До чого сниться 😴 Зарізати уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зарізати що означає

До чого сниться Зарізати:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зарізати уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зарізати» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Сон, в якому ріжуть домашню птицю – знак того, що наяву ви заведете цікаве знайомство, але ваш новий приятель несподівано зникне.

Зарізати порося – означає, що незабаром ви можете отримати персональне запрошення на банкет або фуршет з приводу успішного підприємства, здійснити завдяки вашій участі.

Зарізати уві сні людини – віщує вороже ставлення до вас власних дітей, з якими ви невиправдано суворі.

Зарізати себе – значить наяву допустити непрощенну помилку і підвести під удар коханої людини.

Сонник медіума міс Хассе

Зарізати порося – незабаром влаштуєш сімейне свято.

Зарізати домашню птицю – познайомишся з цнотливою дівчиною.

Сонник від А до Я

Сон, в якому заріжуть домашню птицю – знак того, що наяву ви заведете цікаве знайомство, але ваш новий приятель зникне так само несподівано, як і з’явився.

Зарізати порося – означає, що ви незабаром можете отримати персональне запрошення на банкет або фуршет по вельми знаменної приводу, який став можливим деяким чином і завдяки вашій участі.

Зарізати уві сні людини – віщує вороже ставлення до вас власних дітей, з якими ви невиправдано суворі, забувши про те, що вони вже майже дорослі молоді люди.

Зарізати себе – значить, наяву допустити непрощенну помилку, чим підвести під удар коханої людини.

Сонник Симона Кананіта

Зарізати порося – незабаром ви влаштуєте сімейне свято.

Зарізати домашню птицю – познайомишся дівчиною.

Наснилося Зарізати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зарізати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

до чого сниться якщо тебе уві сні вбили зарізали?

Бігала від мами прятакась, було страшно мене шукали бажали зло.І я набралася сміливості взяла біля мами чим великий і 2-ва рази встромила в груди.Я у неї вчасно цього просила вибачення.І вона вответ теж попросила вибачення.Після цього бігти початку, а вона комусь сказала щоб мене вбили.

сидимо ми з однокласником і тут раптом він встромляє в себе чим. далі я не знаю що сталося, але я опинилася в іншому класі і про це ні хто не знав, і я намагалася ні кому не розповідати. я дуже сильно плакала!

наснилося що хтось зарізав подругу

я не бачу як вбиваю суперницю, але за тим бачу чоловіка ми з ним розмовляємо, сперечаємося і я зарізав його

мене сьогодні вночі зарізали в живіт ножем, але я залишилося жива, до чого приснився цей сон, тлумачення сну.

мати хотіла мене вбити.

сон почався з того що я сиділа в агента і листувалася. тут прийшла ма і я дізналася що від неї пішов вітчим. я в чомусь завинила.. хоча скоріше вона мене звинувачувала в розриві в них. потім що пам’ятаю як схопила мою руку і хотіла відрізати мені палець я не дала плакала і благала її.. тоді вона взяла отрзала його собі і скажемо так подарувала на пам’ять. явно було видно що вона сходить з розуму&# 8230; потім звідки узявся молодший брат. після такої момент що вона знову причепилися до мене.. і вже явно хотіла вбити. але чому то зі старими ножицями з округлими кінцями. але не зробила цього. зате сказала що ось я подарувала тобі палець. тепер ти повинна подарувати мені кисть руки. не знаю як але вона де Веня проткнула наскрізь цими ножицями тупими наскрізь руку. я втекла відразу у ванну змивати кров . вона побігла за мною і навмисно знову хотіла вбити але я вихопила ножиці і обійшовши її ззаду розкривши їх гострими кінцями розпорола їй горло&# 8230;

що цей сон означає? Розкажіть, будь ласка! для мене це дуже важливо&# 8230;

Вітаю.
Наснилося на субботу- суперниця (значно молодший за мене), мати суперниці і я на чужій нежитловий дачі. вони мене наполегливо просять дати ножиці. я шукаю і знаходжу 7 ЩТ.(Висять на гвоздиці на серванті) але в руки їх не беру. Суперниця відмовляється їх теж брати-говорить не треба вже. Після цього знаходжу ще ножиці на підвіконні але теж в руки не беру- знаю що не можна.Після цього вже іншому світлому і чистому місці мене обіймає улюблений, який сидить за столом.

На неділю сниться що мати суперниці зарізав ножем незнайомець (багато крові), вона лежить в незнайомому будинку в ліжку. я теж в цьому будинку. спостерігаю як суперницю коле ножем темний силует (вона теж в ліжку на білій постелі, багато крові) Я розумом розумію уві сні що потрібно заступиться, не дати вбити, але не можу-занадто багато через неї плакала.
Після цього улюблений стоїть у мене під будинком з білою трояндою (запакована) в руках і 2 троянди за спиною тримає .

Наснилося що я в якомусь будинку, незнайомому далеко від будинку, по відчуттях, і там багато жінок. Пам’ятаю тільки кінцівку, що ми повинні один з одним боротися і раптом поруч на мене кидається одна, але чомусь сама себе вбиває ножем, це я точно пам’ятаю. Сон схожий на казку і я розумію що тепер я головна, щось на зразок королеви або ватажка, до мене всі підходять з питанням про те який новий закон я повинна видати, всі чекають від мене фраз, які стануть крилатими, і тут я прокинулася, розбудили. Що значить це жінка, яка сама себе порішила?

Снилося що мене вбиває ножем неознайомлена мені людина . Я не можу чинити опір і при цьому хтось з моїх знайомих все це спостерігає .

Вітаю. почну з того, що у мене сестра вважається безвісти зниклою. вона з чоловіком каталися на снігоході і провалилися під лід. через кілька днів його знайшли, він потонув, а її так і не можуть знайти. а тепер про сон. повністю його не пам’ятаю, але в голову врізалося тільки це. як я з двома сестрами (одна з них без вісті зникла) переходимо через річку по містку. але місток не звичайний, а типу з рейок зроблений, пройшли його акуратно, дійшли до перехрестя з стежок і повернули направо. далі не пам’ятаю. а спочатку планували йти до якого то будиночка.

Я була на якомусь кораблі. І я від кого то ховалася, але незабаром мене знайшли. І перерізали горло, не дивлячись на те ято сон був в холодних тонах, кров з мого горла була яскраво червоного кольору. Через деякий час я встала обмотала горло білим простирадлом і пішла кого то рятувати.

Мого колишнього чоловіка застрелили а потім закололи ножем Я спробувала йому допомогти витягла чим але мене цим же ножем закололи але Я пам’ятаю все як на яву Я викликала швидку допомогу і сон закінчився до чого це?

Уві сні я тримала на руках свою грудну доньку, хоча на яву вона вже 10-ти річна) підійшов чоловік і сказав що на нас у нього замовлення і встромив мені чим між ребер! і потім моїй доньці теж! але ні самого ножа ні крові я не бачила

снився сон, про те як один хлопець ножем б’є по обличчю іншого&# 8230;.а почалося все з того, що я, нібито перебуваю в якійсь аудиторії, де багато людей, але більшість з них хлопці&# 8230; розмова зайшла про мене&# 8230; один на весь голос встав і промовив, що я полонила його душу і серце, а в слід за ним майже всі хлопці поголовно почали підтверджувати його слова&# 8230; що і їх душі я полонила&# 8230; ось в результаті одному і дісталися тяжкі поранення.

уві сні я була з мамою вдома і з балкона вийшла протилежність моєї мами вона була з ножем, ми з мамою побігли на кухню ховатися від неї і не встигли, вона схопила мене ножем притулилася до горла і зробила три надрізи далі потягла мене на диван притулила чим до спини і вдавлювала його мені в спину.і на ранок мені було погано нудило.

Доброго дня, Тетяно!Під скажіть що означає мій сон?Сьогодні мені приснився сон що я перебуваю в будинку зі своєю сестрою, в будинок заходить моя заловка з ножем в руках і накидається на мене я відскакуючи, вона падає на ліжко і встромляє в себе чим з’являються бризки крові, я хапаю свою сестру і ми тікаємо з будинки на вулицю і біжимо без оглядки.

сьогодні один мужик мене зарізав прямо в голо.дуже багато крові було.і я встигла йому теж різати вени.але я вижела залишилося трохи рани.спосибо вам велике.

наснилося, що мій хлопець зарізав знайомого уві сні і багато крові, голова ту нього була потім відрізана і волосся поголені і я голову цю тримала в руках

Наснилося, що я сама себе намагалася зарізати, а потім передумала і стала викликати швидку, ніяк не могла викликати, хоча розуміла, що час йде. Чи не додивилася, прокинулася.

Уві сні я побачив як ножем мене 2 рази штрикнули і бачив поруч друга який спостерігав і з яким то товаришем общяться і не допомагав.

я в ВОСН зарізав рідну тётьку і однокласницю і мене потім шукала міліція а днюм пошол на риболовлю і виловив простий хрестик на мотузці до чого це

круглий будинок, в центрі велика кругла залу, з зали по колу багато кімнат без дверей, в центрі колишній чоловік, він мені не дозволяє щось робити (не пам’ятаю що) я його боюсь, але роблю це йому на зло, коли він з центру кімнати до мене підходить, я ховаюся в маленькій кімнаті, і тут же з’являюся в іншій маленькій кімнаті. він мене не може зловити. і так по колу, поки я не з’являюся в одній маленькій кімнаті і він переді мною, страшно, він хапає мене за шию, у мене в руці звідкись величезний чим, я починаю бити ножем його по спині, багато разів &# 8212; боюся що він забере в мене чим і мене вб’є, ми з ним падаємо (він зверху) я його все б’ю ножем в спину. розумію, що він вже нічого не зробить мені, лежу під ним плачу, боюсь поворухнутися, здається що він може встати і зробити мені щось погане, приходить батько з якимись чоловіками, све чомусь посміхаються, стягують його з мене, я кудись йду, і бачу як вЕГО тіло ще 2 рази стріляють з лука&# 8230;&# 8230; жесть&# 8230;&# 8230; я прокинулась

БУЛО ЧАС НЕ СЬОГОДНІШНЄ ПРАВИЛИ КОРОЛИ БУЛО ЯКЕ ТО гуляння ЗАТЕМКАК ТОЧНО СТАЛОСЯ НЕ ПОМНЮ КОГО ТО зарізав АБО ЩО ТО ЯК ЖЕРТВОПРИНЕСЕННЯ АЛЕ ЩО ТАМ У НИХ НЕ зрослися І ТУТ ВИКЛИКАЛИ МЕНЕ Я, опинившись у себе У ДВОРІ ЗАЙШОВ ЛЮДИНА ОН САМ ЛЕГ НА ЯМУ ДЛЯ КРОВІ І ПЕРЕТВОРИВСЯ В РІДНОГО БАТЬКА ОН ЧТОТО СКАЗАВ МЕНІ І ПОПРОСИВ ЦЕ ЗАПАМ’ЯТАТИ І обьясню ЩО ЯКЩО ЗАКРИТИ ОЧІ ТО ЦЕ НЕ БУДЕШ ПАМ’ЯТАТИ І Я полоснув ЙОГО ПО ШИЇ ЯК КУРКУ І КРОВ БУЛА ВСЯ ЧЕРВОНА І Я пРОКИНУВСЯ

Мені наснилося як ми з друзями поїхали подорожувати по світу і заїхали в якийсь похмурий місто і там живуть мерці, але вони не виглядають як мерці, виглядають як звичайні люди і що б стати таким як вони, їх ватажок прорізав тебе наскрізь мечем для фехтування, і ми з друзями зустріли їх в місті і я вже знав що вони нас уб’ють і що бігти від них немає сенсу і я сказав одному що хочу до вас приєднається і коли ми зайшли в кімнату мене різко проткнув наскрізь їхній ватажок, чого я зовсім не очікував , я хотів врятувати своїх друзів, сказавши їм нібито хочу стати таким як вони і заманити їх в пастку і що б ми з друзями поїхали з цього міста, але на жаль цей план не вдалося здійснити

Привіт, мені снилося багато собак які нападали на мене, і я однієї з них дуже багато раз штрикнула ножем

снилася війна і я тікала щоб сховатися, зайшла в будинок, а там в ліфт я сіла в цей ліфт, раптом жінка встромила мені чим в голову і я зрозуміла що померла але очі були відкриті і я бачила як я сиджу в ліфті але крові не було.

сон снився ніби різали всю сім’ю я втекла до сусідів потім зуміла врятувати дітей а чоловіка вбили розрізали на шматочки

Мені приснився сон, де я вбила людину, зарізала. З цією людиною я познайомилася напередодні і дізналася про його збочених думках. Потім якимось чином я зрозуміла що він хоче вбити мене і мою сім’ю. У квартирі були я, сестра і мій покійний дідусь. Цей чоловік зайшов у ванну і почав викручувати крани і витягувати цвяхи, щоб у нас не було підручних речей щоб його вбити, він метався з кухні у ванну. Покійний дідусь знайшов чим срібний столовий, зазвичай вони були тупі в житті а уві сні він виявився гострим, що я не очікувала і порізалась. Потім цей чоловік був в ваной я встигла вихопити двері потягнути трохи на себе і вдарити ножем в живіт його, він випав в передпокій і я його почала вбивати, бо розуміла, якщо не вб’ю я його він уб’є нас. Я не могла довго його вбити він лежав з відкритими очима і посміхався, я уго вдарила 2 рази в серце і вбила. Потім я ще боялася що мене посадять. початку відмивати чим, але дідусь сказав, що це була самооборона і мені нічого не буде. Мені і справді нічого не було

Мені наснилося що мою маму і брата зарізали невідомі люди, вони за нами гналися, це було у дворі у нашої бабусі

напівтемрява, дуже багато незнайомих людей в тісному приміщенні (швидше за коридорі) раптом все з жахом (якщо не сказати в паніці) стали розбігатися, я б сказала розчинятися зі словами &# 171; мага, мага&# 187;. Я подумала що це Магамед якийсь страшний йде ну і що? Але все сталося миттєво&# 8230;.противне з кровоподдтёком обличчя переді мною впритул і нате чим прямо в серце та ще два рази не виймаючи&# 8230; фу!

Жінка незнайома великим кухонним ножем зарізала мене.крові багато не було.і чим вона витягла і пішла.Болі я не відчувала.Але був дискомфорт.

Привіт, я вчуся в 8 класі, і весь цей час, починаючи з 5-ого класу мене дістає один однокласник. Принижує, б’є і так далі.
Так ось. Мені наснилося, що я його жорстоко зарізала. Штрикнула багато разів ножем і просто кинула бездиханне тіло на підлогу. (Справа була в класі) Але клас був якимось білим, ніби лікарня. Коли йшла, в останній раз глянула на труп і на свої закривавлені руки, а потім сказала, що це помста. До чого це?

Доброго дня! Мені наснилося що я йшов по базару і ззаду підбігли два хлопця і один мені встромив чим у лівий бік під серце я залишився жити сам подзвонив по сотці і викликав швидку, а ті два хлопці втекли їх так і не знайшли&# 8230;. я залишився живий АЛЕ швидка так і не приїхала і це все було кольорове і на нашому базарі в моєму місті&# 8230;..

Злочинець зіштовхнув одну жінку зі сходів, а я хотіла її захистити і стала кричати на нього. Злочинець витягнув чим і кинувся за мною. Я спробувала втекти і прокинулася.

я стояла біля банкомату, підійшов чоловік попросив насіння, і дістав чим, потім почав мені різати їм по шиї але я вижила

Поки я ходив по сусідах, по моєму поверненню мою ділянку на якому стоїть мій строіщеся будинок знесли якісь люди, і кажуть що на цьому місці ні чого не було, після чого вони намагалися мене зарізати я навіть бачив лезо ножа, але у них нічого не вийшло.

Привіт, мені 11 років.
Мені наснилося як в моїй квартирі Ночував мій друг і зранку там був бомж. Він чистив рибу.
Потім прийшов мій тато і почав на нього кричати. Але той не як не реагував.
Потім мій тато взяв чим і хотів його вбити . Але той вихопив чим і вбив папу. Потім він помолодшав років так на 30
Потім я побіг до мами в комнтау вона лежала Обножённая І стисла і вона плакала,
Підкажіть до чого це!
Якщо що це не мій тато а Отця

я дуже плакала бо у вісні у мене померла моя 5річна донька, а тоді через гроші у воде Незнайома чоловік зарізав незнайому мені жінку декілька разів всадив чем у спину

Наснилося що ми з знайомим хлопцем посварилися і він схопився за чим і хотів мене зарізати а потім передумав і став вибачаться

Уві сні я зарізала людина 5, останнього чоловіка порізала не до смерті, я помилувала його і тому порізала йому ноги тільки, вийшла а вулицю з ножем і виявила що порізала собі руки. всі ці люди були чоловіками і я знала що вони хочуть мені поганого, а до цього я їхала в це місце по темній трасі і заходила в придорожні магазини, але там всюди продавалося тільки м’ясо

Уві сні мій ворог з яким ще служив разом штрикнув мене ножем в живіт і ще що то говорив але не пам’ятаю пам’ятаю, пам’ятаю кров була на сорочці в якій ходив від поранення.

мені снилося, що я борюся з ворогами (це були інопланетяни, але в людській подобі) і повинна їх убити.мені дали в руки тонкий і маленький, сточеними чим. вороги почали нападати і мене стали колоти ножами, я бачила на своєму животі великі запёкшіеся шрами.а я не могла вдарити ножем людини-совість мучила.але потім зрозуміла, що якщо не я, то мене. їх живіт я не могла проколоти і мені довелося вдарити в шию і вбити. а потім хтось мене питав &# 171; ну, ти їх хоч в шию била? да? молодець!&# 187; а потім я відчула дуже чітко, що мене проткнули в живіт, а ще чіткіше як чим виймали.і я зрозуміла &# 171; я зараз помру..&# 187;

до мене в будинок підіслали хлопчика років 10-12&# 8230; з ножем і він хотів мене зарізати, але я його випередив і штрикнув його в груди з за рогу своїм ножем узятим з кухні, потім взяв його руку з ножем і штрикнув в серце, він впав!

Я перебувала на кшталт в дитячому садку (було дуже багато дітей).Конреттно стояла на ганку, раптом у двір в’їхала кілька машин (штук 6).У людей в машині (неросійської зовнішності) в руках була зброя.Я побігла всередину будівлі, не встигнувши піднятися по сходах, я заметіоа, що ці люди вже по-усюди.Стоячи на сходах я помітила, що якийсь чоловік до мене йде (було передчуття, що він зараз вистрілить в мене).У підсумку, він підійшов і встромив мені в живіт чим кілька разів&# 8230; по відчуттях це було як на яву, так як я відчула різкий біль в оласті живота

Я ножами порізав людину, яка на мене нападав, але я його не вбив. Він був весь у ранах, потім я підійшов до нього, попросив вибачення і запропонував йому обробити і зашити рани.

Мене 2 рази вдарили ножем у живіт і я вдарив в живіт 3-4 рази ножем кривдника, застебнув куртку щоб кров не видно було і тікав від них, але вони мене знайшли і я прокинувся

Мені наснилося, що я зі своїм другом розігрували чоловіка і дружину сидячи в якомусь кафе. Один з мужиків, які сидять не алеко від нас, потягнув мого друга пити горілку. Я почала обурюватися. Після чого той мужик всял чим, перемотав його рушником і приставив його спочатку до живота потім до горла. Я чомусь не боялася, а навпаки провокувала його на те, щоб він мене зарізав. Коли я відчула, що лезо впирається в моє горло я почала плакати. Але не від страху за життя, а через те, що в моїх думках був мій колишній молодий чоловік. Я думала про те, що за все життя любила тільки його. Після цього я різко прокинулася в сльозах

Уві сні скальпелем зарізали дівчину разом з подругою . Спочатку вона, потім і я . Все відбувається в лікарні, де ми працюємо нібито. Потім тому то подруга вже не подруга, а чоловік, якого я знаю.

наснилося що мій батько лежить на асфальті біля будинку і у нього на животі ножові поранення і він вказує мені на нападників на нього підлітків і я на протязі всього сну наздоганяв їх

Наснилося що ми на мій ДР зняли клуб, і кращий друг за щось хотів мені помститися і підпал його, і там майже всі згоріли. Але я вижив, на ранок прийшов вбивця під виглядом Путіна і зарізав мене, а друга підставив що він все зробив. Друг в результаті зійшов з розуму і тебе в психушку поклали

Мені наснилося, що я тримав на руках маленьку плачащую дівчинку років шести просячи допомоги.У мене був в руках пістолет&# 8230; Уві сні я відчував, що я захищаю її&# 8230; І мій товариш з дитинства направляв на мене пістолет хотів в мене вистрілити&# 8230; Але він вистрілив в іншого мого товариша&# 8230; Я вистрілив йому в відповідь три рази і вбив його&# 8230; Дівчинка плакала у мене на руках в цей момент і вона подавала мені телефон щоб я пояснив міліції де я перебуваю&# 8230; Я їм казав у відповідь адреса будинку де я перебуваю і що відбувається.Обернувся і побачив, що на мене з ножем йде мій озлоблений друг&# 8230; Я захищався з дівчинкою на моїх руках.. І так вийшло, що я в боротьбі з ним зарізав його, його ж ножем в горло&# 8230;. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Інша людина зарізав мою кохану дівчину, він був типу на зразок ж родичі

Вітаю! Мені сьогодні наснилося, що я зарізала людини і наносила багато ударів. Це був чоловік, зовнішність я не пам’ятаю. Кров я не бачила. Потім я приходжу в кафе і зустрічаю знайомого людини, який говорить щоб я не чекала людини якого люблю і що у нього народився син.

Мені сьогодні наснилося, що я зарізала людини. Це був чоловік, зовнішність я не пам’ятаю. Я тикала багато разів. Кров я не бачила. Чим не пам’ятаю. Потім я в кафе побачила знайомого людини, він сказав щоб я не чекала коханого людини і що у нього народився син.

Мені сьогодні наснилося, що я зарізала людини. Це був чоловік, зовнішність я не пам’ятаю. Чим теж не пам’ятаю. Я наносила багато ударів. Потім я в кафе зустріла знайомого людини, який сказав мені щоб я не чекала коханого людини і що у нього народився син.

Я прийшов в компанію мододих людей, потім прийшла молода пара, хлопець і дівчина я почав конфліктувати з хлопцем і в підсумку я його зарізав і кинув в сміттєвий бак і ще бомжа який рився в смітниках. В результаті зарізав двох людей і потім ходив і спостерігав що б ні хто їх не помітив, мені було реально страшно уві сні, різати мені їх не хотілося, але я не зрозумів чому я вчинив саме так. Допоможіть розшифрувати сон.

Жорстоко перерізала горло двом чоловікам за те, що вони вкрали мого сина
[email&# 160; protected]

Вітаю!Мені дуже часто сняться вещіі сни і ті які вещіі дуже запам’ятовуються на довго, ось сон який мені приснився сьогодні вночі, я дуже їм стурбована!Якщо можете допоможіть розтлумачити !велике спасибі!
Сниться, що мій чоловік, я і кокіето наші знайомі хлопець з дівчиною, ми ісщім маніяка, какойто приватний сектор, будинки дачі&# 8230; як ніби ми приїхали до комусь в гості і там все це відбувається, взагалі я його побачила цього мужика за описом і машину його впізнала, і ось після пошуків він забігає п’яний в цей двір, куди нас запросили знайомі і він починає угродать і махати ножем, я намагаюся забрати у нього чим, в результаті забираючи він завдає мені кілька ножових на руках і продовжує діставати нові ножі, у мене руки в крові від порізів, бачачи що не можу його зупинити, бачу, що у мене в руках його самий великий перший чим, підходжу до нього і наношу йому в живіт три удари ножем, тільки так я його змогла зупинити, обесьняю людям які стояли у дворі на зеленій траві, після цього я в більш-менш нормальному настрої, тому, що впевнена, що зробила правелно , що зупинила маніяка навіть таким чином, підходить до мене знайома з довгим чорним волоссям і каже, що то що я зробила, це дуже погано перед Богом,ці слова вибивають мене з колії і я починаю дуже силно ридати (істерика) я йду і розумію, що йду до церкви&# 8230; зима, лід&# 8230; я йду по дорозі, а біля мене йде какя то жінка і заспокоює словами, мо тримайся, правильно, що йдеш до церкви.Я доходячи до церкви розумію, що зайти не можу, тому, що у мене місячні, їй це говорю, а вона мовляв, нічого, хоч біля церкви постій, я підходжу в щільну до церкви і бачу дуже брудні поручні і ручки і както цей сон обірвався ось так і як другий сон сниться берег біля мого будинку і ми з чоловіком плескатися у воді (чиста) я його кличу в воду і ми голі починаємо один одного пестити і целоваті &# 8230; в результаті стемніло і ми начебто з какойто парою знайомих плаваємо і я кажу, що нам тут треба виходити з води а девушкаговоріт, що немає нам треба на той берег, і вони переконують і ми перепливаємо без жодних проблем і виходимо на берег, а тоа диско, якась вечірка і ми п’ємо чють спиртного і я кажу, треба плисти назад додому &# 8230; всі погоджуються.Ось якось такий ось сон.Вибачте за помилки, пишу швидко, тому, що маленька дитина відволікає.Якщо можите допоможіть розшифрувати, а то я щось хвилююся

Вітаю. Мені прісної що мене зарізав чоловік з ревнощів. Спочатку він наносив мені удари в живіт, а потім я з розгону сама налітала на чим. Було багато крові, але я залишалася жива не відчував болю.

Вітаю. Мені прісної що мене зарізав чоловік з ревнощів. Спочатку він наносив мені удари в жівотконцелярскі ножем, а потім я з розгону сама налітала на чим. Було багато крові, але я залишалася жива не відчував болю.

Завдала уві сні трьом чоловікам удари ножем в обличчя кілька разів (вони були злочинцями). Уві сні вони захопили в заручники людей, в коком-то бункері або підвалі&# 8230;. і хотіли напасти на мене&# 8230;

в вікно влазив молода людина я намагалася його зупинити, навіть била його, але той не помічаючи моїх ударів продовжував забиратися до нас додому, я кликала чоловіка на допомогу але той продовжував займатися своїми справами залишаючись глухим до моїх закликів про допомогу, коли НЕ прошений гість заліз в будинок він сказав мені що йому треба або він хоче (не пам’ятаю) встромити в мене чим, і тут же дістав і повільно став вводити чим в спину, болю не відчула але в реальності я по відчувала дотик від цього і прокинулася. ось такий сон приснився мені сьогодні)

весь сон я билася з дівчиною а потім її батько мене зарізав ножицями, я відчула проникнення але болю не було і крові не було тк я відразу прокинулася

Я заходжу в ліфт з сестрою, з нами заходить чоловік, я йому щось кажу, він бере мене за руку, дістає чим і починає різати руку. Другий сон, я заходжу одна з якимось чоловіком в ліфт, він дістає чим і намагається його вставити в мене

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ