До чого сниться 😴 Електропровід уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Електропровід що означає

До чого сниться Електропровід:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Електропровід уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Електропровід» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Електропровід – емоційне напруження занадто очевидний – будьте обережні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Електропровід – виникне небезпека для життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Електропровід – до напруженості в сім’ї.

Приснився Електропровід, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Електропровід уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

На мене впали електричні дроти

Доброго дня! Мені наснилися повалені опори і обірвані проводи ліній електоропередач. Вони лежать на проїжджій частині, що заважає проходу людей і проїзду транспорту. Що значить цей сон?

я бачу уві сні залізницю а над не починають загорятися дроти і все машини починають врізатися в поїзд і поїзд теж зійшов з рейок виходить місиво і я як будтоби теж перебуваю в якомусь вагоні але не в цьому поїзді і кричу людям виходьте швидко буде біда і розумію що я рятую людей і тут в мою сторону мчить фура і в останній момент її відводить від мене і все врятовані ніхто не постраждав і знаю що це відбувається в россии але житлових будинків там немає якась траса

Я йшов по дорозі від старої школи, йшов дощ, вірніше води багато навколо було (стояча вода на дорозі). І прям по серед дорозі звисають електричні дроти під напругою іскри і все таке. Зустрів людини він мене попереджає, але я його ігнорую і проходжу ці дроти навіть не звертаючи відсуваючи їх рукою. Проходжу далі бачу ще точно такі ж, але тут вони вже на проти мого старого будинку, я повертаю голову направо і бачу вогонь з вікна. пожежа. Не пам’ятаю чи то я що то кидаю, то чи бігу, бачу людей що то кажуть, але я заходжу в будинок і розумію що треба все виносити рятувати, і згадую, що будинок порожній вже нічого виносити. Дивлюся провислий дірявий стелю і стіни, чому то навіть не чорні.

Бачу сон, в якому до мене під ковдру простяглися чоловічі руки і поклали мені їх на тіло, в цей час заіскрився шнур якогось електроприладу вставлений в електричну розетку. Іскри сипались в різні боки. Я підскочила, схопила табурет і дерев’яною ніжкою вирвала палаючий шнур з розетки. Будь ласка якщо Ваша послуга платна, то не відправляйте мені ніяких значень.

пливу і в воді лежати дроти під напругою і у мене страх, що долбанет струмом, било струмом але не так сильно начебто була якась ситуація в місті НС

на мене починає намотуватися чорний провід від зарядки, дуже багато.в районі грудей, намагаюся зняти не виходить

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ