До чого сниться 😴 застряє уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні застряє що означає

До чого сниться застряють:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться застряє уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «застряють» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Фрейда

Якщо ви застрягли десь в дверях, в паркані, в ліфті – для чоловіка це символізує наявність дуже серйозних проблем у відносинах зі своєю постійною партнеркою і прагнення до розриву зв’язку з цим, але тут виникає безліч труднощів і перешкод.

Для жінки – це означає зацикленість в домашніх справах або в роботі. Ви забули, що ви, в першу чергу жінка! Прокиньтеся і займіться хоч трохи собою. Вам це сподобається.

Наснилося застряють, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться застряє уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я уві сні помер і відродився так відбувалася 5 мул менше раз, потім мене поранили з дівчиною я під повз до неї і поцілував її, Потім прийшли бандити які нас поранили, я сказав їй: Я люблю тебе! але потім я начитав понемаю то що це сон я захотів праснутся але не як, ці бандити спрасілі у нас: Хочете діточок створити! А я сказав: але взад нас стояв 11 річний я! я на нього начитав дивитися і намагався прокинуться! але бандити взяли какуето штуку схожу на сіль я по рушив до дівчини і начитав її цілувати я прокинувся коли услішіл звук бабусі!

Я була в чужому домі, щоб відвезти жінку з дитиною, їм загрожувала якась небезпека від її чоловіка, господаря будинку. Причому я була чоловіком, коханцем цієї жінки. Але я не встигла їх забрати, т.до. вона довго збиралася (він її постачав якимись ліками, через що вона почала сходити з розуму). Прийшов її чоловік і ми з ним зустрілися, він зрозумів, що я хотіла їх відвезти. Мені довелося підніматися по сходах за ним, в його кабінет, щоб поговорити. Я піднялася по сходах, але потрапила не туди, довелося повернутися. Щоб потрапити до нього в кабінет, потрібно було пройти через тунель з арок, причому вони дуже низькі, треба повзти (просто йому подобалося, що до нього приповзають на коліна). У цьому тунелі повз ще якийсь чоловік, він виліз першим. що з ним сталося, не знаю, але я зрозуміла, що потрібно повертатися назад, інакше живий я не повернуся, т.до. той чоловік був не один, я стала розгортатися і застрягла (таке враження, що цей тунель зменшувався, поки я була там). А вся його банда на чолі з ним почала сміятися, таким злодійським сміхом. Не знаю як, але я повернулася додому. Мене знайшли його люди, повернули мою флешку, яку я забула в його будинку, намагалися мною маніпулювати, щоб я зустрілася что-ли з кимось, але я не пішла, т.до. зрозуміла, що це пастка, флешку вирішила викинути, т.до. вирішила, що там бомба, виглянула у вікно і побачила велику яму, мати посадила туди свою дочку і стала закопувати, нібито через те, що в землі тепліше (час було не наше, яке саме не знаю), а поруч, зліва були розкладені в кілька рядів трупи, на які теж кидали землю, схоже на якийсь фашистський табір, воєнний час. І я прокинулася. Я не весь час була чоловіком, а тільки на самому початку, однак мене сприймали як чоловіка. Саме цей сон мені раніше не снився, але я постійно десь застрявала

Мені приснився ліфт. Снилося, ніби я їхала вниз. Ліфт зупинився на п’ятому поверсі, я зрозуміла, що він застряг, т.до. двері не відкривалася. Спочатку я сильно злякалася, але потім намагалася відкрити двері ліфта власне ручно. Але не виходило.
У ліфті я була одна.

Я пам’ятаю як намагалася прокинутися, але у мене нічого не виходило.
Я чогось налякалася і хотіла піти спати в кімнату до своєї мами, однак, вставши з ліжка, я виявила, що моє справжнє тіло не рухається і все це сон. Намагалася прокинутися різними способами, кричала, намагалася поворухнути рукою або ногою, але нічого не допомагало. Уві сні я спустилася на перший поверх і подумала, що можливо я прокинусь, коли я зроблю собі боляче. Я ущипнула себе і прокинулася.

Снилося що хочу в туалет, пішов в сусідню будівлю, яке знаходиться в міському парку, прийшов туди і перехотілося, зворотної дороги не було і у мене не стало штанів і трусів, одягнений був у одну футболку. По дорозі мене побачила знайома і почала засуджувати в алкоголізмі, в той час я забирався на дах машини по сходах, але самостійно цього зробити не міг з тієї причини, що був п’яний (мені здавалося що до землі метрів 100), і мені прийшла на допомогу мама, вона допомогла забратися на дах і вкрила тентом, далі мене повезли лікуватися від алкоголізму в село, але я про себе подумав «думаєте я тут не зможу знайти випити»

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ