібито провалюватися, а на іншій стороні нічого не було там було спокійно, в одну мить все закінчилося як ніби нічого й не було, моє вікно розбилося і утворилася діра, далі не пам’ятаю

сильні поштовхи землі, будинок дерев’яний, я подумала що це добре, що якщо під час землетрусу і впаде страшного не трапиться, беру кота і виходжу на вулицю, і йду по білій дорозі яка стелиться по морю.Бачу сушу йду туди, виходжу на сушу.

Я була в своїй квартирі з мамою і почалося землетрус. Будинок плавно гойдало. А потім все припинилося.

Я перебувала в горах і раптово гори насильства провалитися і я починаю провалитися теж, у мене 2 життєві я думала про них і знала що нічого не можу тут все ми помремо, підемо під землю, я починаю відчувати місця на моєму обличчі і я виплюнув жуйку з рота і та сказала собі через кілька хвилин я помру і потрібно смерть прийняти гідно я задихався і прокинулася &# 8230;.
Коли прокинулася мені було страшно &# 8230;.Що це означає?Зміни в житті .?

Я був в супермаркеті, і не з того ні з сього почалося -землетресеніе я координував дії, рятував інволіда і ще кількох людей, руйнувань не було але сон тривав тривалий час, і сама вібрація була дуже довгою, в результаті ніяких руйнувань все залишилося цілим і всі люди живі&# 8230;

уві сні починає вібрувати земля, але руйнувань ніяких ніяких немає. Я беру маму і біжу з нею в укриття, потім все припиняється

Мені наснилося, що я в домі батьків (приватний будинок), чомусь одна, тут відчула землетрус, під ногами земля пішла хвилями і почула гул, і зрозуміла що будинок рухається, как-будто його несе з одного місця на інше. Коли все зупинилася і я вийшла на вулицю, то побачила, що наш будинок перемістився в інший квартал вулиці між іншими будинками, а навколо все як завжди, ніхто не постраждав.

Спочатку я було на 2 поверсі, патом не як не могла знайти лесницу щоб спуститься, мені показали дві сестри лесницу, але вона була дуже небезпечна і я не як не вирішувалася по ній спускатися. Я відійшла назад, в цей час земля на якій знаходилася це сходи піднятий вгору, почалося землятрясение. Все почало руйнується. Я відчайдушно шукала вихід. Знайшла, вийшла назовні, всюди були військові, вони спосалі нас. Ми зайшли в будівлю, чомусь нам сказали що це безапосное місце. Хвиля під землею почалася знову. Я бабусю з дівчинкою маленькою побачила, сказала їм що зараз будівля обрушиться, на до виходити але вони залишилися я вийшла. Хвиля була дуже високою було дуже страшно.

Прокинулася від землетрусу. Бачу стіни потріскані. Виводжу з дому дочку, відправляю по сходах на вулицю. Сама залишаюся зібрати документи і речі першої необхідності.

Доброго дня! Було землятресение трьох поверховий цегляний будинок, йшли спочатку перші два поверхи Верхній поверх залишився цілий і рівний

Я з дітьми перебувала в гостях у якихось багатих людей десь в районі Кавказу (навколо кавказці, за вікнами вид на гори).Величезний багатоповерховий будинок з безліччю розважальних місць на поверхах.Я перебувала в клубі під час землетрусу, але ми його майже не відчули, вийшла перевірити дітей і на сходовому прольоті затрясло.Забрала дітей і сховалися, страху особливо не було, сильно не трясло.Коли все заспокоїлося пішли збирати речі-тільки рюкзаки, найнеобхідніше.Я трохи ні плакала, адже доводилося залишати дуже багато речей, мені дорогих, була впевненість, що це тільки початок і будуть великі руйнування.Будівля в якому ми перебували не постраждала, але з вікна було видно сильні руйнування.Сім’я, у якій ми гостювали дуже не хотіла, щоб ми їхали, але я знала, що залишатися не можна і готувалася йти на батьківщину пішки.Пам’ятаю, що говорила їм, що дзвонила мама (вона померла 7 років тому) і розповідала, що до Криму, де вона знаходиться, теж докотилося і є руйнування.Коли вибирала дітям взуття міцніше і накидали в рюкзаки батончики з полиць магазину, прокинулася.
Такі яскраві і довгі сни бувають дуже рідко, з досвіду знаю що сон важливий, допоможіть, будь ласка, розібратися в його значенні.

Початок землетрусу, стіни почали рухатися.я перебуваю в квартирі і від страху лягаю на підлогу обличчям вниз, руки на голові і починаю читати молитву, здається, Отче наш. І все припиняється.

Я бачила Сон, там 9 поверховий будинок . начебто землетрусу. Дуже сильний . Цей будинок туди сюди рухається, але залишитися цілим . Я дивилася просто і чула голос мешканців цього будинку

Я бачив будинок маего тесту вона від землетрусу разбілас там осталься моя сім’я і я їх врятував звідти землетруси била силно

Рідні спали, я звідки то дізналася про землетрус і намагалася всіх розбудити і вивести з дому. Найдовше з татом, він ніяк не хотів вставати. У вересні річниця смерті його.

Вітаю! Сон-знаходимося в комнатес сім’єю і раптом почався легке погойдування але не кімната, а земля і потихеньку набираючи на кшталт обороти все сильніше, а я трохи запалилася любов і прошу Бога, допоможи, допоможи і сім’ю прошу встати, давайте одягатися війта на вулицю, але в це час чую гул, коли для притулку включають, або на заводах такий звук труби перед роботою Радянські часи, але все повільно обертатися земля перестала і без руйнувань, все спокійно було і праснулась.,але на землетрус несхоже.раз семьілі дев’ять оберталася помоему.До чого?

Гуркоту землетрусу не пам’ятаю, але впала одна висотка на іншу. Поруч будинок у формі піраміди обрушився до другого поверху. Наша з чоловіком квартира в цьому будинку на другому. Фахівці попереджають що під вагою цегли скоро розчавити 1 і 2 поверх. Але ми з чоловіком ризикуємо і заходимо будинок щоб взяти найнеобхідніше. Він виносить наші зимові куртки та взуття, я &# 8212; фотоапарат і якісь килимки. Готую до виносу ковдри, але не поміщаються в руки. Буквально змушую чоловіка заскочити ще раз в будинок за цими ковдрами. Навіть довелося пригрозити що якщо їх не винесе &# 8212; розлучимося. Хоча з чоловіком хороші відносини м це не моя манера спілкуватися. Він їх виносить. А я починаю лаяти себе що потрібно було винести намет, спальники і туристичні килимки, а не те що ми винесли. Але бігти ще раз в будинок небезпечно. І ще лаю себе що шантажувала чоловіка розставанням. Ми стоїмо на вулиці і дивимося. Люди якісь поруч, діти, але не знаю нікого. І, не дивлячись на великі руйнування, жертв немає. прокинулася

Я з мамою і з ким-то ще (не пам’ятаю з ким) були у знайомих в сусідньому під’їзді. Ми розмовляли. Я подивилася у вікно і побачила, що місто руйнується. Все трясе і поступово, але швидко оселі валяться. У мене паніка. Я плачу і кричу, що діти самі вдома і їм дуже страшно. Все різко припинилося перед нашим будинком. Я побігла до дітей. Успакоів дітей, я глянула у вікно і побачила полк татарів. Вони підкрадалися до нашого дому. Було дуже страшно. ми побігли. Різко виявилися в іншому місці, де було повно народу. Далі якась дурниця. Діти кудись подавалися, мама теж. Зустріла давнього знайомого, був секс. Потім зустріла жінку з роботи. Ми розмовляли. Потім я прокинулася.

Здраствуйте.снилося землятресение і каміння з неба, які сипалися на мене, але не полагодили мені шкоди.я перебувала в центрі міста.якісь люди, крикнув мені біжи в інший бік.я побіг туди і землятресение закінчилося

Я йшла по тратуаре, і люди почали кричати що землетрус, я спочатку не зрозуміла, а потім зупинилася і відчула землетрус. Погода була похмурою. Воно тривало недовго.

Я – миша!)))) Чесно, я не розумію, що відбувається з моїм організмом. Я кілька разів намагалася слідувати LCHF і кожен раз абсолютно стабільно набираю вагу. Я вже по різному пробувала – і урізати калорії, і є «до сита» і що тільки не пробувала, результат один – набір ваги. Чесно, більше чим на 3 місяці мене не вистачало, тому як речі просто ставали малі. Після повернення на звичайний раціон вага йшла.

Наснилося що під час землетрусу я рятувала дитину ще бачила чисте і спокійне озеро або море

Мені снилося, що в моїй квартирі все тряслося, землетрус було частковим, то воно закінчувалося, то знову починалося і все хто знаходився в квартирі були налякані.

Наснилося землятресение в Аргентині. Там я опинилася разом зі своїми дітьми та онуками. (В реальному житті мій онук їздив на навчання в Аргентині в минулому році). Землетрус був не сильним, і мої діти мене запевняли, що це дрібниця і таке для Аргентини звична справа. Все скінчилося вдало без наслідків.

Вітаю! Я була вдома з молодшою ​​дитиною, збиралася його купати або переодягати&# 8230;.Загалом він був голенький&# 8230; і тут починає трясти&# 8230; Я намагаюся схопити одяг синові, не знаходжу, беру ковдру, документи і вибігаю на вулицю. Бачу як хитається будинок, трясе.переживаю про двох старших доньок, але з ними все в порядку виявляється. вони приходять. Тут з’являються мародери. У них хустки на обличчях і вони йдуть в наш будинок. Я намагаюся їх випередити, бо коштовності ще вдома&# 8230;.всі.

Вітаю.Мені наснилося що почали трястися стіни в квартирі і я вибігла на уліцоказавшісь в іншій будівлі, воно валилося, але я вилізла і вернуласьв свій будинок з якого вибігла і повернулася за сім’єю, але побачивши що підлогу домаразрушено, я вирішила що нічого страшного і ми залишилися в ньому.А потім зійшла лавина і накрила чотири поверхи землею, а т к я живу на п’ятому, то у мене став п’ятий першим.І під вікном я вийшла і почала знаходити гаманці з грошима (купюрами) І їх було дуже багато, я знаходила їх в землі.Все гаманці були дуже красиві.А потім поруч з будинком з’явилися чорні птиці і я їх била палицею і проганяла і вони полетіли.А потім з’явилося багато чорних котів і люди їх складали в сітки, я просила їх не чіпати, але чомусь не зупинила людей і вони потягли всіх чорних котів.А потім повернулася перекладає гроші з гаманців в один

Спочатку уві сні я бачила тигрів і Львів я від них з сином тихенько втекла .за мною вони не гналися. Потім бачила корову яка до мене пристала і теж від неї намагалася сховатися.потім стоячи серед людей я побачила диво, в небі красивий острів.Я стала питати де це знаходиться мені пояснили, що в горах і на моїх очах цей острів розсипався з нього пішла лавина на землю і все зносило на своєму шляху. Почався вітер сильний руйнує все на своєму шляху я взяла сина на руки притиснула в очікуванні загибелі. У сина злетіли черевики і він заплакав від того що його ноги кудись потягло я його притиснула до себе і прокинулася.

Справа була в центрі Москви, я з подругою зайшов в Макдоналдс зустрів там давніх знайомих яких не бачив років 6, поспілкувавшись з ними хвилин 5-8 починається землетрус, Макдоналдс розривається навпіл, я з одного боку, подруга з іншого і я ніяк не можу дістатися до неї, і тут я падаю вниз в розлом намагаючись за що-небудь схопитися але нічого не виходить. Різко опиняюся на дачі дізнаюся, що це що відбулися за всіма Землі крім Англії, на дачі так само зустрів знайомих домовилися летіти в Лондон. Різко опиняюся в Москві і йду на роботу недалекому від будинку рано вранці в 6 ранку (навіщо не знаю) як раз там і зустрічаю знайому з якою були на початку сну, був шалено радий її зустріти, розповів що збираємося летіти і тут я прокинувся

Сниться що я в інтернеті дивлюся відео, де моя колишня подруга сидить за столом в лікарні, і починається сильний землетрус, я думаю добре що обійшлося у нас це, т.до землятресение на яву я дуже погано переношу, я заспокоїлася що у нас все обійшлося, в результаті замлятресеніе почалося, я втратила свідомість і прокинулася

Приснився під ранок сон, ніби стався землетрус, але ніяких руйнувань я не бачила, просто вразило і зупинилося, потім стався другий поштовх, пам’ятаю що я була трохи налякана.

Уві сні я перебуваючи в кімнаті відчула як трясеться будинок і бачила як стрескала стіни, але не руйнувалися. І чітко розуміла що це землетрус. Трохи відчувала страх, але не сильний. Тривало це недовго і я швидко прокинулася.

Я з судом хочу перейти швидкісну дорогу, раптом великі фури з бочками починає покидати, всюди великі аварії, і ми біжимо з ним геть, ледве встигаємо втекти&# 8230; І ось дізнаємося, що було зафіксовані землетрус 6,3 балу.

Мені наснилося що я відпочивала в Монако і Самара Істрія почалася з того що я зпшла в квартиру свого брата він там жувати і там було два моїх брата і їх друг. Раптом почався землетрус і будинок початок хитати і крутити я ловила себе на думці що це як атракціон і мені подобатися при цьому мені не було страшно і навіть зловила яр4ій кульку, але потім я молилася щоб це все закінчилося . Всіх людей евакуювали жорсткі фрнцузі і корейці, нас вели по красивому коридору з золота і я була одягнена в платі як для балу, пам’ятаю що дуже засмутилася поповоду втрачених нових куплених речей . На цьому сон закінчився і я прокинулася і була порада що цього не було

Сон був дуже страшним, земля розповідалася на паполому руйнувалися будинки і мій будинок в якому я була з дітьми теж моя наймолодша дочка провалилася в тріщину каторая утворилася вчасно землетрусу і я не змогла її звідти дістати.і знаєте я дуже часто бачу такого характеру сни .то повені ніби мій будинок тоне прям наяву в вікнах свого будинку бачу воду крижини то брудна вода то чиста .я намагаюся врятуватися разом з дітьми вибігають з дому і як ніби біжу в якусь високу гору.дуже лякають такі сни.

Переїхала на час в гуртожиток. У ньому є актовий зал, в якому репетирували з друзями.Під час репетиції почула сильний гул, але не надала значення Після репетиції зібралися в холі, пролунав ще один гул, оглушливий, все затремтіло. Ми вибирали на вулицю і будівля почала розвалюватися. Коли все закінчилося. У будівлі частково обвалилися стіни, і сходи, але речі в кімнатах не постраждали. Друзі пішли все збирати. Я боялася йти, але мене вмовили. Я дісталася до кімнати, в поспіху зібрала речі і втекла. Моя кімната майже не постраждала, лише вивалилася одна зовнішня стіна, а все інше було таким же, як я і залишила, навіть настільний світильник працював

Привіт приснився сон в якому я сиділа в будинку зі своєю сім’єю, але будинок наш був не в квартирі як зазвичай, а на землі зі своїм двором. І різко почався землетрус і стеля почала руйнується. Все швидко побігли за речами найнеобхіднішими і мені крикнули зробити те ж саме. Я взяла то що мені попалося під руку найпотрібніше і вибігла. Будинок почав потихеньку розвалюватися зсередини, але я що то там забула і хотіла взяти з собою і побігла назад в будинок. Мені кричали нетреба ти куди але я побігла і трохи довго збирала речі потім вийшла з ними на вулицю і ми переконалися що всі вижили. Далі сон обірвався будильником.

Наснилося що у нас вдома стався землетрус.два будинки нахилилися і наш стоїть крайній
Все в страху
Я спустилася на перший поверх дуже багато людей
Всі підвали зайняті
Нікого не пускають
Багато дітей залишилися поруч з будинком
Я почала по кілька людей відводити якнайдалі від будинку.потім відбувся ще один землетрус і ще сильніше будинку змістилися
Я почала прикуватися бо батьки і брат на 10 теж вдома
Вони думали що вже не буде хвилі

Наснилося що стою в світлій кімнаті, землетрус сильне, відчуваю поштовхи, але приміщення в повному порядку, навіть тріщин ніяких немає, і я прокинулася

Землетрус, будинок, багато людей. Схоже, якась фірма, поверх далеко не перший. Перші поштовхи, але ніхто не виходить, кажуть, що так буває, нічого страшного. Поштовхи повторюються, і я стаю в отворі дверей, потім лягаю на порозі, кричачи, що все повинні зробити, хоча б, те ж саме. І раптом будинок миттєво обрушується, як картковий будиночок. Стіни і стеля, просто, зісковзують вниз, не зачіпаючи мене, а я осталость лежати на кромці збереглася стіни, високо над землею. Ну, і в жаху прокидаюсь. Сподіваюся, це, просто, страх: близькій людині належить вкрай небезпечна операція.

З початку моя мама була п’яна, ми здається пішли від кудись, потім почалася землетрус. Була велика гора в вершині був табір, ця гора почала розвалюватися, і я потім шукала свого друга, здається він був з табору. Ось так

я усунула землетрус гойдалися будинки, піднімалася і опускалася земля . я шукала онуків . в садку їх ніхто не бачив . я кричала . де мої діти. внучка з’явилася. бігу за місто в якісь печери там знаходжу онука, але голого, за ним мужик. онук веселий я хапаю його на руки і повертаюся.

Уві сні я бачила землетрус, щоб дома руйнувалися не пам’ятаю, але чітко бачила як тріскалася земля, з’являлися глибокі розщелени, а потім я по руїнах їздила на автомобілі

добрий ранок!
Мені снилося, що я йду по вулиці і починає бігти народ, ми почали все йти з міста, почалося землятрясение, почали випадати скла з будинків

Я працюю в бригаді з обслуговування підстанцій. Сниться мені що ми приїхали на підстанцію яка знаходиться між висотними будинками. Машину поставили через дорогу від неї, а самі були ще далі по цій стороні Дориго в якомусь будинку. І тут у мене пявляются дивні підозри. Виходжу з будинку і дивлюся як ця підстанція начебто гуде, а після відбувається потужний вибух переходить в пожежа зеленого полум’я. Навколо все починає тремтіти, а земля ходити ходором, після чого дві багато поверхівки звалилися під землю, що знаходяться по обидва боки підстанції. Подивився на машину, а вона стрибає з боку в бік поки не провалилася в яму утворити поруч. Далі ми з бригадою почали йти від цього всього через будівлю яке мало багато кімнат поспіль складаються з якихось цехів. І вийшовши з цих некончающіхся цехів ми вийшли зовсім в іншому місті, але вже не з бригадою, а зі своєю дружиною і її рідними. Після чого мій тесть де то взяв машину, за кермо якої села моя дружина, і ми всі разом поїхали кудись в далеку дорогу з припущенням ближче до моря. На цьому сон обірвався. До чого це снилося?

Я була в якомусь місті, де є море, пам’ятаю пісок. І почався землетрус. Чітко бачу пісок, який як у фільмі занурюється в землю, кудись вниз&# 8230;. і землетрус починається і я біжу сильно від землетрусу, і воно закінчується. Я з мамою посварилася і дуже хочу налагодити відносини&# 8230;. ще шукаю роботу, пройшла курси. Думаю, це все мої переживання&# 8230;.

Пора року весна, їде вночі автомобіль по дорозі. І раптом по землі пішла хвиля і машина йде в ліс, вибігши з машини натикаюся на що з’являється розколину в землі. У лісі стали з’являтися зомбі, від яких доводиться відбиватися підручними засобами.

Привіт мені приснився сон що все в будинку тресется аж стрибків і підскакує. І всіх вивела з дому дочка не хотіла йти але я її взяла за руку і все вийшли а я залишилася в будинку. Було страшно але я стояла і чекала коли все утіхніт. А після з кимось із чоловічого голосу я сперечався що це було саме землетрус а ні що інше

Я перебувала в своїй квартирі коли почалося землетрус. Все почалося валитися і я почала кричати і прокинулася.

Вітаю. ВОСН снилося що евакуюють людей очікується землетрус 6-6.5 балів. І я залишаю свою дитину в багатоповерховому.будівлі але найбільш безпечному місці. І біжу за племінницею . і бачу вже перші поштовхи і як маленькі хвилі . І всі біжать в бік стадіону в наіболлее відкриті місця. Але так і не було руйнівних поштовхів. Раніше коли я бачила теж землетря. 4 бали в Японії або в Киргизстані було 4 бали. Як відрізнити сон речі чи ні спасибі.

Дощ, все, трясе, сховатися не де, але розумієш що виживеш . Страшно але цікаво . багатоповерхівка .

Було дитяче день народження ми були в багатоповерхівці на самому останньому поверсі і був дуже сильний вітер, потім різко почало трясти, я в паніці і все у коло теж, я почала шукати свої дочок і почала збирати їм теплі речі, а потім тікали світ за те і все нажите моменті я прокинулася

Почався землетрус я вибралася з дому цілої і не вредімой. Кругом була розруха я кинулася бороду по місту і шукати сина.Намагалася кричати голосно н, кликати сина! Але голоси майже не було&# 8230; я ридала . Сина так і не знайшла.

Вітаю. Наяву ми недавно побудували другий поверх будинку. Тепер уві сні ми всією сім’єю сидимо вдома і починається сильний землетрус. І другий поверх від тряски як би з’їжджає і частково руйнується. Продовжує довго трясти і з’являються незнайомі люди і приносять дивну їжу.

Наснилося, що я перебуваю вдома був ще хтось, але хто я не пам’ятаю, спала дитина почало трясти я відразу ж сказала притримайте дитину що б не впав трохи потрясло ні чого не падало я подумала чи витримає наш будинок все припинилося я зрозуміла що це було невелике землетрус сон приснився в ніч на благовіщення

Я була у себе вдома з друзями, батьки поїхали і вночі почався землетрус. Я сказала хлопцю &# 171; Дякую, що ти прийшов.&# 187;

Все почалося похмуро.повинна була померти від землетрусу або іншим способом, був землетрус я залишилася жива

Доброго вам дня. Вже не в перший раз сниться землетрус, і кожен раз з руйнуваннями, але у мене немає страху або занепокоєння, я знаю, що з моїми близькими все в порядку, і з емоцій швидше захват від відчуття стихії і майже цілковитий спокій.

Я перебувала у ванній кімнаті як почула що папуги захвилювалися виходжу з кімнати і виду як люстри хитаються при цьому я землетруси не відчуваю, потім воно пройшло і я зайшла знову в ванну кімнату, і знову заново почула хвилювання папуг і вийшла на цей раз було землятресение сильніше але при цьому я його не відчувала

Снився сон, що я стояла на сходовому майданчику на і почалося землетрус.Тріщини пішли по сходовому майданчику на якій я була зі своєю кращою подругою.Потім ми різко побігли вниз і вона впала, як тільки ми з нею спустилися.Внизу стояли всі ті хто зараз зі мною живе (бабуся і дядько).Батьки живуть в іншому місті, я повинна до них переїхати.І ми втекли в інше місце.Сусідній будинок обвалився на половину, а наш цілий був крім сходового майданчика.

Ми були в якомусь приміщенні. Багато побігли на вулицю, але нам сказали що в будівлі буде безпечніше. Ми тільки постраждали, а ті хто вибіг, загинули

Я була в школі почалася сигналізація! Я думала що це пожежа. Всі почали втікати зі школи але пару чоловік в тому числі і я не вибралися! Я не могла вибратися у мене сильно закрутилася голова! Потім я вибралася і школа почала падати.

Був вітер викликає землятрясение. Притискала до себе доньку. Потім опинилася на вулиці.там тріснула земля, розкрилася і закрилася, я не впала в тріщину. потім. Виявилася в кімнаті кольоровий з 5 людьми. Ми були раді що все закінчилося, лягли на траву зазначену кругом. І ми перенеслися в пршлось. Нам давалася можливість залишитися в минулому, пам’ятаючи все прожите життя. Ми там погуляли, і все вирішили що хочемо в даний. У мене в голові були мої діти. Коли ми повернулися, в першу чергу до мене підбіг син. Потім побачила тата. Там було багато людей, вони ставили за нас свічки, т.до ми пропали.

Уві сні було спочатку як я піднімаюся по горі, потім якийсь будинок і боюс, потім пожежа, потім я на 9етажном будинку спускаюся боячись землетрусу, після все стоять на вулиці бачу родичів і все знають що помруть від землетрусу все чекають, і я бачу як земля закривається і люди туди році, що минає піском а я їм допомагаю а потім бачу ворожку сліпу як вона гадає кому то і я їй хотіла принести печиво і вібираю печиво щоб пригостить але потім мене будильник розбудив&# 8230; а решта не пам’ятаю.. але там і син і чоловік теж були але я їх не бачила але знала що вони тама були От і все

Привіт, йде як би свадьбенний вечір простий, зал, мало людей, вікна великі все видно що проїзходіт на вулиці, сидимо з мамою на дивані, моя дитина грає в кінці залу, і починає гойдатися, всіх захвотіл страх, потім на вулиці все валитися, машини, люди крики жахливі, і я біжу за сином беру на руки і встаю на арку покликом маму, ми плачемо раптом все валитися, і я прокидаюся.

Снилося, що має відбутися землятрясение. Всіх евакуювали в підвал. Я була разом з померлим батьками. Думка була про те, що, якщо будинок завалиться, перекриття підвалу може не витримати і нас завалити. Потім я згадала, що у мене на 7-му поверсі залишилася улюблениця такса. Я пішла за нею, але вона на вулиці весь час тікала. Коли я її все таки зловила, я пішла з нею знову в підвал.

Ми з сином побачили будинки хитається лампу, кинулися одягатися і бігти вниз на вулицю . Стояли на вулиці багато людей, була ніч . Почалося землятрясение, під нами почала йти земля, ми з сином трималися за руки, але було важко йти водніматься вгору, ми разоеденілісь і стало легше йти від землетрусу . Я прокинулась

Я була у ванній, вода гаряча текла, вона заспокоювала і я заснула, прокинулася від так званих хвиль, яке створювало землетрус, подумала я що здалося, до того моменту поки не подивилася в вікно, і побачила землю яка піднімалася і тріскалася.. не могла розмовляти (мукала), не могла сказати чоловікові що б забирав гроші і паспорти з квартири дочку і на вулицю, з цього намагалася все зробити сама, але не могла толком рухатися, навіть ходити, яке то тіло було як не моє..

Мені приснився двір, в якому я виросла, там 2 п’ятиповерхівки, одна триповерхівка і одне двоповерхову будівлю. Я зайшла в цей двір, була на вулиці, зустріла ще людей і почало трясти, спочатку трохи, слабо було, потім посилилося, працювала в місті сирена в цей момент, було досить моторошно. землетрус було сильне, але не руйнівної сили, всі будівлі вціліли, балів 5-6, до 7.

Мені наснилося, що ми з моєю подругою біжимо зі школи через пожежної тривоги, а потім, вже у мене вдома, ми відчули вібрації статі, і, подивившись у вікно, побачили будинок навпроти, яке впало.

Вітаю! Уві сні мені наснилося сильні землетруси, торнадо, і все це я спостерігала з вікна
свого будинку, все навколо було зруйновано,

Наснилося, що відбувається землетрус, я перебуваю у власному будинку (2 поверхи), уві сні прокидаюся від того, що диван як паморочиться над підлогою і я відчуваю, що будинок трясе, також чую прям гул від починається землетрусу. А потім відчуваю, що весь будинок починає крутитися навколо своєї осі, як би, все сильніше і сильніше, прям бачу, як все мчить за вікном на великій швидкості..від цього крутіння прокидаюся, ще не розуміючи, що це був сон..

Сдравствуйте. Я побачив СЛН де я з семёй ночю будинку сидимо і як раптом почав покачатся наша 9-тіетажка після першого покачанія я начил применшуючи бога щоб друга гойдання було не сильно. І як ано закінчився за кричу всім щоб все побистрому виходили з оселі на улцу.

Ну як завжди ми збираємося перечекати де нитка в підвалі для нас звично було збиратися і перечікувати&# 8230;&# 8230; все метушаться в попихах чи ж би встигнути

Я була в квартирі у батьків в багатоповерхівці і почався землетрус. Я бачила як сусідній будинок гойдався і з боків були тріщини і я стала швидко збирати валізи, щоб виїхати на дачу

Сьогодні мені приснилося землетрус. Я перебуваю в місті в якому є гори. Іду по дорозі з подругою. І раптом бачу у сусіднього будинку обвалюється стіна. Потім через пару хвилин бачу обвалюється частина гори. Потім надлом землі. Починається невелика тряска. Ми з подругою поспішаємо в печеру (бо на той момент там були наші всі речі і люди), але вхід вже завалений, ми намагаємося кричати, але з печери ніхто не відповідає, і я прокидаюся

Отримала звістку, що десь глибоко в землі вибухнула бомба і трапиться землетрус, яке призведе до знищення міста. Потріскається земля, зруйнуються будівлі. Пішов дощ, йшла на роботу, зустріла подругу, сказала їй «прощай»
Коли прийшла на роботу, будівля затремтіло і почав падати. У всіх була паніка. Було дуже страшно і я розуміла, що це кінець&# 8230;

Я стою у себе в школі (яка до речі чомусь нагадувала реальну поліклініку), все нормально. Поруч зі мною однокласники і мама. І тут починається невеликий землетрус. Воно спочатку на мене ніяк не діяло, але потім почало діяти на тиск голови, і я ледве це терпіла. Землетрус закінчується і знову все нормально. І тут ми чуємо з вулиці звук тривоги, причому НЕ повітряний, а схожий на космічний. Прийшла класний керівник і почала панікувати:
&# 8212; В укриття! Жваво, швидше!!
Вона повела мене з класом на інший поверх. У школі було шумно, було багато людей, ймовірно, теж ховатися прийшли. Клас і КР розійшлися по іншим кабінетах, а я і мама стали проситися до моїй першій вчительці (а вона між іншим в іншій школі, але уві сні вона була в моїй новій, і в реалі вона на першому поверсі веде уроки, а тут на одному з вищих), мама панікувала і молила, але вчителька не пускала (у мене від неї в реалі погані враження залишилися ще з дитинства). Але все-таки вона пустила, але ми там побули до ще одного сигналу, вже шкільного:
&# 8212; Увага! Прохання знайти укриття!
Мама стала мене бідну гнати, а у мене погано виходило зібрати речі, всі вже вийшли, а я ніяк з ранцем не могла розібратися, я вже думала його залишити (так як мені чулося, що мені говорили &# 171; залиш ранець!&# 187;), але встигла його потягти. Я і мама знову злилися з натовпом і встали біля дверей якогось приміщення. Знову почувся сигнал тривоги в школі, і знову заговорив голос:
&# 8212; Знайдіть укриті до сигналу! Я буду повторювати це до початку сигналу. (Вона мала на увазі вуличний).
вона стихла. Ми з мамою до сих пір не може протиснутися в приміщення, і тут почувся другий сигнал, трохи інший вже і голос сказав:
&# 8212; Я буду повторювати це до початку сигналу.
Кімната стала поступово відкриватися і почувся третій сигнал, вже на зразок театральної і без голосу. І тільки ми стали протискуватися в те приміщення, з його вікна почувся сигнал тривоги, теж схожий на космічний. Я закрила вуха, і тільки ми увійшли, я їх відкрила і сигнал нагадував гучний гул, змішаний з космічним і гулом мотора. В ту кімнату крім нас зайшла моя подруга, і там ще сиділа одна дівчина. Сигнал вірш, ми з подругою про щось говорили, вона мене сварила за те що я боюся. Подруга стала поступово зникати (в прямому неможливе сенсі, розчинятися), почувся ще раз сигнал тривоги, вже майже не пам’ятаю який, але він був знову вуличний. Я від страху металася по матів (ми сиділи на купці матів, щоб ноги не торкалися підлоги), вибираючи нормальне і безпечне місце. Я питала маму, чи не буде у мене знову тиснути голова і чи не буде мене ще й нудити. Вона мені відповідала то одне, то протилежне, а то і зовсім змішаний відповідь. Подруга зовсім зникла, я зістрибнула з матів і стала ходити по підлозі. Під час всього цього (починаючи з того, як ми увійшли в кімнату), мене поступово охоплювала найсильніші страх і паніка, а коли ми були вже там, я боялася навіть сильніше, чим перед лікарем. Я панікувала і швидко ходила по підлозі, ерзала на матах, бурчала, навіть краплю тремтіла. І коли я підійшла до вікна (але не дивилася в нього), сирена стихла. Я кажу:
&# 8212; Ну і жіза, ну і жіза! (Я так панікувала)
Я знову сіла на мати і стала чутися якась надто тиха сирена, вона трохи зростала і тут я плавно прокинулася. Після сну мені було досі лячно (хоча вже був ранок, а уві сні був день), я не могла тепер вважати землетрусом розвага і в мене були на той момент тоді найсильніші почуття. Але в той же час я трохи шкодувала, що не вийшло додивитися сон до кінця.
Тепер я не належу до землетрусу як раніше Х ((((

Снилося земля повільно розходилася а ін цього я була в магазинах і тама тато був але був жадібний в грошах. Ну вообщем я пережила землетрус спокійно але квартира свекруха потонула

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ