До чого сниться 😴 Дробовик уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дробовик що означає

До чого сниться Дробовик:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дробовик уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дробовик» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дробовик – до скандалу з загрозою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні дробовик – означає, що і вашу адресу і на адресу вашої сім’ї прозвучать загрози.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні дробовик – до придбання більш небезпечної зброї.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні дробовик – наяву віщує сімейні сутички.

Стріляти з нього – пережити образу і приниження через те, що до ваших потреб поставляться байдуже ті, хто за службовим обов’язком просто зобов’язані надати вам всебічну допомогу і підтримку.

Бачити, як з дробовика стріляє хтось інший – наяву можете бути обікрали.

Носити дробовик за плечем – знайдете захист і допомогу у людей, які перейнятися вашими потребами. Ховати дробовик уві сні від деяких бандитів – закохатися з першого погляду. Йти з цією зброєю на полювання – до невірності.

Приснився Дробовик, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дробовик уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

на території школи, коли то я в ній вчилася, на вулиці зарядила дробовик і вистрілила один раз в повітря, поруч був ще один чоловік його я не пам’ятаю. На дробовику присутній червоний колір

Здраствуйте ..стоячи я в якомусь великому будинку ..і бачу що з низу стріляють один в одного салют .Після я виходжу з будівлі і бачу то кілька хлопців починають стріляти в мене салют.я дістаю дробовик і мені вистачає однієї кулі з 2 ух щоб стрелнуть в них..після чого вони йдуть..

я йшов по вулиці з двома незнайомими чоловіками. один з них простягнув мені дробовик і я з нього пальнув один раз трасірующей кулею&# 8230; ми йшли на якусь весілля і я розумів що наміри у нас не добрі.після ці двоє йдуть зі мною пропали і я не знав куди мені потрібно йти.я так само бачив в далекі багато дітей в яру біля будинку. після обернувшись на всі боки я побачив велику руду собаку.хотів погладити її, а вона мене вкусила за пальці рук.прийняв рішення уві сні впасти і прикинутися мертвим, але я відчував що собака намагається вкусити мене за губи&# 8230;..і я прокинувся

я з мужиками виїхали на полювання, і по приїзду вийшли з машини, взяли по дробовика. наснилося що я випадково застрелив людину з дробовика, палець випадково сіпнувся на курку

Я зі своєю сім’єю (тато, мама і маленький брат (в реальності брата немає)) знаходимося в будівлі, де у кожної кімнати дуже важкі двері, як у сейфа. У нас двері відкриті в коридор. Я тільки що посварилася з мамою, т.до. вона відвезла сестру (в реальності сестри немає, але є дочка) тітці. Та зателефонувала мені і сказала, що вона (тітка) хвора і треба забрати сестру. В коридорі з’явився дивний чоловік, мовчазний і спокійний (як робот, ніяких емоцій). В руках у нього був дробовик. Я підійшла до дверей і побачила його, він мене налякав. Націлив він зброю на мене чи ні, не пам’ятаю (здається націлив). Я закрила частину дверей (нижню). Вона ніби на дві частини поділена: верхню і нижню. І з братом під стіл залізла. А чоловік вистрілив в соседеюю двері, вона навпаки нашої була. І через якийсь час пішов.

Снилася охорона з вогнепальною зброєю, спершу було не особливо зрозуміло, що за зброю у них 6а плечах, але потім воно більш нагадувало дробовик. Охорона була схожою з ОМОН, обмундирування. Спершу стояли спокійною, потім різко картина змінилася, і ту людину, яку вони охороняли. Даний чоловік погрожував в мою сторону, а після наказав вистрілити в мене, і один з ОМОНу, стояв лицем до лиця до мене і збирався вистрілити, але пострілу так і не відбулося.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ