До чого сниться 😴 Загубитися уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Загубитися що означає

До чого сниться Загубитися:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Загубитися уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Загубитися» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник 2012

Загубитися – відображення почуття розгубленості, невизначеності та / або нерозуміння.

Сонник Деніз Лінн

Загубитися – ви не знаєте напевно, хто ви і куди ви прямуєте? Займіться медитацією і попросіть поради у наставника, який знаходиться в вас.

онлайн сонник

Ви загубилися і відчуваєте страх – значить, наяву ви побоюєтеся самотності і відсутності підтримки.

Наснилося Загубитися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Загубитися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені приснився сон що ми їмо на машині кудись дуже далеко, була зупинка, поки я говорила по телефону люди поїхали без мене, ніби-б не помітили, що я залишилася на тому місці де ми стояли, я намагалася їм зателефонувати але не виходило, я намагалася наити дорогу в бік того міста куди ми їхали але не виходило. потім по дорозі їхала маленька дівчинка і у її був телефон вона дала мені зателефонувати, довго не виходило, але потім я зв’язалася з близькими які виїхали, вони сказали, що Сеічас повернуться за мною . я стояла біля дороги і чекала чекала дуже довго чекала, було дивно, темніло. дівчинка каталася на велосипеді Подорога, потім пропадала і сново з’являлася, була поруч і говорила не переживати за вами повернутися а я шалено боялася що цього не проізаідет і думала про те як як мені можна буде саме дістатися до міста.Але на щастя замноі приїхали я сіла в махай зі страхом від того, що відбувається, ми рушили і я прокинулася.

я уві сні загубилася

Втративши під СНЕ СЕРЕД незнайомих БУДИНКІВ І ВИСОКОЇ ТРАВИ&# 8230 ;, БАЧИЛА ЗЛИХ і покалічених ЛЮДЕЙ, Я випитував у них ДОРОГУ АЛЕ ВОНИ НАВПАКИ НАМАГАЛИСЯ МЕНЕ заплутатися. ДЕЯКІ НАВІТЬ гналися за МНОЮ, НАМАГАЛИСЯ ВХОПИТИ. ЦЕ БУЛО СХОЖЕ НА Маленьке село. ЯК Я вибрав ВІД ТУДИ Я НЕ ПОМНЮ. Я боялася ВО СНЕ, АЛЕ не втрачає надії.

Я зі своєю мамою і сестрою кудись їдемо, а потім я гублюся не можу ніяк їх знайти, бігаю шукаю їх ніяк не можу знайти. Ось такий сон. Повторюється періодично тільки місцевість де я гублюся різна.

загубитися в своїй квартирі, яка раптом стала дуже велика, що не впізнавана, йде перестановка, вибігла на вулицю, не впізнаю де перебуваю, не знаю куди йти.

мені наснилося що травень маленька дочка загубилася в невеликому сосновому лісі або посадці і плаче.я чую її і йду до неї.по шляху не помічаючи невеликий ями де то по груди стрибаю в неї але взявшись за ялинову гілку дерева вилазять.нахожудочу і обіймаю її цілу.

Мені дуже часто сниться сон, що я в незнайомому місці або місті і мені потрібно додому, а я не знаю куди йти і нервую. цей сон повторюється в різних варіаціях. Прокидаєшся з таким поганим відчуттям. і в той же час з полегшенням, що це тільки сон. Напевно, це щось означет.

Ну, я була в який щось не знайомої школі. ми там навчалися. Наші мами теж були в класі. Але ми з подругою вийшли як то на перерві, і вийшли зі школи. Раптом полив дощ. Я зраділа дощу, і почала паморочиться. Потім увійшла в якусь арку, або типу того. Попросила подругу сфотографувати мене, але вона втекла. Я постояла трохи і пішла в школу. Почала шукати мій клас, але його ніде не було. У мене з’явилося в руках яблуко і я стала його є. потім я побачила хробака в ньому. Я дійшла до якогось кабінету, і сказала вчителям що я загубилася. Я вибрасіть яблуко в смітник разом з телефоном, але потім дістала його. Потім я опинилася біля моря. (Воно було позаду школи) Там була моя мама і сказала що вона мене вже втратила. Я переодяглася в купальник, і пішла купатися.Море було з хвилями, але мені це подобалося. Море було чисте, синє. Там я побачила свого друга, який мені подобався. Ми з ним стали плавати, ми обіймалися з ним, веселилися. Потім коли ми вийшли, мии фотографувалися. Потім йому набридло, я психанув і пішла. Далі не пам’ятаю. Ось такий сон.

Ходила по магазину, дивилася, що купити (шампунь, гель і.т.д) Чому то поряд знаходилася різна техніка, а потім обертаюся і бачу 2 великі плазми, ЯКІ чітко пам’ятаю, 1-за ціною (11111 грн) а друга (10111грн), так хотілося купити, але я не змогла визначитися який телевізор мені більше подобається.А решта телевізори були старої конструкції, плазма, але не вдосконалена.Я уві сні продумувала, що я зберу ще грошей трохи, а потім прийду і куплю якийсь один телевізор.Бачу трохи в стороні був прилавок з різними брелоками на телефон.Я дивилася всі брелоки, а потім питаю: -Чи є брелок з моїм ім’ям.Брелоки були тільки рожевого або салатового кольору.Коли я зважилася купити, несподівано потрапила в кімнату цієї продавщиці, вона мене сильно налякала своїм виглядом, була в душі зла (пам’ятаю чого в тій кімнаті бачила стіну з білим кахлем але не всю а шматочок, але все було затемнено).Всі пізніше було розмито, я не бачила чітко що там було в квартирі, головне&# 8230; Що я дуже хотіла вирватися з неї, я через будь-які двері, вікно, навіть стіну переміщуватися знову в цю квартиру.У ці моменти все ставало яскравим-яскравим, як веселка.До кінця сну, смішно якщо чесно&# 8230; Якимось чином дістався квиток на футбол, незабаром я з тією жінкою і її сім’єю поїхала туди і вже вирвалася там, тому що не було цього кругообігу в квартирі, але в душі я чому в той момент відчула, вони мене відпустили душів.
* Мені практично взагалі не сняться сни, може бути раз на місяць, АЛЕ знятися вони коли в моєму житті має статися, щось вирішальне.Цей сон взагалі ПЕРШИЙ такий дивний, я його не розумію зовсім.Та й ще ці різні почуття уві сні, як в реальності.Тому я дуже сподіваюся, що ви Тетяна дуже мені допоможете:) Заздалегідь дякую.

Я в місті шукала лікарню, не могла знайти. потім запитала у незнайомого жінка, вона мені показала лікарню. потім прокинулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ