До чого сниться 😴 Дух уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дух що означає

До чого сниться Дух:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дух уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дух» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

американський сонник

Дух – це може бути привид з минулого. Спогади, які полюють на вас.

міфологічний сонник

Дух (безтілесний, польова, повітряна форма) – обман, ілюзорна надія, сумнівне знайомство

сонник Гришиной

Святого духа бачити – відображення в душі ідей чистоти / мир і спокій в душі.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Бачити ікону Святого Духа або розмовляти уві сні, по вашим уявленням, зі Святим Духом – до втрати віри.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Якщо ви уві сні бачите будь-якої сон, пов’язаний зі Святим Духом – вам треба відвідати духівника.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите сон, пов’язаний зі Святим Духом – готуйтеся до сповіді.

Китайський сонник

Біси або духи б’ють тебе – дуже несприятливий ознака.

Живий біс, дух, потойбічна сила в саду або городі – розсіються всі тривоги.

сонник Цветкова

Дух говорити – обман в самому несподіваному місці.

Приснився Дух, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дух уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося що з неба на мене сходить святий дух у формі кола небеса були затягнуті хмарами але потім вони розвіялися і з’явилося сонце воно світило так яскраво.поруч зі мною стояла знайома і я сказала фразу-&# 171; сподіваюся це для тебе&# 187 ;, тому що у неї були серйозні проблеми і я думала це буде полегшенням для неї.але все таки він призначався для мене&# 8230; не могли б ви мені розтлумачити?

сниться ніч, я зайшла в склеп, дуже темно і сиро, мені дуже страшно. В руках у мене аркуші паперу, формат А4. Два листа падає на землю, і раптом чую голос грабує мене зі склепу, подувом піднімає листи мені в руки назад і голос говорить: йди звідси, ще й хрещена прийшла, гнівно так і на кшталт вітром мене виштовхує. При цьому нікого не видно. Я виходжу на вулицю, бачу кований паркан ворота відкриті. Начебто пішки йти не хочу, чекаю що приїде за мною машина. Але думаю в цей момент, про дядька який покійний вже, що начебто він мав бути за кермом. Нервую що його все немає. І прокинулася.

не треба в машинах біля. час їздити, водій з ім’ям може бути пов’язаний (дядька) акуратніше, а то й хрещена в церкву хреститися, якщо хрещений &# 8212; захисту проси у великих, молись, загроза життю є, папір чиста, біла, теж чи хвороба, або зміни (з чистого аркуша)

какой то невідомий дух ну таке уві сні як я його знаю, він в якійсь типу прості темної, сам він тулуб скелет руки під простирадлом у коло скелети як повітря переливається а обличчя не скелет а тоже такой сірий повітря! черепа не видно було і ми з ним про що та говорили не пам’ятаю про що, і я плакав мені хотілося плакати і ми як то обнялися і лягли я в цей момент прокинувся. прокинувся в сльозах.= (

сниться темний дух обрис чоловіка з темним як дим, він дає мені 5церковних свічок і каже йди молись, незадоволеним тоном

наснилося Бутт я перебуваю у великому будинку, і він мій, зі мною мої дядько і тітка і я їм його показую вони в захопленні хоча будинок по ремонту нормальний але трохи гірше чим насправді в реальності мій будинок, але уві сні він просто на багато більше, в ньому велика кількість санвузлів і я залишивши ненадовго своїх родичів спробував зайти в один я пройшов ще одну велику кімнату там була захована двері я зайшов але далі мене тримала якась невидима сила типу полтергейсту або будинкового і таке відчуття що раніше вона теж зустрічалася і я її дуже боявся уві сні але на цей раз я був просто злегка наляканий але великого страху не було.потім я прокинувся.

бачила обличчя маленької дівчинки, красива з довгим волоссям, вона дивилася на мене, потім різко полетіла до мене вниз живота і по ногах, потім я відкрила очі

Уві сні я спала в кімнаті було темно.Раптом я встала від того що поруч зі мною стояла людська душа золотистого світла . Я почала кричати на крик прийшла мама і вона почала відштовхувати його від мене але він не йшов і на цьому сон закінчився.

Бачила уві сні кок ніби до мене приходить дух і я про нього плачу, благаю щоб не йшов, чекаю в вікні коли він прийде, але сама розумію що він дух, що я чекаю його дух, на яву я цю людину знаю, раніше спілкувалися, а зараз року два вже не спілкуємося. не розумію чому він взагалі прийшов до мене уві сні.

Вітаю! мені наснилося, що я була в торговому центрі, шукала плаття.і в якийсь момент щось трапилося і я як би померла, тому що час відразу переноситься далі, я в кімнаті з мамою, але мама плаче. я з нею розмовляю, а вона не відповідає, навіть не дивиться на мене.пізніше, коли я не змогла обійняти її, доторкнутися нічого, я зрозуміла, що я дух і вона мене просто не бачить.я намагалася з нею розмовляти, була надія, що вона, як мати, почує мене крізь думки&# 8230; я дуже довго намагалася ось так з нею розмовляти, і потім мені спало на думку натиснути на кнопку записи на телефоні і сказати все туди. я так і зробила (хоча не знаю, як це вийшло), і о диво, мама прослухала мою запис.я сказала, що я поруч, я не розумію, що відбувається, щоб вона мені все розповіла.після прослуховування вона мені розповіла, що як ніби відчувала, що я поруч завжди.розповіла, що я в комі 53 дні вже. вона почала зі мною постійно розмовляти, розповіла, що звільнилася з роботи, моєму вітчиму справи немає до мене, вона переїхала кудись жити від нього.я згадала ще про своє хлопця, чи з’явився у нього хтось за цей час. я попросила маму відвести мене в лікарню до свого тіла і побачила там свого хлопця, що плаче наді мною. на цьому сон закінчився, я не знаю, чи повернулася я в своє тіло, але після сну було дуже важке і дивний стан. що він може позначати? велике спасибі.

снився сон в якому я бачила будинку, на робочому столі чоловіка в кабінеті його щоденник, де він описував свої дослідження про святого дусі. Зошит була нова. Листи були жовтого кольору, як стара рукопис. Велика літера на 1 сторінці написана з вензелями і червоним кольором Там були об’ємні картинки намальовані простим олівцем про те, як він (святий дух) прийшов до Діви Марії. Всі дії були намальовані дуже чітко, дотримання цих дій відбувалося одне за іншим в строгому порядку, що було вказано стрілками, зображеними пунктиром. Він (чоловік) займався цими дослідженнями в таємниці від мене.

коли я сиділа в школі в туалеті мені кожен раз бачився на стінах червоний дух якщо на нього посмотріш зі злістю то він рассердіца і зделает тобі погане потім я нечайно виявилася на верху міста а школа у мене в низу і я пішла шукати маму але потрапила в страшне місце і почалася сильна злива але ходив автобус і цікаво по ярах коли я сіла в нього не кого не було а водій був інший якого я не знаю і раптом автобус Едіт і нізвідки не візьмись взявся мій тато він був в школі в туалеті він сидів теж але патом зайшла в автобус моя бабуся з мороенним я у неї питаю а де мама і раптом мама з’явилася позаду мене і з розуміється також як дух

Згасло світло в кімнаті і я хотіла лежачи на ліжку включити світло. На стіні були дроти і мої руки притягнуло струмом до цих проводах. Через ноги виліз дух мертвого і встав біля ліжка

я побачила швидко рухається духу який пробіг в кімнати і зник з поля зору, було темно і в квартирі не було світла.Я зайшла в кімнату в залу і притулилася до піаніно.як буд-то присіла на клавіатуру.Хтось став мене толкатьв спину.але не боляче.Наче 6 рук відштовхували мене від піаніно і я стала сміятися але не відходила.Тоді яка = то сила підняла мене в повітря до стелі і перемістила мене до дверей кімнати.У кімнаті всюди було темно.Я зависла під стелею і дуже злякалася так як не знала ,, що зі мною буде.Від переляку я прокинулася і цілий день був поганий настрій

Вітаю.
Я жив в своєму місті. Помітив, що місто дуже сильно розрісся. Я одружився і жив в хмарочосі на середній висоті будівлі. Ми заснули з дружиною і ранимий вранці, прокинувшись, я пройшов на кухню і побачив, за бічним від мене вікном, кажанів різних розмірів. Мій погляд привернула дошка з написами:
1.Так, ти був з нею.
2.Ти заснув.
3.Ось вона.
Потім свій погляд я перевів на висить, в формі кокона, тіло. її рот був розірваний. Після я прокинувся в машині, ми їхали на цвинтар. Потім я повернувся додому і відразу ліг спати. Відкрив очі і побачив перед собою дружину з перебинтованим ротом. Вона щось мені говорила, але мені довелося пройти до вікна. Останні її слова: Ти вже здогадався?
Мене викинуло з вікна хмарочоса, на будівлю, далеко стоять. Там я зустрівся з людиною який спробував мене вбити. Скинувши мене з даху триповерхового будинку я майже не відчув болю і побіг вперед, репетуючи: Святий дух.

я йду по якому те гуртожитку і намагаюся знайти вхід на верх, що б віднести що то с’добное кому то, питаю в кімнаті у дівчат, одна пішла мені показати, відкриває двері в кінці коридору, я вийшла дякую її, а вона посміхається мало не сміється, і тут різко прям як наяву мене хтось хапає за брамі за і так реалістично піднімає в повітря і кидає різко об стіну, я прокидаюся .

Подія розвивалась біля мого старого будинку, де я опинилась Із Своїм рідним братом. Ми стояли біля входу в будинок, Раптена появівся дух (прозора, розміта пляма, яка літала у повітрі), которого бачила лишь я, ВІН Хотів мені Щось Сказати, но НЕ МІГ. Пляма натіскала на дзвінок при вході. Потім я живити як ее звати, так як вона не могла відповісті, то вішкрябала на стіні будинку своє ім * я &# 171; Настя&# 187;. На питання что вона хоче від мене, нашкрябала: &# 171; Допоможи мені&# 8230;&# 187; (Про якові допомогу дух просив мене я не пам * ятаю). У сні, коли ми обговорювалі Цю сітуацію з братом, я булу Переконайся что дух цієї дівчинки НЕ Вперше приходити до мене, но лишь цього разу вона Знайшла шлях як Встановити діалог зі мною. (Цей дух мені снитися Вперше. Дівчинка булу мені зовсім Незнайома).

Подія розвиватись біля мого старого будинку, де я опинилась разом Із рідним братом. Ми стояли біля входу в будинок. Раптена появівся дух (прозора, розміта пляма, яка літала у повітрі), ее бачила лишь я. Пляма Хотіла Щось Сказати, но не могла, лишь натіскала на дзвінок біля дверей. Потім я живити як ее звати, так як вона не могла Говорити, то вішкрябала на Зовнішній стіні будинку своє ім * я &# 171; Настя&# 187;. На питання что вона хоче від мене відповіла: &# 187; Допоможи мені&# 8230;&# 187; (Про якові допомогу мене просив дух я не пам * ятаю). У сні, коли ми обговорювалі Цю сітуацію з браом, я булу впевнена что дух дівчинки приходити до мене НЕ Вперше, но лишь цього разу ВІН знайшов способ як Встановити зі мною діалог. Цей дух мені пріснівся Вперше. Дівчинка мені Незнайома.

Вітаю! Мені наснилося, що я невидимий привид (дух). Я творила що хотіла, заради розваги зупиняла машини, душила водіїв і залишалася повністю безкарною. Але одного разу, я потрапила на водія який мені не піддався, а протистояв мені. Він вийшов з авто і побіг за мною начебто бачив мене. Я подумала що він хоче вбити мене, але немає &# 8212; він обійняв мене, а я поцілувала його. І так закрутилася наша любов, ми більше не могли бути друг без друга. Але щоб нам бути разом, мені довелося виправити всі свої помилки. Я повинна була виконати останнє бажання тих людей, яких убила (2 хлопця, дівчина і стара). Встигла хлопцям і старій, після чого вони ожили&# 8230;. І на цьому я прокинулася не завершив свою місію&# 8230;.

Привіт, мені сьогодні приснився сон, ніби мій син йому 8 років, помер і уві сні прийшов його дух і каже мені &# 171; Ну розповідай&# 187;.

Я померла. і далі мій дух ходив з друзями і до мами. Я набувала щільність, якщо смикала себе за краєчок джинс. І один раз не втрималася і постукала до мами в двері і вона мене побачила і почала плакати. Я говорила багато чого в знак розради і сказала що мені треба щось виправити але не знаю що. а потім попросила не відкривати вікна. Інакше я піду

Доброго дня. Приснився уві сні родич (живий) що уві сні він спить і я стою і бачу як з нього виходить дух, якого я бачу. коли я запитала куди ти йдеш у духу тобто, повертайся назад., він повернувся і так пару раз.

У мене є брат, йому скоро буде 4 роки. Мені ж уже 16. Снилося мені ніби я веду його в садок. У садку порожньо, людей зовсім немає. Разом зі мною туди веде свою дочку жінка. Я начебто торкнулася до неї, і відчула її. А ось брат мій мене не чув, начебто він мене не бачить навіть. Як виявилося пізніше, я була духом, і жінка ця теж. Вона мені потім сказала &# 171; пішли, нам пора&# 187;. ми пішли.

мені наснилося що я ходжу духом, і не можу зрозуміти чи то я померла чи то я тяжко хвора і перебуваю між. Зі мною була ще дівчина незнайома в такому ж стані, незабаром вона полетіла вгору. а я потрапила на власних похорон і зрозуміла що я не зовсім мертва ну і якось намагалася повернутися в тіло і в мене вийшло что-ли, далі не пам’ятаю. Ще поки шукала своє тіло і з’ясовувала причину, розмовляла з людьми, хтось знайомий, хтось ні.

мені наснилася силует білої дівчини вона стояла на проти мого ліжка коли я прокинувся на роботу тільки я встав і продзвенів будильник і вона пропала а я прокинувся, це було як в реальності як ніби я й справді встав на роботу і побачив цей силует

мені наснилося, що я говорю, що сумую за бабусі (яка року 2 як померла, і у снах я з нею частенько розмовляла), хочу її побачити і тут же лягаю в ліжко і до мене лягати ніби хтось, я вискакую і біжу по далі від ліжка, відкривається шафа, ляскають двері, я забігаю в іншу кімнату, там велике вікно, розбиває блискавки пам’ятаю (((я велика, злива глибока ніч, великі осколки падають на мене, мене рятує сестра і я біжу до сусідів що б у них переночувати, вони пускають, більше не

Наснилося що я гуляв з мамою, сестрою і своєю дівчиною. Гуляли ми біля річки далеко-далеко від будинку в незнайомому місці. Там була дівчинка років 15-16, бліда дуже з чорним волоссям до плечей.Начебто-б вона була злим духом . Вона повалила мене на землю

У моїй квартирі присутній дух, але душить тільки мене. Щоб почати я готова просто рот розірвати, а всі інші спокійно сплять. Мені вдається відкрити вікно, я починаю дихати. Скоро мої родичі намагаються освятити квартиру і витравити дух, а я дізнаюся, що це мій дух-хранитель, і він просто не хотів, щоб його виганяли.

Вітаю! мені приснився сон що у мене бабуся побачила у вікно білого світиться людини стоїть біля лазні, я встала подивитися і правда він там стоїть я вийшла з дідусем на вулицю щоб подивитися ближче той став сміятися але обличчя не видно так як він світиться, дідусь став його проганяти битися з ним і я кинула в нього пляшку вона відлетіла назад, потім він відійшов як то від нас що ми і не побачили встав ближче до лазні і пальцем показував на баню, а лазня горіла і потім я різання встала

Мені 18 років майже. Сниться мені такою незвичайною сон. Їду я в поїзді, в своє місто де живу. І зустрічаю свого знайомого, ми з ним виходимо на станції. (Моя це станція була чи ні &# 8212; вже не пам’ятаю). І не пам’ятаю, скільки разів причин у мене виникла необхідність зайти до його дідові додому. Я зайшов в квартиру, ходжу по кімнатах, оглядаю їх. І в одній з кімнат на стіні висить портрет. Літньої жінки в білому костюмі з білою короткою стрижкою, в білому капелюсі. Акуратна і симпатична жінка;) І на портреті вона кліпнула очима. Я її питаю: &# 171; Ви жива?&# 187; Вона каже мені з посмішкою: &# 171; Немає&# 8230;&# 187;. Я кажу: &# 171; А з ким я тоді розмовляю?&# 187;. Вона як завжди з посмішкою: &# 171; С духом&# 8230;&# 187;. І уві сні я був радий цьому, що мені випала така можливість. (Іноді хочеться мені поговорити з ним в реальному житті). Я запитав мовляв, що за дух, вона говорить &# 8212; недалека родичка моя. Ну я її тут же почав вантажити питаннями, які мене цікавлять, вона відповідала, але не хотіла багато розповідати. На цьому ніби все закінчилося..

Сниться дух дідуся, забрав на той світ бабусю і хотів забрати мене і всіх родичів.ми пішли з дому був сильний вітер ми не могли йти щоб врятуватися

снилося, що я померла. я бачила себе у вигляді духу. я постійно щось хотіла передати мамі тільки що я не пам’ятаю. потім я у вигляді духу хотіла поцілувати своє брата на прощання і він повернувся. в цей момент я прокинулася.

Мені приснився сон, що я лежу і задихатися, я незнаю що або хто мене душить. Але розумію що це якийсь дух .Я не можу сказати ні слова але втрже час мені кажетьса що це зі мною відбувається
в реальності.Що це означає?

Стаю спостерігачем при дорозі і бачу чудо в порятунку людини від страшної аварії. Раптом голос звертається до мене &# 187; а тепер ти мені віриш&# 187; . Я з початок не надав цьому значення, а потім знову &# 187; ти віриш в моє існування і в моє чудо?&# 187; Я відповів Подумав про все що бачив&# 8230; &# 187; да, я вірю в тебе, вірю в твою силу&# 187;. Після я прокинувся в нормальному самопочуття .

Уві сні був привид, одягнений в червоний плащ. Тільки в середині сну я зрозуміла, що він привид і що половина людей не може його бачити. Побачивши його я відчувала страх. Він намагався дізнатися мої якісь числа долі, і своїм нігтем скребал на мою лобі цифри &# 8212; 19,37.

Точно не пам’ятаю з чого все почалося, але пам’ятаю що на вулиці був день, тепле літо, зелені дерева, я йду по вулиці і тут біжать двоє дітей, старше 10 років але не більше 13 точно, десь 10, 11 ілі12, і у них щось на шиї, щось чорне розміром в пів жіночої долоні, щось схоже на датчик руху . Діти просили допомогти, але я побоялася, мені здалося що коли я зніму датчик, то він вибухне, може тому що на ньому мигала червона точка, хоча він був прикріплений сірим скотчем, але дуже щільно, і діти десь втекли. Потім йду вулицею далі і у нас в селі є занедбані старий будинок, обгороджений дерев’яний паркан, він в хорошому стані, а за ним стоїть будиночок, старий, як колись у бабусі був, побеляний, зверху шифер, дерев’яні маленькі вікна. Цей будинок мене чимось привернув, але потім я якось здавалася на початку вулиці, на тому ж місці де бачила двох хлопчиків які просили їм допомогти, побачила на підлозі валяються датчики, і думаю мовляв молодці хлопці звільнилися, потім знову йду і станавливаются біля того будиночка, він ніби як би занедбаний, але щось мене туди вабить, я перелазив паркан і йду до будиночка, заходжу в середину, він не великий але там світло, піч стоїть мазати, стіни мазані, тісно трохи, сидить дідусь, на козака схожий, навпроти нього ще хтось, і тут раптом нізвідки з’явилися ети двоє, і другий, хто сидів навпроти діда, що про їм дав, сказав що у них мати трохи з глузду з’їхала, на всіх своїх дітей повісила датчики. Між старим козаком і тим мущину щось стояло пляшки старі скляні, зараз таких немає, і ще щось, той мужик дістає, не пам’ятаю що, і від туди говорить незрозуміло що хлопцям, як ніби дух якийсь . Потім цей старий Козак щось говорить мені дістає порожню довгу пляшку, каже щось про духів і з нею вилітає ніби джин дух якоїсь бабусі, плходу веселою бабусі, тому що з нею було легко і весело говорити. Потім незрозуміло як, але я вже десь їду, щось потрапила на моє волосся, вони у пеня довгі, по попу, і я хочу це прибрати, ми вже десь стоїмо, але я нібито лама волосся, раз трохи відламати, другий раз, потім піднімаю їх в високий хвостик і тут я вже стою в тому будиночку і дивлюся на волосся в дзеркалі, вони почкмуто білі, як у блондинки і у мене там маленький хвостик

Тетяна, сьогодні уві сні розмовляла і бачила відображення Духа спочатку чоловічого, потім жіночого. питала про своє життя, мені точно давали поради, відповідали на питання минулого. ці Духи как-будто живуть зі мною в моїй квартирі. слухала їх мови я не одна, а поруч з чоловіком, я його знаю.ще дивно поводилася моя кішка, з переляком ходила по стіні і шерсть була дибки вокпуг цього місця
пошта [email&# 160; protected]
C повагою,
Олена

Приснився сон тривав 13 хвилин, він дуже дивний, до мене як ніби ліг людина яка в реалі викликає у мене симпатію і він мене обняв, і таке відчуття що я над ліжком вишу разом з ним, а потім я знову на ліжку лежу він мені прошепнул на вухо люблю тебе нескінченно і я відразу прокинулася, серце билося сильно, що це може означати?

Приснився сон ніби літо і я в гостях у бабусі. Прокидаюся вранці, а встати не можу, т.до. хтось невидимий міцно тримає мене. хочу закричати &# 171; мама&# 187 ;, але голосу ніби немає. Перевівши дух, насилу починаю подумки вимовляти &# 171; господи, спаси і сохрани&# 187; (Для мене це не властиво, т.до. я невіруюча). Знову переселивши тиск на мене, починаю хреститися. Тут зустрічаюся очима з мамою і одними губами прошу допомогти. Вона, не довго думаючи, кинула тапок в того, хто мене тримав. У мене виходить звільнитися, я повинен звідкись вискакувати до мами, обіймаю її і починаю плакати. З’являються мої бабуся і тітка, запитують що сталося. Я розповідаю, і вони втрьох розуміють, що це може бути дух однієї жінки-п’яниці, на впізнання якої вони ходили. Для мого порятунку мама з тіткою починають читати молитву, а бабуся все навколо окраплять святою водою. Це якось подіяло, я перестала плакати і почуття тривоги пішло. Мама пішла подивитися, що відбувається в сінях. Там почала зі стелі сипатися штукатурка, мовляв дух йде, треба продовжувати. Тут з’являється мій кіт і ще кіт і починають шипіти, дивлячись на мене. У мене знову починається істерика, тому що я розумію, що дух всередині мене. Я починаю слізно просити родичів, що б вони витягли її з мене, починаю клястися, що після цього одягну знову хрестик і буду пестити до церкви.

Привіт, ми з чоловіком недавно зняли квартиру і живемо тут пів року.Я постійно тут чогось боюся, страшно спати без чоловіка (поки він на роботі) і взагалі стала моторошно боятися темряви.
У нас 3.5 місяці тому з’явилася дочка.
Кілька разів мені вже снився страшний сон.
1 раз-хто-то, кого я не бачу (дух постійно чіпає мою дитину, перекладає з місця на місце, садить на попу і взагалі-моя дитина літає (я прокинулася в жаху).При тому уві сні, так само як і на яву чоловіка поряд не було.

2 раз-знову сниться, що дитину хтось перекладає з місця на місце, коли я відвертаюсь, ми з чоловіком ховаємо дитини в туалеті, і коли йдемо його перевіряти, двері зачиняються і закривається на шпінгалет з іншого боку, потім якимось дивним чином ми опиняємося у свекрухи будинку і там теж моєї дитини перекладає це істота, потім воно показується мені в обличчя дорослої дівчини, я підходжу до неї, а вона розчиняється, поки це відбувається, я б’ю її по обличчю&# 8230; з дитиною така ж система відбувається (знову з місця на місце).Я викликаю цього духу поговорити, вона з’являється, запитує-навіщо? дивиться мене і зникає повністю..

приснилася чужа кімната. я з хлопцем. потім що то невидимою схопило мене за ногу і почало кидати по всій кімнаті, а мого хлопця почали душити. потім ми побачили що це були не живі люди. було холодно і все в чорно білому кольорі. потім нам вдалося піти з кімнати. я опинилася вдома, але у мене були всі ноги в чорних синцях. вони були схоже на труп.і я прокинулася.

Доброго дня, Тетяно!побачив наступне&# 8230; я відкриваю очі, як би прокидаючись у себе вдома, бачу в дверному проході 3 незрозумілих істот.за описом я б сказав смерть без коси рук і ніг та обличчя, тільки ряса з капюшонами.в страху я почав вертіти головою, побачив бабусю але вона, як би не бачачи цього відразу пішла.повернувши голову наліво, побачив поруч лежить маму ,, вона виглядала не зовсім здорової..спостерігаючи за всім цим &# 171; хв 2-3&# 8243; я підірвався до них сам того не розуміючи, що б їх відігнати.2 з них відразу майже відразу зникли.той що стояв попереду стояв переді мною ..нічого не роблячи просто як би спостерігав, мені чомусь здалося, що зовсім не за мною.після чого я в мнгновеніе опиняюся, на якомусь кораблі в пошуках цього бігу, бачу його і маму, побачивши мене вона прямує до неї, а я не розуміючи як опиняюся між ними і він..як би обсурдно це не звучало..вселяється в мене.після чого я біжу намагаючись кинутися за борт, але мене зупиняє якийсь хлопець і я прокидаюся в страху і з задишкою, буд-то я і справді пробіг не малу дистанцію..подивився на годинник, час було 3:33 .через секунд 30-40 коли я спробував прийти в себе у мене заробив відключений ноутбук із закритою кришкою і зашумів холодильник&# 8230; якщо можете пояснити, буду вдячний.з повагою !

Вітаю. Мені пріснілос ніби я сплю і прокидаюся починаю кашляти і з мене вилітає чорна хмара, типу дух якийсь дуже страшний.

Наснилася бабка сидить на пеньку навколо зелена трава
Сказала мені щоб я йшов гуляти а не спав
А я її покрив матом сказав щоб ти здохла і виявляється так покрив що це чули люди знаходяться в кімнаті (які не спали)

Доброго дня! Мені наснилося, що я зі своїм нареченим купую покинутий будинок, він не лякав нас, в ньому не було страшно. Ми міркували, з чого будемо починати ремонт, але потім в будинку з’явився дух жінки, з який ми розмовляли, що вона розповідала нам, я не пам’ятаю, але ми її не злякалися.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; наснилося, що я лягла рятувати будинки як правило, виникає невидимий дух моєї мами, чомусь я чітко відчувала що це вона, і намагається мене викинути з болкона, я намагаюся втекти, включити світло, а його немає, немає звідки чоловік рятує мене

приснився дух моєї бабусі (в житті бабуся жива). вона була у мене вдома зі своїм ліжком. я сильно плакала тікала від неї, вона кричала була агресивною, дряпала маму, брата, племінницю. в чому полягає сон?

Ми полювали з друзями за чимось на якихось болотах. Коли ми подолали певну зону ми потрапили в місцевість де наскільки я зрозумів розшаровуються світи, духи і люди можуть контактувати. Причому мої друзі іноді пропадали, як будь-то на мить випадали в якийсь інший простір. Ми провели обряд з кровопусканням що б викликати духу, він (точніше вона прийшла) і допомогла нам роздобути те, навіщо ми полювали. (Я вже не пам’ятаю що це було). Потім пам’ятаю, що ми дуже швидко бігли від чогось, і коли ми подолали цю &# 171; прикордонну зону&# 187 ;, то серце в тілі духу, в якому вона перебувала зупинилося і вона повільно почала вмирати. Не знаю навіщо вона поцілувала мене в губи і сказала &# 171; я чую твоє серце&# 187;

приснився дух моєї померлої собаки, уві сні він всюди ходив за мною я навіть чула гавкіт його бували моменти коли я бачила силует собаки в кольоровому вигляді, а так в основному в прозорому вигляді бачила.дух собаки був не агресивним

Наснилося що якийсь чорний дух забирає життя у людей, і врятуватися можна тільки втікши або не дивитися в очі і не доторкатися до нього

Прийшов в гості, сиділи окремо в кімнаті коли знайомі відпочивали на кухні, господар недавно купив цю квартиру і говорив що тут що відбувається. Після чого в кімнаті стали підніматися штори. Я Спочатку злякався, а потім вирішив з ним поговорити. і попросив його що він ще раз це зробив. І все що я його не просив (посунути стілець, відкрити шафу) він все це робив. Він що то хотів мені сказати а я так його і не почув. Він був без тіла, его не було видно він не міг розмовляти.

мені приснився дух ангели Меркель вона чето говорила і зробила як вибух і тицьнула на мене пальцем але я її зловила і тримала а виглядає як дух

Я сиділа на вікні.Раптом, хтось почав зі мною розмовляти.Голос був тихий, спокійний, навіть можна сказати доброзичливий. Я спочатку подумала, що це Бог або Святий дух.Він мені говорив, що пробачив мені все і я радив, щоб я ходила до церкви.Потім він мене обняв і я відчула, що по мені пробіглися муражкі.На наступний день, я пішла до церкви в образі монарха. Я розмовляла з Богом уві сні, він Милостливим до мене ставився (навіть обіймав!) Я так відчула..Все послелующіе сни я ходила до церкви.Я прокинулась. Все ще спали.На вулиці була чудова погода.Тихо та спокійно

На ліжку зі мною безтілесні духи лежать, я намагаюся їх прогнати, прошу діда, який дуже давно помер, допомогти мені. Прокинулася зі сльозами і в мурашках.

уві сні душив дух якогось підлітка коли прокинувся відчував чиї то сліди рук на шиї. Сон приснився днем.

Мені наснилася дух моєї першої серйозної любові. Ми розмовляли, цілувалися, а в кінці сказала, що вона мене прощає. І я прокинувся.
Але чому дух, вона жива.

Приснився дух батька мого, ніби він помер, але він живий в реалі, будинок темний в ньому рухаються речі і я знаю що це мій тато і він мене про щось попереджає, мені страшно, але я чекаю знову його дії, я бачу якісь літери він що то пише мені

Добрий день Тетяна мені приснився сон з вівторка на середу &# 8230; Була ніч світло в кімнаті був вимкнений я лежала клацала ноут &# 8230; було так тихо &# 8230;&# 8230; і тут раптом я бачу що в вікні виглядает одна голова духу (примари) і він дивився так на мене &# 8230;.. потім я прокинулася ! До чого це мені наснилося ?

до мене прийшов дух, придавив мене, але я повернулася, побачила і говорила з ним. запитала, якщо прийшов з гарним, то погладь мене. Він не дочекався інших слів, взяв мене за руку, погладив, міцно стиснув руку, встав і пішов.

мені наснилося що в будинку де я раніше жила, з’явився дух у вигляді голови якогось звіра (ведмідь або чорний лев), все це я спостерігала по телевізору, я особисто в будинку в цей момент не була присутня, і нові господарі будинку були ніби як шамани&# 8230;.

Мені приснився дивний сон. Дівчинка шести років просить мене про допомогу витягнути її з ями, її хотіла потягти чорна тінь, я врятувала цю дівчинку, але виявилося, що вона привид, вона подякувала і зникла, безслідно зникла (

Добрий час доби! Приснився сон що в мене вселився чийсь дух нібито я сама це щось хотіла але потім злякалася від дивних відчуттів і почала переживати кричати прокинулася від свого крику! До чого такий сон? Він мене дуже турбує спасибі за відповідь

здрастуйте, мені приснилося що я і мама стали духами .

Я лежала в ліжку, як завжди і надомної повис чорний дух. Я не могла, що не поворухнеться і не чого сказати. Кликала тільки чоловіка, який спав біля мене … Але я зрозуміла що кличу його тільки в голові, а рот відкрити не могла … Дух був тільки надомної і нічого не робив ..

Мені наснилося, ніби я стою стою початку кладовища і бачу як заходить з квітами мій колишній чоловік, побоюючись що його хтось побачити. Я йду ззаду, але він мене не бачив, так як це мій дух. Я відволіклася, він швидко застромив квіти в могилу мою і пішов.я стала його шукати. І ось мені сниться, я з ним говорю і він мене бачить, ми в будинку, сидить моя свекруха і дивиться на мене, але я знаю що вона мене не бачить. Пам’ятаю що плакала і кричала, але він мене не чув. Прокинулася я з червоними очима,

Доброї ночі! Сьогодні приснилося що бачила істот, які не існують..всмисле що з ними спілкувалася і вели себе неадекватно..шкіра чи як стара чи як сіра..і коли випадково підійшла до дзеркала, побачила що вони не відображаються, зрозуміла що в небезпеці і треба захищатися..як вибралася з длма де вони жили не пам’ятаю, начебто уомц то звернула шию, також начебто одна з дівчаток, з якої разговарілвала уві сні, була з них, але це не юилі вампіри, не можна сказати що зомбі, коли вибоалась мз будинку де вони жили , він досить великий був, то так зрозуміла що знімає фільм, потім начебто було поедложеніе знову взяти участь але я відмовилася так як загроза була реальна.. Фільми жахів напередодні не дивилася і давно їх не бачила.. Ще дзеркало начебто було каламутне уві сні&# 8230;) спасибі

З суботи на неділю під ранок мені приснився сон, що я померла. Але саму смерть я не бачила, мене в образі духу бачили моя мама і мої діти. Мама мені сказала, що я повісилася. Я не могла в це повірити і весь час намагалася знайти причину цієї смерті. За мною ні духи, ні загиблі родичі не приходили. Я ходила по вулицях і намагалася поспілкуватися з людьми. але мене ніхто не бачив. Повернувшись додому, я обіймала своїх дітей і обіцяла що завжди буду з ними. Прокинулася від цього сну вся в сльозах

у мене немає ел. пошти поки. Але мені часто сняться мої покійні батьки і кладовища на яких я ніколи не була . Я бачу могили написи. Дуже часто я шукаю маму або її маму але не на тому цвинтарі де вони поховані. Дуже часто я відчуваю якийсь дух мені страшно я весь час літаю коли відчуваю і мені важко дихати і двігатьсяно я так і не бачила ще що це. А сьогодні мені приснився покойнийотец в труні, він лежав у темній кімнаті, потім його стали виносити я зайшла в кімнату після виносу труни і виявила, що забули кришку від труни, я побігла за процесією, але прокинулася Дуже часто уві сні цілу і обіймаю свою покійну маму, причому уві сні я знаю що вона вже померла і боюся щось зробити гучне що б мама знову не вмерла. А кладовища, порожні могили, зариті нові і старі могили сняться майже через день.

Я погано спала, дитина тривожно спав, і я теж. пам’ятаю як би два сну, в першому я повертаюся додому (по відчуттях уві сні це мій будинок, але насправді немає), і виявляю всі свої золоті прикраси поламаними на дрібні частини, але двері були зачинені, я перевірила, і переконалася що нікого немає. Потім другий сон, я опинилася в кімнаті батьківського будинку, на підлозі були білі аркуші А4, потім якісь дивні відчуття ніби навколо мене хтось літає, але невидимий, і мовчазний. і при цьому холодок. потім на аркуші паперу він малює слово &# 171; Татта&# 187 ;, я говорю що не розумію що це означає, він перевертає лист і малює якісь картинки типу дитячі малюнки будиночок потім риска потім начебто ще будиночок і ще що то, вже не пам’ятаю. я знову кажу що не розумію що він хоче цим сказати, він ще малює жовтого маленького як лего чоловічка ну силует тільки без деталей, тіло і голова, потім вертикальна лінія і за нею ще 4 таких же чоловічків по два в два стовпчика. у мене уві сні була асоціація вид з верху на авто. ну я все одно нічого не зрозуміла і прокинулася посеред ночі з тривогою.

Мені наснилося що я впала в прірву і навколо мене літали душі людей, а серед них був один дух схоже на живу людину він мене притиснув до себе і полетів в верх разом зі мною і в цей час я відчувала такий спокій на душі і легкість в тілі.

Дух тримав мене за палець (великий) і тягнув, я викрутила руку його за відчуттями і вдарила, як ніби в повітря і він мене пустив

Мені наснилося я дух свого тіла, мені всього 14 років. Але мене все бачили, і сестра і мама і тато, до чого все це

Мені наснилося, що я з чоловіком викликала на балконі моєї квартири дух Ванги і Ісуса Христа. Ми просили житло. Тоді мій чоловік сказав я навіть можу надіслати себе в жертву. І тоді він переліз через балкон і висів на одній руці і чекав відповідь тоді я що б допомогти теж перелізла козирок. Але ми обидва розуміли, що ні він ні я не могли себе підняти назад. Потім я прокинулася через страх (я відчула холод в ногах).

До мене підійшов дух жінки, вона доклала мені на живіт руку і сказала, бережи дитини, а за тобою я через рік прийду

Вітаю! Мені наснилося велике занедбаний будинок з червоної цегли. Сходи залізна піднімалася вгору. Я зайшла в кімнату першу потрапила. Там багато полиць як в бібліотеці і стояли книги все в пилу. Я пам’ятаю що сиділа на чому не пам’ятаю чи матрац або диван..в цю мить розчинилися двері яка була в цій кімнаті звідти вийшов дух дитини він був білий у нього була температура я його лікувала це була дівчинка з довгим волоссям, а потім хлопчик але у нього була велика голова як пухлина у нього була теж температура я сиділа з ними а як температура пройшла вони мене відпустили

Добрий день, бачу рідну домівку, свою кімнату. Я сплю, просипаюст від того, що відчуваю як з зади до мене хто &# 8212; то прикосается. Намагаюся повернутися, але не можу, мене як стиснуло і тіло не слухається, я все ж намагаюся, трохи виходить, але дається це дуже важко. Відчуваю як на моєму плечі лежить рука і вона натискає що б я не поверулась. Руку я відчуваю, але не бачу (її там немає) . При цьому сильного почуття страху я не відчуваю.

Мені приснився дух хлопчика, перший раз его бачила! Ми били у моєї бабусі на дачі з подругою, вдень було все добре, але вночі ми не могли заснути не як то стуки якісь то ще щось, потім ми побачили цього хлопчика, він почав на нас кидатися ножами, тарілками, виделками.
Але бабуся і дідусь спали, ми вийшли на вулицю а він за нами, ми бігли від нього але він весь час був з нами, і продовжував кидатися!! На ранок ми подумали що це просто здалося ми залишилися ще на одну ніч, але повторилося знову, на следуйщій день ми поїхали&# 8230;

Я вилікував людину уві сні Силою Духа Святого, сам я віруюча, що б це могло означати? спасибі. Я буду чекати на відповідь.

Вітаю! Мені снилося що я з сім’єю живемо в печері, що нам з братом треба було йти навіщо то, а дорога була водяний мілководді, але потік був бурхливий як біля водоспаду

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; мені наснилося ніби в мене вселився дух моєї померлої мами мама померла 4 місяці тому

мені наснилася птах святий дух вона посміхалася мені і Пархаев на місці сомной поруч стояла жінка вона кинула в нього камінь святий дух почав плакати і присів на на лавочку а села перед ним на коліна і УЗПО його і він знову посміхатися почав

я розмовляла з духом незнайомого мені чоловіка і говорила про загробне життя і чомусь в кінці заплакала

Мені снилося це з неділі на понеділок (квітень 9-10)
Я була в гостях у друга, у нього була інша обстановка, чому не знаю. Уві сні я була у нього зі своєю подругою, до цього ми в однокласниках (уві сні все відбувалося) вичитали, що якщо заповіді порушити, на подобі як у мусульман, тільки не так строго. І ось на ліжку 2х спальним лежало 3 моїх знайомих (друзі одного у якого ми знаходилися) я лягла зверху на них горизонтально, тобто на ноги всім трьом, там де коліна. потім як то не по собі чомусь стало, але я не звернула на це увагу. встала. Пішла кудись по квартирі і проходячи метра 2 повз дзеркало, дивлюся, а у мене на шиї від самого кінця підборіддя знизу до плечей вирізане лезом 3 слова &# 171; здохни с * ка ******, а третє не пам’ятаю&# 187; у мене починається паніка, я розумію, що цей дух реальний і тут знаходиться, я почала зав’язувати шию шарфом, щоб заховати. Потім я носилася в паніці, а всі інші хто перебував там не звертали на це увагу. Потім все кудись поділися і я залишилася одна. У мене починає паніка ще сильніше, я боюся, що дух вб’є мене, при цьому я знала, що він зі мною знаходиться * я його не бачила * . Після я вибігаю і шукаю кого-небудь, щоб однієї не залишатися. Зустріла дівчинку, знайому з колишньої школи. Розповідаю їй, вона повірила мені, але як то з веселощами до цього поставилася . Ми сіли з нею в її вертоліт і полетіли за морозивом, потім я згадую, що мене постійно шукав секретар з моєї школи, але вона була як дауніха. Ми летимо і вона каже * дівчинка * &# 8212; Зараз я за морозивом злітаємо і я тобі розповім. ми прелетелі, вона взяла гаманець свій . Вертоліт залишився на повітрі і від нього йшла сходи вниз . На повітрі ми перебували приблизно на поверсі 4 (на 4 поверсі я живу) я спустилася з нею . Вона пішла в магазин, я побачила повз проходить жінку, вона йшла повільно. Я полізла назад і майже вже залізла і дивлюся цей секретар за мною лізе, підпис мою начебто просила, ну я звичайно боюся, що приведення мене переслідує, залізла і почи відразу секретар теж. Вона залізла до мене і я закрила швидко двері. Тепер хочу швидко закрити вікно, тому як у мене паніка дика і страх, поки секретар, щось говорить і повертаюся закрити вікно і бачу ту саму жнщіну яка йшла повільно. вона йшла повоздуху і тут вона щось пошепки запитала, так єхидно і тут мені різко сниться то як я кричу уві сні і прокидаюся від того, мене буде мама . я не відразу прокинулася і без крику. я питаю я кричала? вона говорить так. мені було дуже страшно коли я запитала і потім вона встала в туалет і я заплакала, просила не йти, боялася залишитися одній в кімнаті.

Злий дух, від якого виходило чорне світіння, дуже злився коли ми були разом з молодою людиною, і спеціально творив злі речі, приносячи трупи тварин, і вбиваючи їх при мені (задушив) молода людина нічого не помічає і не вірить мені уві сні, воно злиться коли я до нього торкаюся, дуже неприємний сон

Я спала на ліжку коли почула звук звірят ложки вилок і відразу зрозуміла що я в квартирі померлої моєї бабусі і усвідомила що я лежу на її дивані. Потім почулися наближаються шашки, моє серце завмерло наскільки я відчувала і чула явно все і в цей час мене підкинули з дивана ближче до стінки, я знала як ніби це вона. Потім я вирішила відкрити очі щоб побачити її якщо вона з’явиться, але побачила лише маленьку іскру а потім зрозуміла що відкривши очі я прокинулася

Дух назвав своє ім’я, і ​​повів кудись. Зі словами ,, потрібно знайти (ім’я не пам’ятаю) він допоможе нам всі проблеми вирішити&# 8230;.і різко зник перед дверима&# 8230; все було в лікарні потім бачила псіхіческібольних..один грав красиву мелодію на підвіска..а другий дуже товстий чоловік у розтягнутій футболці стукав по стіні..

Пам’ятаю з моменту того, що гуляла зі знайомим і двома собаками вівчарки, раптом почули дуже сильний гавкіт, було відчуття, що собака дуже велика. Двох собак з якими гуляли замкнули на щось схоже на гараж. Потім озирнулися така ж вівчарка стояла вже не гавкала і була дуже стара. Далі пам’ятаю що мені не можна було заходити в квартиру, я зналачто там нібито дух знаходитися, але я зайшла проходила повз однієї кімнати, в якій була дівчинка. Дух кого то, підсвідомо я розуміла що він чоловічої статі. Підняв мене в повітрі і почав мене кидати після цього я спробувала втекти. Вийшло не відразу, але я втекла, а на порозі зустріла жінку світлу вона плакала і звинувачувала мене в тому, що не треба було цього робити вона мене просила. Я побачила як біля неї перебувати все люди яких вона колись знала і вони померли. Я зрозуміла що вони тепер з нею на завжди. Після чого я вийшла на дорогу був вечір і яке то гуляння на вулиці, але всі були одягнені не в яскраве а чорне. До мене намагалися чіплятися чоловіки. Я дійшла до якогось дуже старого будиночка увійшла в нього там були якісь оргії. Я вийшла і опинилася знову в цій квартирі. Я вдруге втекла. Намагалася подзвонити своєму чоловікові ні чого не виходило. Поїхала на якийсь електричці попросила зупинитися. Знову виявилося в цій квартирі. Там була моя мама і якісь люди одним словом народу було багато. Я відвела маму в сусідню кімнату і хотіла їй розповісти про духу і того стоячи постійно повертаюся сюди. Але тут я одягнена була в шорти. Я відчула як хтось бере мене за попу і піднімає в гору, я почала брикатися в повітрі, намагалася чікнуть шорти. Я розуміла уві сні що я не зможу від нього ні куди тепер подітися. На цьому моменті я прокинулася.

Приснився дух особи не пам’ятаю і про що розмовляла з ним теж не пам’ятаю, бачила його поруч з собою але розмовляла по телефону, любов до нього була як до мого чоловіка, може бути це і був мій чоловік &# 8230; мій чоловік живий ..

Наснилася подруга, яка наклала на себе руки 4 роки тому. Спілкувалися з нею через соц.мережу вконтакте, сміялися, нічого поганого не було, її я бачила тільки через веб.камеру як в Скайрім або ватсапе, але я її не бачила вона була як невидимка. Вона мила руки у воді (т.е я бачила просто як включалася вода, її не видно було) так само ходила в туалет говорила що з батьками так само спілкується. Надсилала свої фото которве були до смерті. До снму це може сниться?

Виходять сліді з трикутника намалюваного на стіні тобто як ВІН іде, бачу потім в тінь в дверях я его харчуюся куди йти можливо помгті щоб ВІН неблукав по землі а ВІН мовчить показує куди йти и я піднімаюсь сходами до гори

По коридору в квартирі ходили духи якихось чоловіків років 25-30. Після чого сон різко змінився, я опинилася в іншій квартирі (у нас їх дві), лежала на ліжку, а поруч спала на дивані мама. Я побачила знову в коридорі того ж духу, і до смерті перелякалася, він ходив туди-сюди. Я дуже боячись, орала і термосила маму, після чого я прокинулася.

Вибач, я не чую. Хочу дізнатися про сонник. Я снилася дивно: Я з чоловіком в селі, дух приставав або знущався чоловікові. А я терпіти не бачила, тільки захищала чоловіка

Мені наснилося&# 8230; навіть не пам’ятаю як все почалося..це було щось типу квесту спочатку..тобто потрібно було дізнатися і розгадати загадку, що сталося з людьми, як відбулися ці вбивства і чому нас переслідують духи.Днем ми так і робили.Що то шукали, порівнювали якісь кільця і ​​сережки ..і прийшли до висновку що перше вбивство сталося на грунті ревнощів.І ніби як навіть з моїми родичами, але в реальності тих людей я не знаю.Які то подвійні відчуття, ніби я була відразу в 2х місцях.повністю сон вже не пам’ятаю..в кінці я дивилася на напівзотлілі кістки, а бачила крізь них нормальних, живих людей, які мені що то говорив..в кінці пам’ятаю, що заспокоювала їх і обіцяла похоіоніть.А вони просили мене лягти спати в іншій кімнаті, однієї.А я говорила, що залишуся тут з людьми.Це вже було під вечір, коли ми ніби як завершили наше &# 171; розслідування&# 187;. А приміщення як у нас на дачі, але яке то інше. І знайоме, і не знайоме.Будинок був старий, ветхий. І меблі в декількох кімнатах теж, і в деяких напівзотлілі кістки.Нормальні були помоему тільки 2.Але все вирішили спати в одній і я з ними.Хоча мене просили лягти в інший.Було моторошно страшно. І на свою обіцянку я прокинулася&# 8230;

Сниться мені що я йду будинку в кімнату в якій колись померла прабабуся заходжу а там лежить товста стара кнігв і навколо неї 4-6 свічок і дух що то говорить він виявився добрим сон полностю непомню але сон був довгим дух мені допомагав в бідах і будтоби я вже бачив десь цю книгу але гду я не пам’ятаю. Допоможіть мені, дуже цікаво.

Привіт, сон був такий я прийшов з роботи і мама мені сказала дивись хто у нас завівся потім я зайшов на кухню і по привітав духів вони відповіли тим же далі не пам’ятаю!

Мені приснився дух, який трансформувався, він постійно літав з одного місце в інше і потім різко пролетів крізь мене. Що означає цей сон?

Приснився дух (невидимий), сказав: що б я готувався. Я наступний!
Потім уві сні ми (я і моя дівчина викликали його), він написав: ти наступний чекай 25.03, після жартую, 28.03!
Після цього ми пішли в гості до загальної подрузі і там я в боротьбі вбив людину!
До цього сну днів 10 назад я відмовив у допомозі цієї подрузі

Приснився дух але я його не бачила а відчула як з зади підійшов, душею відчувала і потім ніби взяв мене і я піднеслася над землею а перехожі побачили і осмикнули мене і поставили на землю, страшний сон ні коли не було такого але чула його як наяву як що то з поза

Більше схоже що ні сон а дійсність, я прокинулася від того що я відчула тривогу бачу стоять біля ліжка троє привидів, двоє в світлому з них точно бачила жінку, один в чорному і у моїх ніг, не можу сказати що це образ людини більше схоже на чорну серпанок і було видно як він злитися від того що я від жаху намагаюся кричати через силу якої чомусь не було навіть поворухнутися, жінка в білому доторкнулася комне я відчула страшний холод від її руки, тут охоплює ще більше жах і я починаю кричати ще сильніше від чого я і прокинулася.До сих пір не можу прийти в себе, намагаюся зрозуміти сон це чи дійсність.

Вітаю. Сон такий що пробирає мурашки з останнього рази. Я бачу по кілька разів на вже в місяці 4 або 5 уві сні жовтого примари він толком до мене не наближається, не спілкується уві сні з’являється тільки в одному місці. Спочатку в перших снах він шукав дітей які жили в підвалі. Після того як я розумію він їх знайшов він перестав до мене приходити. Але останній сон сильно мене стривожив. Знайшовши в одному з моїх снів це місце де жили бездомні діти які мені сподобалися на недавно почалося нездужання уві сні я побачив знову цього жовтого духу. Намагався з ним боротися говорив йому піти. У підсумку під кінець сну я лежав на ліжку дивився в стелю і не міг поворухнутися бачив поруч тінь людини який що то робив. Бив злегка рукою по підлозі і намагався покликати на допомогу. Після чого я прокинувся і побачив той самий стелю.

Почувши стукіт з короба батареї, я відкрив кришку, але нікого там не було. Пізніше у бабусі я запитав, чи не вбивали чи коли небудь в цьому будинку, вона сказала, що зарізали відьму. Уві сні пролетіла думка &# 171; я випустив дух відьми&# 187;

дух жінки вона хотіла через мене общяться зі своїми близькими щоб я допомогла їй вона прижилася у мене в будинку вона була добра я бачила її але слишко мутно до

Приснився бабусин будинок начебто я там зі своєю сім’єю проживаю там і який та там з’являється злий дух який шкодить і я знімаю борюся, то колю його, то піду, то ногою намагаюся затопити, то стискаю його, але він завжди приходить заново.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ