До чого сниться 😴 Дупа уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дупа що означає

До чого сниться Дупа:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дупа уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дупа» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні свій голий зад – до ганьби.

сонник Мандрівника

Отримати стусан під зад – успіх.

сонник Цветкова

Своя або чужа дупа – удача.

Дупа тварини – до грошей.

Отримати стусан під зад – вірний знак удачі.

Наснилася Дупа, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дупа уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилася дупа з густими чорними волоссям у дружини мого коханця.До чого це?

Я бачив пізнання частина молодої дівчини (від талії до колін). На ній були одягнені рожеві стриги. Дівчина стояла в формі букви Г.

Наснилося, що у мене по шву ззаду порвалася спідниця і я опинилася з голим задом, навіть без трусів, мені було дуже соромно, якісь люди відвели мене в окреме приміщення, дали мені голку з коричневою ниткою, хоча спідниця була блакитна, і я зашила спідницю через край.

Вітаю! Мені наснилася чужа попа гола, з неї вилазили какашки, я цього лякалася і руками відмахувалася. І ці дії відбувалися у дворі школи в якій я вчилася.

Ми з чоловіком і ще якісь люди на містку через озеро, місток над самою водою, шириною в дві статевих дошки, поручні з двох сторін, але вони низькі. Ми йдемо по ньому і я бачу в кінці, що місток не доходить до берега, потім розумію, що він рухається до берега, ми на ньому, як на човні. Раптом піднімається шторм, навколо нас величезні хвилі, нас підкидає то вгору, то вниз, мені страшно. М и вже у самого берега, досить дрібно, вода прозора, але темна. У неї стрибати не хочеться, вона холодна. Наступної миті ми вже на березі, перед нами спуск з пагорба. Спуск чи злегка заледенілий, то чи мокрий глинистий і слизький. Чоловік бере мене за руку, боком встає на гірку, злегка згинає коліна і хоче скотитися вниз. Я думаю, навіщо з’їжджати стоячи, можна ж з’їхати на попі. Але чоловік тримає мене за руку і ми разом сковзаємо на трохи зігнутих ногах вниз. Раптом він спотикається об проплешину в гірці, падає, тримаючи мене за руку, я від ривка перекидаються через нього і опиняюся попереду нього, теж впала. Болю не відчуваю. Весь сон відбувається в сутінках.

Сусідка підійшла до моїх дверей з хлопчиками-близнятами і показувала писю і дупу, а я дивилася в око. Вона мене не бачила і я її боялася.

Сниться мені: стою я біля вікна, а навпаки сусіди. Сусідка нагінается і піднімає сукню і показує голу дупу.

Я йшов на зустріч з одним і його дівчиною і поки я йшов до них я зустрів знайомого який вирішив зіграти з дітьми в футбол. На знайомому були обтягуючі велосипедки які дуже добре підкреслювали його сідниці. Я йшов і разглядівал (із захопленням) його зад і навіть вирішив сфотографувати. Але мене помітили друзі і я передумав фоткати. Потім я привітався з одним і його дівчиною і коли ми почали йти один нас покинув і сказав що б ми погуляли в двоем з його дівчиною і показав рукою в бік будинку моєї дівчини (яка на мене образилася в реальності) і ми йшли і їли шоколад ( невідомо звідки він взявся)

Побачила чоловіка в чужому кварталі і я з ним в якусь квартири заходжу нібито він показує що мовляв там живе, але мені здалося він щось приховує, спочатку ми піднялися з ним по леснице і я з заде була дивлюся у нього гола дупа в стрінгах а дупа Пишна як у жінок, і зайшла я в кімнату а там стояла дівчина але негарна. Я в нього запитую хто вона а він мені так у нас нічого спільного, просто разом знімає кімнату говорить. Я була в шоці.

Мені наснилося що я пливла на кораблі, раптом почався сильний шторм, крижаний вітер, сильні хвилі з білими гребінцями на гребені. На кораблі багато людей і його по хвилях качає дуже сильно я стою як би далеко, але на кораблі міцно тримаюся на ногах. Раптом я бачу що від корабля відриватися шлюбка, її відносить убік вона перевертаєшся догори дном, і в цей момент море ставати бірюзовим і спокійним. Але я чомусь опиняюся за бортом корабля, начебто мене взяв за руку мій чоловік і ми стрибнули у воду щоб плисти самостійно (мій чоловік помер два місяці тому). Він сам пливе дуже швидко і мене тягне за собою, щоб я не загубилася і не відстала. Я чую чийсь голос, він каже щось (я не пам’ятаю) мужповорачівается до мене і каже ми вже майже приплили ще трохи і будемо на місці. Раптом я бачу берега по карасів і розумію що це вже річка, вода в ній чомусь абрикосово-молочного кольору і вже не чоловік мене тягне, а я його штовхаю вперед. Біля нас плавають якісь люди а я намагаюся між ними проштовхнути чоловіка, коли я його штовхаю в витягнуті до мене ноги він трохи прискорюється і при цьому з води показуєшся його гола дупа, беленікая, кругленька, а він раптом розгортається до мене і починає бурчати мол не штовхаючи мене я ж голий, ти мене коли підштовхуєш я спливаю. всі.

я витираю свою попу чисту чистої туалетним папером. Я її не бачу, але бачу папір і знаю, що витираю свою попу, але попа чиста

Привіт, бачила в мені свою пісю голену на кухні сиділа ще рідні були точно не пам’ятаю Вибачте

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ