До чого сниться 😴 Ескалатор уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Ескалатор що означає

До чого сниться Ескалатор:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Ескалатор уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Ескалатор» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Підніматися вгору на ескалаторі – до успіху в справах, швидкого кар’єрного росту; спускатися &# 8212; навпаки.

Йти по ескалатору проти руху – символ марної трати часу і сил на якусь справу, здається тобі важливим. Залиш його без жалю.

сучасний сонник

Підніматися уві сні вгору на ескалаторі – знак Вашого професійного підйому, хоча і повільного.

Якщо ж Вам сниться, що Ви спускаєтеся на ескалаторі – в реальному житті не чекайте успіхів в кар’єрі.

Якщо Вам сниться, що ескалатор не працює і Вам довелося підніматися пішки – на шляху до успіху Ви зустрінетеся з серйозними труднощами.

Сонник Деніз Лінн

Ескалатор – це може бути знак зміни рівня вашої свідомості.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ескалатор уві сні – знак того, що якісь ваші справи будуть просуватися без вашої участі або без вашої волі.

Підніматися по ескалатору в якомусь будинку або приміщенні – віщує вам підвищення по службі.

Спускатися на ньому вниз – знак того, що начальство може відмовити вам у довірі або ж виявити на вашу адресу своє невдоволення.

Спускатися на ескалаторі в метро – означає, що якийсь важке запитання, що вимагає максимальної концентрації і зосередженості, затягне вас і відніме весь час без залишку.

Підніматися на ескалаторі метрополітену – знак того, що якась важка проблема скоро відпустить вас і дозволить розслабитися.

сонник Мандрівника

Ескалатор, підніматися вгору – успішна діяльність; вниз – поглиблене самопізнання; невдачі.

сонник Фрейда

Спускатися вниз по ескалатору – ви занадто багато загордилися про свою персону. Вам здається, що якщо партнер випробував з вами оргазм хоча б один раз, то потім можна заспокоїтися і вже не докладати особливих зусиль. Однак це не так, і в сексі кожен зроблений крок потрібно підтверджувати ще двома.

Якщо уві сні ви, навпаки, піднімалися на ескалаторі – значить, вам доведеться отримати від занять сексом величезну насолоду.

Якщо вам приснилося, що ви бачите когось іншого на ескалаторі, але самі не їдете на ньому – значить, ви занадто пасивні в ліжку: не майте, що вас хтось повинен догоджати.

Приснився Ескалатор, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ескалатор уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здравствуйт!допоможи розгадати сон бачу подібний сон я торговому центрі і там багато ескалатров я спочатку спускаюся вниз він дуже довгий а потім ннаобород піднімаюся він теж дуже довгий і з різким Подем все люди їдуть нормально лише я тримаюся і розумію що я вже повисла на рукаятка коли піднімаю голову в верх бачу багато ескалаторів і вони все движуться в результаті я добираюся на верх.зазделегідь дякую

Вітаю! Снилися 2 ескалатори: один спрямований вгору, а інший вниз, розташовані вони були поруч один з одним в якомусь будинку, схожому на торговий центр. Я була на 1 поверсі, і щоб потрапити на другий, вирішила піднятися на ескалаторі. Сходинки ескалатора рухалися настільки швидко, що до кінця я опинилася висіти в повітрі на кілька секунд, в метрах 20 над підлогою, а після різко почала падати вниз, але до статі так і не дістала &# 8212; прокинулася. Справа в тому, що я дуже боюся висоти, і сон здавався настільки реалістичним, що прокинулася в холодному поту і тремтіли руки, саме тому хочеться дізнатися до чого це.. Але нічого підходящого в стандартних сонниках я не знайшла.. Заздалегідь дякую!

наснилася крута залізні сходи добротна ведуча вгору дуже високо я вилізла по ній на гору. і вперлася в стіну цегляну якогось шале на горі. внизу дуже красива гірська річка. висота була пташиного польоту. і якісь сліди, що по ним можна перебратьс за стіну. вузька стежка і обрив

Мені снилася війна. Я була за кордоном в Україні.Скрізь ходили люди з автоматами. я йшла з подругою і вона вела мене вниз по ескалатору, постійно бігла і не встигала. останній ескалатор був несправним.там сходинки на кшталт вгору йшли, а я вниз.

Я їхала на ескалаторі&# 8230; Він ооооочень повільно піднімався&# 8230; Була величезна натовп людей і все пхалися&# 8230; Але ніхто не злився..Всі намагалися один одного підтримати, щоб не впасти.І ось народ вже піднявся майже весь, а на ескалатор з іншого боку (зверху) спускається мій друг і перекриває мені вихід.Мені доводиться спускатися назад&# 8230; Народу вже немає на той час.Він спустився, посміявся і пішов за квитками начебто, а я залишилася, сіла на підлогу і почала плакати.Тут до мене він підійшов і підійшли батьки..З питаннями чого я реву і так далі&# 8230; Я встала і мовчки пішла, що б купити квиток і поїхати додому однієї.Безглуздий сон)

в компанії з якими то людьми піднімалися на ескалаторі в метро, ​​здається це було за кордоном, а потім в самому метро були незрозумілі вагони, які були як на гірськолижному підйомнику, тільки це було в метро, ​​і щоб в них залізти, треба було застрибнути на сходи і піднятися, але в самих вагонах був дуже вузький вхід, перші вагони наче проїхали повз або щось на зразок того, а в другі я поліз, вони здавалися мені порожніми, але коли я почав залазити, мені заважав мій рюкзак і сумка, і в вагоні я бачив чоловіка, він дивився на мене зверху

Вітаю! Бачу как-будто, я зі своїми батьками, на автопарковці ставимо автомобіль, потім вони йдуть вперед і я їх намагаюся наздогнати, потрапляю на ескалатор, він у вигляді гвинтових сходах, їжу дуже швидко, навіть таке відчуття, зараз вилікую з нього&# 8230;.. далі все смутно, запам’ятався лише цей яскравий момент.

Піднімаюся на ексколаторе на ньому дуже багато людей тісно щоб начебто на майданчику сісти в трамвай, ходжу по будівлі потім помічаю що у мене взад на штанях виріз на попі і стегнах. Стегна до колін голі і попа гола в плавках. Мені стало незручно я натягнула нижче куртку на себе щоб ніхто не бачив зад плавки.

Вітаю! Мені снилося, що я стаю на ескалатор в якомусь великому магазині, і він починає з величезною швидкістю їхати вгору, в результаті я проїжджаю той поверх, на якому мені потрібно було вийти, так як я не змогла зійти з нього, потім будь то хлопець (працівник цього магазину) допоміг мені спуститься на потрібний мені поверх

З дитиною на руках спускалася по зупинився ескалатору в метро. Потім розглядала карту метрополітену, шукала станцію Краснопресненська або Червонопрапорна. Зі мною були мої племінники маленькі.

Привіт, ось що мені сьогодні наснилося: я прийшла в школу без верхнього одягу, в одній світшоти в смужку (червоно-білий), хоча на вулиці вже була пізня осінь, випав сніг. Трохи пізніше, я зі своїми подругами (їх було людини 3) вирушили в магазин, в якому ми і піднімалися по ескалатору вгору. Поруч проїжджав спускається вниз есказатор, на якому знаходилися 4 хлопчика з паралелі. Один з них щось сказав мені про олімпіаду. Вітоге ми піднялися на 2 поверх, і на цьому сон закінчився.

Великі сходи, яка спускається вниз, а перед нею напівзакрита двері, через яку спостерігаються розбіжними сходинки по центру. Спускаюся сходами нерухомо, як по ескалатору разом з колишнім чоловіком по руку. У той же час кличу на ім’я сина, голос якого чую, а його не бачу

Наснилося, що піднімаюся ескалатором з метро. До того ж, мене тримає ремінь безпеки, щоб я не впала. Довго ехая, я сперлася на нього і заснула. А коли треба було сходити, намагаюся прокинутися, але мені ніяк не виходить. Після відразу прокинулася з жудко серцебиттям

Наснилося, що метро закрилося, ескалатори були вимкнені, і мені треба було піднятися наверх, попереду йшла мама, тримала мене за руку, я піднімалася піднімалася, щось пішло не так, я відпустила її руку і покотилася вниз, але не до кінця, а трохи прокотилася і знову почала підніматися, тільки одна.

Мені снився ескалатор, швидко рухається, я забарилася внизу через стовпилися людей на майданчику (ззаду був спускається ескалатор) я ступила на сходинку, не звертаючи уваги на людей і швидко, ще і піднімаючись сама опинилася знову на майданчику з розвилкою між двома рухомими ескалаторами вгору, зупинилася і озирнулася &# 8212; навколо було красиве дуже приємне, наповнене життя (не людьми) приміщення, чистий і запашний повітря, я знала, що ступлю на одну зі стрічок, але насолоджувалася миттю і радістю, приймала рішення йти направо або наліво. Далі почула зверху голос чоловіка, з яким ми розлучилися ще на початку літа (ми сильно любимо, але розлучилися), він сказав &# 171; йди, я тебе чекаю&# 187 ;, я прокинулася

Мені сниться що я на прохідній своєї роботи спускаюся по ексколатору вниз і в цей же час пробиваю пропуск і не встигаю егопробіть і забрати. І по іншій лінії ексколатора под’німаюсь назад. І так рази 3 або 4. До чого це снттся?

Наснилося, що спускаюся я на одній доріжці ескалатора і струшую бруд з джинсів.Мій директор по інший доріжці.ми розмовляємо.У директора падає коробочка, а в ній видно паперова грошова купюра. Я зі своєї доріжки збігаю звідкись вискакувати на спускається другу доріжку і подаю директору, який ще спускається цю коробочку з купюрою

мені наснилося як я зі швидкістю на ескалаторі спускаюся вниз і потім опинилася в закордону..думаю в америці. от і все

спускалася з дуже крутий і довгою гори по сходах типу ескалатора, він рухався дуже повільно тому люди (дуже багато) сиділи на сходах, а я з якою дівчиною як будь-то на щось з’їжджала стрімко (теж сидячи) по сходинках нахиляючись під руки сидячих.

Вітаю. Сьогодні мені наснилося, що я, з дитиною на руках підходжу до ескалатора, але боюся спускатися. По черзі на ескалатор заходять кілька з моїх родичів, а за ними невідомі мені люди. Я з криками і сльозами прошу їх допомогти мені спуститися (встати переді мною на ескалатор) але ніхто навіть не дивиться на мене і швидко тікають вниз. Потім я дивлюся на ескалатор і бачу, що він не довгий, а всього два кроки за ним і я вже на іншому його кінці. І я просто зістрибувати з нього. Що це може означати?

Ескалатор був у великому торговому центрі. Тільки він один їхав вниз, а вгору ескалатора не було. Якось мені снився сон з таким ескалатором. Стаєш на нього, він мчить з великою швидкістю вниз і по ньому неможливо піднятися назад на верх. Ось я вже внизу, а від сюди немає виходу наверх, ні сходів, ні ескалатора.

Привіт, сон снився з 14 на 15 листопада (з середи на четвер)
Мені снилося, що я двоє людей зі мною знайомих, ми сміялися і т.д ми були в будівлі світлому як ТЦ але магазинів я не бачила, і був ескалатор, він спускався вниз, і підлогу, з ним теж, і підлога була слизькою, і я типу вниз ковзала, але, ногою за трубу потримати, потім, наступного ескалатор, він стояв, і поруч з ескалатором стояла моя деректріса шкільна, і я почала підніматися по ескалатору і в той же час розмовляти і сміятися з нею, але вона стояла, і я дуже важка піднімалася, але вже, все таки піднялася, і намагалася вилізти , але сил не вистачало, на мене дивився однокласник мій, типу допомагав, тримав мені штуку одну, щоб я піднялася і встала вже, але не виходило, він такий каже &# 171; Ну, давай же&# 187; а там подруга моя ще стояла з хлопцем одним, і вона йому сказала, щоб той підняв мене, а він такий товстенький підійшов, нахилився до мене, взяв за одяг і так різко підняв, що я аж злетіла, але мені було страшно, що він мене кине. Але не кинув, я прокинулася.

З’явилися якісь монстри (і цим вірусом заразилися мої друзі) я їх зупиняв щоб вони не нападали, але в метро дуже багато народу було, але вони зрозуміли що треба допомагати, і моя мама була на ескалатора в якийсь момент всі почали падати , і я боялася що серед людей буде моя мама, і я прокинулася

Спочатку бачила що я в метро спускаюся по ескалатору. А потім з якимось дитиною поднемаюсь. Спочатку ескалатор не працював трохи піднялися а потім заробив ескалатор. І начебто пальці ніг у мене застрягли в ескалаторі.

Я піднімаюся на ескалаторі, а мій молодий чоловік зі своєю сестрою їдуть вниз, і ми зустрічаємося поглядами

Здравствуйте! З четверга на п’ятницю сниться мені як я спускаюся на ескалаторі, який розташований один без будівель по сторонам, що рухається з неба. На кожній сходинці стоять люди, але мені треба швидше вниз . Я виглядаю до землі ще далеко, думаю спуститься по бортику (там був такий же як в метро) але передумав через те що в руках був келих пива і я боявся його розлити.По приїзду я опинився на ярмарку і трохи прогулявшись зайшов в ліфт з красивою дівчиною, я був підпилий і відразу вступив з нею в розмову, вона вийшла . Коли двері відчинилися вона виявилася на 2 поверсі звичайного будинку, а я сказав: "за тобою ще заїду", відправився вгору .

Я піднімалася, потім падала потоп знову піднімалася
Були з мамою я її тягла а вона падала і вставала

Я йду по ескалатору і раптом я лягла на нього . І вдру мій волосся затягнуло до ескалатора, я прошу допомоги, ніхто мені не допомагає . У підсумку я залишилася з волоссям до плечей (я вирвала свою волосся)
У знаєте це моя мрія, підстригти волосся до плечей

Мені снилося, що спускаюся вниз по ескалатор як на дефіле і в кінці шляху спотикаюся, але не падаю. До чого такий сон?

Я піднімалася по ескалатору разом з подругою. Ми вже виходимо з нього, проходимо далі, а я обертаюся і бачу, що на сусідньому ескалаторі лежить чоловік. Ми підійшли і вирішили все з’ясувати, але нам треба було спуститися. Подруга вирішила перевірити, чи можуть застрягти її волосся між сходинок, тому опустила їх туди. Той чоловік виявився, ніби як, або мертвий або без свідомості. А потім якось сталося, що ми з цією дівчиною переспали біля цього самого ескалатора, потім трохи далі, а потім у мене і вдома, при цьому ніякого задоволення не було, що не скажеш про неї. До чого таке сниться?

Це частина сну.Я піднімалася на ескалаторі, він був вузьким і я звисала з нього вчепившись ногами, і боялася що мої окуляри злетять вниз. Я боялася впасти і мені було страшно підніматися

Мені приснився ескалатор в метро. Їх було кілька в ряд. І було багато людей. Я піднімалася вгору, а ескалатор наче піднімалися хвилями сходинки. складно триматися. Але у мене вийшло. І таке було кожен день при поїздці на роботу.

Я їхала в торговому центрі на ескалаторі вгору і він став ламатися, коли я майже доїхала. Я мало не провалилася, але встигла стрибнути вгору. Потім картинка змінюється&# 8230; я зустрічала внизу ескалатора свого молодого чоловіка. Він їхав з різними людьми вниз і ескалатор знову ж почав ламатися, але на середині. Сходинки його проломилися і вони все полетіли глибоко вниз. Я побігла сходами нагору в сльозах і чекала, що буде далі, спасеться мій хлопець. Люди, які провалилися, все виходили з-за якогось кута, врятовані, але мого хлопця з ними спочатку не було. Я спочатку зневірилася, але потім побачила його. побігла обніматися&# 8230;
Допоможіть розтлумачити сон, будь ласка

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон! Я була в новому торговому центрі поруч з моїм будинком, він був не великий я піднімалася в гору по ескалатору, але важко &# 8212; я спотикалася, а коли вже піднялися, то я в якусь огорожу впала
(Що б спускалася вниз по ескалатору я не пам’ятаю)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ