До чого сниться 😴 Ельф уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Ельф що означає

До чого сниться Ельф:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Ельф уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Ельф» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Дитячий сонник

Ельф – тобі слід було б поменше читати книжки в жанрі «фентезі».

міфологічний сонник

Ельфи – в міфології германських народів духи повітря, маленькі антропоморфні істоти з елементами способу легковагих прекрасних комах, помічники в різних видах мистецтв – світлі думки і спонукання самого сновідящего, успіхи в творчості; одна з форм ангелів.

Новітній сонник

Якщо ельф ви – до незвичайної події, дуже схожому на справжнє диво.

Спілкування з ельфом – означає, що у вас є екстрасенсорні здібності.

сучасний сонник

Бачити уві сні ельфів – до прекрасного любовного побачення, бути оточеним ними означає, що ви сумніваєтеся, кого з двох людей ви більше любите і кому подарувати свою любов.

Якщо ельфи вислизають від вас або зникають, коли їх намагаються зловити – вас чекають печалі і невдачі в любові.

сонник 2012

Ельф – необхідність обртіться до свого внутрішнього дитині і скористатися його магією.

Сонник Деніз Лінн

Ельф – це заклик до нас стати більш пустотливими. Будьте лукавими, навіженими, непередбачуваними. Будьте як діти. радійте всьому. Насолоджуйтесь життям і своїм внутрішнім магією.

Приснився Ельф, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ельф уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон!
Мені наснилося, що невідомі люди стріляють у мене з якогось старовинного зброї (на зразок мушкета) і ранять в спину. Я падаю на дорогу в пил, відчуваю сильний біль, відчуваю, як сильно біжить кров. Так я лежу деякий час без свідомості, поки мене не знаходять мої батьки. Мама витягує кулю і наживу (без знеболення) зашиває рану. Після того я відчуваю себе абсолютно здоровою.
Допоможіть будь ласка!

Я йшла по дорозі, потім побачила коробку солдатів йдуть по цій дорозі за мною, їх вів красивий чоловік років 23, коли він проходив поруч, він був надзвичайно гарний, потім я побачила у нього вуха ельфа, він був у військовій формі, потім він зупинився щоб почекати відстаючу частина солдатів, я пішла вперед, ми лише подивилися один на одного пройшло всього секунд 30, але для мене це було як 2 години, потім він звернув і все, на цьому сон закінчився

до нас на вечірку прийшов ельф.і спробував убити мене, але мені вдалося як то його вбити.після ельфи приходили мене вбити-то в лісі, то в будинку-і я їх всіх повбивав&# 8230;.але одного разу я не СОГ його вбити-он був як заговорений-ель наставив на мене свій лук і в цей момент я прокинуся.

Уві сні я стала ельфом, постійно літала, а потім у райдужного водоспаду я вийшла заміж за людину-ельфа

Наснилося що я живу серед ельфів у еьфов є особи, але я начебто знаю цю людину ну по імені, тільки не обличчя у ельфів не ту людину і ми будуємо щось типу ковчега, але там так затишно і нестрашно, тільки ковчег чомусь круглий і будуємо ми його серед гір. [email&# 160; protected]

наснилися Ельфи. Ясно пам’ятаю що вони боролися і намагалися вигнати зі свого світу або ж звернути в якусь іншу віру католицьких священиків якщо їм це вдавалося. Чітко пам’ятаю старшого ельфа в синьо-зелено-червоних шатах, який яро закликав своїх побратимів боротися з ними як із загарбниками. До кінця сну їм практично вдалося вигнати або звернути всіх католиків. Дуже точно запам’ятався образ цього старшого ельфа, виглядав він ні як маленьке міфічна істота з крилами, а як високий доросла людина з гострими довгими вухами. Образ з трилогії володар кілець практично копія тільки вуха довші. І я точно і ясно знав що це ельфи. Уві сні я брав участь швидше як сторонній спостерігач чим безпосередній учасник. Вільно спілкувався і з ельфами і з католиками. Взагалі мені наснилося за ніч 3 сну. Перший не пам’ятаю, другий про ельфів і католиків, третій же про відпочинок в якому то дорогому готелі. Там була дівчина з який ми туди разом прибутку і у нас була взаємна симпатія, але нічого едакова НЕ проїзходіт сон перервався коду відносини почали розвиватися і міцніти. Я практично завжди пам’ятаю деталі того що мені сниться але в цей раз все було дуже яскраво і чітко. Таке раніше траплялося дуже рідко але в останній рік це проїзходіт все частіше і частіше. Перерви скорочуються раніше були раз 2-3 місяці, тепер же 3-2 тижні і проміжки між такими яскравими і виразними снами все менше і менше.

Мені наснилося що ми переїхали в новий будинок . У дворі був паркан з кущів високий . Там стояла двері двері була забита дошках було написано &# 171; не входить, закрито &# 187; на ельфійське мовою (я це знала) . я зняла дошки і відкрила двері . за дверима стояло в ряд 3 будинки по боках різних кольорів . Пройшовши їх був парк . Я побачила маленький струмок і пішла до нього там я побачила Дівчинку і Хлопчика вони були Ельфами і сказали що тут небезпечно і пішли зі мною з парку . і ми прийшли до мене додому .на наступний день ми пішли в той парк я знала що ми йдемо до Ельфам . (А потім мене розбудили і мені пора було йти в школу .)

Я в якомусь місці не звичайна де все трескаеться і валитися і з людей пам’ятаю тільки хлопця якого щось не знайомого але мужнього.Було дуже страшно що потім не знаю.Але бачу вже ельфа який мені хоче допомогти, по якому те сліду з бетону ми повинні відкрити двері а там код і потрібно все встигнути.У підсумку ми відкриваємо двері і далі код і я отримую 10руб.монетою і він дає мені золоту монету 61 або 66года 3 гривні і сказав не кому не давай.Сказав що ще моїй сестрі допоможе так він мене вже провів.Хоча в житті у мене тільки старший брат.Він внешнек чимось схожий на мого хлопця)))

Мені снився сон це було десь рік тому. Начебто я була десь на околиці міста. Там стояв звичайний будинок з квартирами. Поруч з будинком стояв величезний дуб. Зростанням з цей же будинок.По ньому бігали маленькі чоловічки схожі на ельфів. Зростанням вони були приблизно з долоню. І я намагалася їх зловити. Одного зловила, але тут же відпустила. Після цього пішла інша картина цього ж сну.Я була в лісі. А поруч був якийсь старий, старий будинок. Він був покритий мохом, але не повністю, а лише дах та трохи стіни. Були дерева пухнасті ярок зелені. А через них визирали ельфи. красиві. Всі дивляться на мене добрими очима і посміхаються.
І на цьому мій сон закінчується, я прокидаюся.
І на цьому мій сон закінчується.

Вітаю! Мене звуть Марина, мені 19 років. Дуже часто знятися віщі сни і у мене виходить їх розтлумачити. Але саме цей сон я не можу зрозуміти сенс!
Допоможіть будь ласка розтлумачити. Мені приснився дуже дивний сон. Я намагалася втекти від дівчини з розміром ельфа, бо це ельф і був. Коли вона зникала, за нею слідував чорний дим і в мить вона з’являлася знову поруч зі мною. Коли я закривала двері в кімнаті вона не могла зайти, не дивлячись на те що вона могла переміщатися за допомогою цього чорного диму. У мене був страшний страх від відкритих дверей і страшенно боялася її, хоч вона і була не страшною, а навіть дуже милою. Але вона як то не вселяла мені довіри. Я чітко пам’ятаю що вона розмовляла зі мною, але я не пам’ятаю що вона говорила. Їй явно що то потрібно було від мене, а я все бігала від неї. Потім я зайшла в кухню, а там стоять одна маленька дівчинка років 6-7 і більше дорослішими дівчинка на вигляд 15-16 років і обидві схожі на мене. Дівчинка 15-16 років вирішила вигнати цю ельфові через балкон. Ми це зробили. Для початку вона полетіла, але потім через хвилину вона повернулася і намагалася зайти знову. Я від страху втекла в свою кімнату і зачинила двері. намагалася заснути. Через пару хвилин я прокинулася від шуму гуркоту (отчетлева пам’ятаю що було 3 чітких, гучних стуку по столу) з кухні і маленька дівчинка 6-7 років почала кричати -&# 171; мама, мама&# 187;. Я відкриваю очі і моя двері в кімнату відкривається, ні кого немає, і я бачу знову цей маленький чорний дим і це дівчина з’явилася знову біля мене, вона що то мені хотіла сказати, але я від страху відразу ж прокинулася вже в реальності.
Допоможіть будь ласка!

Я була в образі величезного дракона лежу на виступі в горах, зберігача якихось знань, до мене пролевітіровалі 2 ельфа, почали вимагати щось, я їм показала записи з книг, потім сказала щось, від чого все гори поставали книгою , вони були повністю списані нема на нашій мові

Є початок, але його я не пам’ятаю в подробицях, а ось це запам’яталося добре:
я з компанією людей і одним безсмертним досліджували древній підземний замок, там була кімната зі столами, схожа на лабораторію, але швидше за алхімічну. Було величезне тьмяне дзеркало. Хтось знайшов знайшов багато пакетиків з ельфів порошком. Ми всі взяли посеред табору з водою, висипали його туди. Я висипала не весь. Він був темно синім і поблискував в воді. Ми його випили. Всі хто його випив почали ставати невидимими. Я схопила за руку того людини, хто був до мене найближче, щоб не втратити, незабаром перед моїми очима не залишилося нікого. Я обернулася до дзеркала. У його відображенні я побачила своє і в той же час не зовсім своє обличчя. Воно було дуже тьмяним щоб розібратися. Потім побачила свій силует і ще 3 кінцівки через спини. Трохи пізніше я зрозуміла, що це були крила. Озирнувшись навколо я шукала інших, але бачила їх дуже слабкими практично прозорими синіми тінями, навіть того, кого тримала за руку. Але тут з’явилися справжні ельфи. Їм дуже не сподобалося, що ми зробили. Я їх поки не бачила, але відчувала, що вони тут. Повернувшись, я змогла їх побачити тільки в відображенні дзеркала. Вони були з нас зростанням, синього і блакитного кольору. на них було щось на подобі убрань. Хтось із людей кинувся від них, закричав що вони чує шепіт, вони щось йому шепотіли. А потім прокотилася якась хвиля. Після неї мені стало всіх видно. Люди з моєї компанії повернулися до людського вигляду і лежали хто на столах, хто на підлозі. У деяких були судоми. Але в той же час я побачила чітко 4 ельфа і себе. Я не змінилася назад, більш того, мої вуха були довгі, я стала фізично відчувати свої крила. Ельфи здивувалися, а один навіть підійшов ближче оглянути, поки інші лякали і проганяли людей.

Дивний сон про те, як я з надісланим загоном ельфів (як зрозуміла що ельфи &# 8212; сама не знаю) який я очолювала скакала на конях за зайцями (на цьому епізод обривається) . Далі снився якийсь замок, куди я з тим же загоном в результаті пристрибала, і в який ми (або тільки я (не пам’ятаю)) боялися зайти.(Як на мене, так це просто маячня свідомості, але перевірити варто &# 128521;

Привіт, мені прісної дракон.
Я відчувся по середині арени, озираючись на всі боки раптово у мене за Спен з’явився дракон, тёпно Сереневий кольору, зростання мені не узвестен але був значно більше чим я, і він став дихати на мене полум’ям, мені дивом вдалося втекти в гори, (арена була півмісяцем,
друга половина була гірської))].Я знайшов щілину дуже тонку і якось втенув живіт мені вдалось пролізти, після я виліз із щілини в невеликих деревшку, потім я стрімко побіг Собко в низ і сховався в кущах. В один з цієї ж уской щілини виліз дракон (як він проліз я незнаю, там навіть мені тісно було а він в рази більше чим я), поле цієї щілини скаторой він виліз він озирнувся навколо і вощёл в іншу пещёру, було ясно що він шукав мене. Коли він ущёл я виліз з кущів і зібрався йти як щось остонавлівало мене і застовляет йти до нього, набравшись мужіства я пощел за ним, Підходячи до печери я бачив що там було небо червоне вогне, лава пирскаючи немов інший світ, я увійшов в піщёру, як він заморозив каво-то з моїх рідних або Блиск (чому заморзіл мені не відомо), сказав мені дуже приємним благородним голосом що б я не турбувався. Повір йому я став підходити до нього, як він огорнув мяня хвостом затиснувши в тески, (як змія захоплює жертву).
І почав мене жиму, недов вдихнути, як я закрив очі і почати тужиться уві сні, я відкрив очі і побачивши як частина мого тіло було вкрите кригою, я від жаху знову закрив очі і почав тужиться, після я відкрив очі і дивився йому вліцо а він мені, як його обличчя і все тіло було заморожено, після мені вдалося вибраца, незнаю як, я почав разглядовать свої руки як він знову сомной заговорив благородним голосом: що цю силу яку він мені дарує (я так зрозумів що він дав мене силу льоду.Він ще щось говорив але я не пам’ятаю), після, він почав зникати потобно снігу, і він сказав мені наостанок, щоб я защет каво-то з малих, (підсвідомістю я зрозумів що йому немение 7років має бути).
після всього цього він зник, а я почав желеть отом що трапилося, що я більше не почую його благородного голосу.

Я була школяркою уві сні мені було років 8-9, я вчилася, була зміна нас випустили погуляти тоді було літо-уві сні, я побачила що на озері були якісь люди і там в сірому мішку був хтось пов’язаний.Я кувідела що вони когось кидають в озеро, я якнайшвидше побігла до озера я ледве витягла когось в мішку, я розв’язала мішок а там був ельф-Леголас я витягла його з мішка і потім&# 8230; О боже це було так класно він сказав спасибі і потім він став битися.ну а потім я прокинулася.

Вітаю! Сон такий самого початку: Я і моя молодша сестра Ми чекали коли хто небудь звільниться і дадуть нам будиночок (ми зняти хотіли) Навколо було все таке убоге, будиночки як руїни. Але тут підійшла мила дівчина в білому платьяце, І повела нас дивитися будиночок, Все мннялось, зайшли ми в один, а її ельфи оточили навколо світло светлоЮі щікотят її, літають навколо неї, а вона сміється і нам говорить&# 187;, хочете приходите сюди &# 171; і так легко ставало. Після ми вже в будиночку і сестра забігає і на родастях як ніби вона вагітна і їй говорять буде дівчинка . Ми так сильно зраділи. А потім я дивлюся старший синок її як грав лежить не рухається я її взяла на руки начебто прокинувся. На цьому я прокинулася з острахом . Син у сестри є йому 1.6 г . Та й моя родина куди поділася у мене є дочка 8 років і чоловік. Напевно бред какой то . Але Вам спасибі, розповіла сон легше стало а то осад якийсь був. спасибі.

Я бачила маленьких чоловічків у нас вдома як вони відходили від стін і простягали мені руку що оо говорили вони були білі світлі

Привіт, уві сні мене познайомили з ельфом, його звали Дель. Він мені повинен був намалювати якісь магічні візерунки.

Мені снилося какждий день то що йшла війна між ельфами і чорними силами і я в ній брав участь тьма поглащяла все на своєму шляху це тривало у снах кілька днів мені здається я ізброний і я знайду ельфів в лісах і допоможу їм

Я плавала в басейні з купою інших людей, і тут в приміщення басейну зайшла сім’я. В очі відразу кинулися їх вуха. Вони були загострені на кінцях, у кого-то довше, у когось коротше. Але було відчуття, що бачу це тільки я. Мені сподобався хлопець з цієї родини. Попелясто-русяве волосся, високий. Разом з ним були молодший брат, сестра і мама. Я підійшла до молодшого брата, і запитала, звідки у них такі вушка. Він мені по секрету розповів, що вони ельфи. Попросив його кудись відвести, і тут до нас підійшов його старший брат (який мені сподобався), і запропонував пройтися прогулятися. Я, природно, погодилася. З нами пішли його молодший брат і сестра. Під час розмови я дізналася, що добиралися вони до нас &# 171; 2 дні і 2 ночі&# 187 ;, і їхні батьки не дозволяють їм заводити стосунки з людьми, але я йому дуже симпатична, і він хоче не послухатися заборони. Виявилося, що йому 20 років, його сестрі 17, а молодшому близько 8 років. На цій прогулянці мій сон завершився.

допоможіть розпізнати сон, в катороя бачу свій будинок, велике поле, що не подалеку знаходиться річка через Катор не можна переходити смертним, якщо перейдуть стануть деревами (вербою плакучою) на іншому березі. мені туди не можна але тягне сильно, моя дитина переходить на інший берег і стає деревом, преход йти звільняти його .задопомогою своєї сили звільняю дитини та інших ув’язнених, вони біжать в жаху, з лісу виходить (вилітає) ельфійськая чаклунка, з каторой мені доводиться сражатся і коли я перемагаю виходячи інші прінемая мене як рідну, пр і це говорять &# 171; ви повернулися, довго чекали вашого повернення&# 187; .що це означало зрозуміти не можу

Сон почався з того, що мені треба було когось вбити (час середньовіччя швидше за все) . А на стороні того, кого мені треба було вбити були дві дуже гарні ельфійки. Як я зрозумів, я теж був ельфом. Мені ой як не хотілося робити їм боляче&# 8230; У підсумку з цими ельфійками я домовився і вони не стали мені заважати .
Вже після цього сон продовжився в наш час і ми йшли гуляти (я, мої друзі і ці ельфійки) . Ми розважалися, потім пішов сильний дощ і ми стали грати в якусь настільну гру. Після цього, коли дощ скінчився, всі почали розходитися&# 8230; а ці ельфійки кудись пропали і до того моменту, поки я не прокинувся, я бігав і шукав їх, але так і не знайшов. Ось прокинувся і якось прикро на душі&# 8230; і я адже навіть запам’ятав їх особи. Шкода малювати не вмію (

Мені приснився ельф.
Ми з ним спілкувалися на різні теми. Я його гладила. Спочатку він був маленьким і раптом виріс. Ми з ним гуляли по лісі. І раптом він за що то на мене образяться. Він більше зі мною не розмовляю. І в один прекрасний день взагалі не прийшов. Я заплакала. І тут мій сон закінчується. Я прокинулася в сльозах.

Толі того, як я впала з високого моста, довго летіла. Я не розбилася. Я потрапила в якусь дивну гущавину лісу. побачивши, ельфів, я попросила допомоги. і тільки один погодився мені допомогти. Він назад (де я була перед тим як впасти) мене відвіз.

Здраствуйте, мені потрібна допомога&# 8230; Перший сон цієї ночі я був в гості у нашого правителя і він намагався робити мені подарунки, хоча я знав що він дияволів, ставився до німу з повагою, потім він зник і я залишився в його будинку з кимось із своєї сім’ї і говорив що його подарунок це супер м’які і комфортні тапки але я не готовий їх прийняти, потім вже я граю в якусь гру, гда я став Ельфом і давав всім з команди енергіі і силу щоб подолати монстрів, потім раптом я сам зайшов в цю гру але вже все здавалося по справжньому і наша команда повинна була вирішити головоломку, а саме рушити залізні предмети щоб була форма пентограми, потім з’явилося червоне свічення і всі були в жах, вони втекли і отсавіл мене з колегою щоб ми чекали вершника, після цього я дивлюся в око закритої кімнати і бачу вершника як скакати на чорному коні і з батогом в руках, він проходить через стіну і починає вбивати поруч стоїть людини, а коли я намагався ножем вбити його, він відвернувся і я зрозумів що це диявол в образі мого колеги з академії (високий блондин з блакитними очима), він порізав мене на стегно і сказав що або я вмираю після колеги, або я буду безсмертний як він. я в шоці втік через кватирку цього занедбаного підвалу &# 8212; лабіринту і вийшов за воротами знайомого двору, і по дорого ходять дивні люди. А потім я пливу на судно де купую риб у доброго китайця і починаю грати з ним&# 8230;

Я була нібито в своїй школі на другому етоже в спорд залі, спускалася в низ, і побачила рудоволосу женшину сиділа на лавці і дивилася як я проходжу повз неї .

Ельф був страшний і злий, він не хотів зі мною ні розмовляти нічого, я злякалася до нього хотіла підійти, але він зник

починалася гроза.небо було сіре і прилетів білий чи ангел Толі ельф і торкнувся мене палицею.тут почався невеликий смерч але від нього я йшла з боку в бік.коли він був з

Ми всією сім’єю чекали північне сяйво з 21:00 по 22: 00, прийшов ельф з величезною кількістю їжі, і ми почали переїдати..бачила хмари, вони літали прямо перед моїми очима, була сильна злива..і я прокинулася&# 8230; північне сяйво так і не побачили..будь ласка поясніть про що це сон

Вітаю. Мені наснився сон. Я прийшла в зимовий ліс, вірніше мене довезли чоловіка. Там я збирала гриби і фрукти, а коли мені потрібно було заплатити хлопцям, вони вирішили мене згвалтувати. Але у них не вийшло, їх убив ельф. Загалом він мене спасибі, а потім забрав мене і на руках відніс до себе в будинок. Де він став моїм чоловіком. Що це означає?

Була гарна музика схожа на флейту. Було велике озеро з чистою водою. На озері танцювали ельфи під музику навколо великого квітки лотоса. Лотос поступово розкривався і світився а з нього моє тіло вилетіло з нього або навіть парило після його процвітання. Я була одягнена в білу одежу а на лобі був золотий пояс з якого звисав рубін на третє око. За всім цим спостерігав ельф кароль він був літній і принц ельф він був років 14 на вигляд. Кароль привітав мене і сказав що я наречена того хлопчика

Приснилася дочка, якій насправді не існує. а також вона виглядала як ельф, з блискучими очима і довгими вухами. Потім я побачив як вона буде виглядати в майбутньому: висока, струнка, зеленоволоса, з синіми сяючими очима, довгими до пояса волоссям і з зеленими бровами.

Розтлумачте мені будь ласка мій сон, розмовляю зі своєю покійною сестрою і тут бачу два маленьких ельфа з крильцями або янголята, сіли мені на ліве плече, я хотіла їх пригостити квіточками і не встигла т.до.прокинулася від будильника.

наснилося, що мені дали хлопавку бити мух. одна велика раптом перетворилася в маленького чоловічка з крилами &# 8212; щось говорив, на життя скаржився. я його залишила і пішла бити мух. кожен раз після удару на хлопушке залишалася бруд, как-будто я вбила муху (без крові), але жодної мухи я не вбила.

Мені пріснмлісь багато маленьких чоловічків.Вони літають по дому і задають завдання.Спочатку якщо ми їх не хотіли виконувати, то вони нас починали шантажувати. Спочатку вони ми їх виконували, а потім ми поїхали з цього будинку кудись (на ринок напевно) .А коли я повернулася ці маленькі чоловічки стали людьми, я їх запитую ви Маджік?(Уві сні їх так звали) .Вони спочатку говорили немає, а потім все таки зізналися.Я запитала, а можна я буду з вами такий же як і ви ?(Ну тобто, так само літати, задавати завдання, бути маленькою) Вони відповіли не знаю.Тому що там дуже важко.
Потім вони стали моїми друзями .

Я уві сні ходжу по лісі і з далека бачу гору. І я наближаюся до цієї гори а там начебто в казці варто принц ельфів і ще два три ельфи. Принц ельфів кличе принцесу. А я кому то кажу дивись ельфи, і махаю руками ельфом і кажу привіт. А вони мене не бачили а потім поступово почали зникати.

Навколо багато лісів на гірській місцевості . Я намагалася почати будівництво будинку на території . Місце забарвлене помаранчевим кольором . Багато людей. Я кажу що скоро прийде чоловік . Але називаю ім’я іншої людини

Мені приснився Ельф він був добрий він був таким світлим а ище він був не простий а різдвяний він мені дарував подарунки і він був моїм другом і ето була вона

Мені наснилася дівчина ельф я був напевно в інший всесвіту або планеті де багато рослинності я захищав село від монстрів. Була королева села і у неї було 12 дочок які раділісь в один рік по кожному місяцю рождається 1 доч більше цього вони не народжувалися мені сподобалася одна з них і ми напевно були гарною парою. Я вбив томатного стражника і якусь дівчину, яку напала на село .

Біля мене літали багато, багато ельфів, я їх фотографувала на телефон і всім показувала.справжніх і їх фото

Був я на даху ховався від приследователей він був з пістолетом.
Я почав його дражнити щоб той вистрілив всю обойму і коли у нього кончялісь патрони я раптом опинився внизу але приследователей не було і тут я побачив ельфійка (до цього сну я її вже бачив теж уві сні і в тому ж місці вона зустріла мене як старого друга. І тут я бачу себе з боку як ніби я теж ельф, у неї був якийсь зелений камінь не можу згадати назву. І тут вона дала його мені в руки і як ніби я став не можу пояснити смутно при поміняю вона ще сказала що це могутня ельф, я подивився в дзеркало і прокинувся.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ