До чого сниться 😴 Екскаватор уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Екскаватор що означає

До чого сниться Екскаватор:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Екскаватор уві сні по 10 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Екскаватор» по 10 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сучасний сонник

Побачити уві сні екскаватор – знак того, що все своє життя ви будете багато працювати, тому що на самому початку свого життєвого шляху неправильно виберете собі професію.

Якщо ж ви бачите зламаний екскаватор – це значить, що ви не будете любити свою роботу.

Працювати на екскаваторі – сон свідчить про те, що вас чекає поганий результат у всіх справах, за які ви візьметеся.

Потрапити уві сні під ківш екскаватора – до радісних і довгоочікуваним подіям.

сонник 2012

Екскаватор – відображення ситуації вимагає «глибокого копання». Необхідність бути розумним, щоб не «зрівняти з землею».

Сонник Дмитра та Надії Зими

Екскаватор уві сні – передвіщає важкий спір, пов’язаний з розподілом майна, кар’єрними питаннями або поділом майбутнього прибутку. Будьте обережні: можливо, хтось із вашого оточення готує вам підступ.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Екскаватор – до непорозуміння з боржником.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Екскаватор – відмінний дохід, гроші будете буквально гребти.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Екскаватор – не беріть те, що будуть давати, у вас потім візьмуть більше.

Сонник любовних відносин

Якщо вам сниться екскаватор, копальний землю – це означає, що скоро ви зустрінете людину, з яким зможете знайти задоволення в сексі.

Бачити екскаватор з піднятим ковшем – означає, що ви зустрінете партнера, який здивує вас своїм сексуальним досвідом.

Чоловікові такий сон – говорить про те, що на нього зверне увагу чоловік з нетрадиційною орієнтацією.

Сонник від А до Я

Приснився екскаватор – означає, що наяву ви можете потрапити в дуже неприємну ситуацію, піддавшись на вмовляння уявних друзів, які намагаються заманити вас в пастку.

Працювати на екскаваторі – віщує тяжку і малоприємну в усіх відношеннях далеку поїздку.

Екскаватор, що засинає вас землею в якійсь канаві або котловані – це до приємних зустрічей, візиту в гості або ж прийому гостей.

сонник Мандрівника

Екскаватор – воля сплячого; успішна кар’єра для чоловіків або зворотне: хтось під вас «копає»; наполегливий залицяльник для жінки.

сонник Фрейда

Бачити уві сні наближається екскаватор з піднятим ковшем для жінок – якщо вам здавалося, що у вас в житті все до нудотності спокійно, немає ніяких цікавих зустрічей і знайомств, то ось вам доказ зворотного – сон говорить про те, що незабаром ви зустрінете чоловіка, який , при всій своїй грубості і зовнішньої непоказності, доставить вам ні з чим не порівнянне задоволення. Можливо, зустріч буде не єдиною і виникне тривалий бурхливий роман.

Чоловікові, який побачив такий сон – потрібно готуватися до того, що він сподобається незнайомцю з гомосексуальною орієнтацією.

Бачити, як екскаватор копає землю – нарешті ви зустрінете людину, яка здатна зрозуміти ваші таємні фантазії і втілити їх в життя.

Приснився Екскаватор, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Екскаватор уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. моєму синові приснилося що я померла. труну з моїм тілом не закопали в землю а поховали в піднятому ковші екскаватора посипавши квітами.він дуже сильно плакав і прокинувся в сльозах. кому з нас і що обіцяє цей сон?

Вітаю ! такий сон йду я по будівництву якийсь тільки все почнеться одразу будівництво раптом земля ставатиме під ногами якась в’язка місцями знову тверда упереміш, тут бульдозери появляються вони роблять візерунки на землі яку рівняють я йду по цим узорів вони теж деякі тверді деякі в’язкі я провалююсь на сантиметрів 15-20 потім знову начебто твердо і так йду далі зупиняюся дивлюся назад бульдозерів стало ще більше потім ще більше стало як то моторошно вони великих розмірів потім дивлюся я оказиваеться в ямі або котловані з бульдозерами перебуваю раптом справа я побачив дитину грудного беру його на руки показую на один з бульдозерів раптом вилазіет мужик -машиніст бульдозера показиет вгору кличе кого то (оказиваеться він кликав екскаватор) тут я бачу великий екскаватор який опускає мені ківш я з цією дитиною тримаючи його в руках влажу в великий ківш і благополучно піднімаюся закриваю очі приготовляти що коли він піднімить і опустить ківш буде тріск гуркіт але немає він м’яко покладає ківш я відкриваю очі сон заканчіваеться

Спочатку уві сні якийсь чи то трактор, то чи екскаватор висипав на мене якусь пил типу помилково, я вийшов до нього розбиратися (я був на машині), екскаваторник говорить типу постривай я зараз тут що то закінчу почекай ніби як і я якимось чином опинився на ковші за який тримався трохи звисаючи і він почав мене піднімати, та так високо, що я здивувався навіть, думав як би не звалитися, а потім він мене опустив і все

ексковаторов рив в зоні затоплення Ніжнебурейской ГЕС, де Я проживаю, ексковаторов був дуже значних розмірів, кк якась супер гігантська машина, Я під’їжджає в селище і раптом побачив, кк ця машина легким рухом вирила в зоні затленія, кк Я зрозумів, що знаходилося між скелястими сопками, на третину у воді, дуже лекго вирив величезний фундамент, що знаходився під ним, кк пушинку, відкинувши убік своїм легким рух, Я зупинився, для того щоб його сфотографувати, де мене тут же викликали занепокоєння думка &# 8212; адже там знаходяться будівельні матеріали, які Я заготовив в минулому році, що є моєю ставкою і справою сьогоднішнього і завтрашнього дня, що є для мене всім на сегодгняшній день !

Спочатку мені снилося, як риють котловани для фундаментів будинків. Потім снилося, що я з братом була в гостях у бабусі з дідусем (вони померли). Я з братом сиділа на одному дивані, а вони на іншому. Потім я пересіла до них на диван і стала питати у діда про це будівництво. Він сказав, що там будують нові будинки. І запропонував з’їздити до них у гості, в їх новий будинок. Я з ними поїхала, дід був за кермом. Бабуся на пасажирському спереду, я позаду. Їхали по довгій довгій дорозі, по шляху вони сказали, що моя друга бабуся (жива) купила собі новий будинок недалеко від них.

Вітаю!екскаватор в моєму городі з опущеним ковшем і чужі люди.один з них віддав записку з номером телефону з якого їм дали завдання копати.

під вікнами екскаватор рив землю, що то шукав. ківш піднімався високо, перший поверх, боялася скло розіб’є. через деякий час від’їхав убік до сусідів, там рив. потім дивлячись у вікно побачила переритими землю як для будівництва чого то і з краю посаджені молоді кущі.

Йшов зі своїми знайомими поруч з кар’єром, на місці того кар’єра в реальності знаходиться поле, в якому стояв екскаватор який не працював, техніки в кар’єрі практично не було

Я бачу сон екскаватора, що він спочатку працює все нормально, але раптово він зупиняється і що він падає на людину, і я бачу цю людину що він мертвий

Заїхав ексковаторов в будинок і я сперепугу залізла на велика шафа і цей екскаватор намагався мене дістати ковшем з шафи&# 8230;.від переляку я прокинулася&# 8230;..

Бачила уві сні, я стою біля дороги мені потрібно було переходити дорогу, а тому боці був екскаватор жовтого кольору, екскаватор ворушив Ковшом, а на землі стояв мій маленький син, і мені хотілося швидше перебігти дорогу щоб врятувати сина, але я не могла швидше, так як їхали машини, а водій ворушив ковшем ніби не бачачи дитини, я дуже переживала за сина уві сні, але в підсумку я врятувала сина від небезпеки уві сні!

Я дивлюся на воду типу озера і бачу щось появляртся&# 8230;.З озера раптом спливає екскаватор і пливе за течією а послп себе оставляпт хвилі.я розумію що екскаватор знаходиться на спец платформі типу баржі і тому пливе дмльше і не тоне.

Я перебувала на самому глечику, який то вгору, то вниз. Буд то я загрібала в місці з ним, виконуючи роботу. Не було страшно, але дуууже високо, і я відчувала цю висоту (висоти боюся) і не падала. Вгору норм, а ось коли вниз опускалася з ковшем-прям в животі мурашки з закритими очима.

Ецковатор між двюма містами копає землю, ія переживаю що дружина непоподёт в інше місто на роботу

Регулярне і професійне обслуговування позбавить від серйозних поломок. Огляд і своєчасна заміна деталей, гарантує, що навантажувач буде працювати без зупинок протягом багатьох років.

У закритих приміщеннях можна також використовувати бензинові навантажувачі, якщо на них встановлена ​​газова система.

Щоб робота в господарстві не була паралізована сніговою стихією, потрібно шнекороторний снігоочисник, який працює в зв’язці з навантажувачем. На ринку представлено безліч різновидів цього навісного обладнання, значно різняться за продуктивністю і за ціною, яка часто визначається популярністю торгової марки і країною її походження.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ