До чого сниться 😴 Захищати уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Захищати що означає

До чого сниться Захищати:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Захищати уві сні по 10 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Захищати» по 10 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сімейний сонник

Якщо уві сні ви захищали когось в суді – значить в реальному житті будете вірні своїм інтересам: ви стримаєте всі обіцянки, дані друзям, і надасте підтримку людям, які потребують вашої допомоги.

сучасний сонник

Якщо уві сні ви захищали своїх дітей від скаженої собаки або якихось диких і страшних звірів – знайте: ті, хто загрожує вашому благополуччю, тільки і чекають моменту, коли ви піддастеся на їх хитрощі.

Якщо уві сні ви змушені вдатися до безсоромної, але рятівною брехнею заради захисту свого друга – значить, наяву на вас обрушиться шквал критики, на яку ви, втім, не звернете особливу увагу, оскільки вона виявиться необ’єктивною і незаслуженої.

Якщо ж вас захищає адвокат, до послуг якого ви змушені, були звернутися – значить, наяву вам гарантована підтримка вірних і відданих друзів в хвилину важких випробувань.

Сон, в якому ви самі захищаєте когось в суді від несправедливих звинувачень – передвіщає, що ви не відступите від своїх принципів ні за яких обставин.

середньовічний сонник

Не можеш захищатися – це означає, що слід острегаться недругів.

сонник 2012

Захист – відображення почуття незахищеності. Необхідність підняти свою самооцінку, тим самим позбавити себе від необхідності захищатися.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви захищаєте когось – це означає, що ви вірні своїм інтересам і завжди готові підтримати друзів у важку хвилину.

Якщо захищають вас – до зустрічі з впливовими людьми, які стануть вашими покровителями.

Сонник для стерви

Захищати уві сні що-небудь або кого-небудь – тебе люблять і поважають оточуючі люди за твою чесність, вірність своїм друзям і своїм принципам, відданість обраному життєвому шляху, безвідмовність і бажання завжди прийти на допомогу нужденним в твоїй підтримці людям.

сонник Міллера

Побачити сон, в якому ви захищаєте якусь справу в суді – віщує вам в майбутньому вірність своїм інтересам. Сон означає, що вашим життєвим принципом стане чесна підтримка людей, які потребують вашої допомоги. Ви просто не зможете порушити обіцянок, даних друзям.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви захищаєте своїх дітей від злої собаки або нападу якихось диких і страшних звірів – знайте: ті, хто загрожує вашому благополуччю, тільки і чекають моменту, коли ви піддастеся на їх хитрощі, щоб знищити.

Якщо уві сні ви змушені вдатися до безсоромної, але рятівною брехнею заради захисту свого кращого друга – значить, наяву на вас обрушиться шквал критики, на яку ви, втім, не звернете особливу увагу, оскільки вона виявиться неконструктивною, необ’єктивною і незаслуженої.

Якщо ж уві сні вас захищає адвокат, до послуг якого ви просто змушені були звернутися – значить, наяву вам гарантована підтримка вірних і відданих друзів в тяжку для вас годину випробувань.

Сон, в якому ви самі захищаєте когось в суді від несправедливих звинувачень – передвіщає, що ви не відступите від своїх принципів і ідеалів ні за яких обставин.

Сонник сучасної жінки

Сон, в якому ви захищаєте когось в суді – свідчить про вашу принциповість і вірності своїм інтересам в майбутньому. Ви просто не можете порушити обіцянок, даних друзям. Такий сон означає, що вашим покликанням може стати щира підтримка людей, які потребують допомоги.

універсальний сонник

Якщо ви уві сні відчуваєте захищеність – ви знаєте, що вас убезпечать від неприємностей. Що змусило вас відчувати себе невразливим?

Наснилося Захищати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Захищати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Захищала святу (чому то її називали Наталя) від злих людей. Її намагалися вбити, пускали в неї стріли, але я загородила її і стріли падали у моїх ніг не долітаючи.

Мені наснилося що я захищаю свою пробабушку від свого дядько який чомусь сошол з розуму і хотів усіх нас вбити, а ще коли я його запитала чому за що, він сказав що я винна, що я до нього як то нетак ставлюся (погано), в реальності я до нього дійсно погано ставлюся і весь час ми з ним сваримося&# 8230;
Пробабушка ще жива (якщо що)

Вітаю. Наснилося, як мій хлопець захищав мене уві сні від 3 незнайомих людей (хулігани), він їх побив, але не зброєю. Уві сні було нічне вечірній час.

Уві сні мене захистив знайомий хлопець який мені подобається від ображає мене агресивного чоловіка і захищає був на багато слабше нападника, але він зміг його пограти від мене.

Сдраствуйте приснився сон як я їду в громадському транспорті з дівчиною, яка мені подобається, а до неї вічно пристають, а я кидаюся на цих людей, і в підсумку перемагаю всіх

Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися. Ще в середині лютого, мені снився дуже яскравий сон. Уві сні були я і моя дівчина, ми були в якомусь страшному місці, ніби як глибоко під землею, було темно, але відчувалося що приміщення навколо нас величезна. Перед нами був величезний демон, чому то уві сні здавалося що це покійна бабуся моєї дівчини, хоча я її знаю тільки з розповідей. Цей демон був злий на мою дівчину, він намагався її забрати з собою, в чому то її звинувачуючи, Я бачу вона стоїть поруч, розгублена, налякана, і не може чинити опір. Вона хотіла було до нього йти, але тут я виступив вперед і сказав демона: &# 171; Залиш ти її в спокої, я її люблю дуже сильно, і не кому не віддам, залиш її в спокої.&# 187; Після моїх слів, демон почав зменшуватися і віддалятися, і зовсім пропав. А я сидів на якійсь дерев’яній платформі, вона стояла поруч, і раптом звалилася мені в руки без сил. Після цього платформа на якій ми сиділи почала повільно підніматися вгору, вліво, до світла. А ми сиділи на ній втомлені, як після бою, і відчували що перемогли, на душі було добре.
Зараз я зі своєю дівчиною розлучився, на душі дуже важко, я втратив сенс життя. Знаю точно що на її догляд вплинула магія. т.до. той з ким вона зараз живе, він екстрасенс, він міг її обробити, хоча і шізофреннік. Може хтось інший наврочив. від заздрості, а заздрити було чого, у нас були просто казкові відносини. Так що був вплив із зовні, це точно,
А де то тиждень тому мені знову снився такий же яскравий сон про захист. Мені наснилася пара у якій відносини тільки починаються, А я з боку за ними спостерігаю, Вулиця, вечір, темно, вони стоять біля асфальтової дороги, звичайна міська вулиця, поруч з ними стовп металевий, з ліхтарем, і я бачу як хлопець дістав наручники, одягнув їй на руку, а другий кінець почав пристібати до стовпа, я розумію що у нього недобрі намерінья, я різко підходжу до них, беру її за руку, кажу йому, &# 171; Ти що робиш, я тобі її не вірить&# 187; і повів її в бік, Вона зрозуміла що я її захищаю, і притулилася до мене, і мені стало так приємно на душі. А той хлопець бачачи що я її не віддаю, почав скаженіти, кричати, але до нас не наближався. Я її так і не віддав йому, по дорозі проїхав тролейбус, або автобус, він забарився, а ми користуючись нагодою втекли.
Ось такі сни. Я чомусь відчуваю що моя дівчина до мене повернеться, А з ним вона пропаде, т.до. у нього немає постійного місця проживання, ні постійної роботи, і він АЛКАГОЛИК.
Допоможіть будь ласка, Я відчуваю що її треба рятувати.
Заздалегідь вдячний.

Я коли спав мені наснилася дівчинка яку я люблю.Вона стояла і раптом підійшов дорослий чоловік і вдарив її по обличчю.Я почав бити того людини по обличчю.Потім я прокинувся.

спасибі!
Мені приснився дивний сон. Я сиділа з дівчиною спілкувалася, я її не знаю, але я з нею розмовляла про щось. І раптом якийсь кіт світло рудий, в цяточку інших світлих тонів, напав на цю дівчину і дряпав її, я не думаючи взяла подушку (причому незрозуміло яким чином взагалі виявилася ця подушка у мене під рукою, ми сиділи на горбі в красивому лісі, навколо трава, дерева) ну і я відбивала цього кота кілька раз подушкою і він пішов, мене кіт взагалі не чіпав. І що б це значило?
Задумалася про значення, т.до. сни сняться рідко, а тут сон якийсь залишив тривожне відчуття. Хоча уві сні все було спокійно і спокійно. Нещодавно мене обікрали мій друг, моя подруга і її брат.

Уві сні на мою дитину хотів напасти ведмежа, а я закрила його собою. І ми врятувалися. А другий сон: мені якась жінка пропонує якийсь льодяник але він падає і розбивається на 3 частини, а потім пропонує типу цукерки в пакетиках, а я відколюються і вона пробуде сама. Це виявилося гавно.

Вітаю! Мені снилося як я захищаю свою дитину від вовка вбиваю вовка ножем перерізав йому горло потім нападає чорна пантера за нею я бачила ще одного вовка але вже не боялася знала що вб’ю їх неподалік стоять люди 3 людини і просто спостерігають як ніби перевіряють мене

Вітаю! У будинок ломилися якісь люди, жінка тримала на руках маленьку дитину, а я бив по черзі цих людей. Осіб не пам’ятаю, відбувалося все в вузькому коридорі.

мені приснився сон, ніби я йду зі своїм молодим чоловіком і бачу, що хлопчик б’є дівчинку в грязі.я говорю молодій людині йди заступись, але він промовчав і побігла її рятувати я.підбігла, схопила його за куртку, дівчинка втекла.я його тримала за шию і говорила повторюй дівчаток бити не можна.в цей час мій молодий чоловік пішов і я пішла його шукати

сниться натовп людей. я і один чоловік у центрі, все на нас дивляться. він розмовляє з натовпом, щось пояснює, переконує. я стою за ним, він мене захищає.

Мене захищали від кого точно не пам’ятаю&# 8230; але захисників було чоловік троє&# 8230; Все було в якомусь будівля&# 8230; Самі захисники були незвичайні у кожного своя здатність пам’ятаю тільки одну дівчину у якої був амулет за допомогою якого вона могла робити різні речі..В кінці сну цей амулет хотіли забрати і дівчина віддала його мені&# 8230; я не могла ним користуватися&# 8230; ми стояли біля вікна будівлі&# 8230;.через якийсь пространсва від нас було іншу будівлю і там були інші захисники..я кинула цей амулет їм&# 8230; вони його ледве як зловили&# 8230; в самому кінці ми з дівчиною залишилися без захисту і я прокинулася.

мені наснилося, що у коло мене дивне почуття, але страху немає.у коло все сіре похмуре, але я спокійний.почалося нашестя зомбі (при тому в живу я про них давно не дивився фільми і не думав) і ми з групою зникли в лікарні (групу в обличчя і скільки людина не пам’ятаю).один з зомбі знайшов лазівку в лікарні і провів туди товаришів і мені довелося їх усіх зупинити (я їх всіх перебив (скільки їх було не вважав).і в закінченні у мене було відчуття що я їх захистив, всіх тих хто зі мною був!

Всю ніч мене переслідували якісь люди і нападали я захищався в кінці втік, але один мені встромив чим в ногу я його витягнув і встромив в нього

качав тіло в спорт залі..потім возврощаясь сонячним днем ​​захищав вагітну жінку від злих собак з палаючими глозамі які вибігали з річки..достовайте револьвер і зарежал його, але обійшлося без стрілянини собак більше не було..ВОСН був з хорошим і впевненим настроєм.

Мені снилося, що знайомий друг почав мені грубити і збирався вдарити, але інший хлопець (теж знайомий) захистив мене від нього. Було це все в кафе, а потім на вулиці.

несподівано виявився в будинку колишньої дівчини і знайомився з її мамою і вітчимом &# 8230; мама налаштована була позитивно вітчим проігнорував &# 8230;. молодша сестра її дуже порада була моїй появі &# 8230; потім як то перемістилися з дівчиною в кабінет гдеустраівалісь на роботу .. там той хто брав на роботу викликав усіх по одному коли залишилися тільки ми з нею нас покликали удвох і її назвали телечкой я його схопив за грубки і сторгується змусив запам’ятати що вона дівчина &# 8230; потім несподівано виявилося, що вона на роботу влаштовують а беруть просто в рабство, я її взяв за руку і намагався втекти від туди &# 8230; вона завжди мовчала і була зі мною &# 8230; і не було емоцій ника у неї..

бачила велику змію.потім якась жінка змію годує грудьми.Після побачила чорного кота в смужку. Він сидів осторонь і важливо витягнув лапу і випустив кігтики

Хоча я вже закінчила школу, мені наснилося, що я сиджу в класі, в якому багато інших людей, вони залякані, тому що по класу ходить хлопець, не знаю чому саме його всі боялися, але він відчував свою владу. Він підходив до кожної дівчини, що сидить там і пропонував їм вибір: тіло або душа, або вона йому віддасться, або він її вб’є . Врешті-решт він дійшов і до мене, простягнув руку, чекаючи що я протягну йому свою, але я лише запитала:&# 187; що?&# 187 ;, а потім накинулася на нього, почала роздряпували йому обличчя, потім він втратив свідомість, я почала кричати, щоб всі вибігали з класу, але там залишився один чоловік, який змішувалися щось в помаранчевих пробірках, на секунду я задумалася на чиєму він боці, а потім напевно зрозуміла, що не на нашому і просто закинула цього хлопця в клас, і побігла звідти, я бігла з сестрою і мамою, а вона кричала:&# 187; наших дітей врятують тільки хороші оцінки!&# 187;. Потім я прокинулася.Сон з п’ятниці на суботу .

Мені наснилося, що хлопчик з яким я спілкуюся, захищав мене, коли мені говорили гидоти або навіть ненавмисно зачіпали уві сні, він на всіх лаявся і кричав щоб мене ніхто не чіпав.

один мій знайомий &# 8212; уві сні страшний потворний, все люди відвернулися від нього. його бояться. в нього стріляли. мені було все одно, що вони думають, я закрила його собою від пострілів і кулі потрапили в мене..

Мені наснилося, що я перебувала в занедбаному районі.Там пропадали собаки і люди і я захотіла дізнатися чому.Я пішла шукати людей, але назустріч нікого не зустріла, тільки пса який допоміг і розповів, що днем ​​тут немає живих.Ми пішли шукати і знайшли на даху труп померлої собаки з розчленованому людиною.Після попрямували в дорогу і прийшли до старого занедбаного будинку.Поруч з ним пес сказав не входить, інакше мене можуть убити, але я не злякалася і пішла вперед.Коли зайшла побачила бабусю, вона намагалася мене умовити піти звідси і залишити її, але я не послухалася і сказала що хочу все знати.Після бабуся замовкла і в її очах був жах і страх.Я обернулася і побачила пекельного істоти у вигляді дівчини.Вона мене побачила і підійшла до мене.Я почала її розпитувати навіщо їй все це.На що вона відповіла відійди, тебе я не можу вбити, ти демон..Я не відійшла.Тоді вона заспокоїлася і зрозуміла що я не відступлюся, розповіла мені все, після вкалола щось і я заснула,.Тільки вранці прокинулася на тому ж місці

Привіт, мій сон був про те як мій молодий чоловік, захистив мене від іншого хлопця який приставав і хотів згвалтувати, побивши його дуже сильно.

Мені снилося що на мене кричав чоловік старший за мене, а інша людина захищав мене, заспокоював, оберігав можна так сказати.

я пішов в магазин а з сусіднього під’їзду вийшли троє дівчаток і пішли за мною теж в магазин ми повернули за будинок на право і там я побачив собаку висотою до півметра і вона почала кидатися на дівчаток а я їх закривав руками і спиною, але вона мене не чіпала, тільки ліву руку трохи вкусила, в результаті я цю собаку якось прогнав, КІНЕЦЬ

Бачила уві сні, як мої рідні дорікали мені, жартували з мене, а я плакала, кричала.Мій молодий чоловік захищав мене, сварився з ними.
Бачу цей сон вдруге. До чого б це?

спочатку я захищала свою маленьку дочку від урагану!слідом мені снитися сон що її хоче вбити дитина трохи постарше неї я її всіляко намагаюся захистити а в підсумку я вбила дитину який на неї нападав!

мені наснилося, що я перебуваю в скляному будинку з подругою, на будинок нападають, вона йде покликати мого знайомого і пропадає. ми з ним разом відстоюємо будинок і закінчується сон тим, що він курить, а я вдихаю сигаретний легкий дим

я не пам’ятаю місця, але я витягла руку, щоб захистити себе від кого-то&# 8230; потім прийшла людина, з яким в реальності я листуюся через інтернет, і як ніби врятував мене&# 8230; це все що я пам’ятаю

Привіт, приснився мені такий сон. Стою я як зазвичай на вулиці, підходить до мене п’яний чоловік, ну я його відштовхнув і ззаду на мене накинувся його друг і мій знайомий&# 8230; Але в підсумку я його побив. Потім різко сон переключився або я не пам’ятаю, сидить там моя кохана дівчина, з нею її подруга і хлопець подруги! Щось він хотів відібрати у моєї коханої, ну я і заступився! Вообщем побив я його, ось точно не пам’ятаю хто мене штрикнув, подруга моєї улюбленої, або хлопець її, але крові не було, моя улюблена дала мені щось щоб я доклав на рану, ну я доклав, і почав йти моя улюблена крикнула мені в слід, &# 171; Якщо хочеш іди, але хочеш сиди.&# 187;. Що це може означати?

Сьогодні я бачив сон, де я захищаю свого знайомого. Знайомий з інституту, але я захищав його, чомусь, в школі. Сон був чорно-білим, точно не кольоровий. Його не били, але він лежав або на підлозі, або схиляючись до стіни, точно не пам’ятаю. Я його схопив і&# 8230; все, я прокинувся.

Я була з дівчиною, в незнайомій квартирі. Дівчину я не знаю. На нас напали, Я утримувала людини, чоловіка, а дівчині кидала ножі, щоб вона захищалася.Потім я зайшла в іншу кімнату, там на підлозі лежав розчленований чоловік, і велика калюжа крові поруч.

Мій хлопець мене захищав було темно ніч 3 хлопців підійшли до мене і почали приставати ну мій хлопець і почав захищати в результаті у них сталася бійка і я прокинулася

Вітаю! Свій сон пам’ятаю смутно, але зараз спробую викласти ситуацію повністю. Мені наснилося 4 ситуації, в кожній з яких я кого-небудь захищаю від сильного болю. Після чого весь біль, які могли отримати, захищені мною люди, я відчуваю на собі. Від нестерпного болю я прокидаюся

Наснилося ніби в будинок прийшов чоловік . Залишили його ночувати, а потім дізналися що він серійний маніяк. я вибігла з квартири викликала міліцію, в будинку весь час була боротьба з цим чоловіком. Коли приїхала міліція виявилося, що він не маніяк. Ще снилося, що моя покійна сестра, хоче дати на прокат моє плаття весільне, але каже що його треба привести в порядок. Коли ми беремо плаття виявляється, що воно чорного кольору і не брудне, просто дещо де відпали камінчики. Потім я в цій сукні йду по вулиці і на мене нападає перехожий. ми б’ємося і я прокинулася.

Спочатку мені снилася вітальня, в ній було дзеркало, яке відображало все те, що відбувалося в моїй кімнаті.У дзеркалі я побачила сестру, яка крутила в руках ляльку і дивно сміялася.Я пішла в спальню батьків, і ми, прочитавши листування в сон мережах сестри, визначили, що вона складається в секті.Так само там були люди, і в їх листування постійно повторювалися слова &# 171; убити&# 187; і їх фотографії з кров’ю і чорними очима.Ми з мамою спустилися в госстіную, і вставши перед дзеркалом, почали креслити хрест.Сестра побачила нас і продовжила сміятися.Ми з мамою вирішили увійти в кімнату, але сестри там не виявилося, при те, що в дзеркалі вона була.Дзеркало зникло, і ми вирішили зателефонувати сестрі.Але сон обірвався.Знову все проявилося в коридорі, біля вхідних дверей.Ми з мамою металися по дому, і я побачила, що хтось відкриває вхідні двері.(Був вечір, і я побачила блиск ножа).Я закричала мамі, що б вона увійшла в кухню, і сестра увійшла в будинок.Підбігши до мене, вона почала кричати і сміятися, намагаючись вдарити мене ножем, але я забрала у неї чим.Мама закрила двері на кухню (це було єдине джерело світла), я подивилася в очі сестри, і запитала, чи жартує вона.Вона лише кивнула головою, обняла мене, але мама відкрила двері і подала мені чим, сестра відбігла від мене, і почала битися зі мною, вона вдарила мене по обличчю, а я залишила їй подряпину на щоці.Сон знову перервався, і ми опинилися в дивній кімнаті, вона була яскравою, в червоних і рожевих тонах (сам сон був сірим до цього моменту).Мами вже не було, були незнайомі люди і моя сестра.Я сховалася під подушки, і зайшов чоловік, в чорному костюмі.Він весь час говорив &# 171; убити&# 187;, я занурилася в подушки, і почула голос сестри.Я вилізла звідти, моя сестра мене обняла, але цей чоловік почав сміятися, сестра теж почала сміятися.сон обірвався.

Зравствуйте, Тетяна. Снилося, що зі мною дві одногрупниці, їх я бачив вчора. Знаходилися ми на верхньому ярусі якогось виробничого приміщення, в якому було кілька сходів і до кожної сходах окремі двері. Приміщення висвітлювалося денним світлом, промені проникали в вікна. Вікна, в свою чергу, були невеликі, такі як в будь-яких цехах. Зі мною і з моїми одногрупницями хотів розправитися людина, яку я знаю з дитинства. Мені вдалося захистити себе і дівчат. Після я прокинувся.

Снився хлопчик, який подобається (Антон), сюжет такий, ніби ми в спортивному залі, разом з однокласниками і до мене підійшов один цього хлопчика (Антона), хлопчик (Антон) підбіг і відштовхнув свого друга від мене і мало не вдарив його, але я його зупинила, ми сіли на лавочку разом з класом і він мене обняв, я обняла його і побачила, як повз проходила подруга і посміхнулася побачивши це.Сон виявився дуже запам’ятовується.

Сіли в машину до одного чоловіка: я, моя подруга (яку 2 роки не бачила, але по якій скучаю) і 2 мої дочки. Потім ми опинилися в кімнаті, а подруга лежить на животі, просто відпочиває. Бачу цього чоловіка з 2 маленькими лезами з рукояткою, як ніби манікюрні точила, він збирається напасти. Я взяла за руки своїх дочок. Намагаюся вийти з квартири і додзвонитися до тата в коридорі. Але не вийшло. Назад заходжу в кімнату дочок, подруги і чоловіка немає. Вони у ванній. Він сидить з точила-лезом тримає ручку моєї молодшої дочки, а якась дівчина, може подруга лежить у ванній, старша дочка в кутку здається сидить. Ще одна дівчина ходить в коридорі. Я взяла 2 ножа, 1 довгий, другий коротше, але гострі. І заходжу в ванну кімнату і нападаю чоловікові і начебто живіт поранила або мені так здалося. потім прокинулася. що це означає?

Мені наснилося що я захищав свою подругу яка мені подобається від її улюбленого людини він заподіяв їй біль морально а я за неї заступився.

Вітаю! мене звати Настя. мені приснився сон, де моя подруга була зі мною і моїми батьками на відпочинок біля моря. коли я розмовляла з мамою, моя подруга пішла плавати. потім ми не змогли її знайти. я дзвонила їй на телефон, по телефону мені сказали якісь цифри, які означали, що вона померла. потім, снилося що я в своїй ванній плакала і билася в істерики, що її більше немає.

третю ніч поспіль мені сниться, що я намагаюся захистити маленьку дитину, спочатку це був немовля, потім дитина років 5-6, до цих двох снів захищала щойно народженого кошеня, якого намагалися вбити, в кожному з цих снів я закривала їх собою.

Доброго дня.Наснилося, що їхали з зятем в машині.Зупинилися, я залишилася в машині, а зять пішов у справах.Раптом з’явилися молоді люди які стали фарбою бруднити машину, а потім напали на повертається зятя.Я кинулася в бійку на захист.

Мені наснилося, що за мною і ще групою людей (2-3 людини) хтось гнався, хотіли вбити. Пам’ятаю, що ми знаходилися в темній кімнаті і вбивця був поруч, хтось мені знайомий хотів вбити людину і собаку які були з нами (вони чомусь нам заважали, то чи полювання йшло на них, то чи запах якоїсь йшов від них ) я загородила чорного собаку і людини (чоловіка) собою і сказала, що не дозволю їх убити. Ховаюся з собою під ліжком, тримаю її пащу рукою, щоб вона не скиглив і не гавкав, вона лизала мені руку.

пливу на лайнері&# 8230; на корабель нападають монстри і починають знущатися над людьми, змушуючи робити їх всяке хворе (бити по пальцях, колоти голкою і т.д.) І вдається моя сокласніца)) ну і коротше монстр починає гнати на нас і я заступаюся за неї &# 128512; ну і якось виходить я все роблю 2 рази нібито за себе і за сокласніцу&# 8230; Про.про потім всетаки я ледве пройшов то все, вона мене обіймає і я прокидаюся

я йшла по вулиці, знайшла бігає бездомну собаку, взяла на руки, йшла далі, знайшла кота теж бездомного, взяла знову на руки, потім руки втомилися, я розстебнула куртку (причому була в зимовій, а всюди трава зелена-літо) собаку засунула зліва , а кота справа, в куртку, застебнула трохи, потім кіт хотів вилізти, але я не дала, потім йшла далі, зустрівся мужик, начебто неросійський , &# 171; ну що, кота несеш?&# 187; ,я така&# 187; ну ще й собаку&# 187; він такий &# 171; дуже добре, з них шуба хороша буде&# 187; , Я почала тікати від нього, він покликав ще людей, вони побігли за мною, потім я начебто забігла в какой то будинок, вони за мною, потім не пам’ятаю, відразу сюжет починається з того, що я оточена його людьми і вони хочуть забрати у мене тварин, потім була якась жорстка боротьба, а потім я сказала &# 171; хочеш упіймати тварину ?лови їх сам&# 187; я розстебнула куртку, випустила їх і наказала їм швидко бігти звідти, вони втекли, він їх не спіймав, я теж втекла

Наснилося, як я захищаю свою маму від шаленою ляльки, причому якщо я цього не сделаю- вона вб’є маму. Я її б’ю б’ю, б’ю б’ю, але вона не побивається, але я не здаюся, ось майже вбила &# 8212; і все одно вона врятувалася ця лялька, і потім я прокинулася, так і не дізнавшись що було далі .

Ми гуляли з молодим человекос ввечері. Чи то це був ліс, то чи будинок оточений деревами. Несподівано на нас напали вовки. Він тут же послав мене забратися на якийсь низький будиночок, а сам почав відбиватися.Чесно кажучи я не понмю був це мій молодий чоловік або якийсь інший хлопець. Але мені здається, що мені завжди сниться один і той же хлопчина.

Приснився коханий хлопець. Уві сні захистив мене від хуліганів вночі, коли проводжав мене додому вночі. Справа в тому, що ми не разом і далеко один від одного. Може бути це всього лише моя підсвідомість.

ми спимо з дітьми. 2 собаки кусають мене за обидві руки. криком буджу дітей щоб прокинулися. встаю. вже в коридорі викидаю за хвіртку.вони все одно нападають я закриваю двері. після прокинулася

ніч. приватний сектор міста, маленька вулиця (як в селі) засаджена великими деревами. У мене двоповерховий будинок, темно, світло не включався. Навпаки живе сусід, в реальному житті я його не знаю, але уві сні ми дуже добре знайомі. Третя обличчя (до речі ми на вулиці), незнайомець, поводиться неадекватно, не можу зрозуміти його точних намірів, але з якоїсь метою він хоче пробратися в будинок до мене, і його спроби неодноразові, я відчуваю його корисливий задум і не впускають в будинок , намагаюся захистити житло, від проникнення в нього цієї особи. У мене в руках чим. потім звідки узявся другий чим, я намагався нанести йому каліцтва уві сні.

Мені наснилося що я з усіма дітьми з моєї школи йшли на якийсь пустир, ми йшли через якісь незнайомі мені села і коли стали доходити, то мій друг взяв мене за руку, а за спиною я чула слова заздрості. Прийшли ми під якийсь навіс так як почався дощ. Потім поруч з собою я побачив як якісь незнайомі дівчата почали крутити дзигу потім я в паніці крикнула що б все бігли інакше ми всі помремо всі рвонули в одну сторону, а я схопила дівчинку і побігла в іншу, перед собою я бачила сильний туман який переді мною розсіювався ми прибігли в якийсь дивний село там я побачила чужу мені бабусю вона відправила нас до себе в будинок, а сама пішла сказала що їй пора будиночок був дуже маленький тільки одна кімната, і в ньому нічого не було тільки сірі стіни і стара сіра шторка на вході замість дверей. З вулиці постійно заглядали якісь собаки і я без кінця поправляла шторку потім я схопила дівчинку пригорнула до себе і сказала нічого не бійся. Дівчинка дуже була схожа на мене в дитинстві ті ж довге хвилясте волосся, але її обличчя я не бачила. Мені дуже часто сняться сни з переслідуванням до чого це?

Захищала уві сні двох НЕ отруйних змій (вужів). Їм на хвости хотів наступити мені не приємна людина.

всю ніч я захищала і рятувала свою тітку, яка була вагітна уві сні, наяву вона не вагітна, уві сні все було дуже динамічно, відчуття небезпеки і тривоги весь час, ми з нею багато пересувалися на транспорті і їй кожну секунду загрожувала небезпека, я дуже переживала за її дитини

Удвох з одним охороняли 2 кімнати, в яких знаходилися по троє дітей (в кожній кімнаті)
Спочатку напав чоловік, і один поранив його мечем, після чого забрав пораненого.я залишився один. Маленькі діти стали виповзати з кімнат, я почав їх заносити назад, а коли вийшов, виявив двох скалився і гарчали вовків. Я їх відігнав палицею. І цей сюжет повторювався тричі&# 8230;

Мені прислів що в будинок пробралися різні нахабні коти і кішки і ображали мого домашего кота ,, відбирали у нього їжу і т.д.я їх виганяла і шкодувала своег кота

Просто захищав дівчину, в будинку якому ми залишилися, ми гуляли десь і знайшли будинок, по суті ми були в компаній, і коли раптом вирішили пройтися переглянути район то дівчина, захотіла залишитися, сказала що втомилася і хоче виспатися, а ми збиралися, хлопці пішли я залишився, сказав що я теж мабуть залишуся спати, а завтра днем ​​я все вже дізнаюся і так, і ми залишилися, через деякий час прийшли 5, грабувати, ну я і став захищати, як наше майно так і нас самих. Через деякий час побачивши що вони нічого не зроблять, вони пішли.. а потім і друзі повернулися з прогулянки, де я їм вже все розповів.

уві сні на мою місцевість прийшов незнайомий молодий чоловік. Він був в люті, з ножем у руці (Кенжалієв красивим). Він шукав мера, священика. Хотів мабуть вбити. була ніч. Я крикнула якійсь жінці щоб вона попередила людей. Вона почала бігти, а той чоловік погрожував їй ножем, направив чим на неї, я стала перед ним, просила не вбивати. він подивився на мене і все ж кинув чим в неї, не потрапив правда, чим впав прямо біля неї. Потім було відчуття, що він хотів мене вбити, але я сказала подивитися мені в очі. Уві сні ми стали парою. Але він не зупинявся з думками, що він &# 8212; вбивця. Я йшла з ним за руку, в церкві були люди. Він шукав священика. хотів заподіяти їй шкоду. Я його відвернула і священик кудись поїхав. Коротше, якась путанііна.

Чоловік уві сні виявився мені приємний зовні, і він був агресивний по відношенню до інших він постійно мене захищав, шкодував як ніби накривав мене куполом сили і турботи від усього світу, вперше виділа щоб так за мене хтось стояв горою . Я намагалася побачити в ньому когось із знайомих але я розуміла уві сні що бачу його вперше. спасибі!

сон почався з того, що я прокинувся в спортзалі школи в якій раніше навчався (давно вербу в іншому місті) він був розбитий, весь в руїнах і каменях, з спини і ноги тіла кров (у мене були ножові поранення в цих місцях в реалності). я попиталсяя встати і відчув пекельний біль. і відразу ж почув крики коханої дівчини, вона ЦВААН мен на допомогу. я встав і вийшов на вулицю, там на пагорбі метрах в 300 стояв чоловік, дівчина стояла уогромной діри в стіні, школа бла наполавіну розвалена і розбита. потім він провів ножем собі по горлу (чоловік) вказуючи, що нам кінець. але я ег не цікавив, він йшов за життям моєї дівчини, навіть не йшов а переміщуватися по 10-30метровзараз. коли він був зовсім поруч, я взяв шматок скла, обматать його хусткою і крикнув що він нічого не отримає, він дістав чим, метальні, побачивши зброю я зняв футболку або кофту, було незрозуміло і обматать ліву руку а в правій держалстекло. дівчина крічалапозадіменя, я н оборачівалсяі не давав йому поменть позицію. в результаті його оплошнсті я врвал у нього чим і кинув навмання з разврота в нього, потрапив в серце, він впав але дістав чим і пиался встати. я підійшов до нього і кілька разів ударив по голові ногою, він сказав що ми все одно уремія, після чого я перерізав йому горло. крові було мало, занадто мало але очен правдопадобно все входило. займаюся єдиноборствами, і багато знаю про ножове бій, не можна викідиват зброю, але уві сні я зробив це не замислюючись хоча в момент кидка думка промайнула, що це не правильно. коли він був майже мертвий він вказав на пагорб пальцем і яхідно хіхікнув помер. на ньому стояла літня жінка, в пальто і хустці на голові, з сумкою (типова баба в загальному) і вона так само провела по горлу, тільки пальцем. потім ми шки біля якогось заборчика, очен невисокого, з густим чагарником і через нього я побачив її знову, все що розглянув-зморшкувате обличчя. тут я прокинувся. що скажете?

уві сні мій тато хотів побити мою маму. Вона тікала я захищала і благала що б він не чіпав маму і не бив. Він хапався то за палицю то що потрапить на руку. Коли я захищала він штовхав мене типу піди з дорогу маю на увазі що я не мішень.

мені снилося що я йду з тим кого я бачила влітку але сильно не знайома він веде мене за руку а я плачу а в переди йдуть два моїх приятеля з якими я знайома але ми не як друзі і один з них почав говаріть хто тебе образив я показала на того хто тримав мене за руку і вони почали битися коли вони побитися і коли вони побилися саша сказав це той хто бився з тим хто мене образив ладно я дою тобі шанс і він мене поцеловавл

Мені наснилося, що я зі своєю младщей зведеною сестрою йшла по лісу, а навколо були змії, і я стала її захищати
Змії навколо шипіли і звивалися, але не чіпали нас

Сон був дуже короткий, стояв маленький хлопчик, на вулиці, до нього підійшли 2 хлопчика, вік яких був, приблизно, близько 12 років, почали його ображати, я побачила це і просто підійшла і розігнала їх

Ми з мамою і сестрою жили в квартирі, як виявилося, старша сестра прибирала немовлят, був якийсь бізнес, я захищала дітей, і поранила ножем сестру. Сестра втекла в незрозумілою напрямку. Ностаршей сестри як такої у мене в реальному житті &# 8212; немає

Мені наснилося як на мою дівчину напали лбді домомгалісь, ми з нею почали бігти, я сказав що б вона бігла далі, а сам залишився з ними битися

Мені наснилося, що я вагітна, але розлучилася з тим хлопцем, від якого нібито дитина.А він велів мені купити якусь штуку для дитини, але вчитель з географії в моїй школі (ця розмова і стався в школі) сказала мені після цього, що не варто його слухати.Я відмовилася від замовлення.
Після цього я їхала на машині і бачила, як моя колишній хлопець і його друзі загортають в якусь синю тканину 4-х чоловік (мабуть вони билися або хотіли когось вбити).Я проїхала, вийшла з машини, зустріла свою подругу, потім ми підійшли до тих 4 людям, загорнутих в тканину, але вони були без свідомості, крім одного і той же за нами з подругою ув’язався далі йти.Ми намагалися сховатися, але він перетворився в якусь дівчинку, а потім в жінку (блондинку, років так 30), я подзвонила своєму колишньому, щоб він прийшов і врятував, на що він відповів: Добре&# 187;&# 187; через кілька миттєвостей я опинилася в своєму під’їзді з подругою, але ти забігла і не висовувалася, а мене не відпускала та жінка (яка перетворилася з мужика), і тут я бачу як відчиняються двері і там стоїть мій колишній хлопець і його друзі, він підійшов , її відштовхнув і та перетворилася знову в мужика і втратила свідомість.Я хлопця не подякувала, а він мені сказав:&# 187; Я все, я хочу бути один.&# 187; Після чого виявилося, що я втратила дитину і він став мене заспокоювати.сон припинився. На яву я розлучилася з цим хлопцем недавно.

я захищала мого сіамського кота яка не давно втік і не повернувся, захищала я його від чоловіка

Уві сні, я захищав свою колишню дівчину від сусіда який хотів її вдарити.

мені приснився знайомий який дуже подобатися, який захищав мене від моїх знайомих з якими я раніше спілкувалася там хлопчик якому я подобаюся і якому я відмовила, і його друг, вони мене почали ображати і мій друг мене уві сні почав захищати .

вночі біля машини говорили з дівчиною двоє чоловіків один напав на мене але у мене в руках по я Віла мантеровка я по лама йому обидві руки

Мені приснився сон, не пам’ятаю де ми перебували з улюбленим мені людиною, начебто був якийсь торговий центр, і ми випадково побачили, як грабують, всі магазини, і вбивають людей, ми побігли сховалися, але мого улюбленого людини помітили, і його забрали , я теж хотіла вибігти, але він сказав: &# 171; Все буде добре, не думай вилазити&# 187; і пам’ятаю, що я сиділа і плакала, і все я прокинулася

Бачу сон як двоє хлопців хочуть зайнятися любов’ю, і несподівано побачили мене і починають приставати, один з них прикусив мені губу, я кличу свого хлопця на допомогу, він вдається, починає мене рятувати і отримує удар ножем, я швидко біжу в лікарню втрачаю голос на колінах прошу допомоги у лікарів, вони допомагаю!

я був зі своєю дівчиною, в магазині або щось подібне. на нас напало двоє, жінка і хлопець. перерізавши сухожилля (на ногах і руках, обездвіжелі. точно пам’ятаю конци зв’язок і нерухому руку) нам залишили на підлозі. Мою дівчину вбили. Я теж майже помер, але з останніх сил примудрився підняти револьвер (на підлозі лежав, барабанний, зарядів 6. Намагався в обох вистрілити рівну кількість куль, що-б не було шансів вижити) і з розірваності зв’язками таки застрелив обох кривдників.

Приснилася жінка з білим волоссям, вона хотіла забрати дитину, а я його захищала, і билася з нею.А потім жінка з чорним волоссям, і в масці на обличчі, блискучою я її розглядала

Я увійшла в двір сусідів і повз їх двору бігли три ведмедя вони пробігли і один зупинився подивився прямо на мене і почав повільно йти і потім побіг я стала тікати він за мною і коли вже мене наздогнав я обарачіваюсь і у мене в руках откудато маленький ребйонок дівчинка ия какби нею захищалася він схопив ребйонка у мене какби зачепив лапою мене від етой болю я прокинулася

Мені наснилася дівчина яка мені подобається її хотіли зґвалтувати і я підійшов до тих людей і побив.

Мені наснилася зграя вовків біжить по дорозі до мене на зустріч. Люди які стояли разом, захищали мене. уві сні вони були моїми друзьмі. Небо все в грозових хмарах, виблискувала блискавка. Раптово стався спалах, за зграєю вовків промайнула по землі, після чого мені на зустріч добіг не більше 10 вовків і зупинилися, а решта загинули. Ще, не багато в стороні від моїх друзів стояв мій покійний дідусь.

Наснилося, що мою дружину заарештували за вбивство, я дуже сильно захищав сперечався з її слідчим, доводив про її невинності

Мені наснилося що моя сім’я поїхала за місто. Там ми залишилися ночувати. І цієї ночі на нас нападали толі щури чи ще що то і ми з мамою (тато пішов) почали братися з ними. Настав ранок і тато нам рибу яку спотворили ці істоти, вона була трохи в крові і луски не було&# 8230; Потім злякавшись ми почали робити залізні решітки на вікна, а вікна були круглі і маленькі&# 8230; Потім ми вийшли на вулицю і тут почалися субтитри як у фільмі&# 8230; Прочитати я не змогла так як було англійською&# 8230; І тут я прокинулася.

Я розповім з самого початку.Ну спочатку я як би вбиваю ножем того кого я люблю але він не вмирає.Потім у нас школі я не можу описати це місце .Місце вбивства і місце де все відбувається вони інші. Потім вони шукають того хто вбив але ніхто не зізнається.Спочатку я не боюся бо я думаю що вони не знайдуть убивцю.Але потім коли одна дівчина говорить що пріеудут 4 суддя вони як би детективи і обов’язково знайдуть убивцю.І я починаю понікавать.Я пам’ятаю зал цей де повинні судити він такий великий багато стільці і ще 4 великі стільці як королівські на цих стільцях повинні сидіти детективи.І все червоне червоні стільці .І я стою на цьому сцені і поруч зі мною та людина якого я вбила моя перша любов і він мені каже все буде добре ніхто не дізнається я буду захищати тебе.Він знає що я його вбила але нікого не говорить.А потім він обнемает мене я його ми цілуємося але не в губи я його цілу а він мене і коли я хочу цілувати його губи я не можу коли я хочу цілувати його губи в той монет я прокидаюся.Будь ласка поясніть все це що означає.заздалегідь спосибо.

мені 13 років мені приснилося що я захищала свою родину від людей яких крім мене не хто не бачив і мені допомагала собака я тримала двері щоб не хто не зайшов в будинок

Добрий вечір, хотіла б дізнатися що означає мій сон &# 8230; Заздалегідь дякую&# 8230; Вже 3 рази мені сниться практично однаковий сон, я захищаю одну людину (у мене була з ним дуже недовго зв’язок) 1 раз його побили я його захищала і мене штрикнули ножем в живіт, 2 раз я його прикрила рукою в мене вистрілили з пістолета біля плеча була рвана рана, 3 раз ч побачила як його хочуть порізати і підставила долоню чим встромився посередині &# 8230;. Хотілося б розібратися що до чого взагалі?)))) Спасибі)))

Мені наснилося, що мене захистили два одногрупника від декількох хлопців, які обзивали, намагалися вдарити мене..

Я тікала від чоловіка з дитиною щоб він його не забрав, але в кінці його вбили

Я захищаю ДЕВУШКУ З ДИТИНОЮ, різати ЯКОГОСЬ ЧОЛОВІКА АЛЕ НЕ ДО КРОВІ

Мені приснився чорний павук, який хотів на мене напасти. Але я його перемогла

На мене накинулася чорна собака, прив’язана до довгого ланцюга, я намагалася втекти, але так як ланцюг була довга, я не встигала цього зробити. І раптом мені допомогла інша собака &# 8212; німецька вівчарка, яка затримала першу, щоб я змогла втекти, попутно заспокоюючи мене, що все буде добре.
Схожий сон з нападом собак вже снився, і мені теж допомагав один пес, правда він був білий, а нападники тільки бігали за мною, намагаючись наздогнати.

Молода людина гарний брюнет захищав мене від вовка, я стояла на горі, вовк і молода людина внизу, раптово вовк опинився позаду мене на скелі, але не заподіяв мені шкоди. Він боявся молодої людини, хоча був дуже агресивний. Мені снився величезний палац, і я стала хозяяйкой палацу, тому що познайомилася з господарем. Ще мені снився автомобіль, і молода людина віз мене кудись в цьому автомобілі через ліс. Ще багато знайомих і друзів, він вони були не в палаці . а в парку поруч.а я одна була в палаці.

на мене бігла вовчиця щоб напасти але хлопець закрив мене собою і вовчиця села поруч охороняючи нас щоб не пішли.

Я захищав свого онука від нападу змії зігнутої металевої дугою. На задньому плані стояв великий удав, який спостерігав за тим, що відбувається.

Мені наснилося, що я вийшла гуляти. Там був мій хлопець, він говорив, що дуже нудьгував. Я вийшла зі своєю іграшкою (ведмедик). Раптом підійшли 2 хлопчика, забрали у мене ведмедика і викинули. я почала кричати &# 171; ЯК ЖЕ Я НЕНАВИЖУ ТАКИХ ПАРНЕЙ, ПОВОДЯТЬСЯ риси як.&# 187; Потім ці 2 хлопця підійшли до мене, а мого хлопця вже не було поруч. Я побігла, а ці хлопчики за мною.

добрий вечір! Я бачила уві сні, що я сиджу в колі знайомих.І там була людина, яка мені дуже дорогий.І в цій компанії був його недоброзичливець.У них це було взаємно, але раніше цього недоброзичливця я не пригадую. Цей недоброзичливець почав йому кидати слова на його адресу, я не витерпіла початку його захищати.Почала за нього заступатися уві сні.Наче мене саму зачіпали ці слова. Що це може означати?

прісніллось, що я йшов по какомуто селу, і я з какіміто людьми пішов до яких тоиганам з автомаатмі, потім оджін на мене почав нападати з автоматом я його знешкодив. чим вибив у нього, потім він почав мені кричать забирайтеся з моєї землі . а потім бив його по обличчю з люттю зі словами тут не чого твого немає . до чого це?

Сниться що в квартирі батьків (у вітальні) великий крокодил з відкритими пащею, я накидаю на його голову якусь тканину, щоб він мене не вкусив, і витягаю його через двері на балкон і закриваю двері, потім йду на кухню (там другі двері на балкон) щоб перевірити чи закрита вона, двері виявилися зламана, знизу вона начебто закрита, а в верхньому кутку, де засувка двері не прилягає до дверної коробки Я чую дитячі голоси на балконі, відкриваю двері і бачу двох незнайомих дітей 4-5 років, які грають, розмовляють і не підозрюють про небезпеку, я швидко їх заводжу через двері і закриваю її.

я йшов по вулиці і раптом 3, але я побіг і вони мене наздогнали, і справа в тому, що я їх всіх знаю, а 1 взагалі мій колишній друг.

Неначе війна або що то в це роді, я з ким то незнаю, просто люди, ми ховаємо в зруйнованому будинку, у мене на руках немовля, спокійний гарненький, я його захищаю і боюся що він заплаче і нас знайдуть. у мене дітей немає, але дуже хочу стати мамою

Наснилося що була зима, темний час доби. Була уві сні я, колишня подруга, з якою зараз в поганих відносинах і ще компанія людей (знайомих). І в загальному у мене з &# 171; подругою&# 187; стався якийсь конфлікт, як я зрозуміла, і вона мене, ніби як ударила або почала бити. Я впала на сніг і не особливо розуміючи що відбувається чула як вона кричала мені, стоячи на до мною, &# 187; давай, вдар мене, б’ють скільки хочеш&# 187; при цьому була ніби як з пляшкою в руці (алкоголь) (це не точно, я не пам’ятаю), після чого вся та компанія яка перебувала з нами накинулися на неї і почали бити, кидати снігом, штовхати. Коли я це побачила, то бігом зірвалася з місця і побігла її закривати собою, я ували на неї і вийшло так що копали мене, мою спину. Після чого різко все змінилося. Теж було темний час доби, зима і ми з нею зустрілися на зупинці, я йшла з телефоном ледве ледве, мало не падаючи, т.до. мені гарненько дісталося, а вона йшла на зустріч і задала питання &# 171; у тебе був раніше досвід?&# 187; (Досвід в бійці) я їй відповіла &# 187; немає&# 187; і далі вона з легка здивованим обличчям пройшла повз. До чого весь цей сон? Чому я вирішила захистити колишню подругу, якщо навіть в житті у нас рідко, але проісходяд невеликі конфлікти?! Хоча я не проти знову почати з нею спілкуватися по хорошому.

здрастуйте, мені наснилося ніби незнайомий мені чоловік бив незнайому жінку (його дружину) а я її захищала при цьому відчувала його злість. а потім почала стріляти в цього чоловіка, а він в мене. я його застрелила

Здраствуйте, сьогодні вночі наснилася, бійка і в ній вбили не знайомого мені хлопця, але я відчувала, що це мій справжній хлопець, потім я ввезалась в бійку мене хотів вбити якийсь чоловік, я втекла і мені на стільці поступився местт теж незнайомий чоловік , потім він мене захищав, але його задушив той чоловік який мало не вбив мене, потім він мені перерізав горло саме те місце де кадик, кілька хвилин я не могла дихати і куди то йшла, потім вже тікала від вбивці повз поїздів і гущавини лісу

Мені наснилося як мій хлопець захищає мене від хуліганів.

Здраствуйте, мені приснилося що я ховаюся від кого то і при цьому у мене на руках дитина. пол точно не пам’ятаю. і намагаюся втекти через вікно. захищаючи дитину. в кінці мені це вдається і я тікаю, сідаю на транспорт де багато людей і їду. спасибі

Уві сні було безліч незрозумілого і побутового, але той момент коли хлопець мене захистив від вовка убивши його рушницею після чого я стала спокійна уві сні, мене вразив найбільше . Підкажіть що це значить

Мені наснилося, що до мене в будинок прийшли, дагестанці які, і напали на мою сім’ю, а я сиділа в кімнаті не бачила цього. мій брати каже, клич швидше моїх друзів, я вибігла на кухню а там сидить мама і вони на неї кричать&# 8230; Мій брат нічого не міг зробити, а я стала махати на ногами і триматися за двері і кричала на них, як скажена. а коли прокинулася заревіла

Було все темне. як війна. Щось літало в повітрі, і з якоїсь літаючої штуки вилетіла стріла. Вона летіла в мого тата, я попросила подруг закрити своїм тілом його (прикрити), вони втекли, я закрила його собою, стріла потрапила мені в лівий бік нижче ребер, і я прокинулася. До чого цей сон?

здраствуйте мене турбує мій сон приснився з суботи на неділю. мені наснилася моя мати котороя захищала мене від незнайомої тітки котороя хотіла помститися і вбити мене але мати стала мене захищати хотіла штовхнути незнайомку але витоге це жінка вбила мою матір, до чого цей сон підкажіть пожалуста??

Сниться мені якийсь незнайомий великий двір і я граю з незнайомими дітьми, причому дуже бідними, жебраками, немитими і в порваній одежі.Нам весело, ми регочемо, я збираюся йти і запрошую їх до себе в гості, кажу, що у мене можна прийняти ванну, поїсти, вибрати одяг для них з одягу моїх дітей, та й взагалі познайомитися з моїми дошками.Діти мені відповідають, що згодні, але потрібно запитати у мами і тікають в будинок.Тут я просто фізично відчуваю небезпеку, чую шурхіт луски і бачу величезну чорну змію, яка повзе до рідкісного парканчик двору, вся загрозливо звиваючись.У цей момент на сходинки вибігають діти (не можу згадати скільки їх було, але більше 2-х точно, і хлопчаки, і дівчата), кричать, що мама відпустила.Я хапаю їх в охабку і біжу за двері їхнього будинку, закриваю двері, обьясняю, що там повзе велика змія і кажу, щоб вони притихли.Помічаю між дверима та підлогою величезну діру, в яку з легкістю може заповзти змія, намагаюся заткнути цю дірку чимось (не пам’ятаю чим).Змія заповзає у двір (це я в щілину бачу) і зникає з поля зору, але я відчуваю, що опастность не минула.Вона повзе по дереву і потрапляє в будинок через розлом в даху, про що мені кричить вже мама дітей, що вибігла до нас в коридор з дому (особи я ще не бачу, але відчуваю страх, який від неї виходить).Ми всі разом вибешаем у двір, я біжу і ховаюся за невеликим сараєм (або вуличним туалетом, таке маленьке дерев’яна будівля) і спостерігаю через нього.Тим часом змія теж виповзає на ступені, і я розумію, що вона шукає на кого першого напасти, а діти і жінка стоять не в силах поворухнутися від страху.Мені теж дуже-дуже страшно і я вирішують відсидітися тут, поза ще поля зору.Але потім рішення приходить блискавично, я бачу лопати, які валяються поруч, беру найгострішу і з найдовшою рукояткою і біжу на змію, змія сичить, готується до стрибка, але я одним ударом відсікаю їй голову, торжествую, але при цьому чую зітхання розчарування десь за спиною, повертаюся, щоб побачити і запитати, що не так, може не потрібно було вбивати цю величезну чорну змію і прокидаюся.Що означає такий дивний сон?

я в якомусь маєтку і мене тримають в &# 171; полоні&# 187; , Раптом з’являється мама і ми з нею починаємо тікати, я весь час захищаю її, кажу щоб вона стояла позаду мене . по шляху я вбиваю поганих людей, а точніше виривають руками їм очі. ми вибралися з будівлі і підбігли до воріт, там я забила людини . весь цей час мама трималася позаду мене. ми втекли в свій другий будинок (який є насправді). але мама сказала давай повернемося. весь цей час поки ми були в тому замку я відчувала страх . після того як я прокинулася довгий час не могла знайти заспокоєння.

Варто дівчина, на неї нападають з ножем, ЇЇ хочуть штрикнути і тут різко я повинен звідкись вискакувати й стаю на ЇЇ місце

Сьогодні уві сні мені наснилося що мене захищав один чоловік від іншого. До чого це?

Мені сьогодні приснився сон що мене захищає один Мужила від іншого. До чого це?

Мені наснилися золоті лати, якими я захищалася від якогось незбагненного зла. Я підставляла руки в золотих обладунках під розпечені парові струменя і вони не обпалювали. Я розуміла що захищала не тільки себе. Все це відбувалося толь вночі, чи то в якійсь печері. Я побачила місце, про яке розуміла, що це поле бою. Тільки поле бою на якому борються не люди, а добро і зло, світло і темрява. На цьому полі стояв маленький хлопчик, на вигляд років чотири. Він був майже голенький. Я підійшла до нього вкрила його ковдрою, і забрала його звідти, сказавши як мені здавалося в слух. &# 171; Я не залишу його тут. Тепер я буду захищати його.&# 187;
На цьому моє сновидіння урвалося, мабуть я прокинулася. Але другий мій сон був для мене більш емоційним і вагомим.
У реальному житті мені 28 років і у мене поки що немає дітей.
Мені наснилася моя дочка. Їй було дванадцять років. Уві сні мені розповіли, про те що я віддала її на виховання свого хрещеного. А той сказав, що чим старше вона стає тим важче з нею ставати злагодити, що у неї дуже важких характер, і що б я забирала її собі назад. Це була світла кімната. Я зустрілася з донькою, намагалася її обійняти, але вона виривалася і говорила що вона мені не потрібна. Говорила як ображений підліток. З істерикою зі сльозами. Поки ми були разом, я попросила її ще, що б вона дбала про молодшого брата, який дуже малий, і потребує підтримки та піклування.
Це все, потім я прокинулася.
У реальному житті у мене ще немає дітей, але я їх дуже хочу.
Поясніть до чого мій сон

снилося, як захищала покійну бабусю від двох сірих вовків у неї на подвір’ї

Ну спочатку все було добре, я дивилася телевізор, а потім чую що хтось ходить, хапаю немовляти і біжу через балкон до сусідів, там я розумію що це квартира цих бандитів і починаю вибиратися на вулицю з якоїсь сходах з балкона їх.Потім я починаю бігти, а вони за мною женуться на машині, вони практично наздоганяли, поки я не забігла в приватний будинок з немовлям і не сховалася за парканом, потім я бачу через паркан, що вони теж зупинилися прям тут і все .Я прокинулась

Наснилося що чоловік мій захищаючи мене спочатку наїхав своєю машиною на машину кривдника. А потім став захищати мене бити кулаками людини якого так скажемо ненавиджу

Наснилося УЛЮБЛЕНИЙ ЛЮДИНА, ЗАРАЗ ВІН У Новосибірську, приснився ЩО ВІН ЗАХИЩАВ МЕНЕ ВІД ПОГАНИХ ЛЮДЕЙ І ЦЕ БУЛИ ЧОМУ ТО ДІВЧАТА. ОДНА ХОТІЛА ПІДНЯТИ НА МЕНЕ РУКУ, АЛЕ ПОБАЧИВШИ ЙОГО ЗУПИНИЛАСЯ І Я БУЛА такий гордий, ЩО МЕНІ З НИМ НЕ ПРО ЩО БОЯТЬСЯ.

Вдруге поспіль сниться що дівчина шатенка захищає мене уві сні. А захист це аура навколо мене і відчуваю я що вона мені допомагає, оберігає. Я спокійний і задоволений.

Вітаю. Мені наснилося що я тікають від незнайомого мені чоловіка. Сховалася я за спиною свого покійного брата (він не так давно помер ще немає 40 днів). Він мене захистив уві сні. Перед своїм братом я не бачила. тільки тіло. Заздалегідь дякую.

Мене запросили в ресторан мої друзі. Коли я прийшла один друг зі мною привітався, а другий накинувся бити. Краща подруга сиділа, нічого не зробила, а подруга почала захищати і відтягати

Уві сні я заступився за свою била дівчину, в бійці покаравши кривдника, який був її новим залицяльником, колишня просила не карати кривдника, але я все одно побив його. Після цього шкодував, обіймав і цілував все ще улюблену колишню дівчину, на що отримував відповідь поцілунок і обятія

мені наснилося що до мене приставав однокласник, ліз до мене обмімал, а потім мій колишній його вдарив за те що він ліз до мене

Привіт скажіть будь ласка що таке уві сні бачити як спасаеш людини від удару ножем і прив’язується до нього.і ще як тітка питаетса взяти землю з могили мого батька .

Мені наснилося що я в школі не встиг на урок і в один мене однокласник почав дуже сильно і холоднокровні ображати, якимось чином довів до сліз і в один прийшла незнайома дівчина і почала мене сильно захищати

Мені наснилося, що я захищаю тварин (вуличних), але я не пам’ятаю від кого, я їх і в підвали намагаюся заховати і билася з чоловіком, який образив собак. Тварини були різні, навіть поні.

Бачила уві сні, як мама маленькою дівчинкою грубо обійшлася з нею і я підійшла до дівчинки, щоб заспокоїти дитину, нахилилася до неї і сказала: підемо до мене в гості, хоча сама не люблю дітей.. Дівчинка була не російська, з короткими темним волоссям, але гарненька, навіть святкове.. Далі сон не пам’ятаю

Я захищав від нападу і викрадання дочка свого знайомого. У мене була зброя, причому з якимись не бойовими патронами.

Мене захищав мій друг від інших друзів, тому що вони до мене приставали, той друг який мене захищав він мене ще й обнімати

Привіт мені снилося що я був в якійсь кімнаті зі своєю колишньою дівчиною і потім я вийшов, а зайшовши побачив страшну квартиру що якийсь чоловік схожий на брудного страшного бомжа намагався згвалтувати її він встиг її вдарити у неї була кров з носа я його відштовхнув від неї і він дістав чим яким почав зі мною битися хотів мене вдарити їм але я вибив його палицею какойто попавщейся мені під руку і вирубав його. Потім узяв дівчину під руки і ми пішли! Підкажіть як тлумачити цей сон будь ласка!

Дія відбувалися у величезному заміському будинку він абсолютно не затишний, це скоріше Банний комплекс . Вночі я почув якісь звуки на 1 поверсі і вирішив спуститься мій батько з мачухою стали мене відмовляти але я став спускатися і побачив хлопця спортивної статури який підняв камінь, розбив вікно і заліз в кухню після в будинок через центральні двері увірвався натовп я піднявся на сходи і став заряджати гвинтівку мені назустріч піднімалися ці хлопці я понел що не встигну зарядити її і віддав мачухи сам дістав чим і став паплюжити удари в обломить живота першому хлопцю в торою кинувся до мачухи я намагався вільною рукою його затримати але він вислизнув. На цьому сон перервався . (На їхніх обличчях не було злості, батько кудись пропав і його не було під час основних подій)

Мені наснилося що я захищаю вагітну жінку від її чоловіка, який хоче її побити. Потім я з ним розмовляла і він заспокоївся. А дружина його всегодня час його побоювалися і не вірила що він заспокоївся.

ми гуляли з мамою, поруч з нами зупинилася вантажна машина, ми пройшли її і потім я повернулася інтуїтивно подивитися, з машини визирав хлопець з автоматом і цілився в нас, я постаралася закрити маму повністю, показала хлопцеві середній палець на обох руках і врешті-решт ми з мамою благополучно дійшли до будинку, я відкрила поштову скриньку, в ньому були квіти і листівки, я почала діставати, але серед всього цього знайшла осколки скла і почала їх прибирати

до нас в будинок потрапив підліток ія чітко знала його план він допомагав в отомщеніе якийсь жінці яка хотелеа що б ми були мертві і в найпотрібніший момент я витягла все ножі і всі предмети якими можна було захищатися і він спробував нас вбити вкравши ножиці але я перша встромила йому музичним предметом в плече а він до цього відкрив наші двері що б жінка чий план він виконував змогла спокійно зайти і вбити нас

Був я в таборі в 2013 році і там був один пацан. У мене завжди були з ним кофлікти, і ми недолюблювати один одного. І як то раз стояв я на сцена в смокінгу і росказивал щось. І бачу він в залі сидить з усмішкою. Та ще й в обнімку з моєю нинішньою подругою. Я скидаю піджак і йду. Відкидаю подругу в сторону. Його кидаю на підлогу. І починаю жорстко бити його. Зі словами &# 171; Тільки спробуй хоча б підійти до цієї дівчинки&# 187;. Мені дали 7 років. І в мені не було ні краплі сорому. Я знав що роблю. Можливо вона і зненавиділа в цей момент, але я знав що він і на 3 метри близько до неї не підійде, тому що він брехлива тварюка.

Дзвінок у двері. Мама пішла відчиняти. За дверима було троє чоловіків, вони насильно кудись тягнуть маму. Вибігаю Я, знаходжу якийсь лом, починаю всіх бити, одночасно стукаючи в сусідні квартири, кличучи на допомогу. Зрештою, Я оглушила всіх трьох цим ломом і ми з мамою повернулися додому. Що б це могло означати??

Мені наснилося що я в квартирі своєї, прийшов хлопець який мені подобається дуже зі своїм другом, і прийшов сантехнік що то лагодити, я намагаюся коханого свого відвести в кімнату поцілувати, він мені каже що я йому не цікава, далі як ніби ми їдемо в машині я він його друг і їх загальна подруга, заводимо мову про батьків я пускаю сльозу кажу що мій мене кинув, вони мене втішають, далі як ніби ми з ним починаємо цілуватися і нас кидають на землю ми лежимо на землі і цілуємося, все відбувається дуже щиро , і підходить хлопець бере мого за волосся і дає покурити якусь фігню, той курить, і ми тікаємо, я всіляко захищаю його, а він мене і ось ми доходимо до притулку свого він зайшов в будинок, і я намагаюся замкнути всі двері щоб йому Чи не загрожує небезпека, і в загальному все.

сон був виходить ми з другом поверталися додому, і там на якогось хлопця напали 3 неросійських ми в ступі виходить але я можна сказати не бився а удари все відбивав і дуже легко. потім один відійшов став другий за мене ми з ним так само почали, але тут вже я силу застосовував по сну до нього, і на цьому сон закінчився,

На мого друга напали, я його намагався захистити. В ході бійки ворог витягнув чим. Він нікого не вбив, я його знешкодив

Наснилися 3 знайомих які спотикався заступився батько і зав’язалася бійка, а я намагався їх розборонити. (Батько загинув 3 роки тому) Що це могло б означати?

я за ніч виявилася в будинку своєї улюбленої бабусі 2 рази, в перший раз я опинилася там зі своєю дитиною і в будинок намагався проникнути людина, але саме будинок його не пустив. другий раз я опинилася в будинку одна і хотіла затопити піч т.до. було прохолодно, вийшла на вулицю і побачила знову цю людину біля хвіртки. Бачу що інструменти лежать на землі і видерга сама мені лягла в руку, потім я закричала (мені здалося що я так закликала силу щоб прогнати його). Навколо завібрував повітря здається. Людина якось зменшився і как-будто покотився чтоли. Вобщем я його прогнала, але від перенапруги втратила свідомість. Мене укутати снігом, але холодно не було. Сон мені здається важливим. Т.до. в цьому будинку в дитинстві я провела багато часу.

Я сиджу в своїй машині. За кермом незнайома женжіна років 18-20. До дверей підходить таджик і кличе її, я з салону дістаю палицю і йду замість неї. Без розмов починається бійка (він починає), і я перемагаю, він тікає і я прокидаюся.

У моєї бабусі було багато гостей і в їх числі був хлопець (з яким в житті я вже не спілкуюся). Він написав мені на телефон СМС &# 171; Оля, я хочу помиритися&# 187;
Я відповіла &# 171; немає&# 187;
Він пише &# 171; прошу тебе, давай поговоримо&# 187;
І ми домовилися разом піти і поговорити в дорозі.
Але тут я задумалася, як він дізнався мій номер, якщо я йому не дала його
Потім з будинку вийшла велика юрба і ми разом з нею.
І я його втратила, написала &# 171; ти пішов?&# 187;
він &# 171; я з одним, прости&# 187;
І я йшла позаду нього на трамвай
І вони мене пропустили, а його друг в цей момент почав мене лапати
І я його вдарила, а хлопець вдарив його так, що той втратив свідомість і посадив на сидіння його, а сам сів поруч.
І почав просити у мене вибачення
А я стояла і дивилася на нього і говорила &# 171; у тебе є дівчина &# 187; (В житті вона є)
І я вже хотіла його пробачити, але прокинулася.
Сон не був кольоровим.

Мою дружину душить незнайомий чоловік, дружина мучиться і кличе мене. Чоловік каже, що я з ним в сексуальних відносинах, я повинен звідкись вискакувати ззаду і б’ю по спині. сон закінчується.

Йшли з дочей з прогулянки взимку і раптом вискачіла собака і стала бросаца на мою дочу я закрив її своїм тілом тоді собака стала кусати мене Занога Зарук спину обличчя.потім я розозлілся вже від болю схопив собаку і вбив.

Начебто моя сім’я знаходиться в обгородженій території, я перебуваю по інший бік огорожденія (паркан), і розумію що хочуть образити мою сім’ю, проникнути через паркан, спочатку нікого не бачу, потім чоловік жінка йдуть повз паркан і чоловік кидається на паркан (як собака ), я щось йому кричу він пропадає, потім мене починають кусати комарі (багато комарів), я відбиваюся і вбиваю їх! І прокинулася!

Привіт, мені приснилося то що я ходжу по якомусь острову, де є льоди і трава . Я йшов з дівчиною своєї і нічайно штовхнув крижинку, якої потрапив по іншій дівчині і за неї заступився хлопець і ми почали з ним кидатися сніжками в один одного. І потім мені дівчина сказала, що я сміливий. Розумію, що сон марення, але все ж я буду вдячний вам за тлумачення його.

Була гірка, я був з дівчиною. Внизу була стіна. Її захищали незнайомі мені люди і через цю стіну теж хотіли прорватся незнайомі мені люди. Ті Каторі захищали нас почали по них стріляти. Але вони всерогно прорвалися через стіну. Я потягнув дівчину вгору по горі. Ті люди нас наздогнали і розлучили. Я не міг кней прорваца&# 8230;

Мене вкусила собаку але я її не боялася бігла до неї на зустріч потім за допомогою друзів відкрила їй пащу і витягла руку, собака була велика, потім закрила їй пащу і вела додому, а там її хотіли вбити, але я не дала, кусала як ніби просто хотіла налякати мене

Мені уві сні стало різко від чого то страшно і мій колишній хлопець якого я досихпор люблю, стояв мене міцно обіймав, а я стояла річка в втупившись у нього і говорила що мені страшно, і він мене заспокоював і від цього всього я відчувала що я під захистом і що нічого не стукає

Привіт, мені наснилося сьогодні то що на мене нападав маніяк, загоном коханий який мене захистив, підкажіть будь ласка, до чого це?

Вітаю! Мені приснився сон, в якому я бачила стада великих диких тварин носорогів і тигрів. Вони були &# 8212; поруч, але уві сні я відчувала загрозу бути затоптаною. Один тигр на мене напав і намагався вкусити, але незнайомий чоловік відігнав його.

Я зі своїм хлопцем була в гостях, хлопець пішов в іншу кімнату і я його довго не бачила. В гості стали приходити якісь бійці, і дівчата і хлопці, займалися боксом. І у мене стався конфлікт з дівчиною, через те, що я не давала проходу в сусідню кімнату, т до не могла через те, що проходом була ванна. Потім конфлікт з іншими дівчатами і хлопцями по черзі. Дівчат було більше. В кінці сну я зустріла свого хлопця і запитала чому він не був зі мною і не захистив мене. Відповіддю був: я допоміг іншій дівчині. Але ж ти мене все одно любиш, тому що я краще за всіх (слово насправді було нецензурним).

Ми з сестрою Шолкани насіння потім ми побачили з вікна в чорних речах людей ми закрили двері і думали навіщо. Вони прийшли окозолозь і за магічних насіння ми взяли їх і Сіел 2 насіння і стали невідимімі але це тільки на 2 години і так. 2 години пройшло і вони побачили нас ми злякалися і вийшли на вулицю але вони немає один впав і угамуй і вони сказали віддайте насіння

Уві сні я бачила, як мою подругу, намагається образити якийсь чоловік, але на нього нападає змія. Я хапаю подругу за руку і веду геть звідти, бо таке відчуття що щось відбувається, я чую верталет, вона намагається вивільнити руку, але я їй кажу: &# 187; Немає зараз я тебе не відпущу, навіть не проси.&# 187; . Вона кладе мені руку на плече і каже:&# 187; Скільки у нас з тобою було моментів хороших, і буде, а зараз біжи.&# 187; Але я так і не втекла, а потім я прокинулася.

Батько каже, що якась шпана мого віку (16-19) контролює його фінанси і змушує звітувати. Дізнавшись це, я в люті виходжу на вулицю зустрічаю їх і після того, як я починаю їх бити-прокидаюся.

Було темно і холодно, ми зі свого дівчиною були посеред лісу, на неї огризались вовки і хотіли напасти, я закрив її собою але мене вовки боялися я крикнув на них і вони розбіглися і тоді я прокинувся.

у мене є друг
І уві сні на мене хтось нападав
Він підбіг і почав захищати мене
Він був з кимось
Він потім пішов далі добивати того, хто на мене нападав
А його друг зі мною розмовляв

Ти приїхав, ми зустрілися і з нами був хтось ще, ми пішли по квас, я була в шортах, ти обійняв мої ноги і тримав і натякнув на секс, потім ми пішли до машини, це було на перехресті біля Шаурменой, а на виїзді там був якийсь дядько і ми почали розпитувати у знайомого хто це там і з ким він, вона сказала швидко його ім’я і той чувак почав йти на нас, ти зробив вигляд що знаєш його і крикнув у спину йому його ім’я і той хлопець заспокоївся, потім ми відійшли, ти сів на лавочку і ззаду підходить якийсь чоловік з ножем і пробиває тобі форму, чувак який був з нами втік, а я встаю різко і видирав чим з тебе і метаю в нього і потрапляю в праву легку, він падає, я підходжу і ще раз пробиваю його, і перевіряю що б не помер, потім підбігає дівка і кидає в мене чим, і в той момент я помічаю що тебе немає, я ловлю чим і метаю в неї перший раз начебто потрапила в ногу і вдруге я промахнулася, я ногами забігаю на лавочку і стрибаю на неї, ногами по голові, потім вона встає і якісь сітки кидає, вони спочатку були в кубику, а коли летіли розкривалися, в загальному, я відбиваю це два кубика і вони потрапляють на неї і я не пам’ятаю кінцівку

Привіт, мені наснилося, що я повернулася в минуле, щоб змінити хід подій, тому що в нашій родині зараз проблеми, ще я не змогла повернутися назад в даний, і побачивши братика в дитинстві я міцно обняла його і дуже багато раз плакала і плакала, тітка побачивши мене сказала нехай поплаче легше стане

Мого чоловіка уві сні хотіли вбити, ціла юрба мужиків. МИ були в будинку. Я запитала за зброю він дав мені два пістолета. Загалом ми з ним зарядили пістолети він ушол в іншу частину будинку, а я залишилася на початку де вхід і чую хтось лізе в будинок, це величезний мужик я вистрілила в живіт він впав, але потім втал і я вистрілила в голову. ВІН впав але ще був живий. також другого. потім пішла в кінець будинку а чоловіка там не було я побігла його шукати на вулицю питала у людей. Але так ніде не знайшла

Добрий день мені наснилося, що мене кинув хлопець без будь-яких пояснень і на те причин, потім я намагалася втекти в істерики далеко і мене ізнасізначіловалі, потім обікрали і я далі уві сні у втечі і захисту зустрічаю знайомих мені людей іншої національності і вони дізнаються мою образу і події усіма зусиллями та знайомствами намагалися знайти винуватців і покарати його жорстко, а я як за ними мчала щоб вони не наробили дурниць &# 8230;.але точно я не пам’ятаю насильства або я втік або просто не було все в подробицях

мені наснилося, як я захищаю маленьку дівчинку і я постійно бігу з нею від поганого людини, тримаючи за руку.

Я захищала свою молодшу сестру від інфекції яка поширилася по світу. У мене був імунітет до цієї інфекції і я могла спокійно переносити дотику заражених, в той час коли інші вмирали від першого дотику зараженого. Всі дії відбувалися спочатку в особняку а потім в госпіталі. Все це почало відбуватися після спіритичного обряду в особняку

Мені наснилося, як я з’ясовувала стосунки зі знайомим мені хлопцем, з яким я раніше добре спілкувалася, він часто уникав розмови і перетворювався: то в мавпу, то в якогось хижака
І ось ми йдемо з ним
було ясно
І ось на мене хтось нападає
Він намагається мене захистити
Я втікаю
І в кінці я бачу що він помер, перетворившись в тваринного

Захищаю свою маму від злаумишлініков які хотіли обдурити і відібрати у неї золото. Вона довірливо до них йшла а я вже знаючи іхние мислі про пограбування, схопила чим і почала різати одного злаумішлініка. І кожен раз час поверталося в спять щоб як би мене попередити і дати мені час щоб убіречь і себе і свою маму від цих нападі.

2 рази снилося як хлопець який подобається захищає мене. Я пішла в школу і там знущалися наді мною, потім я поскаржилася цьому хлопцю і він сказав якщо ще раз мене чіпатимуть, то він їх уб’є.
А другий сон, теж такий же тільки цей хлопець вже був у мене вдома.

до мене підійшов хлопець і почав приставати до мене, а молода людина, син одного мого батька, він побіг відштовхнув від мене його і вигнав.

Наснилося, що колишній однокласник хотів вдарити палицею. Я закрила очі, чекаючи удару, але він посміявся і прибрав палицю. Потім він сказав:&# 187; Ти думала я теья вдарю? Ні, тепер я буду тебе захищати&# 187;.

На вулиці ввечері заступався за дівчину, на неї напали собаки, спочатку відганяв &# 8212; не розуміють, знайшов сокиру і пробив однієї череп, втора і третя самі втекли. Потім різко виявився в квартирі, але вже з мамою, до неї чіплявся лівий хлопець, а я притиснув його до стіни і говорив щоб не ліз до неї, що я тільки що вбив собаку і його теж уб’ю, він не розуміє, дістає ножі, я відбираю їх і починаю його різати з усіх боків, він тікає на кухню, намагається вийти на мене з виделками і ложками, потім я прокидаюся.

Я була у ворожки, бабки (не знаю як назвати її) просто в гостях, і вона мені сказала що якщо Рома прийде то буде якась біда, я написала йому щоб не приходив але він впертий все рівно прийшов і мене це розлютило, я намагалася його захистити за кімнатою взявшись руками за стінку де він сидить, го ця бабка сказала що я їй заважаю і попросила так не робити, але я все рівно сиділа в іншій кімнаті і подумки захищала, заважала їй

Я зараз вагітна&# 8230; мені приснилося уві сні також що я вагітна і була десь в квартирі і приїхав колишній з дівчиною вона хотіла мене вдарити по животу але він її отталкнул..після я розплакалася а він обійняв мене і хотів відвести але вона Неда і він повернувся міцно обняв поцілував. І притиснув так ми стояли довго а його дівчина била в цей час його взад але він всерівно притискав мене&# 8230; згодом він поїхав з нею і дивлячись на мене сумував а я плакала&# 8230; що це може означати.

Мене хотіли зґвалтувати біля квартири мого хлопця, я ніяк не могла відкрити двері (вона була замкнена), і потім коли мене причепився якийсь чоловік і я опинилася в квартирі навіть не знаю як, і він коли мені почав лізти, я не пручалася, але в той же час не хотіла щоб він коли мені лізти, але потім я кудись відійшла і побачила свого хлопця, і вказала пальцем туди і мій хлопець захистив мене

Дівча як би вампір. І вона всіх дівчат захищає. А хлопців немає. Ми хлопчиків 3-х забирали і в укриття вели. На вулиці як апокаліпсис був. Я одноного на ручках несла він ще дрімав. Коротше я їй кажу що вона більше з нами не піде. Мовляв нічого за моєю спиною дітей вбивати. Вона перед цим одного на моїх очах вбила. Ну вона давай злитися я малюка відпускаю вона на мене і намагається вкусити. Я дістаю олівець і в шию їй. Коротше я до такої міри її мочила що просто відірвала голову. Але емоції спокійні були. Що так і повинно бути

Я був з другом в школі і тут раптово на нього хочуть напасти з ножем і коли стався удар я підставився під нього і сказав що ти не посмієш торкнути мого друга

Уві сні дівчина лежала на землі потім вона побачивши мене встала взяла свою дочку обняла, я хотіла її з ревнощі вдарити, але мій хлопець прибіг і як щит їх прикрив.сон був кольоровий вони були обидва в чорному.

Я була в приміщенні і зустріла чоловіка, якого ледь ледь знаю, (він мені дуже симпатичний в життя,) зустрілися з ним і я йому говорила, що буду захищати його і тягнулася до його губ, був поцілунок, (В Життя я його повинна перемогти , так як на протилежному боці) ми пішли на якісь збори, на ньому були жінки і чоловіки знайомі і немає, жінки голі по пояс, вони не мають відношення ні до нього, ні до його роботі, жінки хороші з моєї старої роботи, . Раптом я встала і почала майже кричати захищаючи його. Потім йому говорила, що сама не розумію, чому я зірвалася на крик, чому підвищила голос, адже це не професійно. Чоловік якось не дуже чітко проглядався (ОБЛИЧЧЯ) то дуже чітко. (Звичайно в житті я б хотіла з ним взаємини)

Захищала протягом усього сну свого доброго приятеля, спочатку ми були в ресторані і у нього хотіли вкрасти гаманець. Я його відбила. У слід частині сну я охороняла ворота в його будинок, в той час як там була вечірка, потім завершивши я приєдналася до них, витримавши протистояння. У нього я відчувала себе як вдома, а з ним більше не бачилася після повернення з поля бою.

Приснився сон де ми були з колишнім чоловіком в більшому центрі..багатолюдному.і люди ізітской нації по-моєму образили чоловіка..кинувши в нього шматок їжі. Коли я обернулася його тримали і він їли стояв на ногах..і я почала його захищати&# 8230; Битися з цими виродками. Я пам’ятаю сон..чітко&# 8230; але є побоювання &# 8230;

Спочатку мені снилося, що я в образі одного відомого супергероя намагаюся протистояти лиходієві. Там було багато холодної зброї та інших лиходіїв. Я всіх перемогла, але мене трохи поранили. Потім я повернулася в своє тіло, Але місце не змінилося. Тепер цей лиходій прийшов до мене і ми з ним зайнялися сексом, намагалися робити це так, щоб не помітила його дівчина. Закінчивши ми зрозуміли, що нас все-таки запідозрили. Ця дівчина жила по сусідству і прийшла розібратися зі мною, але нічого не добилася. Через пару хвилин я дізналася, що її дідусь зійшов з розуму і хоче підірвати будинок, в якому зібралася вся їхня сім’я. Я побігла туди. Коли динаміт вже лежав у будинку, я його схопила і кинула подалі, але в цей час повз проходили дві дівчинки. Я їм кричала, щоб швидше йшли, але вони не чули. Тоді я кинулася до них, взяла їх і відвела подалі, сказавши, щоб швидше бігли додому. Вибух я так і не почула

Мені наснилося, що я захищала свою сестру і брата від пострілів з пістолета, прикриваючи своїм тілом, а допомагав мені в цьому старший брат, дивним виявилося те, що уві сні дія відбувалася в грудні, го було дуже жарко і сонячно, мого не було, все було зеленим.в результаті я їх захистила і сама не постраждала, потім все в мить стало дощовим і їх викрали і я побігла до подруг за допомогою, вони каталися але човні по озеру, вони погодилися допомогти.

Мені наснилося, що хлопець, який мені подобається, заступився за мене, поліз в бійку з хлопцем, який мене образив, а потім обійняв мене.

мені приснився мій колишній хлопець і він запутупался за мене коли молода людина водій оскарблял мене

Наснилося, що мене почали підколювати мої однокласники, навіть ображати. Я слухала і не могла нічого зробити, хоча в житті я досить бойова. Після чого сидів зі мною мій влзлюбленний (хоча ми далеко з різних класів) почав мене захищати, пустивши в хід свій гострий язик, а оскільки він досить запальний і в люті може накоїти справ, ніхто не посмів йому навіть нічого сказати. На цьому сон закінчився.

Наснилося, що мене почали підколювати мої однокласники, навіть ображати. Я слухала і не могла нічого зробити, хоча в житті я досить бойова, тому мене ніхто не чіпає. Після чого сидів зі мною мій влзлюбленний (хоча ми далеко з різних класів) почав мене захищати, пустивши в хід свій гострий язик, а оскільки він досить запальний і в люті може накоїти справ, ніхто не посмів йому навіть нічого сказати. На цьому сон закінчився.

Я перебуваю в якійсь квартирі на кшталт з подругою там двоє дітей хлопчик, років 2-3 і дівчинка років 5-6, діти не мої але я розумію що я їх дуже сильно люблю але більше хлопчика, в вікна вриваються чоловіки чомусь хочуть відібрати в мене дітей, а їх захищаю, б’юся далі не пам’ятаю

Наснилося що я стою ввечері біля входу в магазин, знайомі хлопці почали хвать за руки, смикати, але проходить повз хлопець теж знайомі, раніше любив мене, захистив мене від мене, прогнав їх, забрав звідти і обійняв

колишній чоловік з яким прожили 27 як вдома і захищає коханку за що я колишнього побила ось такий короткий сон

Мені снилося як ми з мамою і з братиком потрапили в якийсь парк, у нас хотіли відібрати маленького братика і я його захищала, взяла його на руки і почала тікати з ним але нам заважали всілякі прагради. Дуже часто сняться сни коли хочуть забрати у мене братика, і тому я дуже боюся втратити його в реальному житті.

в темряві я захищав дружину і дочку від агресивно налаштованого собаки.але було так темно що я бачив лише її обриси.вона нападала, але кожен раз я вів своїх.я зміг довести їх до будинку і заховати, але сам повернувся щоб з нею розправитися і мені це вдалося.

1) Моя подруга, вбила мене уві сні
Вистрілила в мене, уві сні палакала від цього, прокинулася, ліжко покрити, її аш трясло, перший раз таке .
1) Ми гуляли по парку
На її хтось напав, якийсь мужик з ножем
І я її врятував
Відкинув від нього
І напав на нього
Я його бив до крові
Потім ми втекли глибше з нею в парк до озера
Сиділи на лавку
Вона протерла мої кулаки він крові
І намазала руки кремом
Уві сні я відчув ніжність її рук
Кінець, потрібна допомога, розберіться.

Я сьогодні бачила сон в якому мій однокласник мене захищав (не чіпай її) від якогось хлопця але цього хлопця я забула. Ми сиділи на якийсь зустрічі, і ми просто граючись з тим хлопцем жартували, але коли він хотів мені щось зробити, я втекла за спину однаклассніка. І він промовив ті слова. Свого часу мій однокласник який снився був, незалежним ні откого, завжди бився. [email&# 160; protected]

Я йшла по парку, почула крики пройшла повз бачу це моя подруга. На неї кричать і збираються промо камінням. Я повинен звідкись вискакувати й обіймаю її, щоб на ній не подряпини не залишилося. Раз кинули він розкришився, два він прилетів мені в обличчя, подруга пішла на дах збираючись стрибати, та компанія змусила її. Я її зняла і зателефонувала в поліцію.

Привіт, мені двічі наснилася одна і та ж дівчина, сюжети різні але в кожному сні ми з нею разом, ніби як пара, перший сюжет: дуже багато тварин, але мої з них тільки пси, гарні пси, віддані, вони лестяться, люблять мене , але все тварини боятися якогось звіра, і постійно коли він приходить всіх тварин потрібно переправляти на інший міст, а та дівчина, я уві сні бачила все чітко, не з боку, і все відчувала, виглядала вона так: довге темне волосся, очі каре-зелені, струнка взагалі красива дівчина, ми з нею то цілувалися то обговорювали моменти як позбутися від звіра, уві сні як я зрозуміла вона була мені дуже дорога.другий сюжет: я постійно її захищала від жахливих людей. Суть: я полюю на якихось главорезов, я розумію що начебто з ними покінчено йду на якусь корпоративну вечірку., Там з’являється вона, моторошно злиться, я намагаюся порозумітися, цілу її, кажу, що це моя робота, тут заявляються ці главорези, я розумію що якщо з нею що-небудь трапиться, я собі цього не прощу, починаю з ними битися, кров месево, а вони начебто не вбиває, потім я відмовляюся з нею, як я зрозуміла у нас вдома і все по колу, ми з нею займаємося любов’ю, з огляду на що в обох сюжетах я це я і все як наживо, тобто как-будто я не сплю, але я не гетеро, я заміжня, з чоловіком все добре.

Пам’ятаю не весь сон, а тільки уривок.Уривок почався з того.Що до мене причепилися 2 хлопців, начебто хулігани або їм щось від мене потрібно було.Вони до мене причепилися біля пошти, а поруч були дитячі каруселі.Я побігла туди.Вони за мною, потім я зупинилася і почала з ними битися, тому що зрозуміла що іншого вибору немає і від них втекти не вийде.Тільки приготувалася і хотіла вдарити одного з цих 2 хлопців.Як не з куди візьмися, з’явився Паша.Він мій однокласник і я його дуже люблю.Він теж був там на каруселях з своїм другом Дімою.Він побачив що мені потрібна допомога і вирішив мені допомогти, але його друг просто сидів і дивився в той час як Паша з ними бився.Паша їх переміг і вони лежали без сил.Потім, як це було дивним він мене обняв і поцілував.Хоча до цього ми з ним були хорошими друзями і просто однокласниками.Але він знав про мої почуття.Я йому 9 числа в травні зізналася.І ось він обійняв мене і поцілував.А Діма його друг як побачив це або удевят або кудись пішов.Якось так було.Потім наступний уривок.Уже після того як Паша мене врятував.Ми з ним виявилися в якомусь дивному місці.І з нами була молода дівчина особи я не пригадаю.Але я її добре мені здавалося знаю.Ми навіть йшли трималися за руки з нею.Це було якесь дивне місці.Віддалене, на кшталт схоже на пустелю з заброшінимі високими будинками, а начебто і на гори.Там було високо то низько і ми то піднімалися або опускалися поки не прийшли до наступного місця в 3 я, Паша і дивна дівчина особи якого я не пам’ятаю але мені здавалося що я її добре знаю.І ось ми прийшли в якийсь будинок, зайшли туди, і як проходили з однієї кімнати в іншу, то там була дірка в стіні, і мені здалося що там майнула якась тінь, я взяла її за руку тому що ми були з ній одні і я злякалася і до того мені здавалося що я її добре знаю і вона мені не чужа.Але потім я звернула увагу, що Паші немає з нами.Я у неї запитала.Але не пам’ятаю що вона відповіла мені.Але я сама собі подумала, що Паша не міг мене кинути там одну, з нею, якщо навіть врятував мене від 2 людей, то кинути там в незнайомому місці він не зміг.Потім ми зайшли в якусь кімнату а там був перехід з однієї в другу.Ця дівчина була толі цілющою Толі я не зрозумію ким.Тому що як ми зайшли в кімнату.Вона взяла чоловіка, він став до неї на коліна повернувся до неї спиною.І вона щось робила у нього над головою.Я вирішила піти в другу кімнату, там же був перехід з однієї в другу.А там сиділа якась старенька вся в чорному, ну вона мені дуже нагадувала обличчям ту дівчину в другій кімнаті.Я ще переконалася, вона ж стара а нагадує молоду.Я злякалася і пішла в ту кімнату де та дівчина.Я забігла туди і запитала що це за жінка, я була просто дуже налякана.Але ще більше я злякалася коли побачила що вона того чоловіка який стояв на колінах повернутиф до неї спиною, вона його душила чорним шнурком або ж ниткою.Я здивоване подивилася.У мене просто не було слів, я так здивовані була.Така приємна дівчина, мені пам’ятається що вона була не тільки молода на обличчя, а обличчя у неї було приємне і добре.І тут вона душить цього чоловіка, якого начебто зцілювала.Вона на мене подивилася і я її не впізнала у неї обличчя старів і ставало схоже на ту стареньку.Вона на мене подивилася і посміхнулася.І дале шнурок або нутка чорну.І сказала це твоє чи це для тебе.І продовжувала душити чоловіка.А я тримала в руках ту нитку що вона мені дала і дивилася на неї.У мене був такий шок.Значить вона і мене задушить.Я не могла не йти не говорити.Потім через час, як я відійшла від стресу, я побігла знову в ту кімнату де була бабуся, вона на мене так подивилася і посміхнулася.Я побігла до тієї молодої але вже найстарішої дівчини яка душила чоловіка.А вона ще більше старіла і ставала схожою на неї.І ось я почала бігати по цьому переходу в кімнату.З кімнати в кімнату.І вона стала повністю на неї схожою.Це для мене було останньою краплею.Я була така перелякана у мене такий був стресу і я взагалі не розуміла що відбувається тому що відбувалося щось неймовірне.Я вирішила звідти бігти.Вибігли з тих 2 кімнат де був перехід одна в одну.Вибігла в коридор і все було добре, але я повинен звідкись вискакувати до дверей і вони закриті.А вона бігла за мною.І тут я прокинулася.Тому що більше немогла це витримати.Жто було страшно.

Мені наснилося, що я захищаю кота від іншого кота, він мене кусав, чіпляється в мене кігтями, Я його не могла відчепити, але в підсумку я від нього відбилася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ