До чого сниться 😴 Запитувати уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Питати що означає

До чого сниться Запитувати:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Запитувати уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Питати» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

імператорський сонник

Запитувати, задавати питання уві сні – мати питання означає розуміння безмежності світу і обмеженості сприйняття / знань.

Малий Велесов сонник

сонник Мандрівника

Запитувати самому – знак удачі.

Запитувати, задавати питання – удача.

сонник Цветкова

Питати – дуже хороший сон, до удачі.

Наснилося Запитувати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Запитувати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здрастуйте, скажіть будь ласка, що означає сон, в якому дідусь каже:&# 187; Навіщо ви мене шукайте?&# 187;, а сам дідусь безвісти зниклий.

добрий вечір!Наснилося що я йду по якомусь селу і не знаю як з нього вийти і потрапити додому, дегег у мене немає.Біля хати стоїть світловолосий чоловік я до нього підійшла і запитала як вибратися з села.Він сказав що маршрутки ходять часто, я зам’ялася, а він сказав що грошей проїзд мені дасть.До чого б це поясніть будь ласка?

загадала питання чому пішов чоловік, яка реальна причина?. Уві сні приснилося що питаю це ж питання у себе тільки від його відходу уві сні болючіше в 100 раз чим наяву. І прокинулася.

Мені наснилося, що я питаю у своєї кращої подруги чи не дивиться на мене людина, яку я люблю, але при цьому який не відчуває щось до мене, або відчуває, я сама не знаю

свекруха запитала мене чи є у мене теплі зимові речі, на що я відповіла так, і вона почала говорити що її син страждає на мене, тому що ми розлучилися, після цієї розмови він зайшов до кімнати, і ми лежали розмовляли, після я почала бити його по обличчю

здрастуйте, скажіть будь ласка, мені приснився знайомий хлопець і він намагався дізнатися чи подобається він мені, постійно запитував про це.

побачила жінку (колишня дружина, ту людину, що в непритомності або комі) із задоволеною диявольською посмішкою, вона вийшла з дверей. Потім зрозуміла, що я в будівлі суду, де тільки що розлучилися вона і він. Я стою осторонь і як би бачу себе з боку.
Через деякий час відкриваються двері і батько його виносить на руках, він без руху. Покладає його на підлогу. І тут я кидаюся на коліна і припадаю до нього цілу прошу отямитися. Кажу що люблю і чому він мене тоді не послухав, що я могла б йому допомогти знову повірити в любов і бути щасливим.
Він лежить а я бачу що у нього крім сина, який у нього є від тієї жінки з якою він розлучився, ще буде двоє дітей, двоє маленьких янголят правда я не знаю кото їх мама.
А потім десь в стороні я питаю у якогось чоловіка дозволу зробити його (чоловіка в комі) щасливим. Але це не його батько, я його не знаю. на цьому сон закінчився. І я не отримала відповідь на своє питання.

Вітаю! Мені прінснілось що я з покійною тіткою пішла вибирати мені весільну сукню. За життя замужем вона не була

ВОСН я питала в осколки мій син повернутися додому. Мені відповіли по телефону в! 7 !

Здраствуйте! На ранок приснився сон в якому я лежу у колишнього чоловіка на грудях обіймаю його навколо голови руками. Ми ніжно цілуємо один одного в губи. І я в нього запитую чи любить він мене? Він відповідає незнаю. Я тікаю від нього зі словами мені повіситься полювання. Він хотів мене схопити але не зміг. Я втекла від нього і лягла десь спати.

Привіт, мені приснився гарний зелений сад (видно що він знаходився у дворі будинку, але я цей будинок не знаю) туди прийшли 2 молодих людини мене (дівчина заміжня) сватати, мій батько помер на мене як ніби образився і пішов по саду до лавочці, я побігла слідом села поруч і почала пояснювати, що я їх в перший раз бачу і що дуже люблю чоловіка, тоді він взяв мою руку і одягнув мені на палець (посміхаючись) кругле срібне кільце поверх мого обручального і сказав тоді я вас благословляю і я прокинулася.

Мене питала бабуся не хворіла я, я відповіла що ні, вона говорить що з оком, далі не пам’ятаю

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ