До чого сниться 😴 Замах уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Замах що означає

До чого сниться Замах:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Замах уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Замах» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Замах на вас – до довгого життя без хвороб; замах робите ви – до необдуманого вчинку.

сучасний сонник

Якщо вам наснився страшний і страшний сон, в якому хтось зазіхав на ваше життя – це означає, що наяву вам загрожує небезпека, але хвилювання підуть, і все щасливо закінчиться. Бачити при цьому кров – означає особисті або ділові втрати, програш, приниження.

Наснилося Замах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Замах уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився такий сон, стоїть натовп людей в якомусь приміщенні, ми розмовляли потім дістали пістолети і почали грати нібито в Російську рулетку з одним хлопцем він підносить пістолет до скроні і спускає курок пострілу не відбувається, я беру пістолет починаю крутити у мене його перехоплює інший хлопець і направляє стовбур в лоб, в цей момент в будинок заходить моя дружина я ми зустрічаємося очима я їй кажу у мене таке відчуття що я сьогодні не повернуся і не встиг договорити до кінця слово додому як пролунав постріл і пекельний біль в голові я втрачаю свідомість і біль швидко проходить, прийшов до тями я пізніше поруч була дружина голова боліла швидше за все хворіли шви я так думаю вона погладила мене по голові і сказала все буде добре я пальцем потім ще натискав на дірку від кульового поранення, ще в цей момент думав пощастило мозок не зачепило напевно, в загальному все не передаси, а через кілька хвилин я прокинувся

Наснилося, що один усвідомлено вистрілив в мене 3 рази, але я не вмерла

Чоловік намагався вбити мене струмом. Вшили під плаття оголений провід про який я знала, але все одно чекала поки чоловік одумається і виправить цю помилку. уві сні я була вагітна і в той день народила, але чоловік все одно не зупинився, включив струм і чекав поки все станеться. Мені було дуже боляче (душевно) уві сні від цього, я подощла до розетки і висмикнула звідти провід, присоеденения до моєї одязі. Коли я подивилася на чоловіка, у нього був винуватий погляд. На мою сукню, до якого був приєднатися провід було весільним, але точно не пам’ятаю.

Мені снилося як буд-то який хлопець або чоловік в мене цілився вбив іншу дівчинку я прокидалася але потім цей же сон ніхто нічого не міг зробити

літак. починають раптово избранно перевіряти паспорти, у незнайомої людини ноутбук мого знайомого (точно точно, з усіма наклеічкамі і тієї ж моделі), у цього незнайомця перевірили паспорт 3 рази. потім вннезапно підійшли до мене, блізсідящіх зі мною, ні у кого не просили документи. потім сказали не турбуватися і запитали. не знаю чи я того людини. в кінці польоту ми сіли і охорона повела в наручниках того незнайомця.
картина друга. я в квартирі свого знайомого, при тому не в тій, де він живе зараз, мабуть в новій: світлої, мінімалістичний, просторої. і далі телефонні погрози, шелест із квартирі, завивання під дверима, але там нікого немає. потім ми чогось аж сильно злякалися нарешті обидва і зайшли в ванну, разом з нами залетів хтось у чорній накидці і ножем в руках і тут я прокинулася.

Уві сні у мене вкрали техніку я запитала як він виглядає мені описали я зрозуміла що ця людина мені знаком пішла до ними додому і він на мене замах я втекла потім снитися як ніби сидимо з подружками у мене на квартирі коли ми почали виходити він почав в нас стріляти ми швидко закрили двері він стояв біля дверей і погрожував подруга зателефонувала татові який працює в поліції він приїхав і спіймав його а от решта не пам’ятаю.

Був звичайний день. Я з подругою Діаною пішла в свою нову квартиру забрати сміття. І там на стільці знайшла записку, яка передвіщає смерть моїх двох подруг. Я злякалася, подзвонила їм, але відповіли їхні батьки, і сказали, що дівчатка в реанімації. Я злякалася, але взяла себе в руки, пішла, опитала сусідів. Загалом не зрозуміло як, але ми знайшли цю людину. Його звали Пилипко Антон Васильович, він виявився колишнім однокласником моєї мами. Потім мені надійшов дзвінок УВЕЧЕРІ від нього: Вийди на вулицю, інакше з твоїм близьким і рідним людиною трапиться біда. Я зрозуміла, що він говорив про мого брата, але мій брат сидів у нас вдома в гостях. Але мені все одно стало страшно. Ми швидко зателефонували в поліцію, і сказали всі дані, що ми знали. На наступний день в новинах передали, що був спійманий шкільний маніяк, і що всі жертви його рук справа, він був визнаний невміняемим. А я зраділа і побігла розповіла Діані.

Все почалося з того як мені повідомили, що мене шукають. Я йшов в центрі свого міста, як до мене підійшов знайомий зі школи і дав мені флешку яка несподівано вибухає у мене в руках, але я не вмираю. Що найголовніше уві сні я відчув все опіки, запаморочення я присів. Мене взяли під руки друзі і ми пішли далі. Перейшли дорогу підходимо до фонтану і тут на лавочці я бачу чоловіка всім своїм виглядом нагадував кілера з фільмів, поруч з ним лежав чим, чи то в пакеті чи ще в чомусь. І тут я дійсно злякався не по дитячому. Я квапливим кроком пішов в сторону провулків за стадіон кваплячи своїх друзів. Озирнувшись назад я бачив, як той чоловік швидко йшов за нами, а в його руках був чим, він теж озирався. І як у багатьох снах я хотів побігти швидше, але не міг. Після я прокинувся. Сон був кольоровий, але похмурий. Пам’ятаю небо затягнули хмари і місто було помоему майже порожній.

Сон починається з того, що моя сестра прийшла до мене переночівать на дачу (ми зараз не спілкуємося в житті), все б добре, як раптом я у вікно бачу мужика з битою який йде до нашого будиночка, я встигаю закрити двері, кажу сестрі лягати на підлогу. Мужик починає бити вікна, щоб зайти всередину, нам вдається втекти відкривши вікно, коли добігли до іншої ділянки цей тип вже підходив. Ми побігли, я встигла перестрибнути через паркан, а сестра немає, потім я прокинулася

Я купався на ставку, потім прийшов НЕКТО в капюшоні, прийшов порибалити, потім почав перераховувати людей яких він знає з мого села і попросив їм передати привіт . Я, посилаючись на погану пам’ять, попросив у нього ручку і хотів писати на руці, а він поклав мені голову на ноги і сказав щось на зразок того:&# 187; Я прийшов тебе вбити &# 187; І цією ручкою хотів мені куди то вдарити в область голови, але я його руки втримав &# 8230; Потім я бачив наступне, перебуваючи в стані в якому розумів що це сон, я від нього втік &# 8230;

Ми були з подругою на даху, а потім до нас лізуть два хлопця (вони хотіли нас згвалтувати), спочатку вони пішли до мене, але я точно пам’ятаю, що в заде них стояв хтось або щось і воно як то зробило, щоб вони першу Катю гвалтували, ну вони пішли до неї і я втекла сходами, просила допомоги у людей, а потім прокинулася

Уві сні я йшов з друзями і зі своєю дівчиною вона була вагітна потім що то швидко сталося і ми були в пад’езде і там дівчину мою хотів побити музик, я йому вдарив він впав, потім встав дістав чим і кидався на мене потім я прокинувся

Йшла по вулиці в будинок свого молодого чоловіка. По дорозі зустріла його маму, вже біля будинку. Разом ми піднімалися по поверхах.. і раптом я почула кроки зверху. і нібито знаючи що там хтось є, подивилася на верхній поверх. там стояло двоє людей (одна з них дівчина, друга не пам’ятаю). вони були з пістолетів в руках. я побачила що вони потягнулися до Половіков біля вхідних дверей мого хлопця. і також, як ніби-то звідки то знаючи, що під килимом у них прикріплена система вибухового пристрою, простягнута до квартири. я встигла зупинити їх. я з мамою мого хлопця зайшли до них у будинок. розповіла хлопцю що відбувається за дверима. &# 171; вбивці&# 187;, зрозумівши, що не зможуть підірвати нас, почали обстрілювати квартиру. зразок в кінці сну ми взяли одну з дівчат в заручники, мій хлопець її знав. в результаті всі живі. але після пробудження, від цього сну було жахливе тривожне відчуття. дуже хочеться дізнатися до чого цей сон!

Привіт мені сниться такий сон вже вдруге.. прокидаюся в страх. ніби мене намагаються вбити а я бугая від них і ховаюся. Ці люди зі зброєю. але я не одна від них ховаюся. зі мій ще хтось.. я шукаю як вибратися і допомогу !що то ось лякають мня такі сни

мені постійно сниться, що за різних обставин, за мною ганятися, щоб вбити. але у мене виходить втекти завжди.

Все сталося в будинку, де я раніше жила. Не пам’ятаю, як я зрозуміла про те що мене хочуть убити, але чомусь знала що потрібно бути обережною. Точно можу сказати що це сталося в 3х етапах: 1й- коли пішла маму на роботу проводжати, це було у дворі будинку, і коли я залишилася одна на вулиці, з боку гаражів побачила помітне ворушіння кущів і тд і відразу зрозуміла що це той злочинець. Я встигла забігти в під’їзд і піднятися в свою квартиру.
2й- через якийсь час я знову вийшла на подвір’я, там уже було багато сусідів які гуляли і я подумала що в якійсь мірі я захищена раз стільки народу. Але тут у двір заїжджає мотоцикл і я відразу зрозуміла що мене зараз пристрелять, тому встигла лягти на землю, тим самим запобігши свою смерть, але в цей момент мені вдалося розгледіти покушавшегося- це був дуже давній мій знайомий, навіть не мій особисто знайомий, а просто знайомий.
3й- після всього, що сталося, природно, до мене підбігли сусіди, але потім все заспокоїлися і поруч зі мною виявилася тільки одна сусідка з наявних на той момент у дворі. Ми з нею бурхливо обговорювали замах на мене і тут раптом знову заїжджає цей мотоцикл і мені знову вдається пропустити кулю, тоді він взявся за ту сусідку, але швидше за все у нього закінчилися кулі на мені і вона залишилася жива. Потім він чомусь попросив нас потримати пістолет поки він шукає кулі в багажнику, поки він шукав, сусідка зламала цей ствол

Я спав вночі на дивані і раптом раптово в квартиру увірвалися люди 3-е без масок особи не знайомі, двоє тримали мене за руки і душили а третій діставав чим щоб убити мене, потім не пам’ятаю прокинувся

Доброго дня, Тетяно. Мене звати Олена. Я переходила вулицю. Раптом зупинилася машина, з машини вийшов чоловік, я його раніше десь бачила, схопив мене за руку і приставив чим до моєї голови. Щось говорив, не пам’ятаю. Повз йшов чоловік, побачивши, кинувся мені на допомогу. Зав’язалася бійка, я вибігла і &# 8230; тут прокинулася.

снилося як ми з корефаном йшли по дорозі і щось шукали потім раптом він стає якимось потворним і починає за мною гнатися я намагаюся від нього втекти але він в кінці наздоганяє мене і намагається вбити мене толі щупальцями толі чому не пам’ятаю присмоктується до моєї голови і щось сказав толі пролюбовь щось толі не пам’ятаю і я прокидаюся від болю в голові весь в поту і мандраж по тілу

Сивіла в компанії знайомих, що то відзначали, грали в карти на гроші, в кінцевому підсумку виявили що гроші хто = то вкрав. до цього приходив незнайомий чоловік теж з нами грав. і всі підозри падають на нього. Потім зібралися роз’їжджатися по домівках, я не встигаю поїхати з ким-небудь із знайомих, щоб не було страшно добиратися опівночі, Поруч стояла машина, подумала що там і мої знайомі, але за кермом сидів чоловік, а жінка почала агресивно заштовхувати в машину, мені вдалося відбитися, і забігла в будинок. Там всім сказала про случівщемся, ця машина заїхала в двір

Мені наснилося що я перебуваю в квартирі з людьми на кшталт рідними і що настає вбити вбивця великий чорний в масці. Спочатку він вбиває всіх. Потім я знаходжу пістолет яким він вже вбив і залишив його. Забираюся на комору. (Там були дуже високі стелі) і він підходить в кінці як з усіма розправився до комори. Вона було такого де зростання як він. І я намагаюся йому вистрілити в голову а там немає патронів. І потім він каже що все таки вб’є мене тому що я вбивця. Але я не пам’ятаю точно чи там була мою сім’я чи ні. Мама були чи ні. спасибі!)

1 сон: бабуся і дідусь намагалися вбити нас з батьками; 2 сон: ми продовжили собаку, спочатку все нормально, але потім вона намагалася нас загризти.

Ув. Тетяна Міллер!
Питання: скільки мені обійдеться Ваше тлумачення мого сну?

Я пам’ятаю сон з того моменту, як лежав на траві біля дороги в заміському селищі. Поруч зі мною стояла дівчина, я її не знаю в житті, але уві сні вона була мені знайома. Ми з нею про &# 8212; то говорили, але тут вона дістає пістолет і підносить до моїх грудей. Я як &# 8212; то бачу це, незважаючи на те, що очі мої були закриті. Я їй кажу:&# 187; Принеси но пістолет до голови&# 187;. Тут я відчув, що пістолет знаходиться у мого лівого скроні. Дівчина спустила курок, і я зрозумів, що помер. Але чому &# 8212; то моєму погляду з’явилися деякі картинки з життя, я спробував сказати щось, але з моїх вуст вирвався тільки стогін. Тут я зрозумів, що я не вмер. Потім я відчув, що мене тягнуть двоє під руки. Я знав, що це мої друзі. На превелику силу розплющивши очі, я глянув на лівого людини і побачив, що це Олександр Ревва. Мене донесли до мого заміського будиночка, поруч стояв жигуль, а будинок виглядав занедбаним і затхлим. Незважаючи на те, що куля потрапила мені в ліву скроню, я не відчував рану, лише маленький рубець або шрам, точно не знаю. Тут же мене перекидає на якусь площу, де лежать трупи лицарів, а за моєю спиною стоять люди. Потім я побачив, як якесь чудовисько вночі тікає з цього місця, попутно харчуючись трупами. Далі я бачу себе в оточенні своїх реальних друзів в незрозумілому місці, і ми спочатку розкидали, а потім прибрали назад якісь коробки. На цьому моменті сон стає розпливчастим і розібрати що-небудь ще неможливо, і незабаром я прокинувся.

Якийсь невідомий намагався мене задушити, хрепя я намагалася кричати, кликати на допомогу. На допомогу мені прийшли два бінгальскіх Лощенов кота, один з них застрибнув моєму кривднику на плечі і щось йому сказав. Той злякався так, що втік з усе ніг. А тим часом мій ще на даний момент місячний біленький кошеня, але зовні він уже великий кіт, ховався і не хотів до мене йти.

Я приїхала в інше місто, заблукала, питала у людей правильну дорогу.Потім за мною почалася погоня, вона першла в приміщення)
Мене хотіла вбити бабуся, я стрибала з вікон, тікала, потім вона поставила мене в безвихідь.я закривалася від її, але вона віліла мені на обличчя кислоту, я у відповідь їй теж.

Вообщем, я поверталася додому пізно ввечері зі своєю подругою, я підійшла до під’їзду, як раптом на мене нападає чоловік і починає бити палицею, я кричала і просила про допомогу, мене почула мама, але так і не вибігла.. також в під’їзді знаходилися люди, але вони також не прийшли на допомогу, а моя подруга знаходилася поруч, і спостерігала за цим..потім чоловік злісно подивився на мене і зник, я прийшла додому, мама почала мене жаліти і заспокоювати, і я запитала Її чому ж вона не вибігла, вона сказала що не змогла, і між розмовою мені хтось сказав, що чоловік цей прийде ще за тобою і вб’є тебе.. і все кінець сну я прокинулася

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні приснилося, що я переїхав в нову квартиру, але вона мені відразу не сподобалася. Тільки закрив вхідні двері, але побачив щілину через, яку видно під’їзд. Далі в квартиру не заходжу. Виходжу на площадку під’їзду, там бачу кошеня. Беру його в руки, заходжу в квартиру, але відчуваю запах газу, заходжу на кухню, а там бачу як лежить газовий балон і відірваний шланг, неподалік горить вогонь. Я швидко вибігаю з квартири і чую вибух, заходжу назад, а в кухні все покрито вогнем. Якісь блатні заходять, кажуть, що вони мене підставлять, нібито за гроші, які я у них взяв. Кладуть свої гаманці з грошима на полиці і йдуть. Я беру телефон і хочу викликати пожежників, не міг згадати номер 112, потім згадав інший 01. Пожежних так і не викликав, вийшов на вулицю. сон закінчився.

Поки спав, приснилося що мене кудись покликали, я відмовився, потім за мною пішли і намагалися вбити, але я відбився, і зміг схопити цю людину, до чого людини пам’ятаю практично в обличчя. Думаю навіть фоторобот зможу скласти. Але в житті його не бачив. Потім я прокинувся, через деякий час знову заснув і сон продовжився. Викликав поліцію і сидів чекав, приїхало троє поліцейських, сказали неси чай, я пішов за окропом, мені в голову приходить думка що вони якісь дивні, я відкриваю двері двох немає, сидить один на ліжку, вимикається світло, я розумію що вони стоять за дверима, я встигаю бігти, вони біжать за мною, я прокинувся.

мені снилося, що мене намагаються вбити, то ножицями, то ножем. Вбити намагалася мене моя знайома. Уві сні Це відбувалося взимку.

Привіт, уві сні я бачила засмучення,. Тому що мій батько мене не розумів, і йшов проти мене. Я вирішила піти від нього. Потім я знайшла будинок, почалася гроза, по дорозі побачила змію спершу за мною бігла, потім коли вдруге проходила вона була свсем не рухомий.я попросилася на начевку . Була жінка одна і багато дівчаток років 7-8 може. Сиділи нібито в маленькій машині і раптом стукають . А там жінка на мене ннапасть хоче, я тікаю і там чоловік з кулаками. Я кричала, на вулиці ніхто мене не чув.Довелося взяти палицю і вдарити, з третього по-моєму удару він знепритомнів.потім я знову пішла в ту машину з дітками сиділа. Але жінка яка мене прихистила теж на мене нападала. Я втекла. Коли вийшла з машинки, я побачила жінку з мужиком і кілька людей.я намагаюся вдарити .вони мене не пускають.я не розумію що відбувається далі вже не пам’ятаю. спасибі

Це сталося в бабусиній квартирі.Мене і тата хотів убити татів друг, з яким вони дуже давно розірвали зв’язок, зі сну я зрозуміла, що цей дядько був неймовірним. Ми намагалися дзвонити в поліцію і моїй мамі, але вони не відповідали, ми стояли від цього дебіла за 2 дверима, Папа мене все більше і більше залякував, йому теж було страшно. Ось все, що я побачила.

Мені наснилося, що мене хотів убити младец.Я була з 2 незнайомими людьми в незнайомому місті, хотіла поїхати, але вони переконували залишитися до ранку.Замахів за сон було кілька

Двой мужика ноподалі мені з разними інструментами підпалювали електрошокерами і штовхали в кут і і впав у мене один зуб через те що вони на мене чим та дулі

Вітаю. Буду писати вам про свій сон, як історію від першої особи.
Я була вдома зі своїм хлопцем, в той час як ми почули дивні звуки з вікна. Ми побачили обличчя трьох людей. Вони посміхалися і намагалися залізти у вікно. Коли вони залізли, зав’язалася бійка, в якій його телефон був розбитий (ключова деталь). Сяк-так ми відбилися і вони зникли.
У цьому ж сні. На другий день ми також повинні були ночувати разом, але він вирішив залишитися у своєї бабусі і я ночувала одна. Я знову почула дивні звуки з вікна. Це були ті ж люди, троє осіб (два хлопця і дівчина). Коли вони залізли в квартиру (а в моєму сні вона була величезною), я побігла за ножем. Вони нападали по черзі з незрозумілої причини. Дівчину я вбила відразу ж стали кричати та її ножем. Другий з незрозумілих причин зник. Мене схопив третій, якого я також намагалася поранити ножем. Коли я змогла вирватися, я стала дзвонити своєму хлопцеві на його телефон, мені відповіли і сказали &# 171; Його телефон в ремонті. Невже ти забула, як він тоді розбився?&# 187; І сміх. В цей час з шафи виходить той хлопець, який загубився з уваги раніше, з його телефоном. Двоє мене схопили. Тому, хто тримав мене, я встромила ножа в голову, неодноразово і він помер. Я вже вибилася з сил, і третій (незрозуміло звідки у нього була зброя) підійшов до мене. Я вихопила зброю і вистрілила в нього кілька разів, але кулі закінчилися, а він не помер.. Тоді він відібрав у мене його, вставив туди кулі і вистрілив в мене.

Ми сиділи в компанії друзів на квартирі (хто саме був взагалі згадати не можу). Уві сні я розмовляла з привидом. За ідеєю цей привид повинен був убити одного пацана, а коли я запитала у примари, я помру чи ні, вона пролила чашку і на розлитому написала: чи не вона. Далі цей пацан сказився поранив іншого, який хотів захистити мене. Убив одну дівчину . Я втекла в іншу кімнату. У мене в руках був рушник, я обматать одну руку, коли він накинувся вийшло що перший раз він потрапив в руку, що не замотана, а вдруге з рушником. А нападав він виделкою, потім втік і добив того пацана. Тоді я побігла в тугіше кімнату, він знову накинувся на мене і я прокинулася.(Уві сні який нападав на мене я його не пам’ятаю, але він мені подобався)

Загалом приснилося то що я тікаю від чоловіка, який працював на людину, яка хотіла мене вбити, це було не далеко від мого будинку, я змогла втекти. Перед цим я їхала з тим хто хотів мене вбити в одному автобусі, цю людину ніколи раніше не бачила і не знаю його, можливо просто не пам’ятаю. А його &# 171; помічника&# 187; знаю. Він живе майже поруч з моїм будинком в реальному житті. він наркоман.

Вітаю!Уві сні я бачила чоловіка, який хотів мене вбити. Спочатку він хотів мене зарізати, а потім вирішив спалити мені шкіру, але я якось змогла втекти на вулицю і сісти в машину. Ми втекли і він нас не знайшов.
До чого могло таке приснитися,?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ