До чого сниться 😴 Застібка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Застібка що означає

До чого сниться Застібка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Застібка уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Застібка» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

американський сонник

Застібка – сенс речей відкривається &# 8212; і знову зникає. Відзначте, розстебнута або застебнута &# 171; блискавка&# 187; в вашому сновидінні.

Новітній сонник

Застібатися – приховувати щось.

Сонник Девіда Лоффа

Застібка-блискавка є зручним винаходом, які прийшли до нас зі світу моди; в той же час, вона може бути причиною розчарування або болю, що пов’язано з її частими поломками і виникають через це несправностями.

Сни про застібках-блискавках – це часто сни про ефектності, зручність або підтримці добре доглянутого зовнішнього вигляду.

Якщо застібка-блискавка заїла – то сон може означати розлад планів, відчуття некомпетентності і брак ресурсів для вирішення проблеми.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви зайняті застібанні замку на своєму взутті і ніяк не можете з цим впоратися через його несправність – такий сон віщує, що ви встигнете на важливі збори і будете оскаржувати рішення, яке винесуть без урахування вашої думки і голоси.

Застібати уві сні рукавички – у вашому житті з’явиться обличчя, яка візьметься вас шантажувати інкогніто, але ви будете, знати хто це.

Сон, де ви застібаєте корсет – говорить про те, що ваша дратівливість стала притчею во язицех в колі ваших друзів, які давно перестали сприймати всерйоз ваші претензії і капризи.

Застібати ланцюжок, надягаючи її на шию – передвіщає, що ви цілком довіритесь свого обранця, остаточно переконавшись в його порядності та чоловічий мудрості.

універсальний сонник

Застібка-блискавка – може символізувати скромність.

Застібка-блискавка – це також знак того, що якійсь людині слід мовчати або, перш чим сказати що-небудь, добре це обміркувати. Можливо, сон говорить про те, що вам потрібно відправити кому-небудь телеграму-блискавку.

еротичний сонник

Застібати уві сні що-небудь на застібку – вам не сподобаються зміни, події, пов’язані з вашим партнером, його несподівані бажання і прохання. Можливо, вам захочеться сталості, стабільності у відносинах.

Розстібати уві сні застібку – знайомство з новою людиною спонукає вас на несподівані вчинки.

Наснилася Застібка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Застібка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося що я з мамою ходжу, вибираю взуття, і ось знайшла одні &# 171; модні&# 187;. я сама була на каблуках, хоча в житті їх не ношу. я хотіла поміряти їх, вони були без блискавки чомусь. т. е. то місце для блискавки було як буд-то вирізаним вони на стійкому каблуці і невисокі, напівчоботи. я взяла маму за руку, щоб вона допомогла мені втримати рівновагу і зняла один свій туфель (на нестійкому підборах, нібито шпильок) і наділу той, без замка. потім пройшлася трохи, але не пам’ятаю сподобалися вони мені чи ні.

Мені наснилося ніби на мені була куртка і її розстебнув якийсь силует без особи забравши при цьому собачку, і сказав: &# 171; А тепер застебни&# 187;. Я без собачки змогла застебнути її, силует зник.

Мої покійні дідусь і бабуся. Бабуся грає на баяні. Хоча, при житті не грала.Гості в будинку,&# 8230; а моїх живих родичів немає. . Я в цей час розмовляю. дід розсердився,. строго мене зупинив. Шукаю годинник, час подивитися, а все настінні годинники коштують.

добрий вечір .мнен приснилося уві сні.спочатку я спілкуюся з дочкою свого близького знайомого і обговорюю французьке духи.а потім я розумію .що стою в своєму вихідному плаття .яке одягала всього один раз і прошу.кохану людину застебнути блискавку.він її застібає.а при цьому у мене виникає думка.я ж могла і сама застебнути.проблем немає з застібкою.

Сон дуже яскравий, в червоно-жовтих тонах. Ми були на зразок трохи старше і мені здавалося, що я вже живу в цьому будинку. Будинок дуже багатий, з усякими вазами, глечиками та іншими цінними речами. Піаніно було дуже красиве з пределанимі до неї свічками. Загалом все шикарно. Я в чорно-червоній сукні, середньої довжини з трохи пишним низом. Я пам’ятаю, що я пішла до Льоші в кімнату, що б попросити його мені застебнути плаття. Чітко пам’ятаю себе з голою спиною і Льошу при костюмі, з краваткою. У підсумку він підходить до мене, тільки торкається руками до моєї спини (ну і сукні відповідно) і сон обривається.

Вітаю! Їхала в автобусі з чоловіком в короткій чорній міні-спідниці на блискавці спереду. Потрібно було виходити з автобуса, блискавка розійшлася, мене охопив страх, дивлячись на її побачила, що випало кілька зубчиків і я стала розуміти, що навряд чи її вдасться полагодити. Після цього стала намагатися застебнути її, застебнула наполовину. Вийшла з автобуса, зустріла свекруха, яка запустила повітряні гелієві кулі в небо і я посміхалася.

Мені наснилося що ми приїхали до чоловіка на роботу (він працює відрядженнями) Мама, тато (він помер) брат, моя колишня сусідка з дітьми (я з нею спілкуюся) багато народу було, Ми з ним окремо стояли і у нас просто такі почуття ( любов) потім у мене в рука виявилася свічка нова (обичке в свічник такі ставлять) я їй давай замок на дублянці натераем щоб легше застібалася і доканца НЕ застебнула і прошу чоловіка щоб він застебнув (я купила нову дублянку і в ній правда свічкою треба замок натерти погано застібається, але у неї замок трохи вище грудей, а уві сні по горло) і ще така ситуація була уві сні: у вікно дорослий чоловік дивиться когбу то він мене любить це бачити чоловік і починає мене цілувати. ВОСН така любов теплота було від чоловіка. Чоловік соберается своїм ходам їхати в інше місто один я переживаю за нього.

До чого сниться змійка на зеленій матерії застебнута, і пришита на шматочку матерії стежками і полотно це криве

здрастуйте, мені наснилося, що я взуваю чобіт, замок вискакує і чобіт розділився на дві частини.

здрастуйте, я прийшла до свекрухи забрати дитину а коли почала його одягати застібала купу маленьких гачків, клепок і блискавку які свекруха мені дала абсолютно не відносяться до комбенізонк

блискавка була растёгнута, я її чомусь натирала бальзамом і говорила ще про щось фальшиве, пам’ятаю зі сну тільки це&# 8230;

наснилося ніби я застібаю куртку молодій людині, але застібка заїла і з’єдналася половина від його куртки і половина від моєї і застебнув

Іду у взутті яка у мене на яву відсутня. зручна. Відчула що розв’язалися шнурки, хотіла зав’язати а виявилося що замок розстебнувся збоку .а шнурок попереду в порядку. Застебнула на ходу і швидко і пішла далі

Уві сні на робочому е, ті. Застегтвала краватку молодій людині при це він цілував мене в гублячи, а я всіляко цьому препятчтвовала

наснилося. Збираюся в похід . інструктор мій коханий чоловік (він помер рік тому) . він веде групу людей в похід я в складі групи. Але я довго одягаю відповідне взуття і збираюся . вони не чекають і йдуть на маршрут. Я засмучуюся але не занадто, і йду їх наздоганяти. одна. Мені не страшно я просто йду своєю стежкою. І в підсумку наздоганяю групу. Він мене зустрічає я порада що наздогнала і ми зустрілися. Він поправляє на мені одяг і спорядження.я посміхаюся, але у відповідь не бачу радості. Розумію що він зосереджений на своїй роботі. Не до дрібниць.

Вітаю. Мені снилося, що я застібаю блискавку на чоботі, а вона розходиться, хоча чоботи нові і красиві. Потім така ж ситуація із застібкою на куртці вона просто розходилася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ