До чого сниться 😴 Індія уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Індія що означає

До чого сниться Індія:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Індія уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Індія» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Людина, яка скоїла уві сні поїздку в Індію – найближчим часом несподівано стане володарем великого спадку.

Уважно розглядати скульптури і фрески в індійських храмах – знак того, що незабаром ви серйозно зацікавитесь окультними науками.

сонник Гришиной

В Індії бути – почати нову справу, потрапити в нову, незнайому тобі обстановку і відчувати від цього тривогу.

Наснилася Індія, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Індія уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що я в Індії, багато індіанок навколо, всі готуються до приходу господаря, на мені сарі і на спині повязані красивий червоний шарф, мені кажуть, що це треба стелити під ноги.Іду довгим коридором, як у фільмі * Чудовий століття * краса кругом, мені кажуть що з сином все гаразд.

Була в Індії сиділа в кафе розмовляла з одним (ревнувала його), потім побігла по вулиці шукала чийсь будинок (незнаю чий), не знайшла. Поверталася назад на автобусі не могла в сумці знайти Індійські монети, витягла з гаманця маленькі фігурки звірів і віддала водієві.І прокинулася.

Вітаю! Весь час бачу сон подорож до Індії, опинившись там у мене починаються клопоти не знання мови, і.т.п. іноді шукаю там роботу, справа в тому що я ні коли не мріяла про Індію. спасибі!

Мені приснився сон, що я з сестричкою купувала жуйки і нам потрібно було розплатиться але нас відправили в банк, по дорозі я побачила колу і захотіла купити мені сказали що вона коштує 5 тис руппія. я не знала скільки це буде коштувати і я відмовилася від неї зате ми знайшли банк і потім я прокинулася

Я бачу сон від свого обличчя. не з боку, як спостерігач, тобто я не індуска. Снилися діти індусів. Ніби я серед них в найбідніших куточках Індії. Старі кволі хатини і вони звідти визирають. В одному будиночку жило двоє братів сиріт. Одному близько 8 років було, а другого 12 або 13. Молодший постійно вчив слова і розпитував у мене їх значення, а старший цікавився більше технікою. Так ось я прийшла їх відвідати один раз. Жінка з сусіднього будинку, який був схожий на хаотичне нагромадження дощок по типу дитячої халабуди, викрикнула, що одного з них звуть Ашот, що їх тут немає і робити мені тут нема чого. Я почала викрикувати ім’я Ашот, але ніхто не озивався в околицях. Раптом з будиночка, над дахом, поруч з тією &# 171; Халабуда&# 187; показалася голова хлоп’яти &# 8212; молодшого з братів. Він посміхнувся і знову почав викрикувати слова, які вивчив за моєї відсутності. Спустився вниз, відкрив двері і впустив мене в будинок. На порозі був ще старший. Вони розповіли, що та жінка їх недолюблює і називає молодшого, то чи старшого &# 171; Ашотом&# 187;. Пам’ятаю потім стіл і купу різних речей в дусі старих моделей телефонів і тд.

Раптовий переліт до Індії на відпочинок. Квитки купили з подругою вхвосте літака. Прілітелі на старому літаку нам показали номер з брудним постільною білизною. Змусила Більє замінити. Потам переліт в Делі з подругою.

Сон про Індію), прилетів на два тижні оселився в якійсь халупі з індусом невеликий такої), пішов гуляти спілкувався з місцевими, купався, телефон вкрали потім знайшов індус каже що займається збутом крадених телефонів мені віддав за так), зустрів дівчину яку знаю давно старше мене набагато подобатися мені дуже .
А наяву до збирався в Індію з товаришем але не вийшло

Не пам’ятаю як але ми з дружиною опинилися в Індії, і по приїзду туди нас викрали. Спочатку нас помістили в борьдель, але незабаром його накрила поліція. Спілкуючись з поліцейським він мені пояснив що тут часто так відбувається (чому то ми один одного наймали) і в підсумку цей же полісмен привіз нас в інше місце де займалися боями без правил, мені довелося битися, що в цей час було з дружиною я не знаю , в якийсь момент велика кількість бійців цього клубу збунтувалося і я знайшовши дружину в цьому будинку зміг втекти з нею, але за нами була погоня. Нас наздогнали на базарі (всі були одягнені в національні індійські одягу), мені сново довелося битися. У якийсь момент я вихопив чим з прилавка і зміг поранити двох преследованелей (але не смертельно одного в ногу Другово в руку) на базарі почалася паніка і ми змогли сховатися. Бігли бігли і опинилися на березі річки в доль якої хотіли піти, але побачивши там змію розгорнулися, т.до були босоніж. Потім ми зловили сіре таксі дружина села і воно рушило не дочекавшись мене. Я довго біг за ним але наздогнати не зміг. Потім я опинився в якомусь великому багатоповерховому будинку з круглими поверхами. Ось що я пам’ятаю&# 8230;

Наснилося, що я шукаю роботу і квартиру (наяву я в такій же ситуації) і, уві сні, питаю різних людей, де можна дешевше зняти житло. Або де можна знайти роботу, таку, як я шукаю. І рази чотири незнайомі люди, експорти по житлу чи просто якісь випадкові співрозмовники замислюються і відповідають мені: «нууу, хіба що в Індії». Або «в Делі».
Я проживаю в Німеччині і з Індією ніяк не пов’язані.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ