До чого сниться 😴 Закордонний паспорт уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Закордонний паспорт що означає

До чого сниться Закордонний паспорт:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Закордонний паспорт уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Закордонний паспорт» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Закордонний паспорт у вашому сні – хороший знак, вам вдасться нарешті знайти вихід зі складної ситуації.

Бачити власний закордонний паспорт – до швидкого від’їзду, подорожі.

Якщо вам снився чужий закордонний паспорт – це означає, що незабаром вам доведеться взяти на себе турботи, пов’язані з чиїмось подорожжю.

Проходити уві сні паспортний контроль – поганий знак: щось або хтось обмежить для вас свободу пересування; можлива поломка автомобіля, затримка рейсу, проблеми з міліцією, владою і т.п.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Оформляти уві сні закордонний паспорт – до отримання спадщини.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Оформляти в ОВІРі закордонний паспорт – до виїзду з країни.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Закордонний паспорт – до подорожі.

сонник Мандрівника

Закордонний паспорт – складності, труднощі в справах.

Приснився Закордонний паспорт, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Закордонний паспорт уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося ніби я оформляю закордонний паспорт. А потім, що я відлітаю за кордон на море під час навчання і прошу свою матусю прийти в школу і написати заяву, щоб мене відпустили на кілька тижнів у зв’язку з від’їздом.

я була в якомусь великому будинку це був банк. місто було мені не знайомий. я зайшла встала в чергу і отримала закордонний паспорт червоного кольору, всередині він був синього кольору, некрасиво заклеяний і трохи порваний по середині. я ніяк не могла зрозуміти навіщо мені закордонний паспорт і хто мені її замовив. я вийшла з будівлі з паспортом і прокинулася

Привіт, приснилося що ми з чоловіком зібралися кудись їхати, у нас вдома були його батьки, і мама каже дайте мені ваші паспорта, нехай побудуть у мене, я беру паспорт чоловіка, не відкриваючи передаю в руки свекрухи, і кажу ось його, а мій ми оформляємо, так як до заміжжя я не могла зробити його, були проблеми з батьком . Таке відчуття було-що я не встигну чоловік сам поїде, в реальному житті ми нікуди не збираємося на кшталт. Може впливати то що я вагітна і просто грає підсвідомість зі мною ?

Виріс зуб в зрілому віці, новий, корінний поверх старого, до чого це.
У цьому ж сні переклеювали обкладинку закордонного паспорта

Я перебуваю в СПА салоні з донькою.(Вона сиділа поруч під час процедури) – процедура з прийняттям ванни..Перед приходом в Спа салон дружину сказала що процедура займе багато часу і він відповів щоб я не переживала і що почекає мене.При цьому почула як він розмовляє по телефону з кимось по організації оформлення для мене паспорта для виїзду до Європи (документ якось дуже цікаво називався, не запам’ятала)&# 8230;.

Вітаю. мені наснилося ніби реєструю рейс до Парижа. мені повертають закордонний паспорт. я готуюся викликати таксі, так як час вильоту підтискає. тим не менш, мене затримує моя мама, щось вона мені писала&# 8230;. я обурювалася їй, що не встигну доїхати до аеропорту&# 8230; потім згадую, що я не зібрала речі до поїздки і засмучуюся! дивлюся постійно на годинник і розумію, що часу немає вже, літак мій полетів (

Мені наснилося, що ми з сім’єю (мама, тато, я і чомусь покійна нині бабуся) збираємося на відпочинок. І ось ми все в терміналі аеропорту, а я розумію, що закордонний паспорт не зі мною, що він у валізі, а чемодан турфірма ще не привезла. Я так себе лаю, що не поклала його в сумку. Сумніваюся в валізі чи паспорт, дзвоню батькові &# 8212; він за кермом в машині, їде до нас, каже, що додому не поїде шукати паспорт, що він вже виїхав. Ми (без тата) за столом сидимо з їжею в терміналі аеропорту, чекаємо туроператора, вона приходить і з’ясовується, що жити я буду в кімнаті з бабусею (і як не дивно я порада), а мама буде жити з якоюсь іншою дівчиною, папа запізнювався в цей момент (можливо і не поїхав би). Я підсвідомо розумію, що ми з мамою в сварці і мені від цього неприємно. Бабуся сидить спокійна, посміхається. Я продовжую шукати паспорт. Після цього я відмовляюся в квартирі своєї знайомої, яка дуже самотня і живе одна, доглядаючи за своєю старою і хворою матір’ю. Потім побачила брата двоюрідного, який пройшов повз і не привітався, а його дружина підійшла і глузувала з моїм зовнішнім виглядом і втомою. Хоча сама виглядала блідою і замученої.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ