До чого сниться 😴 Єгипет уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Єгипет що означає

До чого сниться Єгипет:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Єгипет уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Єгипет» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Мандрівника

Єгипет – таємні впливу, духовні знання, вчення.

Як і всі екзотичні країни – можуть відображати безплідні бажання і мрії.

езотеричний сонник

Єгипет бачити – романтичну пригоду.

Бути – можливо, він чекають вас до закордонного подорожі.

Приснився Єгипет, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Єгипет уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

На початку приснився сон в якому я розлучаюся з чоловіком. Через те що він листується з моєю подругою, і закоханий в неї.
P.S. хочу розлучення з ним на яву.але не знаю як сказати йому про це.
Потім приснився сон що вода швидко з низу прибуває в багатоповерховий будинок. Я з невідомими людьми бігу на вгору. в пошуку виходу на сходи яка веде на дах. Відкриваю всі двері. Заходжу в них і потім виходжу. Одна двері були замкнені я з невідомим чоловіком її зламали, там були люди. але виходу не було. Потім на цьому вверхнем поверсі почала відкривати вікна які йшли на балкони, відкрила 2 вікна зайшла на балкон але потім вийшла. перейшла на іншу сторону і відкрила вікно і там було 2 балкона і поруч були сходи на дах яка була прикріплена до стінки. я почала забиратися на ці сходи. і звідки взялися хлопець з дівчиною на цій лестініце і не давали мені забратися тому що вони боялися підніматися вище. Забиралася по цих сходах дуже важко.І повільно. потім дівчина впала. а хлопець пропав кудись. Потім сказали що потік води пішов.я спустилася в цей будинок. Потім почала шукати свої речі і збирати валізу. Але перебувала я не в своєму будинку а в Єгипті.

дія відбувалася в 19 століття. Я бродила по єгипетському храму. Світлий храм з переважанням жовтих квітів. запам’яталися високі стіни і кватирки у вікнах. Потім з сином по воді на човні під вітрилом. вода чиста і спокійна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ