До чого сниться 😴 Дупло уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дупло що означає

До чого сниться Дупло:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дупло уві сні по 9 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дупло» по 9 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Малий Велесов сонник

Новітній сонник

Дупло – хвороби зубів, порожнини рота.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви бачите дупло – означає, що вам належить зміна проживання або місця роботи, сидіти в ньому – розраховувати отримати вигідну роботу, нову посаду або чиюсь любов, залізти в нього – ви зможете скористатися наяву послугами потрібну людину.

сонник Гришиной

Дупло в дереві – символ «великого серця», доброти.

Дерево все в дуплах – добрий чоловік.

В дупло влазити – чиєїсь добротою скористатися.

Там напаскудити – невдячність по відношенню до тебе.

Там стінки колупати – жорстоко вчинити з людським серцем.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Якщо вам сниться дупло в дереві – в ваших відносинах з’явиться якась вада.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити уві сні дупло – до краху ваших можливостей.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні дерево з дуплом, у якому живуть якісь птиці – це знак веселощів і свободи, душевного відпочинку і відірваності від справ.

Більче дупло уві сні – передвіщає вирішення складного завдання і довгі пошуки.

Пусте дупло – попереджає про небезпеку тілесної близькості з залицяльником, якому, крім цього, від вас нічого не потрібно. Сидіти в дуплі – отримати спокійну роботу.

сонник Мандрівника

Дупло – взаємна любов; таємниця.

сонник Фрейда

Дупло – є одним з численних і досить явних символів жіночих статевих органів.

Якщо чоловік бачить уві сні дупло – він дуже сильно цікавиться жінками.

Якщо жінка бачить уві сні дупло – вона стурбована станом своїх статевих органів.

Якщо чоловік сидить в дуплі – він інфантильний і потребує чиєїсь материнської опіки. Цей сон говорить про тязі до зрілим жінкам.

Якщо жінка сидить в дуплі – це говорить про її фригідності.

Якщо ви шукаєте дупло і не можете його знайти – ви незадоволені своїм сексуальним життям.

Якщо ви лізете на дерево, щоб заглянути в дупло – ви хочете якомога швидше вступити в сексуальний контакт.

Наснилося Дупло, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дупло уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

В САМОМУ СПОДУ СТВОЛА ДЕРЕВА величезне дупло МАЙЖЕ З корою А ДЕ ЖИВЕ ДЕРЕВО ХРОБАКИ, ЛИЧИНКИ І ЖУЧКИ А БІЛЯ СТВОЛА ХВОРОГО МОЛОДІ ПАРОСТКИ З МОЛОДИЙ кірки ЛОЗИ

Що передувало не пам’ятаю, але раптом мовою почала відчувати дві величезні дірки в передньому і далекому верхньому зубах, причому дуже яскраві відчуття, як на яву, а потім прокинулася як би в усі перевірила зуби і все нормально було

Сон був з четверга на п’ятницю під ранок. Я бачив невелике дерево в якому сиділа змія. Але потім на змію хто напав і вона поповзла.

Я заліз на коригуючі і в велике дупло поклав грошові банкноти і подумав потім заберу як буде попит

з вікна своєї квартири я побачила свою найчистішу фіранку, яка сушилася і раптом опинилася на землі.Я вирішила спуститися вниз і її підняти.Коли я спустилася, то у дворі побачила величезне зелене височезнне дерево з великим дуплом.Біля дерева стояв мій онук, він став залазити в дупло.Я сильно злякалася і стала просити його не лізти в дупло, т.до.я боялася що він задихнеться, але він заліз в дупло повністю, а я намагалася схопити його за ноги і витягнути, але він підібгав ноги і я прокинулася від власного плачу і крику.Онуку 11 років і його звуть Микита.

Привіт, я увійшла в дерево підняла руки вгору і отримала якусь силу, в дереві був на землі накреслений червоний трикутник я встала по центу, в дереві я відчула себе дуже добре, і мені було дуже комфортно і то що я отримала приплив сил. коли я встала по центру накресленого трикутника він загорівся червоним полум’ям і щось полилося на мене зверху, що, я не зрозуміла, мене це не злякало.

Я бачив Дупло з якого виходило полум’я.Воно було красивим і не завдавало шкоди дереву. Потім я сфотографував це дупло.Дупло було схоже на обличчя якого то старого.

ВОСН я побачила що я сиджу на дереві а в ньому невелику дупло. Потім я побачила що з дупла вивозять і кудись йдуть кури різного оперення в основному білі і червоні. Кури вилазили одна за одною і йшли по гілці вниз.

Наснилося дупло в дереві я рукою серед яких то речей знайшла зв’язку з двома чаші один побільше інший по менше той що поменше я відповіла і забрала інший залишила на місці в дуплі

снилося що я збираю суницю в лісі .поруч сидить чоловік і син.я йду в сторону і бачу дупло в дереві і поруч з дуплом лежить інжир і стоїть в мисці вода

Я з дружиною заліз на високе дерево, на ньому було дупло, а по дереву лазили кішки (не в дуплі), одну ми взяли і засунули в дупло. А потім самі в нього залізли і як би жили там.

Бачу дупло Чи не велика. Лізу на дерево, дивлюся в дупло. В дуплі всередині дерева глибоке добре видне простір. Внизу утоптаний підлогу, лежить висока купа землі або бруду, майже дістає до верху, де я заглядаю через дупло. А в протилежній стіні навпроти купи скляні двері, які виходять назовні з дерева в низу. Щоб зайти в двері я спускаюся з дерева і обходжу його. А двері вже відкриті. Всередині дерева якісь кози. Люди регочуть з зовні. Потім люди відкликають кіз. Я заходжу в дерево. Бачу спочатку ту саму купу землі, а потім оглядаюся і бачу з ліва стіл скриню і інші меблі. думаю скарби. Починаю оглядати, але в місце багатств знаходжу купу цвяхів всундуке і інструменти в столі (розвідні ключі, плоскогубці і т.п.) Думаю тут була столярна майстерня, тепер буде моя столярна майстерня. Починаю соборать інструменти. Тут підходять молоді солдати і просять мене допомогти їм ремонтувати душову. Я думаю, що душова у них буде, як в селі з баком на верху-от куда ллється вода і погоджуюся. Один із солдатів, побачивши мою знахідку, починає теж набирати собі інструменти-мене це засмучує, але я мовчу. Солдат бере відібрані вже мною інструменти і питає- &# 171; це ти собі відібрав? &# 187; Коли, кажу, що собі, він інструменти ці залишаючи мені. Так, що частина інструменту дісталася йому, частина мені, велика частина так і залишилася. Пішли лагодити до них душову. Душова виявилася схожа нема на то що я раніше думав, а на звичайну міську ванну кран з душем. Як таке лагодити я не знаю. Нас зустрів офіцер приємний старічек. Офіцер і солдати стали лагодити. Я перебуваю, як сторонній спостерігач. прокинувся.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ