До чого сниться 😴 Зцілення уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зцілення що означає

До чого сниться Зцілення:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зцілення уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зцілення» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Якщо уві сні ви несподівано зцілилися від хронічної хвороби – значить, наяву ви не втратите надії на те, що справи, які прийшли в занепад, ще можна поправити.

Бачити уві сні чудодійне зцілення когось знахарем або знахаркою – передвіщає, що вам не сподобаються дії партнерів, але результат, який вони принесуть, виявиться позитивним, це змусить вас визнати свою помилку і вибачитись за несправедливі слова.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви несподівано будете вилікувані від хронічної і невиліковним хвороби – значить, наяву не втрачаєте надії на те, що справи, які прийшли в занепад, ще можна поправити.

Бачити уві сні чудодійне зцілення когось знахарем або знахаркою – передвіщає, що вам не припадуть до вподоби дії партнерів, але результат, який вони принесуть, виявиться позитивним, що змусить вас визнати свою неправоту і принести вибачення за несправедливі слова.

сонник Таро

Зцілення сліпого – всепрощення, чудо.

Наснилося Зцілення, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зцілення уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що до мене потрапила людина інвалід..але я до вилікувала і він почав ходити і рухати руками.

Вітаю! Мені часто сниться, що я исцеляю людей, тварин руками. Роблю їх здоровими. Якщо потрібно повертаю їм життя.

мені наснилося, що я за допомогою рук могла відновлювати старі рвані рубці до цілих, розірване вухо відновила. могла енергією рук створювати бажані речі наприклад тонкий повітряний шарф. Мені це подобалося, але протікало для мене повільно і вимагало зусиль витрат енергії

я тонула в озері, мене врятувала однокласниця, я потрапила в якусь амбулаторію, там зі мною попросили залишитися двох хлопців: один мені дуже подобається, а з іншим у нас ворожнеча. я втратила свідомість, потім прокинулася і побачила, що я оголена і то що вони мене розглядають. потім я прокинулася, вийшла на вулицю і мене почав цілувати той хлопець який подобається. потім я прокинулася

детально сон не пам’ятаю, все що я пам’ятаю що я зцілювала чоловіка дотиком і в цьому ритуалі я голосно на нього кричала як ніби виганяла з нього кого то или что то, після проведеного ритуалу я відчувала себе знесиленою втомленою і мокрій від поту.

мені наснилося що я сліпа і що намагаюся предсказsвать вірніше бачу людину якимось своїм баченням і це немолодий але кремезний чоловік.потім я прозреваю і бачу все яскравіше і в чистих кольорах

Доброго дня . Мені наснилося, що у мене були толі серйозні переломи, то чи удари, і на вулиці я побачив сліпу дівчину, вона когось зцілила, я побачив її доторкнувся і теж був зцілений (я відчув навіть її силу в цьому сні . )
Що це означає ? (Заздалегідь дякую)

уві сні отримую можливість зцілювати і допомагати людям, літаю і прокинувшись ставати легко

Наснилося, що я своєю правою рукою вожу по хворого місця якийсь жінці, як би лечу її, в цей момент на кінчиках пальців відчуваю поколювання, ніби виходить енергія лікування від руки

сьогодні в будинок взяла собі білого кошеняти, у мен вже був кіт і з’явився цей білий пухнастик. я побачила, що у нього є блохи, і стала перевіряти свого кота, побачивши, що той цього заразив, я пішла купувати ліки. і тут бачу, у жінки вмирає кінь, вона ледве йде, я простягаю до коня руки, вона йде до мене, я беру її за морду, кажу лягай, і вона лягати і не диігается, її господиня подумала, що кінь померла, а я в цей час поклала свій лоб на морду коня, поцілувала її. і сказала вставай, та підскочила і стала здорова. там був ще кінь, я його до себе підкликала, але він спершу відмовлявся, потім я подивилася на нього, коли він до мене підійшов, сказала, ти ще молодий йди пустуй. жінка була ошелешена, тому що її коня до цього ніколи ні до кого не підходили і я прокинулася

S cetverga na pjatnicu prisnilosj cto ja mogu zarazatj ludej horosej energiej I iscelatj ludej, mne skazali vo sne cto u menja estj dar, cto eto znacit?

Наснилося, що я исцеляю жінку, свою колегу по роботі. Читала молитву за здоров’я і підказувала як розташувати кімнатні квіти у неї в кабінеті. Пам’ятаю квіти, серед яких були м’ята, календула.

Привіт, раніше снився сон що я зцілила хлопчика, він був сліпий і дивлячись йому в очі я примовляла: Господи, зроби так щоб цей хлопчик був здоровий і міг бачити.Я не надавала цьому сну значення, поки мені не сказали що по моїй лінії, у мене бабуся була знахарка.І сниться мені цей сон через 4-5 років, знову все повторюється, скажіть будь ласка, може бути це коли небудь реальністю, що я теж буду зціляти?Тому що мені багато хто говорить, що я можу робити такі речі, що і будь-який не в силах, а значить я бачу реальні сни, просто деякі сни збувалися.

Що я зайшла в дуже гарний будинок там був Босі і мій син неожидоно пригнув і став-плавати потім я сама зцілила дівчинку щось передавала їй як дим сарта врот вона зцілилася і я чпускалась по дуже красівай лестнеци і все там було дуже красивий вид

Вітаю!сьогодні мені приснився дуже незвичайний сон і дуже стурбована. Спочатку мені злилося, що я з кимось блукаю по будівлях, коли я побачила приведення серед людей чомусь направила на нього свої руки і воно зникло,. Але до мене підійшла маленька дівчинка, попросила подивитися її ногу, вона прямо вішалася на мене, це явно була нечиста сила, у неї ніби відкусили ногу, потім я поклала руки на її ногу, і все зникло. Далі так було з багатьма людьми, т.е я кладу руку, і всі рани, синці зникають.Але так було не з усіма, я не змогла зробити це зі своїм молодим чоловіком уві сні. Як би я не намагалася, і він не повірив у мою силу. Я дуже почала втомлюватися від всіх зцілень, нібито коли я исцеляю якась моя частина йде до них, дуже важко було навіть уві сні. І ось, у сгне я заходжу додому до родини, уві сні це нібито моя сім’я, хоча я їх не знаю взагалі. І мені говорять, що зошит де я писала, почала барихаться, перекидатися. Там видно були якісь заклинання, я не знаю, І маленька сестричка (уві сні нібито яка) почала т ам рису щоб зошит заспокоїлася, в результаті все змішалося і сталося щось дуже страшне, я і дуже початку лякатися, раптом результат стане дуже небезпечним, і вирішила спалити лист. Але це було не так вже й легко, лист не хотіло горіти, і потухає, але я все-таки його спалила і коли залишився попіл, він був у формі метелика, я розірвала його на шматочки! спасибі Тетяна! дуже чекаю ваш відповідь, я людина чутлива, дуже сильно налякана, і стурбована до чого такі сни

наснилося, що дві жінки мене зцілювали одна з чорними очима, був якийсь світло і легкість відчуття того, що падаю вниз. І потім я прийшла в себе.

Мені наснилося що я можу взяти засохлу гілку і прівратілась її в дерево ісціляющім способом і я бачив що я неодин такий був там були люди з іншими здібностями

Прісних що я молилася і завдяки цьому люди зцілилися

Люди були як зомбі і нападали на моїх близьких я молилася Богу і все зцілилися і стали нормальними

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ