До чого сниться 😴 Заміж виходити уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Заміж виходити що

До чого сниться Заміж виходити:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Заміж виходити уві сні по 19 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Заміж виходити» по 19 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Якщо молодій жінці незадовго до весілля наснилося, що вона виходить заміж за іншого – вона може бути спокійна: вона зробила правильний вибір.

Якщо жінці сниться, що вона виходить заміж восени – її чоловік буде людиною гідним і заможним.

жіночий сонник

Якщо уві сні напередодні весілля ви вирішите вийти заміж за іншого претендента – можете бути остаточно впевнені, що ваш вибір єдино правильний.

Малий Велесов сонник

Виходити заміж – зміни в житті; вийти заміж за молодого – хвороба і смерть.

Новітній сонник

Вийти заміж – до самотності, сльозам, печалі.

Снотолкователь

Вийти заміж – віщує щасливе життя.

Видавати заміж свою дочку або дівчину рідну – знак смерті кого-небудь з близьких рідних; а видавати сторонню дівчину віщує бачив цей сон – виконання його бажань і щасливий успіх в підприємстві.

сучасний сонник

Якщо Вам роблять пропозицію – Ваші справи налагодяться і Ви більше не будете переживати.

Отримати від коханої людини відмову – означає, що Ви неправильно розподіляєте свої сили, тому не встигнете зробити все задумане.

Бачити себе в шлюбній сукні – попереджає, що Вам необхідно звернути увагу на стан здоров’я, можливо. Ваш організм підведе Вас в найвідповідальніший момент, нагадають про себе хронічні захворювання.

Бачити себе з весільною зачіскою – до гарної новини, підвищенню зарплати, виграшу грошового призу.

Якщо Ви міряєте чуже обручку – наяву остерігайтеся невдачі, будьте уважні, не допускайте помилок, зосередьтеся на всьому, що стосується особисто Вас.

Вибирати весільний букет – означає, що Вам не вистачає уваги представників протилежної статі. Вам слід позбутися зайвої скромності, дати волю фантазії.

Бачити себе в сні спізнюються на весільну церемонію – означає, що Ви завантажені технічною роботою, яка Вас стомлює, Ви не бачите головного і тому дуже переживаєте.

Сонник для всієї родини

Якщо вам у сні зробили пропозицію – чекайте змін в справах в кращу сторону, спокою і стабільності.

Скасування весілля – говорить про те, що ви зробите необдумані вчинки, які спричинять за собою ряд неприємних змін у вашому житті.

Якщо дівчина бачить себе в білій сукні – їй варто побоюватися хвороб.

Бачити себе приміряє чуже обручку – ви посваритеся з ким-небудь з родичів, а на роботі вас чекає або пониження в посаді, або звільнення.

Якщо уві сні ви спізнюєтеся на власне весілля – чекайте в недалекому майбутньому якихось збитків.

Якщо дівчині сниться її майбутня заміжня життя – це означає приємні зміни як в особистому житті, так і в кар’єрі. Не виключено, що начальство помітить ваші таланти і оцінить їх по достоїнству (нова посада, збільшення заробітної плати і т. п.). Якщо ви не працюєте, а вчіться, то такий сон означає, що ви успішно здасте всі іспити і станете отримувати підвищену стипендію.

Якщо ви побачите себе без обручки – чекайте зради близького друга або чоловіка. Також це може означати сварку з друзями або родичами.

Якщо вам сниться, що ви стали вдовою – це попереджає вас про те, що не варто брати на себе занадто багато обов’язків. Ви можете з ними не впоратися.

Сонник для стерви

Спостерігати за чиєюсь шлюбною церемонією – хороші зміни, радісні звістки, задоволення від життя.

сонник Здоров’я

Вийти заміж – до пригніченості психіки почуттям самотності і нерозумінням оточуючими людьми; до сексуальної незадоволеності; до поліпшення життєвої ситуації і позитивних емоцій.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Заміж вийти – наяву вам не вийти заміж: бути старою дівою – ваша доля.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні, що виходите заміж – готуйтеся до знайомства зі своїм майбутнім чоловіком.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Заміж вийти для вдови – до самотності.

Заміж вийти для дівчини – до знайомства.

Видати або одружити кого-небудь – щасливе майбутнє.

Самому бути заміжньою – взаємна любов.

Сонник від А до Я

Якщо сниться, що ви виходите заміж – наяву це віщує взаємну любов.

Виходити заміж за вдівця – вам загрожує небезпека з боку знайомого чоловіка.

Якщо ваш обранець уві сні є іноземцем – чекайте неприємностей в сім’ї.

Якщо, маючи чоловіка, ви уві сні виходьте заміж за іншого – це віщує подружню зраду.

сонник Цветкова

Виходити заміж – безвихідь.

Сонник Симона Кананіта

Видати або одружити – щасливе майбутнє.

Самому бути заміжньою – у вас взаємна любов

сонник Фрейда

Якщо жінка демонструє свою весільну сукню іншим людям – вона пишатися красою свого оголеного тіла.

Якщо ж вона розглядає його в дзеркалі – це також символізує її прагнення до самозадоволення.

середньовічний сонник

Брати заміж жінку – до тривог.

Видавати заміж дівчину – до збитків.

Тлумачний словник сновидінь

Заміж виходити за вдівця – небезпека.

Заміж виходити за іноземця – неприємність.

онлайн сонник

Наснилося, що ви вийшли заміж – вас чекає щастя в житті.

Уві сні ви свою дочку видали заміж – незабаром ви з якимось родичем розлучитеся.

Якщо ви видаєте заміж чужу дівчину – такий сон обіцяє вам здійснення всіх ваших бажань і мрій, а також успіх у роботі.

Сниться, що ви напередодні весілля раптом вирішили поміняти свого нареченого – будьте впевнені ви, вірно, зробили свій вибір.

Уві сні вам пропонують руку і серце – все у вас налагодиться, вам не слід більше з цього приводу хвилюватися.

Якщо ваш коханий вам відмовив – наяву ви невірно вибрали свій головний пріоритет, тому ви нічого не доб’єтеся.

Якщо ви вдова і вам сниться, що ви вийшли заміж – в подальшому ви будете самотні, а якщо такий сон сниться молодій дівчині – вона незабаром з кимось познайомитися. Якщо ви самі одружені – вас чекає обопільне почуття.

Сон, в якому вдівець виходить заміж – обіцяє вам якусь небезпеку від незнайомця.

Сонник каже, що якщо уві сні ваш звужений іноземець – чекайте якихось проблем з вашими рідними та близькими.

Наснилося заміжньої, що вона знову йде під вінець з іншою людиною – означає, що незабаром їй змінить чоловік.

Пропозиція вийти заміж – підвищиться рівень вашого життя, ви зможете дозволити собі таке, про що навіть не сміли подумати. Фортуна до вас прихильний і сприяє вирішенню всіх непростих завдань.

Наснилося вийти заміж за чоловіка – ви легко і просто розумієте улюбленого з півслова, збіг думок та інтересів роблять вас цікавими співрозмовниками один для одного.

Подруга вийшла заміж – раннє заміжжя для вас. Або виходити заміж за першого зустрічного, не впізнавши людини ближче. Або ж будуть існувати причини, за якими ви зважитеся на такий стрімкий шлюб без кохання.

На думку сонника, дочка виходить заміж – до того, що ваші надії не виправдаються, ви будете даремно переживати або хвилюватися за майбутнє своєї дитини.

Сестра виходить заміж – доведеться не бачитися з кимось із улюблених родичів довгий час. Друге тлумачення цього сну – завести чергову любовну інтрижку.

Виходити заміж за небіжчика – є ймовірність загрози вашому житті і здоров’ю. Емоційні перевантаження шкодять вашому психологічному стану.

Виходити заміж за іноземця уві сні – раптова поява шанувальника, який раніше був у вас таємно закоханий. Можливо, що він відразу ж після декількох побачень зробить вам пропозицію руки і серця.

Наснилося Заміж виходити, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Заміж виходити уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що я виходжу заміж, збори в будинку де я живу, і тут з’являється людина якого я люблю, і з усім не той за якого я виходила заміж, він зі мною розмовляв і тут я тікаю з ним. Підкажіть що це значить.

Мені наснилося сьогодні вночі, що виходжу заміж за свого чоловіка повторно, причому розумію це буквально за годину-дві до одруження. я похапцем намагаюся згадати, що у мене є одягнути, надягаю довга сукня літній (воно у мене насправді є), крашусь перед дзеркалом, в дзеркалі себе бачу в той момент, коли фарбую губи, переплутала блиск для губ, замість прозорого, яким крашусь зазвичай, нанесла на губи червоний блиск. я дуже поспішаю, розумію, що вже запізнюємося в загс. потім нібито з боку спостерігаю за красивим поданням, в ньому беру участь я і наречений (розумію, що мій чоловік, але зовнішність чомусь інша). він в типу гусарському червоному костюмі, гарно танцює, запрошуючи мене. відчуваю присутність гостей, але все неначе з вулиці, які не запрошені, більшість з тих людей, які мені наснилися в першій половині мого сну, т.е. перед весіллям: я перебуваю в своїй квартирі одна, в верхньому одязі, в темряві&# 8230; тут чую за дверима невеликий шум, розмова кількох людей, серед них моя мама (з мамою у мене в житті дуже теплі відносини). раптом чую фразу, типу &# 187; давайте швидко обчистили квартиру&# 187;. відкривають двері, заходять, і я стою перед ними з виразом здивування. всі жінки (вони працюють на тому ж підприємстві, де і я, в даний момент я в декретній відпустці), крім мами пішли швидко на кухню. мама мені почала щось пояснювати. потім я зрозуміла, що про мене ходять плітки, і що я конкретно почула, це те, що мене називають пробачить&# 8230; ой! це мене дуже засмутило. після цього присниться весілля&# 8230;. допоможіть, будь ласка, розібратися в цьому сні!

Будь ласка допоможіть зрозуміти і розтлумачити мій сон..-: Сниться буд- то я вийшла заміж за колишнього чоловіка.. Коли я зрозуміла (уві сні) що ми знову одружені, мене спіткала дикий жах, страх, і паніка..В голові була лише одна думка-навіщо. Я не хочу!!І що мені робити. Сльози лилися з очей ..

Не сходи с ним.

Мені наснилося, що я повинна вийти заміж, але за кого &# 8212; не знаю. Їдемо з подругами довго, як то хитромудро до місця реєстрації, на громадському транспорті, але я у весільній сукні. І передбачається, що наречений повинен бути мій колишній чоловік, а я чекаю хто ж прийде в якості нареченого, але колишнього чоловіка не хочу.

Я живу з молодою людиною, але уві сні вийшла заміж за іншого, самого весілля не бачила

Наснилося, що я збираюся вийти заміж за колишнього чоловіка.. Я в звичайному домашньому вбранні, без зачіски. І ця ідея мені зовсім не подобається.
По дорозі я розпитую яке він купив мені кільце, він розповідає, але не показує, а я надягаю йому на вказівний палець великий і тріснуте, рифлене обручку.
Підкажіть, що б це значило. спасибі.

Я приблизно пів року тому вийшла заміж. Місяць тому у нас померла мама. Рідній сестрі приснився сон, що я зібралася вийти заміж за свого колишнього хлопця, купила сукню вже. Тут ходить поруч наша покійна мама. До чого це їй приснилося? До моєї можливої ​​хвороби? Може, навіть смерті? Або зради з чиєсь боку в моєму шлюбі?

ВИХОДЖУ ЗА ЛЮБИМОГО ПЛАТТЯ МЕНІ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ Я ПЛАЧУ І НА МЕНІ НІ ВЗУТТЯ НІ НАСТРОЮ

Мені наснилося, що я одружуся на свою колишню дівчину, при цьому я знаю, що я одружений на своїй нинішній дружині і у мене є дитина.

До чого сниться такий сон? Мені наснилося, що подруга моя вийшла заміж за багатого?

Вітаю. Мені наснилося, що моя подруга сказала що вона заміжня. Скажи що означає? В реалі вона і я не заміжні.

Бачити уві сні заміжню дочку в весільній сукні, веселу і просить перевзутися в інші туфлі.

Сниться, як ніби вийшла заміж за попа або священика, і дає мені якийсь документ, що я поміняла прізвище на Дятла.

Мені на палець одягнув незнайомий хлопець обручку і зробив пропозицію вийти заміж .А кільце кстате виявилося більшим.Ще на пальці поруч виявилося ще одне обручку від іншого.Я йому відмовила і дуже сильно заплакала ?

мені наснилося як я маю віходити заміж, но не хочу и плачу Ріда, мені кажуть вдягайся Денис вже тут, а ти ще без плаття, а я Нікого НЕ слухаю все плачу и плачу, и моїй Сестрі теж такий самий сон пріснівся цікаво что це может означать

Сниться как-будто мені запропонували вийти заміж, мій знайомий, з яким ми вже 2 роки разом . я дуууже сумніваюся і плачу і в той же час підмітаю підлогу віником до чого б це.

Я заміжня але уві сні мені роблять пропозицію . що це значить допоможіть будь ласка. якщо щось буде то коли? через скільки часу сни збуваються?

мені наснилося, що я виходжу заміж за свого хлопця (наяву можливий розрив відносин (з мого боку)). Йде підготовка в будинку моєї бабусі. а я уві сні реву, не хочу за нього, не можу зрозуміти як так вийшло? сукні на мені не було, тільки фата і жахлива зачіска.допоможіть розтлумачити етот сон.

Заміжній жінці виходити заміж уві сні за свого ж чоловіка

я виходжу заміж за рідного брата мого колишнього чоловіка. Він сам одружений. ми обидва дуже незадоволені цією весіллям.До чого сниться такий сон?

Мені наснилося, що я будучи заміжньою збиралася виходити заміж вдруге за свого чоловіка і ще й повінчатися з ним.Мене мучили сумніви чи потрібно це робити.А всі гості вже були запрошені, а нічого не готове ні їжа НЕ приготовлена ​​ні сукні, ні зачіски.Коли гості прийшли, у мене так нічого і не було готове.

Бачити уві сні що я виходжу заміж за кохану людину

Мені наснилося, що я виходжу заміж за нелюба (хлопця зараз немає), уві сні я плачу сильно з цього приводу, що видають проти моєї волі, я постійно піднімаю фату і витираю сльози, але уві сні не моє обличчя!До чого такий сон?

До чого сниться що ти виходиш заміж за колишнього хлопця?

Наснилося що моя подруга виходить заміж а я спізнююся, мене уві сні хотіли вкрасти але не змогли

Я була в білій весільній сукні . Я виходила заміж за російського . Він був старший за мене. Я сама казашка . Мені снилося що виходжу заміж багато разів . Мені снилося що я збиралася вийти заміж за американця

Я не заміжня і скоро виходжу з декрету на роботу в іншому регіоні РФ. 7 років тому розлучилася зі своїм першим коханням. Тепер сон: снитися как-будто цей колишній молодий чоловік зробив мені пропозицію. Я погодилася, ми обіймалися. Але ближче до весілля я відмовилася від пропозиції, т.до. розуміла, що скоро поїду на роботу, а він з цього міста виїжджати не збирається та й не хоче. От якось так. В реальності ми знаємо про життя один одного, він зрідка телефонує.
Чи варто надавати значення цього сну? Якщо так, то поясніть мені його, будь ласка.

мені наснилося, ніби мій хлопець прийшов за благославления до моїх батьків, вони його дали (хоча на обох по 14 років) потім стали все обмірковувати, кільця і ​​все таке. Потім я опинилася у себе в школі, але Мирослава там не було (Мирослав &# 8212; це і є мій хлопець), потім прийшли дві татарочки і почали читати на татарською що то про весілля, а потім зайшла моя найкраща подруга &# 8212; Карина, вона була наче в весільній сукні, а я була в повсякденних літніх шортах і майці, потім ми з нею встали під арку, нам наділи кільця. Далі ми опинилися на якийсь сільській дорозі і розповіли один одному що мені моє кільце велике, а їй її маленьке.
Коли я прокинулася було відчуття ніби кільце все ще на мені. Що все це означає, підкажіть будь ласка.

Моєму знайомому снилося, що я виходжу заміж за небіжчика з 21.06 на 22.06, т.е з п’ятниці на суботу

вийшла заміж у весільній сукні і в валянках і не соромно було

я одружена.а мені наснилося що я ніби як посварилася зі своїм чоловіком і вже одружена з іншим.і коли ми з новим чоловіком прийшли додому у нас була типу шлюбна ніч але тут постукали серед ночі в двері я відкрила і там був мій чоловік той з яким я посварилася він був п’яний.і я забула відразу за того за якого вийшла заміж ВОСН і відвела свого справжнього чоловіка укладати спати в кімнату&# 8230;&# 8230;
p.s (допоможіть з таким сном разобраца дуже треба знати що це значить)

побачила уві сні чоловіка, який говорив, що йде до батьків просити мою руку, його звали Жан, красивий

побачила уві сні що хлопець говорив мені що йде до батьків просити моєї руки, ми прийшли до батьків у будинок, його звали Жан

Сниться, що виходжу заміж за дуже заможного, багатого чоловіка (нестарого). Але у мене немає до нього почуттів, моє ставлення до нього байдуже. Начебто він знайомий мого двоюрідного брата уві сні. Мені приносять весільний букет і показують його, але мені він не дуже подобається-здається простакуватим для весілля, і я сама намагаюся його переробити-відрізаю довгі стебла квітів і роблю букетик поменше і симпатичніше, але квіти ці ж. Квіти в букеті різнокольорові: сині, фіолетові, червоні, рожеві. Себе у весільній сукні не бачила уві сні, але ніби як вибирала, думала-яке краще (фасон), і зачіску теж-яку краще зробити думала уві сні.

Наснилося, що вийшла заміж за двоюрідного брата. А потім чоловікові пояснюю, що не знаю як так вийшло. Знаю, що з брати не розписують, але мовляв нас якось розписали. І що ми тепер не зможемо отримати материнський капітал. Вибач.

Що б це значило? Брат одружився місяць тому.

Уві сні в день весілля забула купити туфлі і не встигаю зробити зачіску спізнююся на своє весілля

Наснилося ніби я виходжу заміж за свого бив чоловіка (ми в розлученні 6 років, одружилися дуже молодими, дуже мало прожили і я заміж ще не вийшла і зараз мені це і не потрібно). Так ось, про сон. Я в дуже красивому білому платті і мій колишній чоловік такий молодий, стрункий (хоча зараз йому 35 і він товстий). Церемонія повинна була бути на природі, кругом зелень, і розпис повинна била бити в озері, бачу багато маленьких плотів. Я так розумію що це плотики для нас і для гостей. Так ось прийшли ми і виявилася що запізнилися і нікого немає.

Привіт, мені з п’ятниці на суботу приснився сон, що моя мама хоче видати заміж за незнайомця для мене і я погодилася, до чого це. Підкажіть будь ласка))

ВИХОДИТИ ЗАМІЖ ЗА КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА..бачити себе у весільній сукні

Я в весільній сукні їду в автобусі поруч наречений (колишній однокласник) і нібито його братик маленький тримається за мене, ми виходимо і йдемо по дорозі на вулиці заметіль, я тільки в плаття жених пішов вперед, я чекаю що мене зустрінуть але ніхто не зустрічає я заходжу в будинок і там люди трохи їх вони начебто не задоволені що я наречена це ніби його родичі, я дивлюся в дзеркало зачіска розпатлана потім я посварилася з однією з жінок, села на крісло і думаю навіщо я виходжу заміж адже у мене є хлопець.
P.S.у мене є хлопець але заміж я виходила не за нього але думала уві сні про нього,

Мені наснилося, що я виходжу заміж за хлопця з яким нещодавно розлучилася, при цьому з одного боку я щаслива, тому що я його люблю, а з іншого боку я плачу тому що все було не так як я мріяла, плаття було велике і внутрішнє частина сукні було сірим, зачіска була жахлива, з мого боку родичів і друзів майже нікого не було.

моїй бабусі приснилося, що я їй зателефонувала і повідомила, що виходжу заміж! це до чого? (я незаміжня)

мені наснилося, що спочатку я була в ігровій кімнаті, схожу на 3д гру, а коли підходила до кінця, мене забрав хлопець, який мені подобається, і поніс на вулицю на спині, на вулиці сніг, а там мене зустрічає інший хлопець, який мені Не подобається і робить мені пропозицію руки і серця, а я відмовляюся, потім опиняюся в школі (в так я вже в інституті вчуся), де мені робить пропозицію депутат, Жінка причому (чимось скидається на препода з мого інституту), але я теж відмовляюся, далі мене теж хтось просив вийти заміж, але там уже не пам’ятаю&# 8230; Боже&# 8230; я зазвичай не намагаюся тлумачити сни..але тут мене це реально турбує

Живу з дядьком і його дружиною, а також з бабусею (тобто матір’ю дядька). У дядька з тіткою дуже складні відносини, ми з тіткою неодноразово обговорювали те, що нам не хочеться жити в цьому будинку з цими людьми. Останнім часом я постійно мрію про те, щоб виїхати іншим своїм рідним, а тітка подумує навіть про розлучення, так як їй це життя набридла. Але справа ось у чому. В ніч з четверга на п’ятницю мені приснився сон, як моя тітка вийшла заміж. На самому весіллі я не була присутня, та й там нічого особливо не святкувалося, вона просто тихо-мирно пішла, причому з нинішнього нашого будинку, і нареченого ніхто не знає. І вона кілька разів приходила назад, щось забрати на кшталт. І дядько, і бабуся, і я &# 8212; ми всі поставилися до цього так спокійно, наче так і повинно бути. Що може означати цей сон?

Мені наснилося, що я вийшла заміж за дуже багатої людини, але саме весілля я не бачила. Далі по сну я бачу що вже з чоловіком я лаюся і виходжу на вулицю, чоловік вибігає за мною і б’є мене по обличчю. Потім бачу родичів, яких давно не бачила вони знаходяться у дворі нашого величезного будинку вони все мене вітають з весіллям, а я їм кажу, що подала на розлучення, а мій батько мені каже не поспішай донечка він мені подобається&# 8230; Підкажіть, що це означає. Величезне спасибі.

Вітаю!Я сьогодні прокинулася з величезною посмішкою на обличчі&# 8230;.))) Я просто не хотіла навіть прокидатися&# 8230; Я була щаслива уві сні, як ніколи!Мені наснилося, що я виходжу заміж за незнайомого мені хлопця, але я і так зможемо&# 8230;.Я бачила купу гостей, його батьків, як він мені одягав кільце, але на моїй руці обручку вже є!Я була в деякому сум’ятті, тому що розуміла, що у мене є улюблений&# 8230;.Листопад чомусь вийшла за нього.І щастя моєму не було меж&# 8230;.Скажіть до чого це?Невже до подружньої зради?

Мені наснилося, що я вийшла заміж за актора. Він багатий і успішний, відноситься до мене дуже добре, але я тільки поважаю його. Потім я зрадила своєму чоловікові з коханою людиною (з яким зараз зустрічаюся). Що б це значило?

наснилося, що виходжу заміж не по своїй волі. змушують батьки. ім’я знаю, а людина іншої &# 8230;.підкажіть, до чого?

Мені наснилося, що я збираюся вийти заміж.Що купила собі замість весільної сукні чорний костюм (штани і кофта) і що повинна була бути ще чорна фата.І що я ніяк не могла зібратися на власне весілля, то колготки не могла знайти, то нігті не нафарбовані, то костюм перестав подобатися.І що гості вже почали по-тихоньку йти.Але вийшла я заміж чи ні, я так і не побачила.

Наче день реєстрації ранок должга аийті заміж за осннь хорошу людину. Час реєстрації перенесли з 11 години ранку на16 годин.сукні весільного немає не знаю чого одягнути.приходить друг нареченого не зовсім приємна людина. До чого цей сон

ми з чоловіком офіційно не розлучені, але разом не живемо.я загадала сон, що буде з нами далі?побачила себе уві сні у весільній сукні і чоловіка в весільному костюмі, як би ми знову одружуємося, тільки без весільної церемонії, адже ми не розлучені.

Вітаю. Сьогодні на моє день народження 16января, мені наснилося, що я з чоловіком (заміжня 2 роки) йдемо гуляємо по світлому парку світить сонце народу немає нікого, і ми одягнені ти в ті самі весільні наряди, в яких і були в загсі. До чого це все?

Уві сні я ходила окремо від хлопця на якому то святі, судячи з його поведінки уві сні він робить рішучий крок .кличе присісти мене бере мою руку, (покликав людини, який Брач) потім ця людина зникає.і хлопець сам тримає мою руку і читає молитву, потім одягає кільце для заручин, я читала уві сні на цьому кільці напис (що то з області молитви і написано &# 171; заручини&# 187;) перед тим як сісти щоб він зробив мені пропозицію, у мене в руці був червоний носок я поклала його в каку то коробочку на час поки вона збирався робити пропозицію (уві сні я зрозуміла що він хоче запропонувати перед цим як сталося.і бачила свою руку коли він читав молитву мені сам, на лівій руці були нафарбовані три пальці червоним лаком, крім безіменного і мезіньчіка

мені сьогодні вночі приснилося що моя дівчина кинула мене через іншого більш заможного молодика і виходить за нього заміж! але вже після весілля вона прийшла до мене і стала просити прощення!

Вітаю. мені наснилося що я повинна вийти заміж за колишнього.він подарував мені весільну пишну сукню. мама мені купила в цьому сні перуку білий і чорний.в білій перуці я ходила по місту.
і потім сон обірвався. напишіть будь ласка тлумачення

Привіт, мені наснилася, що я заміжня за хлопцем, який зустрічаюся, і уві сні я бачу себе тільки на кухні я мию посуд, І Я НІЯК не можу закінчити, виходить багато мусорів, і я дуже втомлена. І ще я бачу двох дівчат, яке спостерігає за мною. І я бачу свою подружку і запросила її до себе додому, і ми їли знайшли дорогу додому. До цього я зателефонувала йому і він сказав що занет, і я сказала що сама знайду дорогу.
Дякуємо Вам заздалегідь

наснилося, що я і моя подруга виходили заміж за своїх хлопців. гості були а хлопців не було. Потім снилося, що я йшла по полю в весільній сукні. після того я заходила до рідної домівки, для підготовки до одруження побачила свого хлопця стоїть ко не спиною. і зайшла в будинок і прокинулася&# 8230;.

Вітаю. Бути може ви щось можете підказати з приводу моїх снів (тільки на сайті не публікуйте будь ласка). 1.Сниться мені, що приходжу в житло своєї колишньої і бачу, що вона живе з чоловіком, за яким, як я зараз (уві сні) розумію, була одружена ще до нашої з нею весілля. Бачу, що він алкаш (повний &# 171; овоч&# 187; &# 8212; ні справи, ні особистості, нічого). А вона все робить, бігає. Я ображаюся, що мовляв &# 171; це виявляється ти весь цей час зможемо була..&# 187 ;; і йду.
2.Сниться що вона в моєму будинку. Опівночі типу сидить нібито працює в іншій кімнаті, я беру її телефон і з’ясовую, що там останні дзвінки з якимось арабом (ім’я записано злегка зашифровано, щоб я відразу не здогадався), а потім там же бачу його напівголу фотку. Я влаштовую скандал на грунті ревнощів, що мовляв &# 171; це у тебе що за коханець. що ти мені брешеш. &# 187; і т.п.
3.Вмираюча бабка снилася, причому середнє між приємною і неприємною (по сонником приємна &# 8212; бабка (добре), неприємна &# 8212; стара (погано)). Як зрозуміти?
Пардон за своєрідність опису, намагався образно описати, щоб було зрозуміліше без детального викладу.
Сни про невірність, судячи з різних сонникам, найсуперечливіші (толи вірність, толі невірність означають). Хотілося б почути Вашу думку з цього приводу.
З повагою.

Вітаю. Мені наснилося як два сну в одному. Перший, це те, що мені написав мій однокласник в соціальній мережі, що я йому подобаюся, я у відповідь теж зізналася, що люблю його. Потім, через якийсь час (не пам’ятаю, що було в цей проміжок), мені він зробив пропозицію, але самого весілля уві сні так і не було. Він приніс мені кільце, яке було настільки великим, що підійшов мені як браслет. Ще пам’ятаю, що в цей період я була шалено щаслива. Другий сон був такий: пішла я в салон телефонів, щоб купити останній айфон. купила. Але потім він мені перестав подобатися, так було як би подряпане скло, і я віднесла його назад, але продавщиця сказала, що не може його забрати, поки не прийде господар магазину. Я довго чекала його, навіть заняття пропустила. Потім прийшла господиня, я перед нею дуже сильно плакала, т.до. вона не хотіла робити повернення. Але потім вона все таки забрала його, сказала що з жалю. І я прокинулася. Сон був в ніч з п’ятниці на суботу 25-26 січня 2014года. Заздалегідь велике спасибі. Email: [email&# 160; protected]

Вітаю! Мені приснився кошеня чистий, гладкошерстий, чорного кольору, дуже миленький і гарненький. Я його притискала до себе, як ніби шкодувала і гладила. Він був якийсь слабенький, може хворів, точно не можу сказати. І ще наснилося, ніби я виходжу заміж за двоюрідного брата, але весілля при цьому не було. Також бачила уві сні його (брата) маму, мою тітку (зараз з ними не спілкуємося).

наснилося ніби я вже заміжня, але кільця на руці не було. пишалася уві сні що я заміжня, але турбувало, що ніхто не повірить, що я заміжня, так як немає кільця на руці!

Мені наснилося, що я наречена, в красивому білому платті, з шикарною зачіскою на довгому волоссі (в житті короткі) . Збираюся виходити заміж за свого реального чоловіка. Хотілося б дізнатися, до чого це? спасибі.

Прісніоось, що я вийшла заміж за свого хлопця, але по розрахунку. Він не хотів одружується, а заради досягнення мети пішов на цей крок

мені сниться сон що я вийшла заміж за кохану людину і ми стали жити разом. я якийсь жінці показувала свій паспорт зі штампом що зможемо. але потім раптово моєму улюбленому стало погано. його забрала швидка. я за нею бігла. а потім прийшов мій дуже злий і суворий батько. але я не подала виду що трапилося щось

я заміжня, розлучаюся. уві сні вийшла заміж за найкращого друга свого друга близького, з ким зустрічаюся щас. одягла на палець своє старе кільце на ліву руку. сон світлий, яскравий. весілля не було, струму розписалися.

рази 3 (приблизно) снився сон, що я виходжу заміж, проте мені цього не хотілося і всіляко перешкоджала цьому (до загсу не доходила? в білій сукні була не завжди). Сенс сну завжди був один, але епізоди і женихи завжди різні. Прокидалася після цих снів сильно з биткому серцем. Однак останній раз приснився так само сон, що я виходжу заміж не бажаючи, але коли ми залишилися одні і стояли близько один до одного я відчула полегшення і заспокоєння. Прокинувшись я відчула радість. Після цього сну більше весілля мені не Снел. Однак через півроку знову приснився сон що виходжу заміж і не хочу я цього. Що означають дані сни?

Доброго дня. наснилося сьогодні, що я готуюся вийти заміж вдруге за свого чоловіка. Я в весільній сукні, в якому виходила заміж, був страх, що я не встигну щось зробити. Я не встигла зробити зачіску, стою кудлата, а мені кажуть, що вже дівчата почали викуп. А стою і думаю.

Я і мій колишній чоловік готуємося до весілля. Я в плаття весільному, він в костюмі. сон такий &# 8212; все так повільно відбувається, відчуття неспокою за колишнього чоловіка. Йому ніби щось не подобається. І жінка з якою він зараз живе з’являється і готує його до весілля.

я заміжня жінка виходила заміж за іншого!у дворі у них було два будинки, один новий який добудовується, а інший старий.

вобщем перший раз я тип вийшла заміж і у мене була дерев’яна кільце а другий-золоте.і всім говорила що заміж вийшла що штамп є

Мені приснився незнайомий чоловік, але уві сні він мені дуже подобався, його звали сергей, і ми збиралися з ним одружитися, я була дуже порада.

наснилася підготовка до весілля зі своїм чинним чоловіком. Я ніяк не могла вибрати сукню. У підсумку вирішила його комбінувати з Вишнього спідниці і верху, не могла визначитися з кольором &# 8212; рожевий або білий. В результаті не могла підібрати верх, така паніка виникла, весілля через годину, а у мене сукні немає.

наснилося що йду з яким щось не знайомою людиною і я радісна але це відбувалося жахливо і швидко

Моїй мамі приснилося, що вона заново видає мене заміж за мого ж чоловіка, в іншому будинку, але знає, що будинок наш, були якісь нові родичі і не було мого тата.

Якщо наснилася що я виходжу заміж за нелюба і в кінці сну я всетаки вирішую не виходити за нього&# 8230; до чого це?

Бачила уві сні своє весілля, але в білій сукні я не була, виходила заміж за кохану людину, на початку сну він був і одягав мені на палець кільце, після чого, він кудись пропав і я його скрізь шукала і не могла знайти, сон я бачила дуже явно і переживаю за те, що він може позначати щось погане &# 8230;

Привіт, бачила уві сні як я виходжу заміж за незнайомця, була осінь т.до. виходила на вулицю було похмуро дуже, бачила тільки приготування на весілля, накривали на стіл, укршалі будинок, в білій сукні я себе не бачила, я пішла робити зачіску, але цей момент погано пам’ятаю, чи то зробили якусь зачіску, то чи немає, не пам’ятаю, начебто якусь зачіску зробили, ще збиралася помитися в лазні перед весіллям! наче все! Сама я незаміжня, 25 років! живу одна, але є чоловік!

Вітаю. мені наснилося що я живу зі своїм хлопцем у нього вдома, нібито я одружена з нього, але при цьому я чітко не пам’ятаю сон

мені снилося що я готувалася до весілля і моя подруга допомагала в цьому і я постійно говорила уві сні що моє весілля повинна бути ідеальною

Я заміжня вже 16 років Але сьогодні уві сні я виходила заміж за свого власного чоловіка все як годиться у весільній сукні білому

ВИХОДИЛА ЗАМІЖ ЗА КОЛИШНЬОГО ПАРНЯ. У НЬОГО ЗАРАЗ СІМ’Я. Я ПО РАНІШЕ У ПОШУКУ.
Я ТАК ЩАСЛИВА БУЛА, ЩО НАРЕШТІ ВИХОДЖУ ЗАМУЖ! але у нього був не костюм, а якийсь сучасний джинсовий піджак.у меня тож було біле плаття

я виходила заміж вдруге за свого чоловіка і мені сказали що вдруге я повинна бути в чорній сукні і я запізнилася на реєстрацію

уві сні я виходила заміж за свого колишнього хлопця, але не могла знайти свої весільні туфлі&# 8230; на мою так і не вийшла

Мені наснилося ЩО Я В весільній сукні з фатою ВИЙШЛА НІБИ ЗАМІЖ ЗА ВЛАСНОГО ЧОЛОВІКА. ПЛАТТЯ БУЛО НЕ пухнастий ЗВИЧАЙНЕ ПРЯМЕ ДО КОЛІНА А ФАТА БУЛА ДОВГА, ПЛАТТЯ БІЛЕ, САМУ церімоній ОДРУЖЕННЯ Я НЕ БАЧИЛА. ПРОСТО ЯК НІБИ СИДИМО БУДИНКУ ЗА СТОЛОМ І ВІДЗНАЧАЄМО.

Доброго дня.мені приснився сон, що я виходжу заміж за власного чоловіка, але я пішла з весілля, мені чогось треба було їхати додому до його батьків (самі вони були на весіллі), я поїхала на електричці, була жахлива погода-зима, темно і мокрий сніг.на півдорозі я передумала, вирішила повернутися на весілля, зателефонувала чоловікові, а він сказав, що я розбилася і тут я побачила свою бабусю, вона померла 2 роки тому, вона сказала-поїхали зі мною і я пішла за нею.після я прокинулася.в цьому сні я часто бачила себе боку, причому таким чином, що нас фотографують, я це бачу з боку і відразу після цього у мене в руках з’являється така фотографія. поясніть, будь ласка, значення цього сну.

наснилося що виходжу заміж за кохану людину але чомусь дуже неохоче, а за мною ходить моя найкраща подруга і уговорівает мене не дурити і виходити заміж, я її при цьому жорстоко били, у мене замість сукні вишита сорочка довга не білого кольору а посірілого, але потім якась тітка запропонувала її вибілити і вона стала білою

мені наснилося що я вийшла заміж за знайомого, але нелюба, а потім я кудись поїхала і вийшла ещо раз заміж за незнайомого. після того як я вийшла вдруге заміж я подумала що зробила помилку і повернулася до того знайомому за якого вийшла заміж спочатку мого сну.

Мені наснилося, що я заміжня за колишнього, і що ми разом обідаємо, і я прошу йому відпустити мене з батьками на природу, але про не хоче відпускати, бачу що він ревнує мене. далі бачу, що ми у сестри, вона теж заміжня, бачу що вона вагітна))) Дуже хочу дізнатися значенням сну)))

Мені наснилася моя перша любов. Ми з нею були в стосунках 4 роки, і за дурницю ми розлучилися рік тому. І я дуже про це шкодую. Сон полягає в тому що вона виходить заміж. І я прокинувся від того, що не витримав цього і розбився на машині, в цей же день, я був гостем на її весіллі.

Доброго дня! Безглуздий сон, приніс незрозумілу тривогу. Снилося що виходжу заміж за старшого за себе чоловіка років на 20, дуже чітко пам’ятаю його очі &# 8212; великі білки і сірі зіниці, які чітко виділялися на тлі всього особи. На весіллі дуже багато людей, який пліткують про мене.Я боюся цих пліток і тікаю з весілля, пам’ятаю що це був літній день, але не бачу фарб, просто світло як удень. По дорозі зустрічаю 2-х жінок мого віку і старше, зупиняюся біля них і прокидаюся.

виходжу заміж за колишнього чоловіка, сни з різним емоційним забарвленням, і однією темою-нашої весіллям

я не заміжня дівчина, а уві сні бачила як заміж виходить моя заміжня тітка. вона до неї ретельно готувалася, а ще мені в ньому сказали що трапиться сьогодні що щось погане, і я пдумала що зі мною, тому що вчора вночі я цілувала людини якого вже немає в живих. до чого б це, підкажіть?

все відбувалося в селі в будинку моєї бабусі, була метушня, всі готувалися до якогось свята, після чого прийшов мій наречений (я його як уві сні так і в житті знати не знаю) . Уві сні у мене було відразу до цієї людини. Коли бабуся запитала у мене вийду я за нього, я дала негативну відповідь. Але бабуся не прийняла його і сказала, що це не обговорюється. Я почала плакати і нервувати, була велика тривога. Коли я виглянула у вікно, я побачила свого кращого друга. Думала вибігти з будинку і наздогнати його, але коли я вибігла на вулицю мого друга не було. Зате відкрилася нова картина. Я на вулиці, переді мною велику кількість людей, навпроти мене був стіл з величезною кількістю їжі і спиртного, коли я кинула на нього погляд, то побачила всіх моїх друзів в тому числі і хлопця, який у мене є на даний момент, але я всіх проігнорувала, нібито я їх не помічаю. Після цього я підійшла і сіла на лавку. біля мене стояли люди. особи яких мені були незнайомі, але уві сні я відчувала їх тепло і мені було з ними спокійно. Ми вели діалог як же зробити так, що б піти від весілля як вийшов мій нібито майбутній чоловік, ми не розмовляли. я його взагалі не знала, що не відчувала з ним ніякого зв’язку. а тільки огиду. Коли він вийшов, почався дощ, він виносив свої речі з дому і ховав їх під навісом і говорив, що це все його. на цьому сон закінчився.

я виходила заміж за багатого чоловіка, замінюючи мою тітку (це вона повинна була в моєму сні вийти заміж за нього), вона попросила мене, щоб я її замінила.

уві сні у мене смуток і сльози, я ніби не впевнена що виходжу за того чи людини заміж (уві сні), і в дійсності у мене скоро наяву весілля, але уві сні я виходжу за іншого, також я одягаю повзунки хлопчикові маленькому (син якої -то жінки)

У страсну п’ятницю я розірвала відносини з громадянським чоловіком. Він старший за мене на 15 років. Непорозуміння і різні погляди на життя були тому причиною. Рік тому він дійсно просив мене узаконити стосунки через церкву. Тепер же я йшла, він не кликав. На телефон не відповідає.(Без нього мені погано, з ним &# 8212; нічого спільного, на підсвідомості батько-дочка) А сьогодні вночі, как-будто би прийшов і сказав, що нам потрібно обвінчатися. Ще, на зразок він сказав, що потрібно купити чи риби, чи то м’яса і начебто, як в ту людину, що в дійсності дуже перехворів. Більше нічого не пам’ятаю.

сон приснився з п’ятниці на суботу (з 18 на 19 квітня 14 г.)
снилося що видають мене насильно заміж за хлопця моєї сестри (з цим хлопцем у мене дуже погані відносини), причому вони з моєю сестрою бачать що я не хочу цього і всіляко тікаю і пручаюся. На мені було дуже гарна сукня біле &# 8212; вузьке, і шалено красиві туфлі. Коли я намагалася тікати від нього я чомусь виявилася в осінніх черевиках і не могла бігти, т.до. підлога була дуже слизький, я ковзала на одному місці, потім зняла черевики і втекла. Неподалік побачила свого товариша і дуже просила його врятувати мене від цього всього.

як я собераюсь вийти заміж за кохану людину..але щось пішло не так&# 8230;.я чомусь вже не хотіла&# 8230; але тієї людини уві сні я дуже любила..прям дуже&# 8230;.більше нічого не пам’ятаю

Я в білій сукні до колін -вихожу заміж за свого хлопця -і це відбувається в квартирі в якийсь просто стоїмо -Потім чому -то, потім приснилося дзвінок від колишнього-дорогою до нього якось зустріла однокласницю-фотографірумся потім приходжу додому до колишнього і на цьому все розбудили .Спочатку була в білій сукні, а коли фотографувалися + чорні штани, була без фати.І мигцем були однокласники і одногрупники

наснилося що батьки хотіли видати заміж мене. я спочатку в шоці була і емоцій особливих немає. але потім я запитала-а за кого? мені говорять не знаємо. ось за цього чи ні. я не хочу за них виходити заміж. т.до мені подобається інший. я говорю що ні поцду і що один хлопець котррий мені подобається в москві.інший в Ярославлі

що я виходжу заміж. але відчуваю, що це не мій чоловік, що мені не треба було б виходити за нього. Весілля проходить в невеликій незатишній кімнаті, вона не оформлена, бачила як її прибирали перед заходом, поруч чомусь перебував туалет і було дуже тісно.

Мені наснилося, що я виходжу заміж за свою знайому. І спочатку я переживаю, як відреагують її родичі, розумію, що я її не люблю і не уявляю як я буду займатися з нею сексом. Вона мене заспокоює. А потім я розумію, що шлюб фіктивний і мені стає легше.

Вітаю!мене звуть Олена.мені наснилося, що мене видовалі заміж проти моєї волі, зовсім за незнайому людину, для мене, а Весільна сукня була червоного кольору.цей сон мені приснився з четверга на п’ятницю.

Бачу себе у весільній сукні, бачу нареченого (це мій чоловік в даний час) чекає мене.я в цей момент, намагаюся зробити собі зачіску, причому сама, але вона або розвалюється, або зроблю, але відчуваю що тримається слабо і під час торжества впаде, після чого розпускаю і намагаюся робити знову, то не можу закріпити фату.Настрій уві сні гарне, незважаючи на те що не виходить.А так взагалі дуже часто бачу себе уві сні що збираюся заміж, бачу себе у весільній сукні, в основному вибираю весільну сукню, нареченого або не бачу, або це мій чоловік.

я бачила як я у весільній сукні і за мною повинні приїхати машини щоб мене забрати, ну наречений.у мене був гарний настрій і я шукала золоті сережки щоб собі повісити, і все, що може означати

я була в гарному білому весільному платті і я була в дуже гарному настрої, повинен був кортеж за мною приїхати і я шукала свої золоті сережки, поруч були рідні, підкажіть що таке може означати приблизно, заранее спасибо

мені снилося сон що я заміж виходжу, наречений був гарний, мені було прятно, почуття хвилювання і страшно теж було, снилося так що я не очікувано виходжу заміж

сон, моя Розписка з бувшого хлопцем, з Яким ми розійшліся 4 місяці тому, я булу в весільному платті нам говорили візміться за руки далі я не пам ятаю.

Мені наснилося, що я виходжу заміж за одруженого людини, але улюбленого мною. Я була не в шлюбній сукні.І тут же мені приносять свідоцтво про шлюб з іншим чоловіком, моїм ворогом, який зробив мені в житті багато зла. І я думала уві сні, що ж мені тепер робити, як вибрати.Зупинила свій вибір на першому чоловікові, а з іншим вирішувала питання як анулювати наш шлюб. Я бачила себе уві сні в бузковій сукні і дуже красивою. Ще я в руках тримала паперові гроші

Доброго дня! Мені наснилося, що ми збираємося з моїм справжнім чоловіком святкувати річницю весілля. Замовлений ресторан, запрошені гості. Збираємося їхати і розуміємо, що нам нема чого одягти. Чоловік не купив собі новий костюм і намагається одягнути старий, який йому насправді став малий. А я одягаю старе своє плаття яскраво-зеленого кольору і збираюся йти в ньому. Потім починаю говорити чоловікові, що мені соромно йти в такому короткому платті і треба терміново купити нове. Їду в весільний салон, де я в житті купувала собі весільну сукню. Хочу там купити плаття типу весільного, приміряю одне, але воно мені не подобається по-кольору темно-кавове. І ще у мене з’ясовується, що не вистачить грошей, щоб заплатити за нього. І я починаю згадувати яке у мене було гарне весільне плаття, що може мені його одягнути в ресторан. Потім думаю, що воно напевно за стільки років стало запилене і брудне. І в підсумку одягаю якесь червоне з білим плаття, яке мені подарував чоловік уві сні незадовго до відзначення річниці весілля. Далі продзвонив будильник. Але з вибором сукні я мучилася дуже довго уві сні.

Мені снилося, що я виходить вже заміжня за своїм колишнім. Не було ні сукні білого нічого, просто я вже відчувала що я одружена з цією людиною.

Мені наснилося що я виходжу заміж, весь сон я збиралася: у мене не виходила зачіска, то я не нафарбована плаття то одягну то зніму весь сон якась метушня всі гості мене чекають а я ще не зібрана

мені наснилося що я виходжу заміж неожданно для всіх все гості собіраються я в плаття чекаю приїзду жениха і мізкую виходити заміж, хочу подзвонити йому і сказати що не можу але не можу йому зателефонувати совість не дозволяє, він приїжджає бачить мене розуміє і розгортається йде, потім я все таки зважилася вийти за нього, його пішли шукати

Уві сні вийшла заміж за чоловіка, з яким ми в дійсності в розлученні. Він купив кільця, Моє кільце було мені велике і в кільцях більше переважало сірого кольору (не срiбло, а якийсь земляний колір), чим золота

Вітаю. Vне наснилося, що я повинна виходити заміж за свого хлопця, листопад дуже цього не хотіла або боялася (точно не можу сказати). Я навіть плакала від через це дуже сильно.
Скажіть будь ласка, що це може означати!

мені приснився сон що я виходжу заміж за іншого але в той же момент мій коханий чоловік був поруч.І я очетлево пам’ятаю що плаття було жовтим

Снилося, що мій чоловік кудись пергнал мою машину. Я на нього була дуже зла і навіть сильно плакала. Але потім він обійняв мене і сказав, що для мене є подарунок &# 8212; &# 171; хочу на тобі одружуватися&# 187 ;, каже він. Я відповідаю, що ми ж уже одружені, але він наполіг на своєму. Потім больая примірочна в якій мене одягають в біле плаття, бежеві чобітки, і кріплять фату білу. Далі йдемо на макіяж. Бачу своїх рідних і близьких, які очікують наречену, т.е. мене, вони дуже щасливі. Розумію, що це буде реальна велике весілля. Почуття радості і щастя мене переповнювало.

Наче якийсь чоловік вибрав мене і хоче одружитися зі мною, про це знають мої батьки і його близькі, я знала про це теж, але мені не говорили хто він і я тільки здогадувалася. Я його бачила і ми спілкувалися уві сні. Він був мені симпатичний. У нього ще була дуже велика родина, багато братів. Він був багатий

Привіт, мені приснився сон я збираюся виходити заміж, готується весілля, я в білій сукні, але я розумію, що не хочу виходити за цю людину бо я не люблю його, пізніше я збігаю з весілля і ховаюся у своїх батьків вдома.

Я ВИХОДИЛА ЗА ЧОЛОВІК У сукня Весільні. ЗА СВОГО ЧОЛОВІКА &# 8230;.(. АЛЕ МИ НЕ розписано і ВЕСІЛЛЯ НЕ БУЛО ЖИВЕМО 7 РОКІВ 2 ДІТЕЙ) Я НЕ КОЛИ НЕ одягаються Сукня ВЕСІЛЬНА.

Я виходила заміж, (зараз в шлюбі), але наречений був не мій чоловік!він був такий маленький зріст, темненький постійно дивився на мене!були мої однокласниці, подруги, ми фарбувалися і збиралися на торжество!сон був дуже хороший, до чого він дуже цікаво!

Вітаю! Готувалася до весілля, вибирала сукню, але воно було не весільну і плюс до всього весь сон плакала!Такі сни сняться вже не перший раз, і в таких снах я постійно плачу!

Вітаю!снилося що я виходжу заміж&# 8230; спочатку я одягла чорну блискучу сукню&# 8230; потім бачу що ми їдемо на автобусі вже десь закордоном і я сиджу в автобусі зі своїм майбутнім чоловіком (я його знаю) у весільній сукні і моє волосся світлого кольору і я дуже собі подобаюсь..за тим ми зупинилися десь і вийшла на вулицю..перейшла дорогу і за мною погнався чоловік літній як в кіно показують..він відривав від себе частину своїх рук і кидав в мене..він хотів мене вбити..мені було страшно..але я втекла&# 8230; повернулася в автобус&# 8230;..але самого процесу одруження я не бачила

Вийшла заміж за колишнього хлопця. Спочатку ходили по магазинах, шукали кільце щоб він зробив пропозицію. Кільця для нас він купив сам. Весілля самій не було уві сні. Був відразу 3ий день, обручку пам’ятаю велике було на трохи)) Потім ми сидимо на дивані у рідні, все чим зайняті і він каже, що не любить мене, я кажу, а навіщо весілля і все це.. він сказав, ти ж сама хотіла цього, щоб я був з тобою.. я сиджу в шоці, і питаю і як далі житимемо.. він зітхає і встає. Я думаю про розлучення, спочатку пожити пару місяців якщо не вийти то розлучитися)) Ось такий сон приснився сьогодні)))

Мені наснилося, що ми з чоловіком готуємося до весілля (хоча ми одружені вже 4 роки, правда весілля ми не грали, а просто розписалися) і уві сні ми прекрасно розуміємо, що ми вже одружені.У РАГСі нас було троє: я, чоловік і моя мама.Мама купила нам кільця нібито позолочені, але їх навіть священик не захотів висвітлювати (я не знаю чому там виявився священик!?я його більше не бачила).І тут я стала кільце розглядати, а кільце виявилося срібним і у вигляді персня, а верхівка з каніфолі (що до чого я не знаю).А весілля як би і не було, ми просто вийшли з чоловіком під музику і все.Крім мами гостей не було.Допоможіть витлумачити сон, а то я дуже переживаю і боюся!

Сьогодні (з понеділка на вівторок) дуже чітко наснилося, що я вийшла заміж за коханого мною людини.Бачила не надто урочисту церемонію в РАГСі, кільце на своїй руці (дуже запам’яталося).весільну сукню не бачила.І невеликий банкет після розпису.Хоча з людиною ми розлучилися три місяці як, До чого це?

Вітаю !!мені снилося що я стою в білій сукні навколо мене всі мої близькі знайомі, і тут я бачу що у мене пропала фота, через якийсь час вона знайшлася .мені просто интерестно до чого це сниться ??я то адже заміжня (((

Хотіла одягати сукню і виходити заміж за свого ж чоловіка.Сама не могла зрозуміти і міркувала уві сні: чи ми з ним розлучилися і вдруге виходжу за нього або просто так треба, щоб зміцнити союз&# 8230; і прокинулася в подиві.Але ніби як я все-таки відмовилася одягати сукню, типу і так все нормально &# 8230; навіщо ще раз одружується..))

Приснився сон, з четверга на п’ятницю, про те що я виходжу заміж за невідомого мені чоловіка. Стою за його спиною, відчуття ніби я вмовляю себе про те що цей вибір правильний. На мені було одягнене красиве святкове нижче колін фіолетову сукню, легкого теплого відтінку і я не розуміла чому на мені не біле плаття, це відчуття мене бентежило, тому що наречений був одягнений в святково (біла сорочка і чорний костюм).

мені наснилося, що мене видають заміж за незнайомого мені хлопця, причому він приємної зовнішності, я бачила себе у весільній сукні, бачила банкет і навіть початок спільного життя, а своєму хлопцеві я скаржилася що мене на сильно видали заміж.

Мені наснилося, що я виходжу заміж, були батьки, родичі та це був викуп. обличчя нареченого я не бачила, але ця людина мені знаком в життя і він мені равітся.

здрастуйте Таня.Вчора мені снилося що я виходжу заміж за іншого, я в білій сукні, красива дуже, але нещасна. Йде весілля в дуже гарному будинку, і ми сидимо на верху цієї будівлі, все відмінно проходить. І настав момент коли у нас запитують чи згодні ми, я тікаю, заздалегідь попросила прощення і сказала вся в сльозах &# 171; прости я не можу вийти заміж за тя, у мене є свій хлопець, і т.д&# 187;, при виході з ресторану знайшла золоту каблучку з коштовним камінням і одягла її на палець, і вийшла звідти, села на таксі, хочу свого хлопця подзвонити, але не виходить я в іншій республіці, чи що, не можу номер набрати.І шукаю його, і в кінець додзвонилася до нього, він ображений, не міг додзвонитися до мене, плакали разом, в любові зізналися), знайшли один&# 8212; друга, і з якими то людьми побився він, його хотіли вбити, я втрутилася, і зупинила їх, і в кінець разом залишилися. Блииин не знаю що й думати, вранці встала очі опухли, всю ніч плакала начебто (((що все це означає, ми можете пояснити??

На початку сну я листувалася з одним, де він у мене запитав &# 187; що ти робиш сьогодні?&# 187 ;, тоді я не зміг відповісти. Все як то сталося дуже швидко, якісь люди і відразу, я одягла білу сукню (вона мені дуже сподобалося) і фата теж була дуже красивою. Потім, як я пам’ятаю ми довго готувалися і чому то весілля у мене вдома. Потім як то поцікавилася скільки коштує моє плаття воно коштувало всього 14т я злегка була здивована, таке шикарне плаття і всього 11. Потім захотілося закурити, як дізналася за кого вийду заміж і віддам свою честь, він колишній моєї сестри, я про нього і не згадувала і не бачила його майже рік, ще там була мати моєї сестри тільки вона загинула давно і готує свято (я так і НЕ покурила). Церемонія вінчання клятва. Так ось він примудрився робити все навпаки, не знав слова і за мною не повторювався слова, на що я розлютилася і типу сказала аа все типу ми пройшли цей етап. Йде свято і я взагалі на нього дивитися не можу, потім зважилася вийти покурити і зняла сукню і довго лежала в кімнаті і чекала молодшу сестра поки вона мені не принесе штани і кофту. У той час, коли чекала написав той друг &# 187; ти куди пропала, тут без тебе здихає&# 187; і тут я починаю плакати і говорити &# 187; він інтелектуально тупий, мені потрібен колоду&# 187 ;, на що всі погоджуються і я розірвала весілля. І чому то я собі обіцяла, що знайду цю сукню

Виходила заміж за свого чоловіка (т.е. у весільній сукні була, збиралася в ЗАГС), але чому то чоловіка не бачу. потім вийшла на вулицю і на мене напала біла коза. і моя рука була вся в крові.

Доброго дня, Тетяно ! я заміжня і дитина є вже . і уві сні бачу виходжу заміж за молодого холостяка.(Хоча він одружений і знаю його), (уві сні не була одружений).я була в червоній сукні . і бачу у них малюк. є будинки зовсім маленький і я роблю малюкові масаж .і я була щаслива що виходжу за нього заміж&# 8230;.і така думаю сама була одружена а він зовсім не був одружений !

мені наснилося що я виходжу заміж, тільки за кого не знаю, пам’ятаю що мене квапили щоб я одягалася, всі бігали метушилися а я сиділа на ліжку по моєму, потім я прокинулася

Мені наснилося з четверга на п’ятницю, що я збираюся виходити заміж% білі квіти, навколо все в ошатних сукнях, виходжу за коханого, але така думка, що ми вже були з ним одружені. До кінця сон не додивилася-прокинулася.

Вітаю! Мені снилося, що я виходжу заміж за людину, яку в житті знаю, коли то він пропонував мені заміжжя, але ми давно не спілкуємося і я його не люблю, я заміжня, щаслива в шлюбі, у нас двоє дітей. Уві сні у мене є одна дитина і я вагітна другою від свого нареченого. Себе повністю не бачу, тільки низ сукні, плаття кольору шампанського, важке, мереживне. Весілля не встигла відбутися, я прокинулася, сон перервався на те, як я приїхала до РАГСу, причому на поїзді))).

бачила уві сні себе в білому красивому платті, але не зовсім весільну, хоча весілля було моя, мене цілував уві сні майбутній чоловік (герой сну), особи не бачила хто він, але знала що за нього виходжу, відчуття були приємні, потім опинилася, де то і весь час питала, відвезе друг мене додому, якісь дівчата були, якась метушня, що то я сховала документи якісь.сон був безбарвним

Уві сні я збираюся вийти заміж, але мій хлопець женілсья на іншого. А я вийшла заміж за іншого. Здається я люблю його свого нареченого. Раптом я скасовую заручини.

Привіт Тетяна, мені наснилося, що я повинна вийти заміж за мого чоловіка, уві сні я запитала чоловіка для чого ми вдруге одружуємося, він мені відповів, що його мати повинна дати згоду носити його прізвище, хоча в реальності ми вже одружені 7 років і я взяла його прізвище, не знаю що б означав цей сон

мені наснилося що: я виходжу заміж за актора з фільму (при цьому я давно не згадувала цей фільм і не переглядала) саме одруження відбувалося в моїй школі, а гостями було багато людей (більшість я навіть незнаю) і мої однокласники, а також звичайно ж батьки, реєструвала нас моя колишня класна керівниця, коли нам сказали прочитати слова з папірця я не змогла прочитати, сказавши в виправдання що я забула як читати і мій наречений прочитав їх за мене! під час всього сну у мене була не сходить з лиця посмішка, весь сон був в теплих тонах, було багато людей (половину я навіть не знаю), все це відбувалося в якомусь гарному залі.

Вітаю!Мені приснився сон що я вийшла заміж і мені наречений одягав обручку на ліву руку.До чого це може бути&

Спочатку мене одягли в білу сукню на кшталт я бачила тільки білі рукавички патом я, мама і її падружка ми кудись пашлі і у мене зламався каблук ми пашлі в какойто пад’езд я зустріла там ще одну наречену я просто була щаслива то што виходжу заміж і все сон закінчився і я так і не побачила нареченого

Мені приснився покійний чоловік за якого я виходила заміж. Я була одягнена в сукню нареченої. ми обмінялися обручками, причому він мені одягнув кільце яке за життя було. Моя мама (вона жива) накрила стіл (бідно) прийшли родичі досі живі відзначати весілля. а потім я мамі говорила що його не люблю, змушена виходити за нього так як він за кордоном

Мені приснився сон, що я вийшла заміж за свого хлопця, саме весілля я не бачила. Бачила кільце на безіменні пальці, але воно було трохи велике. Думала уві сні про зміну документів

хтось постукав у двері. Я пішла відчиняти двері (стою я і поруч дочка виявилася), варто незнайомий чоловік і робить пропозицію.Ззаду з’являється колишній чоловік і каже що я нікуди не піду. Молода людина опустив голову, засмутився. Потім опинилася на вулиці, йде на зустріч той же молодий чоловік і відчуття що знову хотів запропонувати вийти заміж.Знову звідки з’явився колишній чоловік ззаду, той опустив голову і пройшов повз.А мені стало сумно що колишній чоловік все зіпсував

Я вдова.Мені 64 роки.Виглядаю не погано.Але думок про заміжжя не тримаю.Наснилося, що йду в загс.Але переді мною на дорозі перешкоду-сітка.А мені кажуть, ось поруч широкі ворота, можна туди увійти.Я вся в білому, фата..До чого б це?

Сон, де колишній дівчині хтось зробив пропозицію і вона виходить заміж. Розлучилися майже 2 роки тому. Ще, вона каже мені уві сні, що любить тільки мене, але чомусь виходить за нього.

Zdrastvyite.vchera v obed ya reshila nemnogo vzdemnut i mne prisnilsya son.bydto ya doma v domashnei odejde i ko mne v gosti prishol paren kotorogo ya lublu, no po moei gluposti my rastalis, on sam drugoi natsionalnosti.on prishol s bratom i podrugoi na kotoroi y nego byli plany.ya posadila ih na divane my obshalis, potom vnezapno paren sel na kortochki ya podumala naverno emu tak udobno, no net on hotel mne zdelat predlojenie.ya ne znala chto delat srazy raznye mysli, byrya emotsyi.ya byla radano neznala kak emy otvetit potomy chto ponimala chto roditeli ne odobryat.on hotel otkrit koltso no ya tak i ne yvidela ego.ya pozvala babyshky s kyhni, kotoraya v realnom mire uje 2 goda kak na nebesah.ona menya podbodrila i skazala chto eto moi vibor, i ego doljna prinemat tolko ya.potom my poshli vstrechatsa s gostyami.mama vhodit i ne znaet kto je jenih.potom ona toje nemnogo byla v shoke potomy chto on ne nashei natsionalnosti, on vsemi silami ybejdeniya ubedil vseh otdat menya emy.no strydom pereybediv mamy ya perestypiv porog gromko i gromko rasplakalas, za to chto neoprovdala nadejdy roditelei.on menya obnyal i otkrylsa mne ochen myahkin i nejnym ponyav chto ya radi nego otkazalas ot vsego.

Приснився сон, була в Закса, але сукні білого не було і нареченого теж, бачила обручку одне для мене, (я не замужем) Скажіть будь ласка до чого?

Мені наснилося що я вийшла заміж і через 2 дні після весілля посварилася з чоловіком і хотіла з ним розлучитися до чого б це?

Я детально погано запам’ятала. Але головне полягала в наступному: самого весілля як такої не було, я просто уві сні усвідомлювала, що вийшла заміж і це мій чоловік (він був неприємний і старий) .Потім він почав до мене приставати і я втекла. Боялася, що про мене подумаю люди, мовляв тільки вийшла заміж і вже йти від чоловіка зібралася, а коли прокинулася не могла довго зрозуміти правда це чи ні. Ось що пам’ятаю. Заздалегідь дякую.

мені сниться що я вже заміжня мене називають заміжньої дівчиною, але я не знаю хто він, але відчуття того що я не одна і у мене є людина з яким я законно живу є, мучить питання до чого це взагалі?навіть уві сні я задаюся питанням хто ця людина?я усвідомлюю що мені ще рано бути заміжньою, а це вже свершілосья, моя мама телефонуючи подрузі і каже&# 187; Моя вже заміжня донечка до Вас прийде&# 187;

Я виходила заміж.Потім пішла подивитися кудись, все подумали, що я втекла. Коли я прибігла, зустріла там маму. весілля продовжуючи. І потім, я лежала в ліжку, і наді мною були банани.

Мені наснилося вибрати, речей було багато, але я вибрала шоколад і сережки, і після цього мені сказали що мене беруть заміж.
До чого це ?

Привіт, цієї ночі мені приснився дивний сон в якому я виходжу заміж, але мені всього лише 16 років &# 8230;
Сон був такий:
Я в дуже красивому білому весільному платті з відкритою спиною йду зустрічати гостей і мені дають чорну паранджу так як мій наречений це турок і я так зустрічаю гостей, але коли я почула, що моя бабуся приїхала, я почала плакати і коли вона побачила мене, що я у весільній сукні і в чорній паранджі вона так подивилася на мене з жалем і я скинула паранджу щоб показати їй плаття покрутилася і вона мене обняла і в той момент я зрозуміла, що це турка я не хочу заміж &# 8230;
Все і в цей момент я зрозуміла, що я вже не християнка, а мусульманка і мені поміняли ім’я і прізвище &# 8230;. І тут я зустріла подругу і вона теж виходила заміж за турка, але я дуже їй плакала і говорила &# 171; Я не хочу за нього заміж я його не люблю &# 187; &# 8230; В той момент він увійшов до кімнати і подивився на мене, до речі від був в жовтому костюмі &# 8230; Я пам’ятаю, що спочатку я була щаслива, що у мене весілля і, що у мене таке гарне плаття, але потім коли я дізналася, що мені поміняли релігію і дали чорну паранджу я дуже засмутилася &# 8230; І коли нас хотіли вінчати я втекла і сиділа в якійсь кімнаті де були і інші дівчата, але зазвичай одягнені &# 8230; ми здружилися з однією з них і я її відправила до нього на першу шлюбну ніч так як ми були дуже схожі &# 8230; Так як я переодягнулася і побачила, що у мене дуже маленькі груди і його кільце яке він мені подарував не тримається в ліфчику ., я не знаю чому я туди його поставила &# 8230;
Буду порада якщо Ви мені напишіть до чого цей сон &# 128578;

я виходжу заміж в яскравому червоному весільній сукні, хоча я заміжня і є діти. точно не пам’ятаю, але по-моєму заміж я виходила уві сні за свого ж чоловіка. до чого б це

було темно. 18.00 на годиннику. мені мама купила весільну сукню. чорне з золотистими квітами і там ще болотний колір був присутній.я поміряла це плаття, а воно мені мало. я засмутилася, не знала що мені робити. зателефонувала своєму хлопцеві, він приїхав такий позраслевшій, на машині, сказав на прокат можна взяти. потім я йшла по вулиці і зрозуміла, що перед спідниці від сукні брудний. засмутилася ще сильніше. повернулась додому.там рідні були і хлопець. і знову темно. як в бараці. я йому показала це плаття, він сказав не можна показувати плаття до весілля. але я показала все одно, і сказала, що в цій сукні я заміж не піду!

Вітаю!У мене є кохана людина, ми з ним досить довго.Але не перший раз мені сниться наш спільний знайомий (віруючий хлопець Данило), що я виходжу за нього заміж.На цей раз плаття було шикарно-красиве, але я його не наділа.А одягла менш гарне, але короткий і чорне!
Після почався аппокалипсис .Ми з мамою зайшли в торговий центр, щоб їжі набрати.А тут купу людей вбиває літаюче чудовисько (прозоре).Але одна дівчина сказала нам &# 171; Чи не тікайте, ви проходите, обрані&# 187; .(Можливо це через ситуації в моєму місті Краматорську.тут війна&# 187;
Дайте відповідь будь ласка.
[email&# 160; protected]

Я виходила заміж за людину з яким ми розлучилися і на весіллі були мої діти родичі. я готувалася до весілля, але все пройшло не так, як я планувала.Гості завчасно з’їли все частування.

Мені наснилося, що я вийшла заміж за незнайомого чоловіка (хоча в житті я замужем). Уві сні я навіть не знала прізвища свого нового чоловіка, а коли у мене запитали &# 171; Яка у тебе тепер прізвище?&# 187 ;, я відповіла, що дізнаюся&# 8230; Потім, уві сні виявилося, що я вагітна і я гадала, від кого: від нового мужі мул від старого (тобто справжнього)

Мені наснилося, що я виходжу заміж, за мало знайомої людини, але ми обидва дуже счаастліви.ми ніби як закохані!була церемонія, ну а потім застілля&# 8230;.уві сні він не відходив від мене ні на крок.постійно поруч.

Мені сьогодні приснився сон, що я вийшла заміж за свого колишнього однокласника. Ми ніколи з ним особливо не спілкувалися, та й зараз не спілкуємося. Я приміряла уві сні весільну сукню і мої родичі
дали «добро» на моє заміжжя. Щоб б це значило?

Мені наснилося, що я виходжу заміж за свого хлопця (справжнього), але у нас перший раз весілля зривається через сварку з мамою, вдруге весілля теж зривається через те, що не ті люди були на весіллі, а третій раз весілля зривається через те, що я не в весільній сукні, а в якомусь костюмі який одягла мені мама, він був зелений. Потім у нас все таки вийшла весілля, ми вийшли із загсу і він (хлопець мій) несе мене на руках всі посипають нам доріжку пелюстками троянд, але троянди були білі!! Потім ми не в ресторані відзначали наше весілля, а у моєї бабусі будинку..Там я почала сваритися з усім тітками&# 8230; потім я прокинулася.

снилося що я виходжу заміж в бузковому пишній сукні.(Воно мені дуже подобалося).приймала гостей.нареченого уві сні не бачила.але в підсумку посварилася з мамою через те, що вона зібралася йти з мого весілля, як ніби штовхала її, і плачу кричала.

Бачила уві сні? що виходжу заміж за кого то іншого і не хочу, потім побачила там чоловіка який мені подобається, він прийшов мене привітати, я покликала його крикнувши йому, він підійшов, я обняла і попросила мене забрати&# 8230;.

я поїхала в Одесу, потрапила на роботу, там сомной були люди і кіт, який весь час на мене дивився і я до нього причепилася. потім туди прийшов багатий чоловік, на ім’я Ельдар, взяв мене за руку і ми попрямували в Закс. коли вийшли з приміщення, там стояла дівчина, і багато хлопців. ми з тією дівчиною посоріть і я її побила.

Вітаю!Мені наснилося що виходжу вдруге заміж за свого чоловіка, але він як зазвичай був без настрою, уві сні на нашому весіллі були і близькі люди і багато незнайомих молодих людей, один молодий чоловік активно проявляв до мене увагу, і постійно цілував мене в щічку, але чоловік не бачив цього, уві сні він мені дуже сподобався, і ще всім гостям подарували путівки здається в Єгипет, але чоловік мені говорив що ми не поїдемо і я сильно переживала, що через 2 дні виліт, я все таки збиралася поїхати, навіть якщо доведеться без чоловіка летіти, а у мене немає закордонного паспорта (в реальному житті) і що мені не встигнуть його зробити за день!

здрастуйте, мені сниться, що я виходжу заміж, вже рази 3 приблизно.Я вдова, але у мене стосунки з людиною вже майже 3 роки.За кого саме я виходжу уві сні не пам’ятаю, та й весілля ніби як немає, просто знаю, що виходжу заміж.Але це не покійний чоловік, один раз це був мій молодий чоловік

я виходжу заміж за свого коханого чоловіка 2 раз.уві сні відбувається суєта весілля я бігаю в плаття по дому то косметику втратила, то чоловікові преспічело зайнятися сексом, весілля так і не відбулася т.до чоловік гостей запросив на 3 години дня в каві, а реєстрація на 8 вечора.вобщем до загсу ми так і не доїхали, почав сниться сон інший, я їду на машині з зі
своїми дітлахами в гості, але при цьому на яву машину водити не вмію, по середині дороги у мене зламалася машина і нізвідки не візміть з’явився чоловік почав лаятися, навіщо я зламала його машину.(Вибачте за помилки з клавіотурой не дружу.скажіть а у вас сайт безкоштовний.

Наснилося все як на Яву, тільки будучи заміжньою я вийшла ще раз заміж за свого дуже давно колишнього, спочатку була щаслива, весілля пляж батьки, закордон, а потім згадала що вже заміжня і страшно весь сон переживала що бути два рази в шлюбі не можна. Ще снилися люди які мені зло робили теж як на Яву.

Вчора на весіллі я закохалася в одног хлопця.У нас пару раз перетиналися погляди. Ну а тепер, вчора вночі сниться що він вкрав мене заміж.

мій чоловік вирішив зробити вдруге весілля зі священиком, все теже гості, ми одягнені в бежеву кремову одяг дуже красиву, але мені чомусь завжди хотілося спати і мене все чекали але вінчання відбулося, всім було добре але і всі були незадоволені що я сплю

Вітаю! мені в ніч на понеділок наснилося, що я виходжу заміж за колишнього хлопця, він в даний момент одружений. Бачила обручки, він мені приніс для вибору багато обручок. До чим це?

Мені наснилося що я виходжу заміж, за свого молодого чоловіка. Нам мені білу весільну сукню. Але потім у мене виникають сумніви і я вже перед самим одруження знімають плаття і кажу що люблю його недостатньо сильно щоб вийти за нього і взагалі я не знаю що таке л.бовь. після я кудись тікаю і мене шукають. В якийсь старий будинок. Мене знаходячи т вродеби моя мама точно не пам’ятаю. Або не знаходять взагалі. Там в будинку ч зустріла маленького хлопчика і він спрасіл чому я втекла я ответела теж саме що я сумніваюся і не знаю чи люблю я його
&# 171;

Я виходжу заміж за свого хлопця Але ми не планували так швидко пожинаючи думаю я уві сні! На весіллі у мене не та сплачуючи що я хотіла, і не було манікюру, макіяжу! І ми спізнювалися на весілля

Уві сні я розумію що у мене є кохана людина.Але заміж виходжу за іншого.мого однокласника.Кільце було таким красивим.Але потім я зрозуміла що зробила помилку..не могла я так жити.Спілкувалася з коханим він сказав що тепер дуже самотній&# 8230; більше нічого не пам’ятаю.

Привіт, мені приснився сон, що я виходжу заміж в чорній сукні (але воно було не повністю чорне) причому мені його пошили мої рідні, плаття по коліно, чорна фата, я не знала за кого виходжу заміж. Потім я праснулась, так і не побачивши нареченого..Що б це могло означати??

Мені 17 років, живу з хлопцем і його мамою, мені приснилося що я як-би зустрічалася з нашим нинішнем призедентом і одного разу раптом під час якоїсь події моя класная керівниця яка як виявилося була його помічниця (вона в житті вчителька праці) говорить мені що треба обговорити ще одне дуже важливе питання, вона дала мені макет весільного плаття яке Порошенко зробив сам і запитала чи все мене устраевает? Я заплакала коли зрозуміла що він робить мені пропозицію, оскільки я цього дуже чекала, і тут він ставати на коліно і дістає коробочку з кільцем і спрашевает у мене, чи вийду я за нього&# 8230; У мене сльози відразу, а потім вже весілля ми сним йдемо під вінець, людей дуже мало але були всі дуже близькі, ми були дуже щасливі! Сукня у мене було не білого кольору, або з елементами червоного або з елементами персикового, не пам’ятаю точно! На голові у мене була на кшталт корона, начебто щось інше, точно не запам’ятала&# 8230; І ми були ДУЖЕ щасливі! Ми чуствовали один до одного то що Чуствуя в житті я і мій хлопець!

Мені наснилося, що я сиджу вдома у своєї бабусі, навколо все метушаться і в цей момент мені кажуть, що у мене весілля. До то жених я не знаю, було таке відчуття, що щодо цього весілля просто домовилися, як це робили раніше. Заходжу на кухню, а там сидить досить літня жінка і каже, що дуже порада тому, що я виходжу заміж за її сина. Тут я починаю плакати, в голову приходять думки, що я люблю іншого. Цим часом я вибігаю на вулицю і бачу там акробатку, яка займається гімнастикою на канатах, повз проходить якийсь великий чоловік. Тут мене різко хтось підхоплює під руку і каже, що пора в ЗАГС. І в цей момент картинка різко змінюється і я розумію, що після весілля минув певний час. До мене підходить подруга і каже, що мій чоловік і дитина вже сплять, я підходжу до ліжка і бачу там свого колишнього однокласника і новонародженої дитини і я відчуваю, що всередині стає тепло, как-будто це любов до чоловіка і дитині, але в цей момент прокидається чоловік, а потім і я

Наснилося, що виходжу заміж не по своїй волі, а так хотіли батьки, та й наречений.І всім хотілося це зробити дуже швидко, т.е мені було на той момент років 18

Перша виходить заміж знайома потім виходжу як ніби я дивлюся в дзеркало а плаття велике я відмовляюся в ньому одружується починається метушня їдемо по дорозі в загс за іншим платтям і виявляється що це ще одна подруга виходить заміж за свого з яким не давно одружилися і народилася дочка і вона на моєму місці

Мені наснилося, що я на власному весіллі в чорній сукні. Я как-будто дивилася на себе з боку, чорне плаття дуже здивувало мене. На весіллі я дуже веселилася, сміялася. Жениха і людей не було видно, вони були як би за кадром. Що це означає?

Привіт я була нареченою, спочатку я була в старому плаття, а наречений дав мені нове біле і нове. І жениха я бачила (він іноземець)

Мені присниться сон що я вийшла заміж за колишнього чоловіка вдруге і я до нього холоднувато ставилася і він до мене як уважно намагається що означає (насправді він одружився на моїй колишній подрузі і народили сина і ми давно не спілкувалися і ненавидимо один одного)

Я заміжня, сьогодні мені приснилося, що виходжу заміж за знайомого чоловіка. Сон був з яскравими фарбами. Я спізнювалася в загс, але встигла. З його мамою не знайома, але бачила її і розмовляла вона мені допомагала.

Вітаю. Наснилося, що мене примушували виходити заміж за старшого брата (різниця у віці 6 років), хоча він вже одружений. При чому допомагала з усім його дружина. Було відчуття, ніби я потрапила на ворожу сторону і мені доводиться виходити за нього, інакше трапиться щось погане. Найбільше запам’яталося, як дружина підбирала мені фату. Вид був від 1-ого особи.

Мені наснилося що я виходжу заміж за кохану людину але так і не вийшла і дату і весілля поставили в один день все було так швидко і відразу що я навіть коли прокинулася подумала чому так швидко я ж нічого не встигла зробити і сукні немає, а в реалі ми з ним щас дуже сильно зневаги і не розмовляючи.

Виходила заміж за свого чоловіка, але так і не відбулося весілля, т.до. чогось не вистачало для церемонії і було вже 19 годину. (Ми спізнювалися) Зачіска на голові була кудлата і розпадалася, а замість фати &# 8212; великий бант, теж розпадається.

Я виходила заміж у шлюбній білій сукні за незнайомого молодого хлопця в чорному костюмі і при цьому я була счатліва

Виходила заміж в червоному довгій сукні, не могла підібрати до нього аксесуари. Нареченого я не знала, але весілля чомусь вже була призначена і побачила я його до весілля, виявився симпатичним і молодим, у нього вже була дитина.

Привіт, мені снився сон що я виходжу заміж за свого хлопця, мої родичі в темному, я не в білій сукні, а якомусь персиковому і воно не моє, а коли я його одягла то до нього йшла маска, я її одягла а потім зняла і пішла так, але не пам’ятаю чи вийшла заміж.

Я вийшла заміж за людину, яка мені подобається, але при цьому я ніколи не думаю про нього, не уявляю його поруч і тут сон.Він зробив мені пропозицію я погодилася, але саме одруження не пам’ятаю, вже пам’ятаю життя після весілля щаслива і він мене любить, але всередині себе сумніваюся довіряю я йому і чому так швидко погодилася ми адже так мало знайомі, але сон закінчився на тому, що ми разом сидимо на даху, тримаючись за руки.

добрий лінь. Наснилося, що я виходжу заміж за сон двічі. Перший раз за бідного, другий за багатого і красивого. Але паралельно приснився померлий два роки тому батько. Гарний але мертвий і ми його навіщо то розкопали я і мила зовні труну. Потім чоловік помітив, що з щоки у нього що то вилупилося і ми втекли, а хто то це що то вбив і ми повернулися. Побачив і повернулися з реальним чоловіком. Заздалегідь вдячна.

Бачила себе в білій сукні, мій хлопець мені зробив просте речення, просто сказав, все було в попихах, я не встигала зробити зачіску на весілля і чому то розпис була в 9 вечора, я плакала бо не встигала ((((

Доброго дня. мені наснилося що один герой фільму запропонував мені вийти за нього заміж. ВОСН я була дуже счаслева

мені всього лише 14 років.але я сьогодні бачила сон, ніби я виходжу заміж за кого то..але я не знаю за кого. Я стою в білій сукні з фатою. Багато людей фоткати мене. І в один в голову приходить одна думка, що я щойно закінчила 11 клас і мені тільки 17 років..
Потім я бачу його, високий брюнет, красивий, одягнений в костюм.. Мені здається що я його знаю..але звідки??але потім він іде в іншу кімнату, і я починаю шукати його очима..але він не з’являється..потім я прокинулася..що це означає??

моїй сестрі приснився сон що мама виходить заміж.а тато не хоче і вона виходила одна.а діти плакали і просили що не треба, і вона вийшла за хвіртку і були чужі люди. До чого це.

Доброго дня, Тетяно.Я недавно розлучилася з чоловіком.Але розлучитися остаточно не п олучают.Виявилося, у нього нова, на 17 років молодший за коханка.Він іде, то повертається.не зрозумію, що він хоче.сьогодні мені приснився сон, що мені пропонують підписати документи про заміжжя з іншим незнайомцем, я його не знаю.Я відмовилася.Потім какя-то річка, води в ній немає.Мене просять набрати в цей басейн води, я тримаю шланг, вода не тече.Я відвернулася, разговарію з двома незнайомими дівчатами, повертаюся, а басейн вже заповнений, в цей час велика хвиля, але я встигаю відійти, чи не намокла.Дивлюся на воду, ав ній дві маленькі іграшкові човники.Одну я дістаю рукою-там як іграшкова маленька дівчина.Я б’ю її по спині і вона кашляє, тобто починає дихати як жива.За другий човном пірнає якийсь чоловік, мені здається вона потонула

виходжу заміж в білій сукні в 2-ий раз, ходжу на вулиці в білій сукні бачу свою свікровку зараз яка 1 ая поки єдина, нафарбована красива стала і каже мені наречений пішов до сусідів, а моя мама засмучена ходить що то робить

Мені приснився сон, що я опинилася на власному весіллі . Тільки наречений був уві сні не мій улюблений, а людина якого я один раз наяву бачила на весіллі у своєї племяшке . Симпатичний такий молодий чоловік, але одружений . Так що виходить бачила свою власну весілля але не з тією людиною, з яким вже 6 років живемо поза шлюбом наяву. А ще уві сні на моїй сукні весільній було надіто що темне і перед РАГСом я це все зняла, ось тільки букет нареченої розпадався у мене в руках і я ніби як поспішала встигнути на своє ж одруження. Уві сні я ще подзвонила своєму хлопцеві і сказала що я виходжу заміж, але чому то наречений не ти. Уві сні я була дуже збентежена і спантеличена такою подією.

Здравстувуйте!
наснилося святкування річниці весілля. я в своєму весільному платті (я замужем). справа відбувається не в ресторані, а як ніби в якомусь навчальному закладі. тамада веде захід. багато незнайомих людей, але неприязні або наооборот, ніжності вони не викликають. бачила деяких своїх родичів. Сон не закінчилася чим яким конкретним &# 8212; просто народ снував туди-сюди, деякі моменти тамада проганяв по кілька разів (як ніби на репецііі). відчувалося, що з чоловіком уві сні не зовсім розуміли, навіщо нам це взагалі знадобилося.
в дзеркалі я себе не бачила, але пам’ятаю, свої думки &# 187; що плаття звичайно вже не нове, але все одно таке красиве. хоч і не заважало його почистити (хоча було воно біле не брудною і не порваний)&# 187;
прокинулася спококойной і спочатку навіть зовсім не пам’ятала про сон. потім вирішила подивитися в сонниках, а краще б не дивилася &# 8212; в деяких такі страхи написані.

Я такий сон бачу вже 3 раз, тобто як я виходжу заміж. Потім і мамі приснилося що нібито я заміж виходжу, теж. Уві сні я бачила машин, дороги, людей, діточок маленьких точніше сестричку, і я виходила заміж не за бажанням, я плакала і не хотіла виходити. Але хлопець був хорошим, заможним і красивим.

Мені наснилося як я виходила заміж, але це врое б було в школі, ну точно я не пам’ятаю, але потім якось вийшло що моя весілля не відбулося (

сниться ніби я йду в ломбард за своєю обручкою і хочу його викупити, але мені кажуть про те що його половину кільця віддали там на щось і дають в замін срібні кільце з камінчиками дрібними я його одягаю на палець де носять розведені тоесть на ліву руку, одягнена була в звичайні речі весільного плаття не було&# 8230;&# 8230;.але я дуже довго просила щоб мені повернули моє обручку, і залишилося то срібні колечко

доброго ранку, Тетяна! бачила уві сні мою заміжню дочку, як вона виходить заміж і йде сильний дощ, але ми не промокаємо.

Привіт, мені приснився сон, що я вийшла заміж за кохану людину, але саме весілля я не бачила і з молодою людиною ми розлучилися півроку тому.

видавала рідну сестру заміж за її справжнього чоловіка, з яким вони зараз живуть. Була вона без білої сукні, просто святкове. Вік уві сні збігається з її справжнім віком.

мені наснилося що мій молодий чоловік запросив мене на весілля свого брата.ми прийшли пізно ввечері вже на фуршет. сміялися веселилися&# 8230; наречений з нареченою кудись відійшли, а мій хлопець

Бачила що збираюся виходити заміж за незнайомого чоловіка. Була підготовка до весілля. Ходила натовп родичів.

Вітаю.мені наснилося що я виходжу заміж за свого хлопця.ми були одягнені в синию одяг, але я не хотіла виходити заміж.так само я йшла в різні кімнати

Мені наснилося що я виходжу заміж за свого рідного старшого брата.Сон був дуже хвилюючий.Уві сні ми спілкувалися з ним не як наречений і наречена а як впринципі і спілкуємося в реальному житті.На початок реєстрації нас готували наші батьки, зокрема тато який помер кілька років тому.

Вітаю! Я прийшла в організацію оформити док-ти, там сказали якби були замужем, то все можна вирішити, а так немає. Вийшовши звідти стала кому то дзвонити, на іншій стороні стоїть чоловік і теж таку ж ситуацію кому то рассказивакт по тел. Він мені запропонував расспісаться щоб досягти результату. Тут же мені купили гарну сукню, відразу запросили родичів, при цьому ні хто толком не чого не може зрозуміти, тк все спонтанно. Всі сміялися і було весело. Вранці розповіла цивільному чоловіку і ече раз посміялися.

Вітаю. мені наснилося нібито батьки хочуть видати мене заміж за хлопця якого я навіть не знаю, при цьому мама мені стверджує що вагітна, я її намагаюся переконати в зворотному, ми йдемо до гінеколога і вона там говорить що я не вагітна і весілля скасовують&# 8230; але цей хлопець все одно стверджує що я від нього вагітна..до чого такий сон??

Я виходила заміж за колишнього чоловіка. Причому самої церемонії не було, гостей мало, кільця не було і взагалі уві сні я не розуміла навіщо я це роблю

мені наснилося як я виходжу заміж було приємно виходила за коханого і це було дуже приємно коли я прокинулася у мене зіпсувалася настрій

Наснилося, що збираюся виходити заміж. За кого не знаю. Але розумію, що заміж не хочу, змінити так само нічого не можу, весілля через кілька годин. Сукня у мене в руках, не одягала. Весілля і жениха не бачила.

Вітаю !Таня мене звуть Айнур сьогодні мені приснилося що я виходжу заміж а нареченого я поки не знаю, я надягло біле плаття з чорним мереживом і готуюся до весілля потім я виходжу на сад там у мене фотосесія і до мене підходить моя однокласниця вона теж в білій сукні і виходить заміж, але плаття у неї нове і прям білосніжне а моє плаття стало забруднювати і я заходжу в будинок а мій будинок начебто урочистий зал і я хочу поміняти плаття але потім я дізнаюся що збираюся заміж за чоловіка сусідки і скасовую це весілля))

Я в білій сукні збираюся вийти заміж за багатого людини якого не люблю, заради благополуччя моїх друзів.

Вітаю! в ніч з вівторка на середу я побачила сон про те, що я заміжня, але насправді я не замужем. В цілому сон був дуже приємний, але факт того, що я уві сні була як би вагітна, але потім я дізналася уві сні, що не вагітна&# 8230;&# 8230; Ще я чітко бачила своє життя в заміжжі, вона була оченб щаслива&# 8230;..

Привіт, мені наснилося, що виходжу заміж за власного чоловіка, я в білому, боїмося спізнитися на реєстрацію, відчуття від сну найприємніші, уві сні була впевнена, що ми розлучені, і дуже раділа тому, що ми знову разом, знову одружуємося.

я стою а РАГСі мама видає мене заміж, а я цього не хочу, кажу їй що мені ще рано, а вона мене слухати не хоче і продовжує одягати на мене фату

Вітаю! Так дивно: 2 ночі підряд схожі сни.Вчора мені снилося, що я повинна вийти заміж за двоюрідного брата &# 8212; і мені від цього якось було не по собі. Сьогодні приснилося, що я повинна вийти за іншого двоюрідного брата &# 8212; і мені від цього теж якось неприємно було. Притому, що наяву з братами цими я в хороших відносинах, але спілкуємося і бачимося рідко. Взагалі, в реальності я замужем 7 років, і у мене дочка&# 8230; До речі, вчора уві сні про двоюрідного брата мені дочка сказала, що я лесбіянка&# 8230; Загалом, сни рясніють якимись сексуальними підтекстами, а я з зрозуміти не можу&# 8230;

Наснилося що заміж виходжу за свого чоловіка, плаття кольору блідо персикове, дуже красиве, уві сні порахувала що вдруге в білій сукні заміж виходити, коли вбиралася згадала що фату купити забула, але потім подумала що і фату вдруге не одягають.Якийсь конкурс після виходу з РАГСу на найкрасивіше плаття, гості говорили що у нас найкрасивіша пара і що виграш нам дістанеться.А ще чомусь коли їдемо в ресторан я вирішую переодягнутися але згадую що часу не вистачить додому і назад, і тут одна малознайома тітка (я її просто знаю) дає мені своє плаття яке вона купила щоб одягнути до нас на весілля, сукню чорного чорного кольору, пишне й довге, я його одягаю дивлюся в дзеркало і мені не подобається і моя кума змушує його мене зняти, чорне плаття знімаю і одягаю своє персикове, далі поспішаємо в ресторан пам’ятаю що дуже сильно спізнююся.прокидатися.

мені наснилося що я виходжу заміж, але я навіть не знаю за кого і я вперше бачу свого нареченого, він мені сподобався. Але уві сні я думала що не треба вінчатися, тому що я не знаю цю людину і наскільки я зможу провести з ним все життя.

Вітаю!Мені наснилося що я одружена з другом свого колишнього хлопця, якого я все ще люблю, і цей його друг ніби не любив мене чи що, і потім ніби я вийшла за двір а він зі своїми друзями там випивав.А ще пам’ятаю що його тато (чоловіка мого) дуже мене любив.Пам’ятаю свою маму в цьому сні.Ще він ніби хотіла щоб я з ним переспала а я не хотіла, через це він ображався.Точно пам’ятаю що коли мій чоловік випивав зі своїми друзями на ньому чомусь була біла сорочка.

Я була в Белам плати там були друзі зі школи я чомусь приїхала на 3 чосу раніше я не бачила свого жініха

я заміжня жінка, снитися весілля, я в білій сукні, танцюю, багато гостей і прийшла моя подружка, виглядати класно, але вона померла 4 роки тому, вона про щось попередила мене, прийшла вона одна, пізніше прийшли її чоловік, з якоюсь жінкою

я розлучена. А уві сні виходом заміж в білому весільному Платт за чоловіка з которим колись працювала и він молодший за мене и одружений . На руці у мене било обручку з великими каменями а під ним ще одне .Потім ми цілувалися і займаюсь любовю .Потім прибігла його дружина и я сней лаялася намагаючись обяснить что я невинна..Снилися знакомие подружки что мене вітали а я показівала своє кільце.

З хлопцем, який мені дуже подобається, велика різниця у віці і я завжди думала що між нами ні чого не може бути. Але сьогодні уві сні він заявив мені що одружитися зі мною і ні чийого думки не запитає. Привів мене в квартиру своєї сестри і сказав що поки будемо жити тут, поки не вляжеться скандал&# 8230;..

Мені 16 років, а уві сні було років 18 і було наснилося що у мене на правій руці беземяном пальці виявилося обручку, всі були раді що вийшла заміж, а я була не порада що так рано вийшла заміж, говорила ні я не могла вийти заміж так рано, мені ж тільки 18 років, а я ж хотіла вийти в 24 або 25.

Уві сні знайомий хлопець несподівано вирішив зі мною одружитися .Відчуття були приємні, я думала яку сукню купити (т.до. заміжня вже була) і наглядала і білі сукні теж, але фасони незвичайні. І думала як повідомити родичам і його і своїм що весілля мало бути дуже скоро, де то через два дня. І всередині знала що його батьки будуть дуже проти нашого весілля.

Мені наснилося, що батьки повідомили, що я повинна вийти заміж. Моїм чоловіком повинен був бути мій знайомий з яким я майже не спілкуюся. Я сумнівалася в цьому, але відмовитися не могла. Я думала, що мені рано виходити заміж. Мені 19. Ще я уві сні бачила свою сукню. Воно було біле, а золоте з бежевим в смужку в області спідниці і фата таких же кольорів. Я збиралася переїжджати до чоловіка. І думала про те як повідомити татові про весілля. (Справа в тому, що мої батьки розлучені. про весілля сказали мама і вітчим, але з вітчимом мама вже теж розлучилася) але пізніше з’ясувалася, що тато знає про весілля. Уві сні я плакала і думала, що не хочу виходити заміж. (Спочатку я дуже раділа) потім я з мамою говорю про те, чи можна відразу після весілля розлучитися. Останнє, про що я думала, це як-небудь відмовитися від шлюбної ночі і постаратися не втратити цноту тому, що хочу втратити її з коханою людиною.

Сьогодні мені наснилося. Що я виходжу заміж за чоловіка, з яким я розлучилася 5 років тому. Я була у весільній сукні, вже зібралися гості, а я сумніваюся (знаю що цей чоловік не надійний) і. прокинулася

мені наснилося що я вже заміжня, вийшла за бажанням родичів в іншому місті. але чоловіка не пам’ятаю після весілля я його не бачила.поїхала в своє місто починаю згадувати весілля і в моєму місті зустрічаю його ми починаємо працювати разом

Я вийшла заміж за багатого красивого і він мене дуже любив але я не люблячи його і уві сні я ще не розлучена зі своїм нинішнім чоловіком . я рвалася до весь сон до нього але він був ображений за що то на мене і не відповідав на дзвінки і смс і я обдурила чоловіка за якого вийшла що поїду до мами а поїхала до коханого .

Виходила заміж за колишнього чоловіка в чорній сукні з червоним поясом, враження від сну залишилося дуже погане

снітьс що я виходжу заміж за власного чоловіка, раніше снилося що у мене ломаеться обручка, а сьогодні наснилося що у мене відпадають накладні нігті, до чого все це

Вітаю !) Тетяна, мені приснилося, як я виходжу заміж за межі не улюбленого мені людини, і причому про саме весілля я дізнаюся в день свого весілля. Я починаю губитися, паніка охоплює мене. Бачу себе в плаття і як під’їжджає жених, він виявляється молодше мого коханого і одягнений був безглуздо зверху піджак знизу шорти для пляжу.Він посміхається, всі щасливі, проте не я.
Бачу як я починаю плакати, все весілля я провела в сльозах.Мама втішає, Питаю за що вони так жорстоко обійшлися зі мною . Виходжу подзвонити своєму коханому, запитати, чому він нічого не зробив.?Але все даремно, абонетов недоступний.
Так само уві сні бачила свою колишню подругу і її маму, вони раді що я виходжу заміж за межі не коханого і причому плаття у мене жахливе.
Загалом я прокидаюся зі сльозами на щоках і з глибоким болем у грудях.

Вітаю. мені наснилося що батьки віддали мене заміж за нелюба, який під час торжества навіть не був присутній. і найжахливіше що на моєму весіллі не було жодного мого друга.. були одні якісь літні люди родичі брати сестри і все. весілля відбувалася у мене біля будинку. потім я пішла до хрещеного. він був дуже злий на те що я його не запросила. потім до мене прийшла моя далека подруга, привітала з весіллям. потім я зустріла ще одну мою далеку подругу. вона була в істериці, мовляв я її теж не запросила. потім на вечір я зрозуміла що тут немає нікого з моїх близьких друзів. і я почала дзвонити і просити щоб вони прийшли на другий день. але у мене було дуже гарна сукня і зачіска. я була собою дуже задоволена. в кінці сну я побачила нареченого поруч сидить з моїм батьком в якому то місці де то незрозуміло. вони що то говорили. це був уже чоловік. він був одягнений в нормальний одяг а я стояла в сукні. я подивилася на нього і мені стало страшно&# 8230; і бридко. і я відразу подумала про людину з яким у мене зараз у відносинах відбувається каша. вообщем від цього жахливого сну я прокинулася. і не можу заснути .

уві сні я виходила заміж за знайомого або свого колишнього чоловіка.сам факт одруження не відбувся, я запізнилася.

Мені наснилося, що я вийшла заміж за свого коханого чоловіка, з яким з деяких пір не спілкуюся. Уві сні ми зареєструвалися в якомусь РАГСі, все дуже таємно, і після цього домовлялися як поїдемо додому окремо (на яву &# 8212; у кожного своя сім’я). Білої сукні не було, сон не кольоровий.

мені наснилося що я уві сні вийшла заміж за бувшого хлопця і ми прожили 2 дня на 3 день я йому сказала що падаю на розвод а він напевно непонял постійно коли я купалася він відкривав двері і дивився поки я його невигоняла

Півтора роки тому у мене помер цивільний чоловік, а сьогодні сниться, що я готуюся виходити за нього заміж, сама в білій сукні, зі знанням, що його поховали в костюмі, я йому кажу, щоб він надів просто штани і білу сорочку. Уві сні я все метушилася: в салон бігала то в один, то в інший -пріческу робила. А коли я в РАГСі побачила чоловіка в білій сорочці, то прокинулася

Початок сну я не зовсім пригадую, але суть була в тому що у мене було весілля, і виходила я заміж за ту людину, яка мені подобається в реальному житті! Відносини у нас трохи незрозумілі чи друзі чи щось більше. Так ось що б це могло значить?

Хлопець запропонував мені виіті за нього заміж, він сказав що хоче від мене домі е діти і т.д. сказав йди всім розкажи що ми граємо весілля, але я при цьому йому сказала я вже заміжня і показала обручку, його це навіть не збентежило

Мені наснилося що я виходжу заміж в червоній сукні, шукала фату і туфлі. чомусь вибирала нареченого (це були знайомі хлопці)

Наснилося, що виходжу заміж в оочень красивому білому платті з фатою. Був дуже гарний макіяж. Виходила заміж за свого чоловіка (зараз я заміжня, але уві сні знову за нього виходила).
На весіллі був присутній мій тато (з батьком не спілкуюся і не бачилася вже років 12-13). Ось чому цей сон торкнувся душу.

виходила заміж за молдованина але шлюб невдалий і вийшла заміж вдруге, т.е. у одному сні ихід 2 рази заміж

Я виявляється виходжу заміж за не знайомої мені людини. Але він мені подобався. Але до загсу ми так і не доїхали і весільну сукню я не одягала

Снилося, що я подала заяву в загс і ввечері мало бути весілля, з загсу я йшла з нареченим його матір’ю, вони мусульманської віри, і ще якісь люди. Потім я побачила себе у весільній сукні і до мене прийшов жених, а я розплакалася і стала говорити, що не хочу весілля, що люблю свого чоловіка (нібито уві сні він кудись загубився). Після цього я прокинулася.

Наснилося, ніби я збираюся заміж. Хоча насправді я заміжня, але мій чоловік сидить. А уві сні я виходила зовсім за іншу людину. Ми навіть вінчалися, але вінчання я не бачила. Гостей було багато. Справляли в кафе. Плаття на мені було кольорове, а потім виявилося біле. До цього мені снилися звичайно сни, але снилося що я міряла весільну сукню, і при чому не один раз. Ну а в цей раз я вже виходила заміж.

Мені наснилося що я в білій сукні, (уві сні я знаю що виходжу заміж) людина за якого виходжу не вільний (у нього є кохана дівчина) уві сні він їй пояснює що так треба, так само був лімузин (хаммер)

Мені 12 років, наснилося, ніби мені робить пропозицію мамин знайомий по роботі, який дуже багато заробляє.Довгий час я готувалася до церемонії, але потім несподівано вирішила вийти заміж за іншого.До чого б це?

мені наснилося що я вийшла заміж за ведмедя жила в його барлозі яку він побудував і виносила три яйця дракона

Я недавно розлучилася 9/09 вдруге. Мені 29 років.Зараз зустрічаюся з хлопцем. Мені наснилося, що я виходжу за нього заміж.Але не встигаю до весілля, не одягла білу сукню, хоч воно і було в мене. Купила, щось інше, наряд мені не подобатися. І я не хочу виходити заміж, але думаю ладно, якщо, що розлучуся, а бажання повністю відсутня.

Вітаю! Мені наснилося як я виходжу заміж за знайомого мені людини, але при цьому я відчуваю що не хочу виходити за нього без любові, і я тікаю, я чітко бачу своє весільно плаття, як воно на мені сидить, потім я тікаю і відразу уві сні бачу якийсь великий будинок, дерева все дуже красиво, а далі пам’ятаю смутно що було, що означає такий сон? Заздалегідь дякую.

Мені наснилося, що я вийшла заміж за чоловіка у якого була дитина (років 5-7). Причому цього чоловіка я раніше не зустрічала, але уві сні нас з ним пов’язували серйозні відносини.

мені приснився знайомий хлопець він мені, що пропонується, вийти за нього заміж, уві сні мені він подобався і його вчинки до мене, і я йому не могла сказати ні так ні ні, і я продовжував була виїхати в інше місто через пару днів.Він мені раніше дзвонив що пропонується, зустрінеться і я йому постояно відмовляла, але ми перетиналися дуже рідко.

на Кавказі наречених крадуть, місце того щоб робити пропозицію їй) і мені приснилося, що за мною вночі прийшли двоє друзів один мій, а один мого хлопця і вони мене крали для мого хлопця *

Я виходила заміж за свого коханого хлопця, постійно фотографувалася. Я бачила кільця і ​​боялася, що моє кільце будемо мені велике, але кільцями ми так і не обмінялися. В іншому шматку цього ж сну я вже була з кільцем

здрвствуйте.наснилося, що виходжу заміж за свого директора.Самою церtмоніі не було, але я посилено шукаю плаття (вирішила заміж без весільної сукні, а просто в красивому) Прокинулася з посмішкою на обличчі.Я одружена

Подібний сон сниться вже 3 або 4 раз поспіль. У кожному сні я бачу чоловіка на рік приблизно молодший за мене, не знайому, вище мене, темне волосся, довгі, трохи в’ються, чітко обличчя його я не бачила але воно мені дуже було приємно і привабливо (так я відчувала). Була якась звичайна життєва суєта, проблеми в яких я як завжди розбираюся сама. Але несподівано звідки береться чоловік і допомагає мені у всьому, потім ніжно бере мене за руку і запитує: &# 171; ти ж будеш моєю дружиною?&# 187; або в іншому сні з посмішкою і ніжністю сказав &# 171; Нікуди ти від мене не втечеш, як би ти цього не хотіла, я тебе все одно нікуди не відпущу!&# 187; І далі продовжує мене захищати від усього навколишнього світу і проблем, дбає і ніжно обіймати. А мені настільки це уві сні приємно і несподівано, що я або мовчу, або просто киваю з посмішкою так, або просто в ейфорії уду за ним, куди б він мене не вів. В реальному житті я борюся з проблемами життя одна вже більше 9 років і сама виховую двох дітей, я розлучена. І після такого сну я ще цілий день ходжу як п’яна від щастя, що хто то про мене хоч уві сні піклується. Він уві сні за мене все вирішує і навіть розписався в загсі без мене мене тільки приніс паспорт і сказав що я вже його законна дружина при цьому цілуючи та обіймаючи, кажучи що буде і далі піклується про мене і дітей і хоче щоб я йому народила. А сьогодні уві сні він же мене з якимось чужим дитиною рятував мене від переслідування.

Наснилося НІБИ Я приміряє сукню сусідських ДІВЧАТ ЯКІ В НИХ вже виходить за ЧОЛОВІК! І В РЕЗУЛЬТАТІ Р І Ш И ВЙТІ В ТОМ ПЛАТТЯ В КОТОМ ВИХОДИЛА ЗА ЧОЛОВІК РАНІШЕ! І ЗА чоловік збирається ЗА СВОГО КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА

я не
пам’ятаю подробиці, я вже заміжня &# 8230; і мені сниться що я виходжу заміж, весь час ховаюся від кого то в цьому сні&# 8230; коротше каша

Вітаю! Мені наснилося пропозицію вийти заміж від хлопця, з яким розлучилися 2 тижні тому, пропозиція була написано на листівці.Заздалегідь дякую!

В реалії я заміжня. Уві сні одягнена в білу весільну сукню, фату і зачіска зроблена з довгого волосся темного кольору зібраних в недбалий високий хвіст. Вуаль від фати в кінці сну прикриває обличчя. Навколо деякі друзі, а так само не знайомі мені люди. Нареченого я не пам’ятаю. В реалії я блондинка і довжина волосся вище плечей.

Мені наснилося що я виходжу заміж за власного чоловіка, навколо багато води де я хотіла сфотографіроватся, потім побачила що моя сукня полность прозоре.Ще мене дуже сильно турбувала фата, вона була довга і я ніяк не могла прикріпити її на зачіску, волосся теж були дуже довгими, Заміж виходила за свого чоловіка.

Сниться сон що я ось ось вийду заміж за азербайджанця начебто, але в день весілля кажу йому немає і просто йду. Поганого нічого не відбувалася, я бачила плаття і т д. з моїх друзів і родичів нікого не було, тільки з його боку гості. і він нормально поставився що я не виходжу за нього.

Літній сонячний день, день мого весілля. Я в красивому мереживній трохи пишному білому платті з фатою. Навколо мене подруги, друзі, гості. Людина, за якого я виходила заміж мені не знайомий. Але він мене явно старше років на 10. Ми чомусь з &# 171; нареченим&# 187; були завжди порізно, навіть не розмовляли уві сні &# 8212; у нього свої розмови з гостями, у мене свої з подругами. Але я знаю його ім’я &# 8212; Діма. І прізвище, здається, теж (на сьогоднішній день повно студійних зйомок, де актуальними атрибутами є вирізані слова типу &# 171; щастя&# 187;, &# 171; любов&# 187; та інше). Я побачила цей атрибут, там було вирізано &# 171; Миронови&# 187;. Мабуть, цей незнайомець був Дмитро Миронов. Серед знайомих таких немає. Ну ось ми пофотографувати (знову ж порізно з нареченим) і тут до мене підходить один, колишній однокласник, який виявляв у минулому до мене симпатію. І кличе з ним в ЗАГС. І я погоджуюся! Ми з ним збігаємо і розписуємося. Потім я біжу одна додому, а в голові крутиться: &# 171; ну що ж я наробила..навіщо?!&# 187;. Вранці читала в сонниках, до чого б це могло бути, всюди бачу, що до знаходження коханого. Але у мене зараз є молода людина. Розтлумачте, будь ласка, цей сон! спасибі.

Мені наснилося як я виходжу заміж в чорній сукні, стою і плачу, а потім я по Гіман, що не хочу за цю людину виходити, і з’являється мій нинішній молодий чоловік і я в білій сукні опиняюся

мені наснилося я вийшла заміж за хлопця якого не знаю я бачила себе у весільній сукні бачила маму нареченого справляли весілля в ресторані і народу багато було необізнаних

Мені наснилося ніби я виходжу заміж все щасливі веселі &# 8230; І мій ,, Чоловік ,, теж щасливий і я теж особливо було пам’ятне коли він одягав мені обручку)) Хоча мені 15 років

мені наснилося що я виходжу заміж за незнайомого мені людини, я його не люблю і це не бажана мені весілля, нареченого я навіть в очі не бачила, на мені не було весільної сукні та фати була спідниця біла і кофта і туфлі в яких виходила заміж моя загибла сестра.

добрий вечір! наснилася весілля. Я в білій сукні (весільному), тіло трохи повніше чим зараз. І найцікавіше, що хто саме наречений я знаю. але його поруч зі мною немає. І уві сні здається що я його шукаю ходжу посеред святкування.

Я ваги тигр. Чи не розлучена але хочу розлучається.
Бачила уві сні що я вийшла заміж за одруженого. Але його мама була дуже порада мною вона лоскала мене і говорила що нам потрібно все самим робити і будемо жити спокійно. І його діти і дружина були в тому ж будинку. І я йому хотіла закрити чай але чашки у них були всі тріснуті, але все таки бувала одну нормальну чашку і принесла йому чай і він ніжно обійняв мене. До чого це все можете відзначити?

здраствуйте. мені наснилося що я поїхала в моску.Це на роботу а хлопець залишився в Україні. я втратила телефон ит втратила зв’язок з улюбленим. він зник. у мене з’явився новий хлопець там. як ніби з примусу. я не хотіла. потім ми шли по вулиці і я вийшла за нього заміж сама того не розуміючи, в джинсах. коли я приїхала на Україну чомусь я не була заміжня. я почала шукати хлопця, телефонувати його батькам. виявилося що він в армії і кудись відлітає. я сказала їм що люблю його. і я прокинулася

Було весілля в ресторані людей зовсім не багато. Я бачила себе в молочному весільній сукні, дорогому. Давала гроші 5000 купюрами нареченому, щоб пізніше заплатив за ресторан. Раптом прийшов нібито колишній наречений і почав дорікати, що з під його вінця пішла до іншого. Я дуже захвилювалася і всхлинулі почуття (швидше за материнські) до колишнього нареченому. Хотіла його поцілувати в голову, але передумала і засмучена нібито пішла курити в вестибюль&# 8230;

Мені наснилася що я повинна була вийти заміж за хлопця якого дуже любила (але в житті я його не разу не бачила). Вже ось має розпочатися весілля, а я різко виходжу заміж за іншого (за колишнього). Потім я розумію що дарма зробила це і розлучаюся з ним. І виходжу заміж за кого і хотіла вийти. І я вийшла заміж .

Вітаю! ситуація така, мені приснився дуже яскравий сон, про те.що я виходжу заміж, (притому в цьому я вже заміжня). мій чоловік дає мені розлучення і я їду в готель до свого хлопця, де він мені робить пропозицію. Але ми не кому з родичів не говоримо про весілля до останнього дня. Настає день весілля і за пару годин до неї. я знайомлю свого нареченого з батьками і ми починаємо готуватися до весілля. все пройшло гладко, притому мій колишній чоловік теж був на моєму весіллі. Я люблю свого 2 чоловіка, ми щасливі у нас все добре. Я прокинулася повна яскравих емоцій і вражень. Хотілося б розібратися до чого цей сон. (Зараз у мене з чоловіком не все гладко і я і справді замислююся про розлучення з ним і ми вже давно живемо окремо і крім дочки мене з ним не чого не пов’язує. може в цьому причина мого сну.)

я заміжня уві сні мама запропонувала вийти заміж за сина своєї подруги і я погодилася хоч і заміжня ми зібралися поїхати і я побачила свого чоловіка і передумала подзвонила мамі і сказала що хоч і чоловік поганий все одно буду терпіти і все

Вітаю! Мені приснився сон, що я біжу по сходах, в темряві і хочу потрапити в квартиру до свого колишнього хлопця. При цьому, за мною біг якийсь небезпечний для мене людина. Він був з ножем. Коли я підбігла до дверей свого колишнього хлопця, на мій одяг була кров і вигляд у мене був наче мене поранили. Він вийшов з дверей, побачивши мене обняв і запитав: що я тут роблю? Потім він розгледів, що на мені кров і впустив мене в квартиру. Там я зустрілася з його батьками, які були (здивовані), в шоці від моєї появи&# 8230; Вони почали задавати питання з приводу наших відносин&# 8230; І потім я опинилася на своєму весіллі. Я була одягнена в біле плаття. Було багато гостей, в основному його родичі. І через всю цю масу, я побачила свою маму. Вона якось намагалася обходити стороною нашу гулянку. (Спочатку, навіть в житті, вона завжди була проти наших з ним відносин). На весіллі всі раділи, веселилися, я в тому числі.. Але тільки у мене в душі була тривога, а що буде далі?? Однозначно, була якась причина, по якій я вийшла за нього, але я не можу згадати яка&# 8230; Може це до сих пір почуття, які не згасли.

Бачу будинок (квартиру, приміщення, кімната?), В ній люди, чоловіки в костюмах, з початку сну, відчуваю що збираюся в найближчі дні вийти заміж, бачу весільну сукню, біле, майбутнього чоловіка близько не знаю, але розумію, що цей вибір зробили за мене, уві сні, від цієї ситуації настрій у мене не псується, розмовляю з його братом, свого майбутнього чоловіка, в кімнаті майбутнього чоловіка, віддалено бачу свого батька з його дружиною, і розумію, що вони обговорюють цю ситуацію /
Але насправді, я &# 8212; замужем, у мене двоє дітей, але уві сні цей факт нікому не заважає.

Мені наснилося, що мене видають заміж проти волі. Я лаюся з батьком і зовсім не готуюся до весілля, хоча вона повинна початися через годину. Я не знаю за кого виходжу заміж, і ніхто з цього питання мені відповісти толком не може. Я зриваю фату з голови. Потім бачу себе в машині з незнайомим нареченим і ми в ту ж хвилину потрапляємо в аварію. По-моєму після ніхто не вижив. Далі я прокинулася.

Мені наснилося, що я вийшла заміж. При цьому я не бачила ні саму весілля ні себе у весільній сукні. Таке враження що реєстрація шлюбу була не урочистою. Бачила молодої людини за якого я вийшла заміж (добре одягнений, приємної зовнішності, ввічлива) Пора року уві сні &# 8212; осінь. Дуже сонячний день, красиві дерева. Пізніше я дізнаюся від знайомих людей, що людина за якого я вийшла замуж- наркоман, ну або в минулому був наркоманом. Це думка не дає мені спокою уві сні, я починаю про це ретельно думати і пізніше згадую, що дійсно кілька років тому він був судимий за вживання наркотичних засобів. Після цього я вирішую, що ця інформація не так вже й страшна для мене, адже ніколи не пізно розлучитися і я заспокоюю себе тією думкою, що в разі прийняття мною рішення про розірвання шлюбу з ним, у нас не виникне ніяких проблем.

Я виходила заміж за свого друга (не близького), але це не було заміжжя по любові і я його питала &# 171; ти цього точно хочеш, адже це буде назавжди&# 187 ;, а він спочатку задумався, а потім обійняв мене і сказав &# 171; да я хочу щоб ти стала моєю дружиною, я давно про це мріяв&# 187;&# 8230; були гості наші друзі, всі раді і мама моя була, але я була незадоволена тільки своєю сукнею..

Сон як би розподілено на акти, як п’єса. Акт 1: Я сплю вдома з маленькою дитиною. Час пізній, а чоловіка все немає вдома. Я чую що приходить чоловік, не один: прийшов з дівчиною і другом (якого я не знаю). Все в нетверезому стані. У мене починає &# 171; нити&# 187; серце і я плачу. сцена закінчена. Акт 2: Корабель; багато люду. Я розумію що я наречена і виходжу заміж за іншого. Майбутнього чоловіка не бачу. Себе бачила в різних весільних сукнях. Поруч виявляється колишній чоловік. Спалахують старі почуття. Ми з ним бігаємо по кораблю, якісь каюти, коридори, потім усамітнюється і займаємося любов’ю (я навіть відчувала). Акт 3: Все на березі. Весілля триває і я розумію що вагітна. кінець.

наснилося.ніби я виходжу заміж за хлопця з яким не давно розлучилася, ніби він запропонував вийти за нього і я погодилася, йде підготовка до весілля, вже потрібно йти в загс, всі гості зібралися і тут я розумію що ні впевнена що люблю його, чи не впевнена в тому що ні розлучимося-навіщо тоді так підводити всіх?краще сказати зараз, що передумала а не в загсі.і я сказала що передумала прям перед тим як потрібно вже було йти.було дуже тужливий стан.я не хотіла нікого образити.

Я побачила як моя подруга-колега виходить заміж, хоча вона в реальності давно заміжня і має двох дітей, уві сні вона заїхала до мене щоб мене забрати але вона була не в весільному костюмі а в брючному, я хотіла запитати чому у неї замість весільного брючний костюм потім наче згадала що начебто вона в розлученні а за нашими правилами весільний вдруге не одягають, потім з’явилися якісь люди прийшли на весілля якщо чесно далі не пам’ятаю

зраствуйте я 18 років вийшла заміж щась ми розлучення сегедня мені приснилося що я вихажу заміж у мене є хлопець ми Хатім пожінітса але ія боюся як неговаря другий шлюб а він перший раз жінітся сабіраяться

Сон був настільки реальним що я не могла відрізнити де равльность&# 8230; Уві сні були всі ті маленькі проблеми коли під час весілля все метушаться &# 8230; і я метушилася і нервувала за такі дрібниці і дурниці як нафарбувати губи, де сумочка і як виглядає зачіска..

Моїй подрузі наснився сон, що я виходжу заміж за хлопця, але без сукні і без святкування, без квітів, вона у мене питає чому без сукні, як так, без святкування, я їй відповіла, що мені подобається так, що я так хочу і в кінці я нібито передумала виходити заміж, до чого такий сон?

кілька разів за ніч бачила, ніби я виходила заміж за свого колишнього в весільній сукні в церкві&# 8230; розлучилася з колишнім 5 місяців назад

Вітаю! Уві сні я бачила своє весілля, причому начебто як з колишнім чоловіком. (Але я зараз спілкуюся з чоловіком і він схожий на колишнього чоловіка) Я була в білій сукні ми цілувалися на дерев’яно арковому мосту. Потім я стала господинею величезного багатого особняка з величезний кількістю слуг і охорони. я була дуже щасливою.

Приходжу додому і батьки кажуть що я виходжу заміж, за чоловіка з Чорногорії, що він приїхав просити моєї руки. Я говорила що не хочу заміж тим більше за незнайомця, але все марно йшли приготування до весілля, тим часом ми з ним позеакомілісь стали проводити більше часу разом і він почав мені подобатися, а потім різко ми рюоказалісь у весільній подорожі на Острава.

Вітаю!
У своєму сні я виходжу заміж за свого чоловіка вдруге і ми знімаємо обручки і хочемо віддати їх моєму колишньому чоловікові. Хоча у мене і не було колишнього чоловіка. Ми з моїм чоловіком за якого я уві сні виходжу заміж одружилися п’ять років тому. І ось ми нібито знявши кільця, йдемо купувати нові. Але по дорозі чоловік витягує зі своєї кишені якесь золоте кільце з червоним камінчиком і хотів надіти на свою руку. Але я не дозволила і він навіть не сопротівілся, відразу бажано пішли вибирати нові. Ми були вже у весільному вбранні коли пішли дивитися кільця. До чого може бути це

здрастуйте, мені приснився сон де я виходжу заміж за хлопця, який мені подобатися, причому це відбувається в школі, в їдальні і всі вчителі мене вітають.

Вітаю!я заміжня вже 4 роки, і тут мені снитися сон що я знову виходжу заміж за свого чоловіка, але білої сукні я не одягала, до чого приснився мені такий сон?

Я виходила заміж в пишному білому платті причому жениха не пам’ятаю пам’ятаю як танцювала і за стіл сідала люди навколо все радіють

мені снилося що я виходжу заміж за свою першу любов. Бачила біле плаття, але не приміряла. А знала що у нього дружина і дитина. але він переконував, що це помилка. І ми збиралися їхати в Пітер на торжество.

Я в весільній сукні виходжу заміж спершу з незнайомцем цілуємося їдемо в машині за стіл а коли застілля я вже не з ним а зі своїм родичем але радісна і все радісні як і всі весілля п’ю вино танцюю&# 8230;..у шлюбі не була живу з хлопцем еже більше п’яти років.

Мені наснилося, що я виходжу заміж за свою першу любов! Але це весілля як би вимушений захід, але не знаю чому&# 8230;

Я виходила заміж уві сні за свого колишнього хлопця
насправді відчуваю до нього дуже теплі почуття і він до мене
ну і ось вийшла я за нього заміж
щось було не так на весіллі. я на весіллі плакала і якось растроилась
та й батьки були трохи проти нареченого
але все ж я уві сні любила його і як би була щаслива
сонь не надто пам’ятаю &# 8212; так що кожну дрібницю згадати не можу
але уточнюю ще раз що в реальному житті він мені дуже подобається і я йому тільки живемо в різних містах адже я переїхала .

приснився день мого весілля, жениха не було видно, але я знала хто він, я була нещаслива і передумала, мама сказала уві сні роби як велить серце!

Мені снилося що я виходжу заміж&# 8230; В кімнаті мені вручають банку з подарованими грошима. Я їх забираю і ложу в кишені. Знаю що ресторан вже готується, наречений виїхав за мною, мені залишається тільки одягнутися&# 8230; На ліжку лежать кілька суконь. Я починаю вибирати і міряти. Дивлюся в дзеркало одягаючи гарне вечірнє синє плаття. думаю &# 171; чому воно синє?&# 187;&# 8230; Знімаю і шукаю чисто біле, але його немає&# 8230; все не підходять (то колір, то розмір) І тут я розумію що у мене немає зачіски. Я думаю що треба терміново купити весільне плаття. беру гроші&# 8230; бігу з дому&# 8230; у дворі дивлюся на годинник &# 8212; 12.00&# 8230; і думка &# 171; я не встигну в загс&# 187;. плачу&# 8230; істерика&# 8230; Дзвоню мамі, а вона мені каже що моє плаття (біле, гарне, потрібного розміру) лежить в шафі&# 8230; заспокоює мене. Я біжу назад в будинок, беру плаття, тримаю його в руках і&# 8230;.прокидаюся

Наснилося що я вийшла заміж за свого хлопця, як то було все не зрозуміло, не було білої сукні, були тільки в двоем, просто розписалися і все.

Мені наснилося, що я вийшла заміж, але церемонії не було, ми просто розписалися, і я розуміла, що це мій чоловік. Але не думаю, що ця людина любить мене, сама закохана. Уві сні була дуже щаслива!

Здравствуйте, меня зовут Ирина. Уві сні я бачила, як вийшла заміж за свого, теперішнього, чоловіка, вдруге. Нібито, ми з ним були розведені і одружилися знову. Саму церемонію я не бачила. Лише те, що ми йшли додому, я у весільній сукні. І на вулиці було свято &# 8212; День міста. І я була щаслива.

ВО СНЕ Я ВИХОДЖУ ЗАМУЖ, АЛЕ В ОДИН МОМЕНТ РОЗУМІЮ ЩО Я НЕ ХОЧУ ЗАМІЖ І Я НЕ ЗНАЮ СВОГО ЧОЛОВІКА, Я З ним не знайомі

я недавно вийшла замужмой чоловік молодший за мене на багато. і мені зараз приснилося, що колишній хлопець, який теж молодший за мене, ми з ним не дуже добре розлучилися.прийшов до мене і каже що він зрозумів свою помилку, що краще мене немає і запропонував заміж&# 8230;.і раптом я вже бачу що я в шикарному весільному платті в фаті збираюся за нього заміж.але поки йшла до загсу замазані поділ сукні і туфлі в грязі, в загсі я прошу у своїх мами і бабусі, нині покійних, хустку і витираю бруд&# 8230;.нареченого я не бачу, але думаю куди ж я зібралася адже я ж заміжня, у мене ж печатка в паспорті, і дивуюся де ж мій чоловік чому ж він мене не шукає&# 8230; і так я і прокинулася не вийшовши заміж&# 8230;

Вітаю. Уві сні, моя найкраща подруга виходить заміж. Я випадково опиняюся на весіллі. У реальному житті вона за цією людиною давно вже замужем.

Вітаю. наснилося що я повинна вийти заміж за свого чоловіка. гості прийшли додому, все були веселі. я дістала свою весільну сукню в якому і виходила заміж. пішла одягати і зрозуміла що на мені білизну чорного кольору, а я забула біле. що це може означати?

я бачила сон де мене батьки заміж видає а нареченого я знаю але незнаю чому то плачу сильно і кажу батькам чому не попередили я не хочу заберіть, я не хотіла так виходити заміж не застовляет мене і плачу але все не слухали мене готувалися до весілля, потім вже злякалася і прокинулася дивлюся виявляється в реальності теж плачу тому цю сон запам’ятала дуже добре. можете сказати до чого така сон раптом

Людина, якого я дуже чекаю і дуже хочу щоб повернувся до мене, запропонував вийти мені за нього заміж і я погодилася.але під час весілля йому стало погано з серцем і він ліг в лікарню.але зателефонувавши йому я почула бадьорий голос і він просив принести йому в лікарню фруктів і яєць.дзвонила я йому вже як законна дружина

Доброго дня, Тетяно!Сьогодні мені приснилося що я виходжу заміж, за незнайомого мені людини, але було таке відчуття що я його все життя знаю.Самої церемонії не пам’ятаю і чи була вона.На весіллі були тільки найближчі родичі і тільки чому то з мого боку.Іноді спостерігала нас з боку.Весілля проходило в незнайомому місці досить таки скромному, але мене це не бентежило.І потім ми як то виявилися в лісі.Заздалегідь дякую!))

мені наснилося, що я виходжу заміж за свого чоловіка, ми гуляємо з ним удвох, фотографуємо все волкруг, я в білій сукні, а він начебто без взуття

мені наснилося що я в білій сукні виходжу заміж за свого чоловіка. Кажуть це погано до хвороби і т.д

здраствуйте мені приснилося що я виходжу рано заміж мені 19років я бачила в своєму сні себе в білій сукні і дивилася в дзеркало на себе а моя мама накривала на стіл до весілля .

Мені наснилося що ми расспісалісь зі своїм хлопцем, було багато гостей, хлопець був у костюмі, а я в звичайному одязі

Привіт, снилося, що виходжу заміж за колишнього хлопця, ми розлучилися з ним приблизно 4 місяці тому, зараз я з іншим. Причому себе в плаття я не бачила, а він був в темно-синьому костюмі і яскраво-салатовий сорочці з темно-синьою краваткою, відзначали весілля в ДК, де я раніше займалася вокалом, і чомусь про проведення весілля я домовлялася з будь то жінкою, яку я в житті ніколи не бачила, точно пам’ятаю, що вікна банкетного залу виходили на набережну, де знову ж таки з колишнім я ніколи не була, але мені дуже сподобалося те, що вікна виходять саме туди, і в дк я його не бачила, потім хтось мене покликав, я опинилася на сцені, пройшла повз нього, обнялась з дівчатами якимись, які нібито мої подруги, але в житті я їх теж не бачила ніколи, а потім він мене за руку притягнув до себе, заусміхався і поцілував, ще мене здивувало те, що гостей було багато, хоча зі свого боку я запрошувала трохи людей нібито&# 8230; ось такий ось дивний сон&# 8230;.

сьогодні мені приснився сон що я виходжу заміж.тільки це було як то дивно тому що я не пам’ятаю чи була я в плаття, але пам’ятаю що просила у мами фоту на голову.

мені снитися дуже просте і дуже гарна сукня, красиві (я прям здивувалася наскільки я просто і красиво і зручно одягнена), збентежило тільки те, що я чомусь не передбачила що колір туфель персиковий приємний такий колір, а колготки у мене чомусь чорні, бачу гостей, детально саме свято розписати не можу, весь акцент був на моїй зовнішності. Заздалегідь дякую.

наснилося ніби завтра моє весілля з однокласником і я у нього вдома. в реальності він давно і добре одружений. я в цивільних відносинах але чоловік мене ображає частенько. моя пошта [email&# 160; protected] заздалегідь Вам вдячна, Тетяна!

приснився сон з четверга на п’ятницю начебто я вагітна і виходжу заміж бачила прям всю підготовку до весілля

я, була в білій сукні з фатою. Людина якого я люблю був у світлому костюмі. гості були в світлому: рожевому, білому. гості сиділи на лавках, ми стояли перед ними, перед нами був стіл. на стіл був весь в білих кольорах з зеленим листям. між нами і столом стояв чоловік з книгою в руках одягнений в одяг нагадує церковну. я була дуже щасливою.

Вітаю .З неділі на понеділок мені приснився сон.Я виходжу заміж за колишнього чоловіка хоча перебуваю в шлюбі і є дитина. Але уві сні я розумію що я за чоловіком і у мене відбувається делема вийти заміж або повернутися до чоловіка.Я уявляю що мені належить розмову з чоловіком і як я це буду пояснювати.Я плачу. Я в світлому дуже красивому платті з довгою фатою. Чим закінчився сон не знаю прокинулася !

уві сні бачила мертвого чоловіка, розведені ми, давно і не згадувала, дійшли до ЗАГСУ, прокинулася, коли стали шукати кільця, бачила сьогодні. Вчора дочка бачила, що я померла і дзвоню з того світу, вона здивувалася, що можна з того світла зателефонувати&# 8230; і прокинулася

Мені наснилося, що я вийшла заміж. Я знала, що чоловік старший за мене і це лякало. І такий момент, що я сиджу в спальні, читаю книгу і тут заходить він. Прям мрія будь-якої дівчини, але я розумію, що мені він огидний. Він починає лізти до мене, а я тікаю від нього, тому що він мені неприємний і я його боюся.

Наснилося ніби я молода і виходжу заміж не бажаючи цього. Сім’я заможна, але мені неспокійно. і я не знаю, як виплутатися з ситуації.
А потім як продовження сну, я гуляю з сестрою і племінницею. Сіли випити кави. Подали рахунок, а там десятки тисяч. Пам’ятаю було написано 71000, потім 61000. Ось такий сумбур. Але уві сні було дуже погано.
спасибі.

передвесільна суєта на моєму весіллі, мама дає мені весільний букет який мені не сподобався через що я засмутилася. мама стала ругатся з якими то гостями з за чого ті стали собиратся йти, я стою перед цими гостями і плачу через те, що мені було перед ними не зручно.

Уві сні я бачила свого колишнього чоловіка. Він просив прощення, але я його не прощала, потім він за мною біг, а коли наздогнав, почав цілувати мене, а я видирав від нього. Після цього я погодилася вийти за нього заміж, весільного плаття не було, по дорозі в загс ми збирали з ним кукурудзу, на цьому я прокинулася.Буду вдячна за відповідь.

Вітаю! Сьогодні сон снився, що я виходила заміж, за відчуттям намагалася. Сукня весільна дівчина подарувала (темненька, молода).Платье белое в пору було. Красиве, що не пишне. Мій чоловік чекав мене &# 8230; не пам’ятаю де. Але ми зідзвонювалися&# 8230; Я весь час спізнювалася, то зачіску робили, то нокоточкі&# 8230; я хотіла добре виглядати&# 8230;.Тому-що я довго чекала цього моменту в своєму житті (Я перебуваю в стосунках, але ми не розписані. і я підсвідомо хочу пройти обряд нареченої))) Уві сні поки я Колупаєв&# 8230; В загс запізнилася. Почала уві сні питати чому так сталося? Потім згадала, що сьогодні 5 січня, Великий піст, що не можна в пост розписуватися. Треба почекати різдво, і после7 числа піти в загс&# 8230;.щоб сім’я була міцна. Сон дуже яскравий і чіткий

мені наснилося, що я виходжу заміж фіктивно, за гроші, за незнайому людину . І в цей час була метушня, я шукала косметику яку поклала в чорну байку . я спізнювалася . не могла зібратися .

Мені наснилося, що моя мама мене примусово змушує мати інтимний зв’язок і вийти заміж за сина своєї подруги, ми ходимо і іщім мені сукня весільна&# 8230; Але вся проблема в тому, що молода людина за якого я повинна вийти заміж мені не подобається&# 8230;
Скажите пожалуйста, що це означає?

Вчора я бачила незвичайний сон.Мені 16 років.Я виходжу заміж за свого хлопця, але у нас не такі теплі стосунки.Але таке відчуття було що це як би фіктивний шлюб і мені було від цього якось не по собі.На весіллі зібралися всі рідні і близькі, і від цього було скутість, так як вони не знають що це фіктивний шлюб. Ще я думала про те як пройде 1 шлюбна ніч, може її можна уникнути.Вообщем ось такий сон.

Вітаю. Мене звуть Рабія, я заміжня вже 5 рік пішов, у нас двоє дітей. сьогодні 06.01.2015 року бачила дивний сон. Я опинилася в кімнаті вже розлучена зі своїм справжнім чоловіком і вже вийшла заміж за зовсім мені не знайомої людини. Але я не захотіла з ним жити зателефонувала своєму чоловікові і просила забрати мене кричала, що я розлучаюся з ним, щоб забрав мене. мій чоловік сказав що забере і я прокинулася. Скажіть будь ласка до чого мій сон. спасибі.

расспісалась з колишнім чоловіком, зняла кільце і розірвала свідоцтво про шлюб.не могла по телефону додзвониться до настояшее чоловіка, а коли додзвонилася, дізналася що він начебто в лікарні, але з ним все впорядке

Мені наснилося, що я перебуваю з мамою в актовому залі якогось закладу і спостерігаю кілька поспіль пар, яких викликають на сцену і вони одружуються. і ось підходить моя черга, я чомусь йду переодягатися в джинси і головне свої старі випускні туфлі. а потім бачу, що на сцені стоїть мій наречений-це мій колишній однокласник, причому в школі ми абсолютно рівно один до одного ставилися.і мені так не хочеться йти до нього, а він ніби й не проти

Це було схоже на короткометражний фільм зі мною в головній ролі. Я виходу заміж, йду під вінець, все так добре, радісно і в той момент коли я начебто повинна дивитися на нареченого я прокидаюся. Тобто виходить так, що я не знаю за кого я виходжу заміж уві сні.

Я наречена на весіллі, сиджу не поруч з нареченим, чому він сидить зі своїми друзями я з одним своїм сиджу окремо. на весіллі були діти вони співали пісні, столів з їжею не було. Мені на весілля подарували годинник. Ні сукні свого ні зачіски я не бачила і букета у мене не було взагалі.

деякі гості які не були на весіллі ось через них ми знову робили весілля.тільки я була в своїй темній спідниці і чоловік був на роботі.але для гостей ми обидва були присутні

Привіт)) Я бачила що познайомилася з хлопцем ну років 23 десь&# 8230;.і він мені зробив пропозицію і надів перстень&# 8230;..але подруги говорили що не вір йому&# 8230;.але я йому повірила))) коли ми купалися в басейні я загубила каблучку і мені сказали що це він нарошно що то зробив&# 8230;.але він потім знайшов але я не взяла ((Потім я знайшла ланцюжок золоту з 3 клончікамі і потім я і їх втратила і все&# 8230;.

Наснилося, що мама намагається видати мене заміж, проти моєї волі.. Людину я зовсім не знаю, мигцем бачила його обличчя, який то рудий, кучерявий, мені абсолютно не сподобався, я в жаху від того, що відбувається..але все ж збираюся, одягаю сукню, воно навіть не біле, а сіре якийсь з чорним, панчохи теж чорного кольору, фати немає, час уже майже п’ять вечора, а я ще не готова, дзвоню перукаря, домовиться про зачіску, вона говорить накрутити на бігуді і приїжджай, я ніби стою кручу собі локони&# 8230;.потім мені сниться ніби я посварилася з мамою і сказала ніякої весілля не буде&# 8230;.приїхали родичі почали вмовляти мене, а я ні в яку не погоджуюся&# 8230;.ось таку маячню&# 8230;.

мені наснилася що я вийшла заміж за бивщего чоловіка. парвда весілля не пам’ятаю, але знаю, що ми пожинаючи він намагається узятий мене і сина до себе додому. а я готуюся до ночі. вообщем мені чсасто сниться, що ми з бивщем чоловіком помирилися, але жінітся з ним вдруге я бачу вперше

Здравсвуйте! Мене звуть Тамара. Мені 43 роки. вже давно заміжня. Увечері трохи посварилися з чоловіком. Сьогодні приснився сон. Виходжу один раз замужем. за колишнього. сильно плачу. Якась місцевість зовсім незнайома. Потім приїжджає мій друг і я виходжу заміж за нього. вже радісна. Потім після розпису: думаю, як вона могла нас розписати, адже я зовсім недавно вже розписалася, як вона це пропустила. Я приїхала на своїй гарній машині чорного кольору, а один за якого виходила заміж на своїй теж чорній машині. Весілля без гостей, без весільного вбрання. А потім снитися йду по незнайомих дорогах додому і несу якісь довгі дручья, дуже довгі, зачіпаючи дроти. І уві сні терзає думка &# 171; як я могла вийти заміж адже я люблю свого справжнього чоловіка? як я йому про це скажу? що мені тепер робити?.

Сон приснився в водохресну ніч. Я дала згоду вийти заміж, людині, якого знаю (але ми з ним по житті не перетинаємося, у нього сім’я і все чудово, я ніколи до нього нічого не відчувала.) У реальному житті я заміжня. І ось я готуюся до весілля, прийшла в перукарню, мені добре.В якийсь момент, точно не пам’ятаю, він мені дарує 2 кільця (одне з прозорим блакитним великим каменем, дорогоцінний,
інше не гірше, обидва кільця дорогі) я його питаю: &# 187; Навіщо два?&# 187; Не пам’ятаю, що він відповів, але він був радий. У цей момент мені захотілося його поцілувати, я відчула бажання і прокинулася. Начебто і плаття бачила, я часто уві сні бачу себе у весільній сукні. І кільця уві сні мені дарують не перший раз. Ще мимохідь приснився померлий однокласник.
ВІН мені подобався, сни про нього завжди барвисті і приємні, тільки вони мене лякають (все таки він давно помер)

саму весілля не бачила. жених був російський! уві сні були дуже щасливі. хороше взаєморозуміння між один одним! раніше його ніколи не бачила не в житті не уві сні

Виходила заміж, була велика пишне весілля, одягала весільну сукню тримала букет, ліжко з чоловіком, його сім’я його будинок, побутова метушня)

Я заміжня, а мені сниться, що я виходжу заміж ніби як за свого чоловіка, тільки я його уві сні не бачу. перший раз мені наснилося, що я у весільній сукні, і на мені одягнена якась ще накидка, сідаю в автобус з гостями, начебто їжу на своє весілля.І розумію, що в плаття я забула одягнути обруч під плаття, тому воно не пишне. Ще на весілля запрошений людина, перед яким я красуюсь, кружляючи перед ним в цій сукні. а він мені й каже, ось ніби тільки це вам і треба. &# 8230;.. другий раз мені знову сниться моя свадьба, я бачу себе з чоловіком, тільки це не мій чоловік, але уві сні він був мій чоловік. Бачу гостей, родичів, багато накриті столи, думаю, як ми це все оплатимо. Потім я з чоловіком вибираю собі взуття і прикраса на голову, щось помаранчеве, він мені ще каже, може, треба тільки два кольори вибрати. Мовляв давай відкладемо весілля, потім пізніше одружимося, а я така, ні-ні, все нормально. Підібрала собі туфлі, прикраса на голову в тон. Потім ми вибрали квіти, маленькі букетики з тюльпанів, жовті, червоні, бузкові, білі. Типу, це гості нам подарують. А потім він підводить мене до вікна і дарує весільний букет. Але подає мені чорні квіти. Я йому кажу &# 8212; немає, я ніколи не візьму такий букет, і прокидаюся. &# 8230;.а сьогодні я бачила, що прийшла типу в ЗАГС, а за вікном дощ, погода погана, а я думаю, одружимося ми сьогодні, або я знову залишуся НЕ заміжньої. Сьогодні після роботи Сергій повинен нас зареєструвати, але без мене. Хоча на пальці у мене обручку, і ніби як я знаю, що ми вже одружені але весілля повинна бути. Я думаю, що весілля то повинна бути.

Я красивому весільному білій сукні. виглядаю добре &# 8212; я бачу це в дзеркало, відображення мені подобається, фати немає, зачіска красива. Знаю, що виходжу заміж за свого чоловіка (ми в шлюбі 20 років). Думаю уві сні про те, весілля ж не буде, тільки реєстрація, що можна було і в вечірній сукні, але тут же думаю про те, що мені приємно бути в цій сукні.

наснилося що я познайомилася з хлопцем спершу в поїзді, він був військовий, і не російська, потім я прокинулася&# 8230;.знову заснула і продовження що я виходжу за нього заміж щаслива, але я не в плаття, а в костюмі, у мене довге волосся, і кільце мені маленьке, я шукаю собі кільце, але в кінці виявляється що кільце як раз і ми одружилися, я була щаслива

я питала маму уві сні навіщо я вийшла заміж чому вона мене не зупинила і говорила їй що мені не можна було офіційно виходити заміж! Я вдова і у мене є дочка по життю

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося що я вийшла заміж вдруге за свого колишнього чоловіка! Уві сні це було взаємно і свято було з радістю для нас.

пріснілос шо я віхожу заміж за кохану людину але его батькі були протів но ми всеодно поженіліса були веселіє и фотографіруваліса

Наснилося, що виходжу заміж за межі не коханої людини, точніше, якого зовсім не знаю, весілля в іншому місті, все красиво, уві сні я не чекала дитину і не було ніяких докладно, просто відчуття, що потрібно це зробити.Сукня червоного кольору в підлогу, більше вечірній, а не весільну.Бачила товсті обручки з гравіюванням.і ніби все раді і щасливі і я ніби й не засмучена і не порада.І тут я бачу хлопця який мені подобається наяву, з яким зараз зав’язується відносини.він стоїть нервує.Сказав, що не смог не приїхати.Бачу його друзів.І я сама прошу його мене вкрасти з весілля.Він звільнить мене і його друзьяс нами.Мене все починають шукати, а я щаслива, що мене там немає.

наснилося що призначена дата весілля з молодою людиною, якого в реальному житті я люблю, а він вважає мене другом. і уві сні я була така щаслива.

Мені приснився сон про те що я збираюся вийти заміж за свого рідного брата, накривають величезний стіл з двох сторін сидять гості все в кольорових нарядах, на столі багато їжі, і в останній момент я підходжу до брата і кажу що не вийду за нього так як у нас може народиться неповноцінна дитина і кажу раз гості зібралися то тоді можна відзначити мій день народження, приходили гості і дарували подарунки і квіти, ЦОН був дуже насичений квітами, але особи нечіткі

Вітаю. у мене весілля через кілька днів. сьогодні наснилося, що я просто з якихось причин передумала виходити за цю людину. але потім повернулася і вирішила спробувати все заново. майбутній чоловік був дуже засмучений і засмучений моїм рішенням. до чого б такий сон?

Наче я виходжу заміж за першого чоловіка і в червоно-білій сукні, хоча я і заміжня зараз. Коливатися вийти чи ні. Все це уві сні. В результаті виходжу і просвпаюсь.

Вітаю!уві сні мене батьки насильно заміж видають.але я сама не хотіла в кінці я не вийшла я не погодилося.я плакала дуже.це до чого сниться?

Вітаю. бачила в снах що готуюся до весілля, у весільній сукні, останнім часом сон частіше почала бачити, хотіла знати значення сну, але я вже заміжня. спасибі

Привіт, мені наснилося, що мені зробив пропозиції молода людина, якого я в житті не знаю, але уві сні я ним зустрічалася. Я вийшла за нього заміж. Весілля не снилося, просто я розуміла, я тепер я вже дружина. Снилося, що до весілля у нас не було сексу, і ось після весілля ввечері я просто лягла з ним на диван, а він мня ніжно обіймав. Було так мило, навіть якось по-дитячому. А потім різко приснилося, як один з моїх родичів намагався домагатися до мене.

здраствуйте, у мене є молодий чоловік з яким ми в сварці, я його дуже люблю.. але швидше за все він собі вже знайшов іншу. Сьогодні мені приснилося що він мене покликав заміж, і почалася передвесільна метушня, що купити, що приготувати і т.д.

Уві сні я виходила заміж, другий раз, намагалася приміряти своє перше весільну сукню (уві сні воно було совсе не таке як насправді і чомусь червоного кольору), але йти в ньому не хотіла, тому почала терміново шукати інше плаття&# 8230;

Вийшла заміж за колишнього чоловіка в якійсь кімнаті, була покійна його бабуся і у неї був в скрині багато великий ковбаси з жиром вона нібито було погана і там же лежало багато консерви.Ми вийшли на вулицю і на вулиці було багато пухнастих кошенят чорні і коричневі і я їх роздавала гостям

Мені сниться, що моя подруга (уві сні це подруга, а наяву я її не знаю) і я збираємося виходити заміж. Але вона відмовляється прямо в день весілля, а я продовжую готуватися до весілля, стою в весільній сукні, а мій наречений &# 8212; іноземець, приїжджає в останній момент на білому кабріолеті, купа гостей, їжі, красиво, але я розумію, що не хочу за нього виходити, та й він не особливо проти. Ми мирно розходимося і я продовжую гуляти, тільки вже на якомусь іншому святі в звичайному одязі, відчуваю себе найкрасивішою і кращої)

Мені наснилося, що я виходжу заміж в чорній сукні зі сталевим відливом з малюнком шпротному риби розрізаної по полам і в червоних туфлях без каблука, з дитячим малюнком, що на до мною всі сміються, навколо чимало ромів старих і молодих. А родичі майбутнього чоловіка мені кажуть, а яке ти плаття хотіла адже він бере тебе з 2 дітьми!

Мені снилося, що мене змушують вийти заміж за нелюба і незнайомої людини.При це я стою у весільній сукні.

мені наснилося що я виходжу заміж за багатого мущину&# 8230; але коли я сним познайомилася я цього не знала&# 8230; але з часом на його подарункам я це понела&# 8230; і мої двоє дітей теж уві сні були&# 8230; зі мною&# 8230;

Я виходила вдруге заміж за невідомого чоловіка, при цьому я згадувала перше весілля яка була в білій сукні і на швидку руку, а це весілля була в чорно білій сукні, і теж на швидку руку, прицьому я думала тут же про розлучення

мені снилося, що я виходила заміж, але весілля було без мене, на наступний день вже я була на своєму весіллі, але це був як другий день, і у мене не було кільця на пальці, мене й уві сні це дуже здивувало

Мені сьогодні наснилося що мене видали заміж батьки за незнайомця тим більше старого якому десь 50 років. Я цього дуже не хотіла. Мої батьки були бідними що б хоч як то допомогти нашій родині вони повинні були видати мене за ту людину. Такий сон мені вже снився на минулого тижня тільки тоді батьки були ні до чого.

вийшла заміж за свого чоловіка, була в білій сукні, відчуття повного щастя, були присутні батьки мої і троє наших дітей, і ми співали пісню на одруженні

мені наснилося що я виходжу заміж за свого хлопця, як то зім’ято пройшла церемонія одруження, гостей і свідків теж не було, і тут я бачу що у мого хлопця є кільце а у мене немає і я почала шукати щось подібне обручці і одягла кільце яке він мені дарував як то в реальному житті

Наснилося ніби виходжу заміж за свого ж чоловіка. Переддень весілля передвесільна суєта, у мене немає сукні, потім звідки не візьмись воно з’явилося і я його міряю. Чомусь одні родичі чоловіка, моїх немає. Моя нинішня свекруха уві сні не задоволена мною, але вигляду не подає. Чоловіка взагалі не бачу, але знаю що він наречений. До чого б це? У житті у нас з чоловіком стосунки не дуже хороші, часто сваримося у нас 2 дітей. Завчасно дякую за відповідь.

Вітаю. Я була в білій сукні &# 8212; наречена.Були накриті столи, багато гостей, але мені довелося кудись поїхати, з якихось справах. А коли повернулася, гості вже розійшлися.столи вже прибирали. Загалом я запізнилася на своє весілля. Наречений теж був, але я його не пам’ятаю.

мені наснилося як моя громадянська дружина стоїть у весільній сукні і в цей момент я розумію що вона виходить заміж не за мене а за іншого &# 8230;.така вся щаслива та й вона дивиться на мене знизуючи плечима зі словами ну&# 8230;.вибач&# 8230; так от вийшло. обличчя нареченого я уві сні не бачив.до чого б це?я

вже третій день я бачу уві сні що виходжу заміж, і я дуже щаслива, мені з боку нареченого подарували золоті сережки з ланцюжком і я в білій сукні з фатою

Вітаю!Мені приснився сон, що я виходжу заміж.Снилося біле плаття, в якому я була і мені подобалося, як я в ньому виглядала.У ролі нареченого була людина, яку я знала.По-моєму це був мій колишній хлопець до якого я вже не відчуваю почуттів.І я була якась загублена, ніби не була порада, що виходжу заміж, т.до. не люблю нареченого.Але з іншого боку хотілося вийти заміж, хотілося побути в ролі нареченої і вже відбулася дівчата.Після заміжжя я дізналася, що вагітна, у мене народилася дитина, але я була не турботлива мати.Потім я помітила, що у нас з чоловіком немає кілець, і я засмутилася, змушувала чоловіка піти за кільцями, а він відмовлявся, говорив і так не погано&# 8230; Потім я дізналася, що виявляється якимось чином я взагалі одружена з іншим чоловіком (в реалі я не знайома з ним), який справив не приємне враження, пам’ятаю він був кремезної статури, снебрітой щетиною і грубий, чому я ще більше засмутилася і почала говорити:&# 187; Як так, я ж за іншого виходила заміж!&# 187; Загалом, весь сон у мене був в якомусь подиві і я не розуміла, чому все так&# 8230;

мені наснилося що я вийшла заміж за свого хлопця, ми з ним вже 8 років разом, приснилося ніби я була нареченою, мене всі вітали, було багато квітів, все приносили їх. потім я відчув в його будинку з його сестрою, я допомагала їй на кухні, я розповіла хлопцю як виглядала їх кухня, і він сказав що я бачила все правильно, навіть запам’ятала як виглядає їх раковина, хоча я ніколи не була у нього, я побачила все це

Я точно не пам’ятаю сон, але пам’ятаю, що мій коханий чоловік запропонував вийти за нього заміж. Скажіть, будь ласка, до чого це снитися?

Виходжу заміж за колишнього чоловіка (розлучилися 1.5 роки тому), бачу себе в дзеркалі (силует) без особи в білій сукні і його поруч

Вітаю. Наснилося, що виходжу заміж за свого чоловіка, але самої церемонії не бачила (біле плаття і все таке), снився процес підготовки до весілля. спасибі

Мірила дуже гарне біле весільне плаття, потім гладила його на кухні, там же сидів колишній чоловік, за якого я і повинна була вийти заміж. не живемо вже 8 років.

Сама я замужем в житті, є діти.Сниться сон, що готуюся вийти заміж за хлопця молодше себе на 11 років.У реальному житті ми знайомі, спілкувалися часто коли приїжджали на відпочинок в село, він мій сусід.І він мені зізнавався в серйозних почуттях, а я не зраджувала цьому значення.адже він молодший за мене.На той момент мені було 24 а йому 14.Зараз мені вже 29.Ми перестали спілкуватися через те що я вийшла заміж.Коротше не знаю, що моя підсвідомість мені видає-но це смішно.Читала, що якщо приснився такий сон, ніби виходиш заміж за іншого чоловіка, то справжній чоловік незабаром змінить&# 8230; насторожило

Приснився чоловік моєї однокласниці. Він чекав мене в під’їзді. Одягнений був не так, як зазвичай він одягається. Дещо по-модному: в невеликій молодіжної капелюсі, модною приталенной сорочці, звужених брюках, мокасинах. На моє запитання:&# 187; Ти чого це тут?&# 187 ;, він відповів, що хоче взяти мене за дружину.

Мені наснилося що я виходжу заміж за свою першу любов і за сумісництвом бувшого хлопця, як ніби він так круто все підготував, а у мене в останній момент навіть зачіска не готова, приїхав він за мною на білому лемузіне

Привіт Снилося що я виходжу заміж за свого молодого чоловіка (ким він є мені зараз) все як має бути але гості не один до нас не прийшли. Коли після загсу приїхали додому мене за чим то посадили на шафу (уривок) Я дуже переживала що нас друзі так залишили в такий день. Але через якийсь час подзвонив брат &# 171; чоловіка&# 187; (З яким я в смітті вже кілька років) і запропонував помиритися. (Такого взагалі бути не може). Ось і нема чого на шафу в плаття і чому вирішив він помиритися а я пробачити.
Заздалегідь дякую.

Я була радісна, щаслива&# 8230; Мої батьки з батьками нареченого вирішили зробити наше весілля&# 8230; Але я не знала, хто мій наречений, мені тільки сказали, що я з ним знайома і ми з ним гарно спілкувалися&# 8230; Про нього я почула від візажиста, що він якийсь багатий чоловік&# 8230; В моїй кімнаті було дуже багато пухнастих білих і рожевих спідничок, також були красиві мереживні корсети.Потім я побачила одну знайому, вона привітала мене і її маленька дочка обняла мене. Тоді я взяла дівчинку на руки і поцілувала її кілька разів.Далі я ходила-ходила і зустріла свою маму.Вона у мене запитує, хто мій наречений, а я кажу:&# 187; Я сама не знаю хто він&# 187;. Тоді мама посміялася і сказала, що мій наречений дуже хороший. Потім я пішла до візажиста. Мені почали робити макіяж і сказали, що у мене буде гарна, але незвичайна зачіска&# 8230;.

як я йшла до вівтаря, але не у весільній сукні, наречений був незнайомий мені.Він говорив як сильно мене любить.Гості нам дарували цукерки, вони були шікаладнимі

, Здавствуйте, я заміжня дівчина, але разом ми не проживаємо, виділу що, я виходжу заміж в новому весільній сукні, але до загза я так і не дійшла, і жениха не виділу, оточувала мене уві сні моя рідня і мої рідні сестри

Сьогодні вночі мені приснився сон що я виходжу заміж за свого хлопця біля моєї школи, все мене вітають обіймають ми випиваємо шампанське, я ходжу в весільній сукні!

снитися що я готуюся до весілля все добре а потім типу як би вже церква але окрема кімната де мені потрібно одягти сукню я його одягаю і потім починаю плакати що плаття на мені не так сидить ТТО воно мені здається сірим і ще я плачу тому що не хочу виходити заміж за цю людину.Потім заходить мама каже щоб я швидше а то вже люди в церкві зачекалися мене а не можу вийти з за сукні і мама мене переодягають в какой то чорний строгий костюм, в якому я теж не куди не хочу йти і я намагаюся надіти назад сукні і потім прокинулася

Мені наснилося, що Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА СВОЮ ШКІЛЬНУ ЛЮБОВ.Чітко бачив ШИРОКЕ ОБРУЧКА НА ПРАВУ РУКАХ.АЛЕ В РЕЗУЛЬТАТІ Я ПІШЛА ВІД НЬОГО

Наснилося, що вночі готуюся до весілля. Бігаю по дому в білій сукні, поспішаю сильно, нервую, потім хтось подзвонив, я не встигла відповісти на дзвінок &# 8212; прокинулася. Заміж збиралася за свого нинішнього хлопця.

Вітаю!Мені наснилося ЩО Я ВИХОДЖУ ЗА ЧОЛОВІКА ВДРУГЕ, приміряла весільну сукню, точніше кажучи збиралася вийти, самого весілля я не бачила

Мені наснилося ті что я Вийшла заміж за брата не по життя без Волі. Нас змусили батьки. Брат 3-юрідній. Свдьба булу в селі, а мій Справжній коханий в Одесі. І мій коханий за Цю весілля незнає. І я увісні дуже плакала закоханим и ті что поміняла фамілію и все мені деку Було. Я нерозуміла як так Вийшла я ж люблю свого Ваню, а весілля з братом.

мені снитися що мама яка вже померла намагається видати в терміновому порядку заміж дуже готуватися поспішати а я не зрозумію що відбувається ще на мені була одягнена фата, на наступний день мені приснилося що я повинна вийти заміж за людину яка любить мене але я його не люблю або чекати від людини пропозиції якого люблю&# 8230; і теж прям ось ось я повинна вийти заміж..

Вітаю! Я бачила, як ніби моя сестра, яка одружена, збирається заміж. Уві сні ніби вона зі своїм нинішнім чоловіком розлучилася і заново збирається за іншого, при цьому вона дуже щаслива. І я порада за неї і в душі хочу щоб у неї було счатлівое заміжжя.

Вітаю!мені приснився сон що, я виходжу заміж за небіжчика, за мого хрещеника, весілля не бачила, веселощів не бачила, в весільній сукні себе теж не бачила, але думками уві сні я виходжу заміж, бачила себе в дзеркало з короткою стрижкою і мені це подобалося , а в житті волосся довгий!

Доброго ранку мені наснилося сьогодні, в теплих тонах своє весільне плаття (навіть фасон пам’ятаю), гості і зі спини наречений, хоча я не замужем і поки не збираюся, і на початку травні моєї подружки снився сон про моє весілля&# 8230;.
Поясніть будь ласка до чого такі сни&# 8230;..

я заміжня вже 29 років . Приснився сон що виходжу заміж за колегу по роботі ми з ним &# 8212; друзі . Працюємо разом але по по роботі рідко присікати &# 8212; спілкуємося майже кожен день . фірма стабільна &# 8212; в березні було як 20 років один одного знаємо .

Наснилося що колишній хлопець зробив пропозиції, я погодилася, а потім відмовилася від заміжжя з цією людиною.

Здрастуйте, у мене є хлопець, нам по 19-18, мені приснилося що я вийшла заміж за іншу людину, просто не відчуваючи у нього ніяких емоцій, при цьому ніби і мій хлопець одружується з іншою. що це означає?
м

добрий вечір! Мені пріснолось, що я познайомилася з гарним хлопцем, і мені він дуже сподобався, але проблема в тому що у мене уві сні (але і я на яву) є молода людина за якого виходжу заміж, але уві сні є сумніви виходити заміж чи ні. І цей сон мені не дає спокою.

Мені снився сон сьогодні вночі как-будто я виходжу заміж, не пам’ятаю, за кого. Поруч знаходиться мій чоловік і я ніяк не можу йому сказати про це.

Ну першу частину сну я не пам’ятаю, чомусь запам’ятовую сни в тому випадку якщо мені їх цікаво дивитися або різко прокинуся&# 8230; Так ось приснилося ніби я роблю вишивку на весільну сукню, при чому вишивку з китайськими божествами (по тому, що я повинна була вийти заміж в монастирі Тибету (це я чітко знала уві сні)) і робила я його з маминого весільного сукні, потім снилося що ми з прдпологаемим чоловіком йдемо туди при чому дивно йдемо, ми йшли через руїни старого заводу, який буквально в декількох кроках від мого будинку в реальності, і через якусь флешку потрапили в якийсь портал і потім вже відразу виходимо з цього монастиря і за нами біжить чернець і каже що червоний колір &# 8212; це колір невинності (наречений був у червоному піджаку), а уві сні я зрозуміла, що це він зробив як знак того що він одналюб, і при всьому цьому я точно знала хто мій чоловік (герой з книги) чому не знаю, потім ми вже на якому &# 8212; то застілля при чому сидимо как-будто в ложі, і тут за мною хтось починає гнатися через флешки я там літа-улета і виявилося, що хтось мою флешку прікорманіл ну і т.д. далі там вже непоймі що було&# 8230;

уві сні поспішали на реєстрацію шлюбу, але на мені не було весільної сукні, але я була в білому, такж я підфарбовувала очі і зачіска була розпущене волосся, я питала у мами як мені краще прибрати в хвіст чи ні. жениха не пам’ятаю, пам’ятаю обіймала його і говорила з ним.

Вітаю.Я лежу в ліжку в спальній, поруч однокласник приліг.Я йому кажу що не люблю свого нареченого.У житті цієї людини я не бачила, чи не знайоме мені обличчя.А в будинку вже повно гостей.Прийшов фотограф і вже в ліжку почав мене фотографувати.Тепер вже бачу себе у весільній сукні в білому, а на ногах чоботи чорні восени.Прошу кого небудь сходити в інший будинок за туфлями, ніхто не хоче.Прошу зробити мені зачіску.Одна дівчина зробила, заплела косу, не на всі волосся, а взяла пучок з верху і заплела, інші розбещеність, вплітала білі стрічки.Коли подивилася в дзеркало, виявилося не красиво, волосся стирчить з боків, нікіх стрічок немає.

наснилося що я другий розв вийшла заміж за свого чоловіка, але в той же час ніби не він був а ніби і він, і я була одягнена в джинси блузка темна і фата біла

Привіт мені приснився сон сьогодні в ніч, що я виходжу заміж за іншого. нібито я з одним. а виходжу заміж за іншого, як зрозуміти цей сон не знаю?

виходила заміж &# 8212; сватання, багато квітів, пропозиція руки і серця. пропозиція прийняла. У ролі нареченого &# 8212; мало відомий актор, бачила його на екрані всього 1 раз.

Мені снився сон що я виходжу зам &# 8230;..як мені роблять зачіску і що вона мені не подобатися, як в родіби одягали фату, і я в білій сукні бігала&# 8230;.я сама заміжня&# 8230;.

Я виходила заміж за свого хлопця. У рельной життя ми постійно сваримося. Уві сні було багато гостей, загс, все накрите. В кінці весілля я пішла в кімнату і ревіла. Тому що моя свадьба пішла не за планом. У деревнеском будинку, без фотографа і причому всі гості напилися і були п’яні.

я виходила заміж за свого кращого друга. я була в пишній чисто-білій сукні.бачила себе в дзеркалі. потім я чомусь переодяглася в синє коротке плаття. в цьому сні було 2 дитини 5-ти років.яких я раніше не знала. були хлопчик і дівчинка.

Наснилося, що виходжу заміж, причому, збирають мене мої батьки (нині покійні, які сняться мені дуже-дуже, просто, вкрай рідко). Чомусь поспішаємо, весілля в 15-00, але до пів на третю
треба бути готовою (чомусь це запам’яталося). Футболка на кшталт біле, але мені не дуже подобається. Всі стурбовані, зосереджені&# 8230;..Нареченого я не бачила, але знала, що він є&# 8230; хоча, хто він, по-моєму, не знала, та це було і не важливо, здається&# 8230;.

Наснилося ніби я прийняла пропозицію вийти заміж від мого знайомого. Ми не спілкуємося вже давно. Спочатку я була порада і дуже чекала. Потім небагато почала сумніватися. Пішла в якийсь салон де стояла в блакитній сукні і мені робили якусь зачіску з кіс. При цьому спочатку було літо, потім зиму і сильний вітер. Мене зносило поки йшла в салон. А в салоні вже ніби літо) Прокинулася з якимось незрозумілим не приємним відчуттям&# 8230;

Я вийшла заміж уві сні за людину з якою у мене 15 років тому були відносини. Весілля і весільних аксесуарів я не бачила.

Я бачила уві сні як мене в поспіху видають заміж за мого хлопця і як я плакала від того сто в поспіху видають без підготовки на весілля і як виявилося мій хлопець теж бачив сон як одружився в поспіху і був засмучений що одружився не добудувавши будинок

Наснилося що заміж вийшла, по любові. За весілля платили його батьки, моїх не було. А потім на мене скоса дивилися. Потім мого чоловіка весь час намагалися вбити. Стріляли в нього. А потім хату спалили, де він лежав спав, але ми з моєю свекрухою зайшли в хату він цілий і не шкодимо лежав. Як зараз пам’ятаю обняла його, і він мене. І головне уві сні я відчувала що люблю його, і мені з ним дуже добре.
Будь ласка допоможіть хто небудь, розкажіть до чого це все?

Добрий день мені приснився сон що я виходжу заміж за знайомого, біле плаття гості, але заміж за нього я не хотіла уві сні.

Виходила заміж за знайомого. І ми шукали фотографа, тому що він забув замовити. Бачила тата, чомусь він був у синій спортивки. І уві сні я думала, ось івишла я заміж&# 8230; і на цьому прокинулася

Привіт, позавчора мені наснилося, що я виходжу заміж (в реальному житті я замужем) При цьому, уві сні я не бачу за кого саме, бачу біле плаття і зациклена його пошуком.
Заздалегідь дякую

мені наснилося що мене насильно видали заміж, проти моєї волі. Але ми жили окремо після весілля, і я вирішила розлучитися після двох років

Мені 12 років, і мені приснилося що я виходжу заміж не по своїй волі, а з волі матері.І найголовніше що я не знаю свого нареченого, ми з ним не коли і не бачилися, і я не знаю його імені.А церемонія проходила в клубі у моєї мами (вона там працює).І я під час церемонії зрозуміла що я не хочу бути заміжньою в 12 років, і хотіла подати на розлучення, в той же день коли ми тільки розписалися, але паспорта у мене немає, так як мені 12, і мене це тішило, що немає штампа на паспорті.Та й паспорта адже немає!І потім в жаху я прокинулася!Не розумію до чого цей жахливий сон.І ще я звернула увагу на те, що цей чоловік був можна сказати літній

Сниться що ми гуляємо по вулиці ввечері з колишньому хлопцем, і уві сні я розумію що ми з ним давно вже одружені і любимо один одного, хоча самого весілля не бачила. До чого такий сон?
Розлучилися з ним майже рік тому, але до цих пір його люблю.
Заздалегідь дякую.

Вітаю.
Мені наснилося, що я з незнайомою компанією виконую якісь дуже важливі квести і завдання, як в пригодницькому фільмі. А потім картинка змінюється і мене насильно хочуть видати заміж за багатого незнайомої людини, для виконання чергового завдання. Я пручалася і плакала т.до. мені дуже хотілося бути з іншим (якого в житті я не знаю). Прокинулася від того, що дуже нервувала, коли збиралася сказати на весіллі &# 171; немає&# 187;.

Приснився сон ніби у мене ось ось весілля а в мене ще не готова зачіска.яка то дівчинка мені її зробила і не зміцнила.через деякий час я вийшла на вулицю і потрапила під дощ і вітер.

Сьогодні Наснилося, що розписуюся з іншим чоловіком (виходжу заміж), якого я знаю по роботі, (хоча в даний момент я заміжня, а цей інший чоловік одружений, відемся ми з ним рідко, спілкування ділове). Гості є веселі на торжестві. І уві сні таке відчуття що ми року три разом живемо як сім’я, а зараз підтверджує наші відносини

Доброго дня! Приснився сон з четверга на п’ятницю: Збираюся вийти заміж за свого чоловіка в білій сукні та фаті. (Хоча на нашому весіллі я не була в білій сукні, просто пішли і розписалися). Сама собі роблю зачіску під фату і у мене вона довго не виходить, збираю волосся в пучок, роблю чубок, але все одно не подобається. Розумію, що ми запізнилися на розпис, і прошу чоловіка зателефонувати до РАГСу і попередити, що ми прийдемо пізніше. Футболка висіло на вішалці. У підсумку я дещо як доробила зачіску і одягла фату.

Привіт, мені приснилося що мене хотіли видати насильно заміж, родичі, я не знала жениха і бачила його вперше, плакала, потім він привіз мене додому до себе, там були решітки на вікнах, він тримав мене в підвалі, разом зі мною були мої племінники.Я ледве втекла але одна, а племінники залишилися там, я приїхала додому і він написав мені смс якщо я не повернуся то він їх вб’є і я прокинулася.

Побачила що я виходжу заміж за хлопця своєї подруги і він заплітає мені косу а ще бачила що в наш будинок увірвалися в будинок і була темно

я виходила заміж за свого колишнього хлопця. ми були щасливі, у мене було гарне плаття. потім ми разом кинули букет нареченої тільки його друзям. і відразу ж я опинилася ВАГІТНИХ ,, до чого.

приснився розмову зі знайомою жінкою яка розповідала про те, що ще одна наша знайома вийшла заміж весілля було з кулями феєрверком на голові у нареченої корона (нареченій 50 років) і вони з чоловіком повинні виїхати на проживання до місця його відрядження

Сниться один і той же сон. Що виходжу заміж за колишнього хлопця (два роки тому у мене з ним весілля не відбулося). І в першому сні приснилося величезна на товстій ніжці гвоздика, виглядало жахливо я хотіла поміняти, але не вийшло і ось дня через 2 сниться ще сон теж саме тільки букет вже з штучних маленткіх квіток, я уві сні обурювалася як з таким я піду букетом з таким ж не можна виходити. Хотіла уві сні зірвати хоча б справжніх квіток, але не встигла прокинулася. Расстолкуйте ласка мені сон.

Мені наснилося, що я переїхала в інше місто, навіть іншу країну.
До хлопчика з яким зараз тільки по інтернету перепису.
І він мені щось смішне сказав. і я чітко пам’ятаю свою відповідь &# 187; Чи не приколюють у нас через кілька днів весілля &# 187;
Що це може означати.
Мені вже дуже цікаво

Снилося, ніби я забула про своє весілля. І до дня одруження зовсім нічого не було готове. Наречений теж ніяк не готовий. Я не хотіла виходити заміж таким чином, мене огортала паніка! Я боялася сказати про це нареченому, думала це його ранить, але в підсумку все-таки відмовилася від весілля. Потім виявилося, що я напилася дуже сильно, і не пам’ятала того, що ми все-таки одружилися. Наречений нд-таки полсуетілся і все організував. Дізналася я що все відбулося, коли побачила відео на телефоні де я кажу ТАК. Дивлюся на безімянний палець, а на ньому облізле кільце, та ще перемотати скочив. Все тому що я хотіла його зняти, а мій благовірної заклеїв його, щоб цього не сталося. Я була в жаху усвідомивши, що я мало того що забула про своє весілля, так я їй ще й не пам’ятаю.

В іншому сні снилося, що моя дата весілля була призначена в той же день, що і у друзів. Мене це дуже засмучувало, що МІЙ день, я повинна ділити з кимось. Торжество планувалося скромним, обмеженим походом в загс. Що мене зовсім не влаштовувало. У якийсь момент мені закортіло відлучитися кудись. Наречений не пішов за мною. І я вирішила значить його не турбує, що я можу не повернутися, і вирішила не виходити за нього.

Дивно, що хлопцеві снився схожий сон. Що він хотів зі мною одружитися.А я випендрюватися. У підсумку він псіхнул і скасував весілля.

сьогодні вночі мені приснилося що я виходжу заміж за молодого заможного хлопця цього хлопця бачу в перший раз у нас весілля все раді і його батьки я у весільній сукні хоча мені вже 50 а хлопцю де то до 30 років після весілля батьки стали поглядати на мене хоча нічого поганого мені не говорять але хто то серед людей сказав я це дуже добре чула хороший куш зірвала адже він в день заробляє 400 тисяч гривень прокинулася від шоку і не виходить з голови все це взагалі не замислююся вийти заміж спасибі

Доброго дня! Уві сні я виходила заміж за чоловіка якого наяву я незнаю, але я його дуже запам’ятала. Весілля як такого не було, була тільки розпис. знайомі і друзі і колишній чоловік. Але я ще й уві сні вагітна. Але дуже щаслива. Сон був дуже запам’ятовує, барвистий. Коли прокинулася навіть почала дивитися де перебуваю.

Мені наснилося, що я перебуваю в туалеті на вулиці (в дерев’яному) і ховаюся від майбутнього чоловіка. плаття біле коротке, фата спочатку порвалася, але потім мені її красиво зачепили. З туалету я виходжу і наблизилася до хлопця. який молодший за мене на 20 років. Він мені каже, що б я не боялася, що він буде мене любити.

Я виходжу заміж за людину, з якою живу другий рік. На мені була біла блузка і чорна спідниця до п’ят. І точно пам’ятаю золоті кільця, які були у нас на безіменних пальцях.

я виходжу заміж, за того хлопця який подобається мені наїву, уві сні я бачу два весілля, одна не наша, а ось друга наша, ми її відзначаємо у великому чи кафе, то чи ресторані, мій суджений сидить поруч зі мною, і чому то уві сні він хворіє на туберкульоз

Наче то б моя двоюрідна сестра збирається заміж. Потім не пам’ятаю. Бачу що я сиджу за столом з моїм чоловіком, але в звичайному одязі і начебто як весілля у нас з ним. У мене прямо на маківці купа дрібних сірих павуків, які чоловік допомагає зігнати з голови, вони начебто як струшіваются. А ще були літаючі великі комахи, від них я про Біван і розчавила.Потім начебто я вийшла заміж не за нього, так як іду по вулиці і думаю про те що вийшла заміж за іншу людину, знаю його прізвище але не бачила. Стала переживати про те що зробила дурницю, адже у мене будинок і машина, а раптом він зможе цим скористатися. Але потім згадала, що це було куплено до шлюбу з цією людиною, і заспокоїлася. Сон сьогодні вночі наснився, прокинулася і забути не можу. Почуття якісь були незрозумілі, може нейтральні як для таких подій. Ні переживання особливої ​​ні радості.

Приснився сон що я виходу заміж на незнайому людину але я його люблю до нас підійшла жінка вона сказала що вона екстрасенс вона подивившись на нас сказала що наречений була вже одружений мій майбутній чоловік дуже розлютився і засмутився я йому кажу на вушко що мені не важливо що він був одружений мені головне щоб він мене любив через деякий час гості про це дізнаються і чому то вони через це хочуть вбити я ревіла і я прокинулася

мені 55 років, я вдова і снився сон що я виходжу заміж в рожевій сукні, але бех хвати і чоловік молодший за мене на 15 років

я бачу дуже гарне весільне плаття і купила сукню, і ми з хлопцем і сім’єю ходимо до загсу і зайняти числі

Мені вже багато років, я заміжня, але сон мені приснився, що я ихожу заміж за свого друга дитинства і чомусь тримала його як дитину на руках, нарядів весільних не було, але какбудто-б був ЗАГС, були люди, хто не пам’ятаю.

в ніч з 19 на 20 січня мені приснилося що моя подруга каже мені, що виходить заміж через 6 днів

Я вдова, зустрічаюся з чоловіком 5 років.Заміж не кличе.А сьогодні приснилося, що у нас весілля, я в плаття кольору молоко з какао, людей багато, але чомусь свідок моя з боку чоловіка, і присутній його коханка (у них точно були відносини) Я переживала навіщо вона тут, свідок її подруга

снилося що я купую золотий браслет. вибираю з різних. шукаю з натуральними перлами. потім сниться лімузин і я наречена і мій чоловік наречений я думала сісти за кермо т.до. ми спізнювалися на реєстрацію шлюбу а в підсумку сів за кермо хтось інший. а я раділа

Здравствуйте, меня по неволі видали заміж, за якогось таджика, я і за етой весілля посварилася з мамою, в плаття свадібном я не була, кільце було обручки, а з каменем, таджик етот був дуже товстий, і на ньому були якісь дивні речі.Скажіть будь-ласка до чого це.

Вітаю! мені наснилося що я виходжу заміж за хлопця який мені подобається

Сон снився з середи на четвер. Снилося що моя тітка дуже хоче видати мене заміж за незнайомого мені чоловіка і з якихось причин знехотя я виходжу за нього (самого дії немає, але далі я розумію що вийшла), далі уві сні я дуже хочу з ним розлучитися (дуже сильно), але з якогось дива (уві сні це дорослий чоловік), зі сну у нас не було шлюбної ночі і я намагаюся на якомога більший період її відкласти (чоловік мені огидний, хоча сімпотічний), ще уві сні він дає мені 5000 купюру і уві сні він не хоче мене відпускати розуміючи що я хочу з ним розлучитися.

мені наснилося, що батьки сказали вийти заміж за певного хлопця і я пішла до нього, він мені не сподобався, у нього був поруч брат і він мені сподобався і батьки дозволили вийти за нього, ми були в випускному класі, весілля не було так як прокинулася

Уві сні я сама вирішила, що вийду за колишнього хлопця, як я сама зробила пропозицію і розповіла всій рідні, але під час їх підготовки до весілля, я раптом розумію, що це не правильно, що я не хочу за нього заміж і поспішаю, зупинити рідню, поки не пізно. І прокидаюся

я виходжу заміж в білій сукні але у мене чорні басоножкі і каблук буто порваний! але я заміжня

Вітаю!мені наснилося начебто я збираючись заміж вст вранці перед моїми вікнами лежить мертва жінка і я злякалася уві сні що це?

Мені наснилося що я виходжу заміж, і бачила стіл в якому сидять все в тому числі і мій батьки

мені наснилося, що я виходжу заміж за колишнього чоловіка, а люблю і думаю про інше улюбленому

Наяву я заміжня. Наснилося, що я вибираю з 3-х тренерів претендентів собі чоловіка (чомусь снилися все 3-е однокласники, з якими я взагалі не підтримую жодних стосунків в реалі). Одного я вибрала і тут же нас розписали, він подарував мені обручки золоте кільце на якому красувалася цифра 2, символізувало, що в шлюбі я 2-ий раз.Але чомусь кільце я наділу не на безіменний палець, а на великий, як так і треба. Кільце було трохи більше, чим мій розмір, мабуть.. Весілля не було, сукні весільного начебто теж, але я дуже раділа, нас вітали друзі, причому наші родичі були взагалі не в курсі, і я все думала, як сказати їм таку новину. Але присутній ще якийсь страх перед родичами, боялися поцілуватися, хтось говорив, що його бабуся все бачить, а мені було все одно).

Я заміжня в реальному житті і уві сні сниться, що зустріла любімого- НЕ чоловіка- дуже сильні і ніжні почуття, він знайомить зі своїми батьками і готуємося до весілля. При зустрічі з батьками майбутня свекруха дуже зраділа, дізнавшись, що я теж бухгалтер як і вона.Прокинувшись залишилися приємні враження і уві сні було таке відчуття, що я молодший, чим в реальному житті.

Я заміжня і мені постійно сняться сни, ніби я виходжу заміж. Сьогодні мені наснилося, ніби я виходжу заміж за багатого чоловіка з дітьми, а мій чоловік мене проводив. Уві сні я ходжу в будинку того чоловіка з його дітьми (особливо ясно бачила дівчинку років 14-15) і думаю, що треба сказати мамі, що придане має бути пристойним і чоботи потрібно вибрати разом з його дочкою.

уві сні я була одружена з померлого родича чоловік моєї тітки і у мене була дитина

Добрий день Я заміжня. Сьогодні вночі мені прислів сон що мені зробив пропозицію молода людина (моя перша любов) якого я не бачила вже більше 15 років&# 8230; уві сні я схилялася до позитивної відповіді на його пропозицію&# 8230;

снилося що я збираюся вийти заміж в червоному платті а потім перемкнулася на бежеву сукню

Наснилося що таємно вийшла заміж за незнайомого чоловіка. Я вдова. ніяких церемоній. Тільки штамп в паспорті

Я сома заміжня. Але уві сні сниться що я відзначаю своє весілля на кладовищі

У суботу виходила заміж уві сні, але не пригадаю сон. І ось сьогодні але шлюб був Ффективность, бачила свою обручку, на весіллі було весело за винятком що дзвонила постійно батькові і хотіла що б він приїхав (при тому що ми не спілкуємося, мама пішла коли мені було 1,2)

я В РЕАЛЕ ЗАМУЖЕМ І ЖІВУ15 РОКІВ, АЛЕ БУВ ЧОЛОВІК з якою розлучився, І В ЦЮ НІЧ сниться Я З НИМ В його обіймах СЩАСТЛІВАЯ, І ЩО ВІН МІЙ ПЕРШИЙ ЧОЛОВІК, К Коротя Я Р І Ш И ПОВЕРНУТИСЯ І ВИЙТИ ЗА ЙОГО ЗАМІЖ пішовши від ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ВО СНЕ ДРУГИЙ.

Привіт приснився сон що я виходжу заміж, душею я розумію що це мій молодий чоловік але зовні цієї людини я не знаю. Всі були раді і я теж.

Вітаю
Моєму знайомому в його сні я повідала що вийшла заміж. Як з’ясувалося за священика. На яву ж я самотня. розтлумачте будь ласка. Сон був яскравим і врізався в пам’ять знайомому

Ось уже кілька років мені сниться померлий чоловік, який мене любив за життя, мені це неприємно .Що робити? Може він щось просить у мене і я цього не розумію?
За життя він захворів, у нього було психічний розлад і він наклав на себе руки.Любив він мене зі школи, після школи ми з ним дружили деякий час, а потім розлучилися, але не з моєї вини. Часто сниться, що у нас з ним інтимний зв’язок, від якої мені дуже соромно навіть уві сні, хоча за життя у нас з ним нічого не було, або він намагається відвести мене куди-небудь.Часто сниться, що я в його рідному домі, а його там немає.

Вітаю. мені наснилося сьогодні ніби я виходжу заміж на незнайому людину, він в якійсь неохайною одязі, я теж незрозуміло в чому, і уві сні думаю навіщо я вийшла заміж. в реальності я перебуваю в шлюбі.

здрастуйте, мені приснився сон сьогодні що я виходжу заміж за незнайомця. він в мішкуватою одязі, я теж одягнена в повсякденне. уві сні я наче не розумію чому я виходжу за нього заміж. в реальності я перебуваю в шлюбі.

Зустрічаюся з хлопцем 2 роки, живемо разом. І сьогодні вночі мені наснилося ніби я вийшла за нього заміж. Я уві сні була дуже щаслива, були присутні багато радості і теплоти, хотілося б дізнатися до чого це

дн
Виходжу заміж в білій сукні з декольте, туфлі не бачила, за свого чоловіка, який 4 місяці тому пішов з сім’ї. У нас банкет, я сама розгону гостям на тарілках частування. Ми з нареченим стоїмо фотографуємося удвох щасливі. Далі сон як би друга частина, він повертається додому, відкривається вхідні двері він заходить і знімає і кладе праворуч від себе на підлогу сумку.

Привіт, допоможіть розтлумачити сон. Мені наснилося, що після якийсь поїздки я приїжджаю додому, і мон мама сама віддає мене заміж за мого улюбленого. З тим урахуванням, що вона зараз його не схвалює. Ніхто, крім нашої і його родини не знав про весілля. Самого весілля я не бачила, але на мені була обручка. Я пам’ятаю що я була щаслива уві сні і мені не вірилося що я вийшла заміж. Чоловік був дуже уважний. Коли справа наближалася до ночі, я прокинулася.

Я виходила заміж, в білій весільній сукні.Була дуже щаслива.І дуже хочу насправді заміж.В ту ж ніч моя сестра теж бачила сон, як я виходжу заміж

Привіт з суботи на неділю мені приснився сон, в якому я виходжу заміж&# 8230; Наречений уві сні не фігурував&# 8230;. Мене в цьому сні збентежило те, що я була не в білій сукні, а в брючному костюмі світлих тонів&# 8230; І я там, уві сні, сама з собою розмірковувала: чому це я виходжу заміж не в плаття, як личить, а в брюках&# 8230;&# 8230;&# 8230; Ось такий сон. Будь ласка, якщо це можливо, то &# 171; розшифруйте&# 187; мій сон. Спасибо, Ирина (P.S. я незаміжня, але є дочка, і мені 50 років)

Привіт скажіть до чого сниться сон де я бачу колишнього чоловіка практично щотижня а цієї ночі уві сні я у весільній сукні виходила за нього заміж і уві сні знайшла дитячу взуття

доброго вам дня. Мені приснився сон в якому мене вимушено запрошують заміж. я не погоджуюся. але все одно мене кудись ведуть. по дорого ми нас багато було зайшли в якийсь до будиночок або тимчасову будівлю. там мою взуття хтось одягнув. мені довелося одягнути чужу. по шляху до машини ми з однією дівчиною втекли. Мені 49 років. 2 дорослих дітей. дочка заміжня недавно. син ще немає. чоловік постійно турбує мене що хоче одружитися. мене дуже стревожіло.
заздалегідь вдячна.

Я стою біля підвіконня поруч зі своїм однокласником, який мені подобається. Ми розмовляємо і тут підходить моя найкраща подруга з подушкою, а на ній лежать обручки. Кільця не золоті або срібні, а якісь зелені, ніби взяли стебла трави і переплели і вийшли кільця.далі йде діалог:
Подруга- давайте беріть кільця і ​​обмінюйтеся.
Я &# 8212; навіщо!
друг &# 8212; ой ладно, давай одягай мені кільце, а то вона не відстане.
Я одягаю йому кільце і він теж одягає мені. Подруга каже:
Подруга- порада вам, щоб любов.

Мені приснився сон що мене краде малознайомий чоловік, мені він подобається, приводить мене до свого дому, а там стільки багато людей, старий підходить до мене і каже цілуй мене в щоки невістка, а я відмовляюся, сприймаю це все як гра, багато молодих дівчат в хустках, мені теж намагаються одягнути хустку але я не погоджуюся, мене всі вітають а я радію цьому, і в той же час переживаю за дітей, які залишилися вдома самі. Хлопця потім зовсім не бачу, куди зник

Наснилося що я виходжу заміж за свого цивільного чоловіка ми жили в місці він зайшов за мною в кімнату я була біля дзеркала фарбувалася він прийшов і ми пішли на торжество де нас чекали гості але по дорозі я згадала що плаття забули і я йому кажу сукні то забули і він побіг за сукнею я прийшла до гостей і він в скоре прийшов і тут я прокинулася

Наснилося що я заміжня, родичі мною задоволені і спочатку я не знала жениха, а потім здогадалася хто це може бути

У четвер вранці мені приснився дивний сон. Я зі своїми друзями поїхала на озеро, ми зняли будиночок, пішли оглядатися хто куди. Я пішла до виходу з пляжу, а там, дивлюся, мати з сестрою і тіткою ведуть якогось мужика з велосипедом до мене.
Мати підійшла, і каже:
&# 8212; Не пішла на 2 тижні щастя, ось ми тебе самі чоловіка привели.
Я, намагаючись пояснити що не хочу заміж, розревілася, хотіла подзвонити другу &# 8212; Дімі, відвернулася від них, побачила його недалеко на височини якийсь. Підбігла до нього, обняла, і ридма попросила допомоги. Що це означає? Допоможіть будь ласка.

Коли я прийшла додому я побачила, що моя заміжня тітка вже вийшла за турецького актора, як вони одружилися я не бачила.

Сестрі приснилося що я зареєструвала шлюб з цивільним чоловіком з яким я розлучилася вона бачила свідоцтво про шлюб багато жінок з ним які прийшли на реєстрацію шлюбу з сестрою була мама і подруга сестра плакала у нього на грудях але не від щастя а шкодувала мене про заходив в іншу кімнату до мами говорив що у нас буде все добре

Уві сні я вийшла заміж за незнайомого чоловіка.Але ми виявляється з ним вчимося в одному коледжі.Він дуже добре вчитися, і дуже багатий.А ще він постійно жартував, сміявся, і всегла був веселим.У нього дуже великий і красивий будинок був.А потім вже мене розбудили.

Сон починається з того, що я знімаючи речі випрані з мотузки куме говорю це ж треба я виходжу заміж за Мишка.А з порога у мене чоловік запитує ніби ти не порада?Мені насправді дуже подобатися ця молода людина.Так ось тільки я зняла речі це пора року літо !!І тут як повалив лопатою сніг але незабаром я зайшла в будинок і згадую що я спізнююся на весілля діти мене відволікають бруд з вулиці від мокрого снігу по дому розтаскалі я забруднити толі шкарпетки на мені були толі колготи білі не встигаю збиратися я дивлюся на годинник там 11 : 40 а у мене на 12.00 весілля речі по будинку розкидані і я знаходжу в пакеті весільну сукню а на годиннику вже 11:45 чоловік допомагає мені одягнути подюбнік і я різко прокидаюся.Вообщем весілля не відбулося.А уві сні я була щаслива тому як у нас з ним раніше були відносини, але ми в даний момент більше не звертаючи.

У сновидіння я мала віходити заміж, та на данний момент вона мені Незнайома и я дуже боялася, что я зроблю неправильний вибір чи Взагалі мені це нужно, Згідно пройшло весілля, и через Деяк годину я зрозуміла, что це не моя людина, тому и решила війт за Іншого, у сні в мене Було три хлопця двох Який я незнаю у реальному жітті, а один которого я дуже добре знала, так ось у сні ми всі були Знайомі и коли я знов всех зібрала, тобто маму и ціх трьох хлопців, їхавші у якісь машині я говорила іншому хлопцеві, что на тому на якому я одружена це не моя людина и тому я хочу одружена на вані так звали третього хлопця, которого я знала у реальному жітті, ВІН сказавши чому самє ВІН, чому не я, я живити а ти що теж хочеш, ВІН відповів так, я сказала гаразд, коли ми Вийшла з машини, мій типу чоловік и цею другий хлопець йшлі поруч зі мною, одного я тримаю за руку Іншого гладила по спіні, и розповіла моєму чоловікові, что нажаль ВІН не та людина, яка мені потрібна и на диво ВІН Досить легко це прийнять та сказавши я все розумію, коли ми дійшлі до тих хто реєструє шлюб, я зрозуміла что я роблю помилки беручи цього іншого чоловіком Аджея я добро розуміла, что не хочу буті з цією ЛЮДИНОЮ, а хочу буті з Ваньою, я покликала цього іншого и Хотіла Йому Сказати, что не хочу з ним пов&# 8217; язувати свого життя та мені стало его шкода, и я всетаки Вийшла за него заміж, коли ми Вийшла я говорила з Ваньою, что ВІН мені дуже подобається обіймала его, Згідно я пріїхала зі своим вже іншим чоловіком, в якусь общагу, и там дізналася, что ВІН трішки хворий, тобто в него проблеми з ногою, мені Було Бридко з ним знаходітіся на одному ліжку и в цею годину я думала чому ж я не Вибравши Ваню, и я зрозуміла, что я хочу буті з ним и решила, что если и з Ваньою НЕ складеться буду одна, и я Згадаю у ее сні, что мені хтось говорів что в мене буде 3 Чоловіка и це мені Дійсно говорила у реальному жітті, и тут мені одразу снитися, что ми Вже знов стоїмо біля тої жінки яка реєструє шлюби и Ваня питає а чому ми тут я сказала, что я хочу одружена на ньом, ну та жінка звісно булу в великому шоці, потім в мен сон одразу переводити на якусь дитячу площадку, что ми там сидимо и один з хлопців каже если в нас буде дитина то я Назву ее Олександр я звісно булу Не проти Аджея самє так я хочу назваті свого сина у реальному жітті, Інший до мене Підходить каже, а я Назву Діма я звісно ж знов булу Не проти Аджея я саме так я хочу назваті одному дитину у реальному жітті, у сні я ще дуже здівувалася як смороду про це дізналіся ну і звісно я Почаїв злитися чому смороду у мене НЕ спитай як я хочу назваті дитину, смороду сказала одного Вибирай я Інший сказавши інше ім&# 8217; я вибирала я, и я сказала ага значить трєтє Вибирай я, далі ще Щось Було но я не дуже Всього пам&# 8217; ятаю. Памятаю, что на Першому весіллі в мене Було много гостей, здається и сукня в мене булу и зачіска, на других 2 булу только моя мама и ЦІ три хлопця и одіті ми були Звичайно.

Наснилося що виходжу заміж за коханого, і переживаю за те що мнучи фомілію і перестануть плоті дитячі! І прокинулася в сльозах

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ